WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA ORLEN Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 11.05 - 30.06.2019
Osobostarty wszystkie: 762 ( 762 ) K-384 M-378
Wybierz klub:
 
MKS Czechowice-Dziedzice Osobostarty: 28 ( 28 ) K-17 M-11
NrLicencji:

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FLASIŃSKA Maria
2005-11-30
Z/2527/18

TAK

Kula K (4kg) I 8.26 8.26/19

2
GIBAS Marcin
1999-06-20
Z/3377/15

TAK

100m M I 10.87 10.77/18

3
JANKOWSKA Magdalena
2006-11-11
Z/3160/19

TAK

400m K I

4
KRĘTOSZ Justyna
2005-05-26
Z/1518/19

BRAK

400m K I

5
KUŚ Miłosz
2002-06-18
Z/1075/17

BRAK

400m M I 53.99 53.99/19

6
KWAŚNIAK Oliwia
1999-09-27
Z/362/15

TAK

200m K I 25.68/18

7
LAZAR Malwina
2005-01-31
Z/2528/18

TAK

Wzwyż K I 1.50 1.52/18

8
ŁAŚ Klaudia
2005-09-24
Z/2612/18

TAK

400m K I

9
ŁAŚ Sylwia
2006-11-11
Z/2525/18

BRAK

800m K I 2:56.24/18

10
MAGIERA Julia
2003-03-03
Z/1084/17

TAK

200m K I 29.43 29.43/19

11
MARCINIAK Anna
2006-08-21
Z/1863/19

TAK

Wzwyż K I 1.30 1.30/19

12
MAREK Julia
2001-06-18
Z/4405/15

BRAK

100m pł K I

13
MICHALEC Magdalena
2004-10-28
Z/3579/18

TAK

100m K I 13.93/18

14
MIKOŁAJCZAK Szymon
2004-04-05
Z/2034/18

TAK

400m M I

15
MINORCZYK Borys
2003-09-30
Z/1125/19

TAK

W dal M I 5.67 5.67/19

16
NOWIŃSKI Kamil
2000-04-02
Z/2357/16

BRAK

100m M I 11.24/17

17
OSOWIEC Nicola
2004-03-14
Z/2033/18

BRAK

800m K I 2:37.17 2:30.70/18

18
OSTYŃSKA Justyna
2000-02-21
Z/4407/15

BRAK

400m pł K I 71.03 67.23/18

19
PAJĄK Jakub
2001-01-19
Z/4403/15

TAK

400m M I 49.20 48.17/18

20
PAJĄK Rafał
1999-02-03
Z/363/15

TAK

100m M I 10.74 10.62/18

21
PALETKO Łukasz
2003-02-04
Z/2530/18

BRAK

200m M I

22
PUTO Mateusz
2003-09-19
Z/2303/17

BRAK

200m M I 23.12 23.12/19

23
SROKOL Karolina
2002-09-09
Z/3370/18

BRAK

100m K I 14.02 14.02/19

24
STASIK Nicole
2004-08-27
Z/2032/18

BRAK

100m K I 13.67 13.57/18

25
STRYCZEK Marta
1999-04-05
Z/4538/15

BRAK

Oszczep K (600) I 30.63 31.85/18

26
STRYCZEK Szymon
2003-03-17
Z/1076/17

TAK

200m M I 23.52/18

27
SZPOCZEK Magdalena
2001-10-31
Z/4411/15

BRAK

W dal K I 5.07 5.07/19

28
ŚWIERCZEK Olaf
2004-10-01
Z/2529/18

TAK

Wzwyż M I 1.57 1.57/19