Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Dzieci - Finał
Tomaszów Mazowiecki, 24-25.02.2024
 
Wielobój K (F2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zofia 2014-08-14 Z/0153/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP KATOLICKA TOMASZÓW MAZ 2023

2
DASZKOWSKA Małgorzata 2014-12-09 Z/0228/23

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk mazowiecki 2023

3
GAICKA Natalia 2014-10-29 Z/0151/22

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

4
GIERAS Martyna 2014-11-23 Z/0211/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Sp 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

5
GONTARZ Hanna 2014-07-12 Z/0217/23

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk mazowiecki 2023

6
KOROTYSZEWSKA Lena 2014-07-16 Z/0580/20

TAK

MKS Cuprum Lubin Przedszkole nr. 8 Lubin 2023

7
KOZŁOWSKA Hanna 2014-08-18 Z/0094/23

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

8
KRAWCZYK Natalka 2015-03-17 Z/0255/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

9
KUTA Klaudia 2014-07-15 Z/0154/23

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2023

10
LEWANDOWSKA Julia 2014-07-16 Z/0611/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój Przedszkole Kudowa-Zdroj 2023

11
MILER Maja 2015-03-24 Z/0148/23

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2023

12
MORDAKA Laura 2014-09-02 Z/0318/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

13
PAŃCZYSZYN Oliwia 2014-12-24 Z/0052/22

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS SMS Duszniki-Zdrój 2023

14
POLAKOWSKA Julia 2014-11-04 Z/0258/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 12 Piotrków Trybunalski 2023

15
SOBCZAK Agata 2014-08-18 Z/0172/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

16
TOMICZAK Anna 2014-07-06 Z/0073/23

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk mazowiecki 2023

 
Wielobój K (E1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Tatiana 2013-08-27 Z/0194/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 2 Piotrków Trybunalski 2023

2
CHACHUŁA Julia 2013-07-24 Z/0473/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

3
CHRZAN Jagoda 2013-10-22 Z/0257/23

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 1 Lubin 2023

4
FEDAK Gaja 2013-12-12 Z/0655/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
SKŁ Górnik Sanok SP 2 Zagórz 2023

5
FIŁKA Milena 2014-06-26 Z/0155/23

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2023

6
GAWLAK Katarzyna 2013-07-11 Z/0121/20

TAK

UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2023

7
GĄSIENICA Maria 2013-07-26 Z/0002/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
AZS Zakopane SP 2 Zakopane 2023

8
GIECZEWSKA Urszula 2014-02-05 Z/0137/22

TAK

UKS Giżycko SP 1 Giżycko 2023

9
HOTAŁA Wiktoria 2014-02-06 Z/0065/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój ZSP 2 Kudowa-Zdrój 2023

10
KAŁOWSKA Anna 2013-09-11 Z/0221/20

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 8 Otwock 2023

11
KLATKA Amelia 2013-10-22 Z/0532/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

12
KLIMECKA Aleksandra 2013-10-21 Z/0210/23

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane SP SMS Zakopane 2023

13
LEJMAN Tola 2014-06-25 Z/0361/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2023

14
LESZCZYŃSKA Natalia 2014-02-17 Z/0015/22

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2023

15
MACHNIJ Rozalia 2014-02-04 Z/0014/22

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2023

16
MAGDZIARZ Veronika 2014-03-11 Z/0316/22

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP Wolbórz 2023

17
MILNIKIEL Patrycja 2014-01-26 Z/0016/22

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój Szkoła Podstawowa w Chmurze 2023

18
MOKROGULSKA Martyna 2013-08-15 Z/0362/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2023

19
NAZARKIEWICZ Laura 2013-11-18 Z/0164/23

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2023

20
NEROJ Alicja 2014-02-20 Z/0196/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2023

21
PIKUL Emilia 2014-05-22 Z/0262/21

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2023

22
RAFALSKA Hanna 2014-03-18 Z/0231/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk mazowiecki 2023

23
SOBCZAK Alicja 2013-12-28 Z/0212/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Sp 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

24
STAWIANA Lidia 2014-05-15 Z/0256/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 6 2023

25
SUCHOWIAN Małgorzata 2013-11-19 Z/0516/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS SNPTT 1907 Zakopane SP SMS Zakopane 2023

26
ZIÓŁKOWSKA Martyna 2013-12-17 Z/0369/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2023

 
Wielobój K (E2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERĆ Hanna 2012-11-02 Z/0132/21

TAK

UKS Giżycko SP Wilkasy 2023

2
BLUJ Laura 2013-02-18 Z/0274/23

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Sanok 2023

3
BRODOWSKA Alicja 2013-06-29 Z/0218/23

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk mazowiecki 2023

4
BRUDZYŃSKA Aleksandra 2013-06-05 Z/0138/22

TAK

UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2023

5
CHMIEL Jagoda 2013-06-24 Z/0278/23

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2023

6
CHMIELEWSKA Zuzanna 2013-05-09 Z/0648/20

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2023

7
CHROBAK Emilia 2013-03-22 Z/0018/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Orlica Duszniki Zdrój Wrocław 2023

8
CIAGADLAK Zuzanna 2013-04-06 Z/0264/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2023

9
CZWERENKO Celina 2012-11-29 Z/0650/20

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2023

10
DZIADAK Zofia 2013-01-03 Z/0652/20

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2023

11
FIRLIT Amelia 2013-06-27 Z/0004/23

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2023

12
GALANT Eliza 2012-09-14 Z/0005/23

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 2 Zagórz 2023

13
GAWRON Hanna 2012-09-26 Z/0053/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2023

14
GIERAS Weronika 2012-07-24 Z/0312/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Sp 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

15
IŁOWSKA Izabela 2013-02-16 Z/0050/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2023

16
KALETA Maja 2012-11-25 Z/0108/21

TAK

MKS Cuprum Lubin NSP SMS LUBIN 2023

17
KONEWKA Hanna 2013-01-17 Z/0692/20

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

18
KUDRYCKA Julia 2012-07-17 Z/0131/21

TAK

UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2023

19
LENART Maja 2012-12-08 Z/0328/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

20
LISIECKA Aleksandra 2012-08-15 Z/0192/21

TAK

UKS Znicz Kłodzko SP7 Kłodzko 2023

21
ŁAJEWSKA Maja 2013-01-09 Z/0157/23

TAK

MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2023

22
ŁUKASZCZYK Gloria 2012-08-25 Z/0260/19

TAK

UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2023

23
MAJ Kaja 2013-03-13 Z/0067/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS SMS Duszniki-Zdrój 2023

24
OZIMEK Lena 2012-11-29 Z/0193/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Znicz Kłodzko SP7 Kłodzko 2023

25
PABON Anna 2012-09-10 Z/0152/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS SNPTT 1907 Zakopane SP1 Zakopane 2023

26
POTOCKA Izabela 2013-02-24 Z/0662/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2023

27
RADZIKOWSKA Maja 2012-10-01 Z/0422/20

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP Wolbórz 2023

28
SŁABOSZ Lena 2013-02-14 Z/0222/23

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk mazowiecki 2023

29
STĘPNIAKOWSKA Zofia 2012-08-08 Z/0221/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2023

30
SZCZEPAŃSKA Ewa 2013-04-25 Z/0049/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2023

31
SZYMCZAK Helena 2012-12-04 Z/0221/23

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 4 Grodzisk Mazowiecki 2023

32
TUREK-PARYLAK Laura 2012-11-20 Z/0003/22

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2023

33
WARYCH Pola 2012-08-10 Z/0102/23

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

34
WĘGRZYNOWSKA Amelia 2012-07-09 Z/0137/23

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP Kamień 2023

35
WIKTOROWICZ Anna 2013-05-20 Z/0089/23

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

36
WOŁCZYŃSKA Zuzanna 2013-05-23 Z/0462/20

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

37
WÓJCIK Hanna 2012-09-07 Z/0077/23

TAK

UKS Znicz Kłodzko SP7 Kłodzko 2023

 
Wielobój K (D1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIK Aleksandra 2012-04-26 Z/0129/21

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

2
BISKUP Maja 2011-11-03 Z/0714/20

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

3
BORKOWSKA Alicja 2011-07-21 Z/0156/23

TAK

MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2023

4
DYLĄG Kornelia 2011-07-20 Z/0178/21

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 2 Zagórz 2023

5
FRANKIEWICZ Zofia 2011-12-13 Z/0424/20

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen Archidiecezjlna Katolicka Szkoła Podstawowa Tomaszów Maz 2023

6
HARASIUK Amelia 2012-02-03 Z/0610/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP nr2 Polanica-Zdrój 2023

7
HRABSKA Aleksandra 2011-08-05 Z/0112/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2023

8
IWANEK Alicja 2011-08-26 Z/0181/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2023

9
JABRZYK Antonina 2011-10-16 Z/0187/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

10
JAWORSKA Antonina 2012-06-05 Z/0229/19

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2023

11
KACZOR Natasza 2012-02-22 Z/0116/22

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2023

12
KAŁOWSKA Zofia 2011-07-03 Z/0133/19

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 8 Otwock 2023

13
KOCAN Zuzanna 2011-11-25 Z/0179/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2023

14
KUTA Natalia 2011-07-22 Z/0170/21

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2023

15
LEWICKA Maja 2011-07-20 Z/0244/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2023

16
LUCHSHEVA Maiia [Z] 2011-09-29 Z/0146/23

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 8 Elbląg 2023

17
MACHNICKA Oliwia 2011-07-18 Z/0253/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2023

18
MARSZAŁEK Weronika 2012-05-15 Z/0065/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

19
MILNIKIEL Wiktoria 2012-01-22 Z/0017/22

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój Szkoła Podstawowa w Chmurze 2023

20
MOSKWA Maria 2012-01-25 Z/0425/20

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP Wolbórz 2023

21
NOWICKA Paulina 2011-10-08 Z/0100/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

22
ORŁOWSKA Michalina 2012-04-02 Z/0223/20

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 128 2023

23
PALUCH Marlena 2011-09-22 Z/0219/22

TAK

MKS Cuprum Lubin SP Szklary Górne 2023

24
PODSKARBI Alicja 2012-06-27 Z/0314/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP TOMEK Tomaszów Mazowiecki 2023

25
PUŁAWSKA Beata 2011-12-31 Z/0604/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Brwinów 2023

26
RYBAK Zuzanna 2011-08-05 Z/0147/23

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 16 Elbląg 2023

27
SKŁADOWSKA Julia 2011-12-26 Z/0349/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2023

28
STOJEK Gabriela 2011-12-22 Z/0266/22

TAK

UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2023

29
SYCHOWICZ Urszula 2011-07-10 Z/0268/22

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 6 Otwock 2023

30
SZCZĘSNA Zofia 2012-05-28 Z/0137/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

31
TURCHAN Wiktoria 2012-03-06 Z/0612/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SZSP Kudowa-Zdrój-Słone 2023

32
VOLYK Vladyslava [Z] 2012-03-23 Z/0287/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 23 Elbląg 2023

33
WAWNIKIEWICZ Ada 2012-02-15 Z/0206/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2023

34
WITKOWSKA Zuzanna 2011-09-11 Z/0405/20

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2023

35
WRONKOWSKA Lena 2012-05-17 Z/0088/23

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

36
ŻMUDZIŃSKA Iga 2012-02-16 Z/0419/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2023

 
Wielobój K (D2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Julia 2011-03-16 Z/0111/22

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Katolicka Tomaszów Maz 2023

2
BEDNAREK Oliwia 2011-06-16 Z/0150/22

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

3
BIERNACKA Anna 2011-03-01 Z/0175/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2023

4
BLUJ Bianka 2011-01-08 Z/0258/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Sanok 2023

5
BŁASZCZYK Maja 2011-04-09 Z/0242/20

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2023

6
CHILARSKA Oliwia 2010-08-14 Z/0608/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SZSP Kudowa-Zdrój-Słone 2023

7
CYMERMAN Nela 2011-05-19 Z/0147/22

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

8
DALMANN Natalia 2011-01-04 Z/0356/22

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen Sp 13 Tomaszów Mazowiecki 2023

9
DOROCKA JACH Ashley 2010-07-27 Z/0272/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2023

10
DYDEK Oliwia 2010-08-08 Z/0247/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2023

11
FAŁEK Antonina 2011-01-04 Z/0260/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 12 Piotrków Trybunalski 2023

12
GAWLAK Maria 2011-05-13 Z/0200/19

TAK

UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2023

13
GUT Zuzanna 2011-02-16 Z/0150/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS SNPTT 1907 Zakopane SP SMS Zakopane 2023

14
JASIŃSKA Lena 2011-03-04 Z/0066/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2023

15
JASTRZĘBSKA Olga 2010-12-13 Z/0086/21

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 307 Warszawa 2023

16
KACZOROWSKA Hanna 2011-04-07 Z/0069/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2023

17
KRÓL Maja 2011-01-02 Z/0331/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

18
LATUSZEK Amelia 2010-09-21 Z/0275/22

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 6 Otwock 2023

19
LEWANDOWSKA Zuzanna 2011-01-15 Z/0008/18

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2023

20
LITWITZ Małgorzata 2011-05-19 Z/0430/20

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen Archidiecezjalna Katolicka Szkoła Podstawowa 2023

21
MALESZA Nadia 2011-06-05 Z/0271/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2023

22
MIERZWA Klara 2010-07-19 Z/0581/20

TAK

MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2023

23
MORAWETZ Amelia 2011-05-20 Z/0216/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS SNPTT 1907 Zakopane SP SMS Zakopane 2023

24
NIEŚMIAŁEK Blanka 2011-05-19 Z/0268/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2023

25
NOWACKA Anna 2010-09-09 Z/0146/22

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

26
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 Z/0005/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS SMS Duszniki-Zdrój 2023

27
OSTROWSKA Maja 2010-11-20 Z/0133/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP ZAWADA Gnina Tomaszów Mazowiecki 2023

28
RUTECKA Pola 2010-07-21 Z/0170/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2023

29
RUTKOWSKA Nina 2010-09-05 Z/0091/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
WTŁ Stegny Warszawa Sp 319 Warszawa 2023

30
SHTEFAN Maja [Z] 2010-10-28 Z/0108/22

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2023

31
STASZEL Lena 2011-03-02 Z/0286/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
AZS Zakopane SP Kościelisko 2023

32
STEC Julia 2011-01-16 Z/0105/20

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP Trepcza 2023

33
SWARBUŁA Maja 2011-03-31 Z/0104/23

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

34
UKCHACH Sofija 2010-10-06 Z/0155/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS SNPTT 1907 Zakopane SP1 Zakopane 2023

35
WAŁASIEWICZ Natalia 2011-05-17 Z/0155/22

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

36
WARYCH Helena 2011-03-30 Z/0103/23

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

37
WODZYŃSKA Maria 2011-06-20 Z/0180/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2023

 
Mass start kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Julia 2011-03-16 Z/0111/22

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Katolicka Tomaszów Maz 2023

2
BANASIK Aleksandra 2012-04-26 Z/0129/21

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

3
BIERNACKA Anna 2011-03-01 Z/0175/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2023

4
BLUJ Bianka 2011-01-08 Z/0258/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Sanok 2023

5
BŁASZCZYK Maja 2011-04-09 Z/0242/20

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2023

6
BORKOWSKA Alicja 2011-07-21 Z/0156/23

TAK

MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2023

7
CHILARSKA Oliwia 2010-08-14 Z/0608/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SZSP Kudowa-Zdrój-Słone 2023

8
CYMERMAN Nela 2011-05-19 Z/0147/22

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

9
DOROCKA JACH Ashley 2010-07-27 Z/0272/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2023

10
DYDEK Oliwia 2010-08-08 Z/0247/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2023

11
DYLĄG Kornelia 2011-07-20 Z/0178/21

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 2 Zagórz 2023

12
FAŁEK Antonina 2011-01-04 Z/0260/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 12 Piotrków Trybunalski 2023

13
FRANKIEWICZ Zofia 2011-12-13 Z/0424/20

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen Archidiecezjlna Katolicka Szkoła Podstawowa Tomaszów Maz 2023

14
GAWLAK Maria 2011-05-13 Z/0200/19

TAK

UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2023

15
GUT Zuzanna 2011-02-16 Z/0150/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS SNPTT 1907 Zakopane SP SMS Zakopane 2023

16
HARASIUK Amelia 2012-02-03 Z/0610/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP nr2 Polanica-Zdrój 2023

17
HRABSKA Aleksandra 2011-08-05 Z/0112/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2023

18
IWANEK Alicja 2011-08-26 Z/0181/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2023

19
JABRZYK Antonina 2011-10-16 Z/0187/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

20
JASIŃSKA Lena 2011-03-04 Z/0066/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2023

21
JAWORSKA Antonina 2012-06-05 Z/0229/19

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2023

22
KACZOR Natasza 2012-02-22 Z/0116/22

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2023

23
KACZOROWSKA Hanna 2011-04-07 Z/0069/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 6 Grodzisk Mazowiecki 2023

24
KOCAN Zuzanna 2011-11-25 Z/0179/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2023

25
KRÓL Maja 2011-01-02 Z/0331/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

26
KUTA Natalia 2011-07-22 Z/0170/21

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2023

27
LEWANDOWSKA Zuzanna 2011-01-15 Z/0008/18

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2023

28
LEWICKA Maja 2011-07-20 Z/0244/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2023

29
LITWITZ Małgorzata 2011-05-19 Z/0430/20

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen Archidiecezjalna Katolicka Szkoła Podstawowa 2023

30
LUCHSHEVA Maiia [Z] 2011-09-29 Z/0146/23

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 8 Elbląg 2023

31
MACHNICKA Oliwia 2011-07-18 Z/0253/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2023

32
MALESZA Nadia 2011-06-05 Z/0271/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2023

33
MARSZAŁEK Weronika 2012-05-15 Z/0065/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

34
MIERZWA Klara 2010-07-19 Z/0581/20

TAK

MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2023

35
MILNIKIEL Wiktoria 2012-01-22 Z/0017/22

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój Szkoła Podstawowa w Chmurze 2023

36
MORAWETZ Amelia 2011-05-20 Z/0216/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS SNPTT 1907 Zakopane SP SMS Zakopane 2023

37
MOSKWA Maria 2012-01-25 Z/0425/20

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP Wolbórz 2023

38
NIEŚMIAŁEK Blanka 2011-05-19 Z/0268/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2023

39
NOWACKA Anna 2010-09-09 Z/0146/22

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

40
NOWICKA Paulina 2011-10-08 Z/0100/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

41
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 Z/0005/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS SMS Duszniki-Zdrój 2023

42
OSTROWSKA Maja 2010-11-20 Z/0133/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP ZAWADA Gnina Tomaszów Mazowiecki 2023

43
PALUCH Marlena 2011-09-22 Z/0219/22

TAK

MKS Cuprum Lubin SP Szklary Górne 2023

44
PODSKARBI Alicja 2012-06-27 Z/0314/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP TOMEK Tomaszów Mazowiecki 2023

45
PUŁAWSKA Beata 2011-12-31 Z/0604/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Brwinów 2023

46
SHTEFAN Maja [Z] 2010-10-28 Z/0108/22

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2023

47
SKŁADOWSKA Julia 2011-12-26 Z/0349/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2023

48
STASZEL Lena 2011-03-02 Z/0286/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
AZS Zakopane SP Kościelisko 2023

49
STEC Julia 2011-01-16 Z/0105/20

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP Trepcza 2023

50
STOJEK Gabriela 2011-12-22 Z/0266/22

TAK

UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2023

51
SWARBUŁA Maja 2011-03-31 Z/0104/23

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

52
SZCZĘSNA Zofia 2012-05-28 Z/0137/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

53
TURCHAN Wiktoria 2012-03-06 Z/0612/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SZSP Kudowa-Zdrój-Słone 2023

54
UKCHACH Sofija 2010-10-06 Z/0155/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS SNPTT 1907 Zakopane SP1 Zakopane 2023

55
WARYCH Helena 2011-03-30 Z/0103/23

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

56
WAWNIKIEWICZ Ada 2012-02-15 Z/0206/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2023

57
WITKOWSKA Zuzanna 2011-09-11 Z/0405/20

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2023

58
WODZYŃSKA Maria 2011-06-20 Z/0180/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2023

59
ŻMUDZIŃSKA Iga 2012-02-16 Z/0419/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2023

 
Sztafeta kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Tatiana 2013-08-27 Z/0194/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 2 Piotrków Trybunalski 2023

2
ADAMSKA Zofia 2014-08-14 Z/0153/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP KATOLICKA TOMASZÓW MAZ 2023

3
BIERĆ Hanna 2012-11-02 Z/0132/21

TAK

UKS Giżycko SP Wilkasy 2023

4
BLUJ Laura 2013-02-18 Z/0274/23

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Sanok 2023

5
BRODOWSKA Alicja 2013-06-29 Z/0218/23

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk mazowiecki 2023

6
BRUDZYŃSKA Aleksandra 2013-06-05 Z/0138/22

TAK

UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2023

7
CHMIEL Jagoda 2013-06-24 Z/0278/23

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2023

8
CHMIELEWSKA Zuzanna 2013-05-09 Z/0648/20

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2023

9
CHROBAK Emilia 2013-03-22 Z/0018/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Orlica Duszniki Zdrój Wrocław 2023

10
CHRZAN Jagoda 2013-10-22 Z/0257/23

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 1 Lubin 2023

11
CIAGADLAK Zuzanna 2013-04-06 Z/0264/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2023

12
CZWERENKO Celina 2012-11-29 Z/0650/20

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2023

13
DASZKOWSKA Małgorzata 2014-12-09 Z/0228/23

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk mazowiecki 2023

14
DZIADAK Zofia 2013-01-03 Z/0652/20

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2023

15
FEDAK Gaja 2013-12-12 Z/0655/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
SKŁ Górnik Sanok SP 2 Zagórz 2023

16
FIŁKA Milena 2014-06-26 Z/0155/23

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2023

17
FIRLIT Amelia 2013-06-27 Z/0004/23

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2023

18
GALANT Eliza 2012-09-14 Z/0005/23

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 2 Zagórz 2023

19
GAWLAK Katarzyna 2013-07-11 Z/0121/20

TAK

UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2023

20
GAWRON Hanna 2012-09-26 Z/0053/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2023

21
GIECZEWSKA Urszula 2014-02-05 Z/0137/22

TAK

UKS Giżycko SP 1 Giżycko 2023

22
GIERAS Martyna 2014-11-23 Z/0211/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Sp 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

23
GIERAS Weronika 2012-07-24 Z/0312/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Sp 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

24
GONTARZ Hanna 2014-07-12 Z/0217/23

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk mazowiecki 2023

25
HOTAŁA Wiktoria 2014-02-06 Z/0065/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój ZSP 2 Kudowa-Zdrój 2023

26
IŁOWSKA Izabela 2013-02-16 Z/0050/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2023

27
KALETA Maja 2012-11-25 Z/0108/21

TAK

MKS Cuprum Lubin NSP SMS LUBIN 2023

28
KLATKA Amelia 2013-10-22 Z/0532/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

29
KLIMECKA Aleksandra 2013-10-21 Z/0210/23

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane SP SMS Zakopane 2023

30
KOROTYSZEWSKA Lena 2014-07-16 Z/0580/20

TAK

MKS Cuprum Lubin Przedszkole nr. 8 Lubin 2023

31
KRAWCZYK Natalka 2015-03-17 Z/0255/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

32
KUDRYCKA Julia 2012-07-17 Z/0131/21

TAK

UKS Giżycko SP 4 Giżycko 2023

33
KUTA Klaudia 2014-07-15 Z/0154/23

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2023

34
LEJMAN Tola 2014-06-25 Z/0361/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2023

35
LENART Maja 2012-12-08 Z/0328/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

36
LESZCZYŃSKA Natalia 2014-02-17 Z/0015/22

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2023

37
LEWANDOWSKA Julia 2014-07-16 Z/0611/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój Przedszkole Kudowa-Zdroj 2023

38
LISIECKA Aleksandra 2012-08-15 Z/0192/21

TAK

UKS Znicz Kłodzko SP7 Kłodzko 2023

39
ŁAJEWSKA Maja 2013-01-09 Z/0157/23

TAK

MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2023

40
ŁUKASZCZYK Gloria 2012-08-25 Z/0260/19

TAK

UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2023

41
MACHNIJ Rozalia 2014-02-04 Z/0014/22

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2023

42
MAJ Kaja 2013-03-13 Z/0067/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS SMS Duszniki-Zdrój 2023

43
MILER Maja 2015-03-24 Z/0148/23

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2023

44
MILNIKIEL Patrycja 2014-01-26 Z/0016/22

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój Szkoła Podstawowa w Chmurze 2023

45
MOKROGULSKA Martyna 2013-08-15 Z/0362/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2023

46
MORDAKA Laura 2014-09-02 Z/0318/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

47
NAZARKIEWICZ Laura 2013-11-18 Z/0164/23

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2023

48
NEROJ Alicja 2014-02-20 Z/0196/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2023

49
OZIMEK Lena 2012-11-29 Z/0193/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Znicz Kłodzko SP7 Kłodzko 2023

50
PABON Anna 2012-09-10 Z/0152/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS SNPTT 1907 Zakopane SP1 Zakopane 2023

51
PAŃCZYSZYN Oliwia 2014-12-24 Z/0052/22

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS SMS Duszniki-Zdrój 2023

52
POLAKOWSKA Julia 2014-11-04 Z/0258/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 12 Piotrków Trybunalski 2023

53
POTOCKA Izabela 2013-02-24 Z/0662/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2023

54
RAFALSKA Hanna 2014-03-18 Z/0231/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk mazowiecki 2023

55
SŁABOSZ Lena 2013-02-14 Z/0222/23

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk mazowiecki 2023

56
SOBCZAK Agata 2014-08-18 Z/0172/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

57
SOBCZAK Alicja 2013-12-28 Z/0212/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Sp 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

58
STAWIANA Lidia 2014-05-15 Z/0256/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 6 2023

59
SUCHOWIAN Małgorzata 2013-11-19 Z/0516/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS SNPTT 1907 Zakopane SP SMS Zakopane 2023

60
SZYMCZAK Helena 2012-12-04 Z/0221/23

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 4 Grodzisk Mazowiecki 2023

61
TOMICZAK Anna 2014-07-06 Z/0073/23

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk mazowiecki 2023

62
TUREK-PARYLAK Laura 2012-11-20 Z/0003/22

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2023

63
WARYCH Pola 2012-08-10 Z/0102/23

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

64
WÓJCIK Hanna 2012-09-07 Z/0077/23

TAK

UKS Znicz Kłodzko SP7 Kłodzko 2023

65
ZIÓŁKOWSKA Martyna 2013-12-17 Z/0369/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2023

 
Wielobój M (F2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GODZIK Michał 2015-01-13 Z/0412/20

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2023

2
GRUSZKA Tadeusz 2015-04-11 Z/0271/22

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 310 Warszawa 2023

3
HABERA Filip 2015-06-19 Z/0001/22

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój ZSP 2 Kudowa-Zdrój 2023

4
IWANEK Miłosz 2015-01-19 Z/0100/21

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2023

5
KASPRZYK Jerzy 2015-05-05 Z/0018/23

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2023

6
ŁUKASZCZYK Maciej 2014-10-04 Z/0613/20

TAK

UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2023

7
SEKUŁA Oleg 2015-05-15 Z/0158/23

TAK

MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2023

8
SOBCZYK Stanisław 2014-10-29 Z/0229/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk mazowiecki 2023

9
SOSNOWSKI Filip 2014-11-12 Z/0132/22

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2023

10
ŻMUDZIŃSKI Miłosz 2015-03-05 Z/0400/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2023

 
Wielobój M (E1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DAWIEC Piotr 2013-09-12 Z/0187/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Znicz Kłodzko SP7 Kłodzko 2023

2
DOAN Minh Khang 2013-10-16 Z/0470/20

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

3
IZDEBSKI Natan 2013-07-15 Z/0280/23

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2023

4
KIEŁB Adam 2013-07-07 Z/0131/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen Archidiecezjlna Katolicka Szkoła Podstawowa Tomaszów Maz 2023

5
ŁUKASZEWICZ Wojciech 2014-05-01 Z/0260/21

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2023

6
NOWICKI Alex 2013-09-08 Z/0135/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen Archidiecezjalna Katolicka Szkoła Podstawowa 2023

7
PUŁAWSKI Paweł 2013-12-16 Z/0219/23

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 4 Grodzisk Mazowiecki 2023

8
WIECZOREK Rafał 2013-11-01 Z/0245/23

TAK

UKS Orły Zakopane SP SMS Zakopane 2023

 
Wielobój M (E2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURAKOWSKI Kacper 2012-09-25 Z/0244/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2023

2
GODZIK Łukasz 2013-06-12 Z/0410/20

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2023

3
GOLEWSKI Mikołaj 2012-08-18 Z/0339/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Sp 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

4
HYTEL Tymoteusz 2013-03-04 Z/0188/21

TAK

UKS Znicz Kłodzko SP 7 Kłodzko 2023

5
JASIŃSKI Tymon 2012-07-23 Z/0067/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2023

6
MARCINKOWSKI Aleks 2012-12-24 Z/0242/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2023

7
MROWIŃSKI Oliwier 2013-06-10 Z/0289/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
AZS Zakopane SP SMS Zakopane 2023

8
NAPORA Michał 2012-09-25 Z/0221/22

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2023

9
OWCZAREK Bartosz 2012-09-25 Z/0091/23

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

10
PIOTROWSKI Tymoteusz 2012-09-14 Z/0166/23

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki MTE Milanówek 2023

11
PONTE Pietro 2012-09-25 Z/0242/23

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2023

12
ŚMIGIEL Artur 2012-07-22 Z/0267/22

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2023

13
WILAŃSKI Ksawery 2012-07-16 Z/0278/21

TAK

UKS Znicz Kłodzko SP7 Kłodzko 2023

 
Wielobój M (D1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIK Szymon 2011-11-20 Z/0059/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój ZSP 2 Kudowa-Zdrój 2023

2
CHMURA Stanisław 2012-01-06 Z/0183/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Milanówek 2023

3
GĄSIENICA Sebastian 2012-02-13 Z/0257/19

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane STO Zakopane 2023

4
GĄSIENICA-JĘDRZEJCZYK Kacper 2011-07-31 Z/0249/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Orły Zakopane SP Kościelisko 2023

5
GRUSZKA Grzegorz 2012-04-23 Z/0087/21

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 310 Warszawa 2023

6
HORODEŃSKI Adam 2012-02-07 Z/0195/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2023

7
HOTAŁA Szymon 2012-01-27 Z/0064/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój ZSP 2 Kudowa-Zdrój 2023

8
JAKÓBCZYK Natan 2011-12-13 Z/0064/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2023

9
KAZIMIEROWICZ Jakub 2012-04-03 Z/0744/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2023

10
LEGĘNCKI Wiktor 2011-10-15 Z/0165/19

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 3 Tomaszów Mazowiecki 2023

11
MACIASZCZYK Adrian 2012-03-31 Z/0241/23

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2023

12
MIERZWA Szymon 2011-10-11 Z/0110/21

TAK

MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2023

13
MŁYNARCZYK Ryszard 2012-04-30 Z/0090/23

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

14
PODCZERWIŃSKI Olaf 2012-02-11 Z/0280/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 2 Zagórz 2023

15
SHTEFAN Mark 2011-10-29 Z/0313/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2023

16
STUDNIAREK Szymon 2012-04-16 Z/0297/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2023

17
ZAGULSKI Igor 2011-12-23 Z/0315/22

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie 2023

18
ŻUREK Adam 2012-06-25 Z/0240/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2023

 
Wielobój M (D2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BYLINKA Mateusz 2010-10-20 Z/0126/19

TAK

UKS Orły Zakopane SP SMS Zakopane 2023

2
KONEWKA Aleksy 2011-01-05 Z/0105/23

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

3
MILEWSKI Mikołaj 2010-12-10 Z/0099/21

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 350 Warszawa 2023

4
MODZELEWSKI Jan 2010-09-24 Z/0089/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

5
MOTAŁA Marek 2011-06-16 Z/0002/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP im.A.Mickiewicza Wierzbno 2023

6
MOTAŁA Wojciech 2011-06-16 Z/0068/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP im.A.Mickiewicza Wierzbno 2023

7
POKRYWA Kacper 2010-10-23 Z/0237/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

8
SKIMINA Wojciech 2011-03-10 Z/0241/19

TAK

UKS Znicz Kłodzko SP 7 Kłodzko 2023

9
SUCHOWIAN Rafał 2011-02-26 Z/0515/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS SNPTT 1907 Zakopane SP 9 Zakopane 2023

10
WARDA Tymoteusz 2011-06-22 Z/0145/22

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

11
WÓJCIK Adam 2011-03-02 Z/0387/20

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2023

12
ŻYTKO Michał 2011-04-07 Z/0107/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
AZS Zakopane SP SMS Zakopane 2023

 
Mass start mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIK Szymon 2011-11-20 Z/0059/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój ZSP 2 Kudowa-Zdrój 2023

2
BYLINKA Mateusz 2010-10-20 Z/0126/19

TAK

UKS Orły Zakopane SP SMS Zakopane 2023

3
CHMURA Stanisław 2012-01-06 Z/0183/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Milanówek 2023

4
GĄSIENICA Sebastian 2012-02-13 Z/0257/19

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane STO Zakopane 2023

5
GĄSIENICA-JĘDRZEJCZYK Kacper 2011-07-31 Z/0249/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Orły Zakopane SP Kościelisko 2023

6
HORODEŃSKI Adam 2012-02-07 Z/0195/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2023

7
HOTAŁA Szymon 2012-01-27 Z/0064/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój ZSP 2 Kudowa-Zdrój 2023

8
JAKÓBCZYK Natan 2011-12-13 Z/0064/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2023

9
KAZIMIEROWICZ Jakub 2012-04-03 Z/0744/20

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2023

10
KONEWKA Aleksy 2011-01-05 Z/0105/23

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

11
LEGĘNCKI Wiktor 2011-10-15 Z/0165/19

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 3 Tomaszów Mazowiecki 2023

12
MACIASZCZYK Adrian 2012-03-31 Z/0241/23

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2023

13
MIERZWA Szymon 2011-10-11 Z/0110/21

TAK

MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2023

14
MILEWSKI Mikołaj 2010-12-10 Z/0099/21

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 350 Warszawa 2023

15
MODZELEWSKI Jan 2010-09-24 Z/0089/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

16
MOTAŁA Marek 2011-06-16 Z/0002/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP im.A.Mickiewicza Wierzbno 2023

17
MOTAŁA Wojciech 2011-06-16 Z/0068/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój SP im.A.Mickiewicza Wierzbno 2023

18
PODCZERWIŃSKI Olaf 2012-02-11 Z/0280/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 2 Zagórz 2023

19
POKRYWA Kacper 2010-10-23 Z/0237/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

20
SHTEFAN Mark 2011-10-29 Z/0313/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2023

21
SKIMINA Wojciech 2011-03-10 Z/0241/19

TAK

UKS Znicz Kłodzko SP 7 Kłodzko 2023

22
STUDNIAREK Szymon 2012-04-16 Z/0297/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2023

23
SUCHOWIAN Rafał 2011-02-26 Z/0515/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS SNPTT 1907 Zakopane SP 9 Zakopane 2023

24
WARDA Tymoteusz 2011-06-22 Z/0145/22

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

25
ZAGULSKI Igor 2011-12-23 Z/0315/22

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie 2023

26
ŻUREK Adam 2012-06-25 Z/0240/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2023

27
ŻYTKO Michał 2011-04-07 Z/0107/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
AZS Zakopane SP SMS Zakopane 2023

 
Sztafeta mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DAWIEC Piotr 2013-09-12 Z/0187/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Znicz Kłodzko SP7 Kłodzko 2023

2
GODZIK Łukasz 2013-06-12 Z/0410/20

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2023

3
GODZIK Michał 2015-01-13 Z/0412/20

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2023

4
GOLEWSKI Mikołaj 2012-08-18 Z/0339/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Sp 1 Tomaszów Mazowiecki 2023

5
HABERA Filip 2015-06-19 Z/0001/22

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój ZSP 2 Kudowa-Zdrój 2023

6
HYTEL Tymoteusz 2013-03-04 Z/0188/21

TAK

UKS Znicz Kłodzko SP 7 Kłodzko 2023

7
IWANEK Miłosz 2015-01-19 Z/0100/21

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2023

8
JASIŃSKI Tymon 2012-07-23 Z/0067/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2023

9
KASPRZYK Jerzy 2015-05-05 Z/0018/23

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 2023

10
ŁUKASZCZYK Maciej 2014-10-04 Z/0613/20

TAK

UKS Olczanka Zakopane SP 4 Zakopane 2023

11
ŁUKASZEWICZ Wojciech 2014-05-01 Z/0260/21

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2023

12
MARCINKOWSKI Aleks 2012-12-24 Z/0242/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2023

13
MROWIŃSKI Oliwier 2013-06-10 Z/0289/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
AZS Zakopane SP SMS Zakopane 2023

14
NAPORA Michał 2012-09-25 Z/0221/22

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2023

15
PIOTROWSKI Tymoteusz 2012-09-14 Z/0166/23

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki MTE Milanówek 2023

16
PONTE Pietro 2012-09-25 Z/0242/23

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2023

17
PUŁAWSKI Paweł 2013-12-16 Z/0219/23

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 4 Grodzisk Mazowiecki 2023

18
SEKUŁA Oleg 2015-05-15 Z/0158/23

TAK

MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2023

19
SOBCZYK Stanisław 2014-10-29 Z/0229/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk mazowiecki 2023

20
WIECZOREK Rafał 2013-11-01 Z/0245/23

TAK

UKS Orły Zakopane SP SMS Zakopane 2023

21
WILAŃSKI Ksawery 2012-07-16 Z/0278/21

TAK

UKS Znicz Kłodzko SP7 Kłodzko 2023