Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Dzieci
Tomaszów Mazowiecki, 23-24.01.2021 r.
 
100 m kobiet (2) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAFIA Anna 2012-05-09 Z/0124/20

TAK

UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

2
BIERNACKA Anna 2011-03-01 Z/0175/19

TAK

15.73 15.73/20 KS Orzeł Elbląg SP 1 Elbląg 2020

3
BLUJ Bianka 2011-01-08 Z/0258/19

TAK

14.96/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Sanok 2020

4
BORKOWSKA Antonina 2011-04-24 Z/0197/19

TAK

16.19 16.19/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

5
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 Z/0196/19

TAK

16.54/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

6
CHROBAK Hania 2011-05-12 Z/0140/20

TAK

15.81 15.81/20 AZS Zakopane KNSP Zakopane 2020

7
CHYC-KUROS Julia 2012-04-25 Z/0122/20

TAK

UKS Olczanka Zakopane SP4 Zakopane 2020

8
CUDAKIEWICZ Hanna 2010-10-08 Z/0511/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Milanówek 2020

9
CZAJKOWSKA Michalina 2012-06-03 Z/0120/19

TAK

14.25 14.25/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP NR 12 Lubin 2020

10
DĄBROWSKA Nikola 2011-11-14 Z/0352/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2020

11
DOLEŻEK Nikola 2010-12-24 Z/0576/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

12
DOLEŻEK Nikola 2010-12-24 Z/0576/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

13
DROZDOWSKA Klara 2010-11-05 Z/0577/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

14
DYDEK Oliwia 2010-08-08 Z/0247/18

TAK

13.86 13.71/20 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2020

15
GAWLAK Katarzyna 2013-07-11 Z/0121/20

TAK

18.84 18.84/20 UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

16
GAWLAK Maria 2011-05-13 Z/0200/19

TAK

17.03 16.39/20 UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

17
GAWRON Hanna 2012-09-26 Z/0053/20

TAK

13.92 13.92/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2020

18
GĄSIENICA-WAWRYTKO Natalia 2011-06-03 Z/0236/20

TAK

AZS Zakopane KNSP Zakopane 2020

19
IWANEK Alicja 2011-08-26 Z/0181/19

TAK

13.90 13.90/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

20
JABRZYK Antonina 2011-10-16 Z/0187/19

TAK

14.02 14.02/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

21
JASIŃSKA Lena 2011-03-04 Z/0066/20

TAK

13.93 13.93/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2020

22
JESKE Zofia 2011-05-05 Z/0132/20

TAK

14.53 14.53/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Archidiecezjalna Katolicka Szkoła Podstawowa 2020

23
JOBCZYK Daria 2010-10-20 Z/0055/20

TAK

15.81 15.81/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2020

24
KACZOR Natasza 2012-02-22 Z/0312/18

TAK

13.37 13.37/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

25
KACZOROWSKA Hanna 2011-04-07 Z/0069/20

TAK

16.89 16.89/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2020

26
KOBUS Agata 2010-09-17 Z/0317/18

TAK

12.43 12.43/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Góra 2020

27
KOCAN Zuzanna 2011-11-25 Z/0179/19

TAK

14.33 14.33/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2020

28
KOLENDA Zofia 2011-03-29 Z/0070/20

TAK

18.12/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 1 Podkowa Leśna 2020

29
KOROTYSZEWSKA Lena 2014-07-16 Z/0580/20

TAK

MKS Cuprum Lubin Przedszkole nr. 8 Lubin 2020

30
KRÓL Maja 2011-01-02 Z/0331/20

TAK

14.13 14.13/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

31
LEWANDOWSKA Zuzanna 2011-01-15 Z/0008/18

TAK

15.83 15.75/19 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2020

32
LEWICKA Maja 2011-07-20 Z/0244/19

TAK

14.50 14.50/20 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2020

33
LITWITZ Małgorzata 2011-05-19 Z/0430/20

TAK

14.27 14.27/21 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen Archidiecezjalna Katolicka Szkoła Podstawowa 2020

34
LUDWICKA Antonina 2012-02-03 Z/0116/19

TAK

14.39 14.39/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 5 Lubin 2020

35
ŁUKASZCZYK Gloria 2012-08-25 Z/0260/19

TAK

17.53 17.53/20 UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

36
MACHNICKA Małgorzata 2010-09-11 Z/0196/20

TAK

13.80 13.80/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2020

37
MARCINKOWSKA Lilla 2010-09-25 Z/0512/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki MTE Milanówek 2020

38
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 Z/0098/17

TAK

12.99 12.99/20 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2020

39
MIERZWA Klara 2010-07-19 Z/0581/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

40
MILNIKIEL Wiktoria 2012-01-22 Z/0115/19

TAK

13.63 13.63/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 3 Lubin 2020

41
MISTA Karla 2013-05-01 Z/0093/20

TAK

19.78 19.78/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Międzynarodowa Szkoła Europejska IES Wiertnicza Warszawa 2020

42
MORAWETZ Amelia 2011-05-20 Z/0216/20

TAK

17.50 17.50/20 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 2 Zakopane 2020

43
MOSKWA Maria 2012-01-25 Z/0425/20

TAK

15.48 15.48/21 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen nauczanie indywidualne 2020

44
NOWACKA Anna 2010-09-09 Z/0444/20

TAK

15.05 15.05/21 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

45
ORDZIŃSKA Jagoda 2011-06-07 Z/0148/19

TAK

14.35 14.35/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

46
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 Z/0005/16

TAK

14.98 14.98/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

47
OSTROWSKA Maja 2010-11-20 Z/0133/20

TAK

13.51 13.51/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP ZAWADA Gnina Tomaszów Mazowiecki 2020

48
PAŁCZAK Julia 2010-09-25 Z/0583/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

49
PERZYŃSKA Anna 2011-01-29 Z/0194/19

TAK

13.53 13.53/21 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

50
PĘKSA Zofia 2012-11-25 Z/0118/20

TAK

17.45 17.45/20 UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

51
PODSKARBI Alicja 2012-06-27 Z/0314/20

TAK

14.19 14.19/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP TOMEK Tomaszów Mazowiecki 2020

52
POLAK Roksana 2010-07-23 Z/0109/17

TAK

13.26 13.26/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2020

53
PUŁAWSKA Beata 2011-12-31 Z/0604/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Brwinów 2020

54
PUŁECKA Nina 2011-11-25 Z/0090/17

TAK

14.37 14.37/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2020

55
RADOŃ Julia 2011-05-26 Z/0217/20

TAK

17.83 17.83/20 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 3 Zakopane 2020

56
RADZIKOWSKA Maja 2012-10-01 Z/0422/20

TAK

15.13 15.13/21 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen nauczanie indywidualne 2020

57
STEC Julia 2011-01-16 Z/0105/20

TAK

13.85 13.85/20 SKŁ Górnik Sanok SP Trepcza 2020

58
SZCZĘSNA Zofia 2012-05-28 Z/0137/20

TAK

13.88 13.88/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 3 Tomaszów Mazowiecki 2020

59
SZEŁĘGA Zuzanna 2010-10-05 Z/0006/20

TAK

14.08 14.08/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój SZSP Kudowa-Zdrój-Słone 2020

60
TELATYŃSKA Małgorzata 2011-09-24 Z/0207/20

TAK

15.10 15.10/21 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

61
TREBUNIA Zuzanna 2011-03-25 Z/0199/19

TAK

16.54 16.54/20 UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

62
WAWNIKIEWICZ Ada 2012-02-15 Z/0206/20

TAK

16.55 16.55/21 MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2020

63
WODZYŃSKA Maria 2011-06-20 Z/0180/19

TAK

13.96 13.96/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

64
WYROBEK Aleksandra 2011-01-30 Z/0218/20

TAK

18.56 18.56/20 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 2 Zakopane 2020

65
ŻMUDZIŃSKA Iga 2012-02-16 Z/0419/20

TAK

15.33 15.33/20 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2020

 
100 m kobiet E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAFIA Anna 2012-05-09 Z/0124/20

TAK

UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

2
BIERNACKA Anna 2011-03-01 Z/0175/19

TAK

15.73 15.73/20 KS Orzeł Elbląg SP 1 Elbląg 2020

3
BLUJ Bianka 2011-01-08 Z/0258/19

TAK

14.96/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Sanok 2020

4
BORKOWSKA Antonina 2011-04-24 Z/0197/19

TAK

16.19 16.19/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

5
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 Z/0196/19

TAK

16.54/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

6
CHROBAK Hania 2011-05-12 Z/0140/20

TAK

15.81 15.81/20 AZS Zakopane KNSP Zakopane 2020

7
CHYC-KUROS Julia 2012-04-25 Z/0122/20

TAK

UKS Olczanka Zakopane SP4 Zakopane 2020

8
CUDAKIEWICZ Hanna 2010-10-08 Z/0511/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Milanówek 2020

9
CZAJKOWSKA Michalina 2012-06-03 Z/0120/19

TAK

14.25 14.25/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP NR 12 Lubin 2020

10
DĄBROWSKA Nikola 2011-11-14 Z/0352/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2020

11
DOLEŻEK Nikola 2010-12-24 Z/0576/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

12
DOLEŻEK Nikola 2010-12-24 Z/0576/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

13
DROZDOWSKA Klara 2010-11-05 Z/0577/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

14
DYDEK Oliwia 2010-08-08 Z/0247/18

TAK

13.86 13.71/20 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2020

15
GAWLAK Katarzyna 2013-07-11 Z/0121/20

TAK

18.84 18.84/20 UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

16
GAWLAK Maria 2011-05-13 Z/0200/19

TAK

17.03 16.39/20 UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

17
GAWRON Hanna 2012-09-26 Z/0053/20

TAK

13.92 13.92/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2020

18
GĄSIENICA-WAWRYTKO Natalia 2011-06-03 Z/0236/20

TAK

AZS Zakopane KNSP Zakopane 2020

19
IWANEK Alicja 2011-08-26 Z/0181/19

TAK

13.90 13.90/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

20
JABRZYK Antonina 2011-10-16 Z/0187/19

TAK

14.02 14.02/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

21
JASIŃSKA Lena 2011-03-04 Z/0066/20

TAK

13.93 13.93/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2020

22
JESKE Zofia 2011-05-05 Z/0132/20

TAK

14.53 14.53/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Archidiecezjalna Katolicka Szkoła Podstawowa 2020

23
JOBCZYK Daria 2010-10-20 Z/0055/20

TAK

15.81 15.81/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2020

24
KACZOR Natasza 2012-02-22 Z/0312/18

TAK

13.37 13.37/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

25
KACZOROWSKA Hanna 2011-04-07 Z/0069/20

TAK

16.89 16.89/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2020

26
KOBUS Agata 2010-09-17 Z/0317/18

TAK

12.43 12.43/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Góra 2020

27
KOCAN Zuzanna 2011-11-25 Z/0179/19

TAK

14.33 14.33/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2020

28
KOLENDA Zofia 2011-03-29 Z/0070/20

TAK

18.12/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 1 Podkowa Leśna 2020

29
KOROTYSZEWSKA Lena 2014-07-16 Z/0580/20

TAK

MKS Cuprum Lubin Przedszkole nr. 8 Lubin 2020

30
KRÓL Maja 2011-01-02 Z/0331/20

TAK

14.13 14.13/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

31
LEWANDOWSKA Zuzanna 2011-01-15 Z/0008/18

TAK

15.83 15.75/19 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2020

32
LEWICKA Maja 2011-07-20 Z/0244/19

TAK

14.50 14.50/20 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2020

33
LITWITZ Małgorzata 2011-05-19 Z/0430/20

TAK

14.27 14.27/21 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen Archidiecezjalna Katolicka Szkoła Podstawowa 2020

34
LUDWICKA Antonina 2012-02-03 Z/0116/19

TAK

14.39 14.39/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 5 Lubin 2020

35
ŁUKASZCZYK Gloria 2012-08-25 Z/0260/19

TAK

17.53 17.53/20 UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

36
MACHNICKA Małgorzata 2010-09-11 Z/0196/20

TAK

13.80 13.80/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2020

37
MARCINKOWSKA Lilla 2010-09-25 Z/0512/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki MTE Milanówek 2020

38
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 Z/0098/17

TAK

12.99 12.99/20 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2020

39
MIERZWA Klara 2010-07-19 Z/0581/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

40
MILNIKIEL Wiktoria 2012-01-22 Z/0115/19

TAK

13.63 13.63/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 3 Lubin 2020

41
MISTA Karla 2013-05-01 Z/0093/20

TAK

19.78 19.78/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Międzynarodowa Szkoła Europejska IES Wiertnicza Warszawa 2020

42
MORAWETZ Amelia 2011-05-20 Z/0216/20

TAK

17.50 17.50/20 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 2 Zakopane 2020

43
MOSKWA Maria 2012-01-25 Z/0425/20

TAK

15.48 15.48/21 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen nauczanie indywidualne 2020

44
NOWACKA Anna 2010-09-09 Z/0444/20

TAK

15.05 15.05/21 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

45
ORDZIŃSKA Jagoda 2011-06-07 Z/0148/19

TAK

14.35 14.35/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

46
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 Z/0005/16

TAK

14.98 14.98/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

47
OSTROWSKA Maja 2010-11-20 Z/0133/20

TAK

13.51 13.51/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP ZAWADA Gnina Tomaszów Mazowiecki 2020

48
PAŁCZAK Julia 2010-09-25 Z/0583/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

49
PERZYŃSKA Anna 2011-01-29 Z/0194/19

TAK

13.53 13.53/21 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

50
PĘKSA Zofia 2012-11-25 Z/0118/20

TAK

17.45 17.45/20 UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

51
PODSKARBI Alicja 2012-06-27 Z/0314/20

TAK

14.19 14.19/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP TOMEK Tomaszów Mazowiecki 2020

52
POLAK Roksana 2010-07-23 Z/0109/17

TAK

13.26 13.26/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2020

53
PUŁAWSKA Beata 2011-12-31 Z/0604/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Brwinów 2020

54
PUŁECKA Nina 2011-11-25 Z/0090/17

TAK

14.37 14.37/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2020

55
RADOŃ Julia 2011-05-26 Z/0217/20

TAK

17.83 17.83/20 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 3 Zakopane 2020

56
RADZIKOWSKA Maja 2012-10-01 Z/0422/20

TAK

15.13 15.13/21 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen nauczanie indywidualne 2020

57
STEC Julia 2011-01-16 Z/0105/20

TAK

13.85 13.85/20 SKŁ Górnik Sanok SP Trepcza 2020

58
SZCZĘSNA Zofia 2012-05-28 Z/0137/20

TAK

13.88 13.88/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 3 Tomaszów Mazowiecki 2020

59
SZEŁĘGA Zuzanna 2010-10-05 Z/0006/20

TAK

14.08 14.08/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój SZSP Kudowa-Zdrój-Słone 2020

60
TELATYŃSKA Małgorzata 2011-09-24 Z/0207/20

TAK

15.10 15.10/21 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

61
TREBUNIA Zuzanna 2011-03-25 Z/0199/19

TAK

16.54 16.54/20 UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

62
WAWNIKIEWICZ Ada 2012-02-15 Z/0206/20

TAK

16.55 16.55/21 MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2020

63
WODZYŃSKA Maria 2011-06-20 Z/0180/19

TAK

13.96 13.96/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

64
WYROBEK Aleksandra 2011-01-30 Z/0218/20

TAK

18.56 18.56/20 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 2 Zakopane 2020

65
ŻMUDZIŃSKA Iga 2012-02-16 Z/0419/20

TAK

15.33 15.33/20 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2020

 
300 m kobiet (2) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAFIA Anna 2012-05-09 Z/0124/20

TAK

UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

2
BIERNACKA Anna 2011-03-01 Z/0175/19

TAK

43.53 43.53/20 KS Orzeł Elbląg SP 1 Elbląg 2020

3
BLUJ Bianka 2011-01-08 Z/0258/19

TAK

39.19/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Sanok 2020

4
BORKOWSKA Antonina 2011-04-24 Z/0197/19

TAK

46.28 46.28/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

5
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 Z/0196/19

TAK

44.21/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

6
CHROBAK Hania 2011-05-12 Z/0140/20

TAK

42.68 42.68/20 AZS Zakopane KNSP Zakopane 2020

7
CHYC-KUROS Julia 2012-04-25 Z/0122/20

TAK

UKS Olczanka Zakopane SP4 Zakopane 2020

8
CUDAKIEWICZ Hanna 2010-10-08 Z/0511/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Milanówek 2020

9
CZAJKOWSKA Michalina 2012-06-03 Z/0120/19

TAK

35.48 35.48/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP NR 12 Lubin 2020

10
DĄBROWSKA Nikola 2011-11-14 Z/0352/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2020

11
DOLEŻEK Nikola 2010-12-24 Z/0576/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

12
DOLEŻEK Nikola 2010-12-24 Z/0576/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

13
DROZDOWSKA Klara 2010-11-05 Z/0577/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

14
DYDEK Oliwia 2010-08-08 Z/0247/18

TAK

48.05 35.47/20 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2020

15
GAWLAK Katarzyna 2013-07-11 Z/0121/20

TAK

54.24 54.24/20 UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

16
GAWLAK Maria 2011-05-13 Z/0200/19

TAK

46.07 46.07/20 UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

17
GAWRON Hanna 2012-09-26 Z/0053/20

TAK

37.40 37.40/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2020

18
GĄSIENICA-WAWRYTKO Natalia 2011-06-03 Z/0236/20

TAK

46.05 46.05/20 AZS Zakopane KNSP Zakopane 2020

19
IWANEK Alicja 2011-08-26 Z/0181/19

TAK

34.79 34.79/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

20
JABRZYK Antonina 2011-10-16 Z/0187/19

TAK

37.12 37.12/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

21
JASIŃSKA Lena 2011-03-04 Z/0066/20

TAK

38.61 38.61/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2020

22
JESKE Zofia 2011-05-05 Z/0132/20

TAK

37.37 37.37/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Archidiecezjalna Katolicka Szkoła Podstawowa 2020

23
JOBCZYK Daria 2010-10-20 Z/0055/20

TAK

43.67 43.67/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2020

24
KACZOR Natasza 2012-02-22 Z/0312/18

TAK

33.06 33.06/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

25
KACZOROWSKA Hanna 2011-04-07 Z/0069/20

TAK

44.56 44.56/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2020

26
KOBUS Agata 2010-09-17 Z/0317/18

TAK

31.91 31.91/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Góra 2020

27
KOCAN Zuzanna 2011-11-25 Z/0179/19

TAK

36.57 36.57/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2020

28
KOLENDA Zofia 2011-03-29 Z/0070/20

TAK

48.11/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 1 Podkowa Leśna 2020

29
KOROTYSZEWSKA Lena 2014-07-16 Z/0580/20

TAK

MKS Cuprum Lubin Przedszkole nr. 8 Lubin 2020

30
KRÓL Maja 2011-01-02 Z/0331/20

TAK

40.40 40.40/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

31
LEWANDOWSKA Zuzanna 2011-01-15 Z/0008/18

TAK

41.57 39.99/20 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2020

32
LEWICKA Maja 2011-07-20 Z/0244/19

TAK

41.29 41.29/20 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2020

33
LITWITZ Małgorzata 2011-05-19 Z/0430/20

TAK

41.07 41.07/20 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen Archidiecezjalna Katolicka Szkoła Podstawowa 2020

34
LUDWICKA Antonina 2012-02-03 Z/0116/19

TAK

36.23 36.23/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 5 Lubin 2020

35
ŁUKASZCZYK Gloria 2012-08-25 Z/0260/19

TAK

48.34 48.34/20 UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

36
MACHNICKA Małgorzata 2010-09-11 Z/0196/20

TAK

36.56 36.56/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2020

37
MARCINKOWSKA Lilla 2010-09-25 Z/0512/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki MTE Milanówek 2020

38
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 Z/0098/17

TAK

32.24 32.24/20 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2020

39
MIERZWA Klara 2010-07-19 Z/0581/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

40
MILNIKIEL Wiktoria 2012-01-22 Z/0115/19

TAK

34.35 34.35/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 3 Lubin 2020

41
MISTA Karla 2013-05-01 Z/0093/20

TAK

59.41 59.41/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Międzynarodowa Szkoła Europejska IES Wiertnicza Warszawa 2020

42
MORAWETZ Amelia 2011-05-20 Z/0216/20

TAK

42.33 42.33/20 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 2 Zakopane 2020

43
MOSKWA Maria 2012-01-25 Z/0425/20

TAK

43.48 43.48/21 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen nauczanie indywidualne 2020

44
NOWACKA Anna 2010-09-09 Z/0444/20

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

45
ORDZIŃSKA Jagoda 2011-06-07 Z/0148/19

TAK

39.69 39.69/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

46
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 Z/0005/16

TAK

37.07 37.07/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

47
OSTROWSKA Maja 2010-11-20 Z/0133/20

TAK

36.22 36.22/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP ZAWADA Gnina Tomaszów Mazowiecki 2020

48
PAŁCZAK Julia 2010-09-25 Z/0583/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

49
PERZYŃSKA Anna 2011-01-29 Z/0194/19

TAK

33.79 33.79/21 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

50
PĘKSA Zofia 2012-11-25 Z/0118/20

TAK

46.84 46.84/20 UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

51
PODSKARBI Alicja 2012-06-27 Z/0314/20

TAK

36.99 36.99/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP TOMEK Tomaszów Mazowiecki 2020

52
POLAK Roksana 2010-07-23 Z/0109/17

TAK

33.53 33.53/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2020

53
PUŁAWSKA Beata 2011-12-31 Z/0604/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Brwinów 2020

54
PUŁECKA Nina 2011-11-25 Z/0090/17

TAK

36.33 36.33/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2020

55
RADOŃ Julia 2011-05-26 Z/0217/20

TAK

49.56 49.56/20 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 3 Zakopane 2020

56
RADZIKOWSKA Maja 2012-10-01 Z/0422/20

TAK

40.03 40.03/21 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen nauczanie indywidualne 2020

57
STEC Julia 2011-01-16 Z/0105/20

TAK

35.45 35.45/20 SKŁ Górnik Sanok SP Trepcza 2020

58
SZCZĘSNA Zofia 2012-05-28 Z/0137/20

TAK

35.21 35.21/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 3 Tomaszów Mazowiecki 2020

59
SZEŁĘGA Zuzanna 2010-10-05 Z/0006/20

TAK

36.20 36.20/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój SZSP Kudowa-Zdrój-Słone 2020

60
TELATYŃSKA Małgorzata 2011-09-24 Z/0207/20

TAK

42.90 42.90/21 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

61
TREBUNIA Zuzanna 2011-03-25 Z/0199/19

TAK

46.37 46.37/20 UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

62
WAWNIKIEWICZ Ada 2012-02-15 Z/0206/20

TAK

48.07 48.07/21 MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2020

63
WODZYŃSKA Maria 2011-06-20 Z/0180/19

TAK

35.56 35.56/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

64
WYROBEK Aleksandra 2011-01-30 Z/0218/20

TAK

54.40 54.40/20 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 2 Zakopane 2020

65
ŻMUDZIŃSKA Iga 2012-02-16 Z/0419/20

TAK

42.95 42.95/20 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2020

 
300 m kobiet E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAFIA Anna 2012-05-09 Z/0124/20

TAK

UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

2
BIERNACKA Anna 2011-03-01 Z/0175/19

TAK

43.53 43.53/20 KS Orzeł Elbląg SP 1 Elbląg 2020

3
BLUJ Bianka 2011-01-08 Z/0258/19

TAK

39.19/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Sanok 2020

4
BORKOWSKA Antonina 2011-04-24 Z/0197/19

TAK

46.28 46.28/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

5
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 Z/0196/19

TAK

44.21/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

6
CHROBAK Hania 2011-05-12 Z/0140/20

TAK

42.68 42.68/20 AZS Zakopane KNSP Zakopane 2020

7
CHYC-KUROS Julia 2012-04-25 Z/0122/20

TAK

UKS Olczanka Zakopane SP4 Zakopane 2020

8
CUDAKIEWICZ Hanna 2010-10-08 Z/0511/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Milanówek 2020

9
CZAJKOWSKA Michalina 2012-06-03 Z/0120/19

TAK

35.48 35.48/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP NR 12 Lubin 2020

10
DĄBROWSKA Nikola 2011-11-14 Z/0352/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2020

11
DOLEŻEK Nikola 2010-12-24 Z/0576/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

12
DOLEŻEK Nikola 2010-12-24 Z/0576/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

13
DROZDOWSKA Klara 2010-11-05 Z/0577/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

14
DYDEK Oliwia 2010-08-08 Z/0247/18

TAK

48.05 35.47/20 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2020

15
GAWLAK Katarzyna 2013-07-11 Z/0121/20

TAK

54.24 54.24/20 UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

16
GAWLAK Maria 2011-05-13 Z/0200/19

TAK

46.07 46.07/20 UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

17
GAWRON Hanna 2012-09-26 Z/0053/20

TAK

37.40 37.40/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2020

18
GĄSIENICA-WAWRYTKO Natalia 2011-06-03 Z/0236/20

TAK

46.05 46.05/20 AZS Zakopane KNSP Zakopane 2020

19
IWANEK Alicja 2011-08-26 Z/0181/19

TAK

34.79 34.79/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

20
JABRZYK Antonina 2011-10-16 Z/0187/19

TAK

37.12 37.12/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

21
JASIŃSKA Lena 2011-03-04 Z/0066/20

TAK

38.61 38.61/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2020

22
JESKE Zofia 2011-05-05 Z/0132/20

TAK

37.37 37.37/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Archidiecezjalna Katolicka Szkoła Podstawowa 2020

23
JOBCZYK Daria 2010-10-20 Z/0055/20

TAK

43.67 43.67/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2020

24
KACZOR Natasza 2012-02-22 Z/0312/18

TAK

33.06 33.06/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

25
KACZOROWSKA Hanna 2011-04-07 Z/0069/20

TAK

44.56 44.56/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2020

26
KOBUS Agata 2010-09-17 Z/0317/18

TAK

31.91 31.91/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Góra 2020

27
KOCAN Zuzanna 2011-11-25 Z/0179/19

TAK

36.57 36.57/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2020

28
KOLENDA Zofia 2011-03-29 Z/0070/20

TAK

48.11/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 1 Podkowa Leśna 2020

29
KOROTYSZEWSKA Lena 2014-07-16 Z/0580/20

TAK

MKS Cuprum Lubin Przedszkole nr. 8 Lubin 2020

30
KRÓL Maja 2011-01-02 Z/0331/20

TAK

40.40 40.40/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

31
LEWANDOWSKA Zuzanna 2011-01-15 Z/0008/18

TAK

41.57 39.99/20 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2020

32
LEWICKA Maja 2011-07-20 Z/0244/19

TAK

41.29 41.29/20 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2020

33
LITWITZ Małgorzata 2011-05-19 Z/0430/20

TAK

41.07 41.07/20 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen Archidiecezjalna Katolicka Szkoła Podstawowa 2020

34
LUDWICKA Antonina 2012-02-03 Z/0116/19

TAK

36.23 36.23/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 5 Lubin 2020

35
ŁUKASZCZYK Gloria 2012-08-25 Z/0260/19

TAK

48.34 48.34/20 UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

36
MACHNICKA Małgorzata 2010-09-11 Z/0196/20

TAK

36.56 36.56/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2020

37
MARCINKOWSKA Lilla 2010-09-25 Z/0512/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki MTE Milanówek 2020

38
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 Z/0098/17

TAK

32.24 32.24/20 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2020

39
MIERZWA Klara 2010-07-19 Z/0581/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

40
MILNIKIEL Wiktoria 2012-01-22 Z/0115/19

TAK

34.35 34.35/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 3 Lubin 2020

41
MISTA Karla 2013-05-01 Z/0093/20

TAK

59.41 59.41/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Międzynarodowa Szkoła Europejska IES Wiertnicza Warszawa 2020

42
MORAWETZ Amelia 2011-05-20 Z/0216/20

TAK

42.33 42.33/20 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 2 Zakopane 2020

43
MOSKWA Maria 2012-01-25 Z/0425/20

TAK

43.48 43.48/21 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen nauczanie indywidualne 2020

44
NOWACKA Anna 2010-09-09 Z/0444/20

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

45
ORDZIŃSKA Jagoda 2011-06-07 Z/0148/19

TAK

39.69 39.69/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

46
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 Z/0005/16

TAK

37.07 37.07/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

47
OSTROWSKA Maja 2010-11-20 Z/0133/20

TAK

36.22 36.22/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP ZAWADA Gnina Tomaszów Mazowiecki 2020

48
PAŁCZAK Julia 2010-09-25 Z/0583/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

49
PERZYŃSKA Anna 2011-01-29 Z/0194/19

TAK

33.79 33.79/21 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

50
PĘKSA Zofia 2012-11-25 Z/0118/20

TAK

46.84 46.84/20 UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

51
PODSKARBI Alicja 2012-06-27 Z/0314/20

TAK

36.99 36.99/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP TOMEK Tomaszów Mazowiecki 2020

52
POLAK Roksana 2010-07-23 Z/0109/17

TAK

33.53 33.53/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2020

53
PUŁAWSKA Beata 2011-12-31 Z/0604/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Brwinów 2020

54
PUŁECKA Nina 2011-11-25 Z/0090/17

TAK

36.33 36.33/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2020

55
RADOŃ Julia 2011-05-26 Z/0217/20

TAK

49.56 49.56/20 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 3 Zakopane 2020

56
RADZIKOWSKA Maja 2012-10-01 Z/0422/20

TAK

40.03 40.03/21 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen nauczanie indywidualne 2020

57
STEC Julia 2011-01-16 Z/0105/20

TAK

35.45 35.45/20 SKŁ Górnik Sanok SP Trepcza 2020

58
SZCZĘSNA Zofia 2012-05-28 Z/0137/20

TAK

35.21 35.21/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 3 Tomaszów Mazowiecki 2020

59
SZEŁĘGA Zuzanna 2010-10-05 Z/0006/20

TAK

36.20 36.20/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój SZSP Kudowa-Zdrój-Słone 2020

60
TELATYŃSKA Małgorzata 2011-09-24 Z/0207/20

TAK

42.90 42.90/21 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

61
TREBUNIA Zuzanna 2011-03-25 Z/0199/19

TAK

46.37 46.37/20 UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2020

62
WAWNIKIEWICZ Ada 2012-02-15 Z/0206/20

TAK

48.07 48.07/21 MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2020

63
WODZYŃSKA Maria 2011-06-20 Z/0180/19

TAK

35.56 35.56/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

64
WYROBEK Aleksandra 2011-01-30 Z/0218/20

TAK

54.40 54.40/20 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 2 Zakopane 2020

65
ŻMUDZIŃSKA Iga 2012-02-16 Z/0419/20

TAK

42.95 42.95/20 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2020

 
300 m kobiet (2) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Julia 2009-08-04 Z/0211/17

TAK

33.06 32.91/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2020

2
CHARYTON Julia 2010-04-15 Z/0003/18

TAK

38.69 38.69/20 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2020

3
CZWERENKO Justyna 2009-12-12 Z/0270/18

TAK

36.41 36.41/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2020

4
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0058/18

TAK

31.90 31.90/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SSP MTE Milanówek 2020

5
DRECHNA Aleksandra 2009-08-18 Z/0434/20

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

6
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

32.87 32.87/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Książenice 2020

7
FĄFROWICZ Justyna 2009-09-29 Z/0203/19

TAK

45.50/20 MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2020

8
GARBACZEWSKA Dominika 2009-11-23 Z/0253/19

TAK

47.08/20 MKS Cuprum Lubin SP7 Lubin 2020

9
GOWOREK Michalina 2010-03-18 Z/0197/20

TAK

33.07 33.07/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2020

10
GRIŃKOW Zofia 2010-01-09 Z/0099/17

TAK

31.63 31.63/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

11
HALEWSKA Lili 2010-03-04 Z/0005/20

TAK

37.41 37.41/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój SZSP Kudowa-Zdrój-Słone 2020

12
HERBUT Anna 2010-01-10 Z/0171/17

TAK

39.92/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2020

13
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 Z/0006/16

TAK

34.16 34.16/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

14
JÓŹWIK Julia 2009-12-02 Z/0063/20

TAK

33.78 33.78/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP LUBOCHNIA 2020

15
KACZOR Amelia 2010-04-18 Z/0318/18

TAK

32.51 32.51/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

16
KACZOR Amelia 2010-04-18 Z/0318/18

TAK

32.51 32.51/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

17
KACZOR Julia 2010-04-18 Z/0313/18

TAK

31.55 31.55/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

18
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

36.28 36.28/21 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

19
KAMIŃSKA Pola 2009-09-14 Z/0205/19

TAK

41.94/20 MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2020

20
KIEREBIŃSKA Dominika 2010-01-04 Z/0326/18

TAK

32.58 32.58/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2020

21
KUBACKA Milena 2010-01-27 Z/0139/20

TAK

34.53 34.53/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2020

22
LASKA Maja 2010-06-29 Z/0214/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP7 Lubin 2020

23
LEJMAN Nadia 2009-12-16 Z/0239/19

TAK

36.20 36.20/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2020

24
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

35.80 35.80/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

25
MARSZAŁEK Zofia 2010-06-29 Z/0092/18

TAK

32.71 32.71/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

26
MESZKA Dominika 2009-08-02 Z/0090/18

TAK

35.69 35.69/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2020

27
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 Z/0198/17

TAK

32.24 32.24/21 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

28
MROZEK Weronika 2010-06-25 Z/0582/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP7 Lubin 2020

29
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 Z/0099/16

TAK

33.06 33.06/21 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2020

30
OBIREK Hanna 2010-03-09 Z/0088/18

TAK

32.39 32.39/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2020

31
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

30.47 30.47/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

32
PAWLIK Zofia 2009-10-28 Z/0238/19

TAK

35.36 35.36/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2020

33
RUDNICKA Lena 2010-04-13 Z/0124/19

TAK

32.89 32.89/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 w Lubinie 2020

34
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

33.37 33.27/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

35
SULGOSTOWSKA Joanna 2010-04-23 Z/0439/20

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

36
SUROWIEC Aleksandra 2009-07-14 Z/0143/19

TAK

34.90 34.90/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

37
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 Z/0174/19

TAK

29.26 29.26/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

38
WŁASZYN Lena 2009-12-04 Z/0011/18

TAK

40.51/19 KS Orzeł Elbląg SP 21 Elbląg 2020

39
WRONA Lena 2010-04-10 Z/0322/18

TAK

40.45 40.45/21 UKS Znicz Kłodzko SP 7 Kłodzko 2020

40
ZIELIŃSKA Julia 2009-07-03 Z/0195/20

TAK

36.23 36.23/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2020

41
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 Z/0231/18

TAK

33.38 33.38/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

42
ZYGADŁO Zofia 2010-03-21 Z/0097/19

TAK

42.23 42.23/21 UKS Znicz Kłodzko SP 7 Kłodzko 2020

 
300 m kobiet E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Julia 2009-08-04 Z/0211/17

TAK

33.06 32.91/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2020

2
CHARYTON Julia 2010-04-15 Z/0003/18

TAK

38.69 38.69/20 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2020

3
CZWERENKO Justyna 2009-12-12 Z/0270/18

TAK

36.41 36.41/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2020

4
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0058/18

TAK

31.90 31.90/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SSP MTE Milanówek 2020

5
DRECHNA Aleksandra 2009-08-18 Z/0434/20

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

6
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

32.87 32.87/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Książenice 2020

7
FĄFROWICZ Justyna 2009-09-29 Z/0203/19

TAK

45.50/20 MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2020

8
GARBACZEWSKA Dominika 2009-11-23 Z/0253/19

TAK

47.08/20 MKS Cuprum Lubin SP7 Lubin 2020

9
GOWOREK Michalina 2010-03-18 Z/0197/20

TAK

33.07 33.07/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2020

10
GRIŃKOW Zofia 2010-01-09 Z/0099/17

TAK

31.63 31.63/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

11
HALEWSKA Lili 2010-03-04 Z/0005/20

TAK

37.41 37.41/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój SZSP Kudowa-Zdrój-Słone 2020

12
HERBUT Anna 2010-01-10 Z/0171/17

TAK

39.92/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2020

13
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 Z/0006/16

TAK

34.16 34.16/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

14
JÓŹWIK Julia 2009-12-02 Z/0063/20

TAK

33.78 33.78/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP LUBOCHNIA 2020

15
KACZOR Amelia 2010-04-18 Z/0318/18

TAK

32.51 32.51/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

16
KACZOR Amelia 2010-04-18 Z/0318/18

TAK

32.51 32.51/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

17
KACZOR Julia 2010-04-18 Z/0313/18

TAK

31.55 31.55/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

18
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

36.28 36.28/21 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

19
KAMIŃSKA Pola 2009-09-14 Z/0205/19

TAK

41.94/20 MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2020

20
KIEREBIŃSKA Dominika 2010-01-04 Z/0326/18

TAK

32.58 32.58/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2020

21
KUBACKA Milena 2010-01-27 Z/0139/20

TAK

34.53 34.53/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2020

22
LASKA Maja 2010-06-29 Z/0214/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP7 Lubin 2020

23
LEJMAN Nadia 2009-12-16 Z/0239/19

TAK

36.20 36.20/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2020

24
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

35.80 35.80/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

25
MARSZAŁEK Zofia 2010-06-29 Z/0092/18

TAK

32.71 32.71/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

26
MESZKA Dominika 2009-08-02 Z/0090/18

TAK

35.69 35.69/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2020

27
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 Z/0198/17

TAK

32.24 32.24/21 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

28
MROZEK Weronika 2010-06-25 Z/0582/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP7 Lubin 2020

29
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 Z/0099/16

TAK

33.06 33.06/21 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2020

30
OBIREK Hanna 2010-03-09 Z/0088/18

TAK

32.39 32.39/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2020

31
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

30.47 30.47/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

32
PAWLIK Zofia 2009-10-28 Z/0238/19

TAK

35.36 35.36/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2020

33
RUDNICKA Lena 2010-04-13 Z/0124/19

TAK

32.89 32.89/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 w Lubinie 2020

34
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

33.37 33.27/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

35
SULGOSTOWSKA Joanna 2010-04-23 Z/0439/20

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

36
SUROWIEC Aleksandra 2009-07-14 Z/0143/19

TAK

34.90 34.90/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

37
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 Z/0174/19

TAK

29.26 29.26/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

38
WŁASZYN Lena 2009-12-04 Z/0011/18

TAK

40.51/19 KS Orzeł Elbląg SP 21 Elbląg 2020

39
WRONA Lena 2010-04-10 Z/0322/18

TAK

40.45 40.45/21 UKS Znicz Kłodzko SP 7 Kłodzko 2020

40
ZIELIŃSKA Julia 2009-07-03 Z/0195/20

TAK

36.23 36.23/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2020

41
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 Z/0231/18

TAK

33.38 33.38/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

42
ZYGADŁO Zofia 2010-03-21 Z/0097/19

TAK

42.23 42.23/21 UKS Znicz Kłodzko SP 7 Kłodzko 2020

 
500 m kobiet (2) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Julia 2009-08-04 Z/0211/17

TAK

53.37 53.37/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2020

2
CHARYTON Julia 2010-04-15 Z/0003/18

TAK

1:06.07 1:06.07/20 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2020

3
CZWERENKO Justyna 2009-12-12 Z/0270/18

TAK

1:04.12 1:04.12/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2020

4
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0058/18

TAK

51.19 51.19/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SSP MTE Milanówek 2020

5
DRECHNA Aleksandra 2009-08-18 Z/0434/20

TAK

59.63 59.63/21 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

6
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

52.25 52.25/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Książenice 2020

7
FĄFROWICZ Justyna 2009-09-29 Z/0203/19

TAK

1:14.06 1:14.06/20 MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2020

8
GARBACZEWSKA Dominika 2009-11-23 Z/0253/19

TAK

1:15.75 1:15.75/20 MKS Cuprum Lubin SP7 Lubin 2020

9
GOWOREK Michalina 2010-03-18 Z/0197/20

TAK

53.35 53.35/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2020

10
GRIŃKOW Zofia 2010-01-09 Z/0099/17

TAK

50.67 50.67/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

11
HALEWSKA Lili 2010-03-04 Z/0005/20

TAK

1:03.14 1:03.14/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój SZSP Kudowa-Zdrój-Słone 2020

12
HERBUT Anna 2010-01-10 Z/0171/17

TAK

1:18.48 1:18.48/20 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2020

13
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 Z/0006/16

TAK

57.75 56.53/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

14
JÓŹWIK Julia 2009-12-02 Z/0063/20

TAK

53.31 53.31/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP LUBOCHNIA 2020

15
KACZOR Amelia 2010-04-18 Z/0318/18

TAK

51.24 51.24/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

16
KACZOR Amelia 2010-04-18 Z/0318/18

TAK

51.24 51.24/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

17
KACZOR Julia 2010-04-18 Z/0313/18

TAK

49.60 49.60/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

18
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

59.86 59.86/21 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

19
KAMIŃSKA Pola 2009-09-14 Z/0205/19

TAK

1:12.39 1:12.39/20 MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2020

20
KIEREBIŃSKA Dominika 2010-01-04 Z/0326/18

TAK

53.25 53.25/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2020

21
KUBACKA Milena 2010-01-27 Z/0139/20

TAK

56.28 56.28/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2020

22
LASKA Maja 2010-06-29 Z/0214/20

TAK

1:12.02 1:12.02/20 MKS Cuprum Lubin SP7 Lubin 2020

23
LEJMAN Nadia 2009-12-16 Z/0239/19

TAK

57.31 57.31/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2020

24
MARSZAŁEK Zofia 2010-06-29 Z/0092/18

TAK

53.11 53.11/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

25
MESZKA Dominika 2009-08-02 Z/0090/18

TAK

58.64 58.64/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2020

26
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 Z/0198/17

TAK

52.94 52.94/21 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

27
MROZEK Weronika 2010-06-25 Z/0582/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP7 Lubin 2020

28
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 Z/0099/16

TAK

53.36 53.36/21 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2020

29
OBIREK Hanna 2010-03-09 Z/0088/18

TAK

52.14 52.14/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2020

30
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

47.65 47.65/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

31
PAWLIK Zofia 2009-10-28 Z/0238/19

TAK

57.27 57.27/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2020

32
RUDNICKA Lena 2010-04-13 Z/0124/19

TAK

51.00 51.00/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 w Lubinie 2020

33
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

54.22 53.96/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

34
SULGOSTOWSKA Joanna 2010-04-23 Z/0439/20

TAK

1:08.20 1:08.20/21 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

35
SUROWIEC Aleksandra 2009-07-14 Z/0143/19

TAK

54.92 54.92/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

36
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 Z/0174/19

TAK

45.54 45.54/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

37
WŁASZYN Lena 2009-12-04 Z/0011/18

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 21 Elbląg 2020

38
WRONA Lena 2010-04-10 Z/0322/18

TAK

1:07.30 1:07.30/21 UKS Znicz Kłodzko SP 7 Kłodzko 2020

39
ZIELIŃSKA Julia 2009-07-03 Z/0195/20

TAK

58.08 58.08/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2020

40
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 Z/0231/18

TAK

54.82 54.82/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

41
ZYGADŁO Zofia 2010-03-21 Z/0097/19

TAK

1:10.33 1:10.33/21 UKS Znicz Kłodzko SP 7 Kłodzko 2020

 
500 m kobiet (1) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Julia 2009-08-04 Z/0211/17

TAK

53.37 53.37/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2020

2
CHARYTON Julia 2010-04-15 Z/0003/18

TAK

1:06.07 1:06.07/20 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2020

3
CZWERENKO Justyna 2009-12-12 Z/0270/18

TAK

1:04.12 1:04.12/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2020

4
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0058/18

TAK

51.19 51.19/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SSP MTE Milanówek 2020

5
DRECHNA Aleksandra 2009-08-18 Z/0434/20

TAK

59.63 59.63/21 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

6
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

52.25 52.25/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Książenice 2020

7
FĄFROWICZ Justyna 2009-09-29 Z/0203/19

TAK

1:14.06 1:14.06/20 MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2020

8
GARBACZEWSKA Dominika 2009-11-23 Z/0253/19

TAK

1:15.75 1:15.75/20 MKS Cuprum Lubin SP7 Lubin 2020

9
GOWOREK Michalina 2010-03-18 Z/0197/20

TAK

53.35 53.35/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2020

10
GRIŃKOW Zofia 2010-01-09 Z/0099/17

TAK

50.67 50.67/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

11
HALEWSKA Lili 2010-03-04 Z/0005/20

TAK

1:03.14 1:03.14/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój SZSP Kudowa-Zdrój-Słone 2020

12
HERBUT Anna 2010-01-10 Z/0171/17

TAK

1:18.48 1:18.48/20 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2020

13
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 Z/0006/16

TAK

57.75 56.53/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

14
JÓŹWIK Julia 2009-12-02 Z/0063/20

TAK

53.31 53.31/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP LUBOCHNIA 2020

15
KACZOR Amelia 2010-04-18 Z/0318/18

TAK

51.24 51.24/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

16
KACZOR Amelia 2010-04-18 Z/0318/18

TAK

51.24 51.24/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

17
KACZOR Julia 2010-04-18 Z/0313/18

TAK

49.60 49.60/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2020

18
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

59.86 59.86/21 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

19
KAMIŃSKA Pola 2009-09-14 Z/0205/19

TAK

1:12.39 1:12.39/20 MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2020

20
KIEREBIŃSKA Dominika 2010-01-04 Z/0326/18

TAK

53.25 53.25/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2020

21
KUBACKA Milena 2010-01-27 Z/0139/20

TAK

56.28 56.28/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2020

22
LASKA Maja 2010-06-29 Z/0214/20

TAK

1:12.02 1:12.02/20 MKS Cuprum Lubin SP7 Lubin 2020

23
LEJMAN Nadia 2009-12-16 Z/0239/19

TAK

57.31 57.31/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2020

24
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

56.12 56.12/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

25
MARSZAŁEK Zofia 2010-06-29 Z/0092/18

TAK

53.11 53.11/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

26
MESZKA Dominika 2009-08-02 Z/0090/18

TAK

58.64 58.64/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2020

27
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 Z/0198/17

TAK

52.94 52.94/21 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

28
MROZEK Weronika 2010-06-25 Z/0582/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP7 Lubin 2020

29
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 Z/0099/16

TAK

53.36 53.36/21 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2020

30
OBIREK Hanna 2010-03-09 Z/0088/18

TAK

52.14 52.14/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2020

31
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

47.65 47.65/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

32
PAWLIK Zofia 2009-10-28 Z/0238/19

TAK

57.27 57.27/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2020

33
RUDNICKA Lena 2010-04-13 Z/0124/19

TAK

51.00 51.00/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 w Lubinie 2020

34
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

54.22 53.96/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

35
SULGOSTOWSKA Joanna 2010-04-23 Z/0439/20

TAK

1:08.20 1:08.20/21 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

36
SUROWIEC Aleksandra 2009-07-14 Z/0143/19

TAK

54.92 54.92/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

37
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 Z/0174/19

TAK

45.54 45.54/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

38
WŁASZYN Lena 2009-12-04 Z/0011/18

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 21 Elbląg 2020

39
WRONA Lena 2010-04-10 Z/0322/18

TAK

1:07.30 1:07.30/21 UKS Znicz Kłodzko SP 7 Kłodzko 2020

40
ZIELIŃSKA Julia 2009-07-03 Z/0195/20

TAK

58.08 58.08/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2020

41
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 Z/0231/18

TAK

54.82 54.82/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

42
ZYGADŁO Zofia 2010-03-21 Z/0097/19

TAK

1:10.33 1:10.33/21 UKS Znicz Kłodzko SP 7 Kłodzko 2020

 
500 m kobiet (1) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGOCZ Bianka 2009-04-28 Z/0291/18

TAK

54.07 54.07/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

2
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

49.20 49.20/21 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2020

3
BYLINA Olivia 2009-01-26 Z/0103/16

TAK

55.04 55.04/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

4
CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 Z/0220/20

TAK

1:00.30 1:00.30/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SSP MTE Milanówek 2020

5
DOMAŃSKA Antonina 2008-08-26 Z/0100/18

TAK

54.07 54.07/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2020

6
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

51.04 51.04/21 MKS Cuprum Lubin SP Miłkowice 2020

7
FINC Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

54.18 53.71/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

8
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0098/18

TAK

47.01 47.01/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2020

9
GRIŃKOW Aleksandra 2008-08-17 Z/0097/16

TAK

50.01 50.01/21 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

10
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0761/15

TAK

52.19 51.43/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2020

11
GRZELKA Olga 2009-02-02 Z/0045/16

TAK

55.15 55.15/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2020

12
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0135/19

TAK

48.59 48.59/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

13
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0763/15

TAK

51.44 51.44/21 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2020

14
JAROSZ Oliwia 2008-08-10 Z/0103/20

TAK

53.57 53.57/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Szkoła w Chobieni 2020

15
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 Z/0046/16

TAK

49.62 49.62/21 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2020

16
KACZMARCZYK Wiktoria 2009-06-25 Z/0098/19

TAK

1:00.50 1:00.50/21 UKS Znicz Kłodzko SP 7 Kłodzko 2020

17
KONDASZEWSKA Lena 2008-08-16 Z/0149/19

TAK

52.55 52.55/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

18
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

48.94 48.94/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 1 Grodzisk Mazowiecki 2020

19
KOSTRZEWSKA Antonina 2008-12-02 Z/0320/18

TAK

58.32 58.32/20 UKS Znicz Kłodzko SP 7 Kłodzko 2020

20
KOWALCZYK Zuzanna 2008-07-23 Z/0188/19

TAK

52.23 52.23/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

21
KOZAREK Amelia 2008-12-10 Z/0100/20

TAK

1:03.21 1:03.21/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2020

22
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

46.63 46.63/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2020

23
KUCHTA Karolina 2008-10-05 Z/0044/19

TAK

AZS Zakopane SP 1 Zakopane 2020

24
LECHOWSKA Zofia 2009-02-08 Z/0110/20

TAK

56.14 56.14/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

25
LIP Aleksandra 2009-02-12 Z/0279/18

TAK

55.81 55.81/20 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2020

26
LISICZKO Hanna 2009-05-07 Z/0447/20

TAK

54.86 54.86/21 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

27
ŁAGODZIC Zuzanna 2009-01-22 Z/0193/20

TAK

1:05.48 1:05.48/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2020

28
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 Z/0268/18

TAK

54.39 54.39/21 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

29
MICHTA Nadia 2009-04-06 Z/0319/20

TAK

55.72 55.72/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim 2020

30
MIKOŁAJEWSKA Alicja 2008-08-13 Z/0086/20

TAK

55.43 55.43/21 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP 319 Warszawa 2020

31
MOLAK Julia 2009-02-25 Z/0163/19

TAK

58.76 58.76/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2020

32
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK

50.72 50.72/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2020

33
NOWAK Olimpia 2009-04-08 Z/0314/18

TAK

45.91 45.91/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Wołów 2020

34
PAPIS Hania 2009-02-21 Z/0316/18

TAK

46.46 46.46/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2020

35
PAWLIK Oliwia 2009-02-22 Z/0437/20

TAK

1:02.42 1:02.42/21 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

36
PIETRAK Julia 2009-04-07 Z/0146/19

TAK

49.93 49.93/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

37
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0107/17

TAK

50.35 50.35/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Komorów 2020

38
PYTLOWANY Maja 2008-07-10 Z/0248/18

TAK

51.59 51.59/20 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2020

39
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 Z/0101/16

TAK

46.88 46.88/21 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2020

40
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0145/19

TAK

51.19 51.19/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

41
SOSNOWSKA Maja 2009-05-10 Z/0136/20

TAK

57.03 57.03/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim 2020

42
SZOMBARA Zofia 2008-10-24 Z/0144/18

TAK

51.35 51.35/21 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP 212 Warszawa 2020

43
ŚWIECZAK Karolina 2008-12-25 Z/0870/15

TAK

1:00.68 1:00.68/20 AZS Zakopane SP 3 Zakopane 2020

44
TELATYŃSKA Hanna 2009-02-05 Z/0177/17

TAK

1:06.43 1:06.43/21 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

45
TUCHARZ Weronika 2008-07-09 Z/0049/18

TAK

59.32 59.32/21 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2020

46
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0151/19

TAK

47.00 47.00/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

47
WALCZAK Łucja 2008-07-25 Z/0567/20

TAK

1:01.83 1:01.83/21 UKS Znicz Kłodzko SP7 Kłodzko 2020

48
WERYSZKO Lena 2008-09-18 Z/0110/19

TAK

54.41 54.41/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 9 Lubin 2020

49
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 Z/0140/19

TAK

45.65 45.65/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

50
WÓJCIK Maja 2008-12-27 Z/0321/18

TAK

50.94 50.94/21 UKS Znicz Kłodzko SP 7 Kłodzko 2020

51
WROŃSKA Jagna 2008-09-25 Z/0289/20

TAK

1:10.68/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim 2020

52
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

51.04 51.04/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2020

53
ZAJĄC Emilia 2008-07-30 Z/0194/17

TAK

54.53 54.53/20 SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2020

 
500 m kobiet (1) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIEC Amelia 2007-08-12 Z/0105/18

TAK

50.22 50.22/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2020

2
BILSKA Julia 2008-03-16 Z/0607/20

TAK

1:00.31 1:00.31/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 10 TOMASZÓW MAZOWIECKI 2020

3
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

44.72 44.72/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP nr 2 Polanica-Zdrój 2020

4
BUKOWSKA Klaudia 2008-06-11 Z/0575/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

5
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

47.95 47.95/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2020

6
DYMKOWSKA Urszula 2008-03-14 Z/0136/18

TAK

51.06 51.06/21 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP 271 Warszawa 2020

7
DYMKOWSKA Urszula 2008-03-14 Z/0136/18

TAK

51.06 51.06/21 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP 271 Warszawa 2020

8
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

45.19 45.08/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

9
GĄSIENICA Wiktoria 2008-03-09 Z/0210/19

TAK

58.28 58.28/20 AZS Zakopane SP 10 Zakopane 2020

10
GREŃ Milena 2008-03-07 Z/0206/19

TAK

1:00.59 55.84/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2020

11
HERBUT Agnieszka 2008-01-31 Z/0172/17

TAK

50.04 49.55/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

12
KARCZEWSKA Julia 2008-01-26 Z/0191/18

TAK

1:05.04 58.04/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 2020

13
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

48.45 48.09/20 SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2020

14
KUCHARSKA Jagoda 2007-10-05 Z/0189/19

TAK

47.21 47.21/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

15
LEJBA Kinga 2007-09-21 Z/0144/20

TAK

49.49 49.49/21 UKS 3 Milanówek SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2020

16
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0115/16

TAK

46.57 46.48/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2020

17
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

41.48 41.48/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

18
OLSZUK Otylia 2007-09-24 Z/0143/20

TAK

48.45 47.92/20 UKS 3 Milanówek SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

19
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0106/17

TAK

46.52 46.52/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2020

20
RUSEK Amelia 2007-08-10 Z/0129/17

TAK

49.43 48.84/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2020

21
RYSZ Maja 2008-05-15 Z/0061/17

TAK

52.60 51.35/20 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2020

22
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 Z/0178/17

TAK

51.38 50.27/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

23
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK

55.01 54.42/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2020

24
SULEJ Julia 2007-09-19 Z/0150/17

TAK

52.27 52.21/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2020

25
SZEWCZYK Victoria 2008-06-25 Z/0143/18

TAK

52.67 52.67/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP 212 Warszawa 2020

26
SZYMAŃCZYK Anna 2007-09-06 Z/0327/18

TAK

49.61 49.61/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Królowa Wola 2020

27
SZYMAŃCZYK Anna 2007-09-06 Z/0327/18

TAK

49.61 49.61/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Królowa Wola 2020

28
WOŹNIAK Hania 2008-01-18 Z/0151/17

TAK

50.78 50.78/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2020

29
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0779/15

TAK

49.23 49.23/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2020

30
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

43.21 43.21/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP nr 2 Polanica-Zdrój 2020

31
ŻYTKO Małgorzata 2008-06-26 Z/0871/15

TAK

48.91 48.91/20 AZS Zakopane SPMS Zakopane 2020

 
500 m kobiet (2) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGOCZ Bianka 2009-04-28 Z/0291/18

TAK

54.07 54.07/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2020

2
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

49.20 49.20/21 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2020

3
BYLINA Olivia 2009-01-26 Z/0103/16

TAK

55.04 55.04/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

4
CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 Z/0220/20

TAK

1:00.30 1:00.30/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SSP MTE Milanówek 2020

5
DOMAŃSKA Antonina 2008-08-26 Z/0100/18

TAK

54.07 54.07/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2020

6
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

51.04 51.04/21 MKS Cuprum Lubin SP Miłkowice 2020

7
FINC Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

54.18 53.71/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2020

8
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0098/18

TAK

47.01 47.01/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2020

9
GRIŃKOW Aleksandra 2008-08-17 Z/0097/16

TAK

50.01 50.01/21 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2020

10
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0761/15

TAK

52.19 51.43/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2020

11
GRZELKA Olga 2009-02-02 Z/0045/16

TAK

55.15 55.15/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2020

12
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0135/19

TAK

48.59 48.59/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

13
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0763/15

TAK

51.44 51.44/21 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2020

14
JAROSZ Oliwia 2008-08-10 Z/0103/20

TAK

53.57 53.57/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Szkoła w Chobieni 2020

15
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 Z/0046/16

TAK

49.62 49.62/21 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2020

16
KACZMARCZYK Wiktoria 2009-06-25 Z/0098/19

TAK

1:00.50 1:00.50/21 UKS Znicz Kłodzko SP 7 Kłodzko 2020

17
KONDASZEWSKA Lena 2008-08-16 Z/0149/19

TAK

52.55 52.55/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

18
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

48.94 48.94/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 1 Grodzisk Mazowiecki 2020

19
KOSTRZEWSKA Antonina 2008-12-02 Z/0320/18

TAK

58.32 58.32/20 UKS Znicz Kłodzko SP 7 Kłodzko 2020

20
KOWALCZYK Zuzanna 2008-07-23 Z/0188/19

TAK

52.23 52.23/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

21
KOZAREK Amelia 2008-12-10 Z/0100/20

TAK

1:03.21 1:03.21/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2020

22
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

46.63 46.63/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2020

23
KUCHTA Karolina 2008-10-05 Z/0044/19

TAK

AZS Zakopane SP 1 Zakopane 2020

24
LECHOWSKA Zofia 2009-02-08 Z/0110/20

TAK

56.14 56.14/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

25
LIP Aleksandra 2009-02-12 Z/0279/18

TAK

55.81 55.81/20 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2020

26
LISICZKO Hanna 2009-05-07 Z/0447/20

TAK

54.86 54.86/21 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

27
ŁAGODZIC Zuzanna 2009-01-22 Z/0193/20

TAK

1:05.48 1:05.48/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2020

28
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 Z/0268/18

TAK

54.39 54.39/21 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2020

29
MICHTA Nadia 2009-04-06 Z/0319/20

TAK

55.72 55.72/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim 2020

30
MIKOŁAJEWSKA Alicja 2008-08-13 Z/0086/20

TAK

55.43 55.43/21 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP 319 Warszawa 2020

31
MOLAK Julia 2009-02-25 Z/0163/19

TAK

58.76 58.76/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2020

32
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK

50.72 50.72/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2020

33
NOWAK Olimpia 2009-04-08 Z/0314/18

TAK

45.91 45.91/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Wołów 2020

34
PAPIS Hania 2009-02-21 Z/0316/18

TAK

46.46 46.46/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2020

35
PAWLIK Oliwia 2009-02-22 Z/0437/20

TAK

1:02.42 1:02.42/21 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

36
PIETRAK Julia 2009-04-07 Z/0146/19

TAK

49.93 49.93/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

37
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0107/17

TAK

50.35 50.35/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Komorów 2020

38
PYTLOWANY Maja 2008-07-10 Z/0248/18

TAK

51.59 51.59/20 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2020

39
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 Z/0101/16

TAK

46.88 46.88/21 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2020

40
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0145/19

TAK

51.19 51.19/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2020

41
SOSNOWSKA Maja 2009-05-10 Z/0136/20

TAK

57.03 57.03/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim 2020

42
SZOMBARA Zofia 2008-10-24 Z/0144/18

TAK

51.35 51.35/21 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP 212 Warszawa 2020

43
ŚWIECZAK Karolina 2008-12-25 Z/0870/15

TAK

1:00.68 1:00.68/20 AZS Zakopane SP 3 Zakopane 2020

44