Internetowe zgłoszenia do imprezy: OOM / MPJ
Tomaszów Mazowiecki, 14-16.01.2022
 
500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

49.19 47.18/20 SKŁ Górnik Sanok 2021

2
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
51.23 48.28/21 WTŁ Stegny Warszawa 2021

3
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

44.53 44.17/21 MKS Korona Wilanów 2021

4
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0081/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
43.22 43.22/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

5
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

46.52 46.52/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

6
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

49.03 47.68/21 SKŁ Górnik Sanok 2021

7
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0126/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
46.88 45.73/21 MKS Korona Wilanów 2021

8
IZBIAŃSKA Joanna 2004-12-30 Z/0265/18

TAK

56.12 50.24/21 MKS Cuprum Lubin 2021

9
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

43.15 41.49/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2021

10
JURGOWSKA Karolina 2006-01-27 Z/0155/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
53.73 51.35/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

11
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

50.28 47.68/21 SKŁ Górnik Sanok 2021

12
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

49.05 49.05/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2021

13
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

43.09 42.53/20 MKS Cuprum Lubin 2021

14
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA

BADANIA
NIEWAŻNE
44.65 43.87/21 MKS Korona Wilanów 2021

15
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0080/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
43.58 43.58/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

16
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
47.28 46.19/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2021

17
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
41.67 41.67/21 MKS Korona Wilanów 2021

18
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

42.13 42.13/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

19
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

47.30 47.30/21 MKS Korona Wilanów 2021

20
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
45.94 45.05/21 MKS Korona Wilanów 2021

21
MAŃKOWSKA Matylda 2006-05-28 Z/0114/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:00.47 49.32/21 MKS Korona Wilanów 2021

22
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

47.26 46.46/21 SKŁ Górnik Sanok 2021

23
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

44.14 44.02/20 MKS Cuprum Lubin 2021

24
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
46.30 46.29/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

25
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

47.96 47.96/21 AZS Zakopane 2021

26
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

43.13 41.96/19 MKS Korona Wilanów 2021

27
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
42.96 42.43/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

28
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
40.33 40.33/21 UKS Giżycko 2021

29
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
43.29 43.28/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2021

30
SUCHOWIAN Izabela 2006-05-16 Z/0158/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
58.24/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

31
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

48.90 48.69/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

32
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

48.90 48.69/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

33
TOMCZAK Alicja 2006-02-14 Z/0315/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
48.85 47.52/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2021

 
1000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

1:45.17 1:37.94/20 SKŁ Górnik Sanok 2021

2
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
1:46.56 1:40.85/21 WTŁ Stegny Warszawa 2021

3
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

1:30.38 1:30.38/21 MKS Korona Wilanów 2021

4
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0081/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:27.41 1:27.41/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

5
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

1:32.22 1:32.22/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

6
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

1:41.70 1:35.10/21 SKŁ Górnik Sanok 2021

7
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0126/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:40.38 1:35.65/21 MKS Korona Wilanów 2021

8
IZBIAŃSKA Joanna 2004-12-30 Z/0265/18

TAK

2:10.38 1:49.50/20 MKS Cuprum Lubin 2021

9
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

1:27.19 1:21.35/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2021

10
JURGOWSKA Karolina 2006-01-27 Z/0155/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:57.18 1:53.79/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

11
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

1:47.47 1:37.04/21 SKŁ Górnik Sanok 2021

12
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

1:44.53 1:44.53/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2021

13
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

1:24.70 1:24.70/21 MKS Cuprum Lubin 2021

14
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA

BADANIA
NIEWAŻNE
1:29.66 1:29.66/21 MKS Korona Wilanów 2021

15
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0080/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:27.69 1:27.69/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

16
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:37.89 1:33.44/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2021

17
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:22.66 1:22.66/21 MKS Korona Wilanów 2021

18
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

1:20.73 1:20.73/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

19
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

1:39.34 1:36.84/21 MKS Korona Wilanów 2021

20
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:33.99 1:30.44/21 MKS Korona Wilanów 2021

21
MAŃKOWSKA Matylda 2006-05-28 Z/0114/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:10.57 1:43.47/21 MKS Korona Wilanów 2021

22
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

1:33.58 1:31.18/20 SKŁ Górnik Sanok 2021

23
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

1:28.10 1:28.10/21 MKS Cuprum Lubin 2021

24
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:35.27 1:35.27/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

25
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

1:38.21 1:38.21/21 AZS Zakopane 2021

26
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

1:29.85 1:25.23/20 MKS Korona Wilanów 2021

27
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:25.27 1:24.87/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

28
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:21.31 1:21.31/21 UKS Giżycko 2021

29
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:27.54 1:27.54/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2021

30
SUCHOWIAN Izabela 2006-05-16 Z/0158/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:20.03/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

31
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

1:33.89 1:33.89/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

32
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

1:33.89 1:33.89/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

33
TOMCZAK Alicja 2006-02-14 Z/0315/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:43.98 1:43.98/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2021

 
1500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

2:46.84 2:33.22/20 SKŁ Górnik Sanok 2021

2
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
2:50.16 2:37.14/21 WTŁ Stegny Warszawa 2021

3
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

2:20.15 2:20.15/21 MKS Korona Wilanów 2021

4
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0081/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:16.99 2:16.99/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

5
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

2:22.98 2:22.98/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

6
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

2:42.09 2:26.90/21 SKŁ Górnik Sanok 2021

7
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0126/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:39.00 2:28.55/21 MKS Korona Wilanów 2021

8
IZBIAŃSKA Joanna 2004-12-30 Z/0265/18

TAK

2:48.80/21 MKS Cuprum Lubin 2021

9
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

2:16.42 2:09.13/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2021

10
JURGOWSKA Karolina 2006-01-27 Z/0155/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
3:10.01 2:48.35/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

11
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

2:31.88/20 SKŁ Górnik Sanok 2021

12
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

3:00.82 3:00.82/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2021

13
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

2:16.46 2:13.43/21 MKS Cuprum Lubin 2021

14
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA

BADANIA
NIEWAŻNE
2:20.70 2:20.39/21 MKS Korona Wilanów 2021

15
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0080/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:19.18 2:19.18/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

16
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:22.81/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2021

17
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:15.46 2:15.46/21 MKS Korona Wilanów 2021

18
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

2:03.05 2:03.05/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

19
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

2:37.11 2:37.11/21 MKS Korona Wilanów 2021

20
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:27.92 2:21.03/21 MKS Korona Wilanów 2021

21
MAŃKOWSKA Matylda 2006-05-28 Z/0114/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:50.02/20 MKS Korona Wilanów 2021

22
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

2:26.34 2:22.34/21 SKŁ Górnik Sanok 2021

23
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

2:20.53 2:20.53/21 MKS Cuprum Lubin 2021

24
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:36.51 2:35.47/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

25
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

2:35.61 2:35.61/21 AZS Zakopane 2021

26
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

2:22.49 2:15.20/20 MKS Korona Wilanów 2021

27
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:09.56 2:09.56/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

28
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:06.39 2:06.39/21 UKS Giżycko 2021

29
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:19.77 2:18.24/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2021

30
SUCHOWIAN Izabela 2006-05-16 Z/0158/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

31
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

2:23.51 2:23.51/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

32
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

2:23.51 2:23.51/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

33
TOMCZAK Alicja 2006-02-14 Z/0315/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:56.98 2:56.98/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2021

 
3000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

5:36.39/21 SKŁ Górnik Sanok 2021

2
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
5:44.62/21 WTŁ Stegny Warszawa 2021

3
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

5:03.54 5:03.54/21 MKS Korona Wilanów 2021

4
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0081/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
5:13.60 5:13.60/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

5
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

4:59.75 4:59.75/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

6
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

5:11.60/21 SKŁ Górnik Sanok 2021

7
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0126/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Korona Wilanów 2021

8
IZBIAŃSKA Joanna 2004-12-30 Z/0265/18

TAK

MKS Cuprum Lubin 2021

9
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

4:47.57/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2021

10
JURGOWSKA Karolina 2006-01-27 Z/0155/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

11
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

5:30.86/21 SKŁ Górnik Sanok 2021

12
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2021

13
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

4:58.65 4:51.08/21 MKS Cuprum Lubin 2021

14
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA

BADANIA
NIEWAŻNE
5:08.80 5:02.20/21 MKS Korona Wilanów 2021

15
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0080/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
5:01.69 4:54.62/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

16
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
4:40.99 4:40.99/21 MKS Korona Wilanów 2021

17
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

4:19.86 4:19.86/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

18
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

MKS Korona Wilanów 2021

19
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
5:17.69/21 MKS Korona Wilanów 2021

20
MAŃKOWSKA Matylda 2006-05-28 Z/0114/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Korona Wilanów 2021

21
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

5:21.88 5:01.82/20 SKŁ Górnik Sanok 2021

22
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

5:15.70/21 MKS Cuprum Lubin 2021

23
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

6:07.98/20 AZS Zakopane 2021

24
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

4:55.49/20 MKS Korona Wilanów 2021

25
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
4:57.12 4:57.12/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

26
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
4:51.15 4:45.91/21 UKS Giżycko 2021

27
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
5:25.01 4:55.29/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2021

28
SUCHOWIAN Izabela 2006-05-16 Z/0158/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

29
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

5:03.39 5:03.39/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

30
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

5:03.39 5:03.39/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

31
TOMCZAK Alicja 2006-02-14 Z/0315/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
6:56.97 6:56.97/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2021

 
Bieg drużynowy kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
WTŁ Stegny Warszawa 2021

2
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

MKS Korona Wilanów 2021

3
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0081/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

4
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

5
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0126/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Korona Wilanów 2021

6
IZBIAŃSKA Joanna 2004-12-30 Z/0265/18

TAK

MKS Cuprum Lubin 2021

7
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2021

8
JURGOWSKA Karolina 2006-01-27 Z/0155/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

9
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2021

10
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2021

11
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Korona Wilanów 2021

12
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Korona Wilanów 2021

13
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

14
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

MKS Korona Wilanów 2021

15
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Korona Wilanów 2021

16
MAŃKOWSKA Matylda 2006-05-28 Z/0114/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Korona Wilanów 2021

17
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2021

18
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

19
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

AZS Zakopane 2021

20
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2021

21
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

22
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Giżycko 2021

23
SUCHOWIAN Izabela 2006-05-16 Z/0158/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

24
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

25
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

 
Mass start kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2021

2
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
WTŁ Stegny Warszawa 2021

3
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

10:33.08 6:44.02/21 MKS Korona Wilanów 2021

4
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0081/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
10:20.26 6:28.33/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

5
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

6:56.89/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

6
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0126/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Korona Wilanów 2021

7
IZBIAŃSKA Joanna 2004-12-30 Z/0265/18

TAK

MKS Cuprum Lubin 2021

8
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

7:05.15/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2021

9
JURGOWSKA Karolina 2006-01-27 Z/0155/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

10
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2021

11
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

7:05.61/20 MKS Cuprum Lubin 2021

12
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA

BADANIA
NIEWAŻNE
7:15.02/20 MKS Korona Wilanów 2021

13
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0080/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
6:32.95/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

14
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
7:12.36/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2021

15
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Korona Wilanów 2021

16
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

10:18.65 6:21.52/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

17
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

MKS Korona Wilanów 2021

18
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
7:13.21/21 MKS Korona Wilanów 2021

19
MAŃKOWSKA Matylda 2006-05-28 Z/0114/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Korona Wilanów 2021

20
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2021

21
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2021

22
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

AZS Zakopane 2021

23
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

7:05.41/20 MKS Korona Wilanów 2021

24
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

25
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
10:25.53 6:25.02/21 UKS Giżycko 2021

26
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2021

27
SUCHOWIAN Izabela 2006-05-16 Z/0158/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

28
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

29
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

30
TOMCZAK Alicja 2006-02-14 Z/0315/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2021

 
500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRATKIEWICZ Kacper 2005-04-02 Z/0394/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
36.80 36.80/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
39.46 39.46/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

3
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
38.11 38.11/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

4
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

39.69 39.69/21 UKS Błyskawica Domaniewice 2021

5
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

45.05 45.05/21 WTŁ Stegny Warszawa 2021

6
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 Z/0541/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
47.77 47.77/21 MKS Korona Wilanów 2021

7
FEDOROWICZ Karol 2005-07-19 Z/0164/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
45.50 45.50/21 UKS przy ZSMS Zakopane 2021

8
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK

46.11 44.58/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2021

9
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 Z/0452/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
39.30 39.30/21 UKS Viking Elbląg 2021

10
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

45.90 43.91/20 SKŁ Górnik Sanok 2021

11
GRAF Mateusz 2003-09-20 Z/0627/15

TAK

44.50 40.53/19 MKS Cuprum Lubin 2021

12
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

37.48 37.48/21 MKS Cuprum Lubin 2021

13
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

38.05 38.05/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2021

14
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
37.24 37.24/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

15
KORNELUK Artur 2004-02-20 Z/0148/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
42.01/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

16
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
40.71 40.71/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

17
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 Z/0030/16

TAK

43.06 43.06/21 AZS Zakopane 2021

18
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
42.25 42.25/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

19
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

39.97 39.97/21 SKŁ Górnik Sanok 2021

20
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0084/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
41.04 41.04/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

21
MIECHURSKI Piotr 2005-12-24 Z/0075/17

TAK

48.02/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

22
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
38.03/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

23
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
38.02 38.02/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

24
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

41.18 41.18/21 SKŁ Górnik Sanok 2021

25
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
37.69 37.69/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

26
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
37.69 37.69/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

27
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

41.27 41.27/21 MKS Korona Wilanów 2021

28
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

39.79 39.79/21 WTŁ Stegny Warszawa 2021

29
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

38.69 38.01/21 WTŁ Stegny Warszawa 2021

30
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

37.16 37.16/21 UKS 3 Milanówek 2021

31
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
36.98 36.74/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

32
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

40.11 40.11/21 UKS Błyskawica Domaniewice 2021

 
1000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRATKIEWICZ Kacper 2005-04-02 Z/0394/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:15.07 1:15.07/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

2
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:15.27 1:15.27/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

3
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

1:20.07 1:18.25/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2021

4
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

1:33.81 1:33.81/21 WTŁ Stegny Warszawa 2021

5
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 Z/0541/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:41.89 1:41.89/21 MKS Korona Wilanów 2021

6
FEDOROWICZ Karol 2005-07-19 Z/0164/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:32.82 1:32.82/21 UKS przy ZSMS Zakopane 2021

7
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK

1:32.41/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2021

8
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 Z/0452/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:18.24 1:18.24/21 UKS Viking Elbląg 2021

9
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

1:32.84 1:27.31/21 SKŁ Górnik Sanok 2021

10
GRAF Mateusz 2003-09-20 Z/0627/15

TAK

1:35.49 1:20.66/19 MKS Cuprum Lubin 2021

11
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

1:13.29 1:13.29/21 MKS Cuprum Lubin 2021

12
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

1:14.10 1:14.10/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2021

13
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:13.15 1:13.15/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

14
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:21.09 1:21.09/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

15
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 Z/0030/16

TAK

1:27.35 1:27.35/21 AZS Zakopane 2021

16
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:24.05 1:24.05/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

17
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

1:17.96 1:17.96/21 SKŁ Górnik Sanok 2021

18
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0084/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:21.05 1:21.05/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

19
MIECHURSKI Piotr 2005-12-24 Z/0075/17

TAK

1:36.24/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

20
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:16.00 1:16.00/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

21
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

1:21.94 1:21.94/21 SKŁ Górnik Sanok 2021

22
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:13.16 1:13.16/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

23
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:13.16 1:13.16/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

24
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

1:24.83 1:24.83/21 MKS Korona Wilanów 2021

25
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

1:19.43 1:19.43/21 WTŁ Stegny Warszawa 2021

26
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

1:20.29 1:17.89/21 WTŁ Stegny Warszawa 2021

27
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

1:13.17 1:13.17/21 UKS 3 Milanówek 2021

28
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:11.72 1:11.72/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

29
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

1:19.47 1:19.47/21 UKS Błyskawica Domaniewice 2021

 
1500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRATKIEWICZ Kacper 2005-04-02 Z/0394/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:05.92 2:05.92/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:55.68 1:55.68/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

3
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:00.54 2:00.54/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

4
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

2:03.94 2:02.67/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2021

5
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

2:24.17 2:24.17/21 WTŁ Stegny Warszawa 2021

6
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 Z/0541/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:35.75 2:35.75/21 MKS Korona Wilanów 2021

7
FEDOROWICZ Karol 2005-07-19 Z/0164/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:25.36 2:25.36/21 UKS przy ZSMS Zakopane 2021

8
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK

2:24.24/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2021

9
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 Z/0452/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:01.22 2:01.22/21 UKS Viking Elbląg 2021

10
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

2:24.44 2:12.93/20 SKŁ Górnik Sanok 2021

11
GRAF Mateusz 2003-09-20 Z/0627/15

TAK

2:03.91/19 MKS Cuprum Lubin 2021

12
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

1:51.02 1:51.02/21 MKS Cuprum Lubin 2021

13
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

1:57.26 1:56.33/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2021

14
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:52.21 1:52.21/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

15
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:04.45 2:04.45/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

16
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 Z/0030/16

TAK

2:16.39 2:16.39/21 AZS Zakopane 2021

17
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:14.35 2:14.35/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

18
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

2:03.00 2:03.00/21 SKŁ Górnik Sanok 2021

19
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0084/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:03.34 2:03.34/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

20
MIECHURSKI Piotr 2005-12-24 Z/0075/17

TAK

2:27.35/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

21
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:02.96 2:02.96/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

22
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

2:08.69 2:08.69/21 SKŁ Górnik Sanok 2021

23
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:51.59 1:51.59/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

24
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:51.59 1:51.59/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

25
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

2:12.72 2:12.72/21 MKS Korona Wilanów 2021

26
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

2:02.84 2:02.84/21 WTŁ Stegny Warszawa 2021

27
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

2:05.31 2:02.80/21 WTŁ Stegny Warszawa 2021

28
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

1:51.49 1:51.49/21 UKS 3 Milanówek 2021

29
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:49.40 1:49.40/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

30
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

2:04.49 2:04.49/21 UKS Błyskawica Domaniewice 2021

 
3000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
4:02.01 4:02.01/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

2
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
4:23.35 4:23.35/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

3
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

4:45.38 4:28.23/21 UKS Błyskawica Domaniewice 2021

4
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

5:06.61 5:06.61/21 WTŁ Stegny Warszawa 2021

5
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 Z/0541/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Korona Wilanów 2021

6
FEDOROWICZ Karol 2005-07-19 Z/0164/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
5:43.90/21 UKS przy ZSMS Zakopane 2021

7
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 Z/0452/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
4:14.09 4:14.09/21 UKS Viking Elbląg 2021

8
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

5:10.03 4:37.80/21 SKŁ Górnik Sanok 2021

9
GRAF Mateusz 2003-09-20 Z/0627/15

TAK

4:28.94/19 MKS Cuprum Lubin 2021

10
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

3:52.05 3:52.05/21 MKS Cuprum Lubin 2021

11
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

4:19.08 4:02.15/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2021

12
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
4:10.39 4:09.62/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

13
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
4:29.24 4:29.24/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

14
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 Z/0030/16

TAK

5:16.30/19 AZS Zakopane 2021

15
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
4:42.60 4:42.60/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

16
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

4:30.28 4:30.28/21 SKŁ Górnik Sanok 2021

17
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0084/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
4:23.62 4:23.62/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

18
MIECHURSKI Piotr 2005-12-24 Z/0075/17

TAK

5:14.62/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

19
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
4:43.46 4:34.69/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

20
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

4:45.13 4:45.13/21 SKŁ Górnik Sanok 2021

21
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
4:21.46 4:10.43/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

22
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
4:21.46 4:10.43/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

23
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

4:54.92 4:48.88/21 MKS Korona Wilanów 2021

24
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

4:27.66 4:21.06/21 WTŁ Stegny Warszawa 2021

25
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

4:30.76/21 WTŁ Stegny Warszawa 2021

26
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

3:58.02 3:58.02/21 UKS 3 Milanówek 2021

27
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
4:01.00 3:58.02/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

28
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

4:36.91 4:36.91/21 UKS Błyskawica Domaniewice 2021

 
5000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
7:15.98 7:15.98/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

2
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

3
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

7:59.50/21 UKS Błyskawica Domaniewice 2021

4
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

9:11.76 9:11.76/21 WTŁ Stegny Warszawa 2021

5
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 Z/0541/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Korona Wilanów 2021

6
FEDOROWICZ Karol 2005-07-19 Z/0164/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS przy ZSMS Zakopane 2021

7
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 Z/0452/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
7:26.56 7:26.56/21 UKS Viking Elbląg 2021

8
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

8:05.16/21 SKŁ Górnik Sanok 2021

9
GRAF Mateusz 2003-09-20 Z/0627/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2021

10
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

7:11.87 7:07.78/21 MKS Cuprum Lubin 2021

11
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

8:12.01 7:16.87/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2021

12
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
7:25.30 7:16.88/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

13
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
7:51.83 7:51.83/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

14
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 Z/0030/16

TAK

AZS Zakopane 2021

15
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

8:15.70 8:15.70/21 SKŁ Górnik Sanok 2021

16
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0084/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
7:47.72 7:47.72/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

17
MIECHURSKI Piotr 2005-12-24 Z/0075/17

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

18
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
8:14.75/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

19
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

8:41.06 8:11.23/21 SKŁ Górnik Sanok 2021

20
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
7:36.40/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

21
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
7:36.40/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

22
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

8:18.49/21 MKS Korona Wilanów 2021

23
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

7:40.73 7:36.94/21 WTŁ Stegny Warszawa 2021

24
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

8:38.92 7:52.45/21 WTŁ Stegny Warszawa 2021

25
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

7:11.80 7:11.80/21 UKS 3 Milanówek 2021

26
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
7:23.67 7:01.63/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

27
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

8:27.24/21 UKS Błyskawica Domaniewice 2021

 
Bieg drużynowy mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

2
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

3
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2021

4
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2021

5
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 Z/0541/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Korona Wilanów 2021

6
FEDOROWICZ Karol 2005-07-19 Z/0164/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS przy ZSMS Zakopane 2021

7
GRAF Mateusz 2003-09-20 Z/0627/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2021

8
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2021

9
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2021

10
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

11
KORNELUK Artur 2004-02-20 Z/0148/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

12
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

13
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 Z/0030/16

TAK

AZS Zakopane 2021

14
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

15
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0084/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

16
MIECHURSKI Piotr 2005-12-24 Z/0075/17

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

17
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

18
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

19
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

20
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

MKS Korona Wilanów 2021

21
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2021

22
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2021

23
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2021

24
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

25
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2021

 
Mass start mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
5:50.98/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

2
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

3
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2021

4
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2021

5
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 Z/0541/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Korona Wilanów 2021

6
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 Z/0452/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
9:08.49 9:08.49/21 UKS Viking Elbląg 2021

7
GRAF Mateusz 2003-09-20 Z/0627/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2021

8
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

4:53.10/20 MKS Cuprum Lubin 2021

9
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

8:44.77 4:54.37/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2021

10
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
9:15.62 4:57.98/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

11
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

12
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 Z/0030/16

TAK

AZS Zakopane 2021

13
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2021

14
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0084/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

15
MIECHURSKI Piotr 2005-12-24 Z/0075/17

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

16
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

17
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2021

18
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
5:46.98/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

19
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
5:46.98/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2021

20
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

5:58.61/21 MKS Korona Wilanów 2021

21
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2021

22
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

5:08.78/20 WTŁ Stegny Warszawa 2021

23
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

9:99.99/20 UKS 3 Milanówek 2021

24
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
8:37.73 5:22.79/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2021

25
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

9:08.58 9:08.58/21 UKS Błyskawica Domaniewice 2021