Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski w wieloboju
Tomaszów Mazowiecki, 14-15.03.2020
 
Wielobój kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Martyna 2001-02-19 Z/0070/17

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2019

2
BOSIEK Karolina 2000-02-20 Z/0095/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2019

4
CZYSZCZOŃ Magdalena 1995-03-04 Z/0790/15

TAK

AZS AWF Katowice 2019

5
DANIELIK Angelika 2002-09-14 Z/0109/19

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

6
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

7
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2019

8
GASYNA Maria 2005-03-16 Z/0102/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

9
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 Z/0094/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

10
HAJDUK Joanna 1999-04-08 Z/0137/18

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

11
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0095/19

TAK

AZS AWF Katowice 2019

12
KAPRUZIAK Aleksandra 1996-01-22 Z/0064/16

TAK

AZS AWF Katowice 2019

13
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

14
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

15
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2019

16
WOJTASIK Iga 2000-06-28 Z/0160/19

TAK

AZS AWF Katowice 2019

17
WULS Ismena 2005-05-09 Z/0112/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

 
Wielobój mężczyźni
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

4
CIEŚLAK Roland 1988-01-21 Z/0082/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

5
GAWLAK-SOCKA Kacper 2004-11-16 Z/0237/16

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

6
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0094/19

TAK

UKS 3 Milanówek 2019

7
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

8
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

9
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 Z/0096/19

TAK

AZS AWF Katowice 2019

10
OWCZAREK Mateusz 1997-07-20 Z/0395/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

11
PALKA Szymon 1997-03-14 Z/0012/16

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

12
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 Z/0086/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

13
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

14
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

15
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

UKS 3 Milanówek 2019

16
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2019

17
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

18
ZAWISZA Miłosz 2004-09-28 Z/0445/15

TAK

UKS Viking Elbląg 2019

19
ŻUREK Damian 1999-09-17 Z/0087/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019