WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 59 ( 59 ) K-35 M-24
NrLicencji: 2/POD/14

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIAK Angelika
2000-05-29
Z/2760/15

TAK

Oszczep K U20 (600) I 45.08 45.08/18

2
BARTNOWSKA Weronika
2000-05-16
Z/2676/16

TAK

200m K U20 I 24.79 24.60/17

3
GRYC Anna
1999-10-16
Z/3062/15
400m pł K U20 I 61.91 61.91/18

4
HAJKOWSKI Adrian
2001-02-23
Z/2724/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 50.09 50.09/18

5
JANKOWSKA Aleksandra
2002-08-15
Z/448/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.60 1.62/17

6
JELSKA Justyna
1999-08-20
Z/1051/15
1500m K U20 I 4:38.68 4:38.68/18

7
KARPIUK Diana
2000-04-05
Z/1889/15

TAK

3000m K U20 I 10:11.96/17

8
KIRYLUK Aleksandra
2001-11-02
Z/596/16

TAK

100m pł K U18 I 13.83 13.83/18

9
LESZCZYŃSKA Anna
2000-02-10
Z/2041/15

TAK

400m pł K U20 I 65.40 65.40/18

10
ŁOZOWSKA Karolina
1999-05-28
Z/304/15
400m K U20 I 54.20 53.63/17

11
ŁUPIŃSKA Karolina
1999-05-09
Z/676/15
Wzwyż K U20 I 1.55 1.67/17

12
MARKOWSKA Natalia
1999-03-31
Z/4521/15

TAK

400m K U20 I 58.38 57.77/17

13
MASŁOWSKA Monika
2002-06-06
Z/2539/17
Kula K U18 (3kg) I 10.51 10.51/18

14
MIKIEWICZ Dominika
2001-06-19
Z/2836/15

TAK

100m K U20 I 12.26/17

15
SIEŃKO Magda
1999-01-27
Z/2266/16

TAK

Kula K U20 (4kg) I 13.47 13.47/18

16
SIMONIUK Dawid
2000-07-24
Z/6128/15

TAK

W dal M U20 I 7.16 7.16/18

17
TREJGO Oskar
2000-05-02
Z/2049/16

TAK

Oszczep M U20 (800) I 66.86 66.86/18

18
WIŚNIEWSKI Dominik
2000-05-29
Z/5265/15

TAK

Oszczep M U20 (800) I 51.41 55.32/17

19
WNOROWSKI Damian
2000-02-27
Z/2034/15

TAK

1500m M U20 I 4:07.01 4:02.47/17

20
ZACZKIEWICZ Wiktoria
2001-08-04
Z/600/16

TAK

100m pł K U18 I 14.51 14.51/18

21
AUGUSTYNOWICZ Dawid
2000-09-22
Z/2108/17

TAK

Wzwyż M U20 II 1.80 1.85/17

22
BUJNOWSKA Agnieszka
2000-04-25
Z/2730/15
Kula K U20 (4kg) II 8.98 10.42/17

23
BUJNOWSKA Emilia
2002-03-31
Z/3299/16
Kula K U18 (3kg) II 10.24 10.24/18

24
JABŁOŃSKA Patrycja
2000-02-15
Z/2709/15

TAK

W dal K U20 II 5.27 5.27/18

25
KALISZEWSKI Jakub
2000-01-31
Z/2032/15

TAK

400m pł M U20 II 58.67 58.67/18

26
KISZLUK Justyna
2001-06-25
Z/2727/15

TAK

400m K U20 II 62.00 60.94/17

27
KRUTUL Paulina
2002-06-13
Z/3302/16
200m K U20 II 26.74 26.74/18

28
LIPSKA Ewelina
2001-03-28
Z/2728/15

TAK

Wzwyż K U20 II 1.60 1.65/17

29
ŁOZOWSKI Marcin
2002-08-26
Z/592/17

TAK

110m M (91.4) U18 II 16.72 16.72/18

30
ŁUPIŃSKI Rafał
2001-03-20
Z/2667/18

TAK

100m M U20 II 11.09 11.09/18

31
MASIEJCZYK Aleksandra
2002-01-02
Z/830/16

TAK

400m pł K U20 II 71.88 71.88/18

32
MNICH Patryk
2001-07-06
Z/2036/15

TAK

800m M U20 II 1:58.51 1:58.51/18

33
MODZELEWSKI Łukasz
2000-03-19
Z/2035/15

TAK

800m M U20 II 1:57.28 1:57.28/18

34
MOSIEJ Ramzes
1999-12-03
Z/2159/15
3000m M U20 II 9:03.23/17

35
OSTAPCZUK Dominika
2003-04-29
Z/591/17
100m pł K U18 II 15.18 15.18/18

36
SAWICKA Gabriela
2002-07-02
Z/3303/16

TAK

400m pł K U20 II 71.78 71.78/18

37
SIEWIERTOKA Patryk
1999-02-08
Z/3204/15
Oszczep M U20 (800) II 52.80 55.09/17

38
ŚNIADKOWSKA Gabriela
2001-10-12
Z/2747/15

TAK

800m K U20 II 2:34.29 2:28.61/17

39
ŚWIĆ Aleksandra
2001-07-28
Z/2033/15
1500m K U20 II 4:58.93/17

40
ZAWADZKI Dawid
1999-04-30
Z/2675/16
Oszczep M U20 (800) II 51.25 54.59/17

41
BIELAWSKI Jakub
2002-07-13
Z/2530/17

TAK

Kula M U18 (5kg) III 13.54 13.54/18

42
BIELAWSKI Krzysztof
2002-03-09
Z/2531/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) III 39.97 39.97/18

43
BUŃKOWSKA Katarzyna
1999-04-05
Z/4789/15
100m K U20 III 12.96/15

44
CHOROSZEWICZ Wioleta
2002-01-04
Z/3301/16
400m K U20 III 64.55 64.55/18

45
KASZEWSKI Patryk
2002-01-24
Z/3294/16
110m M (91.4) U18 III

46
KLIMOWICZ Michał
2002-08-06
Z/4068/17
100m M U20 III 12.54 12.38/17

47
KUPIŃSKA Patrycja
2002-03-15
Z/3300/16
Wzwyż K U20 III 1.50 1.55/17

48
MARTYNIUK Angelika
2001-08-01
Z/2740/15
100m pł K U18 III 17.28 16.70/17

49
MILEWSKA Elżbieta
2003-04-02
Z/3129/17
W dal K U20 III 4.94/17

50
MISIEWICZ Kacper
2002-07-19
Z/1755/18
100m M U20 III 12.34 12.34/18

51
MOŻEJKO Kamila
2000-01-20
Z/6491/15
Wzwyż K U20 III 1.55 1.55/18

52
RAMOTOWSKI Paweł
2000-06-03
Z/2445/15
110m M (99.1) U20 III 15.50 15.50/18

53
SZUBZDA Dawid
2001-01-11
Z/3149/17
Oszczep M U18 (700) III 50.00 50.00/18

54
TOMASZEWSKA Magda
2002-08-28
Z/2665/18
400m K U20 III 65.76 65.76/18

55
WAŚKO Tomasz
2002-03-20
Z/3304/16
Oszczep M U18 (700) III 40.06 40.06/18

56
WAWRZENIUK Grzegorz
2002-08-04
Z/590/17
400m M U20 III

57
WNOROWSKI Przemysław
2001-06-13
Z/2039/15

TAK

400m M U20 III 55.26/17

58
WOŹNIAK Dominika
2004-05-29
Z/4782/17
Kula K U18 (3kg) III 10.68 10.68/18

59
ZACZKIEWICZ Oliwia
2003-12-03
Z/3886/17
200m K U20 III