WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA ORLEN Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 11.05 - 30.06.2019
Osobostarty wszystkie: 762 ( 762 ) K-384 M-378
Wybierz klub:
 
GKS Piast Gliwice Osobostarty: 30 ( 30 ) K-16 M-14
NrLicencji: 36/SLK/11

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIEWICZ Kamil
2000-09-29
Z/2729/17

TAK

100m M I 11.53/18

2
BARTOSZ Patrycja
2000-12-18
Z/2912/15

TAK

100m K I 12.25/16

3
BREMORA Grzegorz
1998-06-12
Z/1905/17

TAK

1500m M I 4:00.71/18

4
CIMERMAN Kewin
2002-01-31
Z/4893/18

TAK

200m M I 23.92/18

5
DRÓZD Wiktoria
2003-05-30
Z/2316/17

TAK

Kula K (4kg) I 10.88 10.88/19

WARUNKOWO - BADANIA
Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
2 - 10.88
77
6
DRZEWIECKA Monika
1997-06-01
Z/863/13

TAK

200m K I 25.71/16

Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
5s1 - 26.93

(+3.0)

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
3s1 - 27.11 (0.0)
65
7
DZIADZIA Anna
2004-09-17
Z/3294/18

TAK

100m K I 12.98 12.98/19

Gliwice (1)
2019-05-11
2s1 - 12.98 (+0.4)
73 Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-24
3s1 - 13.48 (-1.0)
51 Chorzów (1)
2019-06-01
4s1 - 13.12

(+2.1)

0 Częstochowa (1)
2019-06-09
1e4 - 13.27 (-0.9)
60 Częstochowa (1)
2019-06-09
8 - 13.60 (+1.2)
46 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
7s2 - 13.17 (+0.1)
64
8
HAŁGAS Damian
1993-03-15
Z/4061/11

TAK

100m M I 11.19 10.70/16

Chorzów (1)
2019-05-12
3e2 - 11.30 (+1.1)
79 Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
1s2 - 11.19 (+0.7)
87 ŁódĽ (M)
2019-05-25
3e4 - 11.22

(+2.4)

0 Gliwice (M)
2019-06-02
6e2 - 11.47 (+0.7)
68
9
HOŁDYS Inga
2003-07-07
Z/1815/17

TAK

800m K I 2:29.24/18

Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
4s2 - 2:45.18
5
10
HRUZIK Patrycja
2000-01-13
Z/2913/15

TAK

Oszczep K (600) I 29.58 30.08/18

Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
5 - 29.58
46 Chorzów (1)
2019-06-01
1 - 27.80
36 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
3 - 28.16
38
11
JAŃCZAK Magda
2005-02-15
Z/5645/18

TAK

400m K I

12
KAMPA Rafał
1991-06-12
Z/376/12

TAK

800m M I 1:57.45 1:52.67/13

Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
1s1 - 1:57.45
66 Piaseczno (M)
2019-05-31
3e2 - 1:55.70
79 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
3s1 - 1:57.66
65
13
KAWCZYK Kacper
2003-03-18
Z/2099/18

TAK

400m M I 59.02 59.02/19

Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
6s3 - 59.02
5
14
KOŁODZIEJCZYK Łukasz
2003-10-19
Z/2100/18

TAK

1500m M I

Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
6s1 - 4:50.91
0
15
KORGÓL Bartosz
2002-09-18
Z/1464/19

TAK

400m M I 55.07 54.28/18

Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
5s2 - 55.07
28
16
KRAWCZYK Magdalena
1992-10-24
Z/4043/11

TAK

1500m K I 4:20.02/18

17
LEGASZEWSKA Maria
2000-10-16
Z/1426/17

TAK

W dal K I 5.03 5.03/19

Gliwice (1)
2019-05-11
2 - 5.03 (+0.9)
62 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
4f2 - 5.00 (+1.7)
60 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
4f3 - 5.23

(+3.8)

0 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
0 - 5.17 (+1.8)
70 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
2 - 5.25 (-0.6)
76
18
LE¦NIAK Matylda
2004-02-01
Z/1177/19

TAK

800m K I 2:22.95 2:22.95/19

Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
8s2 - 2:22.95
57
19
MARKIEWICZ Kamil
2003-02-06
Z/4512/18

TAK

100m M I 12.32 12.16/18

Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
5s3 - 12.32 (+0.3)
24 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
5e2 - 11.95

(+3.3)

0 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
2e6 - 12.05

(+3.0)

0 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
3s5 - 11.98 (+0.9)
39 Racibórz (1)
2019-06-22
4s2 - 12.47 (+0.3)
19
20
MRÓZEK Mikołaj
2003-05-20
Z/2322/17

TAK

W dal M I 5.89 5.89/19

WARUNKOWO - BADANIA
Gliwice (1)
2019-05-11
2 - 5.72 (+0.9)
24 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
7 - 5.89 (+0.9)
31 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
3 - 6.25 (+2.0)
47 Częstochowa (1)
2019-06-09
2f2 - 5.91 (+1.9)
31 Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
7 - 6.10 (+0.8)
40 Białogard (1)
2019-06-22
3 - 6.15 (+1.7)
42
21
MYSIUK Dawid
2001-11-05
Z/1417/16

TAK

800m M I 1:56.61/18

22
OKSENIUK Agnieszka
1996-03-23
Z/974/12

TAK

Wzwyż K I 1.65 1.70/15

ŁódĽ (M)
2019-05-24
5e1 - 1.64
91 ŁódĽ (M)
2019-05-25
7 - 1.65
93 Racibórz (1)
2019-06-22
1 - 1.65
93
23
PECIAK Magdalena
1995-03-26
Z/864/13

TAK

W dal K I 4.91 5.20/18

Chorzów (1)
2019-05-12
7 - 4.83 (+0.9)
50 ŁódĽ (M)
2019-05-24
14e1 - 4.91 (+0.9)
55
24
PRZERADZKI Kacper
2000-02-10
Z/2910/15

TAK

200m M I 22.79/16

Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
5s3 - 24.87 (-0.7)
29
25
RÓŻAŃSKI Bartłomiej
2002-04-30
Z/1822/17

TAK

800m M I 2:02.94 1:59.36/18

WARUNKOWO - BADANIA
Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
2s3 - 2:02.94
35
26
SZYSZKA Martyna
2003-04-23
Z/2320/17

TAK

400m K I

Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
2s3 - 69.14
12
27
¦LUSAREK Agnieszka
2003-02-27
Z/5639/18

TAK

200m K I 29.76/18

Ruda ¦l±ska (1)
2019-06-15
2s6 - 28.97 (+0.9)
34 Racibórz (1)
2019-06-22
7s1 - 29.06

(+2.5)

0
28
¦WIĘCICKA Maja
2003-06-02
Z/2319/17

TAK

200m K I 30.71 29.49/18

Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
5s4 - 30.71 (-0.2)
15
29
TOMASZEK Mateusz
2000-06-05
Z/1465/19

TAK

Wzwyż M I 1.75 1.75/19

Gliwice (1)
2019-05-11
1 - 1.70
37 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
2f2 - 1.75
46
30
ZAKRZEWSKA Dominika
2003-04-05
Z/4536/17

TAK

100m K I 14.14 13.44/18

Gliwice (1)
2019-05-11
8s1 - 14.14 (+0.4)
28 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
3e6 - 13.86

(+2.2)

0