Data zawodów

Miejsce zawodów

Nazwa zawodów

Powołani sędziowie

09 - 11.02.2018

Toruń (Arena Toruń)

PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 2018

11.02.2018

Szczecin (Arena)

Szczecin Pole Vault Meeting

15.02.2018

Toruń (Arena Toruń)

4. Copernicus Cup (IAAF World Indoor Tour)

17 - 18.02.2018

Toruń (Arena Toruń)

62. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski

17.03.2018

Żagań

90. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych (+ U20, U18)

25.03.2018

Warszawa

13. PZU Półmaraton Warszawski

08.04.2018

Dębno

38. PZLA Mistrzostwa Polski w Maratonie Kobiet / 45. Maraton Dębno

14.04.2018

Zaniemyśl

16. Ogólnopolskie Zawody w Chodzie Sportowym

15.04.2018

Poznań

11. PKO Poznań Półmaraton

15.04.2018

Łódź

DOZ Maraton Łódź / DOZ Półmaraton Łódź

22.04.2018

Warszawa

88. PZLA Mistrzostwa Polski w Maratonie Mężczyzn / 6. Orlen Warsaw Marathon

12.05.2018

Kielce

9. Memoriał Zdzisława Furmanka

18.05.2018

Duszniki

Lisek w domu. Mityng skoku o tyczce w Dusznikach

19 - 20.05.2018

Łódź (AZS)

Mistrzostwa Polski AZS 2018

19.05.2018

Warszawa (AWF)

4. Memoriał Zygmunta Szelesta

19.05.2018

Ruda Śląska

PZLA Mistrzostwa Polski U23 w biegu na 10 000 metrów

20.05.2018

Piaseczno

1. Memoriał Sławomira Rosłona

20.05.2018

Białystok (Rynek Kościuszki)

1. Mityng na Rynku Kościuszki

26.05.2018

Biała Podlaska

3. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2018. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20

26 - 27.05.2018

Lublin

Akademickie Mistrzostwa Polski 2018

27.05.2018

Radom

Lekkoatletyczny Mityng Gwiazd Radom 2018

29.05.2018

Bydgoszcz

18. Europejski Festiwal Lekkoatletyczny

01 - 02.06.2018

Suwałki

PZLA Mistrzostwa Polski w Sztafetach i Wielobojach 2018

02.06.2018

Sopot (Molo)

31. Tyczka na Molo

03.06.2018

Łódź

Memoriał im. Ludwika Szumlewskiego

05.06.2018

Łomża

5. Międzynarodowy Łomżyński Mityng Lekkoatletyczny z okazji 600-lecia Łomży. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20

08.06.2018

Chorzów

64. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego

08 - 10.06.2018

Słubice

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS U18, U20, U23

10.06.2018

Kraków (AWF)

12. Otwarty Puchar Krakowa. 10. Memoriał Gwiazd Małopolskiej Lekkoatletyki

10.06.2018

Gliwice

Grand Prix Gliwic 2018

13.06.2018

Wrocław

18. Memoriał Edwarda Listosa

15.06.2018

Kutno

14. Mityng "O Różę Kutna"

16.06.2018

Gdańsk (AWFiS)

46. Memoriał Józefa Żylewicza

17.06.2018

Opole

13. Opolski Festiwal Skoków

20.06.2018

Goleniów

Goleniów Athletics Park

23.06.2018

Żary (Rynek)

15. Międzynarodowy Mityng Skoku o Tyczce im. Tadeusza Ślusarskiego

23 - 25.06.2018

Włocławek

72. PZLA Mistrzostwa Polski U20

23.06.2018

Warszawa

PZLA Mistrzostwa Polski w chodzie na 20 km

30.06 - 01.07.2018

Sieradz

35. PZLA Mistrzostwa Polski U23

08.07.2018

Kraków

Mecz U-23 Czechy-Słowenia-Węgry-Polska

08.07.2018

Władysławowo (Cetniewo)

6. Festiwal Rzutów Kamili Skolimowskiej

20 - 22.07.2018

Lublin

94. PZLA Mistrzostwa Polski

27 - 29.07.2018

Chorzów (Stadion Śląski)

24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / mistrzostwa Polski U18

27.07.2018

Sopot

21. Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły

04.08.2018

Gdańsk

9. PZLA Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Biegu na 10 km / 25. Bieg św. Dominika

15.08.2018

Szczecin

1. Memoriał Wiesława Maniaka

17.08.2018

Międzyzdroje (Promenada Gwiazd)

20. Międzynarodowy Mityng im. Wł. Komara i T. Ślusarskiego

22.08.2018

Chorzów

9. Memoriał Kamili Skolimowskiej

25.08.2018

Gdańsk

PZLA Mistrzostwa Polski U20 i U23 w chodzie na 20 km. Puchar Poczty Gdańskiej

26.08.2018

Warszawa

Gwiazdy na Fontannach 2018

31.08.2018

Łódź (AZS)

Mistrzostwa AZS U20 2018

01.09.2018

Inowrocław

PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski - Finał Tamex Ekstraklasy

02.09.2018

Piła

27. PZLA Mistrzostwa Polski w Półmaratonie

08 - 09.09.2018

Łyse

11. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu 24-godzinnym

08.09.2018

Kraków

PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2018 /MP i PK/

08.09.2018

Bielsko-Biała

PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2018 /ŚL i OP/

08.09.2018

Poznań

PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2018 /WP i ZP/

08.09.2018

Bydgoszcz

PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2018 /PM i KP/

08.09.2018

Ciechanów

PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2018 /MZ i WM/

08.09.2018

Wrocław

PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2018 /DŚ i LS/

08.09.2018

Lublin

PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2018 /LB i PL/

22 - 23.09.2018

Bełchatów

PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J. Kusocińskiego

29.09.2018

Wieliczka

Mistrzostwa Polski AZS w Półmaratonie 2018

07.10.2018

Warszawa

7. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet w Biegu na 10 km / Biegnij Warszawo 2018

14.10.2018

Poznań

19. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza

17.11.2018

Namysłów

PZLA Mistrzostwa Polski U23 w biegach przelajowych