Internetowe zgłoszenia do imprezy: XXVIII Mistrzostwa Polski w wieloboju sprinterskim
Tomaszów Mazowiecki, 22-23.12.2018
 
Wielobój sprinterski kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Martyna 2001-02-19 Z/0070/17

TAK

171.670/17 WTŁ Stegny Warszawa 2018

2
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BOREK Magdalena 1991-11-27 Z/0245/18

TAK

178.055/10 UKS Prolube Elbląg 2018

4
BOSIEK Karolina 2000-02-20 Z/0095/16

TAK

162.135/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

5
CZYSZCZOŃ Magdalena 1995-03-04 Z/0790/15

TAK

175.920/13 AZS AWF Katowice 2018

6
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

170.765/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

7
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

189.050/16 UKS 3 Milanówek 2018

8
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

178.985/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

9
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 Z/0094/16

TAK

166.535/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

10
HAJDUK Joanna 1999-04-08 Z/0137/18

TAK

171.090/17 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

11
JABRZYK Natalia 2001-03-03 Z/0358/15

TAK

168.395/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

12
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

179.010/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

13
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0359/15

TAK

169.055/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

14
KAPRUZIAK Aleksandra 1996-01-22 Z/0064/16

TAK

165.910/15 AZS AWF Katowice 2018

15
KLUK Aleksandra 2001-04-22 Z/0635/15

TAK

191.590/16 MKS Cuprum Lubin 2018

16
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

175.275/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

17
LORENC Klaudia 2001-03-10 Z/0471/15

TAK

190.925/16 SKŁ Górnik Sanok 2018

18
MORMUS Patrycja 2000-01-11 Z/0362/15

TAK

225.700/15 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

19
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

210.135/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

20
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

201.070/16 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

21
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

171.105/17 WTŁ Stegny Warszawa 2018

22
SZYMAŃSKA Klaudia 1999-09-27 Z/0494/15

TAK

179.980/17 UKS 3 Milanówek 2018

23
WOJTASIK Iga 2000-06-28 Z/0451/15

TAK

169.545/17 UKS Viking Elbląg 2018

24
WÓJCIK Andżelika 1996-11-08 Z/0065/16

TAK

162.370/17 AZS AWF Katowice 2018

25
ZIOMEK Kaja 1997-08-03 Z/0610/15

TAK

161.170/17 MKS Cuprum Lubin 2018

 
Bieg drużynowy sprint kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOREK Magdalena 1991-11-27 Z/0245/18

TAK

UKS Prolube Elbląg 2018

2
BOSIEK Karolina 2000-02-20 Z/0095/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

3
CZYSZCZOŃ Magdalena 1995-03-04 Z/0790/15

TAK

AZS AWF Katowice 2018

4
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

5
DUDZIAK Nikola 2001-04-19 Z/0620/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2018

6
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2018

7
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

8
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 Z/0094/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

9
JABRZYK Natalia 2001-03-03 Z/0358/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

10
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

11
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0359/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

12
KAPRUZIAK Aleksandra 1996-01-22 Z/0064/16

TAK

AZS AWF Katowice 2018

13
KAWA Zuzanna 2004-06-27 Z/0493/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2018

14
KLUK Aleksandra 2001-04-22 Z/0635/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2018

15
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

16
MORMUS Patrycja 2000-01-11 Z/0362/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

17
SZYMAŃSKA Klaudia 1999-09-27 Z/0494/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2018

18
UZIAK Julia 2003-04-15 Z/0484/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2018

19
WÓJCIK Andżelika 1996-11-08 Z/0065/16

TAK

AZS AWF Katowice 2018

20
ZIOMEK Kaja 1997-08-03 Z/0610/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2018

 
Bieg drużynowy kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOSIEK Karolina 2000-02-20 Z/0095/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

2
CZYSZCZOŃ Magdalena 1995-03-04 Z/0790/15

TAK

AZS AWF Katowice 2018

3
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2018

4
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

5
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 Z/0094/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

6
JABRZYK Natalia 2001-03-03 Z/0358/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

7
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

8
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0359/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

9
KAPRUZIAK Aleksandra 1996-01-22 Z/0064/16

TAK

AZS AWF Katowice 2018

10
KAWA Zuzanna 2004-06-27 Z/0493/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2018

11
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

12
MORMUS Patrycja 2000-01-11 Z/0362/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

13
SZYMAŃSKA Klaudia 1999-09-27 Z/0494/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2018

14
UZIAK Julia 2003-04-15 Z/0484/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2018

15
WÓJCIK Andżelika 1996-11-08 Z/0065/16

TAK

AZS AWF Katowice 2018

 
Wielobój sprinterski mężczyźni
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

147.425/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

2
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 Z/0108/18

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

3
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

148.985/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

4
CIEŚLAK Roland 1988-01-21 Z/0082/16

TAK

148.755/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

5
DRWIĘGA Marcel 1997-02-03 Z/0073/17

TAK

149.295/17 AZS AWF Katowice 2018

6
GRZYB Michał 1999-12-16 Z/0628/15

TAK

181.532/15 MKS Cuprum Lubin 2018

7
GRZYBEK Wiktor 2000-09-19 Z/0357/15

TAK

152.140/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

8
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

161.130/18 MKS Cuprum Lubin 2018

9
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

163.500/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2018

10
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 Z/0548/15

TAK

211.965/15 MKS Korona Wilanów 2018

11
JANICKI Sebastian 1998-02-01 Z/0783/15

TAK

153.840/17 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

12
KANIA Marek 1999-04-02 Z/0796/15

TAK

151.570/17 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

13
KANIA Mateusz 1998-03-29 Z/0800/15

TAK

152.645/17 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

14
KŁOSIŃSKI Sebastian 1992-08-04 Z/0037/18

TAK

139.190/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

15
MIAHCHYLAU Raman 2000-08-08 Z/0744/15

TAK

154.490/17 WTŁ Stegny Warszawa 2018

16
MICHALSKI Piotr 1994-07-27 Z/0457/15

TAK

138.245/17 SKŁ Górnik Sanok 2018

17
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 Z/0462/15

TAK

157.280/17 SKŁ Górnik Sanok 2018

18
NOGAL Artur 1990-08-26 Z/0798/15

TAK

139.090/17 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

19
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

20
OFICJALSKI Gaweł 1998-12-07 Z/0131/18

TAK

142.270/17 AZS AWF Katowice 2018

21
OSTASZEWSKI Michał 1995-03-06 Z/0791/15

TAK

172.925/11 AZS AWF Katowice 2018

22
OWCZAREK Mateusz 1997-07-20 Z/0395/15

TAK

147.945/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

23
PALKA Szymon 1997-03-14 Z/0012/16

TAK

157.390/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

24
PASTERCZYK Damian 1992-02-01 Z/0187/17

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

25
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 Z/0086/16

TAK

149.900/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

26
ŚLUSARSKI Oskar 2001-10-25 Z/0088/16

TAK

155.910/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

27
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

151.530/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

28
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

195.450/12 SKŁ Górnik Sanok 2018

29
ZEGAROWICZ Szymon 2002-02-27 Z/0470/15

TAK

188.570/16 SKŁ Górnik Sanok 2018

30
ZIENTEK Bartłomiej 2002-02-09 Z/0663/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

31
ŻUREK Damian 1999-09-17 Z/0087/16

TAK

145.205/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

 
Bieg drużynowy sprint mężczyźni
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

2
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 Z/0108/18

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

3
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

4
BUSSE Kacper 2001-05-16 Z/0619/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2018

5
DRWIĘGA Marcel 1997-02-03 Z/0073/17

TAK

AZS AWF Katowice 2018

6
GRZYB Michał 1999-12-16 Z/0628/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2018

7
GRZYBEK Wiktor 2000-09-19 Z/0357/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

8
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2018

9
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 Z/0548/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

10
JANICKI Artur 1998-02-01 Z/0784/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

11
JANICKI Sebastian 1998-02-01 Z/0783/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

12
KANIA Marek 1999-04-02 Z/0796/15

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

13
KANIA Mateusz 1998-03-29 Z/0800/15

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

14
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

15
KŁOSIŃSKI Sebastian 1992-08-04 Z/0037/18

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

16
MICHALSKI Piotr 1994-07-27 Z/0457/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2018

17
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 Z/0462/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2018

18
NOGAL Artur 1990-08-26 Z/0798/15

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2018

19
OFICJALSKI Gaweł 1998-12-07 Z/0131/18

TAK

AZS AWF Katowice 2018

20
OSTASZEWSKI Michał 1995-03-06 Z/0791/15

TAK

AZS AWF Katowice 2018

21
OWCZAREK Mateusz 1997-07-20 Z/0395/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

22
PALKA Szymon 1997-03-14 Z/0012/16

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

23
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 Z/0086/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

24
SZTAMPKE Dawid 2000-10-08 Z/0175/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

25
ŚLUSARSKI Oskar 2001-10-25 Z/0088/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

26
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

27
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2018

28
ZEGAROWICZ Szymon 2002-02-27 Z/0470/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2018

29
ZIENTEK Bartłomiej 2002-02-09 Z/0663/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

30
ŻUREK Damian 1999-09-17 Z/0087/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

 
Bieg drużynowy mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

2
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 Z/0108/18

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

3
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

4
CIEŚLAK Roland 1988-01-21 Z/0082/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

5
GRZYBEK Wiktor 2000-09-19 Z/0357/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

6
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 Z/0548/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

7
JANICKI Artur 1998-02-01 Z/0784/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

8
JANICKI Sebastian 1998-02-01 Z/0783/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

9
NALEPKA Adrian 2000-09-07 Z/0473/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2018

10
OWCZAREK Mateusz 1997-07-20 Z/0395/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

11
PALKA Szymon 1997-03-14 Z/0012/16

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

12
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 Z/0086/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018

13
SZTAMPKE Dawid 2000-10-08 Z/0175/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

14
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

15
WIELGAT Adrian 1993-02-10 Z/0038/18

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

16
ZIENTEK Bartłomiej 2002-02-09 Z/0663/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

17
ŻUREK Damian 1999-09-17 Z/0087/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2018