WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA ORLEN Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 11.05 - 30.06.2019
Osobostarty wszystkie: 762 ( 762 ) K-384 M-378
Wybierz klub:
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 71 ( 71 ) K-34 M-37
NrLicencji: 12/LBE/12

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJOR Magdalena
1999-01-13
Z/5214/15

Oszczep K (600) I 44.63 44.94/18

2
ENNAOUI Sofia
1995-08-30
Z/3838/11

1500m K I 4:01.00/16

3
FEDACZYŃSKI Rafał
1980-12-03
Z/2959/11

20 km ch M I 1:27:34 1:20:18/14

4
GUBA Paulina
1991-05-14
Z/4665/11

Kula K (4kg) I 17.95 19.38/18

5
HOŁUB Krzysztof
2000-07-27
Z/2537/16

400m pł M I 54.14 54.14/19

WARUNKOWO - BADANIA
6
HOŁUB Maciej
1998-01-30
Z/4557/15

400m M I 47.09 47.09/19

7
JABRZYŃSKI Michał
1994-08-20
Z/4811/11

400m pł M I 53.87 52.10/18

8
JAROS Andrzej
1990-07-19
Z/1964/11

400m M I 46.44/14

9
KAMIŃSKI Damian
1993-12-15
Z/1411/11

Dysk M (2kg) I 57.61 61.72/17

10
KANIA Karol
1998-02-20
Z/658/14

400m M I 49.12/16

11
KITLIŃSKI Michał
1998-05-14
Z/127/14

800m M I 1:53.28 1:51.35/17

12
KNEZ Kinga
2001-08-24
Z/6095/15

Młot K (4kg) I 39.94 46.87/18

WARUNKOWO - BADANIA
13
KOŁDEJ Małgorzata
1990-11-12
Z/712/11

100m K I 11.64/09

14
KOŁECZEK Karolina
1993-01-15
Z/4343/11

100m pł K I 12.91/15

WARUNKOWO - BADANIA
15
KOPRON Malwina
1994-11-16
Z/4597/11

Młot K (4kg) I 71.10 76.85/17

16
MAZUR Szymon
1998-09-02
Z/477/14

Kula M (7.26kg) I 17.72 19.34/17

17
MIROSŁAW Cezary
1997-05-08
Z/1644/13

200m M I 21.79 21.60/17

18
OSIAK Aleksandra
1999-02-06
Z/4550/15

2014

Młot K (4kg) I 52.97 55.75/18

19
PIETRUCZUK Natalia
1999-12-04
Z/1853/16

100m pł K I 14.54 14.38/18

WARUNKOWO - BADANIA
20
SIEROCKI Michał
1999-09-12
Z/724/15

2014

110m M I 13.65 13.65/19

21
WRONA Alicja
1996-01-11
Z/1754/12

200m K I 23.88/15

22
ZABAWSKA Daria
1995-04-16
Z/4129/11

Dysk K (1kg) I 57.92 60.23/15

23
ŻYWKO Szymon
1999-04-12
Z/1224/16

800m M I 1:52.20 1:52.10/17

24
BUKOWSKI Michał
2000-04-28
Z/3909/16

Dysk M (2kg) II 44.22 44.22/19

WARUNKOWO - BADANIA
25
DĄBROWSKA Anna
1996-05-13
Z/1448/13

Dysk K (1kg) II 40.29 44.11/17

26
DROZD Wiktoria
2001-09-20
Z/6101/15

400m K II 56.66 56.20/17

WARUNKOWO - BADANIA
27
DZIDO Aleksandra
2000-01-28
Z/2226/16

Wzwyż K II 1.55 1.65/18

28
DZIEDZIC Justyna
2000-02-23
Z/5966/15

2014

200m K II 25.79/18

29
HOŁUB Jakub
2002-01-13
Z/1443/16

Wzwyż M II 2.06 2.06/19

30
IWANEK Iga
2001-09-20
Z/343/16

400m K II 57.11/18

31
JAROSZEWICZ Elżbieta
1997-07-31
Z/1667/14

200m K II 25.23 24.92/18

32
KOTYRA Mikołaj
2001-03-29
Z/316/16

400m M II 48.10/18

33
KUTRZEPA Grzegorz
1996-05-11
Z/1497/13

Wzwyż M II 1.90 2.05/16

34
LESZCZUK Bartosz
2000-11-11
Z/6090/15

2014

Trójskok M II 14.42/18

WARUNKOWO - BADANIA
35
ŁAWRUSZKO Michał
1996-09-04
Z/1476/14

100m M II 11.27 10.97/18

36
MACH Angelika
1991-09-07
Z/2650/11

5000m K II 16:16.74/17

37
MUSZYŃSKA Weronika
2001-04-05
Z/6092/15

Dysk K (1kg) II 43.03 43.03/19

38
OLESZEK Kamil
1998-04-11
Z/705/16

800m M II 1:54.37 1:50.96/18

WARUNKOWO - BADANIA
39
ORYSZKO Dominik
1998-01-12
Z/826/15

110m M II 15.81 15.23/18

40
PLESKACZYŃSKA Julia
1998-04-13
Z/706/14

5000m K II 17:05.89/18

WARUNKOWO - BADANIA
41
RÓŻYCKI Piotr
1999-01-22
Z/519/15

800m M II 2:00.44 1:53.89/17

42
SEKUŁA Magdalena
1997-10-13
Z/5072/15

800m K II 2:22.06 2:18.09/18

43
STĄSIK Anna
2002-08-02
Z/354/16

400m pł K II 63.53 61.47/18

44
SZPETMAŃSKA Aleksandra
1999-07-19
Z/5054/15

2014

Młot K (4kg) II 42.77 45.19/18

45
TRZASKALSKA Izabela
1988-01-09
Z/2651/11

2010

5000m K II 16:03.89/17

46
WIŚNIEWSKI Piotr
2000-05-17
Z/2681/17

Trójskok M II 13.98 13.98/19

47
BARWIŃSKI Piotr
2001-04-02
Z/3001/15

800m M III 2:07.52 2:07.17/18

48
CISEK Kacper
2001-03-29
Z/2658/18

400m M III 54.07/18

49
DEC Monika
2001-03-01
Z/3956/18

400m K III 64.75/18

50
GAŁAT Konrad
2001-02-19
Z/6106/15

100m M III 11.75 11.71/18

51
GOŁĘBIOWSKI Oskar
2000-01-22
Z/6045/15

2014

400m M III 49.96/18

52
GÓRNIAK Kamila
2001-02-21
Z/3078/17

Tyczka K III 3.00/18

53
GRUSZKOWSKA Patrycja
2000-01-07
Z/2919/15

2014

1500m K III 4:48.83/17

54
JAKUBCZAK Karol
2001-08-07
Z/3976/18

800m M III 2:06.86 2:06.86/19

55
KASIBORSKI Bartosz
2002-06-21
Z/352/16

200m M III 23.38/18

56
KISTER Jakub
2000-09-23
Z/6120/15

100m M III 11.52 11.35/18

57
KLUJ Natalia
2002-03-13
Z/1595/16

Trójskok K III 10.71 10.71/19

58
KOCOT Katarzyna
2001-09-20
Z/1037/18

800m K III 2:24.98 2:22.75/18

59
MIROŃ Aleksandra
2000-09-15
Z/2660/18

400m K III 64.09/18

60
PAŚNIK Monika
2001-11-12
Z/6102/15

400m K III 62.24 60.61/18

61
PODKAŃSKA Małgorzata
1998-04-30
Z/1707/16

200m K III 28.24/18

62
RYDZ Paweł
2002-04-16
Z/340/16

200m M III 24.95 24.95/19

63
SAMARCZENKO Dariusz
2000-02-28
Z/6046/15

2014

800m M III 1:56.88/17

64
SKULIMOWSKI Mikołaj
2000-11-16
Z/6098/15

2014

Młot M (7.26kg) III 41.32 41.32/19

65
ŚWIRGOŃ Adam
1994-05-19
Z/5089/11

1500m M III 4:05.70 3:59.96/18

66
TABACZYŃSKA Weronika
2001-07-06
Z/3361/16

Kula K (4kg) III 11.32 11.32/19

67
TARACHA Weronika
2002-03-28
Z/351/16

800m K III 2:30.43 2:23.57/18

68
TARGOSIŃSKI Mikołaj
2001-06-01
Z/2661/18

200m M III 26.63/18

69
TUROS Piotr
1999-07-17
Z/1852/16

Kula M (7.26kg) III 12.01 12.01/19

70
TUSTANOWSKI Michał
2002-12-17
Z/1728/17

100m M III 11.81/17

71
ŻMUDA Wojciech
2001-01-10
Z/6097/15

Młot M (7.26kg) III 41.91 41.91/19

WARUNKOWO - BADANIA