WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA ORLEN Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 11.05 - 30.06.2019
Osobostarty wszystkie: 762 ( 762 ) K-384 M-378
Wybierz klub:
 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 30 ( 30 ) K-13 M-17
NrLicencji: 9/LBE/12

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Przemysław
1996-12-27
Z/103/14

TAK

200m M I 21.18/18

WARUNKOWO - BADANIA
Łódź (M)
2019-05-26
3s1 - 21.30

(+3.2)

0 Gdańsk (M)
2019-06-08
4s1 - 21.79 (+0.9)
118
2
BELNIAK Damian
2002-02-01
Z/476/16

TAK

1500m M I 4:07.77 4:04.81/18

WARUNKOWO - BADANIA
Lublin (1)
2019-05-18
2s1 - 4:07.77
47 Zamość (M)
2019-06-01
2s1 - 4:16.72
28 Lublin (M)
2019-06-16
5s1 - 4:06.02
52
3
BIAŁACH Marzena
2000-06-16
Z/5234/15

TAK

100m K I 12.39 12.33/18

WARUNKOWO - BADANIA
Kozienice (1)
2019-05-25
2s1 - 12.39 (+0.4)
105 Zamość (1)
2019-05-26
2s5 - 12.47 (-0.7)
100
4
BIELIŃSKA Weronika
2001-07-04
Z/1882/18

TAK

200m K I 29.12/18

Zamość (M)
2019-06-02
2s8 - 28.51 (+0.2)
41 Lublin (M)
2019-06-16
3s3 - 28.31

(+2.3)

0 Biała Podlaska (M)
2019-06-22
2s2 - 29.10 (-0.3)
32
5
CZAPKA Oliwia
2003-01-09
Z/34/17

TAK

400m pł K I

Zamość (M)
2019-06-02
1s4 - 69.58
58 Lublin (M)
2019-06-16
0s2 - DNF
0 Biała Podlaska (M)
2019-06-22
2s1 - 71.85
46
6
FAJDEK Paweł
1989-06-04
Z/3286/11

TAK

Młot M (7.26kg) I 80.03 83.93/15

Forbach (FRA) (M)
2019-05-26
1 - 80.03
193 Halle (GER) (M)
2019-06-01
1 - 79.04
190 Bydgoszcz (M)
2019-06-12
2 - 80.09
193 Chorzów (M)
2019-06-16
1 - 80.87
196 Nancy (FRA) (M)
2019-06-22
1 - 80.82
196
7
GŁUCHOWSKA Kinga
2002-11-20
Z/326/16

TAK

100m K I 12.27 12.27/19

Stalowa Wola (1)
2019-05-11
2e2 - 12.45 (-0.7)
102 Stalowa Wola (1)
2019-05-11
3 - 12.43 (+1.3)
103 Lublin (1)
2019-05-18
3s5 - 12.43 (-1.5)
103 Kraków (1)
2019-05-25
1s1 - 12.27 (-1.5)
112 Zamość (M)
2019-06-01
1e1 - 12.48 (-3.2)
100 Zamość (M)
2019-06-01
3 - 12.15 (0.0)
120 Stalowa Wola (1)
2019-06-09
2e1 - 12.12

(+2.3)

0 Stalowa Wola (1)
2019-06-09
1f2 - 12.07 (+1.8)
125 Lublin (M)
2019-06-16
2s1 - 12.00

(+2.3)

0 Łódź (1)
2019-06-22
2e1 - 12.40 (-1.8)
104 Łódź (1)
2019-06-22
1 - 12.37 (-1.0)
106
8
JABŁOŃSKA Dagmara
2003-06-19
Z/1014/17

TAK

Młot K (4kg) I

Lublin (M)
2019-06-16
0 - NM
0 Kielce (1)
2019-06-23
4 - 36.37
62
9
JACHYMEK Sabina
2004-08-03
Z/988/18

TAK

200m K I 27.21 27.21/19

Lublin (1)
2019-05-18
1s5 - 27.21 (0.0)
63 Lublin (M)
2019-06-16
4s2 - 26.73

(+2.7)

0
10
JAKÓBCZYK Mateusz
2000-11-17
Z/5230/15

TAK

400m pł M I 57.83/18

Zamość (M)
2019-06-02
1s2 - 56.45
83 Lublin (M)
2019-06-16
4s1 - 56.98
77 Racibórz (M)
2019-07-04
0f2 - DNF
0
11
JAKÓBCZYK Michał
1995-05-13
Z/5085/11

TAK

100m M I 10.52/17

Lublin (M)
2019-06-16
3s1 - 10.70

(+2.7)

0 Kraków (M)
2019-06-22
2e4 - 10.86 (-0.1)
114
12
JANIK Marcin
2001-01-24
Z/1507/18

TAK

200m M I 22.51 22.51/19

Lublin (1)
2019-05-18
2s1 - 22.51 (+0.7)
91 Zamość (M)
2019-06-02
3s8 - 22.28 (+1.8)
99 Lublin (M)
2019-06-16
2s2 - 22.23

(+3.0)

0 Racibórz (M)
2019-07-04
3e3 - 22.29 (+0.6)
99 Racibórz (M)
2019-07-05
1f2 - 22.23 (-0.1)
101
13
KOPEĆ Dominik
1995-03-05
Z/859/11

TAK

100m M I 10.26/18

Gliwice (M)
2019-06-02
4 - 10.54 (+0.2)
144 Bydgoszcz (M)
2019-06-12
7s1 - 10.74 (-3.5)
125 Łódź (1)
2019-06-22
1e1 - 10.72 (-1.9)
127 Łódź (1)
2019-06-22
1 - 10.71 (-1.0)
128
14
KRUPA Patryk
2002-04-21
Z/324/16

TAK

100m M I 10.79 10.79/18

Stalowa Wola (1)
2019-05-11
1e1 - 11.08 (-1.3)
96 Stalowa Wola (1)
2019-05-11
1 - 10.92 (-0.7)
109 Lublin (1)
2019-05-18
1s7 - 10.79 (-0.1)
120 Kraków (1)
2019-05-25
1s1 - 10.79 (-0.3)
120 Zamość (M)
2019-06-01
1e2 - 10.91 (+0.6)
110 Zamość (M)
2019-06-01
1 - 11.03

(+2.1)

0 Lublin (M)
2019-06-16
2s1 - 10.61

(+2.7)

0 Łódź (1)
2019-06-22
1e2 - 11.00 (+0.2)
102 Łódź (1)
2019-06-22
3 - 11.06 (-1.0)
98
15
LEMIESZEK Kacper
2000-11-13
Z/5232/15

TAK

W dal M I 6.93/18

Warszawa (1)
2019-05-25
2f2 - 7.14

(+3.6)

0 Zamość (M)
2019-06-01
1f2 - 7.03 (+0.2)
93 Lublin (M)
2019-06-16
1 - 6.81

(+2.6)

0 Biała Podlaska (M)
2019-06-22
12 - 4.55 (+0.4)
0
16
LENKIEWICZ Aneta
2002-08-29
Z/2668/18

TAK

Młot K (4kg) I

Lublin (M)
2019-06-16
5 - 36.80
64
17
LEWOSZEWSKI Jakub
2000-02-07
Z/5235/15

TAK

Dysk M (2kg) I 52.12/18

Warszawa (1)
2019-05-12
0 - NM
0
18
ŁUCZAK Wiktoria
2002-09-27
Z/323/16

TAK

Kula K (4kg) I 11.74/18

Lublin (M)
2019-06-16
2 - 13.35
113
19
ŁUKASZEK Konstanty
2000-04-24
Z/2121/17

TAK

110m M I

WARUNKOWO - BADANIA
20
MAZUR Michał
1999-06-25
Z/3659/15

TAK

Młot M (7.26kg) I 61.49 61.49/19

Warszawa (1)
2019-05-11
2 - 59.12
123 Lublin (1)
2019-05-18
1 - 59.98
126 Warszawa (1)
2019-05-25
2 - 61.49
131 Zamość (M)
2019-06-01
1 - 59.58
125 Warszawa (1)
2019-06-08
2 - 59.73
125 Lublin (M)
2019-06-16
1 - 58.93
123 Warszawa (1)
2019-06-23
1 - 61.53
131 Lublin (M)
2019-06-30
2 - 61.73
132
21
MUZYCZUK Dawid
1996-06-05
Z/1399/13

TAK

200m M I 22.40 22.14/18

22
PRAŻMO Oliwia
2001-02-11
Z/5237/15

TAK

Trójskok K I 11.13/17

23
ROGOWSKI Arkadiusz
1993-03-30
Z/2769/11

TAK

Młot M (7.26kg) I 70.72 73.10/15

Warszawa (1)
2019-05-11
1 - 68.51
155 Warszawa (1)
2019-05-18
1 - 70.72
162 Warszawa (1)
2019-05-25
1 - 70.12
160 Warszawa (1)
2019-06-02
1 - 69.72
159 Warszawa (1)
2019-06-08
1 - 69.28
158 Warszawa (1)
2019-06-15
1 - 70.72
162 Warszawa (1)
2019-06-29
1 - 71.29
164
24
ROMASZKO Monika
2002-04-13
Z/5236/15

TAK

100m pł K I 14.49/18

WARUNKOWO - BADANIA
Lublin (M)
2019-06-16
1s1 - 14.47 (+1.7)
119
25
SEŃ Martyna
2005-08-08
Z/513/19

TAK

100m K I 12.32 12.32/19

Biała Podlaska (1)
2019-05-11
2s1 - 12.32 (+0.8)
109 Lublin (1)
2019-05-18
4s5 - 12.45 (-1.5)
102 Zamość (1)
2019-05-26
1s1 - 12.33 (+0.8)
109 Lublin (M)
2019-06-16
4s1 - 12.10

(+2.3)

0
26
ŚMIECH Aleksandra
1997-10-02
Z/1398/13

TAK

Młot K (4kg) I 66.24 66.24/19

Warszawa (1)
2019-05-11
1 - 63.38
170 Warszawa (1)
2019-05-18
1 - 66.24
179 Łódź (M)
2019-05-26
1 - 64.26
173 Zamość (M)
2019-06-01
1f2 - 64.63
174 Chorzów (M)
2019-06-16
8 - 65.48
177 Warszawa (1)
2019-06-23
1 - 65.73
177 Lublin (M)
2019-06-29
1 - 64.00
172
27
WARSZAWSKI Kornel
2000-01-11
Z/4325/15

TAK

Kula M (7.26kg) I 14.97/18

Warszawa (1)
2019-06-23
2 - 14.01
93
28
WAWERSKI Ernest
2001-02-16
Z/1728/18

TAK

1500m M I 4:28.91 4:16.28/18

Lublin (1)
2019-05-18
8s1 - 4:28.91
11 Zamość (M)
2019-06-01
12s2 - 4:27.54
13
29
WRÓBEL Sebastian
2001-06-21
Z/5109/15

TAK

800m M I 2:03.16 1:59.36/18

Lublin (1)
2019-05-18
6s2 - 2:03.16
34 Zamość (M)
2019-06-02
9s3 - 2:06.05
22
30
ŻUK Julita
2000-08-01
Z/5229/15

TAK

200m K I 28.28 28.28/19

Stalowa Wola (1)
2019-05-11
4s1 - 28.28 (+0.2)
44