Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Tomaszów Maz. 29-31.01.2021 r.
 
500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

49.37 47.18/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

2
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

48.28 48.28/21 WTŁ Stegny Warszawa 2020

3
DANIELIK Angelika 2002-09-14 Z/0109/19

TAK

44.43 44.43/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

4
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

44.52 44.52/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

5
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

45.23/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

6
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0008/20

TAK

42.20 41.36/18 UKS 3 Milanówek 2020

7
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0062/18

TAK

48.97 47.09/19 UKS Viking Elbląg 2020

8
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

43.33 43.24/20 UKS 3 Milanówek 2020

9
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

47.88 47.88/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

10
IZBIAŃSKA Joanna 2004-12-30 Z/0265/18

TAK

51.23 51.23/20 MKS Cuprum Lubin 2020

11
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

41.49 41.49/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

12
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

47.89 47.80/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

13
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

42.76 42.53/20 MKS Cuprum Lubin 2020

14
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

45.53 44.79/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

15
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

47.11 46.76/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

16
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

46.73 46.70/19 SKŁ Górnik Sanok 2020

17
MATUŁA Jagoda 2002-09-27 Z/0227/18

TAK

50.08/19 SKŁ Górnik Sanok 2020

18
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

43.41 42.41/20 AZS Zakopane 2020

19
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0054/20

TAK

46.93 45.58/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

20
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

43.28 43.28/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

21
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

45.42 45.42/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

22
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

47.38/19 AZS Zakopane 2020

 
1000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

1:44.89 1:37.94/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

2
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

1:40.85 1:40.85/21 WTŁ Stegny Warszawa 2020

3
DANIELIK Angelika 2002-09-14 Z/0109/19

TAK

1:30.12 1:30.11/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

4
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

1:31.21 1:31.21/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

5
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

1:33.16/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

6
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0008/20

TAK

1:24.29 1:23.99/19 UKS 3 Milanówek 2020

7
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0062/18

TAK

1:41.44 1:34.53/20 UKS Viking Elbląg 2020

8
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

1:27.56 1:26.11/19 UKS 3 Milanówek 2020

9
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

1:36.93 1:36.93/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

10
IZBIAŃSKA Joanna 2004-12-30 Z/0265/18

TAK

1:51.93 1:49.50/20 MKS Cuprum Lubin 2020

11
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

1:21.35 1:21.35/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

12
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

1:38.69 1:37.35/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

13
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

1:26.63 1:25.53/20 MKS Cuprum Lubin 2020

14
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

1:33.44 1:30.91/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

15
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

1:35.31 1:35.02/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

16
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

1:33.51 1:31.18/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

17
MATUŁA Jagoda 2002-09-27 Z/0227/18

TAK

1:40.06/19 SKŁ Górnik Sanok 2020

18
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

1:27.09 1:27.09/20 AZS Zakopane 2020

19
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0054/20

TAK

1:34.25 1:30.77/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

20
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

1:27.98 1:27.98/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

21
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

1:33.19 1:31.92/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

22
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

1:33.05/20 AZS Zakopane 2020

 
1500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

2:50.46 2:33.22/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

2
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

2:48.54 2:45.86/19 WTŁ Stegny Warszawa 2020

3
DANIELIK Angelika 2002-09-14 Z/0109/19

TAK

2:22.24 2:22.24/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

4
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

2:25.14 2:23.66/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

5
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

2:30.35/17 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

6
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0008/20

TAK

2:11.11 2:08.81/19 UKS 3 Milanówek 2020

7
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0062/18

TAK

2:34.16 2:28.81/19 UKS Viking Elbląg 2020

8
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

2:18.83 2:12.72/20 UKS 3 Milanówek 2020

9
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

2:32.12 2:30.00/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

10
IZBIAŃSKA Joanna 2004-12-30 Z/0265/18

TAK

3:01.26 2:56.70/20 MKS Cuprum Lubin 2020

11
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

2:09.13/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

12
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

2:39.79 2:31.88/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

13
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

2:13.92 2:13.92/21 MKS Cuprum Lubin 2020

14
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

2:26.06 2:20.92/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

15
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

2:25.95 2:25.95/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

16
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

2:28.41 2:22.81/19 SKŁ Górnik Sanok 2020

17
MATUŁA Jagoda 2002-09-27 Z/0227/18

TAK

2:37.36/19 SKŁ Górnik Sanok 2020

18
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

2:19.38 2:10.81/20 AZS Zakopane 2020

19
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0054/20

TAK

2:23.26 2:19.42/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

20
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

2:18.24 2:18.24/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

21
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

2:24.98 2:24.98/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

22
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

2:25.07/20 AZS Zakopane 2020

 
3000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2020

2
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2020

3
DANIELIK Angelika 2002-09-14 Z/0109/19

TAK

5:22.97 5:22.97/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

4
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

5:14.62 5:14.62/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

5
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

6
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0008/20

TAK

4:40.97 4:35.89/19 UKS 3 Milanówek 2020

7
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0062/18

TAK

5:41.95 5:20.85/20 UKS Viking Elbląg 2020

8
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

4:57.99 4:41.84/20 UKS 3 Milanówek 2020

9
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

5:37.39 5:31.74/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

10
IZBIAŃSKA Joanna 2004-12-30 Z/0265/18

TAK

MKS Cuprum Lubin 2020

11
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

4:49.60 4:47.57/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

12
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

6:00.40 5:33.63/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

13
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

5:00.41 4:54.10/20 MKS Cuprum Lubin 2020

14
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

5:09.09 4:54.62/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

15
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

5:07.92 5:07.92/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

16
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

5:25.42 5:01.82/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

17
MATUŁA Jagoda 2002-09-27 Z/0227/18

TAK

5:42.33/19 SKŁ Górnik Sanok 2020

18
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

5:14.01 5:04.02/20 AZS Zakopane 2020

19
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0054/20

TAK

5:02.34 5:01.51/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

20
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

4:55.29 4:55.29/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

21
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

5:14.21 5:14.21/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

 
Mass start kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2020

2
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2020

3
DANIELIK Angelika 2002-09-14 Z/0109/19

TAK

7:48.11/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

4
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

5
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

6
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0008/20

TAK

6:16.31/20 UKS 3 Milanówek 2020

7
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0062/18

TAK

7:13.13/20 UKS Viking Elbląg 2020

8
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

6:46.32/20 UKS 3 Milanówek 2020

9
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2020

10
IZBIAŃSKA Joanna 2004-12-30 Z/0265/18

TAK

MKS Cuprum Lubin 2020

11
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

7:05.15/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

12
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2020

13
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

7:05.61/20 MKS Cuprum Lubin 2020

14
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

7:07.90/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

15
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

7:12.36/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

16
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2020

17
MATUŁA Jagoda 2002-09-27 Z/0227/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2020

18
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

7:04.10/20 AZS Zakopane 2020

19
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0054/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2020

20
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

21
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

22
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

AZS Zakopane 2020

 
500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

40.04 40.04/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2020

2
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0094/19

TAK

42.23 41.12/20 UKS 3 Milanówek 2020

3
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

44.40 43.91/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

4
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

38.36 38.36/20 MKS Cuprum Lubin 2020

5
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

38.16 38.16/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

6
KOŁODZIEJ Damian 2002-07-08 Z/0634/15

TAK

44.99 42.76/19 MKS Cuprum Lubin 2020

7
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 Z/0768/15

TAK

44.73 43.67/19 UKS Zryw Słomczyn 2020

8
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

42.51 39.45/19 UKS 3 Milanówek 2020

9
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

43.13 43.13/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

10
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

40.03 40.03/20 UKS 3 Milanówek 2020

11
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

38.49 38.49/21 WTŁ Stegny Warszawa 2020

12
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

41.87 41.87/21 UKS Błyskawica Domaniewice 2020

13
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0020/20

TAK

37.40 37.40/20 AZS Zakopane 2020

14
ZAWISZA Miłosz 2004-09-28 Z/0445/15

TAK

39.87 39.87/20 UKS Viking Elbląg 2020

15
ZEREK Eryk 2003-12-26 Z/0077/20

TAK

41.52/20 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen 2020

 
1000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

1:18.25 1:18.25/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2020

2
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0094/19

TAK

1:25.34 1:20.06/20 UKS 3 Milanówek 2020

3
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

1:28.78 1:27.54/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

4
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

1:14.65 1:14.65/20 MKS Cuprum Lubin 2020

5
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

1:14.59 1:14.59/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

6
KOŁODZIEJ Damian 2002-07-08 Z/0634/15

TAK

1:30.62 1:26.93/19 MKS Cuprum Lubin 2020

7
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 Z/0768/15

TAK

1:32.88 1:27.58/20 UKS Zryw Słomczyn 2020

8
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

1:26.08 1:17.59/19 UKS 3 Milanówek 2020

9
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

1:27.68 1:27.68/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

10
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

1:18.32 1:18.32/20 UKS 3 Milanówek 2020

11
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

1:20.18 1:20.18/21 WTŁ Stegny Warszawa 2020

12
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

1:24.27 1:24.27/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2020

13
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0020/20

TAK

1:17.48 1:15.30/20 AZS Zakopane 2020

14
ZAWISZA Miłosz 2004-09-28 Z/0445/15

TAK

1:18.66 1:18.60/20 UKS Viking Elbląg 2020

15
ZEREK Eryk 2003-12-26 Z/0077/20

TAK

1:23.92/19 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen 2020

 
1500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

2:02.67 2:02.67/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2020

2
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0094/19

TAK

2:11.50 2:02.09/19 UKS 3 Milanówek 2020

3
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

2:18.01 2:12.93/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

4
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

1:55.67 1:55.67/20 MKS Cuprum Lubin 2020

5
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

1:57.08 1:56.49/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

6
KOŁODZIEJ Damian 2002-07-08 Z/0634/15

TAK

2:19.42 2:15.25/20 MKS Cuprum Lubin 2020

7
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 Z/0768/15

TAK

2:29.86 2:16.52/20 UKS Zryw Słomczyn 2020

8
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

2:16.10 1:58.95/19 UKS 3 Milanówek 2020

9
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

2:18.71 2:18.71/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

10
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

1:59.29 1:59.29/20 UKS 3 Milanówek 2020

11
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

2:09.02 2:07.69/20 WTŁ Stegny Warszawa 2020

12
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

2:12.89 2:12.89/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2020

13
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0020/20

TAK

1:59.56 1:59.56/20 AZS Zakopane 2020

14
ZAWISZA Miłosz 2004-09-28 Z/0445/15

TAK

2:03.03 1:59.57/20 UKS Viking Elbląg 2020

15
ZEREK Eryk 2003-12-26 Z/0077/20

TAK

2:05.45/20 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen 2020

 
3000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

4:33.43 4:33.43/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2020

2
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0094/19

TAK

4:50.88 4:18.57/20 UKS 3 Milanówek 2020

3
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

4:46.14 4:41.10/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

4
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

4:05.59 4:04.17/20 MKS Cuprum Lubin 2020

5
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

4:02.15 4:02.15/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

6
KOŁODZIEJ Damian 2002-07-08 Z/0634/15

TAK

4:51.01/19 MKS Cuprum Lubin 2020

7
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 Z/0768/15

TAK

4:55.59/20 UKS Zryw Słomczyn 2020

8
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

4:12.16/20 UKS 3 Milanówek 2020

9
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

4:53.60 4:53.60/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

10
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

4:07.54 4:07.54/21 UKS 3 Milanówek 2020

11
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

4:59.27 4:46.47/20 WTŁ Stegny Warszawa 2020

12
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

4:51.49 4:51.49/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2020

13
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0020/20

TAK

4:40.42 4:25.50/19 AZS Zakopane 2020

14
ZAWISZA Miłosz 2004-09-28 Z/0445/15

TAK

4:18.86 4:18.86/20 UKS Viking Elbląg 2020

15
ZEREK Eryk 2003-12-26 Z/0077/20

TAK

4:36.56/20 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen 2020

 
5000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

8:30.63 8:30.63/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2020

2
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0094/19

TAK

7:26.93/20 UKS 3 Milanówek 2020

3
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

8:27.91 8:05.62/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

4
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

7:09.97 7:09.97/20 MKS Cuprum Lubin 2020

5
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

7:16.87 7:16.87/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

6
KOŁODZIEJ Damian 2002-07-08 Z/0634/15

TAK

8:32.02/20 MKS Cuprum Lubin 2020

7
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 Z/0768/15

TAK

8:29.39/20 UKS Zryw Słomczyn 2020

8
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

7:42.69/20 UKS 3 Milanówek 2020

9
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2020

10
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

7:26.08 7:18.29/20 UKS 3 Milanówek 2020

11
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

8:23.59/20 WTŁ Stegny Warszawa 2020

12
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2020

13
ZAWISZA Miłosz 2004-09-28 Z/0445/15

TAK

7:39.38 7:39.38/20 UKS Viking Elbląg 2020

14
ZEREK Eryk 2003-12-26 Z/0077/20

TAK

8:06.82/20 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen 2020

 
Mass start mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2020

2
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0094/19

TAK

5:57.78/20 UKS 3 Milanówek 2020

3
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2020

4
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

4:53.10/20 MKS Cuprum Lubin 2020

5
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

9:99.99 4:54.37/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

6
KOŁODZIEJ Damian 2002-07-08 Z/0634/15

TAK

6:10.15/20 MKS Cuprum Lubin 2020

7
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 Z/0768/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn 2020

8
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

4:54.70/20 UKS 3 Milanówek 2020

9
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2020

10
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

5:46.24/20 UKS 3 Milanówek 2020

11
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

5:08.78/20 WTŁ Stegny Warszawa 2020

12
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2020

13
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0020/20

TAK

AZS Zakopane 2020

14
ZAWISZA Miłosz 2004-09-28 Z/0445/15

TAK

UKS Viking Elbląg 2020