Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Młodzików
Tomaszów Mazowiecki, 04-05.02.2023
 
500 m kobiet (1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIEC Amelia 2007-08-12 Z/0105/18

TAK

50.68 49.01/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

2
BIESIADA Wiktoria 2008-04-17 Z/0092/22

TAK

48.80 48.80/23 UKS przy ZSMS Zakopane 2022

3
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

43.01 42.78/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

4
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0045/21

TAK

44.35 44.35/23 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

5
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

46.79 46.62/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

6
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

45.42 45.42/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

7
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

45.64 45.64/23 MKS Cuprum Lubin 2022

8
DYMKOWSKA Urszula 2008-03-14 Z/0136/18

TAK

47.39 47.39/22 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

9
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

48.49 48.49/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

10
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

44.10 43.16/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

11
FINC Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

49.20 49.20/23 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

12
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0078/21

TAK

43.22 43.22/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

13
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0095/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
49.22 48.11/22 MKS Korona Wilanów 2022

14
GRZEGORCZYK Hanna 2008-11-17 Z/0609/20

TAK

47.40 47.40/23 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

15
GRZELKA Olga 2009-02-02 Z/0165/22

TAK

51.23 51.23/23 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

16
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

45.62 44.70/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

17
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0135/19

TAK

48.96 48.53/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

18
HERBUT Agnieszka 2008-01-31 Z/0172/17

TAK

48.80 48.21/22 MKS Cuprum Lubin 2022

19
HUCIK Lena 2008-05-31 Z/0098/21

TAK

44.31 44.31/23 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

20
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0106/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
46.35 46.35/23 MKS Korona Wilanów 2022

21
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 Z/0163/22

TAK

45.33 45.33/22 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

22
KARCZEWSKA Julia 2008-01-26 Z/0191/18

TAK

49.45 49.45/22 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

23
KONDASZEWSKA Lena 2008-08-16 Z/0149/19

TAK

47.77 47.77/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

24
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

45.13 45.13/23 SKŁ Górnik Sanok 2022

25
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

45.77 44.92/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

26
KOWALCZYK Zuzanna 2008-07-23 Z/0188/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
51.65 51.03/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

27
KOZAREK Amelia 2008-12-10 Z/0100/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
51.99/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

28
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

43.96 42.86/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

29
KUCHTA Karolina 2008-10-05 Z/0044/19

TAK

54.29 54.29/22 AZS Zakopane 2022

30
LECHOWSKA Zofia 2009-02-08 Z/0110/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
50.75 50.75/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

31
LIP Aleksandra 2009-02-12 Z/0279/18

TAK

51.26 48.68/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

32
LISICZKO Hanna 2009-05-07 Z/0143/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
48.29 48.29/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

33
ŁAGODZIC Zuzanna 2009-01-22 Z/0193/20

TAK

53.01 53.01/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

34
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0158/22

TAK

44.23 43.23/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

35
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

40.50 40.38/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

36
MICHTA Nadia 2009-04-06 Z/0319/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.13 50.13/22 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2022

37
MIKOŁAJEWSKA Alicja 2008-08-13 Z/0086/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
51.70 48.06/22 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

38
NEWECKA Aleksandra 2009-05-25 Z/0299/18

TAK

54.07 52.49/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

39
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK

45.80 45.73/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

40
NOWAK Olimpia 2009-04-08 Z/0314/18

TAK

43.49 43.49/22 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

41
OGŁUSZKO Iga 2009-04-24 Z/0137/19

TAK

49.34 49.34/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

42
PAPIS Hania 2009-02-21 Z/0316/18

TAK

45.13 45.13/22 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

43
PAWLIK Oliwia 2009-02-22 Z/0144/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.46 50.46/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

44
PIETRAK Julia 2009-04-07 Z/0146/19

TAK

47.21 46.22/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

45
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0082/21

TAK

44.02 43.85/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

46
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0079/21

TAK

46.20 46.20/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

47
RUTKOWSKA Natalia 2008-04-24 Z/0414/20

TAK

57.98 57.98/22 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen 2022

48
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0145/19

TAK

46.63 46.63/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

49
SOSNOWSKA Maja 2009-05-10 Z/0136/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.20 50.20/22 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2022

50
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK

48.51 48.31/21 SKŁ Górnik Sanok 2022

51
STRZELCZYK Patrycja 2008-12-05 Z/0114/21

TAK

53.67 53.67/22 MKS Cuprum Lubin 2022

52
SULEJ Julia 2007-09-19 Z/0150/17

TAK

53.33 52.21/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

53
SZEWCZYK Victoria 2008-06-25 Z/0143/18

TAK

44.66 44.66/23 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

54
SZOMBARA Zofia 2008-10-24 Z/0144/18

TAK

45.76 45.76/23 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

55
TELATYŃSKA Hanna 2009-02-05 Z/0177/17

TAK

53.26 53.26/23 MKS Cuprum Lubin 2022

56
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0151/19

TAK

43.91 43.91/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

57
WERYSZKO Lena 2008-09-18 Z/0110/19

TAK

47.81 47.81/22 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

58
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 Z/0140/19

TAK

43.11 42.67/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

59
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0094/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
46.19 45.75/22 MKS Korona Wilanów 2022

60
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

40.42 40.42/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

61
WÓJCIK Maja 2008-12-27 Z/0321/18

TAK

46.36 46.36/22 UKS Znicz Kłodzko 2022

62
WROŃSKA Jagna 2008-09-25 Z/0289/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
48.12 46.97/22 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2022

63
WROŃSKA Oliwia 2008-03-23 Z/0018/21

TAK

43.38 43.38/23 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

64
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

47.92 47.92/22 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

65
ŻMUDZIŃSKA Emilia 2007-10-12 Z/0164/20

TAK

53.80/22 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen 2022

66
ŻYTKO Małgorzata 2008-06-26 Z/0871/15

TAK

47.23 47.23/23 AZS Zakopane 2022

 
500 m kobiet (2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIEC Amelia 2007-08-12 Z/0105/18

TAK

50.68 49.01/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

2
BIESIADA Wiktoria 2008-04-17 Z/0092/22

TAK

48.80 48.80/23 UKS przy ZSMS Zakopane 2022

3
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

43.01 42.78/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

4
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0045/21

TAK

44.35 44.35/23 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

5
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

46.79 46.62/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

6
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

45.42 45.42/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

7
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

45.64 45.64/23 MKS Cuprum Lubin 2022

8
DYMKOWSKA Urszula 2008-03-14 Z/0136/18

TAK

47.39 47.39/22 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

9
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

48.49 48.49/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

10
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

44.10 43.16/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

11
FINC Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

49.20 49.20/23 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

12
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0078/21

TAK

43.22 43.22/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

13
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0095/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
49.22 48.11/22 MKS Korona Wilanów 2022

14
GRZEGORCZYK Hanna 2008-11-17 Z/0609/20

TAK

47.40 47.40/23 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

15
GRZELKA Olga 2009-02-02 Z/0165/22

TAK

51.23 51.23/23 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

16
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

45.62 44.70/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

17
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0135/19

TAK

48.96 48.53/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

18
HERBUT Agnieszka 2008-01-31 Z/0172/17

TAK

48.80 48.21/22 MKS Cuprum Lubin 2022

19
HUCIK Lena 2008-05-31 Z/0098/21

TAK

44.31 44.31/23 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

20
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0106/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
46.35 46.35/23 MKS Korona Wilanów 2022

21
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 Z/0163/22

TAK

45.33 45.33/22 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

22
KARCZEWSKA Julia 2008-01-26 Z/0191/18

TAK

49.45 49.45/22 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

23
KONDASZEWSKA Lena 2008-08-16 Z/0149/19

TAK

47.77 47.77/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

24
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

45.13 45.13/23 SKŁ Górnik Sanok 2022

25
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

45.77 44.92/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

26
KOWALCZYK Zuzanna 2008-07-23 Z/0188/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
51.65 51.03/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

27
KOZAREK Amelia 2008-12-10 Z/0100/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
51.99/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

28
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

43.96 42.86/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

29
KUCHTA Karolina 2008-10-05 Z/0044/19

TAK

54.29 54.29/22 AZS Zakopane 2022

30
LECHOWSKA Zofia 2009-02-08 Z/0110/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
50.75 50.75/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

31
LIP Aleksandra 2009-02-12 Z/0279/18

TAK

51.26 48.68/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

32
LISICZKO Hanna 2009-05-07 Z/0143/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
48.29 48.29/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

33
ŁAGODZIC Zuzanna 2009-01-22 Z/0193/20

TAK

53.01 53.01/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

34
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0158/22

TAK

44.23 43.23/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

35
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

40.50 40.38/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

36
MICHTA Nadia 2009-04-06 Z/0319/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.13 50.13/22 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2022

37
MIKOŁAJEWSKA Alicja 2008-08-13 Z/0086/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
51.70 48.06/22 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

38
NEWECKA Aleksandra 2009-05-25 Z/0299/18

TAK

54.07 52.49/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

39
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK

45.80 45.73/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

40
NOWAK Olimpia 2009-04-08 Z/0314/18

TAK

43.49 43.49/22 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

41
OGŁUSZKO Iga 2009-04-24 Z/0137/19

TAK

49.34 49.34/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

42
PAPIS Hania 2009-02-21 Z/0316/18

TAK

45.13 45.13/22 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

43
PAWLIK Oliwia 2009-02-22 Z/0144/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.46 50.46/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

44
PIETRAK Julia 2009-04-07 Z/0146/19

TAK

47.21 46.22/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

45
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0082/21

TAK

44.02 43.85/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

46
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0079/21

TAK

46.20 46.20/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

47
RUTKOWSKA Natalia 2008-04-24 Z/0414/20

TAK

57.98 57.98/22 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen 2022

48
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0145/19

TAK

46.63 46.63/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

49
SOSNOWSKA Maja 2009-05-10 Z/0136/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.20 50.20/22 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2022

50
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK

48.51 48.31/21 SKŁ Górnik Sanok 2022

51
STRZELCZYK Patrycja 2008-12-05 Z/0114/21

TAK

53.67 53.67/22 MKS Cuprum Lubin 2022

52
SULEJ Julia 2007-09-19 Z/0150/17

TAK

53.33 52.21/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

53
SZEWCZYK Victoria 2008-06-25 Z/0143/18

TAK

44.66 44.66/23 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

54
SZOMBARA Zofia 2008-10-24 Z/0144/18

TAK

45.76 45.76/23 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

55
TELATYŃSKA Hanna 2009-02-05 Z/0177/17

TAK

53.26 53.26/23 MKS Cuprum Lubin 2022

56
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0151/19

TAK

43.91 43.91/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

57
WERYSZKO Lena 2008-09-18 Z/0110/19

TAK

47.81 47.81/22 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

58
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 Z/0140/19

TAK

43.11 42.67/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

59
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0094/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
46.19 45.75/22 MKS Korona Wilanów 2022

60
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

40.42 40.42/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

61
WÓJCIK Maja 2008-12-27 Z/0321/18

TAK

46.36 46.36/22 UKS Znicz Kłodzko 2022

62
WROŃSKA Jagna 2008-09-25 Z/0289/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
48.12 46.97/22 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2022

63
WROŃSKA Oliwia 2008-03-23 Z/0018/21

TAK

43.38 43.38/23 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

64
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

47.92 47.92/22 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

65
ŻMUDZIŃSKA Emilia 2007-10-12 Z/0164/20

TAK

53.80/22 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen 2022

66
ŻYTKO Małgorzata 2008-06-26 Z/0871/15

TAK

47.23 47.23/23 AZS Zakopane 2022

 
1000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIEC Amelia 2007-08-12 Z/0105/18

TAK

1:56.29 1:42.80/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

2
BIESIADA Wiktoria 2008-04-17 Z/0092/22

TAK

1:41.86 1:41.86/23 UKS przy ZSMS Zakopane 2022

3
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

1:31.28 1:31.28/23 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

4
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0045/21

TAK

1:32.32 1:32.32/22 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

5
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

1:38.08 1:36.72/22 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

6
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

1:33.31 1:33.31/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

7
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

1:33.81 1:33.81/23 MKS Cuprum Lubin 2022

8
DYMKOWSKA Urszula 2008-03-14 Z/0136/18

TAK

1:37.64 1:37.64/22 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

9
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

1:42.84 1:41.45/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

10
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

1:29.67 1:28.43/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

11
FINC Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

1:44.75 1:44.75/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

12
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0078/21

TAK

1:28.92 1:28.92/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

13
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0095/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:46.42 1:39.57/22 MKS Korona Wilanów 2022

14
GRZEGORCZYK Hanna 2008-11-17 Z/0609/20

TAK

1:39.53 1:39.53/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

15
GRZELKA Olga 2009-02-02 Z/0165/22

TAK

1:57.68 1:57.59/22 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

16
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

1:32.71 1:32.71/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

17
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0135/19

TAK

1:40.63 1:39.34/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

18
HERBUT Agnieszka 2008-01-31 Z/0172/17

TAK

1:37.76 1:37.76/23 MKS Cuprum Lubin 2022

19
HUCIK Lena 2008-05-31 Z/0098/21

TAK

1:29.79 1:29.79/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

20
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0106/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:36.18 1:36.18/23 MKS Korona Wilanów 2022

21
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 Z/0163/22

TAK

1:33.44 1:33.44/22 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

22
KARCZEWSKA Julia 2008-01-26 Z/0191/18

TAK

1:45.13 1:43.51/22 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

23
KONDASZEWSKA Lena 2008-08-16 Z/0149/19

TAK

1:37.51 1:37.51/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

24
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

1:31.17 1:31.17/23 SKŁ Górnik Sanok 2022

25
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

1:35.40 1:35.40/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

26
KOWALCZYK Zuzanna 2008-07-23 Z/0188/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:47.02/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

27
KOZAREK Amelia 2008-12-10 Z/0100/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:54.26/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

28
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

1:26.79 1:26.59/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

29
KUCHTA Karolina 2008-10-05 Z/0044/19

TAK

1:54.43 1:54.43/23 AZS Zakopane 2022

30
LECHOWSKA Zofia 2009-02-08 Z/0110/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:51.49 1:49.10/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

31
LIP Aleksandra 2009-02-12 Z/0279/18

TAK

1:56.01 1:42.49/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

32
LISICZKO Hanna 2009-05-07 Z/0143/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:45.80/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

33
ŁAGODZIC Zuzanna 2009-01-22 Z/0193/20

TAK

2:19.10 2:07.04/21 SKŁ Górnik Sanok 2022

34
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0158/22

TAK

1:29.41 1:27.37/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

35
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

1:20.93 1:20.93/23 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

36
MICHTA Nadia 2009-04-06 Z/0319/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:43.35 1:43.35/22 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2022

37
MIKOŁAJEWSKA Alicja 2008-08-13 Z/0086/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:49.86 1:39.97/22 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

38
NEWECKA Aleksandra 2009-05-25 Z/0299/18

TAK

1:54.91 1:54.91/23 WTŁ Stegny Warszawa 2022

39
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK

1:35.26 1:35.26/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

40
NOWAK Olimpia 2009-04-08 Z/0314/18

TAK

1:29.32 1:29.32/22 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

41
OGŁUSZKO Iga 2009-04-24 Z/0137/19

TAK

1:42.10 1:42.10/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

42
PAPIS Hania 2009-02-21 Z/0316/18

TAK

1:35.36 1:35.36/22 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

43
PAWLIK Oliwia 2009-02-22 Z/0144/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

44
PIETRAK Julia 2009-04-07 Z/0146/19

TAK

1:36.59 1:36.59/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

45
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0082/21

TAK

1:30.83 1:30.33/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

46
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0079/21

TAK

1:36.21 1:36.21/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

47
RUTKOWSKA Natalia 2008-04-24 Z/0414/20

TAK

1:55.56 1:55.56/22 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen 2022

48
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0145/19

TAK

1:38.32 1:38.32/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

49
SOSNOWSKA Maja 2009-05-10 Z/0136/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:46.58 1:45.35/22 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2022

50
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK

1:38.43 1:38.43/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

51
STRZELCZYK Patrycja 2008-12-05 Z/0114/21

TAK

1:54.38 1:54.38/22 MKS Cuprum Lubin 2022

52
SULEJ Julia 2007-09-19 Z/0150/17

TAK

2:03.83 1:52.02/22 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

53
SZEWCZYK Victoria 2008-06-25 Z/0143/18

TAK

1:32.26 1:32.26/22 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

54
SZOMBARA Zofia 2008-10-24 Z/0144/18

TAK

1:32.61 1:32.61/23 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

55
TELATYŃSKA Hanna 2009-02-05 Z/0177/17

TAK

1:48.35 1:48.35/23 MKS Cuprum Lubin 2022

56
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0151/19

TAK

1:30.94 1:30.72/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

57
WERYSZKO Lena 2008-09-18 Z/0110/19

TAK

1:37.83 1:37.83/22 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

58
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 Z/0140/19

TAK

1:27.42 1:27.42/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

59
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0094/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:36.33 1:36.33/22 MKS Korona Wilanów 2022

60
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

1:22.46 1:22.46/23 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

61
WÓJCIK Maja 2008-12-27 Z/0321/18

TAK

1:32.58 1:32.58/22 UKS Znicz Kłodzko 2022

62
WROŃSKA Jagna 2008-09-25 Z/0289/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:38.30 1:38.30/22 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2022

63
WROŃSKA Oliwia 2008-03-23 Z/0018/21

TAK

1:35.21 1:35.21/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

64
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

1:37.56 1:37.56/22 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

65
ŻMUDZIŃSKA Emilia 2007-10-12 Z/0164/20

TAK

2:00.16/22 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen 2022

66
ŻYTKO Małgorzata 2008-06-26 Z/0871/15

TAK

1:38.04 1:38.04/23 AZS Zakopane 2022

 
1500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIEC Amelia 2007-08-12 Z/0105/18

TAK

2:56.44 2:46.48/22 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

2
BIESIADA Wiktoria 2008-04-17 Z/0092/22

TAK

UKS przy ZSMS Zakopane 2022

3
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

2:30.39 2:28.90/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

4
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0045/21

TAK

2:28.69 2:28.69/22 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

5
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

2:43.24 2:39.81/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

6
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

2:29.41 2:29.41/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

7
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

2:25.76 2:25.76/22 MKS Cuprum Lubin 2022

8
DYMKOWSKA Urszula 2008-03-14 Z/0136/18

TAK

2:34.32 2:34.06/22 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

9
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

2:44.02 2:41.08/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

10
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

2:22.85 2:20.52/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

11
FINC Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

2:42.00 2:42.00/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

12
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0078/21

TAK

2:20.00 2:20.00/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

13
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0095/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:45.75 2:45.75/22 MKS Korona Wilanów 2022

14
GRZEGORCZYK Hanna 2008-11-17 Z/0609/20

TAK

2:40.82 2:40.82/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

15
GRZELKA Olga 2009-02-02 Z/0165/22

TAK

3:05.91 3:05.91/23 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

16
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

2:31.22 2:31.22/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

17
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0135/19

TAK

2:38.84 2:38.84/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

18
HERBUT Agnieszka 2008-01-31 Z/0172/17

TAK

2:38.12 2:37.18/22 MKS Cuprum Lubin 2022

19
HUCIK Lena 2008-05-31 Z/0098/21

TAK

2:25.76 2:25.76/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

20
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0106/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:35.73 2:35.73/23 MKS Korona Wilanów 2022

21
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 Z/0163/22

TAK

2:29.31 2:29.31/22 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

22
KARCZEWSKA Julia 2008-01-26 Z/0191/18

TAK

2:48.03 2:46.54/22 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

23
KONDASZEWSKA Lena 2008-08-16 Z/0149/19

TAK

2:32.47 2:32.47/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

24
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

2:22.22 2:22.22/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

25
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

2:35.32 2:35.32/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

26
KOWALCZYK Zuzanna 2008-07-23 Z/0188/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

27
KOZAREK Amelia 2008-12-10 Z/0100/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

28
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

2:14.80 2:14.80/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

29
KUCHTA Karolina 2008-10-05 Z/0044/19

TAK

AZS Zakopane 2022

30
LECHOWSKA Zofia 2009-02-08 Z/0110/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

31
LIP Aleksandra 2009-02-12 Z/0279/18

TAK

2:54.76 2:54.76/23 SKŁ Górnik Sanok 2022

32
LISICZKO Hanna 2009-05-07 Z/0143/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

33
ŁAGODZIC Zuzanna 2009-01-22 Z/0193/20

TAK

2:56.04 2:56.04/22 SKŁ Górnik Sanok 2022

34
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0158/22

TAK

2:21.16 2:18.89/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

35
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

2:08.81/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

36
MICHTA Nadia 2009-04-06 Z/0319/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:45.01 2:45.01/23 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2022

37
MIKOŁAJEWSKA Alicja 2008-08-13 Z/0086/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

38
NEWECKA Aleksandra 2009-05-25 Z/0299/18

TAK

3:08.54 3:08.54/22 WTŁ Stegny Warszawa 2022

39
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK

2:34.54 2:34.54/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

40
NOWAK Olimpia 2009-04-08 Z/0314/18

TAK

2:21.41 2:21.41/22 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

41
OGŁUSZKO Iga 2009-04-24 Z/0137/19

TAK

2:43.80 2:43.80/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

42
PAPIS Hania 2009-02-21 Z/0316/18

TAK

2:32.18 2:32.18/22 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

43
PAWLIK Oliwia 2009-02-22 Z/0144/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

44
PIETRAK Julia 2009-04-07 Z/0146/19

TAK

2:35.43 2:35.43/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

45
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0082/21

TAK

2:24.81 2:24.72/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

46
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0079/21

TAK

2:31.01 2:31.01/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

47
RUTKOWSKA Natalia 2008-04-24 Z/0414/20

TAK

3:05.44 3:05.44/22 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen 2022

48
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0145/19

TAK

2:35.99 2:35.99/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

49
SOSNOWSKA Maja 2009-05-10 Z/0136/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:53.51 2:53.51/22 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2022

50
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK

2:35.22 2:35.22/23 SKŁ Górnik Sanok 2022

51
STRZELCZYK Patrycja 2008-12-05 Z/0114/21

TAK

3:02.26 3:02.26/22 MKS Cuprum Lubin 2022

52
SULEJ Julia 2007-09-19 Z/0150/17

TAK

3:06.62 2:56.79/22 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

53
SZEWCZYK Victoria 2008-06-25 Z/0143/18

TAK

2:25.84 2:25.84/22 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

54
SZOMBARA Zofia 2008-10-24 Z/0144/18

TAK

2:24.35 2:24.35/22 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

55
TELATYŃSKA Hanna 2009-02-05 Z/0177/17

TAK

2:57.85 2:57.85/22 MKS Cuprum Lubin 2022

56
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0151/19

TAK

2:22.53 2:22.53/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

57
WERYSZKO Lena 2008-09-18 Z/0110/19

TAK

2:44.86 2:44.86/22 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

58
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 Z/0140/19

TAK

2:20.78 2:20.78/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

59
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0094/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:35.87 2:34.74/22 MKS Korona Wilanów 2022

60
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

2:11.48/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

61
WÓJCIK Maja 2008-12-27 Z/0321/18

TAK

UKS Znicz Kłodzko 2022

62
WROŃSKA Jagna 2008-09-25 Z/0289/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:41.01 2:41.01/23 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2022

63
WROŃSKA Oliwia 2008-03-23 Z/0018/21

TAK

2:30.87 2:30.87/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

64
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

2:36.94 2:36.94/22 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

65
ŻMUDZIŃSKA Emilia 2007-10-12 Z/0164/20

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen 2022

66
ŻYTKO Małgorzata 2008-06-26 Z/0871/15

TAK

2:35.15 2:35.15/22 AZS Zakopane 2022

 
Bieg drużynowy kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIEC Amelia 2007-08-12 Z/0105/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

2
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0045/21

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

3
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

4
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2022

5
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

MKS Cuprum Lubin 2022

6
DYMKOWSKA Urszula 2008-03-14 Z/0136/18

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

7
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2022

8
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

9
FINC Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

10
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0078/21

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

11
GRZEGORCZYK Hanna 2008-11-17 Z/0609/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

12
GRZELKA Olga 2009-02-02 Z/0165/22

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

13
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2022

14
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0135/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

15
HERBUT Agnieszka 2008-01-31 Z/0172/17

TAK

MKS Cuprum Lubin 2022

16
HUCIK Lena 2008-05-31 Z/0098/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

17
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 Z/0163/22

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

18
KARCZEWSKA Julia 2008-01-26 Z/0191/18

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

19
KONDASZEWSKA Lena 2008-08-16 Z/0149/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

20
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2022

21
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

22
KOWALCZYK Zuzanna 2008-07-23 Z/0188/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

23
KOZAREK Amelia 2008-12-10 Z/0100/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

24
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2022

25
LECHOWSKA Zofia 2009-02-08 Z/0110/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

26
LIP Aleksandra 2009-02-12 Z/0279/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2022

27
LISICZKO Hanna 2009-05-07 Z/0143/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

28
ŁAGODZIC Zuzanna 2009-01-22 Z/0193/20

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2022

29
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0158/22

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

30
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

31
MICHTA Nadia 2009-04-06 Z/0319/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2022

32
MIKOŁAJEWSKA Alicja 2008-08-13 Z/0086/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

33
NEWECKA Aleksandra 2009-05-25 Z/0299/18

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2022

34
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

35
NOWAK Olimpia 2009-04-08 Z/0314/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

36
OGŁUSZKO Iga 2009-04-24 Z/0137/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

37
PAPIS Hania 2009-02-21 Z/0316/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

38
PAWLIK Oliwia 2009-02-22 Z/0144/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

39
PIETRAK Julia 2009-04-07 Z/0146/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

40
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0082/21

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

41
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0079/21

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

42
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0145/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

43
SOSNOWSKA Maja 2009-05-10 Z/0136/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2022

44
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2022

45
STRZELCZYK Patrycja 2008-12-05 Z/0114/21

TAK

MKS Cuprum Lubin 2022

46
SULEJ Julia 2007-09-19 Z/0150/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

47
SZEWCZYK Victoria 2008-06-25 Z/0143/18

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

48
SZOMBARA Zofia 2008-10-24 Z/0144/18

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

49
TELATYŃSKA Hanna 2009-02-05 Z/0177/17

TAK

MKS Cuprum Lubin 2022

50
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0151/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

51
WERYSZKO Lena 2008-09-18 Z/0110/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

52
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 Z/0140/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

53
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

54
WÓJCIK Maja 2008-12-27 Z/0321/18

TAK

UKS Znicz Kłodzko 2022

55
WROŃSKA Jagna 2008-09-25 Z/0289/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2022

56
WROŃSKA Oliwia 2008-03-23 Z/0018/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

57
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

 
Mass start kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIEC Amelia 2007-08-12 Z/0105/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

2
BIESIADA Wiktoria 2008-04-17 Z/0092/22

TAK

UKS przy ZSMS Zakopane 2022

3
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

10:40.82/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

4
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0045/21

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

5
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

6
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2022

7
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

MKS Cuprum Lubin 2022

8
DYMKOWSKA Urszula 2008-03-14 Z/0136/18

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

9
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2022

10
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

11
FINC Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

12
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0078/21

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

13
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0095/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Korona Wilanów 2022

14
GRZEGORCZYK Hanna 2008-11-17 Z/0609/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

15
GRZELKA Olga 2009-02-02 Z/0165/22

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

16
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2022

17
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0135/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

18
HERBUT Agnieszka 2008-01-31 Z/0172/17

TAK

MKS Cuprum Lubin 2022

19
HUCIK Lena 2008-05-31 Z/0098/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

20
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0106/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Korona Wilanów 2022

21
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 Z/0163/22

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

22
KARCZEWSKA Julia 2008-01-26 Z/0191/18

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

23
KONDASZEWSKA Lena 2008-08-16 Z/0149/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

24
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2022

25
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

26
KOWALCZYK Zuzanna 2008-07-23 Z/0188/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

27
KOZAREK Amelia 2008-12-10 Z/0100/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

28
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2022

29
KUCHTA Karolina 2008-10-05 Z/0044/19

TAK

AZS Zakopane 2022

30
LECHOWSKA Zofia 2009-02-08 Z/0110/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

31
LIP Aleksandra 2009-02-12 Z/0279/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2022

32
LISICZKO Hanna 2009-05-07 Z/0143/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

33
ŁAGODZIC Zuzanna 2009-01-22 Z/0193/20

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2022

34
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0158/22

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

35
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

10:24.88/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

36
MICHTA Nadia 2009-04-06 Z/0319/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2022

37
MIKOŁAJEWSKA Alicja 2008-08-13 Z/0086/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

38
NEWECKA Aleksandra 2009-05-25 Z/0299/18

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2022

39
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

40
NOWAK Olimpia 2009-04-08 Z/0314/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

41
OGŁUSZKO Iga 2009-04-24 Z/0137/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

42
PAPIS Hania 2009-02-21 Z/0316/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

43
PAWLIK Oliwia 2009-02-22 Z/0144/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

44
PIETRAK Julia 2009-04-07 Z/0146/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

45
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0082/21

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

46
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0079/21

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

47
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0145/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

48
SOSNOWSKA Maja 2009-05-10 Z/0136/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2022

49
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2022

50
SULEJ Julia 2007-09-19 Z/0150/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

51
SZEWCZYK Victoria 2008-06-25 Z/0143/18

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

52
SZOMBARA Zofia 2008-10-24 Z/0144/18

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2022

53
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0151/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

54
WERYSZKO Lena 2008-09-18 Z/0110/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

55
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 Z/0140/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

56
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

57
WÓJCIK Maja 2008-12-27 Z/0321/18

TAK

6:56.73 6:56.73/22 UKS Znicz Kłodzko 2022

58
WROŃSKA Jagna 2008-09-25 Z/0289/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
7:06.76 7:06.76/22 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2022

59
WROŃSKA Oliwia 2008-03-23 Z/0018/21

TAK

11:14.26/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

60
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

7:18.31 7:18.31/22 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

61
ŻYTKO Małgorzata 2008-06-26 Z/0871/15

TAK

AZS Zakopane 2022

 
500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIK Oliwier 2008-03-16 Z/0124/17

TAK

45.79 45.79/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

2
BATOR Kryspin 2008-09-02 Z/0319/18

TAK

45.54 45.54/22 UKS Znicz Kłodzko 2022

3
CHACHUŁA Wiktor 2008-02-27 Z/0210/17

TAK

45.24 44.62/22 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

4
CICHOCKI Alan 2008-08-18 Z/0228/19

TAK

44.20 44.20/22 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

5
DALZ Aleksander 2009-05-29 Z/0054/22

TAK

45.14 45.14/22 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

6
GAWROŃSKI Mateusz 2007-07-14 Z/0185/21

TAK

43.18 43.18/22 UKS Błyskawica Domaniewice 2022

7
GODZIK Jakub 2009-01-27 Z/0423/20

TAK

63.68 1:01.92/22 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen 2022

8
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 Z/0213/17

TAK

40.62 40.62/23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

9
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 Z/0214/17

TAK

45.47 44.90/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

10
KRÓLIKOWSKI Stanisław 2008-01-24 Z/0553/15

TAK

41.14 41.14/22 MKS Korona Wilanów 2022

11
MAŁOCHA Miłosz 2009-01-07 Z/0093/18

TAK

44.90 44.90/22 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

12
MIRZAŁEK Filip 2009-06-22 Z/0076/17

TAK

44.45 44.45/22 KS Orzeł Elbląg 2022

13
OLCZAK Marcin 2008-04-25 Z/0166/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
49.42 49.42/22 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen 2022

14
PAWŁOWSKI Michał 2008-05-29 Z/0159/22

TAK

43.74 43.74/23 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

15
PODSKARBI Jan 2007-07-05 Z/0135/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
43.00 43.00/22 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2022

16
PUŁAWSKI Jakub 2008-12-22 Z/0059/18

TAK

45.40 45.40/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

17
STAŃDO Maciej 2008-01-28 Z/0083/18

TAK

42.95 42.95/22 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

18
ŚLUSARSKI Miłosz 2008-09-15 Z/0142/19

TAK

42.28 42.28/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

19
TUCHARZ Michał 2008-07-09 Z/0052/18

TAK

45.15 45.15/23 UKS 3 Milanówek 2022

20
WCISŁO Oliwier 2009-01-03 Z/0323/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
47.25/22 UKS Znicz Kłodzko 2022

21
WEŁNICKI Mateusz 2008-12-14 Z/0093/21

TAK

42.31 42.31/22 MKS Korona Wilanów 2022

22
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 Z/0054/18

TAK

43.17 43.17/23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

23
WŁODARSKI Dominik 2008-08-09 Z/0100/19

TAK

50.72/22 UKS Znicz Kłodzko 2022

24
WYMYSŁO Bartłomiej 2008-05-03 Z/0147/19

TAK

45.81 45.31/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

25
ZALEWSKI Maciej 2009-06-04 Z/0256/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:00.67 1:00.67/23 WTŁ Stegny Warszawa 2022

 
1000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIK Oliwier 2008-03-16 Z/0124/17

TAK

1:32.36 1:32.36/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

2
BATOR Kryspin 2008-09-02 Z/0319/18

TAK

1:34.67 1:34.67/22 UKS Znicz Kłodzko 2022

3
CHACHUŁA Wiktor 2008-02-27 Z/0210/17

TAK

1:35.99 1:34.28/22 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

4
CICHOCKI Alan 2008-08-18 Z/0228/19

TAK

1:29.87 1:29.87/22 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

5
DALZ Aleksander 2009-05-29 Z/0054/22

TAK

1:32.65 1:32.65/22 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

6
GAWROŃSKI Mateusz 2007-07-14 Z/0185/21

TAK

1:29.08 1:29.08/22 UKS Błyskawica Domaniewice 2022

7
GODZIK Jakub 2009-01-27 Z/0423/20

TAK

2:15.19 2:15.19/22 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen 2022

8
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 Z/0213/17

TAK

1:22.98 1:22.98/23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

9
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 Z/0214/17

TAK

1:32.15 1:31.59/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

10
KRÓLIKOWSKI Stanisław 2008-01-24 Z/0553/15

TAK

1:25.94 1:25.94/22 MKS Korona Wilanów 2022

11
MAŁOCHA Miłosz 2009-01-07 Z/0093/18

TAK

1:33.91 1:33.91/22 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

12
MIRZAŁEK Filip 2009-06-22 Z/0076/17

TAK

1:29.81 1:29.81/22 KS Orzeł Elbląg 2022

13
OLCZAK Marcin 2008-04-25 Z/0166/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:41.62 1:41.62/22 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen 2022

14
PAWŁOWSKI Michał 2008-05-29 Z/0159/22

TAK

1:36.26 1:36.26/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

15
PODSKARBI Jan 2007-07-05 Z/0135/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:24.93 1:24.93/22 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2022

16
PUŁAWSKI Jakub 2008-12-22 Z/0059/18

TAK

1:32.91 1:32.91/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

17
STAŃDO Maciej 2008-01-28 Z/0083/18

TAK

1:29.13 1:29.13/22 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

18
ŚLUSARSKI Miłosz 2008-09-15 Z/0142/19

TAK

1:26.13 1:26.13/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

19
TUCHARZ Michał 2008-07-09 Z/0052/18

TAK

1:32.37 1:32.37/22 UKS 3 Milanówek 2022

20
WCISŁO Oliwier 2009-01-03 Z/0323/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:41.13/22 UKS Znicz Kłodzko 2022

21
WEŁNICKI Mateusz 2008-12-14 Z/0093/21

TAK

1:29.85 1:29.85/22 MKS Korona Wilanów 2022

22
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 Z/0054/18

TAK

1:28.37 1:28.37/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

23
WŁODARSKI Dominik 2008-08-09 Z/0100/19

TAK

1:55.49/22 UKS Znicz Kłodzko 2022

24
WYMYSŁO Bartłomiej 2008-05-03 Z/0147/19

TAK

1:32.24 1:32.24/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

25
ZALEWSKI Maciej 2009-06-04 Z/0256/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:05.12 2:05.12/23 WTŁ Stegny Warszawa 2022

 
1500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIK Oliwier 2008-03-16 Z/0124/17

TAK

2:23.64 2:23.64/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

2
BATOR Kryspin 2008-09-02 Z/0319/18

TAK

2:27.93 2:27.93/22 UKS Znicz Kłodzko 2022

3
CHACHUŁA Wiktor 2008-02-27 Z/0210/17

TAK

2:31.35 2:28.22/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

4
CICHOCKI Alan 2008-08-18 Z/0228/19

TAK

2:31.04 2:31.04/23 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

5
DALZ Aleksander 2009-05-29 Z/0054/22

TAK

2:37.49 2:37.49/22 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

6
GAWROŃSKI Mateusz 2007-07-14 Z/0185/21

TAK

2:21.34 2:21.34/22 UKS Błyskawica Domaniewice 2022

7
GODZIK Jakub 2009-01-27 Z/0423/20

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen 2022

8
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 Z/0213/17

TAK

2:16.32 2:16.32/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

9
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 Z/0214/17

TAK

2:32.73 2:30.32/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

10
KRÓLIKOWSKI Stanisław 2008-01-24 Z/0553/15

TAK

2:25.39 2:25.39/22 MKS Korona Wilanów 2022

11
MAŁOCHA Miłosz 2009-01-07 Z/0093/18

TAK

2:31.19 2:31.19/22 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

12
MIRZAŁEK Filip 2009-06-22 Z/0076/17

TAK

2:21.39 2:21.39/22 KS Orzeł Elbląg 2022

13
OLCZAK Marcin 2008-04-25 Z/0166/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:36.96 2:36.96/22 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen 2022

14
PAWŁOWSKI Michał 2008-05-29 Z/0159/22

TAK

2:36.09 2:36.09/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

15
PODSKARBI Jan 2007-07-05 Z/0135/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:14.55 2:14.55/22 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2022

16
PUŁAWSKI Jakub 2008-12-22 Z/0059/18

TAK

2:25.61 2:25.61/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

17
STAŃDO Maciej 2008-01-28 Z/0083/18

TAK

2:26.51 2:26.51/22 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

18
ŚLUSARSKI Miłosz 2008-09-15 Z/0142/19

TAK

2:11.68 2:11.68/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

19
TUCHARZ Michał 2008-07-09 Z/0052/18

TAK

2:27.35 2:27.35/22 UKS 3 Milanówek 2022

20
WCISŁO Oliwier 2009-01-03 Z/0323/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Znicz Kłodzko 2022

21
WEŁNICKI Mateusz 2008-12-14 Z/0093/21

TAK

2:24.86 2:24.86/22 MKS Korona Wilanów 2022

22
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 Z/0054/18

TAK

2:21.50 2:21.50/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

23
WŁODARSKI Dominik 2008-08-09 Z/0100/19

TAK

UKS Znicz Kłodzko 2022

24
WYMYSŁO Bartłomiej 2008-05-03 Z/0147/19

TAK

2:23.16 2:23.16/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

25
ZALEWSKI Maciej 2009-06-04 Z/0256/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
WTŁ Stegny Warszawa 2022

 
3000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIK Oliwier 2008-03-16 Z/0124/17

TAK

5:18.82/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

2
BATOR Kryspin 2008-09-02 Z/0319/18

TAK

UKS Znicz Kłodzko 2022

3
CHACHUŁA Wiktor 2008-02-27 Z/0210/17

TAK

5:34.12 5:28.12/22 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

4
CICHOCKI Alan 2008-08-18 Z/0228/19

TAK

5:16.27 5:16.27/23 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

5
DALZ Aleksander 2009-05-29 Z/0054/22

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

6
GAWROŃSKI Mateusz 2007-07-14 Z/0185/21

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2022

7
GODZIK Jakub 2009-01-27 Z/0423/20

TAK

Akademia Łyżwiarstwa Kristensen 2022

8
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 Z/0213/17

TAK

5:13.60/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

9
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 Z/0214/17

TAK

5:04.72 5:04.72/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

10
KRÓLIKOWSKI Stanisław 2008-01-24 Z/0553/15

TAK

5:31.73 5:23.67/22 MKS Korona Wilanów 2022

11
MAŁOCHA Miłosz 2009-01-07 Z/0093/18

TAK

5:40.77 5:40.77/22 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

12
MIRZAŁEK Filip 2009-06-22 Z/0076/17

TAK

KS Orzeł Elbląg 2022

13
OLCZAK Marcin 2008-04-25 Z/0166/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
5:54.17/22 Akademia Łyżwiarstwa Kristensen 2022

14
PAWŁOWSKI Michał 2008-05-29 Z/0159/22

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

15
PODSKARBI Jan 2007-07-05 Z/0135/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
5:00.62 5:00.62/22 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2022

16
PUŁAWSKI Jakub 2008-12-22 Z/0059/18

TAK

5:11.43 5:11.43/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

17
STAŃDO Maciej 2008-01-28 Z/0083/18

TAK

5:02.92 5:02.92/23 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

18
ŚLUSARSKI Miłosz 2008-09-15 Z/0142/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

19
TUCHARZ Michał 2008-07-09 Z/0052/18

TAK

5:13.71 5:13.71/23 UKS 3 Milanówek 2022

20
WCISŁO Oliwier 2009-01-03 Z/0323/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Znicz Kłodzko 2022

21
WEŁNICKI Mateusz 2008-12-14 Z/0093/21

TAK

MKS Korona Wilanów 2022

22
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 Z/0054/18

TAK

4:53.06 4:53.06/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

23
WŁODARSKI Dominik 2008-08-09 Z/0100/19

TAK

UKS Znicz Kłodzko 2022

24
WYMYSŁO Bartłomiej 2008-05-03 Z/0147/19

TAK

5:19.76/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

25
ZALEWSKI Maciej 2009-06-04 Z/0256/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
WTŁ Stegny Warszawa 2022

 
Bieg drużynowy mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIK Oliwier 2008-03-16 Z/0124/17

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

2
BATOR Kryspin 2008-09-02 Z/0319/18

TAK

UKS Znicz Kłodzko 2022

3
CHACHUŁA Wiktor 2008-02-27 Z/0210/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

4
CICHOCKI Alan 2008-08-18 Z/0228/19

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

5
DALZ Aleksander 2009-05-29 Z/0054/22

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

6
GAWROŃSKI Mateusz 2007-07-14 Z/0185/21

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2022

7
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 Z/0213/17

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

8
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 Z/0214/17

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

9
MAŁOCHA Miłosz 2009-01-07 Z/0093/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

10
OLCZAK Marcin 2008-04-25 Z/0166/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen 2022

11
PAWŁOWSKI Michał 2008-05-29 Z/0159/22

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

12
PUŁAWSKI Jakub 2008-12-22 Z/0059/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

13
STAŃDO Maciej 2008-01-28 Z/0083/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

14
ŚLUSARSKI Miłosz 2008-09-15 Z/0142/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

15
WCISŁO Oliwier 2009-01-03 Z/0323/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Znicz Kłodzko 2022

16
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 Z/0054/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

17
WŁODARSKI Dominik 2008-08-09 Z/0100/19

TAK

UKS Znicz Kłodzko 2022

18
WYMYSŁO Bartłomiej 2008-05-03 Z/0147/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

 
Mass start mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIK Oliwier 2008-03-16 Z/0124/17

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2022

2
BATOR Kryspin 2008-09-02 Z/0319/18

TAK

UKS Znicz Kłodzko 2022

3
CHACHUŁA Wiktor 2008-02-27 Z/0210/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

4
CICHOCKI Alan 2008-08-18 Z/0228/19

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2022

5
DALZ Aleksander 2009-05-29 Z/0054/22

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

6
GAWROŃSKI Mateusz 2007-07-14 Z/0185/21

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2022

7
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 Z/0213/17

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022

8
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 Z/0214/17

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2022