Internetowe zgłoszenia do imprezy: Puchar Polski MASTERS
Tomaszów Mazowiecki, 14-15.12.2019
 
500 m kobiet (1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKA Anna 1965-07-05 Z/0574/15

TAK

56.28 55.74/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
2
GAWRACZYŃSKA Anna 1954-01-30 Z/0893/15

TAK

54.69 52.56/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

TAK
3
JANKO-MIELCARSKA Ewa 1958-11-05 Z/0832/15

TAK

1:01.52 1:00.33/19 MKS Korona Wilanów 2019

TAK
4
STANKIEWICZ Anna 1960-05-08 Z/0583/15

TAK

57.47 56.98/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
5
STASZKIEWICZ Elżbieta 1977-08-09 Z/0199/16

TAK

53.14/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

TAK
6
ZAJĄCZKOWSKA Beata 1963-12-21 Z/0577/15

TAK

54.18 54.18/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
 
500 m kobiet (2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKA Anna 1965-07-05 Z/0574/15

TAK

56.28 55.74/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
2
GAWRACZYŃSKA Anna 1954-01-30 Z/0893/15

TAK

54.69 52.56/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

TAK
3
JANKO-MIELCARSKA Ewa 1958-11-05 Z/0832/15

TAK

1:01.52 1:00.33/19 MKS Korona Wilanów 2019

TAK
4
STANKIEWICZ Anna 1960-05-08 Z/0583/15

TAK

57.47 56.98/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
5
STASZKIEWICZ Elżbieta 1977-08-09 Z/0199/16

TAK

53.14/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

TAK
6
ZAJĄCZKOWSKA Beata 1963-12-21 Z/0577/15

TAK

54.18 54.18/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
 
1000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKA Anna 1965-07-05 Z/0574/15

TAK

1:53.60 1:52.32/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
2
GAWRACZYŃSKA Anna 1954-01-30 Z/0893/15

TAK

1:50.65 1:48.33/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

TAK
3
JANKO-MIELCARSKA Ewa 1958-11-05 Z/0832/15

TAK

2:12.85 2:03.20/18 MKS Korona Wilanów 2019

TAK
4
STANKIEWICZ Anna 1960-05-08 Z/0583/15

TAK

1:55.67 1:54.01/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
5
STASZKIEWICZ Elżbieta 1977-08-09 Z/0199/16

TAK

1:47.46/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

TAK
6
ZAJĄCZKOWSKA Beata 1963-12-21 Z/0577/15

TAK

1:49.08 1:49.08/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
 
1500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKA Anna 1965-07-05 Z/0574/15

TAK

2:54.49 2:51.21/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
2
GAWRACZYŃSKA Anna 1954-01-30 Z/0893/15

TAK

2:54.51 2:40.22/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

TAK
3
JANKO-MIELCARSKA Ewa 1958-11-05 Z/0832/15

TAK

3:28.27 3:11.56/19 MKS Korona Wilanów 2019

TAK
4
STANKIEWICZ Anna 1960-05-08 Z/0583/15

TAK

3:03.63 2:54.28/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
5
STASZKIEWICZ Elżbieta 1977-08-09 Z/0199/16

TAK

2:45.58/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

TAK
6
ZAJĄCZKOWSKA Beata 1963-12-21 Z/0577/15

TAK

2:49.30 2:48.05/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
 
500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Krzysztof 1959-05-10 Z/0537/15

TAK

51.90 49.80/17 MKS Korona Wilanów 2019

TAK
2
BARTŁOCZUK Andrzej 1962-11-06 Z/0579/15

TAK

53.50 51.49/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
3
CYWIŃSKI Leszek 1961-01-01 Z/0576/15

TAK

51.30 48.98/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
4
GŁODOWSKI Bogdan 1979-01-23 Z/0058/16

TAK

54.97 53.32/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
5
HUSAK Krzysztof 1972-06-03 Z/0163/17

TAK

43.73 42.91/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

TAK
6
KASPROWICZ Daniel 1977-10-31 Z/0170/19

TAK

1:02.44 1:02.44/19 Roll4life Poznań 2019

TAK
7
KORZENIEWSKI Andrzej 1958-07-18 Z/0258/18

TAK

55.10 50.89/10 UKS Viking Elbląg 2019

TAK
8
KRISTENSEN John 1972-03-04 Z/0168/19

TAK

43.52 42.85/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

TAK
9
KUBIN Ireneusz 1972-02-06 Z/0699/15

TAK

44.14/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

10
LACHOWICZ Leszek 1958-04-29 Z/0200/16

TAK

50.21 49.61/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
11
LUSIŃSKI Wojciech 1979-05-16 Z/0105/19

TAK

47.08 44.09/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

TAK
12
MALISZEWSKI Zdzisław 1954-10-05 Z/0575/15

TAK

58.94 46.76/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
13
MARCINIAK Konrad 1976-02-02 Z/0076/18

TAK

44.08 43.41/19 MKS Cuprum Lubin 2019

TAK
14
OSTAPIUK Zygmunt 1950-05-15 Z/0205/16

TAK

51.65/17 Masters 2019

TAK
15
PLICH Krzysztof 1980-11-24 Z/0173/19

TAK

51.68 51.68/19 Roll4life Poznań 2019

TAK
16
RADOMSKI Radosław 1974-01-22 Z/0169/19

TAK

48.24 47.17/19 Roll4life Poznań 2019

TAK
17
RICHTER Sergiusz 1971-09-09 Z/0057/17

TAK

53.22 53.15/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
18
RUCZYŃSKI Arkadiusz 1972-03-02 Z/0153/17

TAK

44.82 43.77/19 UKS Viking Elbląg 2019

TAK
19
SAWICKI Janusz 1949-06-14 Z/0204/16

TAK

55.43/17 Masters 2019

TAK
20
SIERPOWSKI Zbigniew 1978-09-23 Z/0172/19

TAK

59.22 59.22/19 Roll4life Poznań 2019

TAK
21
STEC Włodziimierz 1953-11-14 Z/0895/15

TAK

57.83/17 Masters 2019

TAK
22
SUROWIEC Piotr 1964-07-25 Z/0833/15

TAK

56.06 54.08/19 MKS Korona Wilanów 2019

TAK
23
ŚWIATKOWSKI Robert 1974-07-06 Z/0108/16

TAK

43.62 43.18/19 UKS Viking Elbląg 2019

TAK
24
TOMASZEWSKI Adam 1987-07-03 Z/0171/19

TAK

1:01.49 1:01.11/19 Roll4life Poznań 2019

TAK
25
WALICH Maciej 1988-11-25 Z/0177/19

TAK

Roll4life Poznań 2019

TAK
26
WYSOCKI Grzegorz 1945-11-17 Z/0594/15

TAK

58.12 55.38/17 SKŁ Górnik Sanok 2019

TAK
27
ZIENTARA Przemysław 1976-07-13 Z/0305/18

TAK

58.71 45.82/19 UKS Viking Elbląg 2019

TAK
 
1000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Krzysztof 1959-05-10 Z/0537/15

TAK

1:48.29 1:42.78/17 MKS Korona Wilanów 2019

TAK
2
BARTŁOCZUK Andrzej 1962-11-06 Z/0579/15

TAK

1:50.92 1:50.92/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
3
CYWIŃSKI Leszek 1961-01-01 Z/0576/15

TAK

1:49.25 1:44.46/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
4
GŁODOWSKI Bogdan 1979-01-23 Z/0058/16

TAK

1:47.87 1:47.87/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
5
HUSAK Krzysztof 1972-06-03 Z/0163/17

TAK

1:26.99 1:26.99/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

TAK
6
KASPROWICZ Daniel 1977-10-31 Z/0170/19

TAK

2:08.92 2:08.92/19 Roll4life Poznań 2019

TAK
7
KORZENIEWSKI Andrzej 1958-07-18 Z/0258/18

TAK

1:52.38 1:45.60/10 UKS Viking Elbląg 2019

TAK
8
KRISTENSEN John 1972-03-04 Z/0168/19

TAK

1:27.67 1:27.67/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

TAK
9
KUBIN Ireneusz 1972-02-06 Z/0699/15

TAK

1:28.16/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

10
LACHOWICZ Leszek 1958-04-29 Z/0200/16

TAK

1:43.23 1:40.72/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
11
LUSIŃSKI Wojciech 1979-05-16 Z/0105/19

TAK

1:34.18 1:32.46/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

TAK
12
MALISZEWSKI Zdzisław 1954-10-05 Z/0575/15

TAK

1:35.16 1:34.92/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
13
MARCINIAK Konrad 1976-02-02 Z/0076/18

TAK

1:30.55 1:30.55/19 MKS Cuprum Lubin 2019

TAK
14
OSTAPIUK Zygmunt 1950-05-15 Z/0205/16

TAK

Masters 2019

TAK
15
PLICH Krzysztof 1980-11-24 Z/0173/19

TAK

1:45.88 1:45.88/19 Roll4life Poznań 2019

TAK
16
RADOMSKI Radosław 1974-01-22 Z/0169/19

TAK

1:37.44 1:37.44/19 Roll4life Poznań 2019

TAK
17
RICHTER Sergiusz 1971-09-09 Z/0057/17

TAK

1:49.90/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
18
RUCZYŃSKI Arkadiusz 1972-03-02 Z/0153/17

TAK

1:29.70 1:29.70/19 UKS Viking Elbląg 2019

TAK
19
SAWICKI Janusz 1949-06-14 Z/0204/16

TAK

Masters 2019

TAK
20
SIERPOWSKI Zbigniew 1978-09-23 Z/0172/19

TAK

1:59.87 1:59.87/19 Roll4life Poznań 2019

TAK
21
STEC Włodziimierz 1953-11-14 Z/0895/15

TAK

Masters 2019

TAK
22
SUROWIEC Piotr 1964-07-25 Z/0833/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2019

TAK
23
ŚWIATKOWSKI Robert 1974-07-06 Z/0108/16

TAK

1:26.55 1:25.65/19 UKS Viking Elbląg 2019

TAK
24
TOMASZEWSKI Adam 1987-07-03 Z/0171/19

TAK

1:59.87 1:59.87/19 Roll4life Poznań 2019

TAK
25
WALICH Maciej 1988-11-25 Z/0177/19

TAK

Roll4life Poznań 2019

TAK
26
WYSOCKI Grzegorz 1945-11-17 Z/0594/15

TAK

1:54.99/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

TAK
27
ZIENTARA Przemysław 1976-07-13 Z/0305/18

TAK

1:34.45 1:34.45/19 UKS Viking Elbląg 2019

TAK
 
1500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Krzysztof 1959-05-10 Z/0537/15

TAK

2:50.18/17 MKS Korona Wilanów 2019

TAK
2
BARTŁOCZUK Andrzej 1962-11-06 Z/0579/15

TAK

2:47.43 2:46.24/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
3
CYWIŃSKI Leszek 1961-01-01 Z/0576/15

TAK

2:53.50 2:39.44/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
4
GŁODOWSKI Bogdan 1979-01-23 Z/0058/16

TAK

2:46.46 2:45.47/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
5
HUSAK Krzysztof 1972-06-03 Z/0163/17

TAK

2:14.88 2:12.30/18 SKŁ Górnik Sanok 2019

TAK
6
KASPROWICZ Daniel 1977-10-31 Z/0170/19

TAK

3:13.73 3:13.73/19 Roll4life Poznań 2019

TAK
7
KORZENIEWSKI Andrzej 1958-07-18 Z/0258/18

TAK

2:59.31 2:55.88/19 UKS Viking Elbląg 2019

TAK
8
KRISTENSEN John 1972-03-04 Z/0168/19

TAK

2:15.55 2:13.61/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

TAK
9
KUBIN Ireneusz 1972-02-06 Z/0699/15

TAK

2:12.18/18 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

10
LACHOWICZ Leszek 1958-04-29 Z/0200/16

TAK

2:40.21 2:40.12/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
11
LUSIŃSKI Wojciech 1979-05-16 Z/0105/19

TAK

2:28.98 2:17.40/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

TAK
12
MALISZEWSKI Zdzisław 1954-10-05 Z/0575/15

TAK

2:24.90 2:20.95/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
13
MARCINIAK Konrad 1976-02-02 Z/0076/18

TAK

2:23.16 2:14.18/19 MKS Cuprum Lubin 2019

TAK
14
OSTAPIUK Zygmunt 1950-05-15 Z/0205/16

TAK

2:49.44/19 Masters 2019

TAK
15
PLICH Krzysztof 1980-11-24 Z/0173/19

TAK

2:42.28 2:38.94/19 Roll4life Poznań 2019

TAK
16
RADOMSKI Radosław 1974-01-22 Z/0169/19

TAK

2:33.24 2:30.27/19 Roll4life Poznań 2019

TAK
17
RICHTER Sergiusz 1971-09-09 Z/0057/17

TAK

2:40.40 2:40.40/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
18
RUCZYŃSKI Arkadiusz 1972-03-02 Z/0153/17

TAK

2:23.20 2:16.17/19 UKS Viking Elbląg 2019

TAK
19
SAWICKI Janusz 1949-06-14 Z/0204/16

TAK

2:58.91/19 Masters 2019

TAK
20
SIERPOWSKI Zbigniew 1978-09-23 Z/0172/19

TAK

3:08.80 3:08.80/19 Roll4life Poznań 2019

TAK
21
STEC Włodziimierz 1953-11-14 Z/0895/15

TAK

2:52.09/17 Masters 2019

TAK
22
SUROWIEC Piotr 1964-07-25 Z/0833/15

TAK

2:59.49 2:54.19/19 MKS Korona Wilanów 2019

TAK
23
ŚWIATKOWSKI Robert 1974-07-06 Z/0108/16

TAK

2:15.41 2:08.84/19 UKS Viking Elbląg 2019

TAK
24
TOMASZEWSKI Adam 1987-07-03 Z/0171/19

TAK

3:02.69 3:02.69/19 Roll4life Poznań 2019

TAK
25
WALICH Maciej 1988-11-25 Z/0177/19

TAK

Roll4life Poznań 2019

TAK
26
WYSOCKI Grzegorz 1945-11-17 Z/0594/15

TAK

3:07.79 2:50.46/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

TAK
27
ZIENTARA Przemysław 1976-07-13 Z/0305/18

TAK

2:25.83 2:21.40/19 UKS Viking Elbląg 2019

TAK
 
3000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTŁOCZUK Andrzej 1962-11-06 Z/0579/15

TAK

6:05.85 5:55.66/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
2
CYWIŃSKI Leszek 1961-01-01 Z/0576/15

TAK

6:14.93 5:49.97/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
3
GŁODOWSKI Bogdan 1979-01-23 Z/0058/16

TAK

6:05.15 6:00.37/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
4
HUSAK Krzysztof 1972-06-03 Z/0163/17

TAK

4:52.72 4:46.03/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

TAK
5
KASPROWICZ Daniel 1977-10-31 Z/0170/19

TAK

6:51.60 6:51.60/19 Roll4life Poznań 2019

TAK
6
KORZENIEWSKI Andrzej 1958-07-18 Z/0258/18

TAK

6:35.33 6:26.63/19 UKS Viking Elbląg 2019

TAK
7
KRISTENSEN John 1972-03-04 Z/0168/19

TAK

4:50.70 4:50.28/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

TAK
8
KUBIN Ireneusz 1972-02-06 Z/0699/15

TAK

4:32.89/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

9
LACHOWICZ Leszek 1958-04-29 Z/0200/16

TAK

5:40.66 5:40.66/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
10
LUSIŃSKI Wojciech 1979-05-16 Z/0105/19

TAK

5:26.25 4:53.38/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

TAK
11
MALISZEWSKI Zdzisław 1954-10-05 Z/0575/15

TAK

5:03.32 4:56.46/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
12
MARCINIAK Konrad 1976-02-02 Z/0076/18

TAK

5:15.15 4:49.17/19 MKS Cuprum Lubin 2019

TAK
13
PLICH Krzysztof 1980-11-24 Z/0173/19

TAK

5:40.47 5:38.36/19 Roll4life Poznań 2019

TAK
14
RADOMSKI Radosław 1974-01-22 Z/0169/19

TAK

5:30.84 5:30.84/19 Roll4life Poznań 2019

TAK
15
RICHTER Sergiusz 1971-09-09 Z/0057/17

TAK

5:54.95/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2019

TAK
16
RUCZYŃSKI Arkadiusz 1972-03-02 Z/0153/17

TAK

5:15.89 5:00.34/19 UKS Viking Elbląg 2019

TAK
17
SAWICKI Janusz 1949-06-14 Z/0204/16

TAK

6:06.64/17 Masters 2019

TAK
18
SIERPOWSKI Zbigniew 1978-09-23 Z/0172/19

TAK

6:45.15 6:45.15/19 Roll4life Poznań 2019

TAK
19
SUROWIEC Piotr 1964-07-25 Z/0833/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2019

TAK
20
ŚWIATKOWSKI Robert 1974-07-06 Z/0108/16

TAK

4:50.04 4:36.51/19 UKS Viking Elbląg 2019

TAK
21
TOMASZEWSKI Adam 1987-07-03 Z/0171/19

TAK

6:13.96 6:13.96/19 Roll4life Poznań 2019

TAK
22
WALICH Maciej 1988-11-25 Z/0177/19

TAK

Roll4life Poznań 2019

TAK
23
WYSOCKI Grzegorz 1945-11-17 Z/0594/15

TAK

5:53.33/17 SKŁ Górnik Sanok 2019

TAK
24
ZIENTARA Przemysław 1976-07-13 Z/0305/18

TAK

5:13.38 5:07.94/19 UKS Viking Elbląg 2019

TAK