WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA ORLEN Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 11.05 - 30.06.2019
Osobostarty wszystkie: 762 ( 762 ) K-384 M-378
Wybierz klub:
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 83 ( 83 ) K-45 M-38
NrLicencji: 2/POD/14

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIAK Angelika
2000-05-29
Z/2760/15

TAK

Oszczep K (600) I 45.18/18

WARUNKOWO - BADANIA
2
BARTNOWSKA Weronika
2000-05-16
Z/2676/16

TAK

200m K I 25.03 24.60/17

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-11
2s1 - 25.03 (+0.1)
113
3
CHOJNOWSKI Bartosz
1997-03-17
Z/307/14

TAK

W dal M I 7.43 7.66/18

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-11
1 - 7.37 (-0.9)
117 Łódź (M)
2019-05-25
4 - 7.43 (+1.4)
122 Biała Podlaska (M)
2019-06-01
2 - 7.32 (+1.9)
113 Łomża (1)
2019-06-05
1 - 7.31 (+0.8)
113 Warszawa (1)
2019-06-08
1 - 7.42 (+2.0)
121 Warszawa (1)
2019-06-15
2 - 7.26 (-0.4)
109 Lublin (M)
2019-06-30
1 - 7.64

(+2.4)

0 Lublin (M)
2019-06-30
0 - 7.47 (+1.0)
125
4
CZYKIER Damian
1992-08-10
Z/3159/11

TAK

110m M I 13.72 13.28/17

WARUNKOWO - BADANIA
Łódź (M)
2019-05-24
1e2 - 14.29 (-1.5)
140 Łódź (M)
2019-05-24
2 - 13.72 (+0.8)
171 Bydgoszcz (M)
2019-06-12
2e2 - 13.93 (-2.2)
159 Bydgoszcz (M)
2019-06-12
1 - 13.75 (-2.1)
169 Chorzów (M)
2019-06-16
3s1 - 13.49 (+0.5)
185 København (DEN) (M)
2019-06-18
2 - 13.90 (-0.4)
161
5
DAKOWICZ Artur
1998-10-24
Z/1404/14

TAK

110m M I 14.83/17

WARUNKOWO - BADANIA
Zamość (M)
2019-06-01
0e1 - DNF (+0.5)
0
6
GOLA Marlena
1998-06-08
Z/1209/14

TAK

200m K I 24.26 23.94/18

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-11
1s1 - 24.26 (+0.1)
135 Łódź (M)
2019-05-26
1s2 - 23.87

(+2.9)

0 Piaseczno (M)
2019-05-31
1s1 - 24.10 (+0.4)
140 Gliwice (M)
2019-06-02
1f2 - 23.70 (-0.2)
152 Lublin (M)
2019-06-30
2s3 - 23.66 (+1.5)
153
7
GOSK Anna
1990-03-31
Z/3112/11

TAK

5000m K I 16:57.51/18

Wrocław (M)
2019-05-29
2s1 - 16:11.26
149
8
JANKOWSKA Aleksandra
2002-08-15
Z/448/16

TAK

Wzwyż K I 1.71 1.74/18

Białystok (1)
2019-05-11
1 - 1.71
111 Białystok (1)
2019-05-24
1 - 1.65
93 Zamość (M)
2019-06-01
1 - 1.76
126 Chorzów (M)
2019-06-16
0 - NM
0 Białystok (1)
2019-06-18
1 - 1.74
120 Kiev (UKR) (M)
2019-06-29
1 - 1.70
108
9
JANKOWSKA Katarzyna
1994-01-14
Z/1252/11

TAK

5000m K I 15:37.31/18

WARUNKOWO - BADANIA
Goleniów (M)
2019-06-26
4s1 - 15:37.59
167
10
KAMIŃSKI Adrian
1994-07-24
Z/3171/11

TAK

100m M I 10.64/17

Biała Podlaska (M)
2019-06-01
1e1 - 11.10 (+2.0)
94 Biała Podlaska (M)
2019-06-01
2 - 11.07 (-0.2)
97 Białystok (1)
2019-06-18
1s1 - 11.09 (+0.3)
95
11
KARDASZ Klaudia
1996-05-02
Z/1449/12

TAK

Kula K (4kg) I 17.74 18.48/18

Kielce (M)
2019-05-11
1 - 17.74
171 Wrocław (M)
2019-05-29
2 - 17.47
167 Gliwice (M)
2019-06-02
1 - 18.34
178 Turku (FIN) (M)
2019-06-11
9 - 17.70
170 Sopot (M)
2019-06-23
1 - 17.38
166 Goleniów (M)
2019-06-26
1 - 17.73
171
12
KIRYLUK Aleksandra
2001-11-02
Z/596/16

TAK

100m pł K I 13.99 13.99/19

Warszawa (1)
2019-05-18
2e1 - 13.93

(+3.0)

0 Warszawa (1)
2019-05-18
2 - 13.99 (+0.2)
138 Białystok (1)
2019-05-24
1 - 14.06 (+0.5)
135 Zamość (M)
2019-06-01
1e2 - 13.90 (+0.3)
142 Zamość (M)
2019-06-01
1 - 13.78 (+1.8)
147 Łomża (1)
2019-06-05
1s1 - 13.83 (+1.1)
145 Białystok (1)
2019-06-18
1 - 13.96

(+2.5)

0 Racibórz (M)
2019-07-05
1e1 - 13.91 (+0.5)
141 Racibórz (M)
2019-07-05
6 - 14.47 (+0.6)
119
13
LESZCZYŃSKA Anna
2000-02-10
Z/2041/15

TAK

400m pł K I 65.76 64.07/18

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-24
1 - 65.76
84 Zamość (M)
2019-06-02
3s5 - 64.18
96 Białystok (1)
2019-06-18
1 - 64.72
92 Racibórz (M)
2019-07-04
1f2 - 63.97
98
14
LIĆWINKO Kamila
1986-03-22
Z/793/11

TAK

Wzwyż K I 1.99/13

Chorzów (M)
2019-06-16
3 - 1.87
162 Ostrava (CZE) (M)
2019-06-20
5 - 1.92
180
15
ŁUPIŃSKI Rafał
2001-03-20
Z/2667/18

TAK

100m M I 10.75 10.65/18

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-11
1s1 - 10.86 (+0.3)
114 Białystok (1)
2019-05-24
1s1 - 10.75 (+0.6)
124 Gliwice (M)
2019-06-02
2e1 - 10.61

(+2.1)

0 Białystok (1)
2019-06-18
0s1 - DQ (+0.3)
0
16
MIKIEWICZ Dominika
2001-06-19
Z/2836/15

TAK

100m K I 12.27 12.26/17

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-11
3s1 - 12.48 (+1.5)
100 Białystok (1)
2019-05-24
1s1 - 12.27 (+1.0)
112 Zamość (M)
2019-06-01
1e5 - 12.10 (+1.6)
123 Zamość (M)
2019-06-01
2f2 - 12.11 (+0.3)
122 Białystok (1)
2019-06-18
1s1 - 12.09

(+2.6)

0
17
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
1992-07-13
Z/3113/11

TAK

800m K I 2:02.36/14

18
MILEWSKA Elżbieta
2003-04-02
Z/3129/17

TAK

W dal K I 5.33 5.37/18

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-11
2 - 5.33 (+0.2)
81 Zamość (M)
2019-06-01
3 - 5.35 (-0.3)
82
19
MILEWSKI Piotr
1991-10-02
Z/3142/11

TAK

Wzwyż M I 2.00 2.22/13

Łódź (M)
2019-05-24
1e2 - 1.94
85 Łódź (M)
2019-05-25
5 - 2.00
99
20
NOWICKI Wojciech
1989-02-22
Z/3138/11

TAK

Młot M (7.26kg) I 76.68 81.85/18

Kielce (M)
2019-05-11
1 - 75.55
178 Forbach (FRA) (M)
2019-05-26
2 - 76.68
182 Bydgoszcz (M)
2019-06-12
1 - 80.26
194 Chorzów (M)
2019-06-16
2 - 79.52
191 Nancy (FRA) (M)
2019-06-22
2 - 80.14
193
21
SACHARCZUK Radosław
1993-09-08
Z/1800/13

TAK

100m M I 11.00 10.79/18

Białystok (1)
2019-05-24
2s1 - 11.00 (+0.6)
102 Piaseczno (M)
2019-05-31
3e1 - 10.68

(+2.1)

0 Piaseczno (M)
2019-05-31
2 - 10.68 (+0.9)
130 Warszawa (1)
2019-06-02
1e1 - 10.88 (-1.6)
112 Warszawa (1)
2019-06-02
1 - 10.72 (+0.4)
127 Gdańsk (M)
2019-06-08
6s1 - 10.82 (+1.1)
118 Kraków (M)
2019-06-22
3e4 - 10.87 (-0.1)
113 Kraków (M)
2019-06-22
6 - 10.86 (+0.2)
114 Warszawa (1)
2019-06-29
1e1 - 11.04 (-0.9)
99 Warszawa (1)
2019-06-29
1 - 10.86 (+0.4)
114
22
SIEŃKO Magda
1999-01-27
Z/2266/16

TAK

Kula K (4kg) I 12.23 13.47/18

WARUNKOWO - BADANIA
Łomża (1)
2019-06-05
3 - 11.69
89 Białystok (1)
2019-06-18
2 - 11.91
92 Lublin (M)
2019-06-29
6 - 12.45
100
23
SIMONIUK Dawid
2000-07-24
Z/6128/15

TAK

W dal M I 6.82 7.16/18

WARUNKOWO - BADANIA
Biała Podlaska (1)
2019-05-11
2 - 6.69 (+0.7)
71 Białystok (1)
2019-05-24
1 - 6.82 (+0.2)
79 Zamość (M)
2019-06-01
2f2 - 6.95 (+0.2)
88 Łomża (1)
2019-06-05
3 - 7.01 (+1.1)
92 Warszawa (1)
2019-06-15
4 - 6.82 (-0.8)
79 Białystok (1)
2019-06-18
4 - 3.78 (+0.9)
0
24
SUPROŃ Paweł
1996-03-28
Z/1447/12

TAK

110m M I 15.07/18

Łomża (1)
2019-06-05
1s1 - 14.78 (+1.6)
116
25
TREJGO Oskar
2000-05-02
Z/2049/16

TAK

Oszczep M (800) I 71.03/18

Zamość (M)
2019-06-02
1f2 - 64.31
109 Gdańsk (M)
2019-06-08
6 - 67.74
122 Warszawa (1)
2019-06-15
2 - 66.54
118 Białystok (1)
2019-06-18
2 - 63.49
106 Biała Podlaska (M)
2019-06-22
1 - 63.42
106 Racibórz (M)
2019-07-04
3 - 67.77
122
26
ZACZKIEWICZ Wiktoria
2001-08-04
Z/600/16

TAK

100m pł K I 15.03 15.03/19

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-24
2 - 15.03 (+0.5)
98 Białystok (1)
2019-06-18
2 - 14.91

(+2.5)

0 Racibórz (M)
2019-07-05
3e3 - 14.94 (0.0)
102 Racibórz (M)
2019-07-05
6f2 - 15.09 (+0.4)
96
27
ŻEBROWSKA Magdalena
1996-05-29
Z/398/12

TAK

W dal K I 6.15 6.33/18

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-11
1 - 6.15 (-0.5)
138 Łódź (M)
2019-05-25
1 - 6.07 (+0.8)
132 Biała Podlaska (M)
2019-06-01
1 - 6.24 (+0.2)
144 Łomża (1)
2019-06-05
1 - 6.02 (+0.6)
128 Bydgoszcz (M)
2019-06-12
3 - 6.51

(+4.3)

0 Bydgoszcz (M)
2019-06-12
0 - 6.34 (+1.9)
152 Mińsk (BLR) (M)
2019-06-23
2 - 6.15 (+1.3)
138
28
BERNATOWICZ Anna
1997-10-02
Z/1436/13

TAK

Wzwyż K II 1.62 1.68/17

Białystok (1)
2019-05-11
4 - 1.62
85 Łódź (M)
2019-05-25
8 - 1.60
80 Łomża (1)
2019-06-05
1 - 1.60
80 Białystok (1)
2019-06-18
2 - 1.60
80 Lublin (M)
2019-06-29
6 - 1.67
99
29
BERNATOWICZ Joanna
1996-10-22
Z/1445/12

TAK

Wzwyż K II 1.62 1.66/14

Białystok (1)
2019-05-11
2 - 1.62
85 Łódź (M)
2019-05-25
9 - 1.60
80 Łomża (1)
2019-06-05
2 - 1.55
68 Białystok (1)
2019-06-18
4 - 1.55
68
30
CIOŁKO Sylwia
1998-03-25
Z/1216/14

TAK

1500m K II 4:51.65 4:34.63/17

Białystok (1)
2019-05-24
2 - 4:51.65
59 Łomża (1)
2019-06-05
1s1 - 4:49.95
62
31
HAJKOWSKI Adrian
2001-02-23
Z/2724/15

TAK

Dysk M (2kg) II 41.95 41.95/19

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-11
1 - 41.95
78
32
JAKSINA Jakub
2001-10-11
Z/3843/15

TAK

100m M II 11.44 11.26/18

Biała Podlaska (1)
2019-05-11
5s1 - 11.44 (-0.5)
70 Zamość (M)
2019-06-01
5e4 - 11.33 (+0.7)
77
33
JANKOWSKI Andrzej
1993-08-02
Z/796/11

TAK

800m M II 1:54.42/15

34
KARPIUK Diana
2000-04-05
Z/1889/15

TAK

5000m K II 17:45.39 17:32.51/18

WARUNKOWO - BADANIA
Szczecinek (M)
2019-05-18
4s2 - 17:45.39
103
35
KISZLUK Justyna
2001-06-25
Z/2727/15

TAK

200m K II 28.73 28.45/17

Białystok (1)
2019-05-24
3s1 - 28.73 (+0.4)
37
36
KOPCIEWSKA Paula
1992-11-26
Z/799/11

TAK

5000m K II 17:02.89/18

37
KUPIŃSKI Hubert
2002-05-13
Z/1972/19

TAK

1500m M II 4:42.14 4:42.14/19

Białystok (1)
2019-05-24
6 - 4:42.14
3
38
LEOŃCZUK Andrzej
1992-11-04
Z/4841/11

TAK

5000m M II 15:08.25/17

39
LIPSKA Ewelina
2001-03-28
Z/2728/15

TAK

Wzwyż K II 1.62 1.65/17

Białystok (1)
2019-05-11
3 - 1.62
85 Białystok (1)
2019-05-24
2 - 1.55
68 Zamość (M)
2019-06-01
1f2 - 1.62
85 Warszawa (1)
2019-06-16
4 - 1.60
80 Białystok (1)
2019-06-18
2 - 1.60
80 Racibórz (M)
2019-07-04
5 - 1.65
93
40
MARKOWSKA Natalia
1999-03-31
Z/4521/15

TAK

200m K II 26.65 25.68/17

Łódź (M)
2019-05-26
1s9 - 25.94

(+2.3)

0 Łomża (1)
2019-06-05
1s2 - 25.89 (-0.6)
92
41
MODZELEWSKI Łukasz
2000-03-19
Z/2035/15

TAK

5000m M II 16:04.03 16:04.03/19

WARUNKOWO - BADANIA
Szczecinek (M)
2019-05-18
12s2 - 15:50.23
44
42
MOSKAL Jakub
1998-03-12
Z/1008/14

TAK

Wzwyż M II 2.00 2.15/17

Białystok (1)
2019-05-11
2 - 1.90
76 Łódź (M)
2019-05-24
1e2 - 1.94
85 Łódź (M)
2019-05-25
6 - 2.00
99 Biała Podlaska (M)
2019-06-01
2 - 1.95
87 Warszawa (1)
2019-06-15
2 - 2.00
99 Lublin (M)
2019-06-30
4 - 2.05
112
43
OSTAPOWICZ Daniel
2000-03-10
Z/2585/17

TAK

Trójskok M II 13.19 13.19/19

Biała Podlaska (1)
2019-05-11
2 - 13.19 (-0.4)
55 Białystok (1)
2019-05-24
1 - 13.05 (-0.1)
51 Zamość (M)
2019-06-02
7f2 - 13.12 (0.0)
53 Łomża (1)
2019-06-05
2 - 13.27 (+0.7)
57 Warszawa (1)
2019-06-16
5 - 12.95

(+2.5)

0 Racibórz (M)
2019-07-04
11e1 - 12.75 (+0.1)
43
44
PARSZCZYŃSKA Izabela
1988-09-19
Z/795/11

TAK

5000m K II 16:50.62/17

45
PERKOWSKI Jakub
2001-08-13
Z/2856/17

TAK

400m M II 51.43/18

Warszawa (1)
2019-06-23
4s2 - 52.23
58
46
PIEKARSKA Gabriela
2001-01-12
Z/3680/16

TAK

Młot K (4kg) II 44.32 44.32/19

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-24
1 - 44.32
92 Zamość (M)
2019-06-01
6 - 41.19
80 Białystok (1)
2019-06-18
1 - 40.88
79 Racibórz (M)
2019-07-04
9 - 44.94
95
47
POPOWSKI Kamil
1996-01-19
Z/1475/13

TAK

Trójskok M II 14.41 14.54/16

Łódź (M)
2019-05-25
2e1 - 14.41 (+1.0)
90 Łódź (M)
2019-05-26
5 - 14.37 (+1.7)
89 Biała Podlaska (M)
2019-06-01
1 - 14.21 (+1.7)
84
48
SAWICKI Marek
1996-07-18
Z/849/12

TAK

200m M II 23.56 23.49/16

Białystok (1)
2019-05-11
3s1 - 23.56 (-0.8)
58
49
SKRZYPKO Barbara
1997-06-01
Z/814/13

TAK

800m K II 2:17.24 2:09.40/15

Białystok (1)
2019-05-11
2 - 2:17.24
80 Łódź (M)
2019-05-25
4s9 - 2:18.28
76 Białystok (1)
2019-06-18
2 - 2:19.80
69
50
SUSZYŃSKA Dominika
1998-03-05
Z/1362/14

TAK

W dal K II 5.19 5.65/18

Białystok (1)
2019-05-11
3 - 5.19 (+0.1)
72 Białystok (1)
2019-05-24
2 - 5.15 (+0.4)
69 Biała Podlaska (M)
2019-06-01
4 - 5.35 (+1.0)
82 Łomża (1)
2019-06-05
2 - 5.42 (-0.2)
87 Warszawa (1)
2019-06-15
4f2 - 5.29 (0.0)
78 Białystok (1)
2019-06-18
2 - 5.42

(+2.6)

0 Biała Podlaska (M)
2019-06-22
4 - 5.34

(+2.3)

0
51
TOMCZYK Wojciech
2002-11-23
Z/2836/16

TAK

W dal M II 6.46 6.80/18

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-11
9 - 5.33 (-1.0)
11 Białystok (1)
2019-05-24
2 - 6.45 (+0.4)
57 Zamość (M)
2019-06-01
1f3 - 6.67 (+0.8)
70 Łomża (1)
2019-06-05
2 - 7.03 (+1.2)
93 Warszawa (1)
2019-06-15
1f2 - 6.35 (+1.2)
52 Kiev (UKR) (M)
2019-06-29
3 - 6.74 (+0.6)
74
52
WASILEWSKI Krzysztof
1994-04-01
Z/4107/11

TAK

1500m M II 3:55.36 3:53.17/15

Łódź (M)
2019-05-24
4s8 - 3:55.36
86
53
WNOROWSKI Damian
2000-02-27
Z/2034/15

TAK

800m M II 2:01.96 1:56.74/18

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-11
1 - 2:01.96
40 Zamość (M)
2019-06-02
6s3 - 1:59.30
54
54
AUGUSTYNOWICZ Dawid
2000-09-22
Z/2108/17

TAK

Wzwyż M III 1.75 1.85/17

55
CHOROSZUCHA Amelia
2004-06-29
Z/1490/18

TAK

W dal K III 4.55 4.74/18

Białystok (1)
2019-05-24
6 - 4.52 (+0.6)
33 Łomża (1)
2019-06-05
6 - 5.01 (-0.4)
61
56
CZERWIŃSKA Natalia
2002-10-27
Z/3221/19

TAK

W dal K III 4.71 4.73/18

Białystok (1)
2019-05-24
5 - 4.71 (+0.7)
43 Łomża (1)
2019-06-05
12 - 4.51 (0.0)
32 Warszawa (1)
2019-06-15
5 - 4.97 (+0.2)
58 Białystok (1)
2019-06-18
5 - 4.66 (+0.7)
40
57
DZIUBA Jakub
2002-12-09
Z/599/16

TAK

1500m M III

58
HOŁOWIENKO Marcin
2003-05-01
Z/5318/18

TAK

800m M III

Białystok (1)
2019-06-18
1 - 2:11.88
6
59
JABŁOŃSKA Patrycja
2000-02-15
Z/2709/15

TAK

W dal K III 4.70 5.27/18

60
JELSKI Paweł
2002-06-25
Z/3644/17

TAK

1500m M III 4:34.81 4:34.81/19

Białystok (1)
2019-05-24
4 - 4:34.81
7
61
KALISZEWSKI Jakub
2000-01-31
Z/2032/15

TAK

100m M III 11.57 11.54/18

Białystok (1)
2019-05-11
5s2 - 11.57 (+1.6)
61 Białystok (1)
2019-05-24
3s2 - 11.70 (+0.3)
54 Białystok (1)
2019-06-18
4s2 - 11.57 (+0.9)
61
62
KONDRAK Piotr
2003-05-03
Z/664/17

TAK

1500m M III 4:25.81 4:25.81/19

WARUNKOWO - BADANIA
Białystok (1)
2019-05-24
3 - 4:25.81
15 Zamość (M)
2019-06-01
7s1 - 4:25.77
15
63
KSEPKO Katarzyna
2003-01-10
Z/5742/18

TAK

100m pł K III

64
MASIEJCZYK Aleksandra
2002-01-02
Z/830/16

TAK

400m pł K III 69.41 69.41/19

Białystok (1)
2019-05-24
2 - 69.41
59 Zamość (M)
2019-06-02
1s2 - 67.69
70 Łomża (1)
2019-06-05
1s1 - 66.37
79 Białystok (1)
2019-06-18
3 - 66.71
77
65
MISIEWICZ Kacper
2002-07-19
Z/1755/18

TAK

100m M III 12.42 12.34/18

Białystok (1)
2019-05-11
5s3 - 12.42 (-0.2)
21 Białystok (1)
2019-06-18
1s4 - 12.27 (+0.7)
26
66
OSTAPCZUK Dominika
2003-04-29
Z/591/17

TAK

100m pł K III 16.34/17

WARUNKOWO - BADANIA
67
PIELOCH Dawid
2002-04-14
Z/2719/16

TAK

Oszczep M (800) III 52.77 52.77/19

Białystok (1)
2019-05-11
1 - 52.77
68
68
POLETYŁO Damian
2002-05-26
Z/622/16

TAK

800m M III 2:08.27 2:08.27/19

Białystok (1)
2019-05-11
3 - 2:08.27
15
69
PONIATOWSKA Natalia
2005-10-27
Z/1967/19

TAK

Wzwyż K III

70
PUZANOWSKA Sylwia
2002-06-04
Z/4030/17

TAK

Oszczep K (600) III 31.99 31.99/19

Białystok (1)
2019-05-11
3 - 31.99
57
71
RACEWICZ Julia
2002-01-10
Z/597/16

TAK

400m K III 67.12 64.28/18

72
SAWICKA Gabriela
2002-07-02
Z/3303/16

TAK

200m K III 30.59/18

73
SIEMIENIUK Wiktoria
2003-11-26
Z/5374/18

TAK

100m K III 13.86 13.86/19

Białystok (1)
2019-05-11
4s2 - 13.94 (-0.1)
34 Białystok (1)
2019-05-30
3s2 - 13.80 (+1.2)
39
74
SKRECZKO Julia
2003-07-30
Z/3161/16

TAK

100m K III 13.91/17

75
ŚNIADKOWSKA Gabriela
2001-10-12
Z/2747/15

TAK

100m pł K III 16.93 16.93/19

Warszawa (1)
2019-05-18
6e1 - 17.58

(+3.0)

0 Warszawa (1)
2019-05-18
5 - 16.93 (+0.2)
46 Białystok (1)
2019-05-24
4 - 17.61 (+0.5)
32 Zamość (M)
2019-06-01
3e2 - 16.48 (+0.3)
56 Zamość (M)
2019-06-01
5 - 16.57 (+1.8)
54 Łomża (1)
2019-06-05
3s1 - 16.19 (+1.1)
63 Białystok (1)
2019-06-18
0 - DQ

(+2.5)

0 Racibórz (M)
2019-07-05
0e3 - DNF (0.0)
0
76
ŚWIĆ Aleksandra
2001-07-28
Z/2033/15

TAK

1500m K III 4:58.93/17

Zamość (M)
2019-06-01
10s2 - 4:50.03
62 Warszawa (1)
2019-06-15
3s1 - 4:55.64
51 Racibórz (M)
2019-07-05
9s1 - 4:49.61
63
77
WIŚNIEWSKA Aleksandra
2000-05-12
Z/2426/17

TAK

200m K III 26.13/18

WARUNKOWO - BADANIA
78
WIŚNIEWSKI Dominik
2000-05-29
Z/5265/15

TAK

Oszczep M (800) III 52.51 55.32/17

Warszawa (1)
2019-05-18
5 - 47.20
50 Białystok (1)
2019-05-11
2 - 49.82
59 Białystok (1)
2019-05-24
1 - 47.17
50 Zamość (M)
2019-06-02
6f2 - 46.73
49
79
WNOROWSKI Przemysław
2001-06-13
Z/2039/15

TAK

200m M III 23.38 23.38/19

Białystok (1)
2019-05-24
4s1 - 23.38 (+0.1)
63 Zamość (M)
2019-06-02
1s10 - 23.29 (+0.3)
66
80
WYSZYŃSKI Paweł
2001-08-03
Z/3665/18

TAK

W dal M III 6.38 6.38/19

Białystok (1)
2019-05-11
4 - 6.28 (+0.5)
48 Białystok (1)
2019-05-24
3 - 6.38 (+0.5)
54 Zamość (M)
2019-06-01
11f2 - 6.19 (+0.8)
44 Łomża (1)
2019-06-05
5 - 6.59 (+1.0)
65 Warszawa (1)
2019-06-15
6 - 6.49 (-0.2)
60 Białystok (1)
2019-06-18
2 - 6.15 (+0.2)
42
81
ZACZKIEWICZ Oliwia
2003-12-03
Z/3886/17

TAK

100m K III

Białystok (1)
2019-05-30
5s2 - 13.98 (+1.2)
33
82
ZAWISTOWSKA Nikola
2002-09-09
Z/752/16

TAK

800m K III 2:40.28 2:35.31/18

Białystok (1)
2019-05-24
6 - 2:40.28
12 Białystok (1)
2019-06-18
7 - 2:40.98
11
83
ŻAMOJTUK Maciej
2001-05-09
Z/3664/18

TAK

200m M III 24.48 24.48/19