WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 56 ( 56 ) K-30 M-26
NrLicencji: 12/LBE/12

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWSKI Michał
2000-04-28
Z/3909/16
Dysk M U20 (1.75kg) I 46.96 46.96/18

2
DROZD Wiktoria
2001-09-20
Z/6101/15
200m K U20 I 25.42 24.96/17

3
DZIDO Aleksandra
2000-01-28
Z/2226/16
Wzwyż K U20 I 1.65 1.65/18

4
GOŁĘBIOWSKI Oskar
2000-01-22
Z/6045/15
400m M U20 I 49.96 49.96/18

5
HOŁUB Jakub
2002-01-13
Z/1443/16
Wzwyż M U20 I 2.00 2.00/17

6
HOŁUB Krzysztof
2000-07-27
Z/2537/16
400m M U20 I 50.29 50.29/18

7
IWANEK Iga
2001-09-20
Z/343/16
400m K U20 I 58.18 58.18/18

8
KASIBORSKI Bartosz
2002-06-21
Z/352/16
200m M U20 I 23.52/17

9
KOT Anna
1999-02-08
Z/1610/16
Tyczka K U20 I 2.80 3.20/17

10
KOTYRA Mikołaj
2001-03-29
Z/316/16
200m M U20 I 22.22 22.17/17

11
KUFEL Aleksandra
2001-09-07
Z/6096/15
Młot K U18 (3kg) I 66.59 66.59/18

12
LESZCZUK Bartosz
2000-11-11
Z/6090/15
Trójskok M U20 I 14.42 14.42/18

13
LIPIŃSKA Milena
1999-03-05
Z/583/15
Tyczka K U20 I 3.70 3.72/15

14
MUSZYŃSKA Weronika
2001-04-05
Z/6092/15
Kula K U18 (3kg) I 13.61 13.61/18

15
OSIAK Aleksandra
1999-02-06
Z/4550/15
Młot K U20 (4kg) I 54.30 54.65/17

16
PIETRUCZUK Natalia
1999-12-04
Z/1853/16
100m K U20 I 12.56 12.54/17

17
PIOŚ Jakub
2000-03-06
Z/486/17
100m M U20 I 11.37 11.37/18

18
SIEROCKI Michał
1999-09-12
Z/724/15
110m M (99.1) U20 I 13.83/17

19
STĄSIK Anna
2002-08-02
Z/354/16
400m pł K U20 I 63.07 63.07/18

20
WIŚNIEWSKI Piotr
2000-05-17
Z/2681/17
Trójskok M U20 I 13.41 13.44/17

21
CIECHANOWSKA Katarzyna
2003-07-05
Z/2514/17
Dysk K U20 (1kg) II 24.64 24.64/18

22
DZIEDZIC Justyna
2000-02-23
Z/5966/15
200m K U20 II 26.24 25.82/16

23
GÓRNIAK Kamila
2001-02-21
Z/3078/17
Tyczka K U20 II 3.00 3.00/18

24
GRUSZKOWSKA Patrycja
2000-01-07
Z/2919/15
1500m K U20 II 4:48.83/17

25
JAROSŁAWSKI Kamil
2000-03-17
Z/6108/15
Trójskok M U20 II 12.57 13.42/17

26
KISTER Jakub
2000-09-23
Z/6120/15
W dal M U20 II 6.58 6.67/17

27
KNEZ Kinga
2001-08-24
Z/6095/15
Młot K U18 (3kg) II 53.83 55.23/16

28
MARCINEK Natalia
2000-09-30
Z/2517/17
Tyczka K U20 II 2.70 2.70/18

29
MIROŃ Aleksandra
2000-09-15
Z/2660/18
400m pł K U20 II

30
PAŚNIK Monika
2001-11-12
Z/6102/15
400m K U20 II 61.59 61.59/18

31
PIOTROWSKA Ewa
2000-02-22
Z/6047/15
Trójskok K U20 II 10.33 10.33/18

32
SAJNA Kinga
2002-04-24
Z/1598/16
Trójskok K U20 II 10.77 10.77/18

33
SAMARCZENKO Dariusz
2000-02-28
Z/6046/15
800m M U20 II 2:02.26 1:56.88/17

34
SOCHA Karol
2000-11-02
Z/6093/15
Młot M U20 (6kg) II 45.78 46.20/17

35
SZPETMAŃSKA Aleksandra
1999-07-19
Z/5054/15
Młot K U20 (4kg) II 45.01 45.15/17

36
TARACHA Weronika
2002-03-28
Z/351/16
800m K U20 II 2:23.57 2:23.57/18

37
TUROS Piotr
1999-07-17
Z/1852/16
Kula M U20 (6kg) II 13.24 13.31/17

38
WIERZBICKA Dominika
2000-06-06
Z/2538/16
100m K U20 II 12.76 12.76/18

39
WLIZŁO Damian
2000-07-18
Z/2682/17
100m M U20 II 12.66 11.49/17

40
ŻMUDA Wojciech
2001-01-10
Z/6097/15
Młot M U18 (5kg) II 54.89 54.89/18

41
CEGIEŁKO Maciej
2003-09-17
Z/485/17
800m M U20 III 2:16.58 2:16.58/18

42
CISEK Kacper
2001-03-29
Z/2658/18
200m M U20 III 23.74 23.74/18

43
CZERNAŚ Agata
2000-01-17
Z/2659/18
200m K U20 III 30.06 29.59/17

44
DUDEK Miłosz
2001-09-27
Z/6105/15
200m M U20 III 24.76/16

45
GAŁAT Konrad
2001-02-19
Z/6106/15
100m M U20 III 12.06 11.95/17

46
JAKUBASZEK Emilia
2000-04-05
Z/2454/17
Tyczka K U20 III 2.60 2.60/18

47
KAMIŃSKA Karolina
2002-04-08
Z/1594/16
W dal K U20 III 4.96/17

48
KLOCEK Tomasz
2003-04-03
Z/115/17
800m M U20 III 2:07.18 2:07.18/18

49
KLUJ Natalia
2002-03-13
Z/1595/16
Trójskok K U20 III 10.56 10.56/18

50
KOCOT Katarzyna
2001-09-20
Z/1037/18
400m K U20 III 62.50 62.50/18

51
MISIARZ Sebastian
2004-09-15
Z/632/18
400m M U20 III 58.85 58.85/18

52
OBZEJTA Gabriela
2002-09-10
Z/1597/16
100m K U20 III 14.00/16

53
RYDZ Paweł
2002-04-16
Z/340/16
100m M U20 III 12.40 12.17/17

54
SKULIMOWSKI Mikołaj
2000-11-16
Z/6098/15
Młot M U20 (6kg) III 47.21 47.21/18

55
SZUBARTOWSKI Jakub
2001-01-14
Z/1871/17
400m M U20 III

56
TABACZYŃSKA Weronika
2001-07-06
Z/3361/16
Oszczep K U18 (500) III 35.25 35.25/18