Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski w Wieloboju Sprinterskim
Tomaszów Mazowiecki, 28-29.11.2020
 
Wielobój sprinterski kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Martyna 2001-02-19 Z/0070/17

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2020

2
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

3
BOREK Magdalena 1991-11-27 Z/0076/20

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen 2020

4
BOSIEK Karolina 2000-02-20 Z/0095/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

5
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2020

6
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

MKS Korona Wilanów 2020

7
CZERWONKA Natalia 1988-10-20 Z/0103/19

TAK

KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2020

8
CZYSZCZOŃ Magdalena 1995-03-04 Z/0790/15

TAK

AZS AWF Katowice 2020

9
DANIELIK Angelika 2002-09-14 Z/0109/19

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

10
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

11
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn 2020

12
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0008/20

TAK

UKS 3 Milanówek 2020

13
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2020

14
GASYNA Maria 2005-03-16 Z/0102/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

15
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

16
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

17
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2020

18
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0126/20

TAK

MKS Korona Wilanów 2020

19
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2020

20
HAJDUK Joanna 1999-04-08 Z/0137/18

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2020

21
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

MKS Cuprum Lubin 2020

22
JABRZYK Natalia 2001-03-03 Z/0358/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

23
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

24
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0095/19

TAK

AZS AWF Katowice 2020

25
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

26
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

27
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2020

28
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

MKS Korona Wilanów 2020

29
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

30
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

31
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2020

32
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

33
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0178/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

34
LIS Maja 2006-03-26 Z/0123/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

35
LORENZ Patrycja 2007-05-07 Z/0047/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

36
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 Z/0586/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2020

37
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK

MKS Korona Wilanów 2020

38
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2020

39
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

AZS Zakopane 2020

40
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2020

41
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2020

42
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

43
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

AZS Zakopane 2020

44
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2020

45
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

46
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

UKS Giżycko 2020

47
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0054/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

48
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

49
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

50
WOJTASIK Iga 2000-06-28 Z/0160/19

TAK

AZS AWF Katowice 2020

51
WÓJCIK Andżelika 1996-11-08 Z/0065/16

TAK

AZS AWF Katowice 2020

52
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

AZS Zakopane 2020

53
ZIOMEK Kaja 1997-08-03 Z/0610/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2020

 
Wielobój sprinterski mężczyźni
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRATKIEWICZ Kacper 2005-04-02 Z/0394/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

2
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2020

3
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

4
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

5
BORKOWSKI Piotr 2006-04-30 Z/0125/17

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

6
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 Z/0108/18

TAK

MKS Korona Wilanów 2020

7
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2020

8
BUSSE Kacper 2001-05-16 Z/0619/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2020

9
CZECHOSKI Kacper 2006-07-13 Z/0211/19

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2020

10
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2020

11
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 Z/0452/15

TAK

UKS Viking Elbląg 2020

12
GALACH Krzysztof 2007-03-19 Z/0108/20

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

13
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0094/19

TAK

UKS 3 Milanówek 2020

14
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2020

15
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

16
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2020

17
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 Z/0548/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2020

18
JANICKI Artur 1998-02-01 Z/0784/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2020

19
KANIA Marek 1999-04-02 Z/0796/15

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2020

20
KANIA Mateusz 1998-03-29 Z/0800/15

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2020

21
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2020

22
KŁOSIŃSKI Sebastian 1992-08-04 Z/0037/18

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2020

23
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

24
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0130/20

TAK

MKS Korona Wilanów 2020

25
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

26
MALICKI Kacper 2003-01-07 Z/0120/16

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

27
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2020

28
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0209/17

TAK

MKS Cuprum Lubin 2020

29
MICHALSKI Piotr 1994-07-27 Z/0078/20

TAK

AZS AWF Katowice 2020

30
MIECHURSKI Piotr 2005-12-24 Z/0075/17

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

31
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 Z/0096/19

TAK

AZS AWF Katowice 2020

32
NOGAL Artur 1990-08-26 Z/0030/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2020

33
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

34
OFICJALSKI Gaweł 1998-12-07 Z/0131/18

TAK

AZS AWF Katowice 2020

35
OSTROWSKI Paweł 2001-01-08 Z/0047/20

TAK

AZS Zakopane 2020

36
OWCZAREK Mateusz 1997-07-20 Z/0395/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

37
PAWŁOWSKI Michał 2002-03-23 Z/0038/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2020

38
PIEKIELNY Norbert 1996-03-04 Z/0084/20

TAK

KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2020

39
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 Z/0086/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

40
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

41
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

42
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

MKS Korona Wilanów 2020

43
SKRZYDLEWSKI Rafał 2006-10-26 Z/0488/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2020

44
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2020

45
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

UKS 3 Milanówek 2020

46
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2020

47
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2020

48
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2020

49
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2020

50
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

51
WÓJCIK Patryk 1990-03-04 Z/0206/16

TAK

AZS Zakopane 2020

52
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2020

53
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0020/20

TAK

AZS Zakopane 2020

54
ZAWISZA Miłosz 2004-09-28 Z/0445/15

TAK

UKS Viking Elbląg 2020

55
ŻUREK Damian 1999-09-17 Z/0087/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020