Internetowe zgłoszenia do imprezy: PGE Puchar Polski - FINAŁ Warszawa, 02-03.03.2024 | |||||||||||||||||||
500 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
BORYCKA Barbara | 2007-03-02 |
Z/0263/19
|
57.00 | 54.71/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
40.79 | 40.79/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
BUDNA Julia | 2004-06-19 |
Z/0066/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.14 | 41.82/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
4 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
44.88 | 44.88/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
43.73 | 43.73/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
45.53 | 45.53/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
47.59 | 47.40/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
47.59 | 47.40/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
47.07 | 47.07/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
45.36 | 45.36/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
GRUSIECKA Zuzanna | 2010-06-19 |
Z/0246/19
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
55.50 | 54.45/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
12 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 |
Z/0095/21
|
46.31 | 46.31/24 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
GRZELKA Olga | 2009-02-02 |
Z/0165/22
|
50.86 | 50.66/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
41.25 | 41.25/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
GUT-MISIAGA Maria | 2009-03-04 |
Z/0202/19
|
UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
42.98 | 42.98/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 |
Z/0106/22
|
43.90 | 43.90/24 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.51 | 43.51/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
19 | |
JARZĄBEK Zuzanna | 2010-04-23 |
Z/0215/23
|
UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
49.29 | 47.93/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
46.86 | 46.86/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
22 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
44.92 | 44.00/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 |
Z/0056/18
|
46.16 | 44.92/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
42.75 | 42.13/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
KULA Magdalena | 2006-07-01 |
Z/0178/19
|
46.78 | 44.08/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 |
Z/0151/21
|
48.42 | 48.42/24 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
LEJMAN Nadia | 2009-12-16 |
Z/0239/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
49.91 | 48.16/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
28 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
45.35 | 45.20/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
46.43 | 46.43/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
MIKOŁAJEWSKA Alicja | 2008-08-13 |
Z/0086/20
|
50.71 | 48.06/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
45.67 | 44.96/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
32 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
49.40 | 48.66/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
33 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
45.83 | 45.80/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
SACHKO Yeva | 2009-01-11 |
Z/0096/21
|
1:01.85 | 53.90/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 |
Z/0042/19
|
45.58 | 45.58/24 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 |
Z/0209/23
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
40.13 | 40.13/24 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
37 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 |
Z/0209/23
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
40.13 | 40.13/24 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
38 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 |
Z/0528/15
|
42.23 | 41.35/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
45.45 | 45.45/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.87 | 42.72/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
41 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
48.77 | 48.77/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
42 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
41.94 | 41.94/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
45.41 | 44.08/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
47.45 | 46.17/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
45 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
41.95 | 41.95/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 |
Z/0871/15
|
45.81 | 45.81/24 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
1000 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
BORYCKA Barbara | 2007-03-02 |
Z/0263/19
|
1:51.70/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
1:20.21 | 1:20.21/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:28.07 | 1:23.68/20 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
4 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
1:34.18 | 1:34.18/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
1:29.58 | 1:29.58/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
1:32.28 | 1:32.28/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
1:39.82 | 1:39.82/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
1:39.82 | 1:39.82/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
1:38.08 | 1:38.08/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
1:30.83 | 1:30.83/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 |
Z/0095/21
|
1:35.08 | 1:35.08/24 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
GRZELKA Olga | 2009-02-02 |
Z/0165/22
|
1:49.97 | 1:49.97/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
1:21.93 | 1:21.93/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
GUT-MISIAGA Maria | 2009-03-04 |
Z/0202/19
|
UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
1:26.93 | 1:26.93/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 |
Z/0106/22
|
1:29.73 | 1:29.73/24 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:27.27 | 1:27.27/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
18 | |
JARZĄBEK Zuzanna | 2010-04-23 |
Z/0215/23
|
UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
1:40.27 | 1:37.60/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:34.68 | 1:34.68/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
21 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
1:29.17 | 1:28.65/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 |
Z/0056/18
|
1:35.99 | 1:35.40/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
1:21.48 | 1:20.73/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
KULA Magdalena | 2006-07-01 |
Z/0178/19
|
1:35.88 | 1:29.40/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 |
Z/0151/21
|
1:39.52 | 1:39.52/24 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
LEJMAN Nadia | 2009-12-16 |
Z/0239/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:43.29 | 1:38.73/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
27 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
1:31.52 | 1:30.49/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
1:34.86 | 1:34.86/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
MIKOŁAJEWSKA Alicja | 2008-08-13 |
Z/0086/20
|
1:47.51 | 1:39.97/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:34.45 | 1:33.82/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
31 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:40.48 | 1:40.48/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
32 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
1:32.14 | 1:30.05/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
SACHKO Yeva | 2009-01-11 |
Z/0096/21
|
2:11.58 | 1:52.13/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 |
Z/0042/19
|
1:35.02 | 1:35.02/24 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 |
Z/0209/23
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:21.21 | 1:21.21/24 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
36 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 |
Z/0209/23
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:21.21 | 1:21.21/24 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
37 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 |
Z/0528/15
|
1:26.48 | 1:25.75/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
1:31.57 | 1:30.07/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:28.27 | 1:27.25/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
40 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:39.70 | 1:39.70/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
41 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
1:25.70 | 1:25.70/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
1:30.93 | 1:30.93/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:36.75 | 1:36.75/24 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
44 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
1:23.64 | 1:23.64/24 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 |
Z/0871/15
|
1:33.24 | 1:33.24/24 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
1500 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
BORYCKA Barbara | 2007-03-02 |
Z/0263/19
|
2:58.34/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
2:03.72 | 2:03.72/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:14.52 | 2:10.07/20 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
4 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
2:20.55 | 2:20.55/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
2:28.96 | 2:28.96/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
2:34.60 | 2:34.60/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
2:40.55 | 2:40.55/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
2:19.65/22 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 |
Z/0095/21
|
2:27.47 | 2:27.47/24 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
GRZELKA Olga | 2009-02-02 |
Z/0165/22
|
2:57.49 | 2:57.49/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
2:07.52 | 2:07.36/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
2:17.69 | 2:17.69/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:14.06 | 2:14.06/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
14 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
2:37.91 | 2:37.91/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:30.58 | 2:30.58/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
16 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
2:20.58 | 2:16.66/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 |
Z/0056/18
|
2:27.71 | 2:27.71/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
2:07.99 | 2:03.05/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
KULA Magdalena | 2006-07-01 |
Z/0178/19
|
2:32.95 | 2:17.69/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 |
Z/0151/21
|
2:36.80 | 2:36.80/24 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
LEJMAN Nadia | 2009-12-16 |
Z/0239/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:41.81 | 2:41.81/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
22 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
2:22.05 | 2:20.74/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
2:25.46 | 2:25.46/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
MIKOŁAJEWSKA Alicja | 2008-08-13 |
Z/0086/20
|
2:46.84 | 2:46.84/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:30.66 | 2:30.66/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
26 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:37.83 | 2:35.21/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
27 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
2:21.55 | 2:20.04/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
SACHKO Yeva | 2009-01-11 |
Z/0096/21
|
3:12.20 | 3:12.20/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 |
Z/0042/19
|
2:35.16 | 2:31.65/22 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 |
Z/0209/23
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:09.23 | 2:06.39/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
31 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
2:22.42 | 2:20.67/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:18.44 | 2:18.44/24 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
33 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:37.62 | 2:37.62/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
34 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
2:13.24 | 2:13.24/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
2:21.78 | 2:21.78/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:35.81 | 2:31.19/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
37 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
2:08.65 | 2:08.65/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 |
Z/0871/15
|
2:27.44 | 2:27.44/24 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
3000 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
4:24.87 | 4:24.87/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
4:49.95 | 4:46.31/19 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
3 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
5:03.97 | 5:03.97/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
5:24.46 | 5:24.46/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
5:46.34/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
5:09.79 | 4:56.89/22 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 |
Z/0095/21
|
5:34.97 | 5:34.97/24 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
GRZELKA Olga | 2009-02-02 |
Z/0165/22
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
4:33.31 | 4:33.31/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
4:54.30 | 4:54.30/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:56.05 | 4:56.05/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
12 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
5:28.00 | 5:28.00/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:33.40 | 5:33.40/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
14 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
4:26.90 | 4:19.86/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
KULA Magdalena | 2006-07-01 |
Z/0178/19
|
5:10.73/21 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 |
Z/0151/21
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
5:29.20 | 5:29.20/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
MIKOŁAJEWSKA Alicja | 2008-08-13 |
Z/0086/20
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:20.26 | 5:20.26/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
20 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
5:30.11 | 5:29.17/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
21 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
5:03.06 | 5:03.06/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
SACHKO Yeva | 2009-01-11 |
Z/0096/21
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
23 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 |
Z/0042/19
|
5:34.60 | 5:19.69/22 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
5:02.79 | 5:02.79/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:53.49 | 4:53.49/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
26 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
4:43.65 | 4:43.65/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
5:18.67 | 5:18.67/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:29.60 | 5:29.60/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
30 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
4:30.81 | 4:30.81/24 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 |
Z/0871/15
|
5:16.58 | 5:16.58/24 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
Mass start kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
BORYCKA Barbara | 2007-03-02 |
Z/0263/19
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
6:32.07 | 6:31.81/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
7:00.34 | 7:00.34/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
7:32.90 | 6:42.31/22 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
GRZELKA Olga | 2009-02-02 |
Z/0165/22
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
6:32.94 | 6:32.94/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 |
Z/0056/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
7:25.32 | 6:21.52/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
KULA Magdalena | 2006-07-01 |
Z/0178/19
|
6:51.41/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 |
Z/0151/21
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
MIKOŁAJEWSKA Alicja | 2008-08-13 |
Z/0086/20
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
SACHKO Yeva | 2009-01-11 |
Z/0096/21
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
25 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
26 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
28 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
6:33.91 | 6:33.91/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
10:41.37 | 10:41.37/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
7:18.31/22 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
6:39.19 | 6:32.17/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 |
Z/0871/15
|
6:58.14 | 6:58.14/24 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
500 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
BRZOZOWSKI Kacper | 2001-08-25 |
Z/0108/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
42.29 | 38.64/21 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
2 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 |
Z/0023/22
|
37.49 | 36.42/21 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.00 | 42.70/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
4 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
41.33 | 41.33/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
DULIŃSKI Krzysztof | 2005-12-22 |
Z/0541/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
49.48 | 44.39/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
6 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
39.08 | 39.08/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
GUMIENIAK Michał | 2002-10-03 |
Z/0298/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
36.88 | 36.88/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
9 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
38.38 | 38.24/21 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
42.48 | 42.48/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
11 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
42.08 | 42.08/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
KOPACZ Michał | 2004-01-20 |
Z/0035/19
|
36.50 | 36.50/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
41.27 | 40.58/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
14 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
40.24 | 40.19/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
37.74 | 37.74/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
MAMCARZ Mateusz | 2009-11-14 |
Z/0181/18
|
42.40 | 42.40/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
44.90 | 44.90/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
PABON Adam | 2010-04-29 |
Z/0254/22
|
53.05 | 53.05/24 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
41.35 | 41.35/23 | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
41.35 | 41.35/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
39.04 | 39.04/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
POLNY Kacper | 2009-12-22 |
Z/0184/19
|
40.10 | 40.10/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
41.02 | 41.02/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
RÓŻAK Jakub | 2006-07-08 |
Z/0285/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:05.41 | 50.03/20 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
25 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
37.65 | 37.65/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
38.99 | 38.99/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
39.71 | 39.01/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
37.35 | 37.34/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
39.70 | 39.70/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
SZELĄGOWSKI Wojciech | 2004-06-07 |
Z/0716/15
|
38.67 | 38.01/21 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
39.98 | 39.98/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
39.64 | 39.64/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.53 | 43.53/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
1000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 |
Z/0023/22
|
1:13.00 | 1:11.17/21 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:28.89 | 1:28.89/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
3 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
1:23.75 | 1:23.75/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
1:20.60 | 1:20.60/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
GUMIENIAK Michał | 2002-10-03 |
Z/0298/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:15.90 | 1:15.18/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
7 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
1:17.40 | 1:15.96/21 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
1:26.09 | 1:26.09/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
KOPACZ Michał | 2004-01-20 |
Z/0035/19
|
1:12.18 | 1:12.18/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:25.86 | 1:25.34/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
11 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
1:20.24 | 1:20.24/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
1:14.06 | 1:14.06/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
MAMCARZ Mateusz | 2009-11-14 |
Z/0181/18
|
1:31.23 | 1:31.23/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
1:31.28 | 1:31.28/24 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
PABON Adam | 2010-04-29 |
Z/0254/22
|
1:50.25 | 1:50.25/24 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
1:23.66 | 1:23.66/24 | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
1:22.08 | 1:22.08/24 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
1:17.94 | 1:17.94/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
POLNY Kacper | 2009-12-22 |
Z/0184/19
|
1:20.56 | 1:20.55/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
1:23.71 | 1:23.71/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
RÓŻAK Jakub | 2006-07-08 |
Z/0285/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:42.59/20 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
1:13.14 | 1:13.14/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
1:18.54 | 1:18.54/24 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
1:20.10 | 1:19.20/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
1:14.17 | 1:13.58/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
1:21.07 | 1:21.07/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
SZELĄGOWSKI Wojciech | 2004-06-07 |
Z/0716/15
|
1:20.21 | 1:17.89/21 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
1:21.16 | 1:21.16/24 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
1:18.38 | 1:18.38/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:32.48 | 1:27.58/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
1500 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 |
Z/0023/22
|
1:51.93 | 1:49.51/20 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:16.89 | 2:15.69/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
3 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
2:09.04 | 2:09.04/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
2:11.64 | 2:10.37/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
GUMIENIAK Michał | 2002-10-03 |
Z/0298/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:58.64 | 1:58.23/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
7 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
1:55.02 | 1:55.02/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:09.08 | 2:09.08/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
9 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
2:15.69 | 2:15.69/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
KOPACZ Michał | 2004-01-20 |
Z/0035/19
|
1:52.99 | 1:52.21/21 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:16.44 | 2:16.44/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
12 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
2:02.46 | 2:02.46/24 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
1:54.44 | 1:54.44/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
MAMCARZ Mateusz | 2009-11-14 |
Z/0181/18
|
2:22.90 | 2:22.90/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
2:20.44 | 2:20.44/24 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
PABON Adam | 2010-04-29 |
Z/0254/22
|
2:47.49 | 2:47.49/24 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
2:09.41 | 2:09.41/24 | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
2:05.35 | 2:05.35/24 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
2:01.15 | 2:00.65/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
POLNY Kacper | 2009-12-22 |
Z/0184/19
|
2:04.05 | 2:04.05/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
2:12.23 | 2:12.23/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
RÓŻAK Jakub | 2006-07-08 |
Z/0285/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:36.76/20 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
1:51.99 | 1:51.59/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
2:01.64 | 2:01.64/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
2:02.60 | 2:02.60/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
1:54.07 | 1:54.07/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
2:07.83 | 2:07.83/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
2:10.24 | 2:10.24/24 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
2:00.95 | 2:00.95/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:19.14 | 2:17.72/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
3000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
ABRATKIEWICZ Kacper | 2005-04-02 |
Z/0394/15
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 |
Z/0023/22
|
3:56.40/19 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:52.15 | 4:52.15/24 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
4 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
4:39.64 | 4:39.64/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
GUMIENIAK Michał | 2002-10-03 |
Z/0298/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:22.49 | 4:19.54/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
7 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
4:10.56 | 4:08.20/21 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:27.56 | 4:27.56/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
9 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
4:47.33 | 4:47.33/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
4:22.99 | 4:22.99/24 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
4:04.23 | 4:04.23/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
MAMCARZ Mateusz | 2009-11-14 |
Z/0181/18
|
5:09.38 | 5:09.38/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
5:02.73 | 5:02.73/24 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
4:39.62 | 4:39.62/24 | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
4:24.91 | 4:24.91/24 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
4:38.85 | 4:29.38/22 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
4:44.36 | 4:44.36/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
RÓŻAK Jakub | 2006-07-08 |
Z/0285/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
4:02.88 | 4:02.88/24 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
4:21.58 | 4:21.58/24 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
4:31.13 | 4:29.21/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
4:03.31 | 4:00.17/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
4:35.58 | 4:35.58/24 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
4:43.94 | 4:43.94/24 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
4:22.01 | 4:22.01/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:00.71/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
5000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
8:09.54 | 8:09.54/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
GUMIENIAK Michał | 2002-10-03 |
Z/0298/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
7:18.82 | 7:13.27/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
7:37.46 | 7:37.46/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
5 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
7:15.45 | 7:15.45/24 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
7:32.79 | 7:32.79/24 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
7:02.28 | 7:02.28/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
8:09.49 | 8:09.49/24 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
9:22.94 | 9:22.94/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
Mass start mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 |
Z/0023/22
|
8:16.31 | 5:10.58/20 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
5:57.62/22 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
6:33.57 | 6:33.57/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
8:53.84 | 5:46.39/20 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
6:14.20 | 6:14.20/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
7 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
MAMCARZ Mateusz | 2009-11-14 |
Z/0181/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
PABON Adam | 2010-04-29 |
Z/0254/22
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
RÓŻAK Jakub | 2006-07-08 |
Z/0285/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
5:46.98/20 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
5:47.64 | 5:27.40/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
5:44.78 | 5:35.43/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
6:02.97 | 6:02.97/24 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|