WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA ORLEN Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 11.05 - 30.06.2019
Osobostarty wszystkie: 762 ( 762 ) K-384 M-378
Wybierz klub:
 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 30 ( 30 ) K-19 M-11
NrLicencji: 1/LDZ/11

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Sylwester
1989-04-28
Z/2877/11

TAK

Wzwyż M I 2.32/09

WARUNKOWO - BADANIA
2
BERŁOWSKA Barbara
1999-08-21
Z/198/15

TAK

400m pł K I 66.54/16

3
BORKOWSKI Mateusz
1997-04-02
Z/185/13

TAK

800m M I 1:45.42/18

4
DĄBROWSKI Patryk
2000-10-01
Z/6305/15

BRAK

400m M I

5
DOMINIAK Sara
1993-01-25
Z/1523/11

TAK

800m K I 2:10.43/15

6
DRABIK Izabela
1998-03-13
Z/4689/15

BRAK

100m K I 13.75 13.75/19

7
GROT Aneta
1979-09-22
Z/3027/16

BRAK

200m K I 26.21 25.74/16

8
HASIURA Jędrzej
1997-03-13
Z/3524/15

TAK

3000m prz.M I

9
JAKŚ Aleksandra
1998-01-28
Z/1333/14

BRAK

200m K I 26.58 25.31/18

10
JĘDRZEJCZAK Wiktoria
2001-05-01
Z/2221/15

BRAK

5000m K I 17:54.61 17:54.61/19

11
JOŃCZYK Maciej
2002-01-05
Z/3530/16

TAK

400m pł M I

12
KAŹMIERCZAK Weronika
2002-01-26
Z/1644/16

TAK

Wzwyż K I 1.67 1.71/18

13
KSZCZOT Adam
1989-09-02
Z/2880/11

TAK

800m M I 1:45.60 1:43.30/11

14
MOSZURA Julia
2002-01-07
Z/3541/16

BRAK

100m K I 13.17 13.17/19

15
MOTYKA Aleksandra
2003-02-10
Z/749/17

BRAK

400m K I 60.53 60.15/18

16
NOWAK Aleksandra
2001-01-12
Z/6309/15

TAK

200m K I 27.28 27.28/19

17
NOWAKOWSKA Aleksandra
1998-04-23
Z/164/14

TAK

Wzwyż K I 1.73 1.85/17

WARUNKOWO - BADANIA
18
OGŁOSZKA Karolina
1988-11-20
Z/1902/11

BRAK

Kula K (4kg) I 11.79/08

19
OSMULSKI Tomasz
1982-03-13
Z/2641/11

TAK

5000m M I 14:22.28/12

20
OWCZAREK Patrycja
2002-11-23
Z/4816/15

TAK

Wzwyż K I 1.66 1.66/19

21
OZGA Aleksandra
2001-08-24
Z/4810/15

TAK

100m pł K I 14.50 14.50/19

22
PĘCZEK Piotr
2002-02-22
Z/3531/16

BRAK

200m M I 22.54 22.54/19

23
PLAK Malwina
2002-01-08
Z/3535/16

TAK

Tyczka K I 3.50 3.61/18

24
PSKIT Agata
1991-07-06
Z/106/11

BRAK

800m K I 2:15.97/08

25
RZEŹNICZAK Mateusz
1998-07-23
Z/865/14

TAK

400m M I 47.54 46.50/18

26
SZABLEWSKA Paulina
1998-04-26
Z/610/14

TAK

Trójskok K I 12.43 12.55/18

27
SZKUDLAREK Jakub
2001-01-17
Z/6308/15

TAK

800m M I 1:52.47/18

28
ŚLESZYCKA Anna
1998-12-11
Z/143/16

TAK

10000m K I 37:32.73 37:32.73/19

29
ŚMIAŁKOWSKA Maja
2002-04-30
Z/2708/16

BRAK

Tyczka K I 3.35 3.35/19

30
WŁOSTEK Piotr
2000-04-12
Z/4835/15

BRAK

400m pł M I 57.41/18