WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA ORLEN Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 11.05 - 30.06.2019
Osobostarty wszystkie: 762 ( 762 ) K-384 M-378
Wybierz klub:
 
cksbudowlani
CKS Budowlani Częstochowa Osobostarty: 30 ( 30 ) K-12 M-18
NrLicencji: 17/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOLEWSKA Julia
2001-04-19
Z/3020/16

TAK

100m K I 12.93 12.54/18

Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
7s1 - 13.17 (+0.3)
64 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
2e5 - 13.01 (-0.2)
72 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
4f2 - 12.93 (+0.4)
76 Częstochowa (1)
2019-06-09
1s1 - 12.84

(+2.3)

0
2
BRENDEL Magdalena
2000-09-17
Z/3835/15

TAK

200m K I 24.96/18

3
DRAB Patrycja
1997-04-02
Z/4377/15

TAK

Młot K (4kg) I 42.03 42.03/19

Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
2 - 38.02
68 ŁódĽ (M)
2019-05-26
9 - 42.03
83 Częstochowa (1)
2019-06-09
1 - 41.91
83 ŁódĽ (1)
2019-06-22
1 - 42.74
86
4
FELSKI Filip
2001-09-26
Z/4603/15

TAK

Wzwyż M I 1.90 2.00/18

WARUNKOWO - BADANIA
Chorzów (1)
2019-05-12
3 - 1.90
76
5
FORMICKI Rafał
1995-06-26
Z/2758/16

TAK

5000m M I 14:58.29 14:58.29/19

Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
1s1 - 14:58.29
80
6
GRABOWSKI Karol
1989-06-22
Z/1863/11

TAK

3000m prz.M I 9:07.23/12

Częstochowa (1)
2019-06-09
0s1 - DNF
0
7
GRAJCAR Łukasz
1987-01-17
Z/1879/11

TAK

3000m prz.M I 9:18.32/14

Częstochowa (1)
2019-06-09
3s1 - 9:47.04
59
8
HYRA Gabriela
1998-10-27
Z/5080/15

TAK

W dal K I 4.70 4.87/17

ŁódĽ (M)
2019-05-24
16e1 - 4.68 (+0.5)
41
9
JELONEK Jakub
1985-07-07
Z/4459/11

TAK

20 km ch M I 1:32:16 1:21:05/12

Zaniemy¶l (M)
2019-04-13
0 - DQ r
0 Olita (LTU) (M)
2019-05-19
13+ - 1:32:52 r

MIEDZYCZAS

0 Mielec (M)
2019-06-22
5 - 1:28:47
126
10
JEZIAK Wiktoria
2002-03-18
Z/3210/16

TAK

400m pł K I 70.66 70.66/19

Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
5s1 - 70.66
52 Częstochowa (1)
2019-06-09
2s1 - 74.42
34
11
KARA¦ Grzegorz
1999-03-16
Z/1902/17

TAK

1500m M I 4:15.05 4:15.05/19

Chorzów (1)
2019-05-12
2s1 - 4:15.05
31 Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
8s1 - 4:28.77
12
12
KOWALSKA Natalia
2003-02-20
Z/669/17

TAK

1500m K I 5:04.99 5:02.80/18

Chorzów (1)
2019-05-12
6s1 - 5:04.99
35
13
MARCZEWSKA Ewa
2001-09-29
Z/3211/16

TAK

100m K I 12.82 12.76/18

Chorzów (1)
2019-05-12
4e3 - 13.16 (+0.7)
65 Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
4s2 - 12.96 (+0.2)
74 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
2e4 - 12.85 (+1.8)
80 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
3f2 - 12.82 (+0.4)
81
14
MROŻEK Jakub
2001-02-07
Z/1062/17

TAK

1500m M I 4:08.99 4:08.99/19

Chorzów (1)
2019-05-12
12s2 - 4:08.99
44 Kraków (1)
2019-06-01
1s1 - 4:12.00
37 Chorzów (M)
2019-06-16
7s1 - 4:03.24
60
15
MUSZYŃSKA Nina
2003-03-10
Z/666/17

TAK

400m pł K I 65.59 65.59/19

Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
1s2 - 65.59
85 Częstochowa (1)
2019-06-09
0s1 - DQ
0 Białogard (1)
2019-06-22
2s1 - 65.73
84
16
MUTWIL Oliwier
1999-10-27
Z/2051/16

TAK

10000m M I 31:33.17 31:33.17/19

Białogard (M)
2019-04-28
16s1 - 31:33.17
81
17
NITECKI Kamil
2002-01-30
Z/2999/17

TAK

Oszczep M (800) I

18
NOWAK Rafał
1975-04-26
Z/1856/11

TAK

3000m prz.M I 9:48.84 8:50.39/11

Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
2s1 - 9:48.84
57 Częstochowa (1)
2019-06-09
2s1 - 9:39.47
67
19
PAŁKA Piotr
1984-01-20
Z/1643/11

TAK

10000m M I 32:06.93 30:19.57/08

Białogard (M)
2019-04-28
4s2 - 32:06.93
69
20
PIˇTEK Michał
2003-06-16
Z/1831/18

TAK

1500m M I 4:04.18 4:04.18/19

Chorzów (1)
2019-05-12
8s2 - 4:04.18
57 Kraków (1)
2019-06-01
8s2 - 4:16.51
29 Chorzów (M)
2019-06-16
9s1 - 4:06.38
51
21
SIMIŃSKI Konrad
2003-04-23
Z/3696/18

TAK

800m M I 2:12.46 2:12.36/18

Chorzów (1)
2019-05-12
10s1 - 2:12.46
5
22
SITEK Monika
1997-12-27
Z/764/13

TAK

800m K I 2:18.36 2:17.27/17

Chorzów (1)
2019-05-12
8s2 - 2:22.23
60 Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
4s2 - 2:18.36
75 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
6s1 - 2:19.62
70 Racibórz (1)
2019-06-22
1s1 - 2:21.05
64
23
SITKOWSKI Jan
2001-07-23
Z/1899/17

TAK

800m M I 2:03.18 2:00.08/18

Chorzów (1)
2019-05-12
7s1 - 2:03.80
31 Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
4s2 - 2:03.18
34 Kraków (1)
2019-06-01
2s2 - 1:59.99
50 Racibórz (1)
2019-06-22
2s1 - 1:59.97
50
24
SOWA Karol
2001-03-08
Z/3837/15

TAK

200m M I 22.51/17

25
SZKOP Wioletta
2001-02-18
Z/3214/16

TAK

Wzwyż K I 1.59 1.59/18

Warszawa (1)
2019-05-18
4w2 - 1.59
78 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
1f2 - 1.55
68 Kraków (M)
2019-06-08
5w2 - 1.59
78
26
¦LĘZAK Sylwia
1995-11-07
Z/1854/11

TAK

10000m K I 35:38.87 35:38.87/19

Białogard (M)
2019-04-28
13s1 - 35:38.87
131
27
TOBOREK Aleksandra
2003-04-29
Z/3613/17

TAK

400m K I

28
TUREK Aleksander
1998-11-04
Z/522/14

TAK

400m M I 52.16 50.78/17

Ruda ¦l±ska (1)
2019-05-18
5s1 - 52.83
51 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
2s6 - 52.16
59
29
WASZKIEWICZ Bruno
2000-07-10
Z/3045/16

TAK

400m M I 50.04 50.04/19

Chorzów (1)
2019-05-12
7s1 - 50.97
75 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
3s4 - 50.04
88 Kraków (1)
2019-06-01
5s3 - 50.53
81 Chorzów (M)
2019-06-16
7s3 - 50.65
79 Racibórz (1)
2019-06-22
1s1 - 50.39
83 Racibórz (M)
2019-07-04
0f2 - DNF
0
30
WOJNA Kacper
2002-02-10
Z/3724/16

TAK

800m M I 2:07.42 1:59.79/18

Chorzów (1)
2019-05-12
9s1 - 2:07.42
17