WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA ORLEN Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 11.05 - 30.06.2019
Osobostarty wszystkie: 762 ( 762 ) K-384 M-378
Wybierz klub:
 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 30 ( 30 ) K-12 M-18
NrLicencji: 11/KPO/14

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ARENDT Kacper
2002-04-17
Z/2216/19

TAK

1500m M I 4:19.59 4:19.59/19

Toruń (1)
2019-05-18
5s1 - 4:19.59
23 Gdańsk (M)
2019-06-08
7s3 - 4:20.64
22
2
AUGUSTYNIAK Jakub
2001-09-04
Z/931/16

TAK

800m M I 1:50.39/18

Piaseczno (M)
2019-05-31
2 - 1:48.63
144 Bydgoszcz (M)
2019-06-12
10 - 1:49.92
130 Racibórz (M)
2019-07-04
1 - 1:52.40
106
3
BACKHAUS Mateeusz
2002-02-18
Z/1734/16

TAK

W dal M I

Toruń (1)
2019-05-12
4 - 5.39

(+2.3)

0 Brodnica (1)
2019-05-26
6 - 5.22

(+2.3)

0 Brodnica (1)
2019-05-26
0 - 5.04 (+1.7)
5 Włocławek (M)
2019-06-01
8 - 5.35 (+1.1)
12 Gdańsk (1)
2019-06-15
8 - 5.58 (0.0)
19 Toruń (1)
2019-06-22
5 - 5.44 (+1.8)
15
4
DONAKOWSKI Damian
2003-03-23
Z/4605/17

TAK

Wzwyż M I 1.85 1.85/19

Toruń (1)
2019-05-12
2 - 1.80
55 Toruń (1)
2019-05-18
5 - 1.85
66 Brodnica (1)
2019-05-26
4 - 1.86
68 Toruń (1)
2019-06-22
1 - 1.91
78
5
DZIEDZIECH Miłosz
1999-05-18
Z/542/15

TAK

Trójskok M I 14.21/17

Gdańsk (M)
2019-06-08
7 - 13.57 (+0.8)
65 Lublin (M)
2019-06-29
0 - NM (0.0)
0
6
GRODEK Fabian
2002-01-23
Z/6558/15

TAK

800m M I 2:00.43/18

Gdańsk (1)
2019-06-15
7s2 - 2:06.76
19
7
JELIŃSKA Sara
2002-02-08
Z/1733/16

TAK

200m K I

Gdańsk (1)
2019-06-15
7s2 - 30.50 (-0.3)
16
8
KALAMARSKI Mateusz
2002-06-16
Z/1736/16

TAK

Wzwyż M I 1.85 1.86/17

Toruń (1)
2019-05-12
1 - 1.85
66 Toruń (1)
2019-05-18
0 - NM
0 Brodnica (1)
2019-05-26
3 - 1.91
78 Włocławek (M)
2019-06-01
1 - 1.83
61 Toruń (1)
2019-06-22
4 - 1.83
61
9
KALINOWSKI Michał
1993-08-31
Z/429/11

TAK

Trójskok M I 14.74/16

Brodnica (1)
2019-05-26
2 - 13.98 (+1.8)
77 Gdańsk (M)
2019-06-08
6 - 13.70 (-0.1)
69
10
KARNIA Kornel
1999-04-17
Z/553/15

TAK

400m M I 52.80 52.80/19

Toruń (1)
2019-05-18
3s2 - 52.80
51
11
KORYCKI Patryk
1999-05-14
Z/552/15

TAK

800m M I 1:52.03/17

Piaseczno (M)
2019-05-31
8 - 1:54.70
87 Lublin (M)
2019-06-30
4s1 - 1:54.27
90
12
KOWALSKI Piotr
2002-01-04
Z/3489/17

TAK

100m M I 11.54 11.54/19

Toruń (1)
2019-05-18
1s3 - 11.54 (-0.1)
63 Brodnica (1)
2019-05-26
4e2 - 11.86 (-2.8)
45 Gdańsk (M)
2019-06-08
8s1 - 11.59 (+1.1)
60 Gdańsk (1)
2019-06-15
2e4 - 11.56 (-0.3)
62 Gdańsk (1)
2019-06-15
2 - 11.63 (-5.0)
58 Toruń (1)
2019-06-22
6e3 - 11.73 (+1.1)
52
13
LEŚNIEWSKA Julia
2004-08-10
Z/699/18

TAK

100m K I 13.33/18

Toruń (1)
2019-06-22
4s3 - 13.18 (+1.7)
64
14
MAJSAK Marcin
2002-03-14
Z/3484/17

TAK

W dal M I 6.05 6.38/18

Toruń (1)
2019-05-18
7 - 6.05 (0.0)
37 Gdańsk (1)
2019-06-15
2 - 6.21 (-0.1)
45 Toruń (1)
2019-06-22
0 - NM (0.0)
0
15
MALINOWSKA Natalia
2002-10-16
Z/6531/15

TAK

Trójskok K I 10.64 10.64/19

Toruń (1)
2019-05-18
2 - 10.64 (+1.7)
61 Brodnica (1)
2019-05-26
3 - 10.35 (+1.9)
51 Gdańsk (M)
2019-06-08
4 - 10.31 (+0.8)
49 Toruń (1)
2019-06-22
4 - 10.58

(+2.5)

0
16
MANTHEY Julia
2003-02-23
Z/4318/17

TAK

800m K I 2:23.62 2:23.62/19

Toruń (1)
2019-05-18
1s2 - 2:23.62
54 Brodnica (1)
2019-05-26
3s1 - 2:20.53
66 Gdańsk (M)
2019-06-08
6s2 - 2:20.74
65 Gdańsk (1)
2019-06-15
2s1 - 2:20.00
68
17
MELOCH Arleta
1979-08-17
Z/770/11

TAK

1500m K I 4:26.39/01

18
MOKWA Karol
1999-06-04
Z/547/15

TAK

1500m M I 4:04.79/18

19
ORDAŃSKA Laura
2003-01-22
Z/3488/17

TAK

Wzwyż K I 1.40/18

20
ORGACKA Dominika
2002-09-29
Z/2666/15

TAK

1500m K I 5:03.05/18

Gdańsk (1)
2019-06-15
8s1 - 5:21.97
12
21
REETZ Bartosz
2002-03-24
Z/1737/16

TAK

1500m M I 4:36.97 4:32.16/17

Toruń (1)
2019-05-18
7s1 - 4:36.97
5
22
RESZKA Mieszko
2004-01-24
Z/495/19

TAK

100m M I

Włocławek (1)
2019-05-11
3s1 - 11.74

(+2.2)

0 Brodnica (1)
2019-05-26
1e7 - 12.02 (-1.3)
37 Chełmno (1)
2019-06-15
2s1 - 11.98 (-0.1)
39
23
SCHULTZ Martyna
2005-04-06
Z/2402/19

TAK

800m K I

Toruń (1)
2019-06-22
8s1 - 2:42.76
8
24
SIEDLECKA Hanna
2005-10-17
Z/5655/18

TAK

400m K I

25
SIERPNIEWSKI Igor
2005-02-25
Z/5614/18

TAK

100m M I 12.05 12.05/19

Włocławek (1)
2019-05-11
2s1 - 11.69

(+2.2)

0 Toruń (1)
2019-05-18
1s5 - 12.05 (-1.1)
36 Brodnica (1)
2019-05-26
1e4 - 12.21 (-2.1)
29 Toruń (1)
2019-06-22
2e4 - 11.87

(+2.6)

0
26
ŚLEBODA Piotr
1987-01-22
Z/766/11

TAK

Wzwyż M I 2.28/13

27
ŚWITANOWSKA Natalia
2005-01-12
Z/4601/17

TAK

W dal K I 4.70/18

Toruń (1)
2019-05-18
0 - NM (0.0)
0 Brodnica (1)
2019-05-26
15 - 4.04 (+1.5)
10
28
WALISIEWICZ Magdalena
2002-04-14
Z/1031/15

TAK

1500m K I 4:56.11/18

WARUNKOWO - BADANIA
Włocławek (M)
2019-06-01
4 - 4:47.60
67
29
WIŚNIEWSKI Damian
2000-10-30
Z/2264/15

TAK

400m M I 50.89/18

Gdańsk (1)
2019-06-15
3s2 - 50.60
80 Toruń (1)
2019-06-22
2s1 - 51.00
74 Racibórz (M)
2019-07-04
5f2 - 50.98
74
30
ZIELIŃSKA Jessika
2003-10-14
Z/1126/19

TAK

200m K I 27.01 27.01/19

Toruń (1)
2019-05-18
1s6 - 27.01 (-0.8)
67 Brodnica (1)
2019-05-26
3s6 - 27.96 (-1.0)
49 Gdańsk (1)
2019-06-15
6s3 - 28.07 (-1.8)
48 Toruń (1)
2019-06-22
4s2 - 27.42 (-0.1)
59