WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA ORLEN Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 11.05 - 30.06.2019
Osobostarty wszystkie: 762 ( 762 ) K-384 M-378
Wybierz klub:
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 60 ( 60 ) K-31 M-29
NrLicencji: 1/MŁP/11

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELSKI Maciej
1999-04-02
Z/474/15

TAK

800m M I 1:55.80 1:54.53/18

2
BRONIATOWSKA Katarzyna
1990-02-22
Z/90/11

TAK

1500m K I 4:08.79/14

3
BRZEZIŃSKI Maciej
1993-03-27
Z/148/11

TAK

100m M I 10.78 10.58/14

4
CHRYCZYK Katarzyna
1995-05-30
Z/277/12

TAK

800m K I 2:09.64 2:05.68/18

5
CUBER Karolina
1997-05-20
Z/1061/13

TAK

400m K I 56.60 55.97/18

6
GALIKOWSKI Michał
1997-01-17
Z/44/13

TAK

400m pł M I 53.02 52.40/15

7
GAWORSKA Aleksandra
1995-11-07
Z/180/12

TAK

400m K I 52.45/17

8
GÓRAK Paulina
1997-11-13
Z/804/13

TAK

1500m K I 4:27.31 4:23.78/18

WARUNKOWO - BADANIA
9
JURCZYK Mariusz
1996-01-10
Z/179/12

TAK

400m M I 50.52 48.89/18

10
KACHANAVA Marharyta
1999-02-01
Z/990/18

TAK

800m K I 2:08.49 2:06.25/18

11
KARAŚ Mariola
1996-12-04
Z/698/12

TAK

400m K I 54.81 52.95/17

12
KOZŁOWSKA Karolina
1997-01-09
Z/1449/13

BRAK

100m K I 12.38 12.36/18

13
KUNC Grzegorz
1997-07-03
Z/519/13

TAK

800m M I 1:55.25 1:49.41/17

WARUNKOWO - BADANIA
14
MARMON Patryk
1997-02-22
Z/1189/14

TAK

800m M I 1:53.77 1:51.46/17

15
MIĘKIŃSKA Magdalena
1999-10-05
Z/652/15

TAK

100m K I 12.14 12.14/19

16
MIREK Ewa
1997-04-21
Z/1361/13

TAK

Kula K (4kg) I 13.31 13.67/18

17
MIREK Katarzyna
1998-04-27
Z/99/14

TAK

Wzwyż K I 1.65 1.70/17

18
MORDYL Jakub
1996-01-15
Z/696/12

TAK

400m pł M I 50.17/18

19
NOWAK Monika
1995-07-11
Z/3865/11

BRAK

Dysk K (1kg) I 54.33 55.10/18

20
NOWAKOWSKI Dariusz
1999-10-16
Z/469/15

TAK

1500m M I 3:57.80/17

21
OSTROWSKA Justyna
1990-07-16
Z/1078/11

BRAK

Trójskok K I 12.25 13.18/15

22
PIERCHAŁA Renata
1996-03-05
Z/481/12

BRAK

Kula K (4kg) I 12.64 13.11/18

23
SACHA Filip
1996-06-25
Z/1284/12

TAK

Trójskok M I 15.54 15.54/19

24
SICIARZ Klaudia
1998-03-15
Z/137/14

TAK

100m pł K I 12.94/18

25
SKRABA Beata
1988-06-20
Z/1923/11

BRAK

Oszczep K (600) I 39.78 43.80/16

26
WASILEWSKI Artur
1996-09-08
Z/90/13

BRAK

100m M I 11.08 10.66/17

27
WYKRĘT Justyna
1995-11-23
Z/842/11

BRAK

Wzwyż K I 1.65 1.82/18

28
WYLĘGA Nikodem
1998-06-03
Z/1519/14

BRAK

400m pł M I 53.42 52.12/18

29
YAROKHAU Agnieszka
1986-12-28
Z/1929/11

TAK

20 km ch K U20 I 1:34:47 1:30:50/16

30
ŻAK Łukasz
1997-05-31
Z/1304/13

TAK

200m M I 21.69 21.69/19

31
BELOWSKA Aleksandra
2002-05-19
Z/80/17

TAK

100m K II 12.51 12.51/19

32
BRYZEK Justyna
1998-07-09
Z/993/14

TAK

400m K II 56.49 56.49/19

33
BULIŃSKI Filip
2000-11-10
Z/4806/15

BRAK

800m M II 2:03.36 1:59.14/18

34
CHOJNOWSKI Kamil
2000-03-14
Z/4928/15

BRAK

200m M II 22.58 22.58/19

35
JANIAK Jakub
1996-12-18
Z/5037/15

BRAK

100m M II 10.89 10.89/19

36
KANTOR Amadeusz
2000-02-09
Z/1639/18

TAK

W dal M II 6.96 6.96/19

WARUNKOWO - BADANIA
37
KONDERAK Martyna
2001-09-30
Z/903/17

TAK

100m K II 12.63 12.57/17

38
KOSTKIEWICZ Filip
1999-05-14
Z/505/15

TAK

Wzwyż M II 1.95 2.00/17

39
KOSTYCZ Grzegorz
1996-11-13
Z/385/15

TAK

1500m M II 3:58.83 3:57.16/18

40
KRZYŻOWSKA Martyna
2000-10-20
Z/419/17

TAK

100m K II 13.11 12.97/17

41
KUDLIŃSKA Julia
1999-03-15
Z/2407/15

BRAK

800m K II 2:11.87/18

42
LIŚKIEWICZ Zbigniew
2000-09-17
Z/1978/17

BRAK

100m M II 11.37 11.30/18

43
LOREK Antonina
1995-02-11
Z/5209/15

TAK

20 km ch K U20 II 1:51:44 1:48:30/18

44
PODGÓRNI Marcelina
1997-01-12
Z/812/13

BRAK

1500m K II 5:18.47 4:54.65/16

45
SAMEL Jakub
2001-01-23
Z/2528/16

TAK

Wzwyż M II 1.80 1.91/17

46
SERAFIN Katarzyna
2002-09-09
Z/63/16

BRAK

800m K II 2:19.37 2:17.53/18

47
SKIMINA Wiktor
2002-07-29
Z/79/17

BRAK

800m M II 1:59.99 1:59.99/19

48
SOLECKI Mikołaj
2001-04-11
Z/1956/17

BRAK

200m M II 23.19 23.19/19

49
STASIAK Anna
1999-03-16
Z/725/15

TAK

Trójskok K II 11.60 11.86/18

WARUNKOWO - BADANIA
50
SUDER Magdalena
1996-03-13
Z/943/13

TAK

400m K II 57.41 57.41/19

51
SYC Ewelina
1995-04-13
Z/2054/16

TAK

400m K II 60.66 59.40/17

52
SZKOŁA Sebastian
1996-03-01
Z/81/13

BRAK

400m M II 49.34/17

53
SZOSTECKA Paulina
1998-06-17
Z/143/14

TAK

1500m K II 4:38.35 4:36.26/17

54
SZUMIEC Michał
2001-02-09
Z/5971/15

TAK

Trójskok M II 13.86 13.90/18

WARUNKOWO - BADANIA
55
ŚLIWIŃSKI Oskar
1999-07-11
Z/1954/17

BRAK

1500m M II 4:19.96 4:09.14/18

56
ŚLUSARCZYK Aleksandra
1999-07-26
Z/4528/15

TAK

W dal K II 5.50 5.50/19

57
WARZECHA Henryk
1996-07-17
Z/525/13

TAK

1500m M II 3:58.22/18

58
ZASADA Mikołaj
2000-10-16
Z/2502/17

BRAK

800m M II 2:03.80/17

59
ZIAJA Michał
1994-04-04
Z/80/11

BRAK

Trójskok M II 12.80 14.05/16

60
ZIĘBA Szymon
1996-09-25
Z/1374/14

TAK

400m pł M II 55.54 52.96/17