WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 40 ( 40 ) K-21 M-19
NrLicencji: 1/LDZ/11

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYCH Wiktoria
2001-10-19
Z/4825/15
400m pł K U20 I 65.77 65.77/18

2
CHEŁMIK Sergiusz
2000-01-10
Z/1711/16
3000m M U20 I 8:59.57 8:59.57/18

3
CZYŻEWSKI Jakub
2001-03-31
Z/2213/15
3000m M U20 I 9:21.70 9:14.35/17

4
DĄBROWSKI Patryk
2000-10-01
Z/6305/15
200m M U20 I 23.05 23.05/18

5
JĘDRZEJCZAK Wiktoria
2001-05-01
Z/2221/15
3000m K U20 I 10:47.26 10:38.11/17

6
JOŃCZYK Maciej
2002-01-05
Z/3530/16
400m pł M (84) U18 I

7
KAŹMIERCZAK Weronika
2002-01-26
Z/1644/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.66 1.70/17

8
KOZIOŁ Jakub
1999-04-16
Z/538/17
100m M U20 I 11.55 11.55/18

9
KUSYK Aleksandra
2000-08-31
Z/6307/15
Trójskok K U20 I 11.03 11.03/18

10
MOTYKA Aleksandra
2003-02-10
Z/749/17
400m K U20 I 60.71 60.71/18

11
NOWAK Aleksandra
2001-01-12
Z/6309/15
200m K U20 I 27.48 27.40/17

12
OWCZAREK Patrycja
2002-11-23
Z/4816/15
Wzwyż K U20 I 1.60 1.60/18

13
OZGA Aleksandra
2001-08-24
Z/4810/15
100m pł K U18 I 14.50 14.50/18

14
PLAK Malwina
2002-01-08
Z/3535/16
Tyczka K U20 I 3.60 3.60/18

15
RADOMSKI Dawid
2002-04-29
Z/3532/16
110m M (91.4) U18 I 15.55 15.55/18

16
SZKUDLAREK Jakub
2001-01-17
Z/6308/15

TAK

400m M U20 I 51.34 51.13/17

17
ŚMIAŁKOWSKA Maja
2002-04-30
Z/2708/16
Tyczka K U20 I 3.32 3.32/18

18
TARNOWSKI Maksymilian
2000-03-17
Z/4831/15
110m M (99.1) U20 I 15.19 15.19/18

19
WŁOSTEK Piotr
2000-04-12
Z/4835/15
400m pł M U20 I 57.41 57.41/18

20
ZAWISZA Wojciech
1999-07-15
Z/270/16
200m M U20 I 22.92 22.92/18

21
BEDNARKIEWICZ Amelia
2002-08-22
Z/780/18
200m K U20 II 29.85 29.85/18

22
CIEŚLIŃSKI Mateusz
2003-02-15
Z/3977/17
Kula M U18 (5kg) II 9.46 9.88/17

23
ERM Adrian
2002-03-06
Z/3537/16
800m M U20 II 2:15.14 2:15.14/18

24
GROT Weronika
2000-09-01
Z/6301/15

TAK

100m K U20 II 13.30 13.30/18

25
HASIURA Antoni
2001-04-27
Z/5762/15
3000m M U20 II 9:55.30 9:55.30/18

26
JÓŹWIAK Zofia
2001-06-02
Z/1840/17

TAK

400m K U20 II 63.99 63.99/18

27
KMIN-NIEMIRSKA Julia
2001-02-14
Z/2219/15

TAK

400m pł K U20 II 75.01 70.16/17

28
KOCOŃ Damian
2003-01-01
Z/751/17
200m M U20 II 24.76/17

29
KOWALSKI Jędrzej
2002-12-27
Z/3553/16

TAK

100m M U20 II 12.82/17

30
MOSZURA Aleksandra
2002-01-07
Z/3542/16
Wzwyż K U20 II 1.52 1.52/18

31
MOSZURA Julia
2002-01-07
Z/3541/16
Wzwyż K U20 II 1.52 1.55/17

32
NOWAKOWSKI Kasper
1999-01-26
Z/3529/15
110m M (99.1) U20 II 16.22 15.46/17

33
OSET Piotr
2001-05-08
Z/2215/15
3000m M U20 II 9:31.45/17

34
PĘCZEK Piotr
2002-02-22
Z/3531/16

TAK

200m M U20 II 24.20 24.20/18

35
SADYŚ Marta
2002-06-09
Z/441/17
200m K U20 II 29.53 28.31/17

36
SPYCHALSKA Zuzanna
2001-10-03
Z/3534/16
100m K U20 II 13.42 13.11/17

37
WOJCIECHOWSKA Zuzanna
2001-03-27
Z/1841/17
400m K U20 II 66.83 66.83/18

38
WÓJCIK Lilianna
2002-08-13
Z/2071/16
3000m K U20 II 12:28.57 12:28.57/18

39
ZAJMA Paweł
1999-08-10
Z/407/15

TAK

100m M U20 II 11.25/17

40
ZIEMBA Wiktoria
2003-01-01
Z/750/17
1500m K U20 II 5:06.36 5:06.36/18