Internetowe zgłoszenia do imprezy: PUCHAR POLSKI MASTERS Edycja 2
Sanok, 01-02.12.2018
 
500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWRACZYŃSKA Anna 1954-01-30 Z/0893/15

TAK

54.64 53.63/17 WTŁ Stegny Warszawa 2018

2
JANKO-MIELCARSKA Ewa 1958-11-05 Z/0832/15

TAK

60.46/17 MKS Korona Wilanów 2018

 
1000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWRACZYŃSKA Anna 1954-01-30 Z/0893/15

TAK

1:52.11 1:50.67/17 WTŁ Stegny Warszawa 2018

2
JANKO-MIELCARSKA Ewa 1958-11-05 Z/0832/15

TAK

2:03.20/18 MKS Korona Wilanów 2018

 
1500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWRACZYŃSKA Anna 1954-01-30 Z/0893/15

TAK

2:54.11 2:47.82/17 WTŁ Stegny Warszawa 2018

2
JANKO-MIELCARSKA Ewa 1958-11-05 Z/0832/15

TAK

3:14.30/17 MKS Korona Wilanów 2018

 
3000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWRACZYŃSKA Anna 1954-01-30 Z/0893/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2018

 
500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Krzysztof 1959-05-10 Z/0537/15

TAK

52.44 49.80/17 MKS Korona Wilanów 2018

2
BARTŁOCZUK Andrzej 1962-11-06 Z/0579/15

TAK

56.01 51.49/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

3
CYWIŃSKI Leszek 1961-01-01 Z/0576/15

TAK

50.74 50.25/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

4
GŁODOWSKI Bogdan 1979-01-23 Z/0058/16

TAK

55.76 53.32/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

5
KONERA Roman 1953-10-17 Z/0551/15

TAK

54.63/17 MKS Korona Wilanów 2018

6
LACHOWICZ Leszek 1958-04-29 Z/0200/16

TAK

52.19 50.69/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

7
MALISZEWSKI Zdzisław 1954-10-05 Z/0575/15

TAK

48.31 47.25/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

8
MARCINIAK Konrad 1976-02-02 Z/0076/18

TAK

44.86 44.86/18 MKS Cuprum Lubin 2018

9
MICHALEWICZ Stanisław 1956-01-15 Z/0075/18

TAK

1:00.26 1:00.26/18 MKS Cuprum Lubin 2018

10
RADOMSKI Radosław 1974-01-22 Z/0152/17

TAK

51.08 50.22/18 UKS Viking Elbląg 2018

11
RICHTER Sergiusz 1971-09-09 Z/0057/17

TAK

54.27 54.27/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

 
1000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Krzysztof 1959-05-10 Z/0537/15

TAK

1:52.31 1:42.78/17 MKS Korona Wilanów 2018

2
BARTŁOCZUK Andrzej 1962-11-06 Z/0579/15

TAK

GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

3
CYWIŃSKI Leszek 1961-01-01 Z/0576/15

TAK

1:50.22/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

4
GŁODOWSKI Bogdan 1979-01-23 Z/0058/16

TAK

GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

5
KONERA Roman 1953-10-17 Z/0551/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2018

6
LACHOWICZ Leszek 1958-04-29 Z/0200/16

TAK

1:49.14/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

7
MALISZEWSKI Zdzisław 1954-10-05 Z/0575/15

TAK

1:34.92/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

8
MARCINIAK Konrad 1976-02-02 Z/0076/18

TAK

MKS Cuprum Lubin 2018

9
MICHALEWICZ Stanisław 1956-01-15 Z/0075/18

TAK

MKS Cuprum Lubin 2018

10
RICHTER Sergiusz 1971-09-09 Z/0057/17

TAK

1:55.40/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

 
1500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTŁOCZUK Andrzej 1962-11-06 Z/0579/15

TAK

2:46.63/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

2
CYWIŃSKI Leszek 1961-01-01 Z/0576/15

TAK

2:43.60 2:41.71/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

3
GŁODOWSKI Bogdan 1979-01-23 Z/0058/16

TAK

2:53.00 2:50.04/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

4
KONERA Roman 1953-10-17 Z/0551/15

TAK

2:29.45/16 MKS Korona Wilanów 2018

5
LACHOWICZ Leszek 1958-04-29 Z/0200/16

TAK

2:51.43 2:49.65/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

6
MALISZEWSKI Zdzisław 1954-10-05 Z/0575/15

TAK

2:25.37 2:20.95/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

7
MARCINIAK Konrad 1976-02-02 Z/0076/18

TAK

2:20.33 2:20.33/18 MKS Cuprum Lubin 2018

8
MICHALEWICZ Stanisław 1956-01-15 Z/0075/18

TAK

3:07.55 3:07.55/18 MKS Cuprum Lubin 2018

9
RADOMSKI Radosław 1974-01-22 Z/0152/17

TAK

2:39.96 2:34.15/18 UKS Viking Elbląg 2018

10
RICHTER Sergiusz 1971-09-09 Z/0057/17

TAK

2:51.71 2:51.71/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

 
3000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTŁOCZUK Andrzej 1962-11-06 Z/0579/15

TAK

6:15.40 5:55.66/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

2
CYWIŃSKI Leszek 1961-01-01 Z/0576/15

TAK

6:08.48 5:51.37/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

3
GŁODOWSKI Bogdan 1979-01-23 Z/0058/16

TAK

6:22.88 6:10.41/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

4
KONERA Roman 1953-10-17 Z/0551/15

TAK

5:09.90/10 MKS Korona Wilanów 2018

5
LACHOWICZ Leszek 1958-04-29 Z/0200/16

TAK

5:51.60 5:51.60/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

6
MALISZEWSKI Zdzisław 1954-10-05 Z/0575/15

TAK

5:04.16 4:56.46/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

7
MARCINIAK Konrad 1976-02-02 Z/0076/18

TAK

5:12.38 5:12.38/18 MKS Cuprum Lubin 2018

8
MICHALEWICZ Stanisław 1956-01-15 Z/0075/18

TAK

6:32.02 6:32.02/18 MKS Cuprum Lubin 2018

9
RADOMSKI Radosław 1974-01-22 Z/0152/17

TAK

6:01.62 5:53.41/17 UKS Viking Elbląg 2018

10
RICHTER Sergiusz 1971-09-09 Z/0057/17

TAK

6:00.36 6:00.36/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018