Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Mastersów
Tomaszów Maz., 27-28.02.2021
 
500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKA Anna 1965-07-05 Z/0574/15

TAK

55.65/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
2
GAWRACZYŃSKA Anna 1954-01-30 Z/0893/15

TAK

55.02 52.56/19 WTŁ Stegny Warszawa 2020

TAK
3
JANKO-MIELCARSKA Ewa 1958-11-05 Z/0832/15

TAK

1:04.47 1:00.33/19 MKS Korona Wilanów 2020

TAK
4
POWIERŻA Helena 1961-04-04 Z/0584/15

TAK

59.30/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
5
STANKIEWICZ Anna 1960-05-08 Z/0583/15

TAK

56.32/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
6
STASZKIEWICZ Elżbieta 1977-08-09 Z/0199/16

TAK

53.14/19 SKŁ Górnik Sanok 2020

TAK
7
SZCZĘSNA Monika 1980-02-23 Z/0129/20

TAK

51.16 51.16/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2020

8
URBAŃSKA Beata 1970-01-31 Z/0886/15

TAK

50.75/17 Masters 2020

TAK
9
WODZYŃSKA Malwina 1985-03-31 Z/0127/20

TAK

56.95 56.95/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

10
ZAJĄCZKOWSKA Beata 1963-12-21 Z/0577/15

TAK

53.53 53.15/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
 
1000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKA Anna 1965-07-05 Z/0574/15

TAK

1:52.32/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
2
GAWRACZYŃSKA Anna 1954-01-30 Z/0893/15

TAK

1:49.97 1:48.33/19 WTŁ Stegny Warszawa 2020

TAK
3
JANKO-MIELCARSKA Ewa 1958-11-05 Z/0832/15

TAK

2:11.28 2:03.20/18 MKS Korona Wilanów 2020

TAK
4
POWIERŻA Helena 1961-04-04 Z/0584/15

TAK

2:03.85/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
5
STANKIEWICZ Anna 1960-05-08 Z/0583/15

TAK

1:54.01/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
6
STASZKIEWICZ Elżbieta 1977-08-09 Z/0199/16

TAK

1:47.46/19 SKŁ Górnik Sanok 2020

TAK
7
SZCZĘSNA Monika 1980-02-23 Z/0129/20

TAK

1:42.31 1:42.31/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2020

8
URBAŃSKA Beata 1970-01-31 Z/0886/15

TAK

1:40.23/17 Masters 2020

TAK
9
WODZYŃSKA Malwina 1985-03-31 Z/0127/20

TAK

2:00.71 2:00.71/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

10
ZAJĄCZKOWSKA Beata 1963-12-21 Z/0577/15

TAK

1:48.23 1:47.79/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
 
1500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKA Anna 1965-07-05 Z/0574/15

TAK

2:51.21/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
2
GAWRACZYŃSKA Anna 1954-01-30 Z/0893/15

TAK

2:59.25 2:40.22/19 WTŁ Stegny Warszawa 2020

TAK
3
JANKO-MIELCARSKA Ewa 1958-11-05 Z/0832/15

TAK

3:27.93 3:11.56/19 MKS Korona Wilanów 2020

TAK
4
POWIERŻA Helena 1961-04-04 Z/0584/15

TAK

3:04.78/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
5
STANKIEWICZ Anna 1960-05-08 Z/0583/15

TAK

2:54.28/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
6
STASZKIEWICZ Elżbieta 1977-08-09 Z/0199/16

TAK

2:45.58/19 SKŁ Górnik Sanok 2020

TAK
7
SZCZĘSNA Monika 1980-02-23 Z/0129/20

TAK

2:40.38 2:40.38/20 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2020

8
URBAŃSKA Beata 1970-01-31 Z/0886/15

TAK

2:37.83/17 Masters 2020

TAK
9
WODZYŃSKA Malwina 1985-03-31 Z/0127/20

TAK

3:22.07 3:22.07/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

10
ZAJĄCZKOWSKA Beata 1963-12-21 Z/0577/15

TAK

2:47.28 2:43.31/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
 
500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Krzysztof 1959-05-10 Z/0537/15

TAK

51.85 49.80/17 MKS Korona Wilanów 2020

TAK
2
BARTŁOCZUK Andrzej 1962-11-06 Z/0579/15

TAK

58.18 51.49/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
3
BARTOŃ Zbigniew 1963-06-22 Z/0201/16

TAK

53.05/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
4
BIEDRZYCKI Zbigniew 1957-02-23 Z/0330/18

TAK

55.10/19 UKS Viking Elbląg 2020

5
CHOJECKI Michał 1974-06-19 Z/0125/20

TAK

47.25 47.25/21 Masters 2020

TAK
6
CYWIŃSKI Leszek 1961-01-01 Z/0576/15

TAK

50.96 48.98/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
7
CZECHOSKI Tomasz 1979-05-30 Z/0281/19

TAK

44.53 44.53/21 Masters 2020

TAK
8
DULIŃSKI Marcin 1976-10-29 Z/0831/20

TAK

MKS Korona Wilanów 2020

9
FELIKS Piotr 1975-06-30 Z/0431/20

TAK

Roll4life Poznań 2020

TAK
10
GABRYSZAK Marek 1966-04-10 Z/0060/16

TAK

48.24/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
11
HUSAK Krzysztof 1972-06-03 Z/0163/17

TAK

43.73 42.34/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

TAK
12
KASPROWICZ Daniel 1977-10-31 Z/0170/19

TAK

57.34/19 Roll4life Poznań 2020

13
KOKOWSKI Piotr 1968-11-08 Z/0432/20

TAK

Roll4life Poznań 2020

TAK
14
KONERA Roman 1953-10-17 Z/0551/15

TAK

54.63/17 MKS Korona Wilanów 2020

TAK
15
KORZENIEWSKI Andrzej 1958-07-18 Z/0258/18

TAK

50.89/10 UKS Viking Elbląg 2020

16
KUBIN Ireneusz 1972-02-06 Z/0699/15

TAK

46.16 44.06/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

TAK
17
LACHOWICZ Leszek 1958-04-29 Z/0200/16

TAK

50.41 49.61/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
18
MALISZEWSKI Zdzisław 1954-10-05 Z/0575/15

TAK

49.14 46.76/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
19
MARCINIAK Konrad 1976-02-02 Z/0076/18

TAK

44.70 43.41/19 MKS Cuprum Lubin 2020

20
MICHALEWICZ Stanisław 1956-01-15 Z/0075/18

TAK

56.87/19 MKS Cuprum Lubin 2020

21
MILER Łukasz 1987-04-04 Z/0223/19

TAK

42.91 42.91/21 Roll4life Poznań 2020

22
PIKCIUN Andrzej 1957-02-04 Z/0578/15

TAK

52.98/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
23
PLICH Krzysztof 1980-11-24 Z/0173/19

TAK

48.92 48.92/20 Roll4life Poznań 2020

24
PUŁAWSKI Sebastian 1986-03-18 Z/0128/20

TAK

48.78 48.78/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

TAK
25
RADOMSKI Radosław 1974-01-22 Z/0169/19

TAK

46.20 46.20/21 Roll4life Poznań 2020

TAK
26
RAMSZ Grzegorz 1974-12-12 Z/0306/18

TAK

45.49/19 UKS Viking Elbląg 2020

TAK
27
RUCZYŃSKI Arkadiusz 1972-03-02 Z/0153/17

TAK

44.80 43.77/19 UKS Viking Elbląg 2020

TAK
28
SADOWSKI Sławomir 1974-06-08 Z/0074/18

TAK

52.81 52.81/20 MKS Cuprum Lubin 2020

29
SIERPOWSKI Zbigniew 1978-09-23 Z/0172/19

TAK

54.18 54.18/21 Roll4life Poznań 2020

TAK
30
SOPYŁO Stefan 1982-12-23 Z/0004/20

TAK

49.40 49.40/20 Masters 2020

TAK
31
STEC Włodziimierz 1953-11-14 Z/0895/15

TAK

55.34 55.33/19 Masters 2020

TAK
32
SUROWIEC Piotr 1964-07-25 Z/0833/15

TAK

54.08/19 MKS Korona Wilanów 2020

TAK
33
SZAJCZYK Rafał 1977-02-20 Z/0628/20

TAK

Masters 2020

34
TOMASZEWSKI Adam 1987-07-03 Z/0171/19

TAK

52.62 52.62/21 Roll4life Poznań 2020

TAK
35
ZĘBALA Krzysztof 1975-06-12 Z/0597/20

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

TAK
36
ZIENTARA Przemysław 1976-07-13 Z/0305/18

TAK

45.14 45.14/21 UKS Viking Elbląg 2020

TAK
 
1500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Krzysztof 1959-05-10 Z/0537/15

TAK

2:50.18/17 MKS Korona Wilanów 2020

TAK
2
BARTŁOCZUK Andrzej 1962-11-06 Z/0579/15

TAK

3:05.92 2:46.24/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
3
BARTOŃ Zbigniew 1963-06-22 Z/0201/16

TAK

2:36.31/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
4
BIEDRZYCKI Zbigniew 1957-02-23 Z/0330/18

TAK

3:02.13/19 UKS Viking Elbląg 2020

5
CHOJECKI Michał 1974-06-19 Z/0125/20

TAK

2:26.74 2:26.74/21 Masters 2020

TAK
6
CYWIŃSKI Leszek 1961-01-01 Z/0576/15

TAK

2:49.08 2:39.44/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
7
CZECHOSKI Tomasz 1979-05-30 Z/0281/19

TAK

2:19.81 2:19.81/21 Masters 2020

TAK
8
DULIŃSKI Marcin 1976-10-29 Z/0831/20

TAK

MKS Korona Wilanów 2020

9
FELIKS Piotr 1975-06-30 Z/0431/20

TAK

Roll4life Poznań 2020

TAK
10
GABRYSZAK Marek 1966-04-10 Z/0060/16

TAK

2:26.56/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
11
HUSAK Krzysztof 1972-06-03 Z/0163/17

TAK

2:12.42 2:08.45/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

TAK
12
KASPROWICZ Daniel 1977-10-31 Z/0170/19

TAK

2:58.92/19 Roll4life Poznań 2020

13
KOKOWSKI Piotr 1968-11-08 Z/0432/20

TAK

Roll4life Poznań 2020

TAK
14
KONERA Roman 1953-10-17 Z/0551/15

TAK

2:29.45/16 MKS Korona Wilanów 2020

TAK
15
KORZENIEWSKI Andrzej 1958-07-18 Z/0258/18

TAK

2:50.49/19 UKS Viking Elbląg 2020

16
KUBIN Ireneusz 1972-02-06 Z/0699/15

TAK

2:16.79 2:08.95/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

TAK
17
LACHOWICZ Leszek 1958-04-29 Z/0200/16

TAK

2:46.08 2:40.12/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
18
MALISZEWSKI Zdzisław 1954-10-05 Z/0575/15

TAK

2:27.64 2:20.95/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
19
MARCINIAK Konrad 1976-02-02 Z/0076/18

TAK

2:23.08 2:14.18/19 MKS Cuprum Lubin 2020

20
MICHALEWICZ Stanisław 1956-01-15 Z/0075/18

TAK

2:54.42/19 MKS Cuprum Lubin 2020

21
MILER Łukasz 1987-04-04 Z/0223/19

TAK

2:21.21 2:21.21/20 Roll4life Poznań 2020

22
PIKCIUN Andrzej 1957-02-04 Z/0578/15

TAK

2:45.51/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
23
PLICH Krzysztof 1980-11-24 Z/0173/19

TAK

2:35.67 2:33.20/20 Roll4life Poznań 2020

24
PUŁAWSKI Sebastian 1986-03-18 Z/0128/20

TAK

2:33.48 2:33.48/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

TAK
25
RADOMSKI Radosław 1974-01-22 Z/0169/19

TAK

2:36.79 2:29.40/19 Roll4life Poznań 2020

TAK
26
RAMSZ Grzegorz 1974-12-12 Z/0306/18

TAK

2:22.29/20 UKS Viking Elbląg 2020

TAK
27
RUCZYŃSKI Arkadiusz 1972-03-02 Z/0153/17

TAK

2:16.17/19 UKS Viking Elbląg 2020

TAK
28
SADOWSKI Sławomir 1974-06-08 Z/0074/18

TAK

2:49.10 2:49.10/20 MKS Cuprum Lubin 2020

29
SIERPOWSKI Zbigniew 1978-09-23 Z/0172/19

TAK

2:59.46/19 Roll4life Poznań 2020

TAK
30
SOPYŁO Stefan 1982-12-23 Z/0004/20

TAK

2:36.66 2:36.66/20 Masters 2020

TAK
31
STEC Włodziimierz 1953-11-14 Z/0895/15

TAK

2:48.23 2:48.23/20 Masters 2020

TAK
32
SUROWIEC Piotr 1964-07-25 Z/0833/15

TAK

2:52.91/19 MKS Korona Wilanów 2020

TAK
33
SZAJCZYK Rafał 1977-02-20 Z/0628/20

TAK

Masters 2020

34
TOMASZEWSKI Adam 1987-07-03 Z/0171/19

TAK

2:35.06 2:35.06/21 Roll4life Poznań 2020

TAK
35
ZĘBALA Krzysztof 1975-06-12 Z/0597/20

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

TAK
36
ZIENTARA Przemysław 1976-07-13 Z/0305/18

TAK

2:20.58 2:18.97/20 UKS Viking Elbląg 2020

TAK
 
3000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTŁOCZUK Andrzej 1962-11-06 Z/0579/15

TAK

6:49.32 5:55.66/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
2
BARTOŃ Zbigniew 1963-06-22 Z/0201/16

TAK

5:33.54/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
3
CHOJECKI Michał 1974-06-19 Z/0125/20

TAK

5:14.38 5:11.61/20 Masters 2020

TAK
4
CYWIŃSKI Leszek 1961-01-01 Z/0576/15

TAK

6:17.40 5:49.97/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
5
CZECHOSKI Tomasz 1979-05-30 Z/0281/19

TAK

Masters 2020

TAK
6
FELIKS Piotr 1975-06-30 Z/0431/20

TAK

Roll4life Poznań 2020

TAK
7
GABRYSZAK Marek 1966-04-10 Z/0060/16

TAK

5:06.69/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
8
HUSAK Krzysztof 1972-06-03 Z/0163/17

TAK

4:49.12 4:38.93/20 SKŁ Górnik Sanok 2020

TAK
9
KASPROWICZ Daniel 1977-10-31 Z/0170/19

TAK

6:31.49/20 Roll4life Poznań 2020

10
KOKOWSKI Piotr 1968-11-08 Z/0432/20

TAK

Roll4life Poznań 2020

TAK
11
KONERA Roman 1953-10-17 Z/0551/15

TAK

5:09.90/10 MKS Korona Wilanów 2020

TAK
12
KORZENIEWSKI Andrzej 1958-07-18 Z/0258/18

TAK

6:18.47/19 UKS Viking Elbląg 2020

13
KUBIN Ireneusz 1972-02-06 Z/0699/15

TAK

4:56.67 4:30.94/20 KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

TAK
14
LACHOWICZ Leszek 1958-04-29 Z/0200/16

TAK

6:08.78 5:40.66/19 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
15
MALISZEWSKI Zdzisław 1954-10-05 Z/0575/15

TAK

5:11.44 4:56.46/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
16
MARCINIAK Konrad 1976-02-02 Z/0076/18

TAK

5:21.59 4:49.17/19 MKS Cuprum Lubin 2020

17
MICHALEWICZ Stanisław 1956-01-15 Z/0075/18

TAK

6:13.86/19 MKS Cuprum Lubin 2020

18
MILER Łukasz 1987-04-04 Z/0223/19

TAK

4:43.83 4:43.83/21 Roll4life Poznań 2020

19
PIKCIUN Andrzej 1957-02-04 Z/0578/15

TAK

6:01.40/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2020

TAK
20
PLICH Krzysztof 1980-11-24 Z/0173/19

TAK

5:19.40 5:19.40/20 Roll4life Poznań 2020

21
PUŁAWSKI Sebastian 1986-03-18 Z/0128/20

TAK

5:37.55 5:37.55/20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2020

TAK
22
RADOMSKI Radosław 1974-01-22 Z/0169/19

TAK

5:44.14 5:30.84/19 Roll4life Poznań 2020

TAK
23
RAMSZ Grzegorz 1974-12-12 Z/0306/18

TAK

5:12.31/19 UKS Viking Elbląg 2020

TAK
24
RUCZYŃSKI Arkadiusz 1972-03-02 Z/0153/17

TAK

5:00.34/19 UKS Viking Elbląg 2020

TAK
25
SADOWSKI Sławomir 1974-06-08 Z/0074/18

TAK

MKS Cuprum Lubin 2020

26
SIERPOWSKI Zbigniew 1978-09-23 Z/0172/19

TAK

6:28.04/19 Roll4life Poznań 2020

TAK
27
SOPYŁO Stefan 1982-12-23 Z/0004/20

TAK

5:58.90 5:58.90/20 Masters 2020

TAK
28
STEC Włodziimierz 1953-11-14 Z/0895/15

TAK

5:51.34/17 Masters 2020

TAK
29
SUROWIEC Piotr 1964-07-25 Z/0833/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2020

TAK
30
SZAJCZYK Rafał 1977-02-20 Z/0628/20

TAK

Masters 2020

31
TOMASZEWSKI Adam 1987-07-03 Z/0171/19

TAK

5:36.50 5:33.06/19 Roll4life Poznań 2020

TAK
32
ZĘBALA Krzysztof 1975-06-12 Z/0597/20

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2020

TAK
33
ZIENTARA Przemysław 1976-07-13 Z/0305/18

TAK

5:03.53 4:57.32/20 UKS Viking Elbląg 2020

TAK