WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA ORLEN Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 11.05 - 30.06.2019
Osobostarty wszystkie: 762 ( 762 ) K-384 M-378
Wybierz klub:
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 60 ( 60 ) K-33 M-27
NrLicencji: 9/MAZ/14

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMOWSKI Rafał
1995-02-23
Z/1592/12

BRAK

W dal M I 6.90 7.52/17

2
ANKIEWICZ Emilia
1990-11-22
Z/2534/11

BRAK

400m pł K I 55.89/16

3
BHEBHE Urszula
1992-02-27
Z/2785/11

BRAK

100m pł K I 13.30/13

4
DUCHNOWSKA Natalia
1996-08-13
Z/1273/13

TAK

200m K I 24.60 24.29/18

5
GˇBKA Bartosz
1999-05-27
Z/628/15

BRAK

W dal M I 6.59 7.65/18

6
GIEREK Rafał
1996-02-24
Z/444/12

BRAK

Oszczep M (800) I 77.43 78.30/18

7
HOŁDA Aleksandra
1996-11-27
Z/355/12

BRAK

5000m K I 16:31.23/18

8
KARPUK Dzmitry
1999-11-05
Z/398/18

BRAK

Kula M (7.26kg) I 16.99/18

9
KILJAN Krzysztof
1999-12-30
Z/440/15

BRAK

110m M I 14.68 14.57/18

10
KOLB Viktoria
1993-10-26
Z/397/18

BRAK

Kula K (4kg) I 17.08/18

11
KOŁECKA Agata
1996-07-06
Z/350/13

BRAK

800m K I 2:08.99/17

12
KOWALUK Dariusz
1996-04-16
Z/1042/12

BRAK

400m M I 46.06/18

13
ŁEPKOWSKA Kinga
1997-04-30
Z/1012/13

TAK

Młot K (4kg) I 61.34 63.19/17

14
MIKOŁAJEWSKI Gabriel
1999-03-16
Z/3078/15

BRAK

400m pł M I 52.66 52.66/19

15
MURASZEWSKA Dominika
1995-11-21
Z/2277/11

BRAK

400m K I 52.87/18

16
ROSIAK Sara
1997-05-11
Z/1085/13

BRAK

Młot K (4kg) I 59.71 60.49/17

WARUNKOWO - BADANIA
17
ROŻNOWSKI Bartosz
1989-09-10
Z/1764/13

BRAK

400m pł M I 52.01/15

18
SARNA Angelika
1997-10-01
Z/800/13

BRAK

800m K I 2:02.53/18

WARUNKOWO - BADANIA
19
SKRZYSZOWSKA Pia
2001-04-20
Z/3958/15

BRAK

100m pł K I

20
STA¦KIEWICZ Dominik
1993-04-05
Z/4587/11

BRAK

110m M I 14.15 14.06/17

21
SULWIRSKI Rafał
1996-07-16
Z/1200/12

TAK

Trójskok M I 14.11 14.93/18

22
SUMIŃSKI Wojciech
1994-01-14
Z/3684/11

BRAK

Oszczep M (800) I 65.05 69.17/18

23
SUWARA Wiktor
1996-07-24
Z/1075/12

BRAK

400m M I 46.54 46.37/16

24
SZEWCZYK Stanisław
1997-03-13
Z/1278/13

BRAK

Tyczka M I 4.20 4.80/17

25
SZYMANEK Maja
2000-07-05
Z/3992/15

BRAK

Tyczka K I 3.60 3.90/18

WARUNKOWO - BADANIA
26
¦LEPOWROŃSKA Maja
1998-12-02
Z/73/14

TAK

Kula K (4kg) I 15.44 15.85/17

27
¦MIETANKA Justyna
1994-09-24
Z/2685/11

BRAK

Tyczka K I 4.50/18

28
TOMALIK Damian
1993-12-27
Z/3292/11

BRAK

Tyczka M I 4.90 4.90/19

29
WOJCIESZEK Anna
1991-03-16
Z/1793/13

BRAK

100m pł K I 14.80/17

30
WYKA Weronika
1994-01-07
Z/581/11

BRAK

800m K I 2:02.89/18

31
BARANEK Weronika
1999-07-10
Z/650/15

BRAK

W dal K II 5.20 5.85/18

32
BARTOSIEWICZ Natalia
1996-05-25
Z/1040/12

BRAK

400m K II 54.78/14

33
CISICKA Natalia
1998-07-16
Z/1044/14

TAK

Kula K (4kg) II 12.67 13.06/17

34
DOMINO Jan
2000-08-26
Z/4562/15

BRAK

Tyczka M II 4.20 4.30/18

35
DZIUBA Szymon
1999-10-20
Z/703/15

BRAK

W dal M II 6.89 6.91/18

WARUNKOWO - BADANIA
36
GADOMSKI Daniel
1998-10-24
Z/177/14

TAK

800m M II 1:52.31/18

37
GŁĘBOCKI Jan
2001-04-09
Z/3401/16

BRAK

200m M II 22.12 22.12/19

38
GRYC Anna Maria
1999-10-16
Z/3062/15

BRAK

400m pł K II 60.43/18

WARUNKOWO - BADANIA
39
GRZEGORCZYK Natalia
1997-04-14
Z/1196/16

BRAK

5000m K II

40
JĘDRZEJCZYK Dominika
1999-08-11
Z/3998/15

TAK

Trójskok K II 11.09 11.28/18

41
JÓ¬WICKA Małgorzata
2002-06-03
Z/2037/16

BRAK

W dal K II 5.42/17

WARUNKOWO - BADANIA
42
KAMIEŃ Monika
2003-06-06
Z/2419/17

BRAK

Tyczka K II 3.00 3.00/19

WARUNKOWO - BADANIA
43
KĘDZIOR Paweł
1993-09-28
Z/193/12

BRAK

100m M II 11.56 11.13/18

44
KRAWCZYK Michał
1992-09-08
Z/4230/11

BRAK

Tyczka M II 4.50 4.51/18

45
KRZYWICKA Magda
1996-04-05
Z/1465/13

BRAK

400m pł K II 62.34/15

46
LEC Dawid
1999-08-31
Z/1908/17

TAK

800m M II 2:03.85/18

47
MISIEWICZ Michał
1995-12-31
Z/1267/11

TAK

1500m M II 3:55.98/18

48
OLSZEWSKA Magdalena
1999-06-25
Z/2531/15

BRAK

Dysk K (1kg) II 46.38 46.38/19

WARUNKOWO - BADANIA
49
PALUCH Justyna
1997-02-28
Z/1542/13

TAK

200m K II 24.66 24.66/19

50
PALUCH Paulina
1998-12-03
Z/261/14

TAK

100m K II 11.83 11.83/19

51
PIWOWARSKI Jakub
1998-03-23
Z/1588/14

BRAK

Tyczka M II 4.50 4.50/19

52
RĘBI¦ Kinga
1995-08-15
Z/1971/11

BRAK

100m K II 12.50/18

53
SATUŁA Małgorzata
1997-11-13
Z/1583/13

BRAK

Kula K (4kg) II 12.15 12.15/19

54
SŁOCKA Julia
2001-02-18
Z/3990/15

TAK

Wzwyż K II 1.62 1.65/18

55
STARUCH Nina
2001-03-03
Z/4824/15

TAK

Dysk K (1kg) II 44.49 44.49/19

WARUNKOWO - BADANIA
56
SZOSTAK Paweł
1993-09-28
Z/4766/11

BRAK

5000m M II 14:35.32/15

57
TOPOLEWSKI Maciej
1995-04-28
Z/5021/15

BRAK

Oszczep M (800) II 61.33 64.31/18

58
WÓJCICKI Grzegorz
1999-01-05
Z/1069/15

TAK

800m M II 1:55.25/18

59
WYSZCZELSKA Ewelina
1995-04-04
Z/58/11

BRAK

Trójskok K II 11.75 12.59/16

60
ZIELIŃSKI Kamil
1997-10-05
Z/300/19

BRAK

1500m M II