Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/MPJ
Sanok, 20-22.01.2023
 
500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

45.03 44.72/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

2
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

42.05 41.26/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

3
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

41.82 41.82/22 MKS Korona Wilanów 2022

4
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0081/21

TAK

43.26 43.02/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

5
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-13 Z/0092/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
40.24 39.14/22 MKS Korona Wilanów 2022

6
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

46.06 46.06/22 KS SNPTT 1907 Zakopane 2022

7
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

44.36 44.36/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

8
GRAD Kalina 2006-09-22 Z/0097/20

TAK

46.15 46.15/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

9
GRZEŚKOWIAK Maja 2006-07-12 Z/0109/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
47.49 47.49/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

10
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

42.07 42.07/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

11
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

44.88 44.55/22 MKS Cuprum Lubin 2022

12
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

42.94 41.49/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

13
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

45.29 45.29/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

14
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

46.12 46.12/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

15
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

44.34 44.34/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

16
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

42.85 42.53/20 MKS Cuprum Lubin 2022

17
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0080/21

TAK

45.97 43.27/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

18
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
42.44 41.67/21 MKS Korona Wilanów 2022

19
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

42.59 42.13/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2022

20
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0178/19

TAK

46.06 44.08/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

21
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

46.43 46.43/22 MKS Korona Wilanów 2022

22
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 Z/0586/15

TAK

45.91 44.47/20 SKŁ Górnik Sanok 2022

23
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

46.46 46.14/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

24
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

44.30 44.02/20 MKS Cuprum Lubin 2022

25
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

47.33 44.62/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

26
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

46.92 46.92/22 AZS Zakopane 2022

27
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK

43.11 42.43/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

28
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

42.56 41.85/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

29
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

47.20 47.20/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

30
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

47.59 47.59/22 KS SNPTT 1907 Zakopane 2022

31
TOMCZAK Alicja 2006-02-14 Z/0315/18

TAK

46.53 46.53/22 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

32
WIDEŁ Wiktoria 2006-11-16 Z/0053/21

TAK

48.05 48.05/22 UKS przy ZSMS Zakopane 2022

33
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 Z/0106/16

TAK

43.45 43.45/22 UKS Viking Elbląg 2022

 
1000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

1:31.68 1:29.68/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

2
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

1:24.49 1:22.83/21 WTŁ Stegny Warszawa 2022

3
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

1:24.71 1:24.71/22 MKS Korona Wilanów 2022

4
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0081/21

TAK

1:26.96 1:25.33/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

5
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-13 Z/0092/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:20.46 1:18.21/22 MKS Korona Wilanów 2022

6
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

1:31.59 1:31.59/22 KS SNPTT 1907 Zakopane 2022

7
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

1:29.49 1:29.49/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

8
GRAD Kalina 2006-09-22 Z/0097/20

TAK

1:33.05 1:33.05/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

9
GRZEŚKOWIAK Maja 2006-07-12 Z/0109/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:40.84 1:40.24/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

10
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

1:23.95 1:23.95/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

11
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

1:28.65 1:28.65/22 MKS Cuprum Lubin 2022

12
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

1:26.43 1:21.35/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

13
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

1:33.56 1:33.56/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

14
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

1:36.14 1:36.14/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

15
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

1:31.37 1:31.29/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

16
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

1:26.49 1:24.70/21 MKS Cuprum Lubin 2022

17
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0080/21

TAK

1:27.69/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

18
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:28.80 1:22.66/21 MKS Korona Wilanów 2022

19
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

1:23.89 1:20.73/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2022

20
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0178/19

TAK

1:33.90 1:29.40/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

21
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

1:37.39 1:36.84/21 MKS Korona Wilanów 2022

22
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 Z/0586/15

TAK

1:38.19 1:34.07/20 SKŁ Górnik Sanok 2022

23
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

1:32.62 1:31.18/20 SKŁ Górnik Sanok 2022

24
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

1:28.84 1:28.10/21 MKS Cuprum Lubin 2022

25
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

1:32.28/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

26
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

1:35.76 1:35.76/22 AZS Zakopane 2022

27
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK

1:25.48 1:23.55/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

28
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

1:27.13 1:25.75/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

29
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

1:37.56 1:35.82/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

30
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

1:34.97 1:33.89/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2022

31
TOMCZAK Alicja 2006-02-14 Z/0315/18

TAK

1:38.71 1:38.71/22 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

32
WIDEŁ Wiktoria 2006-11-16 Z/0053/21

TAK

1:39.17 1:39.17/22 UKS przy ZSMS Zakopane 2022

33
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 Z/0106/16

TAK

1:26.18 1:26.18/22 UKS Viking Elbląg 2022

 
1500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

2:21.44 2:19.75/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

2
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

2:12.65 2:08.04/21 WTŁ Stegny Warszawa 2022

3
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

2:12.92 2:12.92/22 MKS Korona Wilanów 2022

4
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0081/21

TAK

2:18.11 2:16.99/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

5
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-13 Z/0092/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:09.80 2:04.22/22 MKS Korona Wilanów 2022

6
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

2:19.65 2:19.65/22 KS SNPTT 1907 Zakopane 2022

7
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

2:19.94 2:19.24/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

8
GRAD Kalina 2006-09-22 Z/0097/20

TAK

2:24.91 2:24.91/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

9
GRZEŚKOWIAK Maja 2006-07-12 Z/0109/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:37.54/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

10
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

2:10.58 2:10.58/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

11
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

2:15.80 2:15.80/22 MKS Cuprum Lubin 2022

12
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

2:09.13/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

13
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

2:25.67 2:25.67/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

14
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

2:32.38 2:32.38/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

15
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

2:26.09 2:24.40/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

16
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

2:13.37 2:13.37/22 MKS Cuprum Lubin 2022

17
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0080/21

TAK

2:19.01/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

18
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:17.68 2:13.45/22 MKS Korona Wilanów 2022

19
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

2:08.67 2:03.05/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2022

20
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0178/19

TAK

2:26.51 2:17.69/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

21
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

2:30.72 2:30.72/22 MKS Korona Wilanów 2022

22
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 Z/0586/15

TAK

2:40.24 2:27.33/21 SKŁ Górnik Sanok 2022

23
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

2:28.39 2:22.34/21 SKŁ Górnik Sanok 2022

24
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

2:19.93 2:19.93/22 MKS Cuprum Lubin 2022

25
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

2:28.17/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

26
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

2:31.92 2:31.65/22 AZS Zakopane 2022

27
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK

2:14.03 2:09.56/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

28
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

2:18.55 2:18.24/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

29
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

2:32.60 2:28.90/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

30
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

2:25.22 2:23.51/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2022

31
TOMCZAK Alicja 2006-02-14 Z/0315/18

TAK

2:42.99 2:38.75/22 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

32
WIDEŁ Wiktoria 2006-11-16 Z/0053/21

TAK

2:37.47 2:37.47/22 UKS przy ZSMS Zakopane 2022

33
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 Z/0106/16

TAK

2:13.81 2:13.81/22 UKS Viking Elbląg 2022

 
3000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

5:02.18 4:56.50/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

2
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

4:43.19 4:33.93/21 WTŁ Stegny Warszawa 2022

3
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

4:47.76 4:47.76/22 MKS Korona Wilanów 2022

4
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0081/21

TAK

4:54.16 4:54.16/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

5
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-13 Z/0092/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
4:46.16/21 MKS Korona Wilanów 2022

6
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

4:56.89 4:56.89/22 KS SNPTT 1907 Zakopane 2022

7
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

4:59.19 4:59.19/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

8
GRAD Kalina 2006-09-22 Z/0097/20

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

9
GRZEŚKOWIAK Maja 2006-07-12 Z/0109/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

10
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

4:36.46 4:36.46/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

11
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

4:43.87 4:43.87/22 MKS Cuprum Lubin 2022

12
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

5:16.15 4:47.57/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

13
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

14
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

5:34.69/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

15
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

16
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

5:02.26 4:51.08/21 MKS Cuprum Lubin 2022

17
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0080/21

TAK

4:54.62/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

18
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
4:40.99/21 MKS Korona Wilanów 2022

19
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

4:34.89 4:19.86/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2022

20
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0178/19

TAK

5:11.14 5:10.73/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

21
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

MKS Korona Wilanów 2022

22
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 Z/0586/15

TAK

5:32.01/21 SKŁ Górnik Sanok 2022

23
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

5:22.00 5:01.82/20 SKŁ Górnik Sanok 2022

24
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

4:58.27 4:58.27/22 MKS Cuprum Lubin 2022

25
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

5:29.86 5:19.69/22 AZS Zakopane 2022

26
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK

4:46.36 4:46.36/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

27
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

4:59.11 4:55.29/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

28
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

5:38.15 5:30.85/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

29
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

5:12.42 5:03.39/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2022

30
TOMCZAK Alicja 2006-02-14 Z/0315/18

TAK

6:03.72/22 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

31
WIDEŁ Wiktoria 2006-11-16 Z/0053/21

TAK

UKS przy ZSMS Zakopane 2022

32
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 Z/0106/16

TAK

4:47.44 4:47.44/22 UKS Viking Elbląg 2022

 
Mass start kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

2
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2022

3
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

6:44.02/21 MKS Korona Wilanów 2022

4
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0081/21

TAK

6:26.78/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

5
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-13 Z/0092/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Korona Wilanów 2022

6
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

6:42.31/22 KS SNPTT 1907 Zakopane 2022

7
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

8
GRAD Kalina 2006-09-22 Z/0097/20

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

9
GRZEŚKOWIAK Maja 2006-07-12 Z/0109/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

10
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2022

11
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

7:05.15/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

12
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

13
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

14
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

15
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0080/21

TAK

6:32.95/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

16
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
6:18.15/22 MKS Korona Wilanów 2022

17
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

9:55.58 6:21.52/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2022

18
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0178/19

TAK

10:34.89/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

19
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

MKS Korona Wilanów 2022

20
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 Z/0586/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2022

21
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2022

22
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

23
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

AZS Zakopane 2022

24
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK

6:34.93/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

25
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

6:56.18/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

26
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2022

27
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2022

28
TOMCZAK Alicja 2006-02-14 Z/0315/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

29
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 Z/0106/16

TAK

10:35.17/21 UKS Viking Elbląg 2022

 
500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

40.33 39.43/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

2
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

37.87 37.76/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

3
CZECHOSKI Kacper 2006-07-13 Z/0211/19

TAK

39.34 39.34/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

4
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

39.78 39.69/21 UKS Błyskawica Domaniewice 2022

5
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

43.00 43.00/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

6
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 Z/0541/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
44.39 44.39/22 MKS Korona Wilanów 2022

7
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK

44.25 44.25/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

8
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 Z/0452/15

TAK

38.31 38.31/22 UKS Viking Elbląg 2022

9
GALACH Krzysztof 2007-03-19 Z/0108/20

TAK

40.52 40.52/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

10
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

39.04 37.48/21 MKS Cuprum Lubin 2022

11
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK

38.03 38.03/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

12
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0130/20

TAK

41.90 41.64/22 MKS Korona Wilanów 2022

13
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

40.92 40.92/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

14
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK

40.14 40.14/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

15
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 Z/0030/16

TAK

42.13 42.13/22 AZS Zakopane 2022

16
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK

41.82 41.30/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

17
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

38.57 38.57/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

18
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0084/21

TAK

40.33 40.21/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

19
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 Z/0150/18

TAK

40.21 40.21/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

20
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK

37.47 37.47/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

21
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

39.16 39.16/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

22
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK

37.84 37.69/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2022

23
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

39.94 39.90/22 MKS Korona Wilanów 2022

24
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 Z/0263/18

TAK

40.35 40.35/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

25
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

38.16 38.16/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

26
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

39.39 38.01/21 WTŁ Stegny Warszawa 2022

27
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

37.16 37.16/21 UKS 3 Milanówek 2022

28
WŁODARCZYK Łukasz 2006-10-27 Z/0260/18

TAK

42.01 42.01/22 UKS Orły Zakopane 2022

29
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

36.83 36.74/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

30
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

39.21 39.21/22 UKS Błyskawica Domaniewice 2022

31
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 Z/0194/16

TAK

42.82 42.82/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

 
1000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

1:15.73 1:14.27/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

2
CZECHOSKI Kacper 2006-07-13 Z/0211/19

TAK

1:19.12 1:19.12/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

3
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

1:19.78 1:18.25/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2022

4
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

1:31.54 1:27.10/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

5
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 Z/0541/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:35.98 1:35.98/22 MKS Korona Wilanów 2022

6
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK

1:30.01 1:30.01/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

7
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 Z/0452/15

TAK

1:15.78 1:15.78/22 UKS Viking Elbląg 2022

8
GALACH Krzysztof 2007-03-19 Z/0108/20

TAK

1:21.99 1:21.90/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

9
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

1:15.23 1:13.29/21 MKS Cuprum Lubin 2022

10
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK

1:16.78 1:16.78/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

11
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0130/20

TAK

1:26.31 1:26.31/22 MKS Korona Wilanów 2022

12
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

1:22.13 1:22.13/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

13
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK

1:18.11 1:18.11/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

14
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 Z/0030/16

TAK

1:25.04 1:25.04/22 AZS Zakopane 2022

15
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK

1:23.77 1:23.77/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

16
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

1:16.65 1:16.65/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

17
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0084/21

TAK

1:18.44 1:18.44/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

18
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 Z/0150/18

TAK

1:22.50 1:22.24/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

19
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK

1:14.69 1:14.69/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

20
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

1:18.77 1:18.77/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

21
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK

1:14.97 1:13.16/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2022

22
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

1:21.97 1:21.28/22 MKS Korona Wilanów 2022

23
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 Z/0263/18

TAK

1:21.31 1:21.31/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

24
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

1:16.03 1:16.03/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

25
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

1:20.13 1:17.89/21 WTŁ Stegny Warszawa 2022

26
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

1:13.91 1:13.17/21 UKS 3 Milanówek 2022

27
WŁODARCZYK Łukasz 2006-10-27 Z/0260/18

TAK

1:25.13 1:25.13/22 UKS Orły Zakopane 2022

28
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

1:11.66 1:11.66/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

29
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

1:17.43 1:17.43/22 UKS Błyskawica Domaniewice 2022

30
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 Z/0194/16

TAK

1:27.56 1:27.56/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

 
1500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

1:58.34 1:55.68/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

2
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

1:58.17 1:57.62/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

3
CZECHOSKI Kacper 2006-07-13 Z/0211/19

TAK

2:04.75 2:04.75/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

4
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

2:03.67 2:02.67/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2022

5
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

2:22.76 2:15.92/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

6
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 Z/0541/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:40.02 2:31.19/22 MKS Korona Wilanów 2022

7
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK

2:28.65 2:24.24/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

8
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 Z/0452/15

TAK

1:57.62 1:57.62/22 UKS Viking Elbląg 2022

9
GALACH Krzysztof 2007-03-19 Z/0108/20

TAK

2:08.01 2:06.40/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

10
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

1:55.43 1:51.02/21 MKS Cuprum Lubin 2022

11
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK

2:01.65 2:01.65/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

12
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0130/20

TAK

2:24.06 2:22.33/22 MKS Korona Wilanów 2022

13
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

2:09.88 2:09.88/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

14
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK

2:00.43 2:00.43/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

15
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 Z/0030/16

TAK

2:16.43 2:12.47/22 AZS Zakopane 2022

16
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK

2:09.57 2:09.57/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

17
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

1:58.35 1:58.35/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

18
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0084/21

TAK

2:00.75 2:00.75/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

19
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 Z/0150/18

TAK

2:07.73 2:07.73/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

20
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK

1:58.38 1:58.38/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

21
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

2:02.20 2:02.20/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

22
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK

1:54.83 1:51.59/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2022

23
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

2:06.99 2:06.99/22 MKS Korona Wilanów 2022

24
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 Z/0263/18

TAK

2:08.68 2:08.68/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

25
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

1:59.66 1:59.66/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

26
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

2:11.70 2:02.80/21 WTŁ Stegny Warszawa 2022

27
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

1:55.26 1:51.49/21 UKS 3 Milanówek 2022

28
WŁODARCZYK Łukasz 2006-10-27 Z/0260/18

TAK

2:12.04 2:12.04/22 UKS Orły Zakopane 2022

29
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

1:52.38 1:49.40/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

30
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

2:04.72 2:04.49/21 UKS Błyskawica Domaniewice 2022

31
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 Z/0194/16

TAK

2:35.95 2:21.97/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

 
3000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

4:08.08 4:02.01/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

2
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

4:16.26 4:14.74/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

3
CZECHOSKI Kacper 2006-07-13 Z/0211/19

TAK

4:31.07/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

4
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

4:35.13 4:28.23/21 UKS Błyskawica Domaniewice 2022

5
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

5:15.43 4:55.06/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

6
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 Z/0541/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
5:20.73/22 MKS Korona Wilanów 2022

7
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK

5:05.45 5:05.45/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

8
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 Z/0452/15

TAK

4:10.62 4:10.62/22 UKS Viking Elbląg 2022

9
GALACH Krzysztof 2007-03-19 Z/0108/20

TAK

4:37.06 4:37.06/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

10
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

4:02.02 3:52.05/21 MKS Cuprum Lubin 2022

11
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK

4:31.06 4:25.54/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

12
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0130/20

TAK

5:20.65/22 MKS Korona Wilanów 2022

13
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

4:31.03 4:31.03/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

14
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK

4:15.56 4:15.56/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

15
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 Z/0030/16

TAK

4:53.41/22 AZS Zakopane 2022

16
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK

4:37.56 4:37.56/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

17
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

4:12.23 4:12.23/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

18
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0084/21

TAK

4:10.84 4:10.84/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

19
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 Z/0150/18

TAK

4:49.82 4:48.15/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

20
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

4:29.38 4:29.38/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

21
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK

4:09.62 4:09.62/22 KS SNPTT 1907 Zakopane 2022

22
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

4:39.53 4:29.06/22 MKS Korona Wilanów 2022

23
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 Z/0263/18

TAK

4:37.64 4:37.64/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

24
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

4:08.12 4:08.12/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

25
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

4:30.76/21 WTŁ Stegny Warszawa 2022

26
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

4:06.80 3:58.02/21 UKS 3 Milanówek 2022

27
WŁODARCZYK Łukasz 2006-10-27 Z/0260/18

TAK

4:56.54 4:56.54/22 UKS Orły Zakopane 2022

28
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

3:58.11 3:54.90/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

29
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

4:28.32 4:28.32/22 UKS Błyskawica Domaniewice 2022

30
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 Z/0194/16

TAK

5:09.41 5:09.41/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

 
5000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

7:07.02 7:07.02/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

2
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

7:49.44/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

3
CZECHOSKI Kacper 2006-07-13 Z/0211/19

TAK

8:20.74 8:16.98/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

4
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

7:59.50/21 UKS Błyskawica Domaniewice 2022

5
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

8:23.87/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

6
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 Z/0541/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
9:09.78/22 MKS Korona Wilanów 2022

7
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

8
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 Z/0452/15

TAK

7:12.78 7:12.78/22 UKS Viking Elbląg 2022

9
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

7:02.30 7:02.30/22 MKS Cuprum Lubin 2022

10
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK

7:45.15 7:45.15/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

11
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0130/20

TAK

MKS Korona Wilanów 2022

12
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

7:49.79 7:49.79/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

13
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK

7:21.48 7:21.48/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

14
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 Z/0030/16

TAK

AZS Zakopane 2022

15
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK

8:05.22 8:05.22/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

16
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

7:21.44 7:21.44/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

17
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0084/21

TAK

7:09.99 7:09.99/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

18
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

7:46.55 7:46.55/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

19
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK

7:36.40/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2022

20
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

8:00.34 7:57.15/22 MKS Korona Wilanów 2022

21
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 Z/0263/18

TAK

8:19.81 8:19.81/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

22
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

7:17.98 7:17.98/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

23
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

7:52.45/21 WTŁ Stegny Warszawa 2022

24
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

7:03.78 7:00.11/22 UKS 3 Milanówek 2022

25
WŁODARCZYK Łukasz 2006-10-27 Z/0260/18

TAK

UKS Orły Zakopane 2022

26
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

7:01.63/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

27
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

8:27.24/21 UKS Błyskawica Domaniewice 2022

28
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 Z/0194/16

TAK

9:04.66/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

 
Mass start mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

5:50.98/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

2
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

3
CZECHOSKI Kacper 2006-07-13 Z/0211/19

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2022

4
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2022

5
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

5:57.62/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

6
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 Z/0541/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Korona Wilanów 2022

7
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

8
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 Z/0452/15

TAK

9:01.41 5:26.13/22 UKS Viking Elbląg 2022

9
GALACH Krzysztof 2007-03-19 Z/0108/20

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

10
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2022

11
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0130/20

TAK

MKS Korona Wilanów 2022

12
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

8:50.48 8:50.48/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

13
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK

5:33.32/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

14
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 Z/0030/16

TAK

AZS Zakopane 2022

15
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

16
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2022

17
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0084/21

TAK

5:33.17/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

18
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 Z/0150/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

19
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2022

20
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK

5:46.98/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2022

21
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

8:51.87 5:27.40/22 MKS Korona Wilanów 2022

22
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 Z/0263/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2022

23
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2022

24
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

5:08.78/20 WTŁ Stegny Warszawa 2022

25
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

8:45.37 5:24.93/22 UKS 3 Milanówek 2022

26
WŁODARCZYK Łukasz 2006-10-27 Z/0260/18

TAK

UKS Orły Zakopane 2022

27
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

9:07.72 4:31.77/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

28
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

9:10.14 5:31.28/22 UKS Błyskawica Domaniewice 2022

29
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 Z/0194/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2022