Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Dzieci
Warszawa, 12-13.12.2020
 
100 m kobiet (2) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
IWANEK Alicja 2011-08-26 Z/0181/19

TAK

13.90 13.90/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

2
JASIŃSKA Lena 2011-03-04 Z/0066/20

TAK

14.92 14.92/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2020

3
JESKE Zofia 2011-05-05 Z/0132/20

TAK

14.61 14.61/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Katolicka Szkoła Publiczna 2020

4
KACZOR Natasza 2012-02-22 Z/0312/18

TAK

13.45 13.45/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

5
KACZOROWSKA Hanna 2011-04-07 Z/0069/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2020

6
KOBUS Agata 2010-09-17 Z/0317/18

TAK

12.90 12.90/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Góra 2020

7
KOCAN Zuzanna 2011-11-25 Z/0179/19

TAK

14.33 14.33/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2020

8
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 Z/0005/16

TAK

15.08/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

9
OSTROWSKA Maja 2010-11-20 Z/0133/20

TAK

14.18 14.18/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP ZAWADA Gnina Tomaszów Mazowiecki 2020

10
SZCZĘSNA Zosia 2012-05-28 Z/0137/20

TAK

KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 3 Tomaszów Mazowiecki 2020

11
SZEŁĘGA Zuzanna 2010-10-05 Z/0006/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SZSP Kudowa-Zdrój-Słone 2020

12
WODZYŃSKA Maria 2011-06-20 Z/0180/19

TAK

13.96 13.96/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

 
100 m kobiet E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
IWANEK Alicja 2011-08-26 Z/0181/19

TAK

13.90 13.90/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

2
JASIŃSKA Lena 2011-03-04 Z/0066/20

TAK

14.92 14.92/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2020

3
JESKE Zofia 2011-05-05 Z/0132/20

TAK

14.61 14.61/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Katolicka Szkoła Publiczna 2020

4
KACZOR Natasza 2012-02-22 Z/0312/18

TAK

13.45 13.45/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

5
KACZOROWSKA Hanna 2011-04-07 Z/0069/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2020

6
KOBUS Agata 2010-09-17 Z/0317/18

TAK

12.90 12.90/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Góra 2020

7
KOCAN Zuzanna 2011-11-25 Z/0179/19

TAK

14.33 14.33/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2020

8
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 Z/0005/16

TAK

15.08/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

9
OSTROWSKA Maja 2010-11-20 Z/0133/20

TAK

14.18 14.18/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP ZAWADA Gnina Tomaszów Mazowiecki 2020

10
SZCZĘSNA Zosia 2012-05-28 Z/0137/20

TAK

KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 3 Tomaszów Mazowiecki 2020

11
SZEŁĘGA Zuzanna 2010-10-05 Z/0006/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SZSP Kudowa-Zdrój-Słone 2020

12
WODZYŃSKA Maria 2011-06-20 Z/0180/19

TAK

13.96 13.96/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

 
300 m kobiet (2) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
IWANEK Alicja 2011-08-26 Z/0181/19

TAK

34.79 34.79/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

2
JASIŃSKA Lena 2011-03-04 Z/0066/20

TAK

42.68 42.68/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2020

3
JESKE Zofia 2011-05-05 Z/0132/20

TAK

38.11 38.11/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Katolicka Szkoła Publiczna 2020

4
KACZOR Natasza 2012-02-22 Z/0312/18

TAK

33.56 33.56/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

5
KACZOROWSKA Hanna 2011-04-07 Z/0069/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2020

6
KOBUS Agata 2010-09-17 Z/0317/18

TAK

31.98 31.98/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Góra 2020

7
KOCAN Zuzanna 2011-11-25 Z/0179/19

TAK

36.57 36.57/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2020

8
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 Z/0005/16

TAK

38.90/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

9
OSTROWSKA Maja 2010-11-20 Z/0133/20

TAK

41.42/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP ZAWADA Gnina Tomaszów Mazowiecki 2020

10
SZCZĘSNA Zosia 2012-05-28 Z/0137/20

TAK

KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 3 Tomaszów Mazowiecki 2020

11
SZEŁĘGA Zuzanna 2010-10-05 Z/0006/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SZSP Kudowa-Zdrój-Słone 2020

12
WODZYŃSKA Maria 2011-06-20 Z/0180/19

TAK

35.56 35.56/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

 
300 m kobiet E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
IWANEK Alicja 2011-08-26 Z/0181/19

TAK

34.79 34.79/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

2
JASIŃSKA Lena 2011-03-04 Z/0066/20

TAK

42.68 42.68/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2020

3
JESKE Zofia 2011-05-05 Z/0132/20

TAK

38.11 38.11/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Katolicka Szkoła Publiczna 2020

4
KACZOR Natasza 2012-02-22 Z/0312/18

TAK

33.56 33.56/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

5
KACZOROWSKA Hanna 2011-04-07 Z/0069/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2020

6
KOBUS Agata 2010-09-17 Z/0317/18

TAK

31.98 31.98/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Góra 2020

7
KOCAN Zuzanna 2011-11-25 Z/0179/19

TAK

36.57 36.57/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2020

8
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 Z/0005/16

TAK

38.90/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

9
OSTROWSKA Maja 2010-11-20 Z/0133/20

TAK

41.42/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP ZAWADA Gnina Tomaszów Mazowiecki 2020

10
SZCZĘSNA Zosia 2012-05-28 Z/0137/20

TAK

KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 3 Tomaszów Mazowiecki 2020

11
SZEŁĘGA Zuzanna 2010-10-05 Z/0006/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SZSP Kudowa-Zdrój-Słone 2020

12
WODZYŃSKA Maria 2011-06-20 Z/0180/19

TAK

35.56 35.56/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

 
300 m kobiet (2) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0058/18

TAK

32.60 32.60/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SSP MTE Milanówek 2020

2
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

32.87 32.87/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Książenice 2020

3
HALEWSKA Lili 2010-03-04 Z/0005/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SZSP Kudowa-Zdrój-Słone 2020

4
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 Z/0006/16

TAK

34.85/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

5
KACZOR Amelia 2010-04-18 Z/0318/18

TAK

33.47 33.47/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

6
KACZOR Julia 2010-04-18 Z/0313/18

TAK

31.86 31.86/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

7
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

40.00/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

8
KUBACKA Milena 2010-01-27 Z/0139/20

TAK

34.53 34.53/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2020

9
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

35.80 35.80/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

10
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

31.47/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

11
RUDNICKA Lena 2010-04-13 Z/0124/19

TAK

33.42 33.42/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP Zgorzelec 2020

12
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

33.27/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

13
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 Z/0231/18

TAK

34.38/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

 
300 m kobiet E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0058/18

TAK

32.60 32.60/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SSP MTE Milanówek 2020

2
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

32.87 32.87/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Książenice 2020

3
HALEWSKA Lili 2010-03-04 Z/0005/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SZSP Kudowa-Zdrój-Słone 2020

4
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 Z/0006/16

TAK

34.85/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

5
KACZOR Amelia 2010-04-18 Z/0318/18

TAK

33.47 33.47/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

6
KACZOR Julia 2010-04-18 Z/0313/18

TAK

31.86 31.86/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

7
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

40.00/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

8
KUBACKA Milena 2010-01-27 Z/0139/20

TAK

34.53 34.53/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2020

9
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

35.80 35.80/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

10
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

31.47/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

11
RUDNICKA Lena 2010-04-13 Z/0124/19

TAK

33.42 33.42/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP Zgorzelec 2020

12
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

33.27/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

13
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 Z/0231/18

TAK

34.38/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

 
500 m kobiet (2) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0058/18

TAK

53.89 53.89/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Milanówek 2020

2
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

52.63 52.63/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Książenice 2020

3
HALEWSKA Lili 2010-03-04 Z/0005/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SZSP Kudowa-Zdrój-Słone 2020

4
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 Z/0006/16

TAK

56.53/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

5
KACZOR Amelia 2010-04-18 Z/0318/18

TAK

53.62 53.62/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

6
KACZOR Julia 2010-04-18 Z/0313/18

TAK

50.66 50.66/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

7
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

8
KUBACKA Milena 2010-01-27 Z/0139/20

TAK

59.06 59.06/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2020

9
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

58.94 58.77/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

10
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

50.66/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

11
RUDNICKA Lena 2010-04-13 Z/0124/19

TAK

54.09 54.09/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP Zgorzelec 2020

12
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

53.96/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

13
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 Z/0231/18

TAK

58.02/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

 
500 m kobiet (1) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0058/18

TAK

53.89 53.89/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SSP MTE Milanówek 2020

2
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

52.63 52.63/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Książenice 2020

3
HALEWSKA Lili 2010-03-04 Z/0005/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SZSP Kudowa-Zdrój-Słone 2020

4
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 Z/0006/16

TAK

56.53/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

5
KACZOR Amelia 2010-04-18 Z/0318/18

TAK

53.62 53.62/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

6
KACZOR Julia 2010-04-18 Z/0313/18

TAK

50.66 50.66/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

7
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

8
KUBACKA Milena 2010-01-27 Z/0139/20

TAK

59.06 59.06/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2020

9
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

58.94 58.77/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

10
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

50.66/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

11
RUDNICKA Lena 2010-04-13 Z/0124/19

TAK

54.09 54.09/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP Zgorzelec 2020

12
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

53.96/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

13
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 Z/0231/18

TAK

58.02/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

 
500 m kobiet (1) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGOCZ Bianka 2009-04-28 Z/0291/18

TAK

56.33 56.33/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

2
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

50.69/20 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2020

3
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

52.80/20 MKS Cuprum Lubin SP Miłkowice 2020

4
FINC Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

53.71/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

5
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

49.82 49.82/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 1 Grodzisk Mazowiecki 2020

6
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 Z/0268/18

TAK

56.61/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

7
NOWAK Olimpia 2009-04-08 Z/0314/18

TAK

46.33 46.33/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Wołów 2020

8
PAPIS Hania 2009-02-21 Z/0316/18

TAK

48.86 48.86/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2020

9
SOSNOWSKA Maja 2009-05-10 Z/0136/20

TAK

1:11.68 1:11.68/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim 2020

 
500 m kobiet (1) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

45.65/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP 2 Polanica-Zdrój 2020

2
GREŃ Milena 2008-03-07 Z/0206/19

TAK

55.84/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2020

3
HERBUT Agnieszka 2008-01-31 Z/0172/17

TAK

49.55/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

4
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

42.96 41.88/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

5
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 Z/0178/17

TAK

50.27/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

6
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

45.12/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP 2 Polanica-Zdrój 2020

 
500 m kobiet (2) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGOCZ Bianka 2009-04-28 Z/0291/18

TAK

56.33 56.33/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

2
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

50.69/20 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2020

3
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

52.80/20 MKS Cuprum Lubin SP Miłkowice 2020

4
FINC Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

53.71/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

5
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

49.82 49.82/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 1 Grodzisk Mazowiecki 2020

6
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 Z/0268/18

TAK

56.61/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

7
NOWAK Olimpia 2009-04-08 Z/0314/18

TAK

46.33 46.33/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Wołów 2020

8
PAPIS Hania 2009-02-21 Z/0316/18

TAK

48.86 48.86/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2020

9
SOSNOWSKA Maja 2009-05-10 Z/0136/20

TAK

1:11.68 1:11.68/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim 2020

 
500 m kobiet (2) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

45.65/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP 2 Polanica-Zdrój 2020

2
GREŃ Milena 2008-03-07 Z/0206/19

TAK

55.84/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2020

3
HERBUT Agnieszka 2008-01-31 Z/0172/17

TAK

49.55/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

4
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

42.96 41.88/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

5
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 Z/0178/17

TAK

50.27/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

6
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

45.12/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP 2 Polanica-Zdrój 2020

 
500 m kobiet (3) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGOCZ Bianka 2009-04-28 Z/0291/18

TAK

56.33 56.33/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

2
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

50.69/20 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2020

3
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

52.80/20 MKS Cuprum Lubin SP Miłkowice 2020

4
FINC Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

53.71/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

5
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

49.82 49.82/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 1 Grodzisk Mazowiecki 2020

6
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 Z/0268/18

TAK

56.61/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

7
NOWAK Olimpia 2009-04-08 Z/0314/18

TAK

46.33 46.33/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Wołów 2020

8
PAPIS Hania 2009-02-21 Z/0316/18

TAK

48.86 48.86/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2020

9
SOSNOWSKA Maja 2009-05-10 Z/0136/20

TAK

1:11.68 1:11.68/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim 2020

 
500 m kobiet (3) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

45.65/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP 2 Polanica-Zdrój 2020

2
GREŃ Milena 2008-03-07 Z/0206/19

TAK

55.84/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2020

3
HERBUT Agnieszka 2008-01-31 Z/0172/17

TAK

49.55/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

4
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

42.96 41.88/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

5
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 Z/0178/17

TAK

50.27/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

6
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

45.12/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP 2 Polanica-Zdrój 2020

 
500 m kobiet (4) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGOCZ Bianka 2009-04-28 Z/0291/18

TAK

56.33 56.33/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

2
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

50.69/20 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2020

3
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

52.80/20 MKS Cuprum Lubin SP Miłkowice 2020

4
FINC Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

53.71/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

5
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

49.82 49.82/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 1 Grodzisk Mazowiecki 2020

6
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 Z/0268/18

TAK

56.61/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

7
NOWAK Olimpia 2009-04-08 Z/0314/18

TAK

46.33 46.33/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Wołów 2020

8
PAPIS Hania 2009-02-21 Z/0316/18

TAK

48.86 48.86/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2020

9
SOSNOWSKA Maja 2009-05-10 Z/0136/20

TAK

1:11.68 1:11.68/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim 2020

 
1000 m kobiet D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

1:36.51/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP 2 Polanica-Zdrój 2020

2
GREŃ Milena 2008-03-07 Z/0206/19

TAK

2:05.63/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2020

3
HERBUT Agnieszka 2008-01-31 Z/0172/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

4
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

1:30.75/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

5
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 Z/0178/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

6
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

1:34.13/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP 2 Polanica-Zdrój 2020

 
Sztafeta kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0058/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SSP MTE Milanówek 2020

2
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Książenice 2020

3
HALEWSKA Lili 2010-03-04 Z/0005/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SZSP Kudowa-Zdrój-Słone 2020

4
IWANEK Alicja 2011-08-26 Z/0181/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

5
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 Z/0006/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

6
JASIŃSKA Lena 2011-03-04 Z/0066/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2020

7
JESKE Zofia 2011-05-05 Z/0132/20

TAK

KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Katolicka Szkoła Publiczna 2020

8
KACZOR Amelia 2010-04-18 Z/0318/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

9
KACZOR Julia 2010-04-18 Z/0313/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

10
KACZOR Natasza 2012-02-22 Z/0312/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

11
KACZOROWSKA Hanna 2011-04-07 Z/0069/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2020

12
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

13
KOBUS Agata 2010-09-17 Z/0317/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Góra 2020

14
KOCAN Zuzanna 2011-11-25 Z/0179/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2020

15
KUBACKA Milena 2010-01-27 Z/0139/20

TAK

KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2020

16
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

17
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 Z/0005/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

18
OSTROWSKA Maja 2010-11-20 Z/0133/20

TAK

KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP ZAWADA Gnina Tomaszów Mazowiecki 2020

19
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

20
RUDNICKA Lena 2010-04-13 Z/0124/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP Zgorzelec 2020

21
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

22
SZCZĘSNA Zosia 2012-05-28 Z/0137/20

TAK

KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 3 Tomaszów Mazowiecki 2020

23
SZEŁĘGA Zuzanna 2010-10-05 Z/0006/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SZSP Kudowa-Zdrój-Słone 2020

24
WODZYŃSKA Maria 2011-06-20 Z/0180/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

25
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 Z/0231/18

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

 
Sztafeta kobiet 2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGOCZ Bianka 2009-04-28 Z/0291/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

2
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP 2 Polanica-Zdrój 2020

3
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2020

4
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP Miłkowice 2020

5
FINC Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

6
GREŃ Milena 2008-03-07 Z/0206/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2020

7
HERBUT Agnieszka 2008-01-31 Z/0172/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

8
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 1 Grodzisk Mazowiecki 2020

9
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 Z/0268/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

10
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

11
NOWAK Olimpia 2009-04-08 Z/0314/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Wołów 2020

12
PAPIS Hania 2009-02-21 Z/0316/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2020

13
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 Z/0178/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

14
SOSNOWSKA Maja 2009-05-10 Z/0136/20

TAK

KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim 2020

15
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP 2 Polanica-Zdrój 2020

 
100 m mężczyzn (2) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMURA Stanisław 2012-01-06 Z/0183/19

TAK

14.82 14.82/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Milanówek 2020

2
IWANEK Aleksander 2013-03-01 Z/0182/19

TAK

15.63/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

3
JASIŃSKI Tymon 2012-07-23 Z/0067/20

TAK

15.30 15.30/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2020

4
TOMICZAK Witold 2013-01-04 Z/0249/19

TAK

17.32/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

 
100 m mężczyzn E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMURA Stanisław 2012-01-06 Z/0183/19

TAK

14.82 14.82/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Milanówek 2020

2
IWANEK Aleksander 2013-03-01 Z/0182/19

TAK

15.63/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

3
JASIŃSKI Tymon 2012-07-23 Z/0067/20

TAK

15.30 15.30/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2020

4
TOMICZAK Witold 2013-01-04 Z/0249/19

TAK

17.32/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

 
300 m mężczyzn (2) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMURA Stanisław 2012-01-06 Z/0183/19

TAK

39.62 39.62/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Milanówek 2020

2
IWANEK Aleksander 2013-03-01 Z/0182/19

TAK

40.45/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

3
JASIŃSKI Tymon 2012-07-23 Z/0067/20

TAK

40.99 40.99/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2020

4
TOMICZAK Witold 2013-01-04 Z/0249/19

TAK

50.29/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

 
300 m mężczyzn E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMURA Stanisław 2012-01-06 Z/0183/19

TAK

39.62 39.62/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Milanówek 2020

2
IWANEK Aleksander 2013-03-01 Z/0182/19

TAK

40.45/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

3
JASIŃSKI Tymon 2012-07-23 Z/0067/20

TAK

40.99 40.99/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2020

4
TOMICZAK Witold 2013-01-04 Z/0249/19

TAK

50.29/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

 
300 m mężczyzn (2) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŃSKI Fabian 2009-09-01 Z/0256/18

TAK

33.36/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

2
BURKNAP-PIOTROWICZ Brajan 2010-03-25 Z/0232/18

TAK

42.09/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

3
KOCAN Przemysław 2009-12-28 Z/0061/18

TAK

31.71 31.71/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki MTE Milanówek 2020

4
MAMCARZ Mateusz 2009-11-14 Z/0181/18

TAK

33.10 33.10/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

5
POLNY Kacper 2009-12-22 Z/0184/19

TAK

33.00/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

6
WACHOWSKI Karol 2010-03-12 Z/0040/18

TAK

40.07/20 MKS Cuprum Lubin SP 9 Legnica 2020

7
WĘCŁAWEK Marcel 2010-04-19 Z/0178/18

TAK

35.25 35.25/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

 
300 m mężczyzn E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŃSKI Fabian 2009-09-01 Z/0256/18

TAK

33.36/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

2
BURKNAP-PIOTROWICZ Brajan 2010-03-25 Z/0232/18

TAK

42.09/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

3
KOCAN Przemysław 2009-12-28 Z/0061/18

TAK

31.71 31.71/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki MTE Milanówek 2020

4
MAMCARZ Mateusz 2009-11-14 Z/0181/18

TAK

33.10 33.10/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

5
POLNY Kacper 2009-12-22 Z/0184/19

TAK

33.00/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

6
WACHOWSKI Karol 2010-03-12 Z/0040/18

TAK

40.07/20 MKS Cuprum Lubin SP 9 Legnica 2020

7
WĘCŁAWEK Marcel 2010-04-19 Z/0178/18

TAK

35.25 35.25/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

 
500 m mężczyzn (1) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŃSKI Fabian 2009-09-01 Z/0256/18

TAK

55.07/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

2
BURKNAP-PIOTROWICZ Brajan 2010-03-25 Z/0232/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

3
KOCAN Przemysław 2009-12-28 Z/0061/18

TAK

51.51 51.51/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki MTE Milanówek 2020

4
MAMCARZ Mateusz 2009-11-14 Z/0181/18

TAK

55.50 55.41/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

5
POLNY Kacper 2009-12-22 Z/0184/19

TAK

57.76/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

6
WACHOWSKI Karol 2010-03-12 Z/0040/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Legnica 2020

7
WĘCŁAWEK Marcel 2010-04-19 Z/0178/18

TAK

57.71 57.71/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

 
500 m mężczyzn (2) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŃSKI Fabian 2009-09-01 Z/0256/18

TAK

55.07/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

2
BURKNAP-PIOTROWICZ Brajan 2010-03-25 Z/0232/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

3
KOCAN Przemysław 2009-12-28 Z/0061/18

TAK

51.51 51.51/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki MTE Milanówek 2020

4
MAMCARZ Mateusz 2009-11-14 Z/0181/18

TAK

55.50 55.41/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

5
POLNY Kacper 2009-12-22 Z/0184/19

TAK

57.76/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

6
WACHOWSKI Karol 2010-03-12 Z/0040/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Legnica 2020

7
WĘCŁAWEK Marcel 2010-04-19 Z/0178/18

TAK

57.71 57.71/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

 
500 m mężczyzn (1) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARZ Jakub 2009-06-11 Z/0008/16

TAK

58.85/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

2
GRZYWACZ Aleksander 2008-07-26 Z/0292/18

TAK

1:01.60/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Milanówek 2020

3
ŁAMASZ Adam 2008-09-03 Z/0051/17

TAK

50.88/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP 7 Kłodzko 2020

4
PUŁAWSKI Jakub 2008-12-22 Z/0059/18

TAK

50.55 50.55/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Brwinów 2020

5
TOMICZAK Wojciech 2009-03-28 Z/0057/18

TAK

54.29/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

6
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 Z/0054/18

TAK

52.96 52.96/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

 
500 m mężczyzn (1) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 Z/0213/17

TAK

48.86 48.86/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Książenice 2020

2
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 Z/0214/17

TAK

51.42 50.54/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Adamowizna 2020

3
PODSKARBI Jan 2007-07-05 Z/0135/20

TAK

1:17.90 1:07.25/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP TOMEK Tomaszów Mazowiecki 2020

4
SZCZĘSNY Maciej 2008-03-01 Z/0138/20

TAK

KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 3 Tomaszów Mazowiecki 2020

 
500 m mężczyzn (2) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARZ Jakub 2009-06-11 Z/0008/16

TAK

58.85/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

2
GRZYWACZ Aleksander 2008-07-26 Z/0292/18

TAK

1:01.60/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Milanówek 2020

3
ŁAMASZ Adam 2008-09-03 Z/0051/17

TAK

50.88/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP 7 Kłodzko 2020

4
PUŁAWSKI Jakub 2008-12-22 Z/0059/18

TAK

50.55 50.55/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Brwinów 2020

5
TOMICZAK Wojciech 2009-03-28 Z/0057/18

TAK

54.29/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

6
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 Z/0054/18

TAK

52.96 52.96/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

 
500 m mężczyzn (2) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 Z/0213/17

TAK

48.86 48.86/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Książenice 2020

2
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 Z/0214/17

TAK

51.42 50.54/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Adamowizna 2020

3
PODSKARBI Jan 2007-07-05 Z/0135/20

TAK

1:17.90 1:07.25/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP TOMEK Tomaszów Mazowiecki 2020

4
SZCZĘSNY Maciej 2008-03-01 Z/0138/20

TAK

KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 3 Tomaszów Mazowiecki 2020

 
500 m mężczyzn (3) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARZ Jakub 2009-06-11 Z/0008/16

TAK

58.85/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

2
GRZYWACZ Aleksander 2008-07-26 Z/0292/18

TAK

1:01.60/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Milanówek 2020

3
ŁAMASZ Adam 2008-09-03 Z/0051/17

TAK

50.88/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP 7 Kłodzko 2020

4
PUŁAWSKI Jakub 2008-12-22 Z/0059/18

TAK

50.55 50.55/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Brwinów 2020

5
TOMICZAK Wojciech 2009-03-28 Z/0057/18

TAK

54.29/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

6
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 Z/0054/18

TAK

52.96 52.96/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

 
500 m mężczyzn (3) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 Z/0213/17

TAK

48.86 48.86/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Książenice 2020

2
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 Z/0214/17

TAK

51.42 50.54/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Adamowizna 2020

3
PODSKARBI Jan 2007-07-05 Z/0135/20

TAK

1:17.90 1:07.25/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP TOMEK Tomaszów Mazowiecki 2020

4
SZCZĘSNY Maciej 2008-03-01 Z/0138/20

TAK

KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 3 Tomaszów Mazowiecki 2020

 
500 m mężczyzn (4) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARZ Jakub 2009-06-11 Z/0008/16

TAK

58.85/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

2
GRZYWACZ Aleksander 2008-07-26 Z/0292/18

TAK

1:01.60/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Milanówek 2020

3
ŁAMASZ Adam 2008-09-03 Z/0051/17

TAK

50.88/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP 7 Kłodzko 2020

4
PUŁAWSKI Jakub 2008-12-22 Z/0059/18

TAK

50.55 50.55/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Brwinów 2020

5
TOMICZAK Wojciech 2009-03-28 Z/0057/18

TAK

54.29/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

6
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 Z/0054/18

TAK

52.96 52.96/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

 
1000 m mężczyzn D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 Z/0213/17

TAK

1:52.15/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Książenice 2020

2
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 Z/0214/17

TAK

1:49.68/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Adamowizna 2020

3
PODSKARBI Jan 2007-07-05 Z/0135/20

TAK

KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP TOMEK Tomaszów Mazowiecki 2020

4
SZCZĘSNY Maciej 2008-03-01 Z/0138/20

TAK

KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 3 Tomaszów Mazowiecki 2020

 
Sztafeta mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŃSKI Fabian 2009-09-01 Z/0256/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

2
BURKNAP-PIOTROWICZ Brajan 2010-03-25 Z/0232/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

3
CHMURA Stanisław 2012-01-06 Z/0183/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Milanówek 2020

4
IWANEK Aleksander 2013-03-01 Z/0182/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

5
JASIŃSKI Tymon 2012-07-23 Z/0067/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2020

6
KOCAN Przemysław 2009-12-28 Z/0061/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki MTE Milanówek 2020

7
MAMCARZ Mateusz 2009-11-14 Z/0181/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

8
POLNY Kacper 2009-12-22 Z/0184/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

9
TOMICZAK Witold 2013-01-04 Z/0249/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

10
WACHOWSKI Karol 2010-03-12 Z/0040/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Legnica 2020

11
WĘCŁAWEK Marcel 2010-04-19 Z/0178/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

 
Sztafeta mężczyzn 2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 Z/0213/17

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Książenice 2020

2
GRZYWACZ Aleksander 2008-07-26 Z/0292/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Milanówek 2020

3
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 Z/0214/17

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Adamowizna 2020

4
PUŁAWSKI Jakub 2008-12-22 Z/0059/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Brwinów 2020

5
TOMICZAK Wojciech 2009-03-28 Z/0057/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

6
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 Z/0054/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020