Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i MPJ
Tomaszów Mazowiecki, 16-18.02.2024
 
500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

44.81 44.66/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

2
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0101/23

TAK

42.25 42.25/24 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

3
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

40.79 40.79/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

4
CZAPNIK Aleksandra 2005-05-29 Z/0075/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
41.61/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2023

5
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0081/21

TAK

43.41 43.02/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

6
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-13 Z/0092/21

TAK

39.66 39.14/22 MKS Korona Wilanów 2023

7
DYMKOWSKA Urszula 2008-03-14 Z/0136/18

TAK

45.53 45.53/24 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2023

8
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

47.07 47.07/24 WTŁ Stegny Warszawa 2023

9
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

43.61 43.16/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

10
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

45.36 45.36/23 KS SNPTT 1907 Zakopane 2023

11
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

41.25 41.25/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

12
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

44.00 44.00/23 MKS Cuprum Lubin 2023

13
HUCIK Lena 2008-05-31 Z/0098/21

TAK

43.66 43.66/23 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

14
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

45.54 45.29/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

15
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

46.77 46.12/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

16
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

44.31 42.95/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

17
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

44.92 44.00/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

18
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
44.22 41.67/21 MKS Korona Wilanów 2023

19
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

42.75 42.13/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2023

20
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0178/19

TAK

47.25 44.08/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

21
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
48.14 46.43/22 MKS Korona Wilanów 2023

22
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

45.41 45.20/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

23
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0158/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
43.75 43.23/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

24
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

39.35 39.35/23 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

25
MICHALSKA Laura 2005-07-27 Z/0070/23

TAK

43.01 43.01/24 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

26
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

43.28 43.15/23 MKS Cuprum Lubin 2023

27
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0082/21

TAK

43.52 43.11/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

28
RUDENKA Liubou [Z] 2006-10-15 Z/0090/21

TAK

45.83 45.80/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

29
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

46.23 46.23/24 AZS Zakopane 2023

30
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
41.69 41.69/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

31
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
48.53 47.32/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

32
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

42.23 41.35/23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

33
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

45.45 45.45/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

34
SZEWCZYK Victoria 2008-06-25 Z/0143/18

TAK

41.94 41.94/24 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2023

35
TOMCZAK Alicja 2006-02-14 Z/0315/18

TAK

45.47 45.47/24 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

36
TYSZKIEWICZ Klaudia 2006-08-08 Z/0197/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
45.97 45.97/24 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

37
WROŃSKA Oliwia 2008-03-23 Z/0018/21

TAK

42.75 42.72/23 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

38
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 Z/0106/16

TAK

41.95 41.95/23 UKS Viking Elbląg 2023

39
ŻYTKO Małgorzata 2008-06-26 Z/0871/15

TAK

46.43 46.43/23 AZS Zakopane 2023

 
1000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

1:31.15 1:29.68/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

2
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0101/23

TAK

1:28.82 1:28.82/24 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

3
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

1:20.21 1:20.21/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

4
CZAPNIK Aleksandra 2005-05-29 Z/0075/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:23.68/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2023

5
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0081/21

TAK

1:27.92 1:25.33/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

6
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-13 Z/0092/21

TAK

1:18.39 1:18.21/22 MKS Korona Wilanów 2023

7
DYMKOWSKA Urszula 2008-03-14 Z/0136/18

TAK

1:32.28 1:32.28/24 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2023

8
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

1:38.08 1:38.08/24 WTŁ Stegny Warszawa 2023

9
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

1:28.79 1:28.32/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

10
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

1:30.83 1:30.83/23 KS SNPTT 1907 Zakopane 2023

11
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

1:21.93 1:21.93/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

12
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

1:27.94 1:27.94/23 MKS Cuprum Lubin 2023

13
HUCIK Lena 2008-05-31 Z/0098/21

TAK

1:26.93 1:26.93/23 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

14
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

1:35.03 1:33.56/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

15
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

1:34.67 1:34.30/23 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

16
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

1:30.46 1:26.44/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

17
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

1:29.17 1:28.65/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

18
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:31.75 1:22.66/21 MKS Korona Wilanów 2023

19
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

1:21.48 1:20.73/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2023

20
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0178/19

TAK

1:35.88 1:29.40/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

21
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:35.75/23 MKS Korona Wilanów 2023

22
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

1:31.52 1:30.49/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

23
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0158/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:27.75 1:27.37/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

24
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

1:19.24 1:19.24/23 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

25
MICHALSKA Laura 2005-07-27 Z/0070/23

TAK

1:28.08 1:28.08/24 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

26
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

1:27.23 1:26.29/23 MKS Cuprum Lubin 2023

27
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0082/21

TAK

1:29.60 1:28.98/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

28
RUDENKA Liubou [Z] 2006-10-15 Z/0090/21

TAK

1:32.14 1:30.05/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

29
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

1:39.71 1:35.76/22 AZS Zakopane 2023

30
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:22.05 1:22.05/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

31
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:39.67 1:35.85/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

32
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

1:26.48 1:25.75/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

33
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

1:31.57 1:30.07/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

34
SZEWCZYK Victoria 2008-06-25 Z/0143/18

TAK

1:26.41 1:26.41/24 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2023

35
TOMCZAK Alicja 2006-02-14 Z/0315/18

TAK

1:37.80 1:36.25/23 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

36
TYSZKIEWICZ Klaudia 2006-08-08 Z/0197/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:36.02/23 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

37
WROŃSKA Oliwia 2008-03-23 Z/0018/21

TAK

1:27.21 1:27.21/24 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

38
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 Z/0106/16

TAK

1:23.64 1:23.64/24 UKS Viking Elbląg 2023

39
ŻYTKO Małgorzata 2008-06-26 Z/0871/15

TAK

1:36.98 1:35.39/23 AZS Zakopane 2023

 
1500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

2:21.00 2:19.75/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

2
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0101/23

TAK

2:21.32 2:21.32/24 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

3
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

2:04.95 2:04.95/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

4
CZAPNIK Aleksandra 2005-05-29 Z/0075/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:15.26 2:10.07/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2023

5
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0081/21

TAK

2:15.40 2:15.40/24 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

6
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-13 Z/0092/21

TAK

2:09.02 2:04.22/22 MKS Korona Wilanów 2023

7
DYMKOWSKA Urszula 2008-03-14 Z/0136/18

TAK

2:31.96 2:31.96/24 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2023

8
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

2:40.55 2:40.55/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

9
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

2:20.69 2:20.52/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

10
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

2:19.65/22 KS SNPTT 1907 Zakopane 2023

11
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

2:07.52 2:07.36/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

12
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

2:15.52 2:14.05/23 MKS Cuprum Lubin 2023

13
HUCIK Lena 2008-05-31 Z/0098/21

TAK

2:22.37 2:22.37/24 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

14
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

2:25.67/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

15
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

2:28.32 2:28.32/24 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

16
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

2:22.85 2:17.50/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

17
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

2:20.58 2:16.66/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

18
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:43.78 2:13.45/22 MKS Korona Wilanów 2023

19
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

2:07.99 2:03.05/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2023

20
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0178/19

TAK

2:32.95 2:17.69/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

21
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:50.77 2:30.72/22 MKS Korona Wilanów 2023

22
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

2:22.05 2:20.74/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

23
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0158/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:16.38 2:16.38/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

24
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

2:04.19 2:04.19/23 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

25
MICHALSKA Laura 2005-07-27 Z/0070/23

TAK

2:21.46 2:21.46/23 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

26
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

2:17.81 2:15.29/23 MKS Cuprum Lubin 2023

27
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0082/21

TAK

2:30.17 2:24.72/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

28
RUDENKA Liubou [Z] 2006-10-15 Z/0090/21

TAK

2:21.55 2:20.04/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

29
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

2:39.95 2:31.65/22 AZS Zakopane 2023

30
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:08.26 2:08.26/24 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

31
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:34.18 2:27.42/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

32
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

2:22.98 2:13.32/23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

33
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

2:22.42 2:20.67/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

34
SZEWCZYK Victoria 2008-06-25 Z/0143/18

TAK

2:17.43 2:17.43/24 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2023

35
TOMCZAK Alicja 2006-02-14 Z/0315/18

TAK

2:40.67 2:38.75/22 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

36
TYSZKIEWICZ Klaudia 2006-08-08 Z/0197/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:22.53 2:22.53/24 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

37
WROŃSKA Oliwia 2008-03-23 Z/0018/21

TAK

2:16.57 2:16.57/24 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

38
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 Z/0106/16

TAK

2:08.65 2:08.65/23 UKS Viking Elbląg 2023

39
ŻYTKO Małgorzata 2008-06-26 Z/0871/15

TAK

2:29.07 2:29.07/24 AZS Zakopane 2023

 
3000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

4:58.30 4:56.50/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

2
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

4:24.87 4:24.87/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

3
CZAPNIK Aleksandra 2005-05-29 Z/0075/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
4:50.93 4:46.31/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2023

4
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0081/21

TAK

4:57.94 4:54.16/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

5
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-13 Z/0092/21

TAK

4:46.16/21 MKS Korona Wilanów 2023

6
DYMKOWSKA Urszula 2008-03-14 Z/0136/18

TAK

5:26.73 5:26.73/24 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2023

7
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

5:46.34/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

8
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

9
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

5:09.79 4:56.89/22 KS SNPTT 1907 Zakopane 2023

10
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

4:33.31 4:33.31/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

11
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

4:45.07 4:43.87/22 MKS Cuprum Lubin 2023

12
HUCIK Lena 2008-05-31 Z/0098/21

TAK

5:08.63 5:08.63/24 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

13
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

5:34.69/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

14
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

15
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

5:08.59 5:08.59/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

16
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
4:40.99/21 MKS Korona Wilanów 2023

17
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

4:26.90 4:19.86/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2023

18
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0178/19

TAK

5:10.73/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

19
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
6:00.71/23 MKS Korona Wilanów 2023

20
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

5:09.63 5:01.31/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

21
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0158/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

22
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

23
MICHALSKA Laura 2005-07-27 Z/0070/23

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

24
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

5:02.76 4:48.84/23 MKS Cuprum Lubin 2023

25
RUDENKA Liubou [Z] 2006-10-15 Z/0090/21

TAK

5:03.06 5:03.06/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

26
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

5:34.60 5:19.69/22 AZS Zakopane 2023

27
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
4:38.75 4:38.75/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

28
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
5:23.53 5:21.82/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

29
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

4:55.29/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

30
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

5:02.79 5:02.79/24 WTŁ Stegny Warszawa 2023

31
SZEWCZYK Victoria 2008-06-25 Z/0143/18

TAK

4:56.32 4:56.32/23 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2023

32
TOMCZAK Alicja 2006-02-14 Z/0315/18

TAK

6:03.72/22 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

33
TYSZKIEWICZ Klaudia 2006-08-08 Z/0197/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
5:04.26 5:04.26/24 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

34
WROŃSKA Oliwia 2008-03-23 Z/0018/21

TAK

5:03.25 5:03.25/24 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

35
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 Z/0106/16

TAK

4:33.21 4:33.21/23 UKS Viking Elbląg 2023

36
ŻYTKO Małgorzata 2008-06-26 Z/0871/15

TAK

5:51.63/22 AZS Zakopane 2023

 
Bieg drużynowy kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

2
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0101/23

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

3
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2023

4
CZAPNIK Aleksandra 2005-05-29 Z/0075/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2023

5
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0081/21

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

6
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-13 Z/0092/21

TAK

MKS Korona Wilanów 2023

7
DYMKOWSKA Urszula 2008-03-14 Z/0136/18

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2023

8
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2023

9
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

10
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2023

11
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2023

12
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

MKS Cuprum Lubin 2023

13
HUCIK Lena 2008-05-31 Z/0098/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

14
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

15
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

16
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Korona Wilanów 2023

17
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2023

18
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0178/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

19
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Korona Wilanów 2023

20
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0158/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

21
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

22
MICHALSKA Laura 2005-07-27 Z/0070/23

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

23
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2023

24
RUDENKA Liubou [Z] 2006-10-15 Z/0090/21

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2023

25
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

AZS Zakopane 2023

26
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

27
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
SKŁ Górnik Sanok 2023

28
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

29
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2023

30
SZEWCZYK Victoria 2008-06-25 Z/0143/18

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2023

31
TOMCZAK Alicja 2006-02-14 Z/0315/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

32
TYSZKIEWICZ Klaudia 2006-08-08 Z/0197/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

33
WROŃSKA Oliwia 2008-03-23 Z/0018/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

34
ŻYTKO Małgorzata 2008-06-26 Z/0871/15

TAK

AZS Zakopane 2023

 
Mass start kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

2
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0101/23

TAK

10:40.82/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

3
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

6:31.81/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

4
CZAPNIK Aleksandra 2005-05-29 Z/0075/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2023

5
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0081/21

TAK

6:26.78/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

6
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-13 Z/0092/21

TAK

6:29.58/23 MKS Korona Wilanów 2023

7
DYMKOWSKA Urszula 2008-03-14 Z/0136/18

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2023

8
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2023

9
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

10
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

10:39.77 6:42.31/22 KS SNPTT 1907 Zakopane 2023

11
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2023

12
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

6:31.94/23 MKS Cuprum Lubin 2023

13
HUCIK Lena 2008-05-31 Z/0098/21

TAK

10:28.85 10:28.85/23 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

14
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

7:38.22/23 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

15
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

16
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2023

17
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
6:18.15/22 MKS Korona Wilanów 2023

18
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

6:21.52/21 KS SNPTT 1907 Zakopane 2023

19
KULA Magdalena 2006-07-01 Z/0178/19

TAK

6:51.41/23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

20
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
8:27.30/23 MKS Korona Wilanów 2023

21
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

8:19.38/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

22
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0158/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

23
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

10:24.88/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

24
MICHALSKA Laura 2005-07-27 Z/0070/23

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

25
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

6:38.46/23 MKS Cuprum Lubin 2023

26
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0082/21

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

27
RUDENKA Liubou [Z] 2006-10-15 Z/0090/21

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2023

28
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

6:50.33/23 AZS Zakopane 2023

29
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
6:34.93/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

30
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
SKŁ Górnik Sanok 2023

31
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

6:56.18/22 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

32
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2023

33
SZEWCZYK Victoria 2008-06-25 Z/0143/18

TAK

10:35.52 10:35.52/23 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2023

34
TOMCZAK Alicja 2006-02-14 Z/0315/18

TAK

7:54.27/23 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2023

35
TYSZKIEWICZ Klaudia 2006-08-08 Z/0197/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

36
WROŃSKA Oliwia 2008-03-23 Z/0018/21

TAK

11:14.26/22 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

37
ZAWISZA Emilia 2007-03-27 Z/0106/16

TAK

6:32.17/23 UKS Viking Elbląg 2023

38
ŻYTKO Małgorzata 2008-06-26 Z/0871/15

TAK

AZS Zakopane 2023

 
500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRATKIEWICZ Kacper 2005-04-02 Z/0394/15

TAK

36.12 36.12/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

39.02 39.02/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

3
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

37.04 37.04/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

4
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0087/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
39.06 39.06/23 AZS AWF Katowice 2023

5
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

41.33 41.33/24 WTŁ Stegny Warszawa 2023

6
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
42.58 42.43/23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

7
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 Z/0452/15

TAK

38.03 37.99/23 UKS Viking Elbląg 2023

8
GALACH Krzysztof 2007-03-19 Z/0108/20

TAK

39.71 39.71/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

9
GAWROŃSKI Mateusz 2007-07-14 Z/0185/21

TAK

38.89 38.89/24 UKS Błyskawica Domaniewice 2023

10
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 Z/0213/17

TAK

39.15 39.15/24 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

11
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
36.88 36.88/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

12
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 Z/0214/17

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
42.48 42.48/23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

13
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0130/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
41.27 40.58/23 MKS Korona Wilanów 2023

14
KRÓLIKOWSKI Stanisław 2008-01-24 Z/0553/15

TAK

39.76 39.76/24 MKS Korona Wilanów 2023

15
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

40.24 40.19/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

16
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK

39.38 39.22/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

17
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

37.74 37.74/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

18
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0084/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
40.15 39.69/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

19
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 Z/0150/18

TAK

39.17 39.17/24 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

20
PAWŁOWSKI Michał 2008-05-29 Z/0159/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
42.84 42.84/24 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

21
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
36.74 36.74/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

22
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

39.04 39.04/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

23
PODSKARBI Jan 2007-07-05 Z/0135/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
41.25 41.25/23 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2023

24
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

38.99 38.99/23 MKS Korona Wilanów 2023

25
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 Z/0263/18

TAK

39.71 39.01/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

26
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

37.35 37.34/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

27
STAŃDO Maciej 2008-01-28 Z/0083/18

TAK

39.70 39.70/23 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2023

28
SZCZEPANIEC Jakub 2007-01-11 Z/0094/22

TAK

42.37 42.37/24 UKS przy ZSMS Zakopane 2023

29
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

36.61 36.61/23 UKS 3 Milanówek 2023

30
WŁODARCZYK Łukasz 2006-10-27 Z/0260/18

TAK

40.61 40.61/24 UKS Orły Zakopane 2023

31
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
36.04 35.98/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

32
WYMYSŁO Bartłomiej 2008-05-03 Z/0147/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
43.56 43.56/24 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

33
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

39.37 39.16/23 UKS Błyskawica Domaniewice 2023

 
1000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRATKIEWICZ Kacper 2005-04-02 Z/0394/15

TAK

1:13.69 1:13.69/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

2
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

1:13.42 1:13.42/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

3
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0087/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:17.43 1:17.43/23 AZS AWF Katowice 2023

4
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

1:25.82 1:25.82/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

5
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:28.04 1:26.49/23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

6
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 Z/0452/15

TAK

1:14.19 1:14.19/23 UKS Viking Elbląg 2023

7
GALACH Krzysztof 2007-03-19 Z/0108/20

TAK

1:19.53 1:18.88/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

8
GAWROŃSKI Mateusz 2007-07-14 Z/0185/21

TAK

1:18.69 1:18.69/24 UKS Błyskawica Domaniewice 2023

9
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 Z/0213/17

TAK

1:21.46 1:21.23/23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

10
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:15.90 1:15.18/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

11
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 Z/0214/17

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:24.78 1:24.78/24 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

12
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0130/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:25.86 1:25.34/23 MKS Korona Wilanów 2023

13
KRÓLIKOWSKI Stanisław 2008-01-24 Z/0553/15

TAK

1:22.02 1:22.02/23 MKS Korona Wilanów 2023

14
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

1:20.24 1:20.24/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

15
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

1:14.06 1:14.06/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

16
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 Z/0150/18

TAK

1:19.59 1:19.59/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

17
PAWŁOWSKI Michał 2008-05-29 Z/0159/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:27.51 1:27.51/24 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

18
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:12.68 1:12.68/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

19
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

1:17.94 1:17.94/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

20
PODSKARBI Jan 2007-07-05 Z/0135/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:21.27 1:19.81/23 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2023

21
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

1:18.54 1:18.54/24 MKS Korona Wilanów 2023

22
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 Z/0263/18

TAK

1:20.10 1:19.20/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

23
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

1:14.17 1:13.58/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

24
STAŃDO Maciej 2008-01-28 Z/0083/18

TAK

1:21.07 1:21.07/23 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2023

25
SZCZEPANIEC Jakub 2007-01-11 Z/0094/22

TAK

1:27.12 1:27.12/24 UKS przy ZSMS Zakopane 2023

26
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

1:11.85 1:11.78/23 UKS 3 Milanówek 2023

27
WŁODARCZYK Łukasz 2006-10-27 Z/0260/18

TAK

1:21.82 1:21.82/23 UKS Orły Zakopane 2023

28
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:11.25 1:11.25/24 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

29
WYMYSŁO Bartłomiej 2008-05-03 Z/0147/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:29.94 1:29.94/24 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

30
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

1:18.88 1:17.43/22 UKS Błyskawica Domaniewice 2023

 
1500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRATKIEWICZ Kacper 2005-04-02 Z/0394/15

TAK

2:03.21 2:00.12/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

1:55.54 1:55.54/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

3
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

1:55.40 1:55.40/24 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

4
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0087/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:59.84 1:59.84/23 AZS AWF Katowice 2023

5
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

2:13.21 2:13.21/24 WTŁ Stegny Warszawa 2023

6
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:17.12 2:13.16/23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

7
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 Z/0452/15

TAK

1:54.98 1:54.98/23 UKS Viking Elbląg 2023

8
GALACH Krzysztof 2007-03-19 Z/0108/20

TAK

2:01.18 2:01.18/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

9
GAWROŃSKI Mateusz 2007-07-14 Z/0185/21

TAK

2:09.80 2:09.80/24 UKS Błyskawica Domaniewice 2023

10
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 Z/0213/17

TAK

2:12.45 2:10.37/23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

11
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:58.64 1:58.23/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

12
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 Z/0214/17

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:09.08 2:09.08/23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

13
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0130/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:16.44 2:16.44/23 MKS Korona Wilanów 2023

14
KRÓLIKOWSKI Stanisław 2008-01-24 Z/0553/15

TAK

2:11.89 2:10.51/23 MKS Korona Wilanów 2023

15
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

2:04.42 2:03.86/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

16
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK

1:54.40 1:54.40/24 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

17
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

1:54.44 1:54.44/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

18
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0084/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:57.95 1:57.95/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

19
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 Z/0150/18

TAK

2:05.28 2:05.28/24 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

20
PAWŁOWSKI Michał 2008-05-29 Z/0159/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:21.95 2:21.95/24 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

21
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:55.91 1:55.91/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

22
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

2:01.15 2:00.65/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

23
PODSKARBI Jan 2007-07-05 Z/0135/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
2:01.04 2:01.04/23 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2023

24
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

2:01.64 2:01.64/23 MKS Korona Wilanów 2023

25
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 Z/0263/18

TAK

2:02.60 2:02.60/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

26
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

1:54.07 1:54.07/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

27
STAŃDO Maciej 2008-01-28 Z/0083/18

TAK

2:07.83 2:07.83/23 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2023

28
SZCZEPANIEC Jakub 2007-01-11 Z/0094/22

TAK

2:21.53 2:21.53/24 UKS przy ZSMS Zakopane 2023

29
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

1:50.51 1:50.51/23 UKS 3 Milanówek 2023

30
WŁODARCZYK Łukasz 2006-10-27 Z/0260/18

TAK

2:08.70 2:08.70/23 UKS Orły Zakopane 2023

31
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
1:48.47 1:48.47/24 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

32
WYMYSŁO Bartłomiej 2008-05-03 Z/0147/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
2:14.51 2:14.51/24 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

33
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

2:05.65 2:01.23/23 UKS Błyskawica Domaniewice 2023

 
3000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

4:00.39 4:00.39/24 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

2
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

4:14.71/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

3
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0087/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
4:29.84 4:28.23/21 AZS AWF Katowice 2023

4
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

4:42.77 4:42.77/24 WTŁ Stegny Warszawa 2023

5
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
4:45.04/23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

6
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 Z/0452/15

TAK

4:04.25 4:04.25/23 UKS Viking Elbląg 2023

7
GALACH Krzysztof 2007-03-19 Z/0108/20

TAK

4:27.79/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

8
GAWROŃSKI Mateusz 2007-07-14 Z/0185/21

TAK

4:51.87 4:51.87/23 UKS Błyskawica Domaniewice 2023

9
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 Z/0213/17

TAK

4:56.01 4:56.01/24 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

10
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
4:22.49 4:19.54/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

11
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 Z/0214/17

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
4:27.56 4:27.56/23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

12
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0130/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
5:06.01 5:06.01/24 MKS Korona Wilanów 2023

13
KRÓLIKOWSKI Stanisław 2008-01-24 Z/0553/15

TAK

4:57.86 4:57.86/24 MKS Korona Wilanów 2023

14
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

4:22.99 4:22.99/24 SKŁ Górnik Sanok 2023

15
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK

4:01.86 4:01.86/24 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

16
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

4:04.23 4:04.23/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

17
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0084/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
4:05.48 4:05.48/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

18
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 Z/0150/18

TAK

4:48.15/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

19
PAWŁOWSKI Michał 2008-05-29 Z/0159/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
5:06.94 5:06.94/24 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

20
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

4:29.38/22 SKŁ Górnik Sanok 2023

21
PODSKARBI Jan 2007-07-05 Z/0135/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
4:27.19 4:27.19/24 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2023

22
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

4:22.49 4:22.49/24 MKS Korona Wilanów 2023

23
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 Z/0263/18

TAK

4:31.13 4:29.21/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

24
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

4:03.31 4:00.17/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

25
STAŃDO Maciej 2008-01-28 Z/0083/18

TAK

4:35.58 4:35.58/24 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2023

26
SZCZEPANIEC Jakub 2007-01-11 Z/0094/22

TAK

UKS przy ZSMS Zakopane 2023

27
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

3:58.95 3:58.02/21 UKS 3 Milanówek 2023

28
WŁODARCZYK Łukasz 2006-10-27 Z/0260/18

TAK

4:45.90 4:45.90/23 UKS Orły Zakopane 2023

29
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
3:58.76 3:54.90/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

30
WYMYSŁO Bartłomiej 2008-05-03 Z/0147/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
4:50.53 4:50.53/24 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

31
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

4:28.32/22 UKS Błyskawica Domaniewice 2023

 
5000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

6:57.27 6:57.27/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

2
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

7:49.44/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

3
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0087/23

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
7:59.50/21 AZS AWF Katowice 2023

4
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

8:23.87/22 WTŁ Stegny Warszawa 2023

5
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
8:14.84/23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

6
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 Z/0452/15

TAK

7:06.03 7:06.03/23 UKS Viking Elbląg 2023

7
GALACH Krzysztof 2007-03-19 Z/0108/20

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

8
GAWROŃSKI Mateusz 2007-07-14 Z/0185/21

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2023

9
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 Z/0213/17

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

10
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
7:45.15/22 SKŁ Górnik Sanok 2023

11
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 Z/0214/17

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
7:37.46 7:37.46/23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

12
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0130/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
9:08.48/23 MKS Korona Wilanów 2023

13
KRÓLIKOWSKI Stanisław 2008-01-24 Z/0553/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2023

14
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

7:36.40 7:34.39/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

15
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK

6:55.97 6:55.97/24 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

16
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

7:04.40 7:04.40/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

17
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0084/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
7:10.30 7:09.99/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

18
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 Z/0150/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

19
PAWŁOWSKI Michał 2008-05-29 Z/0159/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

20
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

7:36.92/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

21
PODSKARBI Jan 2007-07-05 Z/0135/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
7:45.98 7:45.98/24 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2023

22
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

7:32.79 7:32.79/24 MKS Korona Wilanów 2023

23
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 Z/0263/18

TAK

8:21.52 8:18.69/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

24
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

7:02.28 7:02.28/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

25
STAŃDO Maciej 2008-01-28 Z/0083/18

TAK

8:09.49 8:09.49/24 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2023

26
SZCZEPANIEC Jakub 2007-01-11 Z/0094/22

TAK

UKS przy ZSMS Zakopane 2023

27
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

6:43.87 6:43.87/24 UKS 3 Milanówek 2023

28
WŁODARCZYK Łukasz 2006-10-27 Z/0260/18

TAK

UKS Orły Zakopane 2023

29
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
6:58.53 6:54.20/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

30
WYMYSŁO Bartłomiej 2008-05-03 Z/0147/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

31
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

8:27.24/21 UKS Błyskawica Domaniewice 2023

 
Bieg drużynowy mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRATKIEWICZ Kacper 2005-04-02 Z/0394/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

3
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

4
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2023

5
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

6
GALACH Krzysztof 2007-03-19 Z/0108/20

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

7
GAWROŃSKI Mateusz 2007-07-14 Z/0185/21

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2023

8
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 Z/0213/17

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

9
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
SKŁ Górnik Sanok 2023

10
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 Z/0214/17

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

11
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0130/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Korona Wilanów 2023

12
KRÓLIKOWSKI Stanisław 2008-01-24 Z/0553/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2023

13
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2023

14
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

15
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2023

16
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0084/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

17
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 Z/0150/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

18
PAWŁOWSKI Michał 2008-05-29 Z/0159/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

19
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

20
PODSKARBI Jan 2007-07-05 Z/0135/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2023

21
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

MKS Korona Wilanów 2023

22
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 Z/0263/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2023

23
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2023

24
STAŃDO Maciej 2008-01-28 Z/0083/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2023

25
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2023

26
WŁODARCZYK Łukasz 2006-10-27 Z/0260/18

TAK

UKS Orły Zakopane 2023

27
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

28
WYMYSŁO Bartłomiej 2008-05-03 Z/0147/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

29
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2023

 
Mass start mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

8:17.79 5:48.72/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

2
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

5:31.67/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

3
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

5:57.62/22 WTŁ Stegny Warszawa 2023

4
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
6:05.12/23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

5
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-13 Z/0452/15

TAK

8:39.45 5:26.13/22 UKS Viking Elbląg 2023

6
GALACH Krzysztof 2007-03-19 Z/0108/20

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

7
GAWROŃSKI Mateusz 2007-07-14 Z/0185/21

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2023

8
GRZELAK Andrzej 2008-01-07 Z/0213/17

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

9
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
5:45.52/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

10
KLONOWSKI Mikołaj 2007-09-12 Z/0214/17

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
8:40.42 8:40.42/23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2023

11
KRAWCZYK Mikołaj 2006-10-25 Z/0130/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
6:05.73/23 MKS Korona Wilanów 2023

12
KRÓLIKOWSKI Stanisław 2008-01-24 Z/0553/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2023

13
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

5:43.54/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

14
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK

8:31.55 5:31.79/23 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

15
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

5:37.19/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

16
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0084/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
5:33.17/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

17
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 Z/0150/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

18
PAWŁOWSKI Michał 2008-05-29 Z/0159/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Orlica Duszniki Zdrój 2023

19
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

20
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2023

21
PODSKARBI Jan 2007-07-05 Z/0135/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2023

22
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

8:44.61 5:27.40/22 MKS Korona Wilanów 2023

23
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 Z/0263/18

TAK

6:04.23/23 SKŁ Górnik Sanok 2023

24
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

5:35.43/23 WTŁ Stegny Warszawa 2023

25
STAŃDO Maciej 2008-01-28 Z/0083/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2023

26
SZCZEPANIEC Jakub 2007-01-11 Z/0094/22

TAK

UKS przy ZSMS Zakopane 2023

27
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

8:39.09 5:24.93/22 UKS 3 Milanówek 2023

28
WŁODARCZYK Łukasz 2006-10-27 Z/0260/18

TAK

6:05.83/23 UKS Orły Zakopane 2023

29
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
4:31.77/22 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

30
WYMYSŁO Bartłomiej 2008-05-03 Z/0147/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2023

31
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

5:31.28/22 UKS Błyskawica Domaniewice 2023