Internetowe zgłoszenia do imprezy: Puchar Polski/Grand Prix
Tomaszów Mazowiecki, 19-20.01.2019
 
500 m kobiet (1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-08 Z/0535/15

TAK

52.40 51.68/16 MKS Korona Wilanów 2018

2
BARAN Martyna 2001-02-19 Z/0070/17

TAK

41.21 41.21/18 WTŁ Stegny Warszawa 2018

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

46.80 46.52/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

4
BERNACKA Agnieszka 2005-02-21 Z/0128/17

TAK

49.79 49.79/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

5
BIELAS Klaudia 2004-04-19 Z/0129/18

TAK

47.89 47.89/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

6
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

51.84 51.05/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

7
BOREK Magdalena 1991-11-27 Z/0245/18

TAK

42.77 42.77/19 UKS Prolube Elbląg 2018

8
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

50.65 50.65/18 WTŁ Stegny Warszawa 2018

9
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

47.59 47.59/18 MKS Korona Wilanów 2018

10
CHRYCIUK Urszula 2001-01-12 Z/0489/15

TAK

46.77/15 UKS 3 Milanówek 2018

11
CZAPNIK Aleksandra 2005-05-29 Z/0126/17

TAK

44.98 44.98/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

12
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

45.85 45.85/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

13
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

42.19 41.36/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

14
DRABIK Maria 2003-08-25 Z/0050/16

TAK

55.72/18 MKS Korona Wilanów 2018

15
DUDZIAK Nikola 2001-04-19 Z/0620/15

TAK

45.97 45.97/18 MKS Cuprum Lubin 2018

16
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

43.76 43.76/18 UKS 3 Milanówek 2018

17
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

42.80 41.70/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

18
GASYNA Maria 2005-03-16 Z/0102/17

TAK

49.70 49.70/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

19
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 Z/0094/16

TAK

40.99 40.39/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

20
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

55.94 55.94/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

21
HAJDUK Joanna 1999-04-08 Z/0137/18

TAK

43.92 42.16/18 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

22
IZBIAŃSKA Joanna 2004-12-30 Z/0265/18

TAK

1:04.02/18 MKS Cuprum Lubin 2018

23
JABRZYK Natalia 2001-03-03 Z/0358/15

TAK

42.03 40.43/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

24
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

43.07 43.07/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

25
JESION Wiktoria 2003-01-17 Z/0145/16

TAK

51.96 51.96/18 MKS Cuprum Lubin 2018

26
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0359/15

TAK

41.77 41.73/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

27
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

51.97 51.12/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

28
KAWA Zuzanna 2004-06-27 Z/0493/15

TAK

47.03 47.03/18 UKS 3 Milanówek 2018

29
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

46.09 45.97/18 MKS Cuprum Lubin 2018

30
KLUK Aleksandra 2001-04-22 Z/0635/15

TAK

43.40 43.40/18 MKS Cuprum Lubin 2018

31
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

41.88 41.88/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

32
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

49.40 49.40/18 MKS Korona Wilanów 2018

33
KOWALSKA Julia 2003-10-03 Z/0240/18

TAK

56.05 56.05/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

34
KOZAR Kaja 2004-05-15 Z/0105/17

TAK

46.15 46.15/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

35
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

49.05 49.05/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

36
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

49.05 49.05/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

37
KROŚNIA Karolina 2003-11-27 Z/0201/17

TAK

47.27 47.27/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

38
KRZYŻAŃSKA Joanna 2005-02-03 Z/0117/17

TAK

48.32 48.32/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

39
LORENC Klaudia 2001-03-10 Z/0471/15

TAK

42.86 42.86/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

40
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

53.14 53.14/18 MKS Korona Wilanów 2018

41
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK

52.66 52.66/18 MKS Korona Wilanów 2018

42
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

49.46 49.46/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

43
MATUŁA Jagoda 2002-09-27 Z/0227/18

TAK

52.83 52.83/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

44
MORMUS Patrycja 2000-01-11 Z/0362/15

TAK

46.41 45.18/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

45
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

43.82 43.82/18 AZS Zakopane 2018

46
NIEMIEC Aleksandra 2005-03-05 Z/0811/15

TAK

54.31/18 MKS Cuprum Lubin 2018

47
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

48.08 47.72/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

48
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

45.95 45.94/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

49
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

41.81 41.64/18 WTŁ Stegny Warszawa 2018

50
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

43.60 43.60/18 MKS Korona Wilanów 2018

51
SKROBAK Patrycja 2004-07-21 Z/0146/16

TAK

49.84 49.84/18 MKS Cuprum Lubin 2018

52
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

43.45 43.45/18 UKS Giżycko 2018

53
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0226/18

TAK

49.11 49.11/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

54
SOKOŁOWSKA Julia 2001-06-09 Z/0815/15

TAK

50.88 49.24/18 MKS Cuprum Lubin 2018

55
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 Z/0595/15

TAK

55.68/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

56
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

45.38 45.38/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

57
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

45.38 45.38/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

58
SZYMAŃSKA Klaudia 1999-09-27 Z/0494/15

TAK

44.29 43.74/17 UKS 3 Milanówek 2018

59
ŚNIEŻEK Dominika 2002-02-22 Z/0074/16

TAK

57.61 57.61/19 SKŁ Górnik Sanok 2018

60
TRYBULEC Karolina 2001-01-12 Z/0654/15

TAK

46.61 45.17/18 MKS Cuprum Lubin 2018

61
URIZAR-ROJAS Victoria 1999-02-08 Z/0568/15

TAK

46.85 46.81/17 MKS Korona Wilanów 2018

62
UZIAK Julia 2003-04-15 Z/0484/15

TAK

45.24 44.04/18 UKS 3 Milanówek 2018

63
WARGALA Julia 2005-01-23 Z/0569/15

TAK

45.76 45.20/17 MKS Korona Wilanów 2018

64
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

47.17 47.17/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

65
WRÓBEL Agata 2000-10-28 Z/0080/18

TAK

1:00.48 1:00.48/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

66
WULS Ismena 2005-05-09 Z/0112/17

TAK

50.08 50.08/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

 
500 m kobiet (2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-08 Z/0535/15

TAK

52.40 51.68/16 MKS Korona Wilanów 2018

2
BARAN Martyna 2001-02-19 Z/0070/17

TAK

41.21 41.21/18 WTŁ Stegny Warszawa 2018

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

46.80 46.52/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

4
BERNACKA Agnieszka 2005-02-21 Z/0128/17

TAK

49.79 49.79/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

5
BIELAS Klaudia 2004-04-19 Z/0129/18

TAK

47.89 47.89/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

6
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

51.84 51.05/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

7
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

50.65 50.65/18 WTŁ Stegny Warszawa 2018

8
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

47.59 47.59/18 MKS Korona Wilanów 2018

9
CHRYCIUK Urszula 2001-01-12 Z/0489/15

TAK

46.77/15 UKS 3 Milanówek 2018

10
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

45.85 45.85/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

11
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

42.19 41.36/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

12
DRABIK Maria 2003-08-25 Z/0050/16

TAK

55.72/18 MKS Korona Wilanów 2018

13
DUDZIAK Nikola 2001-04-19 Z/0620/15

TAK

45.97 45.97/18 MKS Cuprum Lubin 2018

14
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

43.76 43.76/18 UKS 3 Milanówek 2018

15
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

42.80 41.70/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

16
GASYNA Maria 2005-03-16 Z/0102/17

TAK

49.70 49.70/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

17
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

55.94 55.94/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

18
IZBIAŃSKA Joanna 2004-12-30 Z/0265/18

TAK

1:04.02/18 MKS Cuprum Lubin 2018

19
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

43.07 43.07/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

20
JESION Wiktoria 2003-01-17 Z/0145/16

TAK

51.96 51.96/18 MKS Cuprum Lubin 2018

21
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

51.97 51.12/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

22
KAWA Zuzanna 2004-06-27 Z/0493/15

TAK

47.03 47.03/18 UKS 3 Milanówek 2018

23
KLAUZA Hanna 2005-06-29 Z/0050/18

TAK

UKS 3 Milanówek 2018

24
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

46.09 45.97/18 MKS Cuprum Lubin 2018

25
KLUK Aleksandra 2001-04-22 Z/0635/15

TAK

43.40 43.40/18 MKS Cuprum Lubin 2018

26
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

41.88 41.88/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

27
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

49.40 49.40/18 MKS Korona Wilanów 2018

28
KOWALSKA Julia 2003-10-03 Z/0240/18

TAK

56.05 56.05/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

29
KOZAR Kaja 2004-05-15 Z/0105/17

TAK

46.15 46.15/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

30
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

49.05 49.05/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

31
KROŚNIA Karolina 2003-11-27 Z/0201/17

TAK

47.27 47.27/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

32
KRZYŻAŃSKA Joanna 2005-02-03 Z/0117/17

TAK

48.32 48.32/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

33
LORENC Klaudia 2001-03-10 Z/0471/15

TAK

42.86 42.86/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

34
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

53.14 53.14/18 MKS Korona Wilanów 2018

35
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK

52.66 52.66/18 MKS Korona Wilanów 2018

36
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

49.46 49.46/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

37
MATUŁA Jagoda 2002-09-27 Z/0227/18

TAK

52.83 52.83/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

38
MORMUS Patrycja 2000-01-11 Z/0362/15

TAK

46.41 45.18/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

39
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

43.82 43.82/18 AZS Zakopane 2018

40
NIEMIEC Aleksandra 2005-03-05 Z/0811/15

TAK

54.31/18 MKS Cuprum Lubin 2018

41
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

48.08 47.72/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

42
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

45.95 45.94/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

43
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

41.81 41.64/18 WTŁ Stegny Warszawa 2018

44
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

43.60 43.60/18 MKS Korona Wilanów 2018

45
SKROBAK Patrycja 2004-07-21 Z/0146/16

TAK

49.84 49.84/18 MKS Cuprum Lubin 2018

46
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

43.45 43.45/18 UKS Giżycko 2018

47
SOKOŁOWSKA Julia 2001-06-09 Z/0815/15

TAK

50.88 49.24/18 MKS Cuprum Lubin 2018

48
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 Z/0595/15

TAK

55.68/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

49
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

45.38 45.38/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

50
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

45.38 45.38/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

51
SZYMAŃSKA Klaudia 1999-09-27 Z/0494/15

TAK

44.29 43.74/17 UKS 3 Milanówek 2018

52
ŚNIEŻEK Dominika 2002-02-22 Z/0074/16

TAK

57.61 57.61/19 SKŁ Górnik Sanok 2018

53
TRYBULEC Karolina 2001-01-12 Z/0654/15

TAK

46.61 45.17/18 MKS Cuprum Lubin 2018

54
URIZAR-ROJAS Victoria 1999-02-08 Z/0568/15

TAK

46.85 46.81/17 MKS Korona Wilanów 2018

55
UZIAK Julia 2003-04-15 Z/0484/15

TAK

45.24 44.04/18 UKS 3 Milanówek 2018

56
WARGALA Julia 2005-01-23 Z/0569/15

TAK

45.76 45.20/17 MKS Korona Wilanów 2018

57
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

47.17 47.17/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

58
WRÓBEL Agata 2000-10-28 Z/0080/18

TAK

1:00.48 1:00.48/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

59
WULS Ismena 2005-05-09 Z/0112/17

TAK

50.08 50.08/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

 
1000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-08 Z/0535/15

TAK

1:49.56 1:49.56/18 MKS Korona Wilanów 2018

2
BARAN Martyna 2001-02-19 Z/0070/17

TAK

1:24.53 1:24.53/18 WTŁ Stegny Warszawa 2018

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

1:35.99 1:34.58/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

4
BERNACKA Agnieszka 2005-02-21 Z/0128/17

TAK

1:45.19 1:45.19/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

5
BIELAS Klaudia 2004-04-19 Z/0129/18

TAK

1:45.40 1:45.40/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

6
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

1:51.69 1:48.66/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

7
BOREK Magdalena 1991-11-27 Z/0245/18

TAK

1:26.00 1:24.81/10 UKS Prolube Elbląg 2018

8
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

1:48.25 1:48.25/18 WTŁ Stegny Warszawa 2018

9
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

1:39.80 1:39.80/18 MKS Korona Wilanów 2018

10
CHRYCIUK Urszula 2001-01-12 Z/0489/15

TAK

1:34.09/15 UKS 3 Milanówek 2018

11
CZAPNIK Aleksandra 2005-05-29 Z/0126/17

TAK

1:32.59 1:32.59/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

12
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

1:37.98 1:37.98/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

13
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

1:26.84 1:24.38/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

14
DRABIK Maria 2003-08-25 Z/0050/16

TAK

1:53.32/18 MKS Korona Wilanów 2018

15
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

1:28.09 1:27.94/18 UKS 3 Milanówek 2018

16
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

1:24.16 1:21.02/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

17
GASYNA Maria 2005-03-16 Z/0102/17

TAK

1:43.34 1:43.34/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

18
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 Z/0094/16

TAK

1:20.21 1:20.11/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

19
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

1:59.95 1:59.95/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

20
HAJDUK Joanna 1999-04-08 Z/0137/18

TAK

1:28.90 1:23.38/17 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

21
IZBIAŃSKA Joanna 2004-12-30 Z/0265/18

TAK

2:13.18/18 MKS Cuprum Lubin 2018

22
JABRZYK Natalia 2001-03-03 Z/0358/15

TAK

1:23.34 1:19.18/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

23
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

1:28.44 1:28.44/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

24
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0359/15

TAK

1:23.80 1:22.86/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

25
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

1:49.62 1:49.62/19 SKŁ Górnik Sanok 2018

26
KAWA Zuzanna 2004-06-27 Z/0493/15

TAK

1:37.01 1:37.01/18 UKS 3 Milanówek 2018

27
KLAUZA Hanna 2005-06-29 Z/0050/18

TAK

UKS 3 Milanówek 2018

28
KLUK Aleksandra 2001-04-22 Z/0635/15

TAK

1:29.00 1:29.00/18 MKS Cuprum Lubin 2018

29
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

1:25.50 1:25.50/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

30
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

1:43.03 1:43.03/18 MKS Korona Wilanów 2018

31
KOZAR Kaja 2004-05-15 Z/0105/17

TAK

1:34.87 1:34.87/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

32
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

1:38.96 1:38.96/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

33
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

1:38.96 1:38.96/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

34
KROŚNIA Karolina 2003-11-27 Z/0201/17

TAK

1:40.93 1:40.93/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

35
KRZYŻAŃSKA Joanna 2005-02-03 Z/0117/17

TAK

1:43.11 1:43.11/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

36
LORENC Klaudia 2001-03-10 Z/0471/15

TAK

1:27.71 1:27.46/17 SKŁ Górnik Sanok 2018

37
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

1:54.08 1:54.08/18 MKS Korona Wilanów 2018

38
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK

1:51.17 1:51.17/18 MKS Korona Wilanów 2018

39
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

1:40.60 1:40.60/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

40
MATUŁA Jagoda 2002-09-27 Z/0227/18

TAK

1:47.45 1:47.45/19 SKŁ Górnik Sanok 2018

41
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

1:29.07 1:29.07/18 AZS Zakopane 2018

42
NIEMIEC Aleksandra 2005-03-05 Z/0811/15

TAK

1:58.22/18 MKS Cuprum Lubin 2018

43
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

1:33.40 1:32.25/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

44
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

1:24.05 1:23.52/18 WTŁ Stegny Warszawa 2018

45
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

1:33.39 1:30.96/18 MKS Korona Wilanów 2018

46
SKROBAK Patrycja 2004-07-21 Z/0146/16

TAK

1:42.89 1:42.89/18 MKS Cuprum Lubin 2018

47
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

1:30.80 1:30.80/18 UKS Giżycko 2018

48
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0226/18

TAK

1:43.06 1:43.06/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

49
SOKOŁOWSKA Julia 2001-06-09 Z/0815/15

TAK

1:46.23 1:42.08/18 MKS Cuprum Lubin 2018

50
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 Z/0595/15

TAK

1:59.33/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

51
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

1:35.03 1:35.03/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

52
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

1:35.03 1:35.03/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

53
SZYMAŃSKA Klaudia 1999-09-27 Z/0494/15

TAK

1:30.72 1:26.81/17 UKS 3 Milanówek 2018

54
ŚNIEŻEK Dominika 2002-02-22 Z/0074/16

TAK

1:56.41 1:56.41/19 SKŁ Górnik Sanok 2018

55
TRYBULEC Karolina 2001-01-12 Z/0654/15

TAK

1:36.29 1:32.39/17 MKS Cuprum Lubin 2018

56
URIZAR-ROJAS Victoria 1999-02-08 Z/0568/15

TAK

1:38.42 1:36.27/18 MKS Korona Wilanów 2018

57
UZIAK Julia 2003-04-15 Z/0484/15

TAK

1:31.35 1:29.05/17 UKS 3 Milanówek 2018

58
WARGALA Julia 2005-01-23 Z/0569/15

TAK

1:31.72 1:31.72/18 MKS Korona Wilanów 2018

59
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

1:36.22 1:36.22/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

60
WRÓBEL Agata 2000-10-28 Z/0080/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

61
WULS Ismena 2005-05-09 Z/0112/17

TAK

1:45.08 1:45.08/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

 
1500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-08 Z/0535/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

2
BARAN Martyna 2001-02-19 Z/0070/17

TAK

2:15.92 2:14.53/18 WTŁ Stegny Warszawa 2018

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

2:35.15 2:33.75/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

4
BERNACKA Agnieszka 2005-02-21 Z/0128/17

TAK

2:40.33 2:40.33/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

5
BIELAS Klaudia 2004-04-19 Z/0129/18

TAK

2:44.34 2:44.34/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

6
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

3:05.46 3:05.46/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

7
BOREK Magdalena 1991-11-27 Z/0245/18

TAK

2:12.58/10 UKS Prolube Elbląg 2018

8
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

3:09.61 3:09.61/18 WTŁ Stegny Warszawa 2018

9
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

2:46.82 2:38.66/18 MKS Korona Wilanów 2018

10
CHRYCIUK Urszula 2001-01-12 Z/0489/15

TAK

2:27.02/16 UKS 3 Milanówek 2018

11
CZAPNIK Aleksandra 2005-05-29 Z/0126/17

TAK

2:30.66 2:30.66/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

12
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

2:43.44 2:43.44/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

13
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

2:13.14 2:11.04/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

14
DRABIK Maria 2003-08-25 Z/0050/16

TAK

2:58.07/18 MKS Korona Wilanów 2018

15
DUDZIAK Nikola 2001-04-19 Z/0620/15

TAK

2:23.42 2:19.37/17 MKS Cuprum Lubin 2018

16
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

2:17.36 2:14.77/18 UKS 3 Milanówek 2018

17
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

2:14.47 2:04.75/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

18
GASYNA Maria 2005-03-16 Z/0102/17

TAK

2:53.32 2:53.32/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

19
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 Z/0094/16

TAK

2:02.38 2:02.38/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

20
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

3:13.19 3:13.19/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

21
HAJDUK Joanna 1999-04-08 Z/0137/18

TAK

2:20.54 2:09.09/17 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

22
JABRZYK Natalia 2001-03-03 Z/0358/15

TAK

2:10.13 2:03.36/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

23
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

2:16.61 2:16.61/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

24
JESION Wiktoria 2003-01-17 Z/0145/16

TAK

2:40.51 2:40.51/18 MKS Cuprum Lubin 2018

25
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0359/15

TAK

2:11.25 2:08.13/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

26
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

3:15.91/17 SKŁ Górnik Sanok 2018

27
KAWA Zuzanna 2004-06-27 Z/0493/15

TAK

2:30.34 2:30.34/18 UKS 3 Milanówek 2018

28
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

2:26.75 2:24.76/18 MKS Cuprum Lubin 2018

29
KLUK Aleksandra 2001-04-22 Z/0635/15

TAK

2:25.74 2:20.40/17 MKS Cuprum Lubin 2018

30
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

2:16.17 2:16.17/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

31
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

2:54.95 2:42.72/18 MKS Korona Wilanów 2018

32
KOZAR Kaja 2004-05-15 Z/0105/17

TAK

2:32.92 2:31.70/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

33
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

2:36.51 2:34.30/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

34
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

2:36.51 2:34.30/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

35
KROŚNIA Karolina 2003-11-27 Z/0201/17

TAK

2:45.29 2:45.29/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

36
KRZYŻAŃSKA Joanna 2005-02-03 Z/0117/17

TAK

2:52.60 2:52.60/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

37
LORENC Klaudia 2001-03-10 Z/0471/15

TAK

2:17.83 2:13.61/17 SKŁ Górnik Sanok 2018

38
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

3:20.45 3:20.45/18 MKS Korona Wilanów 2018

39
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK

3:14.69 3:14.69/18 MKS Korona Wilanów 2018

40
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

2:41.48 2:41.48/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

41
MATUŁA Jagoda 2002-09-27 Z/0227/18

TAK

2:57.11 2:57.11/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

42
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

2:25.45 2:18.93/17 AZS Zakopane 2018

43
NIEMIEC Aleksandra 2005-03-05 Z/0811/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2018

44
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

2:38.02 2:32.70/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

45
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

2:28.67 2:25.32/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

46
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

2:15.38 2:11.66/17 WTŁ Stegny Warszawa 2018

47
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

2:27.38 2:24.53/18 MKS Korona Wilanów 2018

48
SKROBAK Patrycja 2004-07-21 Z/0146/16

TAK

2:37.62 2:37.62/18 MKS Cuprum Lubin 2018

49
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

2:23.37 2:23.37/18 UKS Giżycko 2018

50
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0226/18

TAK

2:44.75 2:44.75/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

51
SOKOŁOWSKA Julia 2001-06-09 Z/0815/15

TAK

2:42.31 2:40.90/17 MKS Cuprum Lubin 2018

52
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 Z/0595/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2018

53
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

2:32.60 2:32.60/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

54
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

2:32.60 2:32.60/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

55
SZYMAŃSKA Klaudia 1999-09-27 Z/0494/15

TAK

2:20.79 2:14.14/17 UKS 3 Milanówek 2018

56
ŚNIEŻEK Dominika 2002-02-22 Z/0074/16

TAK

3:07.65 2:57.59/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

57
TRYBULEC Karolina 2001-01-12 Z/0654/15

TAK

2:29.06 2:27.31/17 MKS Cuprum Lubin 2018

58
URIZAR-ROJAS Victoria 1999-02-08 Z/0568/15

TAK

2:32.09 2:32.09/18 MKS Korona Wilanów 2018

59
UZIAK Julia 2003-04-15 Z/0484/15

TAK

2:28.50 2:19.59/17 UKS 3 Milanówek 2018

60
WARGALA Julia 2005-01-23 Z/0569/15

TAK

2:21.64 2:21.64/18 MKS Korona Wilanów 2018

61
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

2:30.22 2:30.22/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

62
WULS Ismena 2005-05-09 Z/0112/17

TAK

2:52.95 2:52.95/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

 
3000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOREK Magdalena 1991-11-27 Z/0245/18

TAK

4:44.98/10 UKS Prolube Elbląg 2018

2
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

5:45.61/18 MKS Korona Wilanów 2018

3
CHRYCIUK Urszula 2001-01-12 Z/0489/15

TAK

5:16.80/16 UKS 3 Milanówek 2018

4
CZAPNIK Aleksandra 2005-05-29 Z/0126/17

TAK

5:27.44 5:27.44/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

5
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

4:55.46 4:55.46/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

6
DUDZIAK Nikola 2001-04-19 Z/0620/15

TAK

5:04.71 4:59.75/17 MKS Cuprum Lubin 2018

7
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

5:00.79 4:50.94/18 UKS 3 Milanówek 2018

8
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

4:45.33 4:41.60/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

9
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 Z/0094/16

TAK

4:20.35 4:19.27/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

10
HAJDUK Joanna 1999-04-08 Z/0137/18

TAK

5:03.27 4:37.21/17 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

11
JABRZYK Natalia 2001-03-03 Z/0358/15

TAK

4:38.70 4:21.74/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

12
JESION Wiktoria 2003-01-17 Z/0145/16

TAK

5:45.70 5:45.70/18 MKS Cuprum Lubin 2018

13
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0359/15

TAK

4:32.64 4:32.64/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

14
KAWA Zuzanna 2004-06-27 Z/0493/15

TAK

5:41.42 5:41.42/18 UKS 3 Milanówek 2018

15
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2018

16
KLUK Aleksandra 2001-04-22 Z/0635/15

TAK

5:05.56 5:01.48/18 MKS Cuprum Lubin 2018

17
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

18
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

5:29.56 5:24.11/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

19
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

5:29.56 5:24.11/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

20
LORENC Klaudia 2001-03-10 Z/0471/15

TAK

4:57.24 4:55.52/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

21
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

22
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

23
MATUŁA Jagoda 2002-09-27 Z/0227/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2018

24
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

5:16.86 5:16.86/18 AZS Zakopane 2018

25
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

5:51.25 5:23.56/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

26
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

5:24.56 5:16.11/18 MKS Korona Wilanów 2018

27
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

UKS Giżycko 2018

28
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0226/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

29
SZYMAŃSKA Klaudia 1999-09-27 Z/0494/15

TAK

5:04.30 4:45.88/17 UKS 3 Milanówek 2018

30
ŚNIEŻEK Dominika 2002-02-22 Z/0074/16

TAK

6:50.62/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

31
URIZAR-ROJAS Victoria 1999-02-08 Z/0568/15

TAK

5:45.38 5:41.32/18 MKS Korona Wilanów 2018

32
UZIAK Julia 2003-04-15 Z/0484/15

TAK

5:22.76/17 UKS 3 Milanówek 2018

33
WARGALA Julia 2005-01-23 Z/0569/15

TAK

5:12.22 5:12.22/18 MKS Korona Wilanów 2018

 
Bieg drużynowy kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-08 Z/0535/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

2
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2018

4
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

5
CHRYCIUK Urszula 2001-01-12 Z/0489/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2018

6
CZAPNIK Aleksandra 2005-05-29 Z/0126/17

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

7
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

8
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

9
DRABIK Maria 2003-08-25 Z/0050/16

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

10
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2018

11
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

12
GASYNA Maria 2005-03-16 Z/0102/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

13
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 Z/0094/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

14
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2018

15
JABRZYK Natalia 2001-03-03 Z/0358/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

16
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

17
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0359/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

18
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2018

19
KAWA Zuzanna 2004-06-27 Z/0493/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2018

20
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

21
KOZAR Kaja 2004-05-15 Z/0105/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

22
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

23
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

24
KROŚNIA Karolina 2003-11-27 Z/0201/17

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

25
LORENC Klaudia 2001-03-10 Z/0471/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2018

26
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

27
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

28
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2018

29
MATUŁA Jagoda 2002-09-27 Z/0227/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2018

30
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

31
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0226/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

32
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 Z/0595/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2018

33
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

34
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

35
SZYMAŃSKA Klaudia 1999-09-27 Z/0494/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2018

36
ŚNIEŻEK Dominika 2002-02-22 Z/0074/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2018

37
URIZAR-ROJAS Victoria 1999-02-08 Z/0568/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

38
UZIAK Julia 2003-04-15 Z/0484/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2018

39
WARGALA Julia 2005-01-23 Z/0569/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

40
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

 
500 m mężczyzn (1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRATKIEWICZ Kacper 2005-04-02 Z/0394/15

TAK

39.81 39.81/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

45.99 45.99/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

46.62 46.62/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

4
BANAŚ Jakub 2001-04-30 Z/0613/15

TAK

43.63 43.50/18 MKS Cuprum Lubin 2018

5
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 Z/0108/18

TAK

42.14 42.14/18 MKS Korona Wilanów 2018

6
BUSSE Kacper 2001-05-16 Z/0619/15

TAK

39.70 39.70/18 MKS Cuprum Lubin 2018

7
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 Z/0621/15

TAK

41.65 41.65/18 MKS Cuprum Lubin 2018

8
FLORKO Krystian 2004-03-03 Z/0065/17

TAK

47.18 47.18/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

9
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0517/15

TAK

43.33 43.22/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

10
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

52.45 52.45/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

11
GRAF Mateusz 2003-09-20 Z/0627/15

TAK

41.01 41.01/18 MKS Cuprum Lubin 2018

12
GRZYB Michał 1999-12-16 Z/0628/15

TAK

39.37 38.91/18 MKS Cuprum Lubin 2018

13
GRZYBEK Wiktor 2000-09-19 Z/0357/15

TAK

37.75 37.74/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

14
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

40.55 40.55/18 MKS Cuprum Lubin 2018

15
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

38.92 38.92/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

16
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 Z/0548/15

TAK

38.08 38.08/18 MKS Korona Wilanów 2018

17
KANIA Marek 1999-04-02 Z/0796/15

TAK

37.59 37.09/18 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

18
KANIA Mateusz 1998-03-29 Z/0800/15

TAK

38.11 37.85/18 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

19
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

41.72 41.07/18 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

20
KĘPA Jakub 2003-02-10 Z/0374/15

TAK

41.64 41.55/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

21
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

44.34 44.34/18 MKS Korona Wilanów 2018

22
KOŁODZIEJ Damian 2002-07-08 Z/0634/15

TAK

43.25/18 MKS Cuprum Lubin 2018

23
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0492/15

TAK

40.58 40.58/18 UKS 3 Milanówek 2018

24
KORNELUK Artur 2004-02-20 Z/0148/18

TAK

44.60 44.60/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

25
KOWALSKI Filip 2000-05-08 Z/0360/15

TAK

43.95 42.00/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

26
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 Z/0768/15

TAK

44.95 44.95/18 UKS Zryw Słomczyn 2018

27
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

40.16 39.80/18 UKS 3 Milanówek 2018

28
MIAHCHYLAU Raman 2000-08-08 Z/0744/15

TAK

37.44 37.35/17 WTŁ Stegny Warszawa 2018

29
NALEPKA Adrian 2000-09-07 Z/0473/15

TAK

40.50 40.50/19 SKŁ Górnik Sanok 2018

30
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 Z/0462/15

TAK

38.17 38.17/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

31
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

40.15 40.15/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

32
OFICJALSKI Gaweł 1998-12-07 Z/0131/18

TAK

36.52 36.52/18 AZS AWF Katowice 2018

33
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 Z/0086/16

TAK

38.10 37.26/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

34
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK

43.36 43.36/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

35
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 Z/0368/15

TAK

42.31 41.66/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

36
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0778/15

TAK

53.78 52.62/18 UKS Zryw Słomczyn 2018

37
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

41.96 41.96/19 UKS 3 Milanówek 2018

38
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

42.40 42.40/18 WTŁ Stegny Warszawa 2018

39
ŚLUSARSKI Oskar 2001-10-25 Z/0088/16

TAK

39.09 38.91/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

40
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

41.54 41.54/19 SKŁ Górnik Sanok 2018

41
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

39.80 39.80/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

42
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

39.80 39.80/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

43
WULS Wiktor 2002-07-06 Z/0404/15

TAK

42.86 42.86/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

44
WYSMYK Bartosz 2004-02-01 Z/0078/18

TAK

47.00 47.00/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

45
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0309/15

TAK

40.76 40.76/18 ŁKS Juvenia Białystok 2018

46
ZEGAROWICZ Szymon 2002-02-27 Z/0470/15

TAK

40.05 40.05/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

47
ZIENTEK Bartłomiej 2002-02-09 Z/0663/15

TAK

44.29 43.93/18 MKS Korona Wilanów 2018

 
500 m mężczyzn (2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRATKIEWICZ Kacper 2005-04-02 Z/0394/15

TAK

39.81 39.81/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

45.99 45.99/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

46.62 46.62/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

4
BANAŚ Jakub 2001-04-30 Z/0613/15

TAK

43.63 43.50/18 MKS Cuprum Lubin 2018

5
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 Z/0108/18

TAK

42.14 42.14/18 MKS Korona Wilanów 2018

6
BUSSE Kacper 2001-05-16 Z/0619/15

TAK

39.70 39.70/18 MKS Cuprum Lubin 2018

7
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 Z/0621/15

TAK

41.65 41.65/18 MKS Cuprum Lubin 2018

8
FLORKO Krystian 2004-03-03 Z/0065/17

TAK

47.18 47.18/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

9
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

52.45 52.45/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

10
GRAF Mateusz 2003-09-20 Z/0627/15

TAK

41.01 41.01/18 MKS Cuprum Lubin 2018

11
GRZYB Michał 1999-12-16 Z/0628/15

TAK

39.37 38.91/18 MKS Cuprum Lubin 2018

12
GRZYBEK Wiktor 2000-09-19 Z/0357/15

TAK

37.75 37.74/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

13
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

40.55 40.55/18 MKS Cuprum Lubin 2018

14
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

38.92 38.92/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

15
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 Z/0548/15

TAK

38.08 38.08/18 MKS Korona Wilanów 2018

16
KANIA Marek 1999-04-02 Z/0796/15

TAK

37.59 37.09/18 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

17
KANIA Mateusz 1998-03-29 Z/0800/15

TAK

38.11 37.85/18 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

18
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

41.72 41.07/18 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

19
KĘPA Jakub 2003-02-10 Z/0374/15

TAK

41.64 41.55/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

20
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

44.34 44.34/18 MKS Korona Wilanów 2018

21
KOŁODZIEJ Damian 2002-07-08 Z/0634/15

TAK

43.25/18 MKS Cuprum Lubin 2018

22
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0492/15

TAK

40.58 40.58/18 UKS 3 Milanówek 2018

23
KORNELUK Artur 2004-02-20 Z/0148/18

TAK

44.60 44.60/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

24
KOWALSKI Filip 2000-05-08 Z/0360/15

TAK

43.95 42.00/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

25
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 Z/0768/15

TAK

44.95 44.95/18 UKS Zryw Słomczyn 2018

26
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

40.16 39.80/18 UKS 3 Milanówek 2018

27
MIAHCHYLAU Raman 2000-08-08 Z/0744/15

TAK

37.44 37.35/17 WTŁ Stegny Warszawa 2018

28
NALEPKA Adrian 2000-09-07 Z/0473/15

TAK

40.50 40.50/19 SKŁ Górnik Sanok 2018

29
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 Z/0462/15

TAK

38.17 38.17/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

30
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

40.15 40.15/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

31
PASTERCZYK Damian 1992-02-01 Z/0187/17

TAK

40.28 40.28/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

32
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK

43.36 43.36/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

33
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 Z/0368/15

TAK

42.31 41.66/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

34
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0778/15

TAK

53.78 52.62/18 UKS Zryw Słomczyn 2018

35
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

41.96 41.96/19 UKS 3 Milanówek 2018

36
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

42.40 42.40/18 WTŁ Stegny Warszawa 2018

37
ŚLUSARSKI Oskar 2001-10-25 Z/0088/16

TAK

39.09 38.91/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

38
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

41.54 41.54/19 SKŁ Górnik Sanok 2018

39
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

39.80 39.80/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

40
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

39.80 39.80/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

41
WYSMYK Bartosz 2004-02-01 Z/0078/18

TAK

47.00 47.00/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

42
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0309/15

TAK

40.76 40.76/18 ŁKS Juvenia Białystok 2018

43
ZEGAROWICZ Szymon 2002-02-27 Z/0470/15

TAK

40.05 40.05/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

44
ZIENTEK Bartłomiej 2002-02-09 Z/0663/15

TAK

44.29 43.93/18 MKS Korona Wilanów 2018

 
1000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRATKIEWICZ Kacper 2005-04-02 Z/0394/15

TAK

1:25.17 1:25.17/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

2
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

1:39.23 1:38.17/17 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

3
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 Z/0108/18

TAK

1:27.07 1:27.07/18 MKS Korona Wilanów 2018

4
BUSSE Kacper 2001-05-16 Z/0619/15

TAK

1:20.36 1:20.36/18 MKS Cuprum Lubin 2018

5
FLORKO Krystian 2004-03-03 Z/0065/17

TAK

1:40.05 1:40.05/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

6
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

1:48.91 1:48.91/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

7
GRAF Mateusz 2003-09-20 Z/0627/15

TAK

1:23.26 1:23.26/18 MKS Cuprum Lubin 2018

8
GRZYBEK Wiktor 2000-09-19 Z/0357/15

TAK

1:16.60 1:16.29/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

9
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

1:19.93 1:19.93/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

10
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 Z/0548/15

TAK

1:15.36 1:15.36/18 MKS Korona Wilanów 2018

11
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

1:37.26 1:35.79/17 MKS Korona Wilanów 2018

12
KOŁODZIEJ Damian 2002-07-08 Z/0634/15

TAK

1:29.51/18 MKS Cuprum Lubin 2018

13
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0492/15

TAK

1:24.71 1:21.98/18 UKS 3 Milanówek 2018

14
KOWALSKI Filip 2000-05-08 Z/0360/15

TAK

1:23.07/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

15
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

1:21.90 1:20.09/18 UKS 3 Milanówek 2018

16
MIAHCHYLAU Raman 2000-08-08 Z/0744/15

TAK

1:17.82 1:17.63/17 WTŁ Stegny Warszawa 2018

17
NALEPKA Adrian 2000-09-07 Z/0473/15

TAK

1:21.62 1:21.62/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

18
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 Z/0462/15

TAK

1:14.51 1:14.51/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

19
OFICJALSKI Gaweł 1998-12-07 Z/0131/18

TAK

1:13.22 1:12.72/18 AZS AWF Katowice 2018

20
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0778/15

TAK

1:50.85/18 UKS Zryw Słomczyn 2018

21
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

1:24.15 1:24.15/18 UKS 3 Milanówek 2018

22
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

1:29.45 1:29.45/18 WTŁ Stegny Warszawa 2018

23
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

1:27.73 1:24.43/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

24
WYSMYK Bartosz 2004-02-01 Z/0078/18

TAK

1:41.01 1:41.01/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

25
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0309/15

TAK

1:21.88 1:21.88/18 ŁKS Juvenia Białystok 2018

26
ZEGAROWICZ Szymon 2002-02-27 Z/0470/15

TAK

1:20.23 1:18.72/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

27
ZIENTEK Bartłomiej 2002-02-09 Z/0663/15

TAK

1:31.62 1:29.02/18 MKS Korona Wilanów 2018

 
1500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRATKIEWICZ Kacper 2005-04-02 Z/0394/15

TAK

2:19.22 2:19.22/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

2:20.80 2:20.80/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

2:33.15/17 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

4
BANAŚ Jakub 2001-04-30 Z/0613/15

TAK

2:17.23/18 MKS Cuprum Lubin 2018

5
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 Z/0108/18

TAK

2:18.81 2:18.81/18 MKS Korona Wilanów 2018

6
BUSSE Kacper 2001-05-16 Z/0619/15

TAK

2:04.35 2:04.35/18 MKS Cuprum Lubin 2018

7
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 Z/0621/15

TAK

2:05.06 2:05.06/18 MKS Cuprum Lubin 2018

8
FLORKO Krystian 2004-03-03 Z/0065/17

TAK

2:44.49/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

9
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0517/15

TAK

2:17.54 2:17.54/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

10
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

2:47.69 2:47.69/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

11
GRAF Mateusz 2003-09-20 Z/0627/15

TAK

2:08.54 2:08.54/18 MKS Cuprum Lubin 2018

12
GRZYB Michał 1999-12-16 Z/0628/15

TAK

2:08.83 2:06.23/17 MKS Cuprum Lubin 2018

13
GRZYBEK Wiktor 2000-09-19 Z/0357/15

TAK

1:59.18 1:59.18/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

14
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

2:04.39 2:04.35/18 MKS Cuprum Lubin 2018

15
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

2:04.34/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

16
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 Z/0548/15

TAK

1:59.81 1:58.97/17 MKS Korona Wilanów 2018

17
KĘPA Jakub 2003-02-10 Z/0374/15

TAK

2:13.94 2:11.81/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

18
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

2:26.23/18 MKS Korona Wilanów 2018

19
KOŁODZIEJ Damian 2002-07-08 Z/0634/15

TAK

2:15.36/18 MKS Cuprum Lubin 2018

20
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0492/15

TAK

2:09.88 2:09.82/18 UKS 3 Milanówek 2018

21
KORNELUK Artur 2004-02-20 Z/0148/18

TAK

2:29.16 2:29.16/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

22
KOWALSKI Filip 2000-05-08 Z/0360/15

TAK

2:15.71 2:07.75/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

23
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 Z/0768/15

TAK

2:33.80 2:23.73/18 UKS Zryw Słomczyn 2018

24
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

2:04.74 2:04.74/19 UKS 3 Milanówek 2018

25
MIAHCHYLAU Raman 2000-08-08 Z/0744/15

TAK

2:08.00 1:59.49/17 WTŁ Stegny Warszawa 2018

26
NALEPKA Adrian 2000-09-07 Z/0473/15

TAK

2:11.83 2:11.83/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

27
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 Z/0462/15

TAK

1:55.06 1:55.06/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

28
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

2:17.36 2:17.36/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

29
PASTERCZYK Damian 1992-02-01 Z/0187/17

TAK

2:17.98 2:14.43/11 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

30
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 Z/0086/16

TAK

1:53.50 1:50.70/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

31
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK

2:23.85 2:23.85/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

32
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 Z/0368/15

TAK

2:23.32 2:16.25/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

33
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0778/15

TAK

2:50.72 2:50.72/18 UKS Zryw Słomczyn 2018

34
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

2:10.99 2:10.99/18 UKS 3 Milanówek 2018

35
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

2:32.37 2:32.37/18 WTŁ Stegny Warszawa 2018

36
ŚLUSARSKI Oskar 2001-10-25 Z/0088/16

TAK

2:05.76 2:03.46/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

37
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

2:14.49 2:13.97/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

38
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

2:05.91 2:05.91/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

39
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

2:05.91 2:05.91/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

40
WYSMYK Bartosz 2004-02-01 Z/0078/18

TAK

2:46.63 2:46.63/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2018

41
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0309/15

TAK

2:09.20 2:09.20/18 ŁKS Juvenia Białystok 2018

42
ZEGAROWICZ Szymon 2002-02-27 Z/0470/15

TAK

2:05.71 2:03.74/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

43
ZIENTEK Bartłomiej 2002-02-09 Z/0663/15

TAK

2:19.77/18 MKS Korona Wilanów 2018

 
3000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

2
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

3
BANAŚ Jakub 2001-04-30 Z/0613/15

TAK

5:16.80/17 MKS Cuprum Lubin 2018

4
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 Z/0108/18

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

5
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 Z/0621/15

TAK

4:18.69 4:18.69/18 MKS Cuprum Lubin 2018

6
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0517/15

TAK

4:51.64 4:51.64/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

7
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2018

8
GRZYB Michał 1999-12-16 Z/0628/15

TAK

4:38.79/15 MKS Cuprum Lubin 2018

9
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

4:24.32 4:21.89/18 MKS Cuprum Lubin 2018

10
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

4:24.49/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

11
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 Z/0548/15

TAK

4:18.15 4:18.15/18 MKS Korona Wilanów 2018

12
KANIA Marek 1999-04-02 Z/0796/15

TAK

4:33.40 4:05.80/18 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

13
KANIA Mateusz 1998-03-29 Z/0800/15

TAK

4:31.56 4:06.41/18 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

14
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

4:51.51 4:29.13/18 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

15
KĘPA Jakub 2003-02-10 Z/0374/15

TAK

4:41.19/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

16
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

5:52.48/18 MKS Korona Wilanów 2018

17
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0492/15

TAK

4:39.34 4:32.76/18 UKS 3 Milanówek 2018

18
KORNELUK Artur 2004-02-20 Z/0148/18

TAK

5:42.44/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

19
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 Z/0768/15

TAK

5:09.98/18 UKS Zryw Słomczyn 2018

20
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

4:37.75 4:34.03/18 UKS 3 Milanówek 2018

21
NALEPKA Adrian 2000-09-07 Z/0473/15

TAK

4:28.00 4:28.00/19 SKŁ Górnik Sanok 2018

22
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 Z/0462/15

TAK

4:13.50 4:08.49/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

23
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

5:27.12/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

24
OWCZAREK Mateusz 1997-07-20 Z/0395/15

TAK

3:55.13 3:54.82/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

25
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 Z/0086/16

TAK

4:02.25 3:57.20/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

26
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

27
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 Z/0368/15

TAK

4:59.87/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

28
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

4:27.46 4:27.46/19 UKS 3 Milanówek 2018

29
ŚLUSARSKI Oskar 2001-10-25 Z/0088/16

TAK

4:41.05 4:28.64/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

30
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

5:09.03/14 SKŁ Górnik Sanok 2018

31
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

4:42.07 4:42.07/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

32
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

4:42.07 4:42.07/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

33
WULS Wiktor 2002-07-06 Z/0404/15

TAK

5:10.38/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

34
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0309/15

TAK

4:48.43 4:48.43/18 ŁKS Juvenia Białystok 2018

35
ZEGAROWICZ Szymon 2002-02-27 Z/0470/15

TAK

4:24.28 4:16.72/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

36
ZIENTEK Bartłomiej 2002-02-09 Z/0663/15

TAK

5:15.38/17 MKS Korona Wilanów 2018

 
5000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRÓDKA Zbigniew 1984-10-08 Z/0782/15

TAK

6:27.79/15 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

2
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 Z/0108/18

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

3
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0517/15

TAK

8:19.25 8:19.25/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

4
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 Z/0548/15

TAK

7:50.10/18 MKS Korona Wilanów 2018

5
KANIA Marek 1999-04-02 Z/0796/15

TAK

7:31.13/18 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

6
KANIA Mateusz 1998-03-29 Z/0800/15

TAK

7:27.29/18 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

7
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

8:08.04/18 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

8
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

9:99.99/18 MKS Korona Wilanów 2018

9
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

8:35.67 8:35.67/18 UKS 3 Milanówek 2018

10
NALEPKA Adrian 2000-09-07 Z/0473/15

TAK

8:16.79/17 SKŁ Górnik Sanok 2018

11
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 Z/0462/15

TAK

7:36.59/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

12
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 Z/0086/16

TAK

6:55.25 6:45.86/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

13
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

7:58.20 7:58.20/18 UKS 3 Milanówek 2018

14
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0309/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

15
ZEGAROWICZ Szymon 2002-02-27 Z/0470/15

TAK

7:59.77 7:59.77/18 SKŁ Górnik Sanok 2018

16
ZIENTEK Bartłomiej 2002-02-09 Z/0663/15

TAK

8:31.49/18 MKS Korona Wilanów 2018

 
Bieg drużynowy mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 Z/0108/18

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

2
BUSSE Kacper 2001-05-16 Z/0619/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2018

3
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 Z/0621/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2018

4
FLORKO Krystian 2004-03-03 Z/0065/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2018

5
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2018

6
GRZYBEK Wiktor 2000-09-19 Z/0357/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

7
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2018

8
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 Z/0548/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

9
KANIA Marek 1999-04-02 Z/0796/15

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

10
KANIA Mateusz 1998-03-29 Z/0800/15

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

11
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

12
KĘPA Jakub 2003-02-10 Z/0374/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

13
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

14
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0492/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2018

15
KOWALSKI Filip 2000-05-08 Z/0360/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

16
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2018

17
NALEPKA Adrian 2000-09-07 Z/0473/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2018

18
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 Z/0462/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2018

19
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 Z/0086/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018