Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe
Opole, 03-05.02.2023
 
Kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08 Z/0021/20

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

2
BIELICKA Natalia 2006-10-03 Z/0217/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

3
BILLER Weronika 2006-05-28 Z/0072/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

4
BOBIER Oliwia 2005-10-04 Z/0036/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

5
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0056/22

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

6
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 Z/0018/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

7
CŁAPIŃSKA Wiktoria 2003-11-11 Z/0335/22

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2022

8
DRELICH Iwona 2006-09-24 Z/0051/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

9
DUBROVA Uliana [Z] 2002-04-03 Z/0337/22

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

10
FALKOWSKA Anna 2007-06-08 Z/0030/20

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

11
GĄTARSKA Aleksandra 2006-10-10 Z/0005/17

TAK

WMKS Olsztyn 2022

12
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21 Z/0146/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2022

13
KOSTECKA Wiktoria 2006-03-22 Z/0265/21

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

14
KOTOWSKA Marta 2006-06-28 Z/0032/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

15
KOZA Ola 2007-04-16 Z/0079/20

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2022

16
KRAJNIK Agata 2001-07-27 Z/0853/15

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2022

17
KREMER Veronika [Z] 2006-11-22 Z/0194/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

18
KRÓLICKA Julia 2004-05-02 Z/0332/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS MOSiR Sanok 2022

19
KUCHERUK Anna [Z] 2005-08-07 Z/0098/22

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

20
KUCK Magdalena 2006-02-27 Z/0790/20

TAK

WMKS Olsztyn 2022

21
LEBIODA Weronika 2004-08-24 Z/0638/20

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2022

22
LESZKIEWICZ Michalina 2006-09-22 Z/0644/20

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2022

23
LISEK Aleksandra 2004-05-12 Z/0014/18

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

24
LIWARSKA Hanna 2007-06-26 Z/0333/22

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2022

25
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 Z/0042/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

26
MARKOWSKA Weronika 2004-11-17 Z/0342/18

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2022

27
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2022

28
MICHALSKA Laura 2005-07-27 Z/0003/21

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

29
NOWAKOWSKA Amelia 2007-03-30 Z/0025/16

TAK

KS Orzeł Elbląg 2022

30
SAGANEK Kamila 2005-01-30 Z/0054/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

31
SHAPRAN Oleksandra [Z] 2005-04-15 Z/0101/22

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

32
UTNICKA Julia 2005-08-23 Z/0235/17

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Błyskawica Toruń 2022

33
WAWER Michalina 2006-10-03 Z/0038/16

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

34
WILGA Magdalena 2000-06-03 Z/0204/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

35
ZAKIERSKA Julia 2001-07-16 Z/0862/15

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2022

36
ZALEWSKA Agata 2006-11-02 Z/0324/18

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2022

 
Juniorki C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Patrycja 2008-05-09 Z/0081/17

TAK

WMKS Olsztyn 2022

2
DASZUTA Daria 2009-06-25 Z/0030/22

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

3
DYBIEC Kinga 2009-02-10 Z/0044/22

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

4
GAWROŃSKA Magdalena 2009-05-06 Z/0323/22

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2022

5
GÓRKA Martyna 2008-04-28 Z/0913/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2022

6
GROCHOWSKA Bianka 2009-03-13 Z/0217/22

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

7
HLUSKOVA Sara [Z] 2007-08-07


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Czechy

8
KANIA Milena 2009-01-28 Z/0033/22

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

9
KHOKHELKO Mariia [Z] 2008-07-01 Z/0096/22

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

10
KISIELEWSKA Kaja 2008-05-22 Z/0009/19

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

11
KOGUT Julia 2008-05-16 Z/0033/18

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

12
KOSTRZEWA Hanna 2008-11-04 Z/0324/22

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2022

13
MACIEJEWSKA Wiktoria 2008-08-05 Z/0036/22

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

14
MIEZIO Zofia 2009-03-02 Z/0037/22

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

15
PADJASEK Zuzanna 2009-03-13 Z/0616/20

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

16
RĄPAŁA Karolina 2008-04-02 Z/0284/21

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

17
ROCKA Maja 2009-02-14 Z/0014/16

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

18
ROMANOWSKA Maria 2008-02-28 Z/0215/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

19
RUTKOWSKA Zuzanna 2008-12-29 Z/0053/22

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

20
SAKOWICZ Milena 2009-05-27 Z/0226/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

21
SKARŻYŃSKA Maria 2008-08-29 Z/0041/22

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

22
SZAŁAJKO Patrycja 2007-07-18 Z/0274/19

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

23
TYBORSKA Amelia 2008-06-26 Z/0080/17

TAK

WMKS Olsztyn 2022

24
WIĘCEK Angelika 2007-11-15 Z/0052/20

TAK

WMKS Olsztyn 2022

 
Juniorki D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANGIELCZYK Julia 2010-09-30 Z/0152/20

TAK

UKS Juvenia Białystok 2022

2
BIELONKO Marta 2011-03-28 Z/0076/21

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

3
BIŁYK Pola 2010-03-14 Z/0249/22

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

4
CHILARSKA Oliwia 2010-08-14 Z/0608/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

5
CZECH Dominika 2010-11-02 Z/0104/21

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

6
DĄBROWSKA Daria 2010-12-08 Z/0154/20

TAK

UKS Juvenia Białystok 2022

7
DRYL Pola 2011-05-25 Z/0077/21

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

8
DUDEK Wiktoria 2010-03-21 Z/0284/20

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

9
GRODZKA Maja 2010-12-27 Z/0170/20

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

10
HABERA Roksana 2009-11-12 Z/0063/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

11
HALEWSKA Lili 2010-03-04 Z/0005/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

12
HAUPA Julia 2010-08-24 Z/0060/22

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

13
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 Z/0006/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

14
JARMOC Natalia 2009-07-17 Z/0081/19

TAK

UKS Juvenia Białystok 2022

15
KOBUS Agata 2010-09-17 Z/0317/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

16
MAKAREWICZ Bianka 2010-07-21 Z/0050/19

TAK

UKS Szóstka Białystok 2022

17
MANACHES Dominika 2010-08-31 Z/0174/20

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

18
MICHALSKA Nicola 2009-11-28 Z/0041/19

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2022

19
MOISIEIEVA Kateryna [Z] 2010-11-02 Z/0184/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

20
NEUPAUEROVÁ Viktoria [Z] 2010-10-28


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

21
OSIPOWICZ Gabriela 2009-12-24 Z/0131/20

TAK

UKS Juvenia Białystok 2022

22
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 Z/0005/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

23
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

24
PIĄTEK Zofia 2011-06-04 Z/0225/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

25
PRZYBYŁA Zuzanna 2010-11-09 Z/0793/20

TAK

WMKS Olsztyn 2022

26
RYDZEWSKA Julia 2010-09-26 Z/0053/19

TAK

UKS Szóstka Białystok 2022

27
SKARŻYŃSKA Anna 2010-07-14 Z/0161/20

TAK

UKS Juvenia Białystok 2022

28
SŁOWIKOWSKA Anna 2010-07-16 Z/0013/20

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

29
SOBIESIAK Kornelia 2009-09-04 Z/0055/19

TAK

UKS Szóstka Białystok 2022

30
SOCHA Magdalena 2010-11-21 Z/0069/22

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

31
STOROZHUK Amina [Z] 2010-05-19 Z/0103/22

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

32
SZTABIŃSKA Gaja 2009-09-17 Z/0057/19

TAK

UKS Szóstka Białystok 2022

33
TARGOWSKA Martyna 2009-07-18 Z/0640/20

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

34
TELITSYNA Sofia [Z] 2009-10-05 Z/0190/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

35
WAWER Julia 2011-02-17 Z/0228/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

36
WIĘCEK Anastazja 2010-10-20 Z/0051/20

TAK

WMKS Olsztyn 2022

37
WRONA Lena 2010-04-10 Z/0322/18

TAK

UKS Znicz Kłodzko 2022

38
YÜKSEK Zuzanna 2010-06-23 Z/0214/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

39
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 Z/0231/18

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

40
ZYGADŁO Zofia 2010-03-21 Z/0097/19

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Znicz Kłodzko 2022

 
Juniorki E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABAKO Wiktoria 2012-08-28 Z/0641/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS MOSiR Sanok 2022

2
ABBA Michelle 2013-03-18 Z/0057/22

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

3
BURAKOWSKA Antonina 2014-08-28 Z/0267/19

TAK

WMKS Olsztyn 2022

4
CERVA Lea [Z] 2012-11-04


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

5
CZOPKA Lena 2014-04-16 Z/0204/21

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

6
CZOPKA Liliana 2012-08-09 Z/0203/21

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

7
DMYTRENKO Uliana [Z] 2012-08-03 Z/0328/22

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

8
DYRYNDA Natalia 2012-12-11 Z/0325/22

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

9
DZIWIS Paulina 2013-06-12 Z/0202/21

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

10
GORAZDOWSKA Aleksandra 2012-09-29 Z/0059/22

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

11
GRABOWSKA Eliza 2011-12-14 Z/0115/21

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

12
HARASIUK Amelia 2012-02-03 Z/0610/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

13
HOTAŁA Wiktoria 2014-02-06 Z/0065/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

14
JAGNISZCZAK Aleksandra 2012-03-30 Z/0071/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS MOSiR Sanok 2022

15
KRUK Małgorzata 2011-08-04 Z/0116/21

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

16
LEWANDOWSKA Julia 2014-07-16 Z/0611/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

17
LUDWICKA Antonina 2012-02-03 Z/0116/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

18
MAJDZIK Zuzanna 2013-12-16 Z/0214/22

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

19
MICHALČIK Darja [Z] 2014-04-29


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

20
MILNIKIEL Patrycja 2014-01-26 Z/0016/22

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

21
MILNIKIEL Wiktoria 2012-01-22 Z/0017/22

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

22
MYLKA Helena 2015-08-15 Z/0069/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

23
NOWAK Wiktoria 2014-11-02 Z/0184/20

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

24
OCHAŁA Klara 2015-01-29 Z/0028/22

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

25
OCHLANOVA Barbora [Z] 2012-09-24


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

26
OLOŚ Teresa 2012-08-27 Z/0327/22

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

27
OPAR Kornelia 2013-02-22 Z/0330/22

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

28
ORŠUĽÁKOVÁ Natália [Z] 2012-11-04


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

29
PAJĄK Antonina 2011-11-15 Z/0065/22

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

30
PAŃCZYSZYN Oliwia 2014-12-24 Z/0052/22

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

31
RADOŻYCKA Hanna 2012-06-11 Z/0026/22

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS MOSiR Sanok 2022

32
RITOCHOVA Tereza [Z] 2014-04-04


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

33
RUMSZEWICZ Karolina 2012-03-21 Z/0067/22

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

34
RUT Oliwia 2015-08-27 Z/0215/22

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

35
SAKOWICZ Judyta 2011-11-12 Z/0011/19

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

36
SINAYOVA Tereza [Z] 2012-01-02


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

37
SKLADANA Michaela [Z] 2012-08-05


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

38
STRZYŻ Liliana 2011-09-09 Z/0114/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

39
STRZYŻOWSKA Lena 2013-01-03 Z/0055/22

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

40
SZAŁAJKO Aleksandra 2012-03-30 Z/0044/20

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

41
ŠOLTESOVA Sofia [Z] 2012-12-04


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

42
TOKARSKA Lena 2012-11-22 Z/0815/20

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

43
TURCHAN Wiktoria 2012-03-06 Z/0612/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

44
URBAN Wiktoria 2013-07-10 Z/0219/21

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

45
USSOWICZ Anna 2011-07-16 Z/0049/20

TAK

WMKS Olsztyn 2022

46
USZYŁŁO Julia 2013-04-16 Z/0072/20

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

47
VEREŠPEJOVÁ Vanesa [Z] 2013-10-17


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

48
VREULS Evi 2012-03-05 Z/0196/21

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

 
Mężczyźni
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZUBIAK Wiktor 2004-04-09 Z/0337/18

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2022

2
DĘBIŃSKI Bartosz 2007-01-01 Z/0923/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

3
DOŁKOWSKI Jakub 2006-01-16 Z/0033/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

4
DOŁKOWSKI Mateusz 2006-01-16 Z/0034/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

5
FILIANOWICZ Filip 2004-02-24 Z/0053/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

6
GIERCZAK Marek 2006-01-07 Z/0051/21

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

7
HAHATYK Oleksandr [Z] 2004-12-23 Z/0179/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

8
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 Z/0022/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

9
IOFIN Denys [Z] 2000-10-06 Z/0338/22

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

10
KOWALCZYK Dawid 2004-06-18 Z/0339/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Błyskawica Domaniewice 2022

11
KOZYKO Dmytro [Z] 2006-09-07 Z/0181/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

12
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14 Z/0024/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

13
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 Z/0025/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

14
MAKUCH Adam 2006-09-25 Z/0040/19

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

15
MĄDRY Krzysztof 2007-02-19 Z/0023/20

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

16
MOROZOV Yaroslav [Z] 2004-07-21 Z/0099/22

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

17
MOSHENSKYI Bohdan [Z] 2004-05-03 Z/0185/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

18
MUCHLADO Adam 2004-07-30 Z/0012/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

19
NEMIRO Vladyslav [Z] 1997-01-08 Z/0186/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

20
OLAK Jakub 2006-12-20 Z/0148/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2022

21
OLCZYK Jakub 2005-11-20 Z/0340/18

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2022

22
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 Z/0025/19

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

23
PIGEON Felix [Z] 2002-06-18 Z/0050/22

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

24
POKROVSKYI Dmytro [Z] 1998-04-29 Z/0188/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

25
PROOST Enzo [Z] 2002-08-05


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Belgia

26
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 Z/0905/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

27
SIEK Bartłomiej 2005-04-22 Z/0279/19

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2022

28
SKRZYPIEC Brajan 2005-07-08 Z/0336/22

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

29
STAJUDA Oliwier 2004-12-10 Z/0227/21

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2022

30
SUT Jakub 2004-09-16 Z/0032/18

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Błyskawica Domaniewice 2022

31
SZTAMPKE Kacper 2006-10-13 Z/0082/20

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Błyskawica Domaniewice 2022

32
SZYMCZYK Patryk 2006-09-30 Z/0183/21

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2022

33
TOPCHII Maksym [Z] 2005-09-02 Z/0191/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

34
VREULS Noel 2005-12-15 Z/0594/20

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

35
WINIARSKI Patryk 2003-10-10 Z/0016/16

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Błyskawica Domaniewice 2022

36
YEO QI JUN Sean [Z] 2003-07-30 Z/0049/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

37
ZIKUNOV Nikita [Z] 2005-04-14 Z/0193/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

 
Juniorzy C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁEK Jakub 2008-04-11 Z/0320/22

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2022

2
ETEL Szymon 2008-08-01 Z/0045/22

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

3
GÓRNICKI Piotr 2007-08-04 Z/0008/17

TAK

WMKS Olsztyn 2022

4
HRYNIEWICZ Tymon 2008-03-27 Z/0170/18

TAK

KS Orzeł Elbląg 2022

5
IZBICKI Franciszek 2009-01-28 Z/0031/22

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

6
MARSZAŁKOWSKI Maksymilian 2008-06-04 Z/0837/20

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

7
NOWAK Jakub 2008-03-14 Z/0154/18

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

8
OLEJNICZKA Filip 2008-03-30 Z/0334/22

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2022

9
PALENCEUSZ Patryk 2007-09-25 Z/0014/21

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

10
PIĄTEK Łukasz 2008-09-26 Z/0003/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

11
RICHTER Aleksander 2008-05-22 Z/0007/17

TAK

WMKS Olsztyn 2022

12
SOKOŁOWSKI Oskar 2008-03-24 Z/0071/20

TAK

KS Orzeł Elbląg 2022

13
SOLTAU Oskar 2008-09-24 Z/0085/20

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

14
SPORYSH Maksym [Z] 2007-11-25 Z/0102/22

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

15
SZTAFA Filip 2008-01-25 Z/0012/19

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

 
Juniorzy D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOLEWA Fabian 2010-01-15 Z/0076/19

TAK

UKS Juvenia Białystok 2022

2
HYJEK Filip 2009-07-27 Z/0926/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

3
KOVALENKO Kirill [Z] 2011-03-24 Z/0180/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

4
MAJIRSKÝ Maroš [Z] 2010-10-04


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

5
MAŁUS Cyprian 2009-09-07 Z/0085/19

TAK

UKS Juvenia Białystok 2022

6
MONACH Antoni 2009-10-17 Z/0087/19

TAK

UKS Juvenia Białystok 2022

7
MOSKWA Nataniel 2009-08-07 Z/0200/18

TAK

UKS Juvenia Białystok 2022

8
MROZIŃSKI Nikodem 2011-06-20 Z/0171/22

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

9
PRĄTNICKI Szymon 2010-09-18 Z/0066/22

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

10
SZTABIŃSKI Gniewosz 2009-09-17 Z/0063/19

TAK

UKS Szóstka Białystok 2022

11
TYNIECKI Kacper 2010-10-25 Z/0820/20

TAK

UKS Szóstka Białystok 2022

12
WROŃSKI Marcel 2010-02-02 Z/0025/22

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

13
WYSOKIŃSKI Paweł 2011-03-04 Z/0064/22

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

 
Juniorzy E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANYŚ Feliks 2013-12-11 Z/0058/22

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

2
BARTOSIK Szymon 2011-11-20 Z/0059/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

3
DAWIEC Piotr 2013-09-12 Z/0187/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS Znicz Kłodzko 2022

4
GRZEŚKOWIAK Mateusz 2013-11-30 Z/0216/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

5
HABERA Filip 2015-06-19 Z/0001/22

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

6
HOTAŁA Szymon 2012-01-27 Z/0064/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

7
HYTEL Tymoteusz 2013-03-04 Z/0188/21

TAK

UKS Znicz Kłodzko 2022

8
JAŚNIEWICZ Aleksander 2014-11-22 Z/0201/21

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

9
JURKIEWICZ Franciszek 2012-03-15 Z/0061/22

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

10
KWAPULIŃSKI Michał 2014-08-09 Z/0062/22

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

11
MARCINKOWSKI Filip 2013-05-23 Z/0838/20

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

12
MIKHNO Makar [Z] 2012-08-30 Z/0183/22


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

13
MIŠČÍK Adam [Z] 2013-05-16


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

14
SMORODSKYI Maksym [Z] 2011-09-25


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

15
WILAŃSKI Ksawery 2012-07-16 Z/0278/21

TAK

UKS Znicz Kłodzko 2022

16
WOŹNICKI Igor 2013-03-16 Z/0009/22

TAK

KS Orzeł Elbląg 2022