WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
cksbudowlani
CKS Budowlani Częstochowa Osobostarty: 36 ( 36 ) K-20 M-16
NrLicencji: 17/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOLEWSKA Julia
2001-04-19
Z/3020/16
200m K U20 I 25.88 25.82/17

2
BEŚKA Dominik
2001-06-05
Z/5766/15
400m pł M (84) U18 I 61.28/17

3
BRENDEL Magdalena
2000-09-17
Z/3835/15
200m K U20 I 25.01 25.00/16

4
GRABARA Maja
2001-12-04
Z/1350/16
5000 m ch K U20 I 29:30 29:30/18

5
JEZIAK Wiktoria
2002-03-18
Z/3210/16
400m pł K U20 I 71.25 71.25/18

6
KARAŚ Grzegorz
1999-03-16
Z/1902/17
2000m prz.M U20 I 6:44.69 6:44.69/18

7
KLIMEK Mateusz
1999-02-03
Z/1901/17
10000 m ch M U20 I 51:55.75 51:55.75/18

8
MARCZEWSKA Ewa
2001-09-29
Z/3211/16
100m K U20 I 12.76 12.76/18

9
MROŻEK Jakub
2001-02-07
Z/1062/17
2000m prz.M U20 I 6:13.84 6:13.84/18

10
MUSZYŃSKA Nina
2003-03-10
Z/666/17
100m K U20 I 13.41 13.41/18

11
NITECKI Kamil
2002-01-30
Z/2999/17
Oszczep M U18 (700) I 50.18 50.18/18

12
RELUGA Weronika
2001-02-19
Z/3139/17
400m pł K U20 I 69.60 69.60/18

13
SITKOWSKI Jan
2001-07-23
Z/1899/17
800m M U20 I 2:01.52 2:01.52/18

14
SOWA Karol
2001-03-08
Z/3837/15
400m M U20 I 51.35 49.08/17

15
SZKOP Wioletta
2001-02-18
Z/3214/16
Kula K U18 (3kg) I 12.25 12.25/18

16
ŚWIĄĆ Paweł
1999-03-24
Z/1924/16
Wzwyż M U20 I 1.95 1.95/18

17
UŁAMEK Urszula
2000-04-29
Z/3899/15
400m K U20 I 60.59/16

18
WARZYSZYŃSKI Kacper
2001-02-07
Z/3022/16
100m M U20 I 12.00/17

19
WASZKIEWICZ Bruno
2000-07-10
Z/3045/16
400m M U20 I 50.43 50.43/18

20
WOJNA Kacper
2002-02-10
Z/3724/16
800m M U20 I 1:59.79 1:59.79/18

21
BIEDA Kamila
2001-02-19
Z/1900/17
100m K U20 II 13.69/17

22
CAŁUS Barbara
2004-01-07
Z/2922/18
Wzwyż K U20 II 1.30 1.35/17

23
CICHOCKA Anastazja
2004-02-05
Z/2921/18
W dal K U20 II 3.95/17

24
JAGIELSKA Karolina
2000-03-09
Z/2606/15
400m K U20 II 65.42 61.89/16

25
KACZMAREK Marta
1999-03-12
Z/3358/15
100m K U20 II 13.06/17

26
KRAKOWSKA Anna
2000-06-11
Z/3898/15
W dal K U20 II 4.01 4.40/16

27
LIS Klaudia
1999-03-15
Z/3360/15
Wzwyż K U20 II 1.50 1.65/16

28
OLEJNIK Kacper
2002-01-16
Z/3212/16
Wzwyż M U20 II 1.65 1.66/17

29
OSTROWICZ Dominika
1999-11-27
Z/3359/15
400m pł K U20 II

30
PIĄTEK Michał
2003-06-16
Z/1831/18
1500m M U20 II 4:27.30 4:27.30/18

31
PRZENIOSŁO Adrianna
2001-04-11
Z/2464/18
400m K U20 II 65.71/17

32
SZYMCZAK Jakub
2003-06-18
Z/855/17
800m M U20 II 2:12.34 2:12.34/18

33
WIERUSZ Piotr
2001-10-30
Z/2887/18
400m M U20 II

34
WOŚ Aleksandra
2001-01-15
Z/2463/18
200m K U20 II 27.80 27.80/18

35
WOŹNIAK Oskar
1999-11-15
Z/3365/15
2000m prz.M U20 II 7:05.08 7:05.08/18

36
ZALEJSKA Monika
1999-01-01
Z/3363/15
200m K U20 II 29.20/15