WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA ORLEN Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 11.05 - 30.06.2019
Osobostarty wszystkie: 762 ( 762 ) K-384 M-378
Wybierz klub:
 
AZS Łódź Osobostarty: 28 ( 28 ) K-15 M-13
NrLicencji: 2/LDZ/11

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCEWICZ Daria
2003-05-30
Z/3968/17

BRAK

100m K I 13.22 13.22/19

2
BARCZ Weronika
2002-10-28
Z/2583/16

BRAK

100m K I 12.59 12.55/18

3
BATOLIK Agata
1999-01-27
Z/420/15

BRAK

400m pł K I 65.99 63.12/16

4
BEDNAREK Agnieszka
1998-06-14
Z/907/14

BRAK

Trójskok K I 13.06 13.28/18

5
BONECKI Bartosz
1992-08-21
Z/1820/11

BRAK

Trójskok M I 16.06/15

6
BUCH Natan
1995-11-06
Z/1522/11

BRAK

400m M I 49.68 49.22/14

7
CHACIŃSKA Natalia
1996-03-07
Z/206/12

BRAK

W dal K I 6.23/17

8
DUSZYŃSKI Kajetan
1995-05-12
Z/3203/11

BRAK

400m M I 45.98/17

9
FLIS Katarzyna
1996-07-10
Z/1329/12

BRAK

100m pł K I 13.75 13.67/18

10
GLAPIŃSKI Sławomir
1994-03-16
Z/4506/11

BRAK

Trójskok M I 15.26 15.72/15

11
KRAWCZYK Kacper
2001-04-05
Z/3833/15

BRAK

Trójskok M I 14.18 14.62/18

WARUNKOWO - BADANIA
12
KRÓLAK Liliana
2001-12-08
Z/2045/15

BRAK

200m K I 26.58/15

13
LEWANDOWSKI Jakub
2000-09-17
Z/2046/15

BRAK

200m M I 22.42 22.42/19

14
MARKS Matylda
2000-11-20
Z/6420/15

BRAK

100m K I 12.88 12.67/18

15
MARKS Patrycja
2003-10-14
Z/3145/17

BRAK

Wzwyż K I 1.51 1.51/19

16
MROCZEK Adam
1999-12-21
Z/417/15

BRAK

200m M I 22.30/16

17
MROCZEK Kamil
1997-04-26
Z/1117/13

BRAK

400m pł M I 53.76 53.70/18

18
MURAWSKA Barbara
2001-02-22
Z/3487/16

BRAK

200m K I 27.45 27.45/19

19
NAWROCKA Marta
1998-05-28
Z/788/14

BRAK

100m pł K I 13.93 13.79/18

20
OSTROWSKA Alicja
2001-07-27
Z/2049/15

BRAK

200m K I 25.89 25.89/19

21
PABIANEK Angelika
1999-03-12
Z/301/16

BRAK

Trójskok K I 11.37 11.64/17

22
RZĄDZIŃSKA Julia
1992-05-30
Z/2950/11

BRAK

100m pł K I 14.05 13.31/18

23
SAGANIAK Justyna
1995-12-01
Z/108/11

BRAK

400m pł K I 58.41 56.52/18

24
SOWIK Wojciech
1996-02-12
Z/68/12

BRAK

1500m M I 4:03.79 3:52.29/18

25
SYCH Tomasz
1997-04-20
Z/1118/13

BRAK

400m M I 50.89 50.89/19

26
TURAJ Mateusz
2002-02-18
Z/3488/16

BRAK

100m M I 11.39 11.39/19

WARUNKOWO - BADANIA
27
WŁODARCZYK Adam
1997-05-26
Z/1123/13

BRAK

1500m M I 3:43.20/18

28
WÓJCIK Mateusz
1998-08-07
Z/1217/14

BRAK

200m M I 22.07/15