Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Dzieci - FINAŁ
Zakopane, 15-16.02.2020
 
100 m kobiet (2) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Anna 2011-03-01 Z/0175/19

TAK

18.09 18.09/19 KS Orzeł Elbląg SP 1 Elbląg 2019

2
BLINOW Maria 2012-02-23 Z/0135/18

TAK

16.01 16.01/19 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Przedszkole nr 15 w Otwocku 2019

3
BLUJ Bianka 2011-01-08 Z/0258/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Sanok 2019

4
BONCZYK Marysia 2010-04-12 Z/0209/19

TAK

AZS Zakopane SP 1 Zakopane 2019

5
BORKOWSKA Antonina 2011-04-24 Z/0197/19

TAK

16.95 16.95/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

6
CHARYTON Julia 2010-04-15 Z/0003/18

TAK

15.10/19 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2019

7
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 Z/0196/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

8
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 Z/0196/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

9
CZWERENKO Justyna 2009-12-12 Z/0270/18

TAK

14.83 14.83/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

10
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0058/18

TAK

13.62 13.62/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SSP MTE Milanówek 2019

11
DOMITRZ Krystyna 2010-12-28 Z/0254/19

TAK

15.13 15.13/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 2019

12
DOMITRZ Krystyna 2010-12-28 Z/0254/19

TAK

15.13 15.13/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 2019

13
DOMITRZ Krystyna 2010-12-28 Z/0254/19

TAK

15.13 15.13/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 2019

14
DYDEK Oliwia 2010-08-08 Z/0247/18

TAK

14.07 14.07/20 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

15
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

13.40 13.40/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Szkoła Podstawowa w Książenicach 2019

16
FĄFROWICZ Justyna 2009-09-29 Z/0203/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2019

17
GARBACZEWSKA Dominika 2009-11-23 Z/0253/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP7 Lubin 2019

18
GAWLAK Maria 2011-05-13 Z/0200/19

TAK

UKS Olczanka SP4 Zakopane 2019

19
GRIŃKOW Zofia 2010-01-09 Z/0099/17

TAK

13.23 13.23/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

20
IWANEK Alicja 2011-08-26 Z/0181/19

TAK

14.63 14.63/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

21
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 Z/0006/16

TAK

13.85 13.85/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2019

22
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

16.32 16.32/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

23
KAŁOWSKA Zofia 2011-07-03 Z/0133/19

TAK

14.41 14.41/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 8 Otwock 2019

24
KAMIŃSKA Pola 2009-09-14 Z/0205/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2019

25
KIEREBIŃSKA Dominika 2010-01-04 Z/0326/18

TAK

13.36 13.36/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

26
KOCAN Zuzanna 2011-11-25 Z/0179/19

TAK

14.80 14.80/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2019

27
LEWANDOWSKA Zuzanna 2011-01-15 Z/0008/18

TAK

15.75 15.75/19 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2019

28
LEWICKA Maja 2011-07-20 Z/0244/19

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2019

29
LIS Roksana 2010-12-17 Z/0159/19

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane POSA Zakopane 2019

30
ŁUKASZCZYK Gloria 2012-08-25 Z/0260/19

TAK

UKS Olczanka SP4 Zakopane 2019

31
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

14.86 14.63/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

32
MAŃKOWSKA Hanna 2010-08-22 Z/0248/19

TAK

17.66 17.66/20 MKS Korona Wilanów Sp 115 2019

33
MARSZAŁEK Zofia 2010-06-29 Z/0092/18

TAK

13.73 13.73/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

34
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 Z/0098/17

TAK

13.61 13.61/20 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

35
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 Z/0198/17

TAK

13.89 13.89/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

36
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 Z/0099/16

TAK

14.40 14.25/19 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2019

37
OBIREK Hanna 2010-03-09 Z/0088/18

TAK

13.63 13.63/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

38
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 Z/0005/16

TAK

15.48 15.08/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2019

39
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

13.12 13.12/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2019

40
PERZYŃSKA Anna 2011-01-29 Z/0194/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

41
PIETRUSA Madlen 2010-06-03 Z/0281/18

TAK

14.58 14.58/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

42
PLUTA Natalia 2011-02-17 Z/0243/19

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2019

43
POLAK Roksana 2010-07-23 Z/0109/17

TAK

14.57 14.57/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2019

44
PUŁECKA Nina 2011-11-25 Z/0090/17

TAK

15.30 15.30/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

45
PUŁECKA Nina 2011-11-25 Z/0090/17

TAK

15.30 15.30/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

46
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

13.39 13.39/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

47
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 Z/0174/19

TAK

12.62 12.62/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

48
TREBUNIA Zuzanna 2011-03-25 Z/0199/19

TAK

UKS Olczanka SP4 Zakopane 2019

49
WŁASZYN Lena 2009-12-04 Z/0011/18

TAK

20.17 15.82/19 KS Orzeł Elbląg SP 21 Elbląg 2019

50
WODZYŃSKA Maria 2011-06-20 Z/0180/19

TAK

15.28 15.28/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

51
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 Z/0231/18

TAK

14.19 14.19/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2019

 
100 m kobiet E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Anna 2011-03-01 Z/0175/19

TAK

18.09 18.09/19 KS Orzeł Elbląg SP 1 Elbląg 2019

2
BLINOW Maria 2012-02-23 Z/0135/18

TAK

16.01 16.01/19 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Przedszkole nr 15 w Otwocku 2019

3
BLUJ Bianka 2011-01-08 Z/0258/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Sanok 2019

4
BONCZYK Marysia 2010-04-12 Z/0209/19

TAK

AZS Zakopane SP 1 Zakopane 2019

5
BORKOWSKA Antonina 2011-04-24 Z/0197/19

TAK

16.95 16.95/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

6
CHARYTON Julia 2010-04-15 Z/0003/18

TAK

15.10/19 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2019

7
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 Z/0196/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

8
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 Z/0196/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

9
CZWERENKO Justyna 2009-12-12 Z/0270/18

TAK

14.83 14.83/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

10
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0058/18

TAK

13.62 13.62/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SSP MTE Milanówek 2019

11
DOMITRZ Krystyna 2010-12-28 Z/0254/19

TAK

15.13 15.13/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 2019

12
DOMITRZ Krystyna 2010-12-28 Z/0254/19

TAK

15.13 15.13/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 2019

13
DOMITRZ Krystyna 2010-12-28 Z/0254/19

TAK

15.13 15.13/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 2019

14
DYDEK Oliwia 2010-08-08 Z/0247/18

TAK

14.07 14.07/20 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

15
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

13.40 13.40/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Szkoła Podstawowa w Książenicach 2019

16
FĄFROWICZ Justyna 2009-09-29 Z/0203/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2019

17
GARBACZEWSKA Dominika 2009-11-23 Z/0253/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP7 Lubin 2019

18
GAWLAK Maria 2011-05-13 Z/0200/19

TAK

UKS Olczanka SP4 Zakopane 2019

19
GRIŃKOW Zofia 2010-01-09 Z/0099/17

TAK

13.23 13.23/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

20
IWANEK Alicja 2011-08-26 Z/0181/19

TAK

14.63 14.63/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

21
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 Z/0006/16

TAK

13.85 13.85/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2019

22
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

16.32 16.32/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

23
KAŁOWSKA Zofia 2011-07-03 Z/0133/19

TAK

14.41 14.41/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 8 Otwock 2019

24
KAMIŃSKA Pola 2009-09-14 Z/0205/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2019

25
KIEREBIŃSKA Dominika 2010-01-04 Z/0326/18

TAK

13.36 13.36/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

26
KOCAN Zuzanna 2011-11-25 Z/0179/19

TAK

14.80 14.80/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2019

27
LEWANDOWSKA Zuzanna 2011-01-15 Z/0008/18

TAK

15.75 15.75/19 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2019

28
LEWICKA Maja 2011-07-20 Z/0244/19

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2019

29
LIS Roksana 2010-12-17 Z/0159/19

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane POSA Zakopane 2019

30
ŁUKASZCZYK Gloria 2012-08-25 Z/0260/19

TAK

UKS Olczanka SP4 Zakopane 2019

31
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

14.86 14.63/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

32
MAŃKOWSKA Hanna 2010-08-22 Z/0248/19

TAK

17.66 17.66/20 MKS Korona Wilanów Sp 115 2019

33
MARSZAŁEK Zofia 2010-06-29 Z/0092/18

TAK

13.73 13.73/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

34
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 Z/0098/17

TAK

13.61 13.61/20 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

35
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 Z/0198/17

TAK

13.89 13.89/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

36
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 Z/0099/16

TAK

14.40 14.25/19 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2019

37
OBIREK Hanna 2010-03-09 Z/0088/18

TAK

13.63 13.63/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

38
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 Z/0005/16

TAK

15.48 15.08/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2019

39
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

13.12 13.12/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2019

40
PERZYŃSKA Anna 2011-01-29 Z/0194/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

41
PIETRUSA Madlen 2010-06-03 Z/0281/18

TAK

14.58 14.58/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

42
PLUTA Natalia 2011-02-17 Z/0243/19

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2019

43
POLAK Roksana 2010-07-23 Z/0109/17

TAK

14.57 14.57/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2019

44
PUŁECKA Nina 2011-11-25 Z/0090/17

TAK

15.30 15.30/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

45
PUŁECKA Nina 2011-11-25 Z/0090/17

TAK

15.30 15.30/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

46
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

13.39 13.39/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

47
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 Z/0174/19

TAK

12.62 12.62/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

48
TREBUNIA Zuzanna 2011-03-25 Z/0199/19

TAK

UKS Olczanka SP4 Zakopane 2019

49
WŁASZYN Lena 2009-12-04 Z/0011/18

TAK

20.17 15.82/19 KS Orzeł Elbląg SP 21 Elbląg 2019

50
WODZYŃSKA Maria 2011-06-20 Z/0180/19

TAK

15.28 15.28/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

51
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 Z/0231/18

TAK

14.19 14.19/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2019

 
300 m kobiet (2) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Anna 2011-03-01 Z/0175/19

TAK

47.25 47.25/19 KS Orzeł Elbląg SP 1 Elbląg 2019

2
BLINOW Maria 2012-02-23 Z/0135/18

TAK

43.82 43.82/19 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Przedszkole nr 15 w Otwocku 2019

3
BLUJ Bianka 2011-01-08 Z/0258/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Sanok 2019

4
BONCZYK Marysia 2010-04-12 Z/0209/19

TAK

AZS Zakopane SP 1 Zakopane 2019

5
BORKOWSKA Antonina 2011-04-24 Z/0197/19

TAK

46.71 46.71/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

6
CHARYTON Julia 2010-04-15 Z/0003/18

TAK

40.23/19 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2019

7
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 Z/0196/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

8
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 Z/0196/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

9
CZWERENKO Justyna 2009-12-12 Z/0270/18

TAK

39.97 39.97/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

10
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0058/18

TAK

33.57 33.57/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SSP MTE Milanówek 2019

11
DOMITRZ Krystyna 2010-12-28 Z/0254/19

TAK

42.86 42.86/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 2019

12
DOMITRZ Krystyna 2010-12-28 Z/0254/19

TAK

42.86 42.86/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 2019

13
DOMITRZ Krystyna 2010-12-28 Z/0254/19

TAK

42.86 42.86/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 2019

14
DYDEK Oliwia 2010-08-08 Z/0247/18

TAK

36.11 36.11/20 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

15
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

33.74 33.74/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Szkoła Podstawowa w Książenicach 2019

16
FĄFROWICZ Justyna 2009-09-29 Z/0203/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2019

17
GARBACZEWSKA Dominika 2009-11-23 Z/0253/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP7 Lubin 2019

18
GAWLAK Maria 2011-05-13 Z/0200/19

TAK

UKS Olczanka SP4 Zakopane 2019

19
GRIŃKOW Zofia 2010-01-09 Z/0099/17

TAK

33.70 33.70/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

20
IWANEK Alicja 2011-08-26 Z/0181/19

TAK

41.08 41.08/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

21
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 Z/0006/16

TAK

34.85 34.85/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2019

22
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

41.90 41.90/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

23
KAŁOWSKA Zofia 2011-07-03 Z/0133/19

TAK

37.51 37.51/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 8 Otwock 2019

24
KAMIŃSKA Pola 2009-09-14 Z/0205/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2019

25
KIEREBIŃSKA Dominika 2010-01-04 Z/0326/18

TAK

34.74 34.74/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

26
KOCAN Zuzanna 2011-11-25 Z/0179/19

TAK

40.09 40.09/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2019

27
LEWANDOWSKA Zuzanna 2011-01-15 Z/0008/18

TAK

40.68 40.68/19 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2019

28
LEWICKA Maja 2011-07-20 Z/0244/19

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2019

29
LIS Roksana 2010-12-17 Z/0159/19

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane POSA Zakopane 2019

30
ŁUKASZCZYK Gloria 2012-08-25 Z/0260/19

TAK

UKS Olczanka SP4 Zakopane 2019

31
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

36.64 36.35/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

32
MAŃKOWSKA Hanna 2010-08-22 Z/0248/19

TAK

46.67 46.67/20 MKS Korona Wilanów Sp 115 2019

33
MARSZAŁEK Zofia 2010-06-29 Z/0092/18

TAK

33.81 33.81/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

34
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 Z/0098/17

TAK

34.20 34.20/20 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

35
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 Z/0198/17

TAK

35.74 35.74/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

36
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 Z/0099/16

TAK

37.39 37.38/18 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2019

37
OBIREK Hanna 2010-03-09 Z/0088/18

TAK

33.88 33.88/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

38
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 Z/0005/16

TAK

40.71 38.96/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2019

39
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

31.71 31.71/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2019

40
PERZYŃSKA Anna 2011-01-29 Z/0194/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

41
PIETRUSA Madlen 2010-06-03 Z/0281/18

TAK

37.55 37.55/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

42
PLUTA Natalia 2011-02-17 Z/0243/19

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2019

43
POLAK Roksana 2010-07-23 Z/0109/17

TAK

35.82 35.82/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2019

44
PUŁECKA Nina 2011-11-25 Z/0090/17

TAK

42.40 40.34/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

45
PUŁECKA Nina 2011-11-25 Z/0090/17

TAK

42.40 40.34/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

46
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

33.71 33.71/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

47
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 Z/0174/19

TAK

30.91 30.91/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

48
TREBUNIA Zuzanna 2011-03-25 Z/0199/19

TAK

UKS Olczanka SP4 Zakopane 2019

49
WŁASZYN Lena 2009-12-04 Z/0011/18

TAK

40.51 40.51/19 KS Orzeł Elbląg SP 21 Elbląg 2019

50
WODZYŃSKA Maria 2011-06-20 Z/0180/19

TAK

44.20 44.20/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

51
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 Z/0231/18

TAK

35.92 35.92/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2019

 
300 m kobiet E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Anna 2011-03-01 Z/0175/19

TAK

47.25 47.25/19 KS Orzeł Elbląg SP 1 Elbląg 2019

2
BLINOW Maria 2012-02-23 Z/0135/18

TAK

43.82 43.82/19 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa Przedszkole nr 15 w Otwocku 2019

3
BLUJ Bianka 2011-01-08 Z/0258/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Sanok 2019

4
BONCZYK Marysia 2010-04-12 Z/0209/19

TAK

AZS Zakopane SP 1 Zakopane 2019

5
BORKOWSKA Antonina 2011-04-24 Z/0197/19

TAK

46.71 46.71/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

6
CHARYTON Julia 2010-04-15 Z/0003/18

TAK

40.23/19 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2019

7
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 Z/0196/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

8
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 Z/0196/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

9
CZWERENKO Justyna 2009-12-12 Z/0270/18

TAK

39.97 39.97/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

10
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0058/18

TAK

33.57 33.57/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SSP MTE Milanówek 2019

11
DOMITRZ Krystyna 2010-12-28 Z/0254/19

TAK

42.86 42.86/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 2019

12
DOMITRZ Krystyna 2010-12-28 Z/0254/19

TAK

42.86 42.86/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 2019

13
DOMITRZ Krystyna 2010-12-28 Z/0254/19

TAK

42.86 42.86/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 2019

14
DYDEK Oliwia 2010-08-08 Z/0247/18

TAK

36.11 36.11/20 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

15
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

33.74 33.74/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Szkoła Podstawowa w Książenicach 2019

16
FĄFROWICZ Justyna 2009-09-29 Z/0203/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2019

17
GARBACZEWSKA Dominika 2009-11-23 Z/0253/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP7 Lubin 2019

18
GAWLAK Maria 2011-05-13 Z/0200/19

TAK

UKS Olczanka SP4 Zakopane 2019

19
GRIŃKOW Zofia 2010-01-09 Z/0099/17

TAK

33.70 33.70/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

20
IWANEK Alicja 2011-08-26 Z/0181/19

TAK

41.08 41.08/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

21
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 Z/0006/16

TAK

34.85 34.85/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2019

22
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

41.90 41.90/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

23
KAŁOWSKA Zofia 2011-07-03 Z/0133/19

TAK

37.51 37.51/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 8 Otwock 2019

24
KAMIŃSKA Pola 2009-09-14 Z/0205/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2019

25
KIEREBIŃSKA Dominika 2010-01-04 Z/0326/18

TAK

34.74 34.74/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

26
KOCAN Zuzanna 2011-11-25 Z/0179/19

TAK

40.09 40.09/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2019

27
LEWANDOWSKA Zuzanna 2011-01-15 Z/0008/18

TAK

40.68 40.68/19 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2019

28
LEWICKA Maja 2011-07-20 Z/0244/19

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2019

29
LIS Roksana 2010-12-17 Z/0159/19

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane POSA Zakopane 2019

30
ŁUKASZCZYK Gloria 2012-08-25 Z/0260/19

TAK

UKS Olczanka SP4 Zakopane 2019

31
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

36.64 36.35/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

32
MAŃKOWSKA Hanna 2010-08-22 Z/0248/19

TAK

46.67 46.67/20 MKS Korona Wilanów Sp 115 2019

33
MARSZAŁEK Zofia 2010-06-29 Z/0092/18

TAK

33.81 33.81/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

34
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 Z/0098/17

TAK

34.20 34.20/20 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

35
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 Z/0198/17

TAK

35.74 35.74/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

36
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 Z/0099/16

TAK

37.39 37.38/18 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2019

37
OBIREK Hanna 2010-03-09 Z/0088/18

TAK

33.88 33.88/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

38
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 Z/0005/16

TAK

40.71 38.96/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2019

39
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

31.71 31.71/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2019

40
PERZYŃSKA Anna 2011-01-29 Z/0194/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

41
PIETRUSA Madlen 2010-06-03 Z/0281/18

TAK

37.55 37.55/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

42
PLUTA Natalia 2011-02-17 Z/0243/19

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2019

43
POLAK Roksana 2010-07-23 Z/0109/17

TAK

35.82 35.82/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2019

44
PUŁECKA Nina 2011-11-25 Z/0090/17

TAK

42.40 40.34/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

45
PUŁECKA Nina 2011-11-25 Z/0090/17

TAK

42.40 40.34/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

46
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

33.71 33.71/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

47
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 Z/0174/19

TAK

30.91 30.91/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

48
TREBUNIA Zuzanna 2011-03-25 Z/0199/19

TAK

UKS Olczanka SP4 Zakopane 2019

49
WŁASZYN Lena 2009-12-04 Z/0011/18

TAK

40.51 40.51/19 KS Orzeł Elbląg SP 21 Elbląg 2019

50
WODZYŃSKA Maria 2011-06-20 Z/0180/19

TAK

44.20 44.20/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

51
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 Z/0231/18

TAK

35.92 35.92/20 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2019

 
300 m kobiet (2) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BLINOW Julia 2009-03-04 Z/0134/18

TAK

36.12 36.12/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP 3 Otwock 2019

2
BOGOCZ Bianka 2009-04-28 Z/0291/18

TAK

36.22 36.22/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

3
BRAUN Antonina 2009-04-21 Z/0722/15

TAK

33.11 33.11/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2019

4
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

32.40 32.19/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2019

5
BYLINA Olivia 2009-01-26 Z/0103/16

TAK

36.38 36.38/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

6
DAUKSZ Emilia 2009-04-16 Z/0264/19

TAK

43.97/19 KS SNPTT 1907 Zakopane SP2 Zakopane 2019

7
DOMAŃSKA Antonina 2008-08-26 Z/0100/18

TAK

36.28 36.28/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

8
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

32.39 32.39/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2019

9
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

32.70 32.70/19 MKS Cuprum Lubin SP Miłkowice 2019

10
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0098/18

TAK

30.25 30.25/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

11
GRIŃKOW Aleksandra 2008-08-17 Z/0097/16

TAK

33.62 33.62/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

12
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0761/15

TAK

32.51 32.51/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

13
GRZELKA Olga 2009-02-02 Z/0045/16

TAK

36.72 36.72/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

14
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

32.46 32.46/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2019

15
GUT-MISIAGA Maria 2009-03-04 Z/0202/19

TAK

UKS Olczanka SP4 Zakopane 2019

16
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0135/19

TAK

32.26 32.26/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

17
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0763/15

TAK

33.72 33.72/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

18
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 Z/0046/16

TAK

33.30 33.30/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

19
JURGOWSKA Emilia 2009-01-14 Z/0154/19

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane SP4 Zakopane 2019

20
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

33.25 33.25/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 1 Grodzisk Mazowiecki 2019

21
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 Z/0104/16

TAK

36.34/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

22
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

30.68 30.68/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

23
KUCHTA Karolina 2008-10-05 Z/0044/19

TAK

AZS Zakopane SP 1 Zakopane 2019

24
LIP Aleksandra 2009-02-12 Z/0279/18

TAK

35.85 35.85/20 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

25
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 Z/0268/18

TAK

38.36 38.36/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

26
MOLAK Julia 2009-02-25 Z/0163/19

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

27
MOLAK Julia 2009-02-25 Z/0163/19

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

28
NEWECKA Aleksandra 2009-05-25 Z/0299/18

TAK

40.00 39.98/19 WTŁ Stegny Warszawa SP im. Św. Franciszka Warszawa 2019

29
NIEMCZUK Maja 2008-07-12 Z/0255/19

TAK

40.61 40.61/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 2019

30
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK

33.34 33.34/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

31
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0107/17

TAK

33.30 33.30/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Komorów 2019

32
PYTLOWANY Maja 2008-07-10 Z/0248/18

TAK

33.33 33.20/19 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2019

33
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 Z/0101/16

TAK

31.89 31.89/20 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2019

34
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0145/19

TAK

33.29 33.29/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

35
SZOMBARA Zofia 2008-10-24 Z/0144/18

TAK

33.28 33.28/19 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP 212 Warszawa 2019

36
TELATYŃSKA Hanna 2009-02-05 Z/0177/17

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2019

37
TUCHARZ Weronika 2008-07-09 Z/0049/18

TAK

38.23 38.23/20 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

38
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0151/19

TAK

32.24 32.24/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

39
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 Z/0140/19

TAK

32.65 32.65/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

40
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

35.77 35.77/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2019

41
ZAJĄC Emilia 2008-07-30 Z/0194/17

TAK

35.24 35.24/20 SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2019

 
300 m kobiet E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BLINOW Julia 2009-03-04 Z/0134/18

TAK

36.12 36.12/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP 3 Otwock 2019

2
BOGOCZ Bianka 2009-04-28 Z/0291/18

TAK

36.22 36.22/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

3
BRAUN Antonina 2009-04-21 Z/0722/15

TAK

33.11 33.11/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2019

4
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

32.40 32.19/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2019

5
BYLINA Olivia 2009-01-26 Z/0103/16

TAK

36.38 36.38/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

6
DAUKSZ Emilia 2009-04-16 Z/0264/19

TAK

43.97/19 KS SNPTT 1907 Zakopane SP2 Zakopane 2019

7
DOMAŃSKA Antonina 2008-08-26 Z/0100/18

TAK

36.28 36.28/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

8
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

32.39 32.39/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2019

9
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

32.70 32.70/19 MKS Cuprum Lubin SP Miłkowice 2019

10
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0098/18

TAK

30.25 30.25/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

11
GRIŃKOW Aleksandra 2008-08-17 Z/0097/16

TAK

33.62 33.62/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

12
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0761/15

TAK

32.51 32.51/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

13
GRZELKA Olga 2009-02-02 Z/0045/16

TAK

36.72 36.72/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

14
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

32.46 32.46/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2019

15
GUT-MISIAGA Maria 2009-03-04 Z/0202/19

TAK

UKS Olczanka SP4 Zakopane 2019

16
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0135/19

TAK

32.26 32.26/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

17
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0763/15

TAK

33.72 33.72/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

18
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 Z/0046/16

TAK

33.30 33.30/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

19
JURGOWSKA Emilia 2009-01-14 Z/0154/19

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane SP4 Zakopane 2019

20
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

33.25 33.25/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 1 Grodzisk Mazowiecki 2019

21
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 Z/0104/16

TAK

36.34/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

22
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

30.68 30.68/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

23
KUCHTA Karolina 2008-10-05 Z/0044/19

TAK

AZS Zakopane SP 1 Zakopane 2019

24
LIP Aleksandra 2009-02-12 Z/0279/18

TAK

35.85 35.85/20 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

25
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 Z/0268/18

TAK

38.36 38.36/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

26
MOLAK Julia 2009-02-25 Z/0163/19

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

27
MOLAK Julia 2009-02-25 Z/0163/19

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

28
NEWECKA Aleksandra 2009-05-25 Z/0299/18

TAK

40.00 39.98/19 WTŁ Stegny Warszawa SP im. Św. Franciszka Warszawa 2019

29
NIEMCZUK Maja 2008-07-12 Z/0255/19

TAK

40.61 40.61/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 2019

30
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK

33.34 33.34/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

31
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0107/17

TAK

33.30 33.30/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Komorów 2019

32
PYTLOWANY Maja 2008-07-10 Z/0248/18

TAK

33.33 33.20/19 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2019

33
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 Z/0101/16

TAK

31.89 31.89/20 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2019

34
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0145/19

TAK

33.29 33.29/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

35
SZOMBARA Zofia 2008-10-24 Z/0144/18

TAK

33.28 33.28/19 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP 212 Warszawa 2019

36
TELATYŃSKA Hanna 2009-02-05 Z/0177/17

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2019

37
TUCHARZ Weronika 2008-07-09 Z/0049/18

TAK

38.23 38.23/20 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

38
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0151/19

TAK

32.24 32.24/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

39
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 Z/0140/19

TAK

32.65 32.65/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

40
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

35.77 35.77/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2019

41
ZAJĄC Emilia 2008-07-30 Z/0194/17

TAK

35.24 35.24/20 SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2019

 
500 m kobiet (2) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BLINOW Julia 2009-03-04 Z/0134/18

TAK

58.72 58.72/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP 3 Otwock 2019

2
BOGOCZ Bianka 2009-04-28 Z/0291/18

TAK

59.14 59.14/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

3
BRAUN Antonina 2009-04-21 Z/0722/15

TAK

53.54 53.54/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2019

4
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

52.44 52.44/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2019

5
BYLINA Olivia 2009-01-26 Z/0103/16

TAK

1:01.82 1:01.82/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

6
DAUKSZ Emilia 2009-04-16 Z/0264/19

TAK

1:16.50/19 KS SNPTT 1907 Zakopane SP2 Zakopane 2019

7
DOMAŃSKA Antonina 2008-08-26 Z/0100/18

TAK

59.31 59.31/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

8
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

51.91 51.91/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2019

9
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

52.84 52.84/19 MKS Cuprum Lubin SP Miłkowice 2019

10
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0098/18

TAK

49.24 49.24/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

11
GRIŃKOW Aleksandra 2008-08-17 Z/0097/16

TAK

53.69 53.69/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

12
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0761/15

TAK

51.43 51.43/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

13
GRZELKA Olga 2009-02-02 Z/0045/16

TAK

1:03.33 1:03.33/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

14
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

52.55 52.55/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2019

15
GUT-MISIAGA Maria 2009-03-04 Z/0202/19

TAK

UKS Olczanka SP4 Zakopane 2019

16
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0135/19

TAK

52.04 52.04/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

17
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0763/15

TAK

54.62 54.62/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

18
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 Z/0046/16

TAK

53.56 53.56/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

19
JURGOWSKA Emilia 2009-01-14 Z/0154/19

TAK

1:28.85 1:28.85/19 KS SNPTT 1907 Zakopane SP4 Zakopane 2019

20
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

53.17 53.17/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 1 Grodzisk Mazowiecki 2019

21
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 Z/0104/16

TAK

55.29 55.29/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

22
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

49.19 49.19/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

23
KUCHTA Karolina 2008-10-05 Z/0044/19

TAK

AZS Zakopane SP 1 Zakopane 2019

24
LIP Aleksandra 2009-02-12 Z/0279/18

TAK

1:01.75 1:01.75/20 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

25
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 Z/0268/18

TAK

1:03.57 1:03.57/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

26
MOLAK Julia 2009-02-25 Z/0163/19

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

27
MOLAK Julia 2009-02-25 Z/0163/19

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

28
NEWECKA Aleksandra 2009-05-25 Z/0299/18

TAK

1:09.43 1:09.43/19 WTŁ Stegny Warszawa SP im. Św. Franciszka Warszawa 2019

29
NIEMCZUK Maja 2008-07-12 Z/0255/19

TAK

1:07.66 1:07.66/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 2019

30
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK

52.59 52.59/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

31
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0107/17

TAK

52.63 52.63/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Komorów 2019

32
PYTLOWANY Maja 2008-07-10 Z/0248/18

TAK

54.78 54.78/20 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2019

33
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 Z/0101/16

TAK

51.87 51.87/20 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2019

34
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0145/19

TAK

53.71 53.71/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

35
SZOMBARA Zofia 2008-10-24 Z/0144/18

TAK

53.37 53.37/19 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP 212 Warszawa 2019

36
TELATYŃSKA Hanna 2009-02-05 Z/0177/17

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2019

37
TUCHARZ Weronika 2008-07-09 Z/0049/18

TAK

1:03.50 1:03.50/20 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

38
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0151/19

TAK

52.10 52.10/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

39
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 Z/0140/19

TAK

52.44 52.44/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

40
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

56.46 56.46/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2019

41
ZAJĄC Emilia 2008-07-30 Z/0194/17

TAK

59.90 59.90/20 SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2019

 
500 m kobiet (1) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BLINOW Julia 2009-03-04 Z/0134/18

TAK

58.72 58.72/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP 3 Otwock 2019

2
BOGOCZ Bianka 2009-04-28 Z/0291/18

TAK

59.14 59.14/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

3
BRAUN Antonina 2009-04-21 Z/0722/15

TAK

53.54 53.54/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2019

4
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

52.44 52.44/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2019

5
BYLINA Olivia 2009-01-26 Z/0103/16

TAK

1:01.82 1:01.82/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

6
DAUKSZ Emilia 2009-04-16 Z/0264/19

TAK

1:16.50/19 KS SNPTT 1907 Zakopane SP2 Zakopane 2019

7
DOMAŃSKA Antonina 2008-08-26 Z/0100/18

TAK

59.31 59.31/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

8
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

51.91 51.91/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2019

9
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

52.84 52.84/19 MKS Cuprum Lubin SP Miłkowice 2019

10
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0098/18

TAK

49.24 49.24/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

11
GRIŃKOW Aleksandra 2008-08-17 Z/0097/16

TAK

53.69 53.69/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

12
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0761/15

TAK

51.43 51.43/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

13
GRZELKA Olga 2009-02-02 Z/0045/16

TAK

1:03.33 1:03.33/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

14
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

52.55 52.55/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2019

15
GUT-MISIAGA Maria 2009-03-04 Z/0202/19

TAK

UKS Olczanka SP4 Zakopane 2019

16
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0135/19

TAK

52.04 52.04/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

17
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0763/15

TAK

54.62 54.62/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

18
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 Z/0046/16

TAK

53.56 53.56/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

19
JURGOWSKA Emilia 2009-01-14 Z/0154/19

TAK

1:28.85 1:28.85/19 KS SNPTT 1907 Zakopane SP4 Zakopane 2019

20
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

53.17 53.17/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 1 Grodzisk Mazowiecki 2019

21
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 Z/0104/16

TAK

55.29 55.29/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

22
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

49.19 49.19/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

23
KUCHTA Karolina 2008-10-05 Z/0044/19

TAK

AZS Zakopane SP 1 Zakopane 2019

24
LIP Aleksandra 2009-02-12 Z/0279/18

TAK

1:01.75 1:01.75/20 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

25
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 Z/0268/18

TAK

1:03.57 1:03.57/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

26
MOLAK Julia 2009-02-25 Z/0163/19

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

27
MOLAK Julia 2009-02-25 Z/0163/19

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

28
NEWECKA Aleksandra 2009-05-25 Z/0299/18

TAK

1:09.43 1:09.43/19 WTŁ Stegny Warszawa SP im. Św. Franciszka Warszawa 2019

29
NIEMCZUK Maja 2008-07-12 Z/0255/19

TAK

1:07.66 1:07.66/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 2019

30
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK

52.59 52.59/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

31
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0107/17

TAK

52.63 52.63/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Komorów 2019

32
PYTLOWANY Maja 2008-07-10 Z/0248/18

TAK

54.78 54.78/20 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2019

33
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 Z/0101/16

TAK

51.87 51.87/20 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2019

34
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0145/19

TAK

53.71 53.71/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

35
SZOMBARA Zofia 2008-10-24 Z/0144/18

TAK

53.37 53.37/19 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP 212 Warszawa 2019

36
TELATYŃSKA Hanna 2009-02-05 Z/0177/17

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2019

37
TUCHARZ Weronika 2008-07-09 Z/0049/18

TAK

1:03.50 1:03.50/20 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

38
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0151/19

TAK

52.10 52.10/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

39
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 Z/0140/19

TAK

52.44 52.44/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

40
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

56.46 56.46/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2019

41
ZAJĄC Emilia 2008-07-30 Z/0194/17

TAK

59.90 59.90/20 SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2019

 
500 m kobiet (1) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIEC Amelia 2007-08-12 Z/0105/18

TAK

57.14 57.14/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
BANASZCZYK Joanna 2007-11-19 Z/0162/17

TAK

48.86 48.86/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 364 Warszawa 2019

3
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

45.65 45.65/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP 2 Polanica-Zdrój 2019

4
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

51.01 51.01/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

5
DYMKOWSKA Urszula 2008-03-14 Z/0136/18

TAK

53.47 53.47/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP 271 Warszawa 2019

6
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

51.79 51.79/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2019

7
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

46.92 46.92/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

8
GĄSIENICA Wiktoria 2008-03-09 Z/0210/19

TAK

1:00.27 1:00.27/19 AZS Zakopane SP 10 Zakopane 2019

9
GRABSKA Karolina 2007-08-05 Z/0192/16

TAK

1:06.23/19 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 3 Zakopane 2019

10
GREŃ Milena 2008-03-07 Z/0206/19

TAK

1:01.11 1:01.11/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2019

11
HERBUT Agnieszka 2008-01-31 Z/0172/17

TAK

51.72 51.72/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

12
KARCZEWSKA Julia 2008-01-26 Z/0191/18

TAK

1:01.85 1:01.85/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 2019

13
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

50.95 50.95/20 SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2019

14
KUCHARSKA Jagoda 2007-10-05 Z/0189/19

TAK

49.65 49.65/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

15
LEJBA Kinga 2007-09-21 Z/0060/18

TAK

51.63 51.63/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

16
ŁOJAS Wiktoria 2008-01-19 Z/0157/19

TAK

1:10.55 1:10.55/19 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 10 Zakopane 2019

17
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0115/16

TAK

46.85 46.85/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2019

18
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

43.50 43.50/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2019

19
OLSZUK Otylia 2007-09-24 Z/0053/18

TAK

48.58 48.58/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

20
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0106/17

TAK

48.50 48.50/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2019

21
RUSEK Amelia 2007-08-10 Z/0129/17

TAK

48.84 48.84/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

22
RYSZ Maja 2008-05-15 Z/0061/17

TAK

54.27 54.16/19 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

23
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 Z/0178/17

TAK

52.08 52.08/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

24
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK

57.60 57.60/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

25
SULEJ Julia 2007-09-19 Z/0150/17

TAK

54.29 54.29/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

26
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 Z/0780/15

TAK

55.90 55.90/20 UKS Zryw Słomczyn SP Czersk 2019

27
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 Z/0780/15

TAK

55.90 55.90/20 UKS Zryw Słomczyn SP Czersk 2019

28
SZYMAŃCZYK Anna 2007-09-06 Z/0327/18

TAK

53.39 53.39/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Królowa Wola 2019

29
ŚWIĘTEK Karolina 2007-08-09 Z/0265/19

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP w Kostarowcach 2019

30
WOŹNIAK Hania 2008-01-18 Z/0151/17

TAK

53.63 53.63/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2019

31
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0779/15

TAK

52.98 52.98/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

32
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0779/15

TAK

52.98 52.98/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

33
ŻYTKO Małgosia 2008-06-26 Z/0871/15

TAK

AZS Zakopane SPMS Zakopane 2019

 
500 m kobiet (1) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 Z/0117/18

TAK

51.99 51.99/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

48.91 48.91/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BORYCKA Barbara 2007-03-02 Z/0263/19

TAK

1:16.20/18 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 2 Zakopane 2019

4
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 Z/0161/17

TAK

51.45 51.45/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

5
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

44.71 44.71/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2019

6
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

43.40 42.41/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

7
DUTKIEWICZ Patrycja 2006-11-17 Z/0262/19

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

8
FIGURA Magdalena 2006-07-25 Z/0883/15

TAK

58.13/18 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 1 zakopane 2019

9
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

46.95 46.95/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

10
GODLEWSKA Karolina 2007-04-22 Z/0526/15

TAK

53.03 52.53/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

11
GODLEWSKA Weronika 2007-04-22 Z/0525/15

TAK

50.20 50.20/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

12
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

46.82 46.82/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2019

13
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

46.65 46.65/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

14
JANISZ Kinga 2006-09-23 Z/0762/15

TAK

59.04 54.87/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

15
KACPRZAK Agata 2006-12-13 Z/0121/18

TAK

47.07 47.07/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

16
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

51.11 51.11/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

17
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 Z/0043/18

TAK

54.01 54.01/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

18
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

47.27 47.27/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

19
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0178/19

TAK

50.20 50.20/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

20
KUPIEC Pola 2007-06-07 Z/0098/16

TAK

1:02.92/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

21
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 Z/0175/18

TAK

53.49 53.49/19 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2019

22
LASKA Oliwia 2007-04-13 Z/0042/18

TAK

1:08.59 1:08.59/20 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2019

23
LIS Kornelia 2007-02-02 Z/0245/19

TAK

1:07.07 1:07.07/20 KS Orzeł Elbląg SP 25 Elbląg 2019

24
LORENZ Patrycja 2007-05-07 Z/0047/15

TAK

46.33 46.33/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój ZSS Kłodzko 2019

25
ŁATAK Martyna 2006-07-12 Z/0156/19

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane POSA Zakopane 2019

26
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

51.60 51.60/19 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

27
MIECZKOWSKA Zofia 2007-05-20 Z/0172/18

TAK

53.37 53.37/19 UKS Giżycko SP Pozezdrze 2019

28
PUCZEN Gabriela 2006-07-16 Z/0128/16

TAK

53.05 53.05/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP 98 Warszawa 2019

29
SABUDA Julia 2007-05-11 Z/0881/15

TAK

1:01.72/19 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 3 Zakopane 2019

30
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

46.33 46.33/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

31
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

53.75 53.75/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 107 Warszawa 2019

32
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 Z/0677/15

TAK

51.29 50.76/19 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2019

33
WALASIK Weronika 2007-01-07 Z/0147/17

TAK

52.32 52.32/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

 
500 m kobiet (2) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIEC Amelia 2007-08-12 Z/0105/18

TAK

57.14 57.14/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
BANASZCZYK Joanna 2007-11-19 Z/0162/17

TAK

48.86 48.86/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 364 Warszawa 2019

3
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

45.65 45.65/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP 2 Polanica-Zdrój 2019

4
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

51.01 51.01/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

5
DYMKOWSKA Urszula 2008-03-14 Z/0136/18

TAK

53.47 53.47/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP 271 Warszawa 2019

6
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

51.79 51.79/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2019

7
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

46.92 46.92/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

8
GĄSIENICA Wiktoria 2008-03-09 Z/0210/19

TAK

1:00.27 1:00.27/19 AZS Zakopane SP 10 Zakopane 2019

9
GRABSKA Karolina 2007-08-05 Z/0192/16

TAK

1:06.23/19 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 3 Zakopane 2019

10
GREŃ Milena 2008-03-07 Z/0206/19

TAK

1:01.11 1:01.11/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2019

11
HERBUT Agnieszka 2008-01-31 Z/0172/17

TAK

51.72 51.72/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

12
KARCZEWSKA Julia 2008-01-26 Z/0191/18

TAK

1:01.85 1:01.85/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 2019

13
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

50.95 50.95/20 SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2019

14
KUCHARSKA Jagoda 2007-10-05 Z/0189/19

TAK

49.65 49.65/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

15
LEJBA Kinga 2007-09-21 Z/0060/18

TAK

51.63 51.63/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

16
ŁOJAS Wiktoria 2008-01-19 Z/0157/19

TAK

1:10.55 1:10.55/19 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 10 Zakopane 2019

17
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0115/16

TAK

46.85 46.85/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2019

18
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

43.50 43.50/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2019

19
OLSZUK Otylia 2007-09-24 Z/0053/18

TAK

48.58 48.58/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

20
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0106/17

TAK

48.50 48.50/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2019

21
RUSEK Amelia 2007-08-10 Z/0129/17

TAK

48.84 48.84/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

22
RYSZ Maja 2008-05-15 Z/0061/17

TAK

54.27 54.16/19 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

23
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 Z/0178/17

TAK

52.08 52.08/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

24
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK

57.60 57.60/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

25
SULEJ Julia 2007-09-19 Z/0150/17

TAK

54.29 54.29/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

26
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 Z/0780/15

TAK

55.90 55.90/20 UKS Zryw Słomczyn SP Czersk 2019

27
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 Z/0780/15

TAK

55.90 55.90/20 UKS Zryw Słomczyn SP Czersk 2019

28
SZYMAŃCZYK Anna 2007-09-06 Z/0327/18

TAK

53.39 53.39/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Królowa Wola 2019

29
ŚWIĘTEK Karolina 2007-08-09 Z/0265/19

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP w Kostarowcach 2019

30
WOŹNIAK Hania 2008-01-18 Z/0151/17

TAK

53.63 53.63/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2019

31
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0779/15

TAK

52.98 52.98/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

32
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0779/15

TAK

52.98 52.98/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

33
ŻYTKO Małgosia 2008-06-26 Z/0871/15

TAK

AZS Zakopane SPMS Zakopane 2019

 
500 m kobiet (2) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 Z/0117/18

TAK

51.99 51.99/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

48.91 48.91/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BORYCKA Barbara 2007-03-02 Z/0263/19

TAK

1:16.20/18 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 2 Zakopane 2019

4
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 Z/0161/17

TAK

51.45 51.45/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

5
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

44.71 44.71/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2019

6
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

43.40 42.41/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

7
DUTKIEWICZ Patrycja 2006-11-17 Z/0262/19

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

8
FIGURA Magdalena 2006-07-25 Z/0883/15

TAK

58.13/18 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 1 zakopane 2019

9
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

46.95 46.95/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

10
GODLEWSKA Karolina 2007-04-22 Z/0526/15

TAK

53.03 52.53/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

11
GODLEWSKA Weronika 2007-04-22 Z/0525/15

TAK

50.20 50.20/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

12
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

46.82 46.82/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2019

13
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

46.65 46.65/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

14
JANISZ Kinga 2006-09-23 Z/0762/15

TAK

59.04 54.87/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

15
KACPRZAK Agata 2006-12-13 Z/0121/18

TAK

47.07 47.07/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

16
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

51.11 51.11/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

17
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 Z/0043/18

TAK

54.01 54.01/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

18
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

47.27 47.27/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

19
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0178/19

TAK

50.20 50.20/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

20
KUPIEC Pola 2007-06-07 Z/0098/16

TAK

1:02.92/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

21
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 Z/0175/18

TAK

53.49 53.49/19 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2019

22
LASKA Oliwia 2007-04-13 Z/0042/18

TAK

1:08.59 1:08.59/20 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2019

23
LIS Kornelia 2007-02-02 Z/0245/19

TAK

1:07.07 1:07.07/20 KS Orzeł Elbląg SP 25 Elbląg 2019

24
LORENZ Patrycja 2007-05-07 Z/0047/15

TAK

46.33 46.33/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój ZSS Kłodzko 2019

25
ŁATAK Martyna 2006-07-12 Z/0156/19

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane POSA Zakopane 2019

26
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

51.60 51.60/19 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

27
MIECZKOWSKA Zofia 2007-05-20 Z/0172/18

TAK

53.37 53.37/19 UKS Giżycko SP Pozezdrze 2019

28
PUCZEN Gabriela 2006-07-16 Z/0128/16

TAK

53.05 53.05/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP 98 Warszawa 2019

29
SABUDA Julia 2007-05-11 Z/0881/15

TAK

1:01.72/19 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 3 Zakopane 2019

30
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

46.33 46.33/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

31
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

53.75 53.75/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 107 Warszawa 2019

32
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 Z/0677/15

TAK

51.29 50.76/19 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2019

33
WALASIK Weronika 2007-01-07 Z/0147/17

TAK

52.32 52.32/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

 
500 m kobiet (3) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIEC Amelia 2007-08-12 Z/0105/18

TAK

57.14 57.14/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
BANASZCZYK Joanna 2007-11-19 Z/0162/17

TAK

48.86 48.86/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 364 Warszawa 2019

3
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

45.65 45.65/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój SP 2 Polanica-Zdrój 2019

4
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

51.01 51.01/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

5
DYMKOWSKA Urszula 2008-03-14 Z/0136/18

TAK

53.47 53.47/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP 271 Warszawa 2019

6
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

51.79 51.79/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2019

7
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

46.92 46.92/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

8
GĄSIENICA Wiktoria 2008-03-09 Z/0210/19

TAK

1:00.27 1:00.27/19 AZS Zakopane SP 10 Zakopane 2019

9
GRABSKA Karolina 2007-08-05 Z/0192/16

TAK

1:06.23/19 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 3 Zakopane 2019

10
GREŃ Milena 2008-03-07 Z/0206/19

TAK

1:01.11 1:01.11/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2019

11
HERBUT Agnieszka 2008-01-31 Z/0172/17

TAK

51.72 51.72/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

12
KARCZEWSKA Julia 2008-01-26 Z/0191/18

TAK

1:01.85 1:01.85/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 2019

13
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

50.95 50.95/20 SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2019

14
KUCHARSKA Jagoda 2007-10-05 Z/0189/19

TAK

49.65 49.65/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

15
LEJBA Kinga 2007-09-21 Z/0060/18

TAK

51.63 51.63/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

16
ŁOJAS Wiktoria 2008-01-19 Z/0157/19

TAK

1:10.55 1:10.55/19 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 10 Zakopane 2019

17
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0115/16

TAK

46.85 46.85/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2019

18
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

43.50 43.50/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2019

19
OLSZUK Otylia 2007-09-24 Z/0053/18

TAK

48.58 48.58/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

20
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0106/17

TAK

48.50 48.50/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2019

21
RUSEK Amelia 2007-08-10 Z/0129/17

TAK

48.84 48.84/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

22
RYSZ Maja 2008-05-15 Z/0061/17

TAK

54.27 54.16/19 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

23
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 Z/0178/17

TAK

52.08 52.08/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

24
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK

57.60 57.60/20 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

25
SULEJ Julia 2007-09-19 Z/0150/17

TAK

54.29 54.29/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

26
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 Z/0780/15

TAK

55.90 55.90/20 UKS Zryw Słomczyn SP Czersk 2019

27
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 Z/0780/15

TAK

55.90 55.90/20 UKS Zryw Słomczyn SP Czersk 2019

28
SZYMAŃCZYK Anna 2007-09-06 Z/0327/18

TAK

53.39 53.39/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Królowa Wola 2019

29
ŚWIĘTEK Karolina 2007-08-09 Z/0265/19

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP w Kostarowcach 2019

30
WOŹNIAK Hania 2008-01-18 Z/0151/17

TAK

53.63 53.63/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2019

31
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0779/15

TAK

52.98 52.98/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

32
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0779/15

TAK

52.98 52.98/20 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

33
ŻYTKO Małgosia 2008-06-26 Z/0871/15

TAK

AZS Zakopane SPMS Zakopane 2019

 
500 m kobiet (3) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 Z/0117/18

TAK

51.99 51.99/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

48.91 48.91/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BORYCKA Barbara 2007-03-02 Z/0263/19

TAK

1:16.20/18 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 2 Zakopane 2019

4
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 Z/0161/17

TAK

51.45 51.45/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

5
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

44.71 44.71/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2019

6
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

43.40 42.41/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

7
DUTKIEWICZ Patrycja 2006-11-17 Z/0262/19

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

8
FIGURA Magdalena 2006-07-25 Z/0883/15

TAK

58.13/18 KS SNPTT 1907 Zakopane SP 1 zakopane 2019

9
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

46.95 46.95/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

10
GODLEWSKA Karolina 2007-04-22 Z/0526/15

TAK

53.03 52.53/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

11
GODLEWSKA Weronika 2007-04-22 Z/0525/15

TAK

50.20 50.20/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

12
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

46.82 46.82/20 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2019

13
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

46.65 46.65/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

14
JANISZ Kinga 2006-09-23 Z/0762/15

TAK

59.04 54.87/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

15
KACPRZAK Agata 2006-12-13 Z/0121/18

TAK

47.07 47.07/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

16
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

51.11 51.11/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

17
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 Z/0043/18

TAK

54.01 54.01/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

18
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

47.27 47.27/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

19
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0178/19

TAK

50.20 50.20/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2019

20
KUPIEC Pola 2007-06-07 Z/0098/16

TAK

1:02.92/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

21
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 Z/0175/18

TAK

53.49 53.49/19 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2019

22
LASKA Oliwia 2007-04-13 Z/0042/18

TAK

1:08.59 1:08.59/20 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2019

23
LIS Kornelia 2007-02-02 Z/0245/19

TAK

1:07.07 1:07.07/20 KS Orzeł Elbląg SP 25 Elbląg 2019

24
LORENZ Patrycja 2007-05-07 Z/0047/15

TAK

46.33 46.33/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój ZSS Kłodzko 2019

25
ŁATAK Martyna 2006-07-12 Z/0156/19

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane POSA Zakopane 2019

26
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

51.60 51.60/19 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

27
MIECZKOWSKA Zofia 2007-05-20 Z/0172/18

TAK

53.37 53.37/19 UKS Giżycko SP Pozezdrze 2019

28
PUCZEN Gabriela 2006-07-16 Z/0128/16

TAK

53.05 53.05/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa SP 98 Warszawa 2019