Internetowe zgłoszenia do imprezy: Puchar Polski Masters
Zakopane 12-13.01.2019
 
500 m kobiet (1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKA Anna 1965-07-05 Z/0574/15

TAK

55.74/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
2
GAWRACZYŃSKA Anna 1954-01-30 Z/0893/15

TAK

54.64 53.63/17 WTŁ Stegny Warszawa 2018

ok
3
JANKO-MIELCARSKA Ewa 1958-11-05 Z/0832/15

TAK

1:04.15 60.46/17 MKS Korona Wilanów 2018

ok
4
STANKIEWICZ Anna 1960-05-08 Z/0583/15

TAK

56.98 56.98/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
 
1000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKA Anna 1965-07-05 Z/0574/15

TAK

1:52.32/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
2
GAWRACZYŃSKA Anna 1954-01-30 Z/0893/15

TAK

1:52.11 1:50.67/17 WTŁ Stegny Warszawa 2018

ok
3
JANKO-MIELCARSKA Ewa 1958-11-05 Z/0832/15

TAK

2:08.38 2:03.20/18 MKS Korona Wilanów 2018

ok
4
STANKIEWICZ Anna 1960-05-08 Z/0583/15

TAK

1:56.61 1:54.01/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
 
1500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKA Anna 1965-07-05 Z/0574/15

TAK

2:51.21/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
2
GAWRACZYŃSKA Anna 1954-01-30 Z/0893/15

TAK

2:54.11 2:47.82/17 WTŁ Stegny Warszawa 2018

ok
3
STANKIEWICZ Anna 1960-05-08 Z/0583/15

TAK

3:04.98 2:54.28/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
 
3000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKA Anna 1965-07-05 Z/0574/15

TAK

GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
2
GAWRACZYŃSKA Anna 1954-01-30 Z/0893/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2018

ok
3
STANKIEWICZ Anna 1960-05-08 Z/0583/15

TAK

GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
 
500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Krzysztof 1959-05-10 Z/0537/15

TAK

52.44 49.80/17 MKS Korona Wilanów 2018

ok
2
BARTŁOCZUK Andrzej 1962-11-06 Z/0579/15

TAK

56.01 51.49/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
3
CYWIŃSKI Leszek 1961-01-01 Z/0576/15

TAK

50.74 50.25/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
4
GŁODOWSKI Bogdan 1979-01-23 Z/0058/16

TAK

55.76 53.32/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
5
KUBIN Ireneusz 1972-02-06 Z/0699/15

TAK

46.25/18 KS SNPTT 1907 Zakopane 2018

6
LACHOWICZ Leszek 1958-04-29 Z/0200/16

TAK

51.77 50.69/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
7
LUSINSKI Wojciech 1979-05-16 Z/0216/17

TAK

46.75 46.31/18 UKS Viking Elbląg 2018

ok
8
MALISZEWSKI Zdzisław 1954-10-05 Z/0575/15

TAK

48.31 47.25/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
9
MARCINIAK Konrad 1976-02-02 Z/0076/18

TAK

44.57 44.57/18 MKS Cuprum Lubin 2018

10
MICHALEWICZ Stanisław 1956-01-15 Z/0075/18

TAK

1:00.26 1:00.26/18 MKS Cuprum Lubin 2018

11
RADOMSKI Radosław 1974-01-22 Z/0152/17

TAK

51.08 50.22/18 UKS Viking Elbląg 2018

ok
12
RICHTER Sergiusz 1971-09-09 Z/0057/17

TAK

54.27 54.27/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
13
RUCZYŃSKI Arkadiusz 1972-03-02 Z/0153/17

TAK

46.80 45.49/17 UKS Viking Elbląg 2018

ok
14
ŚWIATKOWSKI Robert 1974-07-06 Z/0108/16

TAK

43.96 43.96/18 UKS Viking Elbląg 2018

ok
 
1000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Krzysztof 1959-05-10 Z/0537/15

TAK

1:52.31 1:42.78/17 MKS Korona Wilanów 2018

ok
2
BARTŁOCZUK Andrzej 1962-11-06 Z/0579/15

TAK

GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
3
CYWIŃSKI Leszek 1961-01-01 Z/0576/15

TAK

1:47.17 1:47.17/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
4
GŁODOWSKI Bogdan 1979-01-23 Z/0058/16

TAK

GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
5
KUBIN Ireneusz 1972-02-06 Z/0699/15

TAK

1:29.51/18 KS SNPTT 1907 Zakopane 2018

6
LACHOWICZ Leszek 1958-04-29 Z/0200/16

TAK

1:47.00 1:47.00/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
7
LUSINSKI Wojciech 1979-05-16 Z/0216/17

TAK

1:36.14 1:36.14/18 UKS Viking Elbląg 2018

ok
8
MALISZEWSKI Zdzisław 1954-10-05 Z/0575/15

TAK

1:37.04 1:34.92/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
9
MARCINIAK Konrad 1976-02-02 Z/0076/18

TAK

MKS Cuprum Lubin 2018

10
MICHALEWICZ Stanisław 1956-01-15 Z/0075/18

TAK

2:06.71 2:06.71/18 MKS Cuprum Lubin 2018

11
RADOMSKI Radosław 1974-01-22 Z/0152/17

TAK

1:41.91 1:41.91/18 UKS Viking Elbląg 2018

ok
12
RICHTER Sergiusz 1971-09-09 Z/0057/17

TAK

1:53.26 1:53.26/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
13
RUCZYŃSKI Arkadiusz 1972-03-02 Z/0153/17

TAK

1:32.17 1:32.17/18 UKS Viking Elbląg 2018

ok
14
ŚWIATKOWSKI Robert 1974-07-06 Z/0108/16

TAK

1:27.94 1:27.94/18 UKS Viking Elbląg 2018

ok
 
1500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTŁOCZUK Andrzej 1962-11-06 Z/0579/15

TAK

3:02.74 2:46.63/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
2
CYWIŃSKI Leszek 1961-01-01 Z/0576/15

TAK

2:43.60 2:41.71/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
3
GŁODOWSKI Bogdan 1979-01-23 Z/0058/16

TAK

2:53.00 2:50.04/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
4
KUBIN Ireneusz 1972-02-06 Z/0699/15

TAK

2:12.18/18 KS SNPTT 1907 Zakopane 2018

5
LACHOWICZ Leszek 1958-04-29 Z/0200/16

TAK

2:45.19 2:45.19/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
6
LUSINSKI Wojciech 1979-05-16 Z/0216/17

TAK

2:30.31 2:30.31/18 UKS Viking Elbląg 2018

ok
7
MALISZEWSKI Zdzisław 1954-10-05 Z/0575/15

TAK

2:25.37 2:20.95/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
8
MARCINIAK Konrad 1976-02-02 Z/0076/18

TAK

2:20.33 2:20.33/18 MKS Cuprum Lubin 2018

9
MICHALEWICZ Stanisław 1956-01-15 Z/0075/18

TAK

3:07.55 3:07.55/18 MKS Cuprum Lubin 2018

10
RADOMSKI Radosław 1974-01-22 Z/0152/17

TAK

2:39.96 2:34.15/18 UKS Viking Elbląg 2018

ok
11
RICHTER Sergiusz 1971-09-09 Z/0057/17

TAK

2:51.71 2:51.71/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
12
RUCZYŃSKI Arkadiusz 1972-03-02 Z/0153/17

TAK

2:24.06 2:21.59/17 UKS Viking Elbląg 2018

ok
13
ŚWIATKOWSKI Robert 1974-07-06 Z/0108/16

TAK

2:15.15 2:11.14/18 UKS Viking Elbląg 2018

ok
 
3000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTŁOCZUK Andrzej 1962-11-06 Z/0579/15

TAK

6:07.58 5:55.66/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
2
CYWIŃSKI Leszek 1961-01-01 Z/0576/15

TAK

6:08.48 5:51.37/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
3
GŁODOWSKI Bogdan 1979-01-23 Z/0058/16

TAK

6:22.88 6:10.41/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
4
KUBIN Ireneusz 1972-02-06 Z/0699/15

TAK

4:53.99/17 KS SNPTT 1907 Zakopane 2018

ok
5
LACHOWICZ Leszek 1958-04-29 Z/0200/16

TAK

5:51.60 5:51.60/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
6
LUSINSKI Wojciech 1979-05-16 Z/0216/17

TAK

5:31.34 5:31.34/18 UKS Viking Elbląg 2018

ok
7
MALISZEWSKI Zdzisław 1954-10-05 Z/0575/15

TAK

5:04.16 4:56.46/17 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
8
MARCINIAK Konrad 1976-02-02 Z/0076/18

TAK

5:02.69 5:02.69/18 MKS Cuprum Lubin 2018

9
MICHALEWICZ Stanisław 1956-01-15 Z/0075/18

TAK

6:32.02 6:32.02/18 MKS Cuprum Lubin 2018

10
RADOMSKI Radosław 1974-01-22 Z/0152/17

TAK

6:01.62 5:53.41/17 UKS Viking Elbląg 2018

ok
11
RICHTER Sergiusz 1971-09-09 Z/0057/17

TAK

6:00.36 6:00.36/18 GSŁ Czarne Pantery Giżycko 2018

ok
12
RUCZYŃSKI Arkadiusz 1972-03-02 Z/0153/17

TAK

5:25.23 5:19.14/17 UKS Viking Elbląg 2018

ok
13
ŚWIATKOWSKI Robert 1974-07-06 Z/0108/16

TAK

4:53.36 4:44.95/17 UKS Viking Elbląg 2018

ok