WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA ORLEN Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 11.05 - 30.06.2019
Osobostarty wszystkie: 762 ( 762 ) K-384 M-378
Wybierz klub:
 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Osobostarty: 30 ( 30 ) K-12 M-18
NrLicencji: 4/POD/14

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORAWSKI Szymon
2003-03-28
Z/4032/18

TAK

800m M I 2:08.31 2:08.31/19

Warszawa (1)
2019-05-26
10s1 - 2:08.31
15
2
DĄBROWSKI Paweł
2003-07-13
Z/4658/18

TAK

100m M I 11.49 11.49/19

WARUNKOWO - BADANIA
Warszawa (1)
2019-05-18
1e4 - 11.49 (-0.2)
66 Warszawa (1)
2019-05-18
4f2 - 11.55 (+2.0)
63 Białystok (1)
2019-05-24
1s3 - 11.61 (0.0)
59 Zamość (M)
2019-06-01
2e3 - 11.40 (+0.5)
72 Zamość (M)
2019-06-01
4 - 11.35

(+2.1)

0 Łomża (1)
2019-06-05
5s1 - 11.21 (+1.0)
86
3
DĄBROWSKI Piotr
2003-06-08
Z/987/17

TAK

400m M I 50.99 50.99/19

WARUNKOWO - BADANIA
Warszawa (1)
2019-05-11
1s2 - 51.63
65 Warszawa (1)
2019-05-18
4s1 - 50.99
74 Zamość (M)
2019-06-01
4s1 - 50.31
84
4
DĄBROWSKI Przemysław
1989-02-25
Z/2532/11

TAK

10000m M I 30:30.60 30:30.60/19

Białogard (M)
2019-04-28
8s1 - 30:30.60
106
5
DEMCZYSZAK Mateusz
1986-01-18
Z/1685/11

TAK

5000m M I 14:23.59/07

Wrocław (M)
2019-05-29
0s1 - DNF
0
6
DOBROWOLSKI Emil
1986-11-02
Z/2257/11

TAK

10000m M I 30:45.56 30:28.12/18

Białogard (M)
2019-04-28
11s1 - 30:45.56
100
7
DUCHNOWSKI Igor
2003-07-06
Z/1589/17

TAK

400m M I 51.84 51.84/19

Warszawa (1)
2019-05-11
2s2 - 51.84
63 Warszawa (1)
2019-06-15
4s2 - 51.43
68 Białystok (1)
2019-06-18
1 - 51.65
65
8
DZWONKOWSKA Karolina
2003-03-21
Z/986/17

TAK

800m K I 2:23.22 2:23.22/19

WARUNKOWO - BADANIA
Warszawa (1)
2019-05-26
7s1 - 2:23.95
53 Białystok (1)
2019-05-24
3 - 2:23.22
56 Warszawa (1)
2019-06-08
3s2 - 2:24.42
52
9
FOLGA Bartosz
2003-11-08
Z/984/17

TAK

1500m M I 4:08.10 4:08.10/19

WARUNKOWO - BADANIA
Warszawa (1)
2019-06-08
6s1 - 4:07.30
49
10
JAGIELSKA Ewa
1982-10-25
Z/1542/14

TAK

10000m K I 34:15.64 34:15.64/19

Białogard (M)
2019-04-28
6s1 - 34:15.64
151
11
JAGIELSKI Kacper
2005-03-20
Z/4659/18

TAK

200m M I

Białystok (1)
2019-06-18
2s2 - 25.19 (+1.4)
23
12
JURAK Bartosz
2003-03-11
Z/4754/18

TAK

800m M I 2:03.43 2:03.43/19

WARUNKOWO - BADANIA
Warszawa (1)
2019-05-18
4s2 - 2:03.43
32 Warszawa (1)
2019-05-26
8s1 - 2:04.92
26 Warszawa (1)
2019-06-16
7s2 - 2:06.03
22
13
KORYTKOWSKA Justyna
1986-03-12
Z/2255/11

TAK

5000m K I 16:13.98/14

14
KRAWCZYŃSKA Martyna
2004-11-21
Z/4033/18

TAK

400m K I

15
KULAWCZYK Weronika
1999-01-06
Z/331/15

TAK

W dal K I 5.45/18

16
KURPIEWSKA Marta
2001-11-06
Z/2938/16

TAK

100m pł K I 17.65/17

17
LIKWIARZ Dawid
2002-02-18
Z/3643/16

TAK

800m M I 1:58.66 1:57.72/18

WARUNKOWO - BADANIA
Warszawa (1)
2019-05-18
1s1 - 1:58.66
58 Warszawa (1)
2019-06-16
8s1 - 1:58.13
62
18
ŁAPSZYS Dominika
2004-11-11
Z/5393/18

TAK

Wzwyż K I 1.40/18

19
ŁYSKAWY Przemysław
1999-01-13
Z/332/15

TAK

Trójskok M I 13.98 14.29/18

WARUNKOWO - BADANIA
Warszawa (1)
2019-05-12
2 - 13.98 (+1.3)
77 Łódź (M)
2019-05-26
9 - 13.75 (+1.7)
70 Zamość (M)
2019-06-02
1f3 - 13.66 (+0.4)
68 Łomża (1)
2019-06-05
1 - 13.70 (+0.1)
69 Warszawa (1)
2019-06-16
4 - 13.83 (+1.4)
72 Lublin (M)
2019-06-29
6 - 14.42

(+2.3)

0 Lublin (M)
2019-06-29
0 - 14.33 (+1.7)
88
20
MATEJKOWSKA Aleksandra
1999-01-12
Z/2443/15

TAK

800m K I 2:16.83 2:12.05/18

WARUNKOWO - BADANIA
Łódź (M)
2019-05-25
12s8 - 2:16.83
82 Zamość (M)
2019-06-02
4s7 - 2:19.33
71 Łomża (1)
2019-06-05
2s1 - 2:18.18
76 Warszawa (1)
2019-06-16
2s1 - 2:15.01
91 Lublin (M)
2019-06-30
7s1 - 2:15.34
89
21
MIELEWCZYK Piotr
1990-08-08
Z/1198/11

TAK

5000m M I 14:51.08/17

Piaseczno (M)
2019-05-31
7s1 - 15:26.25
59
22
NIEMCZYK Mateusz
1992-09-30
Z/4502/11

TAK

10000m M I 31:12.35 31:07.82/15

Białogard (M)
2019-04-28
13s1 - 31:12.35
89
23
NOWAK Jakub
1989-11-18
Z/4091/11

TAK

5000m M I 14:02.00/12

Wrocław (M)
2019-05-29
0s1 - DNF
0 Piaseczno (M)
2019-05-31
2s1 - 14:57.72
81
24
OCHAL KALENDAROVA Olga
1985-07-15
Z/140/13

TAK

5000m K I 16:34.63/13

25
POGORZELSKI Rafał
1999-12-22
Z/333/15

TAK

3000m prz.M I 9:14.24/18

WARUNKOWO - BADANIA
Zamość (M)
2019-06-01
2s2 - 9:24.26
84 Lublin (M)
2019-06-30
10s1 - 9:48.39
58
26
SADŁOWSKI Piotr
2000-10-03
Z/6060/15

TAK

1500m M I 4:20.43/18

27
SUCHTA Marcin
2001-07-10
Z/2168/19

TAK

400m M I 54.96 54.96/19

Warszawa (1)
2019-05-11
4s1 - 54.96
29 Warszawa (1)
2019-05-18
6s1 - 55.21
27 Łomża (1)
2019-06-05
4s2 - 54.24
36 Białystok (1)
2019-06-18
2 - 54.64
32
28
SZYSZKA Anna
1990-02-14
Z/5043/11

TAK

5000m K I 16:55.73/16

Wrocław (M)
2019-05-29
7s1 - 17:41.23
105
29
TRUSZKOWSKA Wiktoria
2000-06-26
Z/2854/17

TAK

1500m K I 4:56.24/18

30
ZABIELSKA Natalia
2000-10-28
Z/2839/15

TAK

200m K I 26.31/17

Zamość (M)
2019-06-02
4s7 - 26.58 (+0.1)
76