Internetowe zgłoszenia do imprezy: Puchar Polski
Zakopane, 16-17.01.2021
 
500 m kobiet (1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 Z/0117/18

TAK

51.84 50.31/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

2
BARSZCZEWSKA Helena 2006-03-20 Z/0133/18

TAK

56.55 53.74/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2020

3
BERNACKA Agnieszka 2005-02-21 Z/0128/17

TAK

48.68/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

4
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

49.37 47.18/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

5
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

46.66 46.66/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

6
BORYCKA Barbara 2007-03-02 Z/0263/19

TAK

1:10.07 1:10.07/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

7
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 Z/0161/17

TAK

48.98 48.98/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

8
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

48.28 48.28/21 WTŁ Stegny Warszawa 2020

9
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

43.52 42.81/20 WTŁ Stegny Warszawa 2020

10
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

44.33 44.33/20 MKS Korona Wilanów 2020

11
CHROBAK Maja 2007-01-03 Z/0141/20

TAK

1:02.17 1:02.17/20 AZS Zakopane 2020

12
DANIELIK Angelika 2002-09-14 Z/0109/19

TAK

44.43 44.43/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

13
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

44.52 44.52/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

14
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

42.35 40.93/20 UKS Zryw Słomczyn 2020

15
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

45.23/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

16
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0008/20

TAK

42.20 41.36/18 UKS 3 Milanówek 2020

17
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0062/18

TAK

47.09/19 UKS Viking Elbląg 2020

18
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

43.33 43.24/20 UKS 3 Milanówek 2020

19
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

41.46/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

20
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

48.44 48.44/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

21
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

45.48 45.48/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

22
GODLEWSKA Karolina 2007-04-22 Z/0526/15

TAK

51.59 51.59/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

23
GODLEWSKA Weronika 2007-04-22 Z/0525/15

TAK

50.55 50.20/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

24
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

47.88 47.88/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

25
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0126/20

TAK

46.44 46.44/20 MKS Korona Wilanów 2020

26
GRZEŚKOWIAK Maja 2006-07-12 Z/0109/20

TAK

49.40 49.40/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

27
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

44.67 43.99/20 WTŁ Stegny Warszawa 2020

28
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

45.90 45.90/20 MKS Cuprum Lubin 2020

29
IZBIAŃSKA Joanna 2004-12-30 Z/0265/18

TAK

51.23 51.23/20 MKS Cuprum Lubin 2020

30
JURGOWSKA Karolina 2006-01-27 Z/0155/19

TAK

55.07 55.07/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

31
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

50.19 50.01/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

32
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0095/19

TAK

40.39 40.39/20 AZS AWF Katowice 2020

33
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

47.89 47.80/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

34
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 Z/0043/18

TAK

53.19 51.74/20 MKS Cuprum Lubin 2020

35
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

45.34 45.34/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

36
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

42.76 42.53/20 MKS Cuprum Lubin 2020

37
KLUŚ Gabriela 2006-10-14 Z/0106/20

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

38
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

41.65 41.30/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

39
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

44.78 44.75/20 MKS Korona Wilanów 2020

40
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

45.72 44.79/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

41
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

47.11 46.76/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

42
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK

42.70 42.70/20 MKS Korona Wilanów 2020

43
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

42.61 42.18/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

44
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0178/19

TAK

46.58 46.58/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

45
LASKA Oliwia 2007-04-13 Z/0042/18

TAK

58.90/20 MKS Cuprum Lubin 2020

46
LIS Maja 2006-03-26 Z/0123/18

TAK

46.55 46.55/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

47
ŁATAK Martyna 2006-07-12 Z/0156/19

TAK

57.85/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

48
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

51.93 50.89/19 MKS Korona Wilanów 2020

49
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 Z/0586/15

TAK

45.98 44.47/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

50
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK

45.21 45.21/20 MKS Korona Wilanów 2020

51
MAŃKOWSKA Matylda 2006-05-28 Z/0114/18

TAK

49.72 49.72/20 MKS Korona Wilanów 2020

52
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

47.47 47.47/20 UKS 3 Milanówek 2020

53
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

47.47 47.47/20 UKS 3 Milanówek 2020

54
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

46.73 46.70/19 SKŁ Górnik Sanok 2020

55
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

43.41 42.41/20 AZS Zakopane 2020

56
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

46.16 45.71/20 UKS 3 Milanówek 2020

57
NIEWOLA Monika 2007-06-26 Z/0111/20

TAK

50.55 50.55/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

58
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

44.02 44.02/20 MKS Cuprum Lubin 2020

59
PAWLIK Julia 2007-02-16 Z/0112/20

TAK

48.73 48.73/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

60
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

41.45 41.38/19 WTŁ Stegny Warszawa 2020

61
PUCZEN Gabriela 2006-07-16 Z/0128/16

TAK

51.34 51.23/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2020

62
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

47.07 46.29/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

63
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

49.53 48.49/20 AZS Zakopane 2020

64
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

42.82 41.96/19 MKS Korona Wilanów 2020

65
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK

43.02 43.02/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

66
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

41.10 41.10/20 UKS Giżycko 2020

67
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

45.44 45.13/20 UKS 3 Milanówek 2020

68
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0054/20

TAK

46.93 45.58/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

69
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0054/20

TAK

46.93 45.58/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

70
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

43.28 43.28/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

71
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

51.99 51.36/20 WTŁ Stegny Warszawa 2020

72
SUCHOWIAN Izabela 2006-05-16 Z/0158/19

TAK

1:09.59 1:04.43/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

73
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

48.69/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

74
TOMCZYK Patrycja 2007-06-17 Z/0114/20

TAK

50.37 50.37/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

75
WIEJOWSKA Maja 2005-07-19 Z/0076/16

TAK

48.56 48.56/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

76
WOJTASIK Iga 2000-06-28 Z/0160/19

TAK

40.51 40.51/20 AZS AWF Katowice 2020

77
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

47.57 47.57/21 WTŁ Stegny Warszawa 2020

78
WULS Kornelia 2006-05-23 Z/0380/15

TAK

49.55 47.86/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

79
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 Z/0106/16

TAK

48.02 48.02/20 UKS Viking Elbląg 2020

80
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

47.38/19 AZS Zakopane 2020

 
500 m kobiet (2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 Z/0117/18

TAK

51.84 50.31/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

2
BARSZCZEWSKA Helena 2006-03-20 Z/0133/18

TAK

56.55 53.74/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2020

3
BERNACKA Agnieszka 2005-02-21 Z/0128/17

TAK

48.68/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

4
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

49.37 47.18/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

5
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

46.66 46.66/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

6
BORYCKA Barbara 2007-03-02 Z/0263/19

TAK

1:10.07 1:10.07/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

7
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

48.28 48.28/21 WTŁ Stegny Warszawa 2020

8
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

44.33 44.33/20 MKS Korona Wilanów 2020

9
CHROBAK Maja 2007-01-03 Z/0141/20

TAK

1:02.17 1:02.17/20 AZS Zakopane 2020

10
DANIELIK Angelika 2002-09-14 Z/0109/19

TAK

44.43 44.43/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

11
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

44.52 44.52/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

12
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

42.35 40.93/20 UKS Zryw Słomczyn 2020

13
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

45.23/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

14
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0008/20

TAK

42.20 41.36/18 UKS 3 Milanówek 2020

15
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

43.33 43.24/20 UKS 3 Milanówek 2020

16
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

41.46/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

17
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

48.44 48.44/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

18
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

45.48 45.48/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

19
GODLEWSKA Karolina 2007-04-22 Z/0526/15

TAK

51.59 51.59/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

20
GODLEWSKA Weronika 2007-04-22 Z/0525/15

TAK

50.55 50.20/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

21
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

47.88 47.88/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

22
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0126/20

TAK

46.44 46.44/20 MKS Korona Wilanów 2020

23
GRZEŚKOWIAK Maja 2006-07-12 Z/0109/20

TAK

49.40 49.40/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

24
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

45.90 45.90/20 MKS Cuprum Lubin 2020

25
IZBIAŃSKA Joanna 2004-12-30 Z/0265/18

TAK

51.23 51.23/20 MKS Cuprum Lubin 2020

26
JURGOWSKA Karolina 2006-01-27 Z/0155/19

TAK

55.07 55.07/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

27
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

50.19 50.01/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

28
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0095/19

TAK

40.39 40.39/20 AZS AWF Katowice 2020

29
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

47.89 47.80/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

30
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 Z/0043/18

TAK

53.19 51.74/20 MKS Cuprum Lubin 2020

31
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

45.34 45.34/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

32
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

42.76 42.53/20 MKS Cuprum Lubin 2020

33
KLUŚ Gabriela 2006-10-14 Z/0106/20

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

34
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

41.65 41.30/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

35
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

44.78 44.75/20 MKS Korona Wilanów 2020

36
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

45.72 44.79/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

37
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

47.11 46.76/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

38
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK

42.70 42.70/20 MKS Korona Wilanów 2020

39
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

42.61 42.18/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

40
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0178/19

TAK

46.58 46.58/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

41
LASKA Oliwia 2007-04-13 Z/0042/18

TAK

58.90/20 MKS Cuprum Lubin 2020

42
LIS Maja 2006-03-26 Z/0123/18

TAK

46.55 46.55/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

43
ŁATAK Martyna 2006-07-12 Z/0156/19

TAK

57.85/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

44
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

51.93 50.89/19 MKS Korona Wilanów 2020

45
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 Z/0586/15

TAK

45.98 44.47/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

46
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK

45.21 45.21/20 MKS Korona Wilanów 2020

47
MAŃKOWSKA Matylda 2006-05-28 Z/0114/18

TAK

49.72 49.72/20 MKS Korona Wilanów 2020

48
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

47.47 47.47/20 UKS 3 Milanówek 2020

49
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

47.47 47.47/20 UKS 3 Milanówek 2020

50
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

46.73 46.70/19 SKŁ Górnik Sanok 2020

51
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

43.41 42.41/20 AZS Zakopane 2020

52
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

46.16 45.71/20 UKS 3 Milanówek 2020

53
NIEWOLA Monika 2007-06-26 Z/0111/20

TAK

50.55 50.55/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

54
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

44.02 44.02/20 MKS Cuprum Lubin 2020

55
PAWLIK Julia 2007-02-16 Z/0112/20

TAK

48.73 48.73/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

56
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

41.45 41.38/19 WTŁ Stegny Warszawa 2020

57
PUCZEN Gabriela 2006-07-16 Z/0128/16

TAK

51.34 51.23/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2020

58
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

47.07 46.29/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

59
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

49.53 48.49/20 AZS Zakopane 2020

60
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

42.82 41.96/19 MKS Korona Wilanów 2020

61
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK

43.02 43.02/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

62
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

41.10 41.10/20 UKS Giżycko 2020

63
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

45.44 45.13/20 UKS 3 Milanówek 2020

64
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

43.28 43.28/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

65
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

51.99 51.36/20 WTŁ Stegny Warszawa 2020

66
SUCHOWIAN Izabela 2006-05-16 Z/0158/19

TAK

1:09.59 1:04.43/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

67
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

48.69/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

68
TOMCZYK Patrycja 2007-06-17 Z/0114/20

TAK

50.37 50.37/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

69
WIEJOWSKA Maja 2005-07-19 Z/0076/16

TAK

48.56 48.56/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

70
WOJTASIK Iga 2000-06-28 Z/0160/19

TAK

40.51 40.51/20 AZS AWF Katowice 2020

71
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

47.57 47.57/21 WTŁ Stegny Warszawa 2020

72
WULS Kornelia 2006-05-23 Z/0380/15

TAK

49.55 47.86/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

73
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 Z/0106/16

TAK

48.02 48.02/20 UKS Viking Elbląg 2020

74
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

47.38/19 AZS Zakopane 2020

 
1000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 Z/0117/18

TAK

1:46.26 1:39.92/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

2
BARSZCZEWSKA Helena 2006-03-20 Z/0133/18

TAK

2:03.48 1:58.30/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2020

3
BERNACKA Agnieszka 2005-02-21 Z/0128/17

TAK

1:38.31/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

4
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

1:44.89 1:37.94/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

5
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

1:35.73 1:35.73/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

6
BORYCKA Barbara 2007-03-02 Z/0263/19

TAK

2:34.58/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

7
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 Z/0161/17

TAK

1:40.37 1:40.37/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

8
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

1:26.71 1:26.26/20 WTŁ Stegny Warszawa 2020

9
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

1:31.52 1:31.52/20 MKS Korona Wilanów 2020

10
CHROBAK Maja 2007-01-03 Z/0141/20

TAK

AZS Zakopane 2020

11
DANIELIK Angelika 2002-09-14 Z/0109/19

TAK

1:30.12 1:30.11/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

12
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

1:31.21 1:31.21/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

13
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

1:28.35 1:25.91/20 UKS Zryw Słomczyn 2020

14
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

1:33.16/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

15
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0008/20

TAK

1:24.29 1:23.99/19 UKS 3 Milanówek 2020

16
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0062/18

TAK

1:34.53/20 UKS Viking Elbląg 2020

17
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

1:27.56 1:26.11/19 UKS 3 Milanówek 2020

18
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

1:24.47 1:21.02/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

19
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

1:37.42 1:37.42/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

20
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

1:32.96 1:32.96/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

21
GODLEWSKA Karolina 2007-04-22 Z/0526/15

TAK

1:46.36 1:46.36/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

22
GODLEWSKA Weronika 2007-04-22 Z/0525/15

TAK

1:47.27 1:44.87/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

23
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

1:36.93 1:36.93/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

24
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0126/20

TAK

1:38.20 1:38.20/20 MKS Korona Wilanów 2020

25
GRZEŚKOWIAK Maja 2006-07-12 Z/0109/20

TAK

1:44.29 1:42.92/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

26
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

1:33.94 1:31.06/20 WTŁ Stegny Warszawa 2020

27
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

1:33.09 1:33.09/20 MKS Cuprum Lubin 2020

28
IZBIAŃSKA Joanna 2004-12-30 Z/0265/18

TAK

1:51.93 1:49.50/20 MKS Cuprum Lubin 2020

29
JURGOWSKA Karolina 2006-01-27 Z/0155/19

TAK

2:00.15 2:00.15/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

30
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

1:47.04 1:43.97/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

31
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0095/19

TAK

1:20.79 1:20.79/20 AZS AWF Katowice 2020

32
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

1:38.69 1:37.35/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

33
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 Z/0043/18

TAK

1:48.66 1:46.62/20 MKS Cuprum Lubin 2020

34
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

1:34.88 1:34.80/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

35
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

1:26.63 1:25.53/20 MKS Cuprum Lubin 2020

36
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

1:23.19 1:23.19/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

37
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

1:30.99 1:30.99/20 MKS Korona Wilanów 2020

38
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

1:33.44 1:30.91/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

39
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

1:35.31 1:35.02/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

40
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK

1:27.23 1:27.23/20 MKS Korona Wilanów 2020

41
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

1:23.35 1:23.35/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

42
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0178/19

TAK

1:33.81 1:33.81/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

43
LASKA Oliwia 2007-04-13 Z/0042/18

TAK

2:05.85/20 MKS Cuprum Lubin 2020

44
LIS Maja 2006-03-26 Z/0123/18

TAK

1:34.98 1:34.98/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

45
ŁATAK Martyna 2006-07-12 Z/0156/19

TAK

2:01.97/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

46
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

1:55.59 1:49.36/20 MKS Korona Wilanów 2020

47
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 Z/0586/15

TAK

1:36.41 1:34.07/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

48
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK

1:31.45 1:31.45/20 MKS Korona Wilanów 2020

49
MAŃKOWSKA Matylda 2006-05-28 Z/0114/18

TAK

1:44.75 1:44.75/20 MKS Korona Wilanów 2020

50
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

1:39.56 1:39.56/20 UKS 3 Milanówek 2020

51
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

1:39.56 1:39.56/20 UKS 3 Milanówek 2020

52
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

1:33.51 1:31.18/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

53
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

1:27.09 1:27.09/20 AZS Zakopane 2020

54
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

1:36.89 1:34.01/20 UKS 3 Milanówek 2020

55
NIEWOLA Monika 2007-06-26 Z/0111/20

TAK

1:43.36 1:43.36/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

56
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

1:29.20 1:29.20/20 MKS Cuprum Lubin 2020

57
PAWLIK Julia 2007-02-16 Z/0112/20

TAK

1:42.98 1:42.98/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

58
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

1:22.10 1:22.10/20 WTŁ Stegny Warszawa 2020

59
PUCZEN Gabriela 2006-07-16 Z/0128/16

TAK

1:46.60 1:46.11/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2020

60
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

1:38.96 1:36.22/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

61
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

1:46.84 1:42.68/20 AZS Zakopane 2020

62
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

1:26.67 1:25.23/20 MKS Korona Wilanów 2020

63
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK

1:26.48 1:24.87/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

64
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

1:23.13 1:22.90/20 UKS Giżycko 2020

65
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

1:34.28 1:34.28/20 UKS 3 Milanówek 2020

66
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0054/20

TAK

1:34.25 1:30.77/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

67
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0054/20

TAK

1:34.25 1:30.77/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

68
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

1:27.98 1:27.98/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

69
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

1:47.89 1:46.57/20 WTŁ Stegny Warszawa 2020

70
SUCHOWIAN Izabela 2006-05-16 Z/0158/19

TAK

2:25.36/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

71
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

1:38.73/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

72
TOMCZYK Patrycja 2007-06-17 Z/0114/20

TAK

1:44.59 1:44.59/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

73
WIEJOWSKA Maja 2005-07-19 Z/0076/16

TAK

1:41.16 1:41.16/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

74
WOJTASIK Iga 2000-06-28 Z/0160/19

TAK

1:20.78 1:20.78/20 AZS AWF Katowice 2020

75
WULS Kornelia 2006-05-23 Z/0380/15

TAK

1:46.98 1:44.11/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

76
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 Z/0106/16

TAK

1:36.48 1:36.48/20 UKS Viking Elbląg 2020

77
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

1:33.05/20 AZS Zakopane 2020

 
1500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 Z/0117/18

TAK

2:44.26 2:44.26/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

2
BARSZCZEWSKA Helena 2006-03-20 Z/0133/18

TAK

3:06.92 3:06.92/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2020

3
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

2:50.46 2:33.22/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

4
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

2:28.60 2:28.60/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

5
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 Z/0161/17

TAK

2:37.50 2:37.50/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

6
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

2:48.54 2:45.86/19 WTŁ Stegny Warszawa 2020

7
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

2:14.10 2:14.10/21 WTŁ Stegny Warszawa 2020

8
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

2:24.36 2:24.36/20 MKS Korona Wilanów 2020

9
CHROBAK Maja 2007-01-03 Z/0141/20

TAK

AZS Zakopane 2020

10
DANIELIK Angelika 2002-09-14 Z/0109/19

TAK

2:22.24 2:22.24/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

11
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

2:25.14 2:23.66/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

12
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

2:22.74 2:22.74/20 UKS Zryw Słomczyn 2020

13
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0008/20

TAK

2:11.11 2:08.81/19 UKS 3 Milanówek 2020

14
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0062/18

TAK

2:28.81/19 UKS Viking Elbląg 2020

15
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

2:18.83 2:12.72/20 UKS 3 Milanówek 2020

16
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

2:04.75/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

17
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

2:28.58 2:28.58/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

18
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

2:26.72 2:26.72/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

19
GODLEWSKA Karolina 2007-04-22 Z/0526/15

TAK

2:46.76 2:46.76/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

20
GODLEWSKA Weronika 2007-04-22 Z/0525/15

TAK

2:45.54 2:45.54/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

21
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

2:32.12 2:30.00/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

22
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0126/20

TAK

2:35.34 2:35.34/20 MKS Korona Wilanów 2020

23
GRZEŚKOWIAK Maja 2006-07-12 Z/0109/20

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

24
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

2:23.65 2:23.65/21 WTŁ Stegny Warszawa 2020

25
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

2:23.30 2:23.30/20 MKS Cuprum Lubin 2020

26
IZBIAŃSKA Joanna 2004-12-30 Z/0265/18

TAK

3:01.26 2:56.70/20 MKS Cuprum Lubin 2020

27
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

28
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0095/19

TAK

2:04.19 2:04.19/20 AZS AWF Katowice 2020

29
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

2:39.79 2:31.88/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

30
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 Z/0043/18

TAK

2:50.86 2:50.86/20 MKS Cuprum Lubin 2020

31
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

2:13.92 2:13.92/21 MKS Cuprum Lubin 2020

32
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

2:15.40 2:12.14/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

33
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

2:22.70 2:22.70/20 MKS Korona Wilanów 2020

34
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

2:26.06 2:20.92/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

35
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

2:25.95 2:25.95/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

36
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK

2:16.64 2:16.64/20 MKS Korona Wilanów 2020

37
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

2:06.97 2:06.97/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

38
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0178/19

TAK

2:30.40 2:30.40/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

39
LASKA Oliwia 2007-04-13 Z/0042/18

TAK

MKS Cuprum Lubin 2020

40
LIS Maja 2006-03-26 Z/0123/18

TAK

2:33.38 2:33.38/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

41
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

3:04.50 3:00.86/20 MKS Korona Wilanów 2020

42
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 Z/0586/15

TAK

2:37.22 2:33.58/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

43
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK

2:26.27 2:26.27/20 MKS Korona Wilanów 2020

44
MAŃKOWSKA Matylda 2006-05-28 Z/0114/18

TAK

2:50.02 2:50.02/20 MKS Korona Wilanów 2020

45
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

2:39.79 2:39.79/20 UKS 3 Milanówek 2020

46
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

2:39.79 2:39.79/20 UKS 3 Milanówek 2020

47
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

2:28.41 2:22.81/19 SKŁ Górnik Sanok 2020

48
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

2:19.38 2:10.81/20 AZS Zakopane 2020

49
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

2:56.54 2:29.00/20 UKS 3 Milanówek 2020

50
NIEWOLA Monika 2007-06-26 Z/0111/20

TAK

2:39.33 2:39.33/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

51
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

2:21.34 2:21.34/20 MKS Cuprum Lubin 2020

52
PAWLIK Julia 2007-02-16 Z/0112/20

TAK

2:42.14 2:42.14/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

53
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

2:09.26 2:07.30/19 WTŁ Stegny Warszawa 2020

54
PUCZEN Gabriela 2006-07-16 Z/0128/16

TAK

2:45.57 2:45.57/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2020

55
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

56
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

2:44.96/19 AZS Zakopane 2020

57
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

2:18.10 2:15.20/20 MKS Korona Wilanów 2020

58
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK

2:15.34 2:15.34/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

59
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

2:13.19 2:10.62/20 UKS Giżycko 2020

60
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

2:28.07 2:28.07/21 UKS 3 Milanówek 2020

61
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0054/20

TAK

2:23.26 2:19.42/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

62
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0054/20

TAK

2:23.26 2:19.42/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

63
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

2:18.24 2:18.24/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

64
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

2:51.38 2:51.38/20 WTŁ Stegny Warszawa 2020

65
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

2:27.89/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

66
TOMCZYK Patrycja 2007-06-17 Z/0114/20

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

67
WIEJOWSKA Maja 2005-07-19 Z/0076/16

TAK

2:44.98 2:44.98/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

68
WOJTASIK Iga 2000-06-28 Z/0160/19

TAK

2:06.79 2:06.79/20 AZS AWF Katowice 2020

69
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

2:32.41 2:32.41/21 WTŁ Stegny Warszawa 2020

70
WULS Kornelia 2006-05-23 Z/0380/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

71
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 Z/0106/16

TAK

2:33.12 2:33.12/20 UKS Viking Elbląg 2020

72
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

2:25.07/20 AZS Zakopane 2020

 
3000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 Z/0161/17

TAK

5:36.70 5:36.70/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

2
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2020

3
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2020

4
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

5:06.55 5:06.55/20 MKS Korona Wilanów 2020

5
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn 2020

6
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0008/20

TAK

4:40.97 4:35.89/19 UKS 3 Milanówek 2020

7
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0062/18

TAK

5:20.85/20 UKS Viking Elbląg 2020

8
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

4:57.99 4:41.84/20 UKS 3 Milanówek 2020

9
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

4:32.36/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

10
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

5:10.21 5:10.21/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

11
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

5:37.39 5:31.74/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

12
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0126/20

TAK

MKS Korona Wilanów 2020

13
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2020

14
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0095/19

TAK

4:31.11 4:30.07/19 AZS AWF Katowice 2020

15
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

6:00.40 5:33.63/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

16
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

5:08.05 5:08.05/20 MKS Korona Wilanów 2020

17
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

5:07.92 5:07.92/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

18
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2020

19
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

4:27.61 4:27.61/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

20
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

MKS Korona Wilanów 2020

21
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK

5:25.07/20 MKS Korona Wilanów 2020

22
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

5:49.66 5:49.66/20 UKS 3 Milanówek 2020

23
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

5:49.66 5:49.66/20 UKS 3 Milanówek 2020

24
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

5:25.42 5:01.82/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

25
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

5:34.62/19 UKS 3 Milanówek 2020

26
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

4:51.00 4:41.98/20 WTŁ Stegny Warszawa 2020

27
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

5:04.86 4:55.49/20 MKS Korona Wilanów 2020

28
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

4:57.80 4:57.80/20 UKS Giżycko 2020

29
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

5:39.94 5:25.84/20 UKS 3 Milanówek 2020

30
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0054/20

TAK

5:02.34 5:01.51/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

31
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0054/20

TAK

5:02.34 5:01.51/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

32
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

4:55.29 4:55.29/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

33
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2020

34
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

5:31.87/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

35
WOJTASIK Iga 2000-06-28 Z/0160/19

TAK

4:46.69 4:44.42/16 AZS AWF Katowice 2020

36
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2020

 
Bieg drużynowy kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2020

2
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 Z/0161/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

3
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2020

4
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2020

5
DANIELIK Angelika 2002-09-14 Z/0109/19

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

6
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

7
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0008/20

TAK

UKS 3 Milanówek 2020

8
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2020

9
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

10
GODLEWSKA Karolina 2007-04-22 Z/0526/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

11
GODLEWSKA Weronika 2007-04-22 Z/0525/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

12
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2020

13
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2020

14
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

MKS Cuprum Lubin 2020

15
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2020

16
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 Z/0043/18

TAK

MKS Cuprum Lubin 2020

17
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

18
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

19
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0178/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

20
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 Z/0586/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2020

21
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

UKS 3 Milanówek 2020

22
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

UKS 3 Milanówek 2020

23
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2020

24
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2020

25
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2020

26
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2020

27
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2020

28
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0054/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

29
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0054/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

30
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

31
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2020

32
WIEJOWSKA Maja 2005-07-19 Z/0076/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2020

33
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2020

 
500 m mężczyzn (1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRATKIEWICZ Kacper 2005-04-02 Z/0394/15

TAK

37.61 37.61/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

2
ADAMCZEWSKI Jan 2006-11-19 Z/0259/18

TAK

47.95 47.95/20 UKS Orły Zakopane 2020

3
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

40.08 40.08/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

4
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 Z/0498/15

TAK

43.50 43.50/20 UKS 3 Milanówek 2020

5
BIEGA Maciej 1989-02-07 Z/0458/15

TAK

35.55/13 SKŁ Górnik Sanok 2020

6
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

38.97 38.97/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

7
BORKOWSKI Piotr 2006-04-30 Z/0125/17

TAK

42.11 39.23/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

8
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 Z/0108/18

TAK

39.43 39.43/20 MKS Korona Wilanów 2020

9
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

37.33 36.65/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2020

10
BUSSE Kacper 2001-05-16 Z/0619/15

TAK

39.72 39.45/20 MKS Cuprum Lubin 2020

11
CYNIAK Filip 2006-01-05 Z/0119/18

TAK

42.72 42.60/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

12
CZECHOSKI Kacper 2006-07-13 Z/0211/19

TAK

41.33 41.33/21 WTŁ Stegny Warszawa 2020

13
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

40.04 40.04/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2020

14
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 Z/0541/15

TAK

49.10 49.10/20 MKS Korona Wilanów 2020

15
FEDOROWICZ Karol 2005-07-19 Z/0164/17

TAK

47.19 47.19/20 UKS przy ZSMS Zakopane 2020

16
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK

46.46 46.46/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

17
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 Z/0452/15

TAK

41.35 41.35/20 UKS Viking Elbląg 2020

18
GALACH Krzysztof 2007-03-19 Z/0108/20

TAK

41.79 41.79/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

19
GAWLAK-SOCKA Kacper 2004-11-16 Z/0237/16

TAK

40.65/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

20
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0094/19

TAK

42.23 41.12/20 UKS 3 Milanówek 2020

21
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

44.40 43.91/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

22
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

38.36 38.36/20 MKS Cuprum Lubin 2020

23
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

38.16 38.16/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

24
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK

40.65 40.65/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

25
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 Z/0548/15

TAK

37.55 37.55/20 MKS Korona Wilanów 2020

26
JANKOWSKI Krzysztof 2006-09-06 Z/0499/15

TAK

43.33 43.33/20 UKS 3 Milanówek 2020

27
KANIA Marek 1999-04-02 Z/0796/15

TAK

36.28 36.28/21 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2020

28
KANIA Mateusz 1998-03-29 Z/0800/15

TAK

37.12 37.12/21 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2020

29
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

38.72 38.72/21 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2020

30
KOCHMANIEWICZ Mateusz 2005-08-09 Z/0268/20

TAK

43.23/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

31
KOŁODZIEJ Damian 2002-07-08 Z/0634/15

TAK

44.99 42.76/19 MKS Cuprum Lubin 2020

32
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK

37.28 37.28/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

33
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 Z/0768/15

TAK

44.73 43.67/19 UKS Zryw Słomczyn 2020

34
KOWALSKI Wojciech 2006-02-27 Z/0769/15

TAK

48.09/19 UKS Zryw Słomczyn 2020

35
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0130/20

TAK

42.49 42.49/20 MKS Korona Wilanów 2020

36
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

45.68 45.68/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

37
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK

42.34 42.34/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

38
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK

43.80 43.80/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

39
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

40.95 40.95/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

40
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0209/17

TAK

42.03 42.03/20 MKS Cuprum Lubin 2020

41
MIECHURSKI Piotr 2005-12-24 Z/0075/17

TAK

48.02 48.02/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

42
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 Z/0096/19

TAK

38.04 37.39/19 AZS AWF Katowice 2020

43
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 Z/0150/18

TAK

43.58 43.58/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

44
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

38.37 38.37/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

45
OFICJALSKI Gaweł 1998-12-07 Z/0131/18

TAK

36.25 36.25/20 AZS AWF Katowice 2020

46
PAWŁOWSKI Michał 2002-03-23 Z/0038/15

TAK

40.93 40.93/20 UKS MOSiR Sanok 2020

47
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK

38.69 38.69/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

48
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

43.13 43.13/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

49
RÓŻAK Jakub 2006-07-08 Z/0308/18

TAK

50.03 50.03/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

50
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK

39.37 38.46/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

51
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

42.76 42.76/20 MKS Korona Wilanów 2020

52
SKRZYDLEWSKI Rafał 2006-10-26 Z/0488/15

TAK

41.50 41.50/20 UKS 3 Milanówek 2020

53
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 Z/0263/18

TAK

48.17 48.17/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

54
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

40.80 40.80/21 WTŁ Stegny Warszawa 2020

55
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

40.03 40.03/20 UKS 3 Milanówek 2020

56
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

38.49 38.49/21 WTŁ Stegny Warszawa 2020

57
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

39.25 39.25/21 UKS 3 Milanówek 2020

58
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

36.54 36.53/18 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2020

59
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

38.86 38.77/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

60
WICHER Bartłomiej 2006-08-12 Z/0261/18

TAK

51.06 51.06/20 UKS Orły Zakopane 2020

61
WITKOWSKI Filip 2002-01-09 Z/0230/20

TAK

52.11 52.11/20 MKS Korona Wilanów 2020

62
WŁODARCZYK Łukasz 2006-10-27 Z/0260/18

TAK

48.57 48.57/20 UKS Orły Zakopane 2020

63
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

36.74 36.74/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

64
WÓJCIK Patryk 1990-03-04 Z/0206/16

TAK

39.18 37.75/13 AZS Zakopane 2020

65
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

42.15 42.15/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2020

66
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 Z/0194/16

TAK

47.69 47.69/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

67
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0020/20

TAK

37.40 37.40/20 AZS Zakopane 2020

68
ZAWISZA Miłosz 2004-09-28 Z/0445/15

TAK

39.87 39.87/20 UKS Viking Elbląg 2020

69
ZIENKIEWICZ Piotr 2006-05-30 Z/0116/18

TAK

51.49 48.87/20 MKS Korona Wilanów 2020

 
500 m mężczyzn (2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRATKIEWICZ Kacper 2005-04-02 Z/0394/15

TAK

37.61 37.61/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

2
ADAMCZEWSKI Jan 2006-11-19 Z/0259/18

TAK

47.95 47.95/20 UKS Orły Zakopane 2020

3
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 Z/0498/15

TAK

43.50 43.50/20 UKS 3 Milanówek 2020

4
BIEGA Maciej 1989-02-07 Z/0458/15

TAK

35.55/13 SKŁ Górnik Sanok 2020

5
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

38.97 38.97/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

6
BORKOWSKI Piotr 2006-04-30 Z/0125/17

TAK

42.11 39.23/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

7
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 Z/0108/18

TAK

39.43 39.43/20 MKS Korona Wilanów 2020

8
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

37.33 36.65/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2020

9
BUSSE Kacper 2001-05-16 Z/0619/15

TAK

39.72 39.45/20 MKS Cuprum Lubin 2020

10
CYNIAK Filip 2006-01-05 Z/0119/18

TAK

42.72 42.60/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

11
CZECHOSKI Kacper 2006-07-13 Z/0211/19

TAK

41.33 41.33/21 WTŁ Stegny Warszawa 2020

12
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

40.04 40.04/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2020

13
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

46.51 46.17/20 WTŁ Stegny Warszawa 2020

14
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 Z/0541/15

TAK

49.10 49.10/20 MKS Korona Wilanów 2020

15
FEDOROWICZ Karol 2005-07-19 Z/0164/17

TAK

47.19 47.19/20 UKS przy ZSMS Zakopane 2020

16
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK

46.46 46.46/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

17
GALACH Krzysztof 2007-03-19 Z/0108/20

TAK

41.79 41.79/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

18
GAWLAK-SOCKA Kacper 2004-11-16 Z/0237/16

TAK

40.65/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

19
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0094/19

TAK

42.23 41.12/20 UKS 3 Milanówek 2020

20
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

44.40 43.91/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

21
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

38.36 38.36/20 MKS Cuprum Lubin 2020

22
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

38.16 38.16/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

23
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK

40.65 40.65/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

24
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 Z/0548/15

TAK

37.55 37.55/20 MKS Korona Wilanów 2020

25
JANKOWSKI Krzysztof 2006-09-06 Z/0499/15

TAK

43.33 43.33/20 UKS 3 Milanówek 2020

26
KANIA Marek 1999-04-02 Z/0796/15

TAK

36.28 36.28/21 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2020

27
KANIA Mateusz 1998-03-29 Z/0800/15

TAK

37.12 37.12/21 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2020

28
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

38.72 38.72/21 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2020

29
KOCHMANIEWICZ Mateusz 2005-08-09 Z/0268/20

TAK

43.23/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

30
KOŁODZIEJ Damian 2002-07-08 Z/0634/15

TAK

44.99 42.76/19 MKS Cuprum Lubin 2020

31
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK

37.28 37.28/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

32
KOWALSKI Wojciech 2006-02-27 Z/0769/15

TAK

48.09/19 UKS Zryw Słomczyn 2020

33
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0130/20

TAK

42.49 42.49/20 MKS Korona Wilanów 2020

34
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

45.68 45.68/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

35
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK

42.34 42.34/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

36
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK

43.80 43.80/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

37
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

40.95 40.95/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

38
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0209/17

TAK

42.03 42.03/20 MKS Cuprum Lubin 2020

39
MIECHURSKI Piotr 2005-12-24 Z/0075/17

TAK

48.02 48.02/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

40
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 Z/0096/19

TAK

38.04 37.39/19 AZS AWF Katowice 2020

41
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 Z/0150/18

TAK

43.58 43.58/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

42
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

38.37 38.37/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

43
OFICJALSKI Gaweł 1998-12-07 Z/0131/18

TAK

36.25 36.25/20 AZS AWF Katowice 2020

44
PAWŁOWSKI Michał 2002-03-23 Z/0038/15

TAK

40.93 40.93/20 UKS MOSiR Sanok 2020

45
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK

38.69 38.69/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

46
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

43.13 43.13/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

47
RÓŻAK Jakub 2006-07-08 Z/0308/18

TAK

50.03 50.03/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

48
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK

39.37 38.46/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

49
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

42.76 42.76/20 MKS Korona Wilanów 2020

50
SKRZYDLEWSKI Rafał 2006-10-26 Z/0488/15

TAK

41.50 41.50/20 UKS 3 Milanówek 2020

51
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 Z/0263/18

TAK

48.17 48.17/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

52
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

40.80 40.80/21 WTŁ Stegny Warszawa 2020

53
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

40.03 40.03/20 UKS 3 Milanówek 2020

54
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

38.49 38.49/21 WTŁ Stegny Warszawa 2020

55
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

39.25 39.25/21 UKS 3 Milanówek 2020

56
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

36.54 36.53/18 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2020

57
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

38.86 38.77/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

58
WICHER Bartłomiej 2006-08-12 Z/0261/18

TAK

51.06 51.06/20 UKS Orły Zakopane 2020

59
WITKOWSKI Filip 2002-01-09 Z/0230/20

TAK

52.11 52.11/20 MKS Korona Wilanów 2020

60
WŁODARCZYK Łukasz 2006-10-27 Z/0260/18

TAK

48.57 48.57/20 UKS Orły Zakopane 2020

61
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

36.74 36.74/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

62
WÓJCIK Patryk 1990-03-04 Z/0206/16

TAK

39.18 37.75/13 AZS Zakopane 2020

63
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

42.15 42.15/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2020

64
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 Z/0194/16

TAK

47.69 47.69/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

65
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0020/20

TAK

37.40 37.40/20 AZS Zakopane 2020

66
ZIENKIEWICZ Piotr 2006-05-30 Z/0116/18

TAK

51.49 48.87/20 MKS Korona Wilanów 2020

 
1000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRATKIEWICZ Kacper 2005-04-02 Z/0394/15

TAK

1:18.06 1:18.06/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

2
ADAMCZEWSKI Jan 2006-11-19 Z/0259/18

TAK

1:40.37 1:40.37/20 UKS Orły Zakopane 2020

3
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 Z/0498/15

TAK

1:29.04 1:29.04/20 UKS 3 Milanówek 2020

4
BIEGA Maciej 1989-02-07 Z/0458/15

TAK

1:10.32/13 SKŁ Górnik Sanok 2020

5
BORKOWSKI Piotr 2006-04-30 Z/0125/17

TAK

1:29.30 1:18.25/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

6
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 Z/0108/18

TAK

1:20.58 1:20.58/20 MKS Korona Wilanów 2020

7
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

1:12.32 1:11.27/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2020

8
BUSSE Kacper 2001-05-16 Z/0619/15

TAK

1:19.72 1:17.93/20 MKS Cuprum Lubin 2020

9
CZECHOSKI Kacper 2006-07-13 Z/0211/19

TAK

1:26.96 1:26.05/20 WTŁ Stegny Warszawa 2020

10
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

1:18.25 1:18.25/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2020

11
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

1:36.71 1:36.71/21 WTŁ Stegny Warszawa 2020

12
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 Z/0541/15

TAK

1:44.86 1:43.91/19 MKS Korona Wilanów 2020

13
FEDOROWICZ Karol 2005-07-19 Z/0164/17

TAK

1:37.28 1:37.28/20 UKS przy ZSMS Zakopane 2020

14
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK

1:39.26 1:39.26/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

15
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 Z/0452/15

TAK

1:23.09 1:23.09/20 UKS Viking Elbląg 2020

16
GAWLAK-SOCKA Kacper 2004-11-16 Z/0237/16

TAK

1:23.58/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

17
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0094/19

TAK

1:25.34 1:20.06/20 UKS 3 Milanówek 2020

18
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

1:28.78 1:27.54/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

19
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

1:14.65 1:14.65/20 MKS Cuprum Lubin 2020

20
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

1:14.59 1:14.59/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

21
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK

1:22.22 1:22.22/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

22
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 Z/0548/15

TAK

1:14.26 1:14.26/20 MKS Korona Wilanów 2020

23
JANKOWSKI Krzysztof 2006-09-06 Z/0499/15

TAK

1:30.34 1:30.34/20 UKS 3 Milanówek 2020

24
KANIA Marek 1999-04-02 Z/0796/15

TAK

1:14.12 1:13.61/19 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2020

25
KANIA Mateusz 1998-03-29 Z/0800/15

TAK

1:13.88 1:13.88/21 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2020

26
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

1:16.28 1:16.28/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2020

27
KOCHMANIEWICZ Mateusz 2005-08-09 Z/0268/20

TAK

1:28.22/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

28
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK

1:14.01 1:14.01/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

29
KOWALSKI Wojciech 2006-02-27 Z/0769/15

TAK

1:38.80/19 UKS Zryw Słomczyn 2020

30
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0130/20

TAK

1:31.94 1:31.94/20 MKS Korona Wilanów 2020

31
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

1:31.61 1:31.61/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

32
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

1:23.73 1:23.73/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

33
MIECHURSKI Piotr 2005-12-24 Z/0075/17

TAK

1:36.24 1:36.24/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

34
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 Z/0096/19

TAK

1:15.23 1:13.60/19 AZS AWF Katowice 2020

35
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

1:18.06 1:18.06/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

36
OFICJALSKI Gaweł 1998-12-07 Z/0131/18

TAK

1:13.05 1:12.68/19 AZS AWF Katowice 2020

37
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK

1:18.27 1:18.27/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2020

38
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

1:27.68 1:27.68/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

39
RÓŻAK Jakub 2006-07-08 Z/0308/18

TAK

1:42.59 1:42.59/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

40
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK

1:16.51 1:15.28/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

41
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

1:30.48 1:30.48/20 MKS Korona Wilanów 2020

42
SKRZYDLEWSKI Rafał 2006-10-26 Z/0488/15

TAK

1:25.20 1:25.20/20 UKS 3 Milanówek 2020

43
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 Z/0263/18

TAK

1:45.34 1:45.16/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

44
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

1:24.95 1:24.95/20 WTŁ Stegny Warszawa 2020

45
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

1:18.32 1:18.32/20 UKS 3 Milanówek 2020

46
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

1:20.18 1:20.18/21 WTŁ Stegny Warszawa 2020

47
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

1:19.38 1:17.98/20 UKS 3 Milanówek 2020

48