Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Dzieci
LUBIN, 15-16.12.2018
 
250 m kobiet (1) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁECKA Malwina 2009-06-09 Z/0118/17

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

2
BRAUN Antonina 2009-04-21 Z/0722/15

TAK

38.70/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2018

3
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

38.71/17 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

4
BYLINA Olivia 2009-01-26 Z/0103/16

TAK

43.22/17 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

5
CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 Z/0051/18

TAK

UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2018

6
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

38.10/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2018

7
FINC Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2018

8
GOMULICKA Katarzyna 2010-03-24 Z/0252/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 8 Lubin 2018

9
GRIŃKOW Aleksandra 2008-08-17 Z/0097/16

TAK

36.17/17 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

10
GRIŃKOW Zofia 2010-01-09 Z/0099/17

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

11
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0761/15

TAK

31.32/17 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

12
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

35.80/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

13
HERBUT Anna 2010-01-10 Z/0171/17

TAK

36.71/17 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

14
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 Z/0006/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2018

15
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0763/15

TAK

32.16/17 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

16
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 Z/0046/16

TAK

37.30/17 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

17
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

18
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 Z/0104/16

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

19
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

31.63/17 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2018

20
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 Z/0098/17

TAK

38.21/17 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2018

21
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 Z/0198/17

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

22
MIŃKOWSKA Natalia 2010-02-23 Z/0097/17

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

23
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 Z/0099/16

TAK

37.49/17 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

24
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 Z/0005/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój Przeszkole Duszniki-Zdrój 2018

25
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2018

26
PIECUCH Maria 2009-01-04 Z/0193/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2018

27
PUŁECKA Nina 2011-11-25 Z/0090/17

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

28
PYTLOWANY Maja 2008-07-10 Z/0248/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2018

29
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

47.44/17 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

30
SKORUPSKA Emilia 2009-08-21 Z/0095/17

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

31
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 Z/0101/16

TAK

34.64/17 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2018

32
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0086/17

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

33
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 Z/0127/17

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

34
TUCHARZ Weronika 2008-07-09 Z/0049/18

TAK

UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2018

35
ZAJ,ĄC Emilia 2008-07-30 Z/0194/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2018

36
ŻERAŃSKA Nastazja 2008-12-08 Z/0048/18

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

 
250 m kobiet (1) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZCZYK Joanna 2007-11-19 Z/0162/17

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 364 Warszawa 2018

2
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

39.50/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2018

4
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

5
HERBUT Agnieszka 2008-01-30 Z/0172/17

TAK

43.13/17 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

6
IWANICKA Lena 2007-12-24 Z/0234/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2018

7
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

30.30/17 SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2018

8
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0115/16

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

9
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0106/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2018

10
RUSEK Amelia 2007-08-10 Z/0129/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

11
RYSZ Maja 2008-05-15 Z/0061/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2018

12
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 Z/0178/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

13
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2018

14
SULIŃSKA Anna 2008-01-01 Z/0727/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 307 Warszawa 2018

15
SZCZYGŁO Karolina 2008-01-03 Z/0230/18

TAK

UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

16
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 Z/0780/15

TAK

32.59/17 UKS Zryw Słomczyn SP Czersk 2018

17
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0779/15

TAK

30.70/16 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

 
250 m kobiet (2) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁECKA Malwina 2009-06-09 Z/0118/17

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

2
BRAUN Antonina 2009-04-21 Z/0722/15

TAK

38.70/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2018

3
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

38.71/17 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

4
BYLINA Olivia 2009-01-26 Z/0103/16

TAK

43.22/17 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

5
CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 Z/0051/18

TAK

UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2018

6
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

38.10/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2018

7
FINC Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2018

8
GOMULICKA Katarzyna 2010-03-24 Z/0252/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 8 Lubin 2018

9
GRIŃKOW Aleksandra 2008-08-17 Z/0097/16

TAK

36.17/17 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

10
GRIŃKOW Zofia 2010-01-09 Z/0099/17

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

11
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0761/15

TAK

31.32/17 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

12
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

35.80/16 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

13
HERBUT Anna 2010-01-10 Z/0171/17

TAK

36.71/17 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

14
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 Z/0006/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2018

15
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0763/15

TAK

32.16/17 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

16
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 Z/0046/16

TAK

37.30/17 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

17
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

18
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 Z/0104/16

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

19
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

31.63/17 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2018

20
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 Z/0098/17

TAK

38.21/17 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2018

21
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 Z/0198/17

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

22
MIŃKOWSKA Natalia 2010-02-23 Z/0097/17

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

23
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 Z/0099/16

TAK

37.49/17 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

24
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 Z/0005/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój Przeszkole Duszniki-Zdrój 2018

25
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2018

26
PIECUCH Maria 2009-01-04 Z/0193/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2018

27
PUŁECKA Nina 2011-11-25 Z/0090/17

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

28
PYTLOWANY Maja 2008-07-10 Z/0248/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2018

29
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

47.44/17 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

30
SKORUPSKA Emilia 2009-08-21 Z/0095/17

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

31
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 Z/0101/16

TAK

34.64/17 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2018

32
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0086/17

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

33
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 Z/0127/17

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

34
TUCHARZ Weronika 2008-07-09 Z/0049/18

TAK

UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2018

35
ZAJ,ĄC Emilia 2008-07-30 Z/0194/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2018

36
ŻERAŃSKA Nastazja 2008-12-08 Z/0048/18

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

 
500 m kobiet (2) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZCZYK Joanna 2007-11-19 Z/0162/17

TAK

58.25 58.25/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 364 Warszawa 2018

2
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

56.22 56.22/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

58.62 58.62/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2018

4
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

51.57 51.57/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

5
HERBUT Agnieszka 2008-01-30 Z/0172/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

6
IWANICKA Lena 2007-12-24 Z/0234/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2018

7
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

55.55 55.05/18 SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2018

8
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0115/16

TAK

51.72 51.72/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

9
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0106/17

TAK

52.05 52.05/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2018

10
RUSEK Amelia 2007-08-10 Z/0129/17

TAK

54.03 54.03/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

11
RYSZ Maja 2008-05-15 Z/0061/17

TAK

57.00 57.00/18 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2018

12
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 Z/0178/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

13
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK

1:17.66/17 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2018

14
SULIŃSKA Anna 2008-01-01 Z/0727/15

TAK

1:05.09 1:05.09/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 307 Warszawa 2018

15
SZCZYGŁO Karolina 2008-01-03 Z/0230/18

TAK

1:00.78 1:00.78/18 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

16
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 Z/0780/15

TAK

58.72/18 UKS Zryw Słomczyn SP Czersk 2018

17
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0779/15

TAK

58.09/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

 
500 m kobiet (1) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZCZYK Joanna 2007-11-19 Z/0162/17

TAK

58.25 58.25/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 364 Warszawa 2018

2
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

56.22 56.22/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

58.62 58.62/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2018

4
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

51.57 51.57/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

5
HERBUT Agnieszka 2008-01-30 Z/0172/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

6
IWANICKA Lena 2007-12-24 Z/0234/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2018

7
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

55.55 55.05/18 SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2018

8
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0115/16

TAK

51.72 51.72/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

9
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0106/17

TAK

52.05 52.05/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2018

10
RUSEK Amelia 2007-08-10 Z/0129/17

TAK

54.03 54.03/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

11
RYSZ Maja 2008-05-15 Z/0061/17

TAK

57.00 57.00/18 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2018

12
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 Z/0178/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

13
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK

1:17.66/17 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2018

14
SULIŃSKA Anna 2008-01-01 Z/0727/15

TAK

1:05.09 1:05.09/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 307 Warszawa 2018

15
SZCZYGŁO Karolina 2008-01-03 Z/0230/18

TAK

1:00.78 1:00.78/18 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

16
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 Z/0780/15

TAK

58.72/18 UKS Zryw Słomczyn SP Czersk 2018

17
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0779/15

TAK

58.09/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

 
500 m kobiet (1) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 Z/0117/18

TAK

55.71 55.71/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

2
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

51.34 51.34/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 Z/0161/17

TAK

53.79 53.79/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

4
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

50.61 50.26/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2018

5
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

48.72/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

6
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

51.93 51.93/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

7
GOMULICKA Natalia 2007-04-06 Z/0251/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 8 Lubin 2018

8
GÓRECKA Urszula 2007-03-08 Z/0173/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

9
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

50.63/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

10
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

49.69 49.69/18 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2018

11
HANACZEWSKA Lidia 2007-01-16 Z/0255/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

12
JANISZ Kinga 2006-09-23 Z/0762/15

TAK

57.94/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

13
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

54.37 54.37/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

14
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 Z/0043/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

15
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

50.49 50.49/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

16
KOCIUCKA Nina 2007-06-06 Z/0399/15

TAK

51.75 51.75/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

17
KUPIEC Pola 2007-06-07 Z/0098/16

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

18
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 Z/0175/18

TAK

57.15 57.15/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

19
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

54.67 54.67/18 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2018

20
MIECZKOWSKA Zofia 2007-05-20 Z/0172/18

TAK

1:01.04 1:01.04/18 UKS Giżycko SP Pozezdrze 2018

21
SCHODNIK Gabriela 2007-03-23 Z/0096/17

TAK

58.89/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

22
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

52.92 52.92/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

23
ŚWINOGA Aniela 2007-04-07 Z/0410/15

TAK

58.68 58.68/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

24
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 Z/0677/15

TAK

52.78 52.10/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

25
WALASIK Weronika 2007-01-07 Z/0147/17

TAK

57.45 57.45/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

26
WIŚNIEWSKA Oliwia 2007-05-18 Z/0229/18

TAK

1:02.61 1:02.61/18 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

27
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 Z/0106/16

TAK

51.58 51.58/18 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

 
500 m kobiet (1) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIBAS Kornelia 2006-05-04 Z/0863/15

TAK

51.54 51.18/17 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

2
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0760/15

TAK

51.55/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

3
GUTOWSKA Zuzanna 2006-06-12 Z/0117/16

TAK

55.59 55.59/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

4
JANAS Amelia 2006-02-12 Z/0120/18

TAK

49.41 49.41/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

5
JANAS Amelia 2006-02-12 Z/0120/18

TAK

49.41 49.41/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

6
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

46.86 46.86/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 2 Rawa Mazowiecka 2018

7
LIS Maja 2006-03-26 Z/0123/18

TAK

49.69 49.69/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

8
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

55.14 55.02/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

9
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

49.77 49.77/18 MKS Cuprum Lubin SP Szklary Górne 2018

10
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

50.52 50.52/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

11
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0481/15

TAK

51.12 51.12/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

12
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK

46.33 46.33/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

13
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

56.45/18 WTŁ Stegny Warszawa SP STO 2018

14
WULS Kornelia 2006-05-23 Z/0380/15

TAK

54.54 54.54/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

 
500 m kobiet (2) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 Z/0117/18

TAK

55.71 55.71/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

2
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

51.34 51.34/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 Z/0161/17

TAK

53.79 53.79/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

4
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

50.61 50.26/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2018

5
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

48.72/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

6
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

51.93 51.93/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

7
GOMULICKA Natalia 2007-04-06 Z/0251/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 8 Lubin 2018

8
GÓRECKA Urszula 2007-03-08 Z/0173/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

9
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

50.63/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

10
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

49.69 49.69/18 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2018

11
HANACZEWSKA Lidia 2007-01-16 Z/0255/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

12
JANISZ Kinga 2006-09-23 Z/0762/15

TAK

57.94/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

13
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

54.37 54.37/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

14
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 Z/0043/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

15
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

50.49 50.49/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

16
KOCIUCKA Nina 2007-06-06 Z/0399/15

TAK

51.75 51.75/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

17
KUPIEC Pola 2007-06-07 Z/0098/16

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

18
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 Z/0175/18

TAK

57.15 57.15/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

19
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

54.67 54.67/18 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2018

20
MIECZKOWSKA Zofia 2007-05-20 Z/0172/18

TAK

1:01.04 1:01.04/18 UKS Giżycko SP Pozezdrze 2018

21
SCHODNIK Gabriela 2007-03-23 Z/0096/17

TAK

58.89/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

22
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

52.92 52.92/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

23
ŚWINOGA Aniela 2007-04-07 Z/0410/15

TAK

58.68 58.68/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

24
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 Z/0677/15

TAK

52.78 52.10/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

25
WALASIK Weronika 2007-01-07 Z/0147/17

TAK

57.45 57.45/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

26
WIŚNIEWSKA Oliwia 2007-05-18 Z/0229/18

TAK

1:02.61 1:02.61/18 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

27
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 Z/0106/16

TAK

51.58 51.58/18 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

 
500 m kobiet (2) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIBAS Kornelia 2006-05-04 Z/0863/15

TAK

51.54 51.18/17 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

2
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0760/15

TAK

51.55/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

3
GUTOWSKA Zuzanna 2006-06-12 Z/0117/16

TAK

55.59 55.59/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

4
JANAS Amelia 2006-02-12 Z/0120/18

TAK

49.41 49.41/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

5
JANAS Amelia 2006-02-12 Z/0120/18

TAK

49.41 49.41/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

6
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

46.86 46.86/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 2 Rawa Mazowiecka 2018

7
LIS Maja 2006-03-26 Z/0123/18

TAK

49.69 49.69/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

8
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

55.14 55.02/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

9
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

49.77 49.77/18 MKS Cuprum Lubin SP Szklary Górne 2018

10
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

50.52 50.52/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

11
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0481/15

TAK

51.12 51.12/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

12
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK

46.33 46.33/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

13
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

56.45/18 WTŁ Stegny Warszawa SP STO 2018

14
WULS Kornelia 2006-05-23 Z/0380/15

TAK

54.54 54.54/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

 
500 m kobiet (3) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 Z/0117/18

TAK

55.71 55.71/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

2
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

51.34 51.34/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 Z/0161/17

TAK

53.79 53.79/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

4
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

50.61 50.26/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2018

5
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

48.72/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

6
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

51.93 51.93/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

7
GOMULICKA Natalia 2007-04-06 Z/0251/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 8 Lubin 2018

8
GÓRECKA Urszula 2007-03-08 Z/0173/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

9
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

50.63/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

10
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

49.69 49.69/18 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2018

11
HANACZEWSKA Lidia 2007-01-16 Z/0255/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

12
JANISZ Kinga 2006-09-23 Z/0762/15

TAK

57.94/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

13
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

54.37 54.37/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

14
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 Z/0043/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

15
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

50.49 50.49/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

16
KOCIUCKA Nina 2007-06-06 Z/0399/15

TAK

51.75 51.75/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

17
KUPIEC Pola 2007-06-07 Z/0098/16

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

18
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 Z/0175/18

TAK

57.15 57.15/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

19
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

54.67 54.67/18 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2018

20
MIECZKOWSKA Zofia 2007-05-20 Z/0172/18

TAK

1:01.04 1:01.04/18 UKS Giżycko SP Pozezdrze 2018

21
SCHODNIK Gabriela 2007-03-23 Z/0096/17

TAK

58.89/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

22
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

52.92 52.92/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

23
ŚWINOGA Aniela 2007-04-07 Z/0410/15

TAK

58.68 58.68/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

24
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 Z/0677/15

TAK

52.78 52.10/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

25
WALASIK Weronika 2007-01-07 Z/0147/17

TAK

57.45 57.45/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

26
WIŚNIEWSKA Oliwia 2007-05-18 Z/0229/18

TAK

1:02.61 1:02.61/18 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

27
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 Z/0106/16

TAK

51.58 51.58/18 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

 
500 m kobiet (3) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIBAS Kornelia 2006-05-04 Z/0863/15

TAK

51.54 51.18/17 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

2
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0760/15

TAK

51.55/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

3
GUTOWSKA Zuzanna 2006-06-12 Z/0117/16

TAK

55.59 55.59/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

4
JANAS Amelia 2006-02-12 Z/0120/18

TAK

49.41 49.41/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

5
JANAS Amelia 2006-02-12 Z/0120/18

TAK

49.41 49.41/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

6
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

46.86 46.86/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 2 Rawa Mazowiecka 2018

7
LIS Maja 2006-03-26 Z/0123/18

TAK

49.69 49.69/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

8
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

55.14 55.02/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

9
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

49.77 49.77/18 MKS Cuprum Lubin SP Szklary Górne 2018

10
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

50.52 50.52/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

11
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0481/15

TAK

51.12 51.12/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

12
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK

46.33 46.33/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

13
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

56.45/18 WTŁ Stegny Warszawa SP STO 2018

14
WULS Kornelia 2006-05-23 Z/0380/15

TAK

54.54 54.54/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

 
500 m kobiet (4) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 Z/0117/18

TAK

55.71 55.71/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

2
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

51.34 51.34/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 Z/0161/17

TAK

53.79 53.79/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

4
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

50.61 50.26/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2018

5
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

48.72/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

6
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

51.93 51.93/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

7
GOMULICKA Natalia 2007-04-06 Z/0251/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 8 Lubin 2018

8
GÓRECKA Urszula 2007-03-08 Z/0173/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

9
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

50.63/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

10
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

49.69 49.69/18 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2018

11
HANACZEWSKA Lidia 2007-01-16 Z/0255/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

12
JANISZ Kinga 2006-09-23 Z/0762/15

TAK

57.94/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

13
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

54.37 54.37/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

14
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 Z/0043/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

15
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

50.49 50.49/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

16
KOCIUCKA Nina 2007-06-06 Z/0399/15

TAK

51.75 51.75/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

17
KUPIEC Pola 2007-06-07 Z/0098/16

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

18
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 Z/0175/18

TAK

57.15 57.15/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

19
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

54.67 54.67/18 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2018

20
MIECZKOWSKA Zofia 2007-05-20 Z/0172/18

TAK

1:01.04 1:01.04/18 UKS Giżycko SP Pozezdrze 2018

21
SCHODNIK Gabriela 2007-03-23 Z/0096/17

TAK

58.89/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

22
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

52.92 52.92/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

23
ŚWINOGA Aniela 2007-04-07 Z/0410/15

TAK

58.68 58.68/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

24
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 Z/0677/15

TAK

52.78 52.10/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

25
WALASIK Weronika 2007-01-07 Z/0147/17

TAK

57.45 57.45/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

26
WIŚNIEWSKA Oliwia 2007-05-18 Z/0229/18

TAK

1:02.61 1:02.61/18 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

27
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 Z/0106/16

TAK

51.58 51.58/18 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

 
1000 m kobiet D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIBAS Kornelia 2006-05-04 Z/0863/15

TAK

1:45.82 1:45.82/18 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

2
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0760/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

3
GUTOWSKA Zuzanna 2006-06-12 Z/0117/16

TAK

1:58.04 1:58.04/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

4
JANAS Amelia 2006-02-12 Z/0120/18

TAK

1:45.56 1:45.56/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

5
JANAS Amelia 2006-02-12 Z/0120/18

TAK

1:45.56 1:45.56/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

6
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

1:36.86 1:36.86/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 2 Rawa Mazowiecka 2018

7
LIS Maja 2006-03-26 Z/0123/18

TAK

1:41.87 1:41.87/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

8
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

1:59.90 1:59.90/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

9
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

1:44.60 1:44.60/18 MKS Cuprum Lubin SP Szklary Górne 2018

10
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

1:45.42 1:45.42/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

11
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0481/15

TAK

1:46.14 1:46.14/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

12
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK

1:34.34 1:34.34/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

13
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP STO 2018

14
WULS Kornelia 2006-05-23 Z/0380/15

TAK

1:58.27 1:58.27/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

 
Sztafeta kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZCZYK Joanna 2007-11-19 Z/0162/17

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 364 Warszawa 2018

2
BIAŁECKA Malwina 2009-06-09 Z/0118/17

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

3
BRAUN Antonina 2009-04-21 Z/0722/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2018

4
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

5
BYLINA Olivia 2009-01-26 Z/0103/16

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

6
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2018

7
CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 Z/0051/18

TAK

UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2018

8
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2018

9
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2018

10
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

11
FINC Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Duszniki-Zdrój 2018

12
GOMULICKA Katarzyna 2010-03-24 Z/0252/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 8 Lubin 2018

13
GRIŃKOW Aleksandra 2008-08-17 Z/0097/16

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

14
GRIŃKOW Zofia 2010-01-09 Z/0099/17

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

15
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0761/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

16
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

17
HERBUT Agnieszka 2008-01-30 Z/0172/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

18
HERBUT Anna 2010-01-10 Z/0171/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

19
IWANICKA Lena 2007-12-24 Z/0234/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2018

20
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 Z/0006/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2018

21
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0763/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

22
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 Z/0046/16

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

23
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

24
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2018

25
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 Z/0104/16

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

26
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2018

27
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 Z/0098/17

TAK

UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2018

28
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0115/16

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

29
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 Z/0198/17

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

30
MIŃKOWSKA Natalia 2010-02-23 Z/0097/17

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

31
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 Z/0099/16

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

32
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 Z/0005/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój Przeszkole Duszniki-Zdrój 2018

33
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2018

34
PIECUCH Maria 2009-01-04 Z/0193/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2018

35
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0106/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2018

36
PUŁECKA Nina 2011-11-25 Z/0090/17

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

37
PYTLOWANY Maja 2008-07-10 Z/0248/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2018

38
RUSEK Amelia 2007-08-10 Z/0129/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

39
RYSZ Maja 2008-05-15 Z/0061/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2018

40
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

41
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 Z/0178/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

42
SKORUPSKA Emilia 2009-08-21 Z/0095/17

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

43
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 Z/0101/16

TAK

UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2018

44
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2018

45
SULIŃSKA Anna 2008-01-01 Z/0727/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 307 Warszawa 2018

46
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 Z/0127/17

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

47
SZCZYGŁO Karolina 2008-01-03 Z/0230/18

TAK

UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

48
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 Z/0780/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP Czersk 2018

49
TUCHARZ Weronika 2008-07-09 Z/0049/18

TAK

UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2018

50
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0779/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

51
ZAJ,ĄC Emilia 2008-07-30 Z/0194/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2018

52
ŻERAŃSKA Nastazja 2008-12-08 Z/0048/18

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

 
Sztafeta kobiet 2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 Z/0117/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

2
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 Z/0161/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

4
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2018

5
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

6
GIBAS Kornelia 2006-05-04 Z/0863/15

TAK

UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

7
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

8
GOMULICKA Natalia 2007-04-06 Z/0251/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 8 Lubin 2018

9
GÓRECKA Urszula 2007-03-08 Z/0173/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

10
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0760/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

11
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

12
GUTOWSKA Zuzanna 2006-06-12 Z/0117/16

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

13
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2018

14
HANACZEWSKA Lidia 2007-01-16 Z/0255/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

15
JANAS Amelia 2006-02-12 Z/0120/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

16
JANAS Amelia 2006-02-12 Z/0120/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

17
JANISZ Kinga 2006-09-23 Z/0762/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

18
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

19
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 Z/0043/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

20
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

21
KOCIUCKA Nina 2007-06-06 Z/0399/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

22
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 2 Rawa Mazowiecka 2018

23
KUPIEC Pola 2007-06-07 Z/0098/16

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

24
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 Z/0175/18

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

25
LIS Maja 2006-03-26 Z/0123/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

26
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2018

27
MIECZKOWSKA Zofia 2007-05-20 Z/0172/18

TAK

UKS Giżycko SP Pozezdrze 2018

28
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

29
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

MKS Cuprum Lubin SP Szklary Górne 2018

30
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

31
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0481/15

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

32
SCHODNIK Gabriela 2007-03-23 Z/0096/17

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

33
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

34
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

35
ŚWINOGA Aniela 2007-04-07 Z/0410/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

36
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 Z/0677/15

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

37
WALASIK Weronika 2007-01-07 Z/0147/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

38
WIŚNIEWSKA Oliwia 2007-05-18 Z/0229/18

TAK

UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

39
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP STO 2018

40
WULS Kornelia 2006-05-23 Z/0380/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

41
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 Z/0106/16

TAK

UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

 
250 m mężczyzn (1) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TUCHARZ Michał 2008-07-09 Z/0052/18

TAK

UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2018

2
BUDZIŃSKI Fabian 2009-09-01 Z/0256/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2018

3
BURKNAP-PIOTROWICZ Brajan 2010-03-25 Z/0232/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 1 Lubin 2018

4
DĄBROWSKI Mateusz 2010-09-14 Z/0044/16

TAK

38.21/17 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

5
JABŁOŃSKI Franek 2009-11-23 Z/0149/17

TAK

39.08/17 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

6
ŁAMASZ Adam 2008-09-03 Z/0051/17

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Kłodzko 2018

7
MATERA Alex 2010-11-29 Z/0091/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

8
MAZUREK Mateusz 2009-10-06 Z/0148/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2018

9
STAROWICZ Adam 2010-05-26 Z/0254/18

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2018

10
ŚLUSARSKI Miłosz 2008-09-15 Z/0085/17

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

11
WACHOWSKI Karol 2010-03-12 Z/0040/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Legnica 2018

 
250 m mężczyzn (1) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIK Oliwier 2008-03-16 Z/0124/17

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2018

2
GRABOWSKI Tomasz 2008-05-13 Z/0233/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

3
KAŁA Igor 2007-12-23 Z/0045/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 1 Lubin 2018

4
KLIMCZAK Hubert 2008-06-06 Z/0168/18

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

5
MARZYŃSKI Franciszek 2008-06-15 Z/0043/16

TAK

29.19/17 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2018

6
RATAJEWSKI Jakub 2007-10-05 Z/0250/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Zagórz 2018

7
STAŃDO Maciej 2008-01-29 Z/0083/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2018

8
SZCZEPANEK Bartosz 2007-09-27 Z/0107/16

TAK

UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

 
250 m mężczyzn (2) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TUCHARZ Michał 2008-07-09 Z/0052/18

TAK

UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2018

2
BUDZIŃSKI Fabian 2009-09-01 Z/0256/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2018

3
BURKNAP-PIOTROWICZ Brajan 2010-03-25 Z/0232/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 1 Lubin 2018

4
DĄBROWSKI Mateusz 2010-09-14 Z/0044/16

TAK

38.21/17 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

5
JABŁOŃSKI Franek 2009-11-23 Z/0149/17

TAK

39.08/17 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

6
ŁAMASZ Adam 2008-09-03 Z/0051/17

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP Kłodzko 2018

7
MATERA Alex 2010-11-29 Z/0091/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

8
MAZUREK Mateusz 2009-10-06 Z/0148/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2018

9
STAROWICZ Adam 2010-05-26 Z/0254/18

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2018

10
ŚLUSARSKI Miłosz 2008-09-15 Z/0085/17

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

11
WACHOWSKI Karol 2010-03-12 Z/0040/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Legnica 2018

 
500 m mężczyzn (2) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIK Oliwier 2008-03-16 Z/0124/17

TAK

51.12 51.12/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2018

2
GRABOWSKI Tomasz 2008-05-13 Z/0233/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

3
KAŁA Igor 2007-12-23 Z/0045/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 1 Lubin 2018

4
KLIMCZAK Hubert 2008-06-06 Z/0168/18

TAK

55.44 55.44/18 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

5
MARZYŃSKI Franciszek 2008-06-15 Z/0043/16

TAK

52.34 52.34/18 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2018

6
RATAJEWSKI Jakub 2007-10-05 Z/0250/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Zagórz 2018

7
STAŃDO Maciej 2008-01-29 Z/0083/18

TAK

52.39 52.39/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2018

8
SZCZEPANEK Bartosz 2007-09-27 Z/0107/16

TAK

55.10 55.10/18 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

 
500 m mężczyzn E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIK Oliwier 2008-03-16 Z/0124/17

TAK

51.12 51.12/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2018

2
GRABOWSKI Tomasz 2008-05-13 Z/0233/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

3
KAŁA Igor 2007-12-23 Z/0045/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 1 Lubin 2018

4
KLIMCZAK Hubert 2008-06-06 Z/0168/18

TAK

55.44 55.44/18 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

5
MARZYŃSKI Franciszek 2008-06-15 Z/0043/16

TAK

52.34 52.34/18 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2018

6
RATAJEWSKI Jakub 2007-10-05 Z/0250/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Zagórz 2018

7
STAŃDO Maciej 2008-01-29 Z/0083/18

TAK

52.39 52.39/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2018

8
SZCZEPANEK Bartosz 2007-09-27 Z/0107/16

TAK

55.10 55.10/18 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

 
500 m mężczyzn (1) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIAK Jakub 2007-02-13 Z/0246/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2018

2
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK

48.66 47.38/18 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2018

3
JANKOWSKI Krzysztof 2006-09-06 Z/0499/15

TAK

52.13 52.13/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

4
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0770/15

TAK

52.10/18 UKS Zryw Słomczyn ZS Józefosław 2018

5
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0770/15

TAK

52.10/18 UKS Zryw Słomczyn ZS Józefosław 2018

6
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

51.22 51.22/18 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2018

7
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 Z/0150/18

TAK

52.82 52.82/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

8
SKRZYDLEWSKI Rafał 2006-10-26 Z/0488/15

TAK

52.08/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

9
STAROWICZ Piotr 2007-02-20 Z/0253/18

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2018

10
SYLWESTRZAK Mateusz 2007-06-22 Z/0119/16

TAK

51.94 51.94/18 UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2018

11
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 Z/0194/16

TAK

53.91 53.91/18 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2018

 
500 m mężczyzn (1) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 Z/0498/15

TAK

53.29 53.29/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

2
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

45.47 45.19/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BORKOWSKI Piotr 2006-04-30 Z/0125/17

TAK

43.76 43.76/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP Smardzewice 2018

4
CYNIAK Filip 2006-01-05 Z/0119/18

TAK

50.75 50.75/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

5
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

56.58 56.58/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 115 Warszawa 2018

6
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-10 Z/0452/15

TAK

47.38 47.38/18 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

7
KOCHMANIEWICZ Mateusz 2005-08-09 Z/0375/15

TAK

45.77 45.77/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

8
KOWALSKI Wojciech 2006-02-27 Z/0769/15

TAK

51.26 51.26/18 UKS Zryw Słomczyn SP 70 Warszawa 2018

9
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK

52.54 52.54/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

10
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

47.59 47.59/18 SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2018

11
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0209/17

TAK

47.68 47.68/18 MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2018

12
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

47.12 46.96/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 46 Warszawa 2018

13
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

43.96 43.96/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

 
500 m mężczyzn (2) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIAK Jakub 2007-02-13 Z/0246/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2018

2
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK

48.66 47.38/18 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2018

3
JANKOWSKI Krzysztof 2006-09-06 Z/0499/15

TAK

52.13 52.13/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

4
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0770/15

TAK

52.10/18 UKS Zryw Słomczyn ZS Józefosław 2018

5
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0770/15

TAK

52.10/18 UKS Zryw Słomczyn ZS Józefosław 2018

6
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

51.22 51.22/18 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2018

7
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 Z/0150/18

TAK

52.82 52.82/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

8
SKRZYDLEWSKI Rafał 2006-10-26 Z/0488/15

TAK

52.08/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

9
STAROWICZ Piotr 2007-02-20 Z/0253/18

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2018

10
SYLWESTRZAK Mateusz 2007-06-22 Z/0119/16

TAK

51.94 51.94/18 UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2018

11
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 Z/0194/16

TAK

53.91 53.91/18 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2018

 
500 m mężczyzn (2) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 Z/0498/15

TAK

53.29 53.29/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

2
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

45.47 45.19/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BORKOWSKI Piotr 2006-04-30 Z/0125/17

TAK

43.76 43.76/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP Smardzewice 2018

4
CYNIAK Filip 2006-01-05 Z/0119/18

TAK

50.75 50.75/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

5
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

56.58 56.58/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 115 Warszawa 2018

6
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-10 Z/0452/15

TAK

47.38 47.38/18 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

7
KOCHMANIEWICZ Mateusz 2005-08-09 Z/0375/15

TAK

45.77 45.77/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

8
KOWALSKI Wojciech 2006-02-27 Z/0769/15

TAK

51.26 51.26/18 UKS Zryw Słomczyn SP 70 Warszawa 2018

9
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK

52.54 52.54/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

10
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

47.59 47.59/18 SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2018

11
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0209/17

TAK

47.68 47.68/18 MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2018

12
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

47.12 46.96/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 46 Warszawa 2018

13
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

43.96 43.96/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

 
500 m mężczyzn (3) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIAK Jakub 2007-02-13 Z/0246/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2018

2
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK

48.66 47.38/18 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2018

3
JANKOWSKI Krzysztof 2006-09-06 Z/0499/15

TAK

52.13 52.13/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

4
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0770/15

TAK

52.10/18 UKS Zryw Słomczyn ZS Józefosław 2018

5
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0770/15

TAK

52.10/18 UKS Zryw Słomczyn ZS Józefosław 2018

6
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

51.22 51.22/18 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2018

7
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 Z/0150/18

TAK

52.82 52.82/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

8
SKRZYDLEWSKI Rafał 2006-10-26 Z/0488/15

TAK

52.08/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

9
STAROWICZ Piotr 2007-02-20 Z/0253/18

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2018

10
SYLWESTRZAK Mateusz 2007-06-22 Z/0119/16

TAK

51.94 51.94/18 UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2018

11
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 Z/0194/16

TAK

53.91 53.91/18 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2018

 
500 m mężczyzn (3) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 Z/0498/15

TAK

53.29 53.29/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

2
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

45.47 45.19/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BORKOWSKI Piotr 2006-04-30 Z/0125/17

TAK

43.76 43.76/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP Smardzewice 2018

4
CYNIAK Filip 2006-01-05 Z/0119/18

TAK

50.75 50.75/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

5
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

56.58 56.58/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 115 Warszawa 2018

6
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-10 Z/0452/15

TAK

47.38 47.38/18 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

7
KOCHMANIEWICZ Mateusz 2005-08-09 Z/0375/15

TAK

45.77 45.77/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

8
KOWALSKI Wojciech 2006-02-27 Z/0769/15

TAK

51.26 51.26/18 UKS Zryw Słomczyn SP 70 Warszawa 2018

9
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK

52.54 52.54/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

10
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

47.59 47.59/18 SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2018

11
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0209/17

TAK

47.68 47.68/18 MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2018

12
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

47.12 46.96/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 46 Warszawa 2018

13
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

43.96 43.96/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

 
500 m mężczyzn (4) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIAK Jakub 2007-02-13 Z/0246/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2018

2
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK

48.66 47.38/18 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2018

3
JANKOWSKI Krzysztof 2006-09-06 Z/0499/15

TAK

52.13 52.13/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

4
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0770/15

TAK

52.10/18 UKS Zryw Słomczyn ZS Józefosław 2018

5
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0770/15

TAK

52.10/18 UKS Zryw Słomczyn ZS Józefosław 2018

6
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

51.22 51.22/18 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2018

7
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 Z/0150/18

TAK

52.82 52.82/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

8
SKRZYDLEWSKI Rafał 2006-10-26 Z/0488/15

TAK

52.08/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

9
STAROWICZ Piotr 2007-02-20 Z/0253/18

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2018

10
SYLWESTRZAK Mateusz 2007-06-22 Z/0119/16

TAK

51.94 51.94/18 UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2018

11
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 Z/0194/16

TAK

53.91 53.91/18 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2018

 
1000 m mężczyzn D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 Z/0498/15

TAK

1:56.38 1:56.38/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

2
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

1:33.05 1:33.05/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BORKOWSKI Piotr 2006-04-30 Z/0125/17

TAK

1:33.79 1:33.79/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP Smardzewice 2018

4
CYNIAK Filip 2006-01-05 Z/0119/18

TAK

1:50.37 1:50.37/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

5
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

1:57.39 1:57.39/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 115 Warszawa 2018

6
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-10 Z/0452/15

TAK

1:37.98 1:37.98/18 UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

7
KOCHMANIEWICZ Mateusz 2005-08-09 Z/0375/15

TAK

1:34.27 1:34.27/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

8
KOWALSKI Wojciech 2006-02-27 Z/0769/15

TAK

1:41.21 1:41.21/18 UKS Zryw Słomczyn SP 70 Warszawa 2018

9
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK

1:49.18 1:49.18/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

10
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

1:47.47 1:47.47/18 SKŁ Górnik Sanok SP 2 Sanok 2018

11
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0209/17

TAK

1:34.12 1:34.12/18 MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2018

12
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

1:38.33 1:38.33/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 46 Warszawa 2018

13
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

1:30.83 1:30.83/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

 
Sztafeta mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TUCHARZ Michał 2008-07-09 Z/0052/18

TAK

UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2018

2
AMBROZIK Oliwier 2008-03-16 Z/0124/17

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BUDZIŃSKI Fabian 2009-09-01 Z/0256/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2018

4
BURKNAP-PIOTROWICZ Brajan 2010-03-25 Z/0232/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 1 Lubin 2018

5
DĄBROWSKI Mateusz 2010-09-14 Z/0044/16

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2018

6
GRABOWSKI Tomasz 2008-05-13 Z/0233/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

7
JABŁOŃSKI Franek 2009-11-23 Z/0149/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

8
KAŁA Igor 2007-12-23 Z/0045/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 1 Lubin 2018

9
MARZYŃSKI Franciszek 2008-06-15 Z/0043/16

TAK

UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2018

10
MATERA Alex 2010-11-29 Z/0091/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

11
MAZUREK Mateusz 2009-10-06 Z/0148/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2018

12
RATAJEWSKI Jakub 2007-10-05 Z/0250/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Zagórz 2018

13
STAŃDO Maciej 2008-01-29 Z/0083/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2018

14
STAROWICZ Adam 2010-05-26 Z/0254/18

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2018

15
SZCZEPANEK Bartosz 2007-09-27 Z/0107/16

TAK

UKS Viking Elbląg SP 12 Elbląg 2018

16
WACHOWSKI Karol 2010-03-12 Z/0040/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Legnica 2018

 
Sztafeta mężczyzn 2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIAK Jakub 2007-02-13 Z/0246/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2018

2
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 Z/0498/15

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2018

3
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

4
BORKOWSKI Piotr 2006-04-30 Z/0125/17

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP Smardzewice 2018

5
CYNIAK Filip 2006-01-05 Z/0119/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

6