WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA ORLEN Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 11.05 - 30.06.2019
Osobostarty wszystkie: 762 ( 762 ) K-384 M-378
Wybierz klub:
 
uksgimpel.org.pl
UKS Gimpel Nowy Targ Osobostarty: 28 ( 28 ) K-12 M-16
NrLicencji: 18/MŁP/11

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BˇK Natalia
2002-06-07
Z/2696/19

TAK

Oszczep K (600) I

Kraków (M)
2019-06-22
5 - 21.23
0
2
BIEDA Robert
1993-04-29
Z/3757/11

TAK

800m M I 2:00.15 1:55.36/16

ŁódĽ (M)
2019-05-25
3s7 - 2:00.15
49
3
BIERNAT Emilia
2002-06-27
Z/2489/19

TAK

800m K I 3:06.84 3:06.84/19

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
8s1 - 3:06.84
0 Kraków (1)
2019-06-01
9s2 - 2:55.23
0
4
BIGOS Marcin
2000-05-09
Z/1883/17

TAK

400m pł M I 66.73 60.66/18

Kraków (1)
2019-05-18
5s1 - 66.73
11 Kraków (1)
2019-05-25
0s1 - DQ
0
5
CZAJA Agata, Maria
2001-02-08
Z/2488/19

TAK

1500m K I 5:18.91 5:18.91/19

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
4s1 - 5:18.91
16 Kraków (1)
2019-05-18
2s1 - 5:21.83
13 Kraków (1)
2019-06-01
5s1 - 5:20.27
14
6
DOMALIK Łukasz
2002-04-22
Z/2487/19

TAK

W dal M I 5.86 5.86/19

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
3 - 5.43 (+0.6)
14 Kraków (1)
2019-05-18
15 - 5.32 (+1.7)
11 Kraków (1)
2019-05-25
5f2 - 5.86 (-0.1)
29 Kraków (1)
2019-06-01
10 - 5.63 (-0.2)
21 Kraków (M)
2019-06-22
8 - 5.58 (-0.5)
19
7
DZIADKOWIEC Piotr
2002-03-06
Z/2492/19

TAK

Kula M (7.26kg) I

Kraków (M)
2019-06-22
5 - 8.51
16
8
FRY¬LEWICZ Kamila
2002-01-09
Z/2491/19

TAK

200m K I 34.42 34.42/19

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
3s3 - 34.42 (+1.9)
0 Kraków (1)
2019-05-25
6s2 - 33.32

(+2.4)

0
9
GÓRECKI Kamil
2001-02-08
Z/2695/19

TAK

400m M I 53.30 53.30/19

Kraków (1)
2019-05-25
4s3 - 53.30
45
10
HRYC Martyna
2004-03-24
Z/2269/19

TAK

1500m K I

11
IGLAR Patrycja
2002-06-20
Z/2486/19

TAK

200m K I 30.54 30.54/19

Kraków (1)
2019-05-18
5s5 - 30.54 (0.0)
16 Kraków (1)
2019-05-25
5s2 - 30.51

(+2.4)

0 Kraków (1)
2019-06-01
6s3 - 30.40 (0.0)
17
12
JURCZAK Joanna
2002-01-31
Z/2493/19

TAK

1500m K I 5:35.80 5:35.80/19

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
6s1 - 5:40.36
0 Kraków (1)
2019-05-25
6s1 - 5:35.80
2 Kraków (1)
2019-06-01
6s1 - 5:29.52
6
13
KNAPCZYK Bartłomiej
2001-05-20
Z/2687/18

BRAK

100m M I 11.04 11.04/19

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
3s1 - 11.28 (0.0)
81 Kraków (1)
2019-05-18
4s2 - 11.12 (+0.4)
93 Kraków (1)
2019-05-25
1e4 - 11.16 (+0.3)
90 Kraków (1)
2019-05-25
1f2 - 11.04 (+1.7)
99 Kraków (1)
2019-06-01
2s1 - 11.04 (+0.5)
99 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
6s2 - 10.90

(+4.1)

ZMIANA BARW

0 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
4e2 - 10.89

(+3.2)

ZMIANA BARW

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
5s1 - 10.95 (+0.8)

ZMIANA BARW

0 Kraków (M)
2019-06-22
2e1 - 10.91 (+1.4)

ZMIANA BARW

0 Kraków (M)
2019-06-22
7 - 11.04 (+0.2)

ZMIANA BARW

0
14
KNUTELSKI Błażej
2000-06-11
Z/1886/17

TAK

5000m M I 17:36.23/17

15
KUKLA Łukasz
2001-05-21
Z/2688/18

TAK

Oszczep M (800) I

16
KUŁACH Łukasz
2001-05-09
Z/2672/18

TAK

Kula M (7.26kg) I

Kraków (M)
2019-06-22
4 - 10.44
42
17
LIPKOWSKA Klaudia
2001-03-04
Z/1887/17

TAK

400m K I 65.47 63.03/18

Kraków (1)
2019-05-25
6s1 - 65.47
31 Kraków (M)
2019-06-22
8s3 - 65.65
30
18
ŁUKASZ Maria
2000-02-13
Z/1891/17

TAK

Kula K (4kg) I 8.70 8.70/19

Kraków (1)
2019-05-18
2f2 - 8.70
39
19
MACHAJ Dominik
2000-02-07
Z/717/18

TAK

W dal M I 5.74 5.74/19

Kraków (1)
2019-05-18
14 - 5.39 (+1.5)
13 Kraków (1)
2019-05-25
5 - 5.74 (+0.3)
25 Kraków (M)
2019-06-22
6 - 5.70 (+0.9)
23
20
MACHAJ Kinga
2002-03-16
Z/1734/17

TAK

Oszczep K (600) I

Kraków (M)
2019-06-22
4 - 24.75
19
21
MAJERCZAK Bartłomiej
2002-01-06
Z/2485/19

TAK

100m M I 11.82 11.82/19

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
1s5 - 12.17 (+0.4)
30 Kraków (1)
2019-05-18
3s5 - 11.82 (+1.4)
47 Kraków (1)
2019-05-25
2e2 - 11.84 (-0.3)
46 Kraków (1)
2019-05-25
7 - 11.84 (0.0)
46 Kraków (1)
2019-06-01
4s2 - 12.03 (-0.5)
36
22
NOWAK Oskar
1996-08-12
Z/345/13

TAK

800m M I 2:04.02 2:02.32/15

ŁódĽ (M)
2019-05-25
5s1 - 2:04.02
30
23
SIEDLARCZYK Daniel
2001-03-28
Z/2674/18

TAK

5000m M I

24
SZWAJNOS Mateusz
2002-02-25
Z/3345/19

TAK

400m M I 54.65 54.65/19

Kraków (1)
2019-05-25
1s2 - 54.65
32
25
¦WIˇTKOWSKI Paweł
2001-02-25
Z/2676/18

TAK

5000m M I

26
WOJDYŁA Szymon
2002-07-16
Z/2483/19

TAK

200m M I 27.80 27.80/19

Kraków (1)
2019-05-25
7s2 - 27.80 (+0.8)
0 Kraków (1)
2019-06-01
6s3 - 27.50 (0.0)
1
27
ZARZYCKA Patrycja
2001-10-21
Z/2678/18

TAK

100m K I 14.47 14.07/18

Kraków (1)
2019-05-25
6e3 - 14.47 (-1.0)
19
28
ZĘBALA Alicja
2002-11-09
Z/2482/19

TAK

W dal K I 4.55 4.55/19

Sucha Beskidzka (1)
2019-05-12
7 - 4.30 (+0.4)
22 Kraków (1)
2019-05-18
11 - 4.48 (+1.4)
31 Kraków (1)
2019-05-25
5 - 4.55 (+1.0)
34