WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA ORLEN Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 11.05 - 30.06.2019
Osobostarty wszystkie: 762 ( 762 ) K-384 M-378
Wybierz klub:
 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 30 ( 30 ) K-15 M-15
NrLicencji: 13/WLKP/14

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCEREK Adam
1998-01-11
Z/436/14

TAK

200m M I 21.73/18

Łódź (M)
2019-05-26
1s3 - 21.27

(+2.3)

0 Gliwice (M)
2019-06-02
1f2 - 21.44 (-0.6)
133 Lublin (M)
2019-06-30
2s3 - 21.08

(+3.1)

0
2
BEKUS Joanna
1997-11-06
Z/1501/14

TAK

800m K I 2:12.69 2:09.44/15

Łódź (M)
2019-05-25
7s8 - 2:12.69
102 Wrocław (M)
2019-05-29
4s1 - 2:10.10
116 Białogard (1)
2019-06-22
1s1 - 2:07.51
131 Goleniów (M)
2019-06-26
1s2 - 2:06.75
135 Lublin (M)
2019-06-30
5s2 - 2:08.93
123
3
BRYLIŃSKI Robert
1991-04-02
Z/3806/11

TAK

400m pł M I 51.06 49.88/16

Łódź (M)
2019-05-25
1s1 - 51.06
155 Gliwice (M)
2019-06-02
2 - 51.02
156 Gdańsk (M)
2019-06-08
1s1 - 50.95
157 Kraków (M)
2019-06-22
1s2 - 51.17
154 Goleniów (M)
2019-06-26
5s1 - 51.59
147
4
BUZAŁA Mikołaj
1998-04-17
Z/3182/17

TAK

400m M I 48.39 48.39/19

Łódź (M)
2019-05-24
1s10 - 48.39
116 Gdańsk (M)
2019-06-08
1s1 - 47.60
131 Chorzów (M)
2019-06-16
3s2 - 47.39
135 Lublin (M)
2019-06-29
5s3 - 48.37
116
5
CIBA Kamila
1995-03-29
Z/3200/11

TAK

100m K I 11.62/17

Łódź (M)
2019-05-25
1e4 - 11.70

(+3.1)

0 Łódź (M)
2019-05-25
3 - 11.59

(+3.2)

0 Gliwice (M)
2019-06-02
4 - 11.78 (-1.0)
144 Leszno (1)
2019-06-08
1e1 - 11.68

(+2.9)

0 Leszno (1)
2019-06-08
1 - 11.98 (-2.4)
130 Bydgoszcz (M)
2019-06-12
4e1 - 11.86 (-1.8)
138 Bydgoszcz (M)
2019-06-12
8 - 11.76 (-1.4)
145 Chorzów (M)
2019-06-16
7s1 - 11.63 (+0.5)
154 Oborniki (1)
2019-06-22
1e1 - 11.92 (-1.0)
134
6
DALKE Helena
1997-01-17
Z/464/13

TAK

400m pł K I 63.82 58.65/15

Łódź (M)
2019-05-25
7s1 - 63.82
99
7
FIODOROW Joanna
1989-03-04
Z/2822/11

TAK

Młot K (4kg) I 73.22 75.09/17

Kielce (M)
2019-05-11
1 - 73.10
196 Osaka (JPN) (M)
2019-05-19
5 - 71.41
192 Nanjing (CHN) (M)
2019-05-21
7 - 72.34
194 Forbach (FRA) (M)
2019-05-26
1 - 71.91
193 Turku (FIN) (M)
2019-06-11
2 - 74.71
200 Chorzów (M)
2019-06-16
4 - 73.40
196 Ostrava (CZE) (M)
2019-06-20
4 - 73.16
196 Goleniów (M)
2019-06-26
1 - 71.15
191
8
GALANT Martyna
1995-01-26
Z/939/12

TAK

1500m K I 4:08.81/17

Rehlingen (GER) (M)
2019-06-09
10 - 4:15.50
149 Chorzów (M)
2019-06-16
0s1 - DNF
0 Ostrava (CZE) (M)
2019-06-20
14 - 4:12.02
160
9
GRZEŚKOWIAK Krzysztof
1993-04-03
Z/1743/13

TAK

100m M I 10.87 10.39/18

Łódź (M)
2019-05-25
1e3 - 10.87 (+0.9)
113 Łódź (M)
2019-05-25
2f2 - 10.67

(+3.5)

0 Gliwice (M)
2019-06-02
5e3 - 10.85 (-0.6)
115 Gdańsk (M)
2019-06-08
1s1 - 10.59 (+1.1)
139 Piła (1)
2019-06-15
1e6 - 10.63

(+3.5)

0 Piła (1)
2019-06-15
2f2 - 10.86 (-1.3)
114 Kraków (M)
2019-06-22
1e1 - 10.75 (+1.4)
124 Kraków (M)
2019-06-22
2 - 10.69 (+0.2)
130 Goleniów (M)
2019-06-26
3e2 - 10.58 (+1.8)
140 Goleniów (M)
2019-06-26
6 - 10.70 (-0.2)
129
10
HAMPEL Eryk
1997-12-03
Z/1125/13

TAK

100m M I 10.39/16

Piła (1)
2019-06-15
1e5 - 10.77 (+1.5)
122 Piła (1)
2019-06-15
3f2 - 10.99 (-1.3)
103 Lublin (M)
2019-06-29
3e3 - 10.61 (+1.8)
137
11
KOKOWSKA Aleksandra
1995-04-28
Z/3234/11

TAK

Młot K (4kg) I 57.61 65.31/18

Łódź (M)
2019-05-26
4 - 57.61
151
12
KOWAL Weronika
1997-01-25
Z/523/13

TAK

400m pł K I 64.05 61.09/18

Łódź (M)
2019-05-25
5s2 - 64.05
97 Piła (1)
2019-06-15
2s1 - 61.89
116 Lublin (M)
2019-06-30
3s1 - 64.03
97
13
LEWANDOWSKI Bartosz
1993-08-28
Z/1358/13

TAK

200m M I 21.10/16

Łódź (M)
2019-05-26
5s1 - 22.07

(+3.2)

0
14
ŁĄCZNA Urszula
1998-09-22
Z/906/14

TAK

400m pł K I 64.11 62.53/18

Łódź (M)
2019-05-25
6s2 - 64.11
97 Piła (1)
2019-06-15
1s1 - 61.72
117 Lublin (M)
2019-06-30
8s2 - 64.33
95
15
MACHIŃSKI Wiktor
1998-01-04
Z/593/14

TAK

Wzwyż M I 2.00 2.08/18

Łódź (M)
2019-05-24
1e1 - 1.94
85 Łódź (M)
2019-05-25
8 - 1.94
85 Leszno (1)
2019-06-08
1 - 2.00
99 Lublin (M)
2019-06-30
6 - 1.97
92
16
MALUŚKIEWICZ Agnieszka
1989-03-18
Z/2107/11

TAK

Kula K (4kg) I 15.96 17.20/14

Środa Wielkopolska (1)
2019-05-18
1 - 15.96
148 Łódź (M)
2019-05-25
2 - 15.37
141 Gliwice (M)
2019-06-02
3 - 15.72
145 Jessheim (NOR) (M)
2019-06-06
2 - 15.75
146 Sopot (M)
2019-06-23
3 - 15.48
142 Oborniki (1)
2019-06-22
1 - 15.55
143 Goleniów (M)
2019-06-26
3 - 15.15
138
17
MOŚ Katarzyna
1994-12-20
Z/4809/11

TAK

Dysk K (1kg) I 50.88 56.26/15

Toruń (1)
2019-05-12
3 - 47.56
128 Toruń (1)
2019-05-18
4 - 50.88
140 Łódź (M)
2019-05-25
1e1 - 46.50
123 Łódź (M)
2019-05-26
4 - 49.86
137 Gliwice (M)
2019-06-02
4 - 53.31
150 Wrocław (1)
2019-06-01
1 - 54.08
153 Gdańsk (M)
2019-06-08
0 - NM
0 Warszawa (1)
2019-06-29
1 - 49.09
134
18
OLEJNICZAK Jakub
1997-02-27
Z/56/13

TAK

400m pł M I 54.29/18

Gdańsk (M)
2019-06-08
3s1 - 52.51
133 Szczecinek (M)
2019-06-14
2s2 - 52.67
131 Lublin (M)
2019-06-30
1s2 - 52.28
137
19
PANEK Angelika
1989-04-20
Z/1324/13

TAK

200m K I 25.04/18

20
PRZYBYLAK Tomasz
2001-02-07
Z/711/15

TAK

800m M I 1:52.53 1:52.53/19

Szczecinek (M)
2019-05-18
1s1 - 1:52.53
105 Wrocław (M)
2019-05-29
2s1 - 1:55.20
83 Międzyrzecz (1)
2019-06-22
1s1 - 1:53.06
101 Racibórz (M)
2019-07-04
4 - 1:53.34
98
21
SIUDA Mateusz
1998-05-05
Z/1268/14

TAK

100m M I 10.68/18

Lublin (M)
2019-06-29
7e1 - 10.94

(+3.5)

0
22
SWANCAR Kamil
1998-07-20
Z/577/14

TAK

Młot M (7.26kg) I 60.64 61.50/18

Kielce (M)
2019-05-11
2 - 60.20
127 Środa Wielkopolska (1)
2019-05-18
2 - 59.82
126 Łódź (M)
2019-05-26
2 - 58.91
123 Oborniki (1)
2019-06-22
1 - 58.85
122 Lublin (M)
2019-06-30
1 - 61.87
133
23
SZÓSTAK Adrianna
1996-03-02
Z/1019/12

TAK

Trójskok K I 13.60 13.60/19

WARUNKOWO - BADANIA
Łódź (M)
2019-05-25
1e1 - 13.26 (+1.5)
155 Łódź (M)
2019-05-26
1 - 13.60 (+1.7)
167 Gdańsk (M)
2019-06-08
1 - 13.46 (+1.5)
162 Opole (M)
2019-06-22
1 - 13.71 (+2.0)
171
24
WESELA Adrian
1998-11-15
Z/387/14

TAK

400m M I 47.44/18

Piła (1)
2019-06-15
1s1 - 48.54
113 Lublin (M)
2019-06-29
7s3 - 48.77
109
25
WINKOWSKA Marcelina
1998-07-30
Z/866/14

TAK

100m K I 11.98 11.98/19

Łódź (M)
2019-05-25
1e15 - 12.09 (+1.1)
123 Łódź (M)
2019-05-25
5f2 - 11.98 (+1.9)
130 Leszno (1)
2019-06-08
1e2 - 12.16 (-2.1)
119 Leszno (1)
2019-06-08
3 - 12.40 (-2.4)
104 Piła (1)
2019-06-15
1e8 - 12.13 (-0.9)
121 Piła (1)
2019-06-15
2f2 - 12.18 (+1.5)
118 Oborniki (1)
2019-06-22
1e2 - 12.39 (-0.7)
105 Oborniki (1)
2019-06-22
1 - 12.68 (-1.3)
89 Lublin (M)
2019-06-29
4e2 - 11.85

(+3.8)

0 Lublin (M)
2019-06-29
6 - 11.84

(+2.3)

0
26
WÓJCIK Anna
1994-05-19
Z/4621/11

TAK

10000m K I 35:59.35 35:39.18/15

Białogard (M)
2019-04-28
14s1 - 35:59.35
126
27
WROTYŃSKI Marcin
1996-03-11
Z/1594/12

TAK

Młot M (7.26kg) I 69.26 69.26/19

Piła (1)
2019-05-11
1 - 67.95
153 Środa Wielkopolska (1)
2019-05-18
1 - 65.57
145 Łódź (M)
2019-05-26
1 - 69.26
158 Włocławek (M)
2019-06-01
1 - 69.85
159 Piła (1)
2019-06-15
1 - 66.81
149
28
WYCISZKIEWICZ Patrycja
1994-01-08
Z/658/11

TAK

400m K I 51.31/15

29
ZACZEK Artur
1989-02-28
Z/3831/11

TAK

200m M I 20.76/15

Gliwice (M)
2019-06-02
2f2 - 21.53 (-0.6)
129
30
ZDROJEWSKI Amadeusz
1998-10-09
Z/2380/16

TAK

400m M I 47.99/18

WARUNKOWO - BADANIA
Wrocław (1)
2019-06-23
1s1 - 48.99
106 Lublin (M)
2019-06-29
1s2 - 48.28
118