WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA ORLEN Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 11.05 - 30.06.2019
Osobostarty wszystkie: 762 ( 762 ) K-384 M-378
Wybierz klub:
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 30 ( 30 ) K-11 M-19
NrLicencji: 01/OP/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BASAŁYGO Paweł
1995-06-10
Z/4426/11

TAK

W dal M I 7.19 7.40/17

2
BERENSTEIN Naama
1993-08-18
Z/972/19

TAK

Tyczka K I 4.05/17

3
BIOŁY Anna
1999-08-12
Z/845/15

BRAK

Oszczep K (600) I 34.63 41.63/18

WARUNKOWO - BADANIA
4
BRZOSKA Damian
1993-12-03
Z/3658/11

BRAK

800m M I 1:55.12/17

5
BUCK Dawid
1999-11-11
Z/2890/18

TAK

400m pł M I 53.83 53.83/19

6
CHOCHOROWSKI Jacek
1996-09-18
Z/1156/12

TAK

110m M I 14.87 14.73/18

7
DOLIŃSKA Alicja
2000-11-04
Z/2872/15

BRAK

100m pł K I 15.32 14.43/18

8
DOROŻYŃSKI Szymon
1992-03-06
Z/4769/11

TAK

1500m M I 3:53.65/14

9
GAŁĄZKA Mariusz
1988-02-29
Z/3386/11

TAK

Kula M (7.26kg) I 17.34/18

10
JURCZYŃSKI Rafał
1997-05-26
Z/1090/14

TAK

800m M I 1:52.21 1:52.21/19

11
KIJAK Jakub
2002-02-23
Z/1870/19

TAK

1500m M I 4:21.12 4:21.12/19

12
KOMAR Patryk
1991-01-21
Z/453/11

TAK

Trójskok M I 14.13 15.38/16

13
KOWALSKA Dominika
1999-06-15
Z/1741/16

BRAK

1500m K I 4:48.70/17

14
KUPCZAK Aleksander
1997-02-06
Z/984/13

TAK

400m pł M I 58.22 54.70/15

15
LACH Aleksandra
2000-09-12
Z/2655/15

TAK

Tyczka K I 2.90 3.20/18

16
MICHAŁOWICZ Krzysztof
1999-08-27
Z/1698/16

TAK

100m M I 10.83 10.83/19

17
MUCHA Marek
2001-02-25
Z/5898/15

TAK

Oszczep M (800) I 59.78 59.78/19

18
OLCZYK Hubert
1995-02-10
Z/1465/12

BRAK

100m M I 11.10 10.92/17

19
RACHWALIK Bartłomiej
2001-07-06
Z/5899/15

BRAK

Oszczep M (800) I 43.81 43.81/19

20
SIEWRUK Katarzyna
1995-12-03
Z/3654/11

BRAK

100m pł K I 13.75/16

21
SOBCZAK Błażej
1996-01-29
Z/1662/12

TAK

400m pł M I 55.41 54.38/17

22
STOKŁOSA Nicola
1998-05-14
Z/2011/16

TAK

400m pł K I 67.04 64.79/18

23
STÓJ Bartłomiej
1996-05-15
Z/1657/12

TAK

Dysk M (2kg) I 61.76 64.64/16

WARUNKOWO - BADANIA
24
THEINER Wojciech
1986-06-25
Z/2972/11

BRAK

Wzwyż M I 2.32/14

25
TOMALA Dawid
1989-08-27
Z/2971/11

TAK

20 km ch M I 1:21:33 1:20:30/13

26
WAL Paulina
1991-06-18
Z/3660/11

TAK

Wzwyż K I 1.76 1.82/15

27
WESOŁOWSKA Mirela
1989-07-04
Z/3357/11

TAK

400m pł K I 61.20 58.20/16

28
WESTER Tomasz
2002-07-13
Z/745/16

TAK

100m M I 11.87/18

WARUNKOWO - BADANIA
29
WŁOCHOWICZ Dominika
1998-03-03
Z/588/14

BRAK

Wzwyż K I 1.50 1.72/16

30
ZAKLIŃSKA Anna
2000-06-24
Z/2747/18

BRAK

Kula K (4kg) I 10.99 11.06/18