Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Dzieci - Finał
Tomaszów Mazowiecki 23-24.02.2019
 
100 m kobiet (2) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGOCZ Bianka 2009-04-28 Z/0291/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 grodzisk maz 2018

2
BORKOWSKA Julia 2009-08-04 Z/0211/17

TAK

14.04 14.04/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BRAUN Antonina 2009-04-21 Z/0722/15

TAK

13.92 13.92/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2018

4
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

13.31 13.31/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

5
CHARYTON Julia 2010-04-15 Z/0003/18

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2018

6
CHUDAK Anastazja 2009-01-13 Z/0046/18

TAK

16.84 16.84/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

7
DARAŻ Zuzanna 2008-12-19 Z/0101/18

TAK

15.62 15.58/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

8
DOMAŃSKA Antonina 2008-08-26 Z/0100/18

TAK

15.52 15.52/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

9
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

13.76 13.76/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2018

10
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

14.05 14.05/18 MKS Cuprum Lubin SP Miłkowice 2018

11
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

14.39 14.39/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Książenice 2018

12
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0098/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 10 2018

13
GOWOREK Michalina 2010-03-18 Z/0097/18

TAK

13.99 13.99/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

14
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

13.89 13.89/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

15
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0297/18

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. Sp 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

16
HERBUT Anna 2010-01-10 Z/0171/17

TAK

15.91 15.91/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

17
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

18
KAMIZELA Julia 2010-03-11 Z/0095/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

19
KOSIACKA Antonina 2008-10-30 Z/0056/18

TAK

14.68 14.68/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 1 Grodzisk Mazowiecki 2018

20
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 Z/0268/18

TAK

17.84 17.84/19 MKS Cuprum Lubin SP 1 Lubin 2018

21
MACHNICKA Małgorzata 2010-09-11 Z/0094/18

TAK

14.72 14.72/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

22
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

15.09 15.09/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

23
MARSZAŁEK Zofia 2010-06-29 Z/0092/18

TAK

14.85 14.85/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

24
MESZKA Dominika 2009-08-02 Z/0090/18

TAK

16.09 16.09/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

25
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK

14.30 14.30/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP7 2018

26
OBIREK Hanna 2010-10-09 Z/0088/18

TAK

14.75 14.75/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2018

27
PAWLIK Weronika 2009-02-05 Z/0087/18

TAK

16.55 16.55/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

28
PAWŁOWSKA Aleksandra 2011-08-12 Z/0086/18

TAK

15.74 15.74/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2018

29
PĘKALA Aleksandra 2008-07-28 Z/0085/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 10 2018

30
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0107/17

TAK

14.09 14.09/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Komorów 2018

31
POLAK Roksana 2010-07-23 Z/0109/17

TAK

15.06 15.06/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2018

32
REBZDA Julia 2008-07-31 Z/0257/18

TAK

15.11 15.11/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

33
RYSIŃSKA Julia 2008-12-23 Z/0084/18

TAK

15.34 15.34/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

34
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

15.13 15.13/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

35
SMĘDZIK Milena 2008-11-06 Z/0174/18

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

36
SMJEDA Alicja 2009-05-04 Z/0190/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

37
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0086/17

TAK

13.77 13.77/18 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

38
ŚWINOGA Zuzanna 2009-03-05 Z/0082/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 12 2018

39
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0295/18

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. Sp 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

40
WIKTOROWICZ Noela 2008-08-27 Z/0081/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

41
WŁASZYN Lena 2009-12-04 Z/0011/18

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 21 Elbląg 2018

42
WŁASZYN Lena 2009-12-04 Z/0011/18

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 21 Elbląg 2018

43
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

14.93 14.93/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2018

44
ZDRALEWICZ Dominika 2008-10-26 Z/0126/18

TAK

13.55 13.55/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

45
ZIELIŃSKA Julia 2009-09-03 Z/0077/18

TAK

14.68 14.68/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

46
ZIELIŃSKA Julia 2009-09-03 Z/0077/18

TAK

14.68 14.68/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

 
100 m kobiet E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGOCZ Bianka 2009-04-28 Z/0291/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 grodzisk maz 2018

2
BORKOWSKA Julia 2009-08-04 Z/0211/17

TAK

14.04 14.04/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BRAUN Antonina 2009-04-21 Z/0722/15

TAK

13.92 13.92/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2018

4
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

13.31 13.31/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

5
CHARYTON Julia 2010-04-15 Z/0003/18

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2018

6
CHUDAK Anastazja 2009-01-13 Z/0046/18

TAK

16.84 16.84/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

7
DARAŻ Zuzanna 2008-12-19 Z/0101/18

TAK

15.62 15.58/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

8
DOMAŃSKA Antonina 2008-08-26 Z/0100/18

TAK

15.52 15.52/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

9
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

13.76 13.76/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2018

10
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

14.05 14.05/18 MKS Cuprum Lubin SP Miłkowice 2018

11
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

14.39 14.39/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Książenice 2018

12
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0098/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 10 2018

13
GOWOREK Michalina 2010-03-18 Z/0097/18

TAK

13.99 13.99/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

14
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

13.89 13.89/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

15
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0297/18

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. Sp 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

16
HERBUT Anna 2010-01-10 Z/0171/17

TAK

15.91 15.91/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

17
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

18
KAMIZELA Julia 2010-03-11 Z/0095/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

19
KOSIACKA Antonina 2008-10-30 Z/0056/18

TAK

14.68 14.68/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 1 Grodzisk Mazowiecki 2018

20
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 Z/0268/18

TAK

17.84 17.84/19 MKS Cuprum Lubin SP 1 Lubin 2018

21
MACHNICKA Małgorzata 2010-09-11 Z/0094/18

TAK

14.72 14.72/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

22
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

15.09 15.09/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

23
MARSZAŁEK Zofia 2010-06-29 Z/0092/18

TAK

14.85 14.85/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

24
MESZKA Dominika 2009-08-02 Z/0090/18

TAK

16.09 16.09/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

25
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK

14.30 14.30/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP7 2018

26
OBIREK Hanna 2010-10-09 Z/0088/18

TAK

14.75 14.75/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2018

27
PAWLIK Weronika 2009-02-05 Z/0087/18

TAK

16.55 16.55/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

28
PAWŁOWSKA Aleksandra 2011-08-12 Z/0086/18

TAK

15.74 15.74/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2018

29
PĘKALA Aleksandra 2008-07-28 Z/0085/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 10 2018

30
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0107/17

TAK

14.09 14.09/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Komorów 2018

31
POLAK Roksana 2010-07-23 Z/0109/17

TAK

15.06 15.06/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2018

32
REBZDA Julia 2008-07-31 Z/0257/18

TAK

15.11 15.11/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

33
RYSIŃSKA Julia 2008-12-23 Z/0084/18

TAK

15.34 15.34/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

34
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

15.13 15.13/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

35
SMĘDZIK Milena 2008-11-06 Z/0174/18

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

36
SMJEDA Alicja 2009-05-04 Z/0190/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

37
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0086/17

TAK

13.77 13.77/18 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

38
ŚWINOGA Zuzanna 2009-03-05 Z/0082/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 12 2018

39
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0295/18

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. Sp 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

40
WIKTOROWICZ Noela 2008-08-27 Z/0081/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

41
WŁASZYN Lena 2009-12-04 Z/0011/18

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 21 Elbląg 2018

42
WŁASZYN Lena 2009-12-04 Z/0011/18

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 21 Elbląg 2018

43
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

14.93 14.93/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2018

44
ZDRALEWICZ Dominika 2008-10-26 Z/0126/18

TAK

13.55 13.55/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

45
ZIELIŃSKA Julia 2009-09-03 Z/0077/18

TAK

14.68 14.68/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

46
ZIELIŃSKA Julia 2009-09-03 Z/0077/18

TAK

14.68 14.68/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

 
300 m kobiet (2) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGOCZ Bianka 2009-04-28 Z/0291/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 grodzisk maz 2018

2
BORKOWSKA Julia 2009-08-04 Z/0211/17

TAK

37.14 37.14/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BRAUN Antonina 2009-04-21 Z/0722/15

TAK

35.29 35.29/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2018

4
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

34.96 34.96/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

5
CHARYTON Julia 2010-04-15 Z/0003/18

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2018

6
CHUDAK Anastazja 2009-01-13 Z/0046/18

TAK

47.16 47.16/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

7
DARAŻ Zuzanna 2008-12-19 Z/0101/18

TAK

43.31 43.31/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

8
DOMAŃSKA Antonina 2008-08-26 Z/0100/18

TAK

41.92 41.92/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

9
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

34.87 34.87/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2018

10
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

37.44 37.44/19 MKS Cuprum Lubin SP Miłkowice 2018

11
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

38.62 38.62/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Książenice 2018

12
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0098/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 10 2018

13
GOWOREK Michalina 2010-03-18 Z/0097/18

TAK

37.93 37.93/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

14
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

34.86 34.86/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

15
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0297/18

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. Sp 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

16
HERBUT Anna 2010-01-10 Z/0171/17

TAK

43.86 43.86/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

17
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

18
KAMIZELA Julia 2010-03-11 Z/0095/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

19
KOSIACKA Antonina 2008-10-30 Z/0056/18

TAK

39.97 39.97/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 1 Grodzisk Mazowiecki 2018

20
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 Z/0268/18

TAK

47.39 47.39/19 MKS Cuprum Lubin SP 1 Lubin 2018

21
MACHNICKA Małgorzata 2010-09-11 Z/0094/18

TAK

38.76 38.76/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

22
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

38.69 38.69/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

23
MARSZAŁEK Zofia 2010-06-29 Z/0092/18

TAK

38.38 38.38/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

24
MESZKA Dominika 2009-08-02 Z/0090/18

TAK

42.37 42.37/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

25
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK

37.36 37.36/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP7 2018

26
OBIREK Hanna 2010-10-09 Z/0088/18

TAK

39.14 39.14/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2018

27
PAWLIK Weronika 2009-02-05 Z/0087/18

TAK

47.30 47.30/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

28
PAWŁOWSKA Aleksandra 2011-08-12 Z/0086/18

TAK

44.52 44.52/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2018

29
PĘKALA Aleksandra 2008-07-28 Z/0085/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 10 2018

30
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0107/17

TAK

37.60 37.60/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Komorów 2018

31
POLAK Roksana 2010-07-23 Z/0109/17

TAK

39.78 39.78/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2018

32
REBZDA Julia 2008-07-31 Z/0257/18

TAK

40.32 40.32/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

33
RYSIŃSKA Julia 2008-12-23 Z/0084/18

TAK

41.86 41.86/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

34
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

39.51 39.51/18 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

35
SMĘDZIK Milena 2008-11-06 Z/0174/18

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

36
SMJEDA Alicja 2009-05-04 Z/0190/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

37
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0086/17

TAK

35.35 35.35/18 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

38
ŚWINOGA Zuzanna 2009-03-05 Z/0082/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 12 2018

39
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0295/18

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. Sp 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

40
WIKTOROWICZ Noela 2008-08-27 Z/0081/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

41
WŁASZYN Lena 2009-12-04 Z/0011/18

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 21 Elbląg 2018

42
WŁASZYN Lena 2009-12-04 Z/0011/18

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 21 Elbląg 2018

43
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

38.47 38.47/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2018

44
ZDRALEWICZ Dominika 2008-10-26 Z/0126/18

TAK

34.82 34.82/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

45
ZIELIŃSKA Julia 2009-09-03 Z/0077/18

TAK

39.81 39.81/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

46
ZIELIŃSKA Julia 2009-09-03 Z/0077/18

TAK

39.81 39.81/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

 
300 m kobiet E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGOCZ Bianka 2009-04-28 Z/0291/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 grodzisk maz 2018

2
BORKOWSKA Julia 2009-08-04 Z/0211/17

TAK

37.14 37.14/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BRAUN Antonina 2009-04-21 Z/0722/15

TAK

35.29 35.29/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2018

4
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

34.96 34.96/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

5
CHARYTON Julia 2010-04-15 Z/0003/18

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2018

6
CHUDAK Anastazja 2009-01-13 Z/0046/18

TAK

47.16 47.16/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

7
DARAŻ Zuzanna 2008-12-19 Z/0101/18

TAK

43.31 43.31/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

8
DOMAŃSKA Antonina 2008-08-26 Z/0100/18

TAK

41.92 41.92/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

9
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

34.87 34.87/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2018

10
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

37.44 37.44/19 MKS Cuprum Lubin SP Miłkowice 2018

11
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

38.62 38.62/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Książenice 2018

12
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0098/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 10 2018

13
GOWOREK Michalina 2010-03-18 Z/0097/18

TAK

37.93 37.93/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

14
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

34.86 34.86/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

15
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0297/18

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. Sp 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

16
HERBUT Anna 2010-01-10 Z/0171/17

TAK

43.86 43.86/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

17
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

18
KAMIZELA Julia 2010-03-11 Z/0095/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

19
KOSIACKA Antonina 2008-10-30 Z/0056/18

TAK

39.97 39.97/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 1 Grodzisk Mazowiecki 2018

20
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 Z/0268/18

TAK

47.39 47.39/19 MKS Cuprum Lubin SP 1 Lubin 2018

21
MACHNICKA Małgorzata 2010-09-11 Z/0094/18

TAK

38.76 38.76/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

22
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

38.69 38.69/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

23
MARSZAŁEK Zofia 2010-06-29 Z/0092/18

TAK

38.38 38.38/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

24
MESZKA Dominika 2009-08-02 Z/0090/18

TAK

42.37 42.37/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

25
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK

37.36 37.36/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP7 2018

26
OBIREK Hanna 2010-10-09 Z/0088/18

TAK

39.14 39.14/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2018

27
PAWLIK Weronika 2009-02-05 Z/0087/18

TAK

47.30 47.30/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

28
PAWŁOWSKA Aleksandra 2011-08-12 Z/0086/18

TAK

44.52 44.52/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2018

29
PĘKALA Aleksandra 2008-07-28 Z/0085/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 10 2018

30
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0107/17

TAK

37.60 37.60/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Komorów 2018

31
POLAK Roksana 2010-07-23 Z/0109/17

TAK

39.78 39.78/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2018

32
REBZDA Julia 2008-07-31 Z/0257/18

TAK

40.32 40.32/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

33
RYSIŃSKA Julia 2008-12-23 Z/0084/18

TAK

41.86 41.86/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

34
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

39.51 39.51/18 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

35
SMĘDZIK Milena 2008-11-06 Z/0174/18

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

36
SMJEDA Alicja 2009-05-04 Z/0190/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

37
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0086/17

TAK

35.35 35.35/18 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

38
ŚWINOGA Zuzanna 2009-03-05 Z/0082/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 12 2018

39
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0295/18

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. Sp 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

40
WIKTOROWICZ Noela 2008-08-27 Z/0081/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

41
WŁASZYN Lena 2009-12-04 Z/0011/18

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 21 Elbląg 2018

42
WŁASZYN Lena 2009-12-04 Z/0011/18

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 21 Elbląg 2018

43
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

38.47 38.47/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2018

44
ZDRALEWICZ Dominika 2008-10-26 Z/0126/18

TAK

34.82 34.82/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

45
ZIELIŃSKA Julia 2009-09-03 Z/0077/18

TAK

39.81 39.81/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

46
ZIELIŃSKA Julia 2009-09-03 Z/0077/18

TAK

39.81 39.81/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

 
300 m kobiet (2) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIEC Amelia 2007-08-12 Z/0105/18

TAK

38.29 38.29/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 10 2018

2
BANASZCZYK Joanna 2007-11-19 Z/0162/17

TAK

32.94 32.94/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 364 Warszawa 2018

3
BANASZKIEWICZ Antonina 2007-08-05 Z/0104/18

TAK

37.74 37.74/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

4
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

33.89 33.89/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2018

5
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

35.25 35.25/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2018

6
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

32.10 32.10/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

7
HERBUT Agnieszka 2008-01-30 Z/0172/17

TAK

37.01 37.01/18 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

8
IWANICKA Lena 2007-12-24 Z/0234/18

TAK

42.05 42.05/19 MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2018

9
KUCHARSKA Jagoda 2007-10-05 Z/0296/18

TAK

38.24 38.24/18 UKS Jedynka Tomaszów Maz. Sp 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

10
LEJBA Kinga 2007-09-21 Z/0060/18

TAK

36.01 36.01/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

11
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0115/16

TAK

32.22 32.22/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

12
OLSZUK Otylia 2007-09-24 Z/0053/18

TAK

33.28 33.28/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

13
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0106/17

TAK

32.53 32.53/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2018

14
RUSEK Amelia 2007-08-10 Z/0129/17

TAK

32.31 32.31/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

15
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 Z/0178/17

TAK

35.12 35.12/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

16
SULEJ Julia 2007-09-19 Z/0150/17

TAK

36.57 36.57/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2018

17
WOŹNIAK Hania 2008-01-18 Z/0151/17

TAK

35.08 35.08/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

18
ŻYTKO Małgosia 2008-06-26 Z/0871/15

TAK

AZS Zakopane SP 1 Zakopane 2018

 
300 m kobiet E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIEC Amelia 2007-08-12 Z/0105/18

TAK

38.29 38.29/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 10 2018

2
BANASZCZYK Joanna 2007-11-19 Z/0162/17

TAK

32.94 32.94/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 364 Warszawa 2018

3
BANASZKIEWICZ Antonina 2007-08-05 Z/0104/18

TAK

37.74 37.74/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

4
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

33.89 33.89/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2018

5
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

35.25 35.25/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2018

6
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

32.10 32.10/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

7
HERBUT Agnieszka 2008-01-30 Z/0172/17

TAK

37.01 37.01/18 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

8
IWANICKA Lena 2007-12-24 Z/0234/18

TAK

42.05 42.05/19 MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2018

9
KUCHARSKA Jagoda 2007-10-05 Z/0296/18

TAK

38.24 38.24/18 UKS Jedynka Tomaszów Maz. Sp 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

10
LEJBA Kinga 2007-09-21 Z/0060/18

TAK

36.01 36.01/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

11
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0115/16

TAK

32.22 32.22/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

12
OLSZUK Otylia 2007-09-24 Z/0053/18

TAK

33.28 33.28/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

13
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0106/17

TAK

32.53 32.53/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2018

14
RUSEK Amelia 2007-08-10 Z/0129/17

TAK

32.31 32.31/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

15
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 Z/0178/17

TAK

35.12 35.12/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

16
SULEJ Julia 2007-09-19 Z/0150/17

TAK

36.57 36.57/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2018

17
WOŹNIAK Hania 2008-01-18 Z/0151/17

TAK

35.08 35.08/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

18
ŻYTKO Małgosia 2008-06-26 Z/0871/15

TAK

AZS Zakopane SP 1 Zakopane 2018

 
500 m kobiet (2) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIEC Amelia 2007-08-12 Z/0105/18

TAK

1:01.54 1:01.54/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 10 2018

2
BANASZCZYK Joanna 2007-11-19 Z/0162/17

TAK

53.77 53.77/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 364 Warszawa 2018

3
BANASZKIEWICZ Antonina 2007-08-05 Z/0104/18

TAK

1:00.02 1:00.02/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

4
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

54.62 54.62/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2018

5
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

57.00 57.00/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2018

6
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

51.57 51.57/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

7
HERBUT Agnieszka 2008-01-30 Z/0172/17

TAK

1:00.29 1:00.29/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

8
IWANICKA Lena 2007-12-24 Z/0234/18

TAK

1:07.41 1:07.41/19 MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2018

9
KUCHARSKA Jagoda 2007-10-05 Z/0296/18

TAK

58.70 58.70/19 UKS Jedynka Tomaszów Maz. Sp 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

10
LEJBA Kinga 2007-09-21 Z/0060/18

TAK

59.68 59.68/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

11
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0115/16

TAK

50.06 50.06/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

12
OLSZUK Otylia 2007-09-24 Z/0053/18

TAK

53.13 53.13/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

13
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0106/17

TAK

51.87 51.87/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2018

14
RUSEK Amelia 2007-08-10 Z/0129/17

TAK

52.30 52.30/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

15
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 Z/0178/17

TAK

56.88 56.88/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

16
SULEJ Julia 2007-09-19 Z/0150/17

TAK

58.69 58.69/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2018

17
WOŹNIAK Hania 2008-01-18 Z/0151/17

TAK

56.05 56.05/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

18
ŻYTKO Małgosia 2008-06-26 Z/0871/15

TAK

AZS Zakopane SP 1 Zakopane 2018

 
500 m kobiet (1) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIEC Amelia 2007-08-12 Z/0105/18

TAK

1:01.54 1:01.54/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 10 2018

2
BANASZCZYK Joanna 2007-11-19 Z/0162/17

TAK

53.77 53.77/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 364 Warszawa 2018

3
BANASZKIEWICZ Antonina 2007-08-05 Z/0104/18

TAK

1:00.02 1:00.02/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

4
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

54.62 54.62/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2018

5
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

57.00 57.00/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2018

6
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

51.57 51.57/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

7
HERBUT Agnieszka 2008-01-30 Z/0172/17

TAK

1:00.29 1:00.29/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

8
IWANICKA Lena 2007-12-24 Z/0234/18

TAK

1:07.41 1:07.41/19 MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2018

9
KUCHARSKA Jagoda 2007-10-05 Z/0296/18

TAK

58.70 58.70/19 UKS Jedynka Tomaszów Maz. Sp 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

10
LEJBA Kinga 2007-09-21 Z/0060/18

TAK

59.68 59.68/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

11
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0115/16

TAK

50.06 50.06/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

12
OLSZUK Otylia 2007-09-24 Z/0053/18

TAK

53.13 53.13/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

13
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0106/17

TAK

51.87 51.87/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2018

14
RUSEK Amelia 2007-08-10 Z/0129/17

TAK

52.30 52.30/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

15
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 Z/0178/17

TAK

56.88 56.88/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

16
SULEJ Julia 2007-09-19 Z/0150/17

TAK

58.69 58.69/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2018

17
WOŹNIAK Hania 2008-01-18 Z/0151/17

TAK

56.05 56.05/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

18
ŻYTKO Małgosia 2008-06-26 Z/0871/15

TAK

AZS Zakopane SP 1 Zakopane 2018

 
500 m kobiet (1) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 Z/0117/18

TAK

55.71 55.71/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

2
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

51.34 51.34/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 Z/0161/17

TAK

53.26 53.26/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

4
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

48.88 48.88/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2018

5
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

51.93 51.93/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

6
GODLEWSKA Karolina 2007-04-22 Z/0526/15

TAK

55.96 55.96/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

7
GODLEWSKA Weronika 2007-04-22 Z/0525/15

TAK

54.68 54.68/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

8
GÓRECKA Urszula 2007-03-08 Z/0173/17

TAK

1:26.94 1:26.94/18 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

9
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

50.67 50.63/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

10
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

49.44 49.44/18 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2018

11
HANACZEWSKA Lidia 2007-01-16 Z/0255/18

TAK

1:04.28 1:04.28/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

12
KACPRZAK Agata 2006-12-13 Z/0121/18

TAK

53.03 53.03/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

13
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

54.37 54.37/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

14
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 Z/0043/18

TAK

1:03.16 1:03.16/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

15
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

50.49 50.49/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

16
KOCIUCKA Nina 2007-06-06 Z/0399/15

TAK

50.12 50.12/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

17
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 Z/0175/18

TAK

57.15 57.15/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

18
MIECZKOWSKA Zofia 2007-05-20 Z/0172/18

TAK

1:00.22 1:00.22/18 UKS Giżycko SP Pozezdrze 2018

19
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

1:02.96 1:02.96/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 107 Warszawa 2018

20
ŚWINOGA Aniela 2007-04-07 Z/0410/15

TAK

57.66 57.66/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

21
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 Z/0677/15

TAK

52.78 52.10/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

22
WALASIK Weronika 2007-01-07 Z/0147/17

TAK

57.12 57.12/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

 
500 m kobiet (1) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIUBAŁTOWSKA Patrycja 2005-11-19 Z/0119/17

TAK

50.94 50.94/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

2
GOWOREK Martyna 2005-12-04 Z/0146/17

TAK

55.26 55.26/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
GUTOWSKA Zuzanna 2006-06-12 Z/0117/16

TAK

54.76 54.76/19 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

4
JANAS Amelia 2006-02-12 Z/0120/18

TAK

49.41 49.41/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

5
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

46.77 46.77/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 2 Rawa Mazowiecka 2018

6
LIS Maja 2006-03-26 Z/0123/18

TAK

49.69 49.69/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

7
ŁUKASZCZYK Aleksandra 2005-09-04 Z/0873/15

TAK

48.41 48.41/18 AZS Zakopane SP 10 Zakopane 2018

8
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

48.59 48.59/18 MKS Cuprum Lubin SP Szklary Górne 2018

9
STANKIEWICZ Julia 2006-01-28 Z/0125/18

TAK

53.83 53.83/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP1 Tomaszów-Maz 2018

10
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

53.74 53.74/18 WTŁ Stegny Warszawa SP STO 2018

 
500 m kobiet (2) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 Z/0117/18

TAK

55.71 55.71/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

2
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

51.34 51.34/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 Z/0161/17

TAK

53.26 53.26/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

4
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

48.88 48.88/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2018

5
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

51.93 51.93/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

6
GODLEWSKA Karolina 2007-04-22 Z/0526/15

TAK

55.96 55.96/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

7
GODLEWSKA Weronika 2007-04-22 Z/0525/15

TAK

54.68 54.68/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

8
GÓRECKA Urszula 2007-03-08 Z/0173/17

TAK

1:26.94 1:26.94/18 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

9
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

50.67 50.63/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

10
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

49.44 49.44/18 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2018

11
HANACZEWSKA Lidia 2007-01-16 Z/0255/18

TAK

1:04.28 1:04.28/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

12
KACPRZAK Agata 2006-12-13 Z/0121/18

TAK

53.03 53.03/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

13
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

54.37 54.37/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

14
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 Z/0043/18

TAK

1:03.16 1:03.16/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

15
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

50.49 50.49/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

16
KOCIUCKA Nina 2007-06-06 Z/0399/15

TAK

50.12 50.12/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

17
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 Z/0175/18

TAK

57.15 57.15/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

18
MIECZKOWSKA Zofia 2007-05-20 Z/0172/18

TAK

1:00.22 1:00.22/18 UKS Giżycko SP Pozezdrze 2018

19
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

1:02.96 1:02.96/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 107 Warszawa 2018

20
ŚWINOGA Aniela 2007-04-07 Z/0410/15

TAK

57.66 57.66/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

21
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 Z/0677/15

TAK

52.78 52.10/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

22
WALASIK Weronika 2007-01-07 Z/0147/17

TAK

57.12 57.12/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

 
500 m kobiet (2) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIUBAŁTOWSKA Patrycja 2005-11-19 Z/0119/17

TAK

50.94 50.94/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

2
GOWOREK Martyna 2005-12-04 Z/0146/17

TAK

55.26 55.26/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
GUTOWSKA Zuzanna 2006-06-12 Z/0117/16

TAK

54.76 54.76/19 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

4
JANAS Amelia 2006-02-12 Z/0120/18

TAK

49.41 49.41/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

5
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

46.77 46.77/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 2 Rawa Mazowiecka 2018

6
LIS Maja 2006-03-26 Z/0123/18

TAK

49.69 49.69/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

7
ŁUKASZCZYK Aleksandra 2005-09-04 Z/0873/15

TAK

48.41 48.41/18 AZS Zakopane SP 10 Zakopane 2018

8
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

48.59 48.59/18 MKS Cuprum Lubin SP Szklary Górne 2018

9
STANKIEWICZ Julia 2006-01-28 Z/0125/18

TAK

53.83 53.83/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP1 Tomaszów-Maz 2018

10
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

53.74 53.74/18 WTŁ Stegny Warszawa SP STO 2018

 
500 m kobiet (3) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 Z/0117/18

TAK

55.71 55.71/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

2
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

51.34 51.34/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 Z/0161/17

TAK

53.26 53.26/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

4
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

48.88 48.88/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2018

5
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

51.93 51.93/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

6
GODLEWSKA Karolina 2007-04-22 Z/0526/15

TAK

55.96 55.96/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

7
GODLEWSKA Weronika 2007-04-22 Z/0525/15

TAK

54.68 54.68/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

8
GÓRECKA Urszula 2007-03-08 Z/0173/17

TAK

1:26.94 1:26.94/18 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

9
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

50.67 50.63/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

10
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

49.44 49.44/18 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2018

11
HANACZEWSKA Lidia 2007-01-16 Z/0255/18

TAK

1:04.28 1:04.28/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

12
KACPRZAK Agata 2006-12-13 Z/0121/18

TAK

53.03 53.03/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

13
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

54.37 54.37/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

14
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 Z/0043/18

TAK

1:03.16 1:03.16/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

15
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

50.49 50.49/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

16
KOCIUCKA Nina 2007-06-06 Z/0399/15

TAK

50.12 50.12/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

17
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 Z/0175/18

TAK

57.15 57.15/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

18
MIECZKOWSKA Zofia 2007-05-20 Z/0172/18

TAK

1:00.22 1:00.22/18 UKS Giżycko SP Pozezdrze 2018

19
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

1:02.96 1:02.96/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 107 Warszawa 2018

20
ŚWINOGA Aniela 2007-04-07 Z/0410/15

TAK

57.66 57.66/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

21
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 Z/0677/15

TAK

52.78 52.10/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

22
WALASIK Weronika 2007-01-07 Z/0147/17

TAK

57.12 57.12/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

 
500 m kobiet (3) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIUBAŁTOWSKA Patrycja 2005-11-19 Z/0119/17

TAK

50.94 50.94/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

2
GOWOREK Martyna 2005-12-04 Z/0146/17

TAK

55.26 55.26/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
GUTOWSKA Zuzanna 2006-06-12 Z/0117/16

TAK

54.76 54.76/19 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

4
JANAS Amelia 2006-02-12 Z/0120/18

TAK

49.41 49.41/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

5
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

46.77 46.77/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 2 Rawa Mazowiecka 2018

6
LIS Maja 2006-03-26 Z/0123/18

TAK

49.69 49.69/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

7
ŁUKASZCZYK Aleksandra 2005-09-04 Z/0873/15

TAK

48.41 48.41/18 AZS Zakopane SP 10 Zakopane 2018

8
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

48.59 48.59/18 MKS Cuprum Lubin SP Szklary Górne 2018

9
STANKIEWICZ Julia 2006-01-28 Z/0125/18

TAK

53.83 53.83/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP1 Tomaszów-Maz 2018

10
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

53.74 53.74/18 WTŁ Stegny Warszawa SP STO 2018

 
500 m kobiet (4) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 Z/0117/18

TAK

55.71 55.71/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

2
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

51.34 51.34/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 Z/0161/17

TAK

53.26 53.26/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

4
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

48.88 48.88/18 WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2018

5
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

51.93 51.93/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

6
GODLEWSKA Karolina 2007-04-22 Z/0526/15

TAK

55.96 55.96/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

7
GODLEWSKA Weronika 2007-04-22 Z/0525/15

TAK

54.68 54.68/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

8
GÓRECKA Urszula 2007-03-08 Z/0173/17

TAK

1:26.94 1:26.94/18 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

9
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

50.67 50.63/17 WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

10
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

49.44 49.44/18 MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2018

11
HANACZEWSKA Lidia 2007-01-16 Z/0255/18

TAK

1:04.28 1:04.28/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

12
KACPRZAK Agata 2006-12-13 Z/0121/18

TAK

53.03 53.03/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

13
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

54.37 54.37/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

14
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 Z/0043/18

TAK

1:03.16 1:03.16/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

15
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

50.49 50.49/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

16
KOCIUCKA Nina 2007-06-06 Z/0399/15

TAK

50.12 50.12/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

17
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 Z/0175/18

TAK

57.15 57.15/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

18
MIECZKOWSKA Zofia 2007-05-20 Z/0172/18

TAK

1:00.22 1:00.22/18 UKS Giżycko SP Pozezdrze 2018

19
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

1:02.96 1:02.96/19 WTŁ Stegny Warszawa SP 107 Warszawa 2018

20
ŚWINOGA Aniela 2007-04-07 Z/0410/15

TAK

57.66 57.66/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

21
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 Z/0677/15

TAK

52.78 52.10/18 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

22
WALASIK Weronika 2007-01-07 Z/0147/17

TAK

57.12 57.12/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

 
1000 m kobiet D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIUBAŁTOWSKA Patrycja 2005-11-19 Z/0119/17

TAK

1:45.70 1:45.70/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

2
GOWOREK Martyna 2005-12-04 Z/0146/17

TAK

2:00.71 2:00.71/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
GUTOWSKA Zuzanna 2006-06-12 Z/0117/16

TAK

1:52.78 1:52.78/19 UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

4
JANAS Amelia 2006-02-12 Z/0120/18

TAK

1:45.56 1:45.56/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

5
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

1:36.51 1:36.51/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 2 Rawa Mazowiecka 2018

6
LIS Maja 2006-03-26 Z/0123/18

TAK

1:41.87 1:41.87/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

7
ŁUKASZCZYK Aleksandra 2005-09-04 Z/0873/15

TAK

1:41.58 1:41.58/18 AZS Zakopane SP 10 Zakopane 2018

8
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

1:43.18 1:43.18/18 MKS Cuprum Lubin SP Szklary Górne 2018

9
STANKIEWICZ Julia 2006-01-28 Z/0125/18

TAK

2:01.38 2:01.38/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP1 Tomaszów-Maz 2018

10
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

2:01.01 2:01.01/18 WTŁ Stegny Warszawa SP STO 2018

 
Sztafeta kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIEC Amelia 2007-08-12 Z/0105/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 10 2018

2
BANASZCZYK Joanna 2007-11-19 Z/0162/17

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 364 Warszawa 2018

3
BANASZKIEWICZ Antonina 2007-08-05 Z/0104/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

4
BOGOCZ Bianka 2009-04-28 Z/0291/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 grodzisk maz 2018

5
BORKOWSKA Julia 2009-08-04 Z/0211/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

6
BRAUN Antonina 2009-04-21 Z/0722/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2018

7
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

8
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2018

9
CHUDAK Anastazja 2009-01-13 Z/0046/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

10
DARAŻ Zuzanna 2008-12-19 Z/0101/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

11
DOMAŃSKA Antonina 2008-08-26 Z/0100/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

12
DOMITRZ Helena 2008-10-28 Z/0151/16

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 103 Warszawa 2018

13
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP Miłkowice 2018

14
DZIENISIEWICZ Wiktoria 2009-10-21 Z/0231/16

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP Książenice 2018

15
FALSKA Malwina 2007-10-29 Z/0712/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 212 Warszawa 2018

16
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

17
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0098/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 10 2018

18
GOWOREK Michalina 2010-03-18 Z/0097/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

19
GRZYWIŃSKA Zofia 2009-06-15 Z/0733/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

20
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0297/18

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. Sp 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

21
HERBUT Agnieszka 2008-01-30 Z/0172/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

22
HERBUT Anna 2010-01-10 Z/0171/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

23
IWANICKA Lena 2007-12-24 Z/0234/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2018

24
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

25
KAMIZELA Julia 2010-03-11 Z/0095/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

26
KOSIACKA Antonina 2008-10-30 Z/0056/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 1 Grodzisk Mazowiecki 2018

27
KUCHARSKA Jagoda 2007-10-05 Z/0296/18

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. Sp 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

28
LEJBA Kinga 2007-09-21 Z/0060/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

29
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 Z/0268/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 1 Lubin 2018

30
MACHNICKA Małgorzata 2010-09-11 Z/0094/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

31
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

32
MARSZAŁEK Zofia 2010-06-29 Z/0092/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

33
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0115/16

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

34
MESZKA Dominika 2009-08-02 Z/0090/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

35
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP7 2018

36
OBIREK Hanna 2010-10-09 Z/0088/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2018

37
OLSZUK Otylia 2007-09-24 Z/0053/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

38
PAWLIK Weronika 2009-02-05 Z/0087/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

39
PAWŁOWSKA Aleksandra 2011-08-12 Z/0086/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2018

40
PĘKALA Aleksandra 2008-07-28 Z/0085/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 10 2018

41
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0106/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2018

42
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0107/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Komorów 2018

43
POLAK Roksana 2010-07-23 Z/0109/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2018

44
REBZDA Julia 2008-07-31 Z/0257/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

45
RUSEK Amelia 2007-08-10 Z/0129/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

46
RYSIŃSKA Julia 2008-12-23 Z/0084/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

47
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

48
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 Z/0178/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

49
SMJEDA Alicja 2009-05-04 Z/0190/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

50
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0086/17

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

51
SULEJ Julia 2007-09-19 Z/0150/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2018

52
ŚWINOGA Zuzanna 2009-03-05 Z/0082/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 12 2018

53
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0295/18

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. Sp 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

54
WIKTOROWICZ Noela 2008-08-27 Z/0081/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

55
WOŹNIAK Hania 2008-01-18 Z/0151/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

56
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2018

57
ZDRALEWICZ Dominika 2008-10-26 Z/0126/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

58
ZIELIŃSKA Julia 2009-09-03 Z/0077/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

59
ZIELIŃSKA Julia 2009-09-03 Z/0077/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

 
Sztafeta kobiet 2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 Z/0117/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

2
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

3
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 Z/0161/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

4
BRAUN Zofia 2007-02-15 Z/0738/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 340 Warszawa 2018

5
DZIUBAŁTOWSKA Patrycja 2005-11-19 Z/0119/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

6
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

7
GODLEWSKA Karolina 2007-04-22 Z/0526/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

8
GODLEWSKA Weronika 2007-04-22 Z/0525/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

9
GOWOREK Martyna 2005-12-04 Z/0146/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

10
GÓRECKA Urszula 2007-03-08 Z/0173/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

11
GRZYWIŃSKA Julia 2006-09-14 Z/0734/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 185 UNICEF Warszawa 2018

12
GUTOWSKA Zuzanna 2006-06-12 Z/0117/16

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

13
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

MKS Cuprum Lubin ZSS Lubin 2018

14
HANACZEWSKA Lidia 2007-01-16 Z/0255/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

15
JANAS Amelia 2006-02-12 Z/0120/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

16
KACPRZAK Agata 2006-12-13 Z/0121/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

17
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

18
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 Z/0043/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2018

19
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

20
KOCIUCKA Nina 2007-06-06 Z/0399/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

21
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 2 Rawa Mazowiecka 2018

22
KWIATKOWSKA Karolina 2006-11-20 Z/0175/18

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

23
LIS Maja 2006-03-26 Z/0123/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

24
MIECZKOWSKA Zofia 2007-05-20 Z/0172/18

TAK

UKS Giżycko SP Pozezdrze 2018

25
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

MKS Cuprum Lubin SP Szklary Górne 2018

26
STANKIEWICZ Julia 2006-01-28 Z/0125/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP1 Tomaszów-Maz 2018

27
STYK Marzena 2006-12-24 Z/0266/18

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP 107 Warszawa 2018

28
ŚWINOGA Aniela 2007-04-07 Z/0410/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

29
TULKIEWICZ Ewelina 2007-02-10 Z/0677/15

TAK

UKS Giżycko SP 7 Giżycko 2018

30
WALASIK Weronika 2007-01-07 Z/0147/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

31
WÓJCIK Liliana 2006-03-13 Z/0726/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa SP STO 2018

 
100 m mężczyzn (2) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄBOL Jan 2009-04-20 Z/0103/18

TAK

14.43 14.43/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

2
BUDZIŃSKI Fabian 2009-09-01 Z/0256/18

TAK

15.18 15.18/19 MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2018

3
BURKNAP-PIOTROWICZ Brajan 2010-03-25 Z/0232/18

TAK

16.09 16.09/18 MKS Cuprum Lubin SP 1 Lubin 2018

4
BUZA Jakub 2008-12-22 Z/0059/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Brwinów 2018

5
CIEŚLIK Dawid 2009-03-26 Z/0102/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

6
GADKO Igor 2008-10-14 Z/0099/18

TAK

15.52 15.52/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2018

7
GRZYWACZ Aleksander 2008-07-26 Z/0292/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Milanówek 2018

8
JABŁOŃSKI Franek 2009-11-23 Z/0149/17

TAK

13.78 13.78/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

9
KAMIŃSKI Michał 2009-05-11 Z/0106/18

TAK

18.97/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 13 2018

10
KAMIŃSKI Michał 2009-05-11 Z/0106/18

TAK

18.97/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

11
KOCAN Przemysław 2009-12-28 Z/0061/18

TAK

14.19 14.19/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Milanówek 2018

12
MAŁOCHA Miłosz 2009-01-07 Z/0093/18

TAK

15.25 15.25/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

13
MAMCARZ Mateusz 2009-11-14 Z/0181/18

TAK

14.72 14.72/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

14
MATERA Alex 2010-11-29 Z/0091/18

TAK

15.05 15.05/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

15
MAZUREK Mateusz 2009-10-06 Z/0148/17

TAK

14.01 14.01/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

16
MIRZAŁEK Filip 2009-06-22 Z/0076/17

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2018

17
MODZELEWSKI Jan 2010-09-24 Z/0089/18

TAK

15.25 15.25/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

18
OLEWNIK Jakub 2009-07-12 Z/0010/18

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2018

19
ŚLUSARSKI Miłosz 2008-09-15 Z/0085/17

TAK

14.00 14.00/18 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

20
TOMICZAK Wojciech 2009-03-28 Z/0057/18

TAK

14.87 14.87/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

21
WACHOWSKI Karol 2010-03-12 Z/0040/18

TAK

16.45 16.45/19 MKS Cuprum Lubin SP 9 Legnica 2018

22
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 Z/0054/18

TAK

14.84 14.84/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

23
WĘCŁAWEK Marcel 2010-04-19 Z/0178/18

TAK

16.19 16.19/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

24
WOŁEK Aleksander 2008-11-14 Z/0012/18

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2018

 
100 m mężczyzn E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄBOL Jan 2009-04-20 Z/0103/18

TAK

14.43 14.43/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

2
BUDZIŃSKI Fabian 2009-09-01 Z/0256/18

TAK

15.18 15.18/19 MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2018

3
BURKNAP-PIOTROWICZ Brajan 2010-03-25 Z/0232/18

TAK

16.09 16.09/18 MKS Cuprum Lubin SP 1 Lubin 2018

4
BUZA Jakub 2008-12-22 Z/0059/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Brwinów 2018

5
CIEŚLIK Dawid 2009-03-26 Z/0102/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

6
GADKO Igor 2008-10-14 Z/0099/18

TAK

15.52 15.52/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2018

7
GRZYWACZ Aleksander 2008-07-26 Z/0292/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Milanówek 2018

8
JABŁOŃSKI Franek 2009-11-23 Z/0149/17

TAK

13.78 13.78/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

9
KAMIŃSKI Michał 2009-05-11 Z/0106/18

TAK

18.97/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 13 2018

10
KAMIŃSKI Michał 2009-05-11 Z/0106/18

TAK

18.97/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

11
KOCAN Przemysław 2009-12-28 Z/0061/18

TAK

14.19 14.19/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Milanówek 2018

12
MAŁOCHA Miłosz 2009-01-07 Z/0093/18

TAK

15.25 15.25/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

13
MAMCARZ Mateusz 2009-11-14 Z/0181/18

TAK

14.72 14.72/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

14
MATERA Alex 2010-11-29 Z/0091/18

TAK

15.05 15.05/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

15
MAZUREK Mateusz 2009-10-06 Z/0148/17

TAK

14.01 14.01/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

16
MIRZAŁEK Filip 2009-06-22 Z/0076/17

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2018

17
MODZELEWSKI Jan 2010-09-24 Z/0089/18

TAK

15.25 15.25/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

18
OLEWNIK Jakub 2009-07-12 Z/0010/18

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2018

19
ŚLUSARSKI Miłosz 2008-09-15 Z/0085/17

TAK

14.00 14.00/18 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

20
TOMICZAK Wojciech 2009-03-28 Z/0057/18

TAK

14.87 14.87/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

21
WACHOWSKI Karol 2010-03-12 Z/0040/18

TAK

16.45 16.45/19 MKS Cuprum Lubin SP 9 Legnica 2018

22
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 Z/0054/18

TAK

14.84 14.84/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

23
WĘCŁAWEK Marcel 2010-04-19 Z/0178/18

TAK

16.19 16.19/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

24
WOŁEK Aleksander 2008-11-14 Z/0012/18

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2018

 
300 m mężczyzn (2) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄBOL Jan 2009-04-20 Z/0103/18

TAK

39.33 39.33/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

2
BUDZIŃSKI Fabian 2009-09-01 Z/0256/18

TAK

44.62 44.62/19 MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2018

3
BURKNAP-PIOTROWICZ Brajan 2010-03-25 Z/0232/18

TAK

47.24 47.24/18 MKS Cuprum Lubin SP 1 Lubin 2018

4
BUZA Jakub 2008-12-22 Z/0059/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Brwinów 2018

5
CIEŚLIK Dawid 2009-03-26 Z/0102/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

6
GADKO Igor 2008-10-14 Z/0099/18

TAK

42.98 42.98/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2018

7
GRZYWACZ Aleksander 2008-07-26 Z/0292/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Milanówek 2018

8
JABŁOŃSKI Franek 2009-11-23 Z/0149/17

TAK

37.85 37.85/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

9
KAMIŃSKI Michał 2009-05-11 Z/0106/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 13 2018

10
KAMIŃSKI Michał 2009-05-11 Z/0106/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

11
KOCAN Przemysław 2009-12-28 Z/0061/18

TAK

40.32 40.32/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Milanówek 2018

12
MAŁOCHA Miłosz 2009-01-07 Z/0093/18

TAK

39.80 39.80/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

13
MAMCARZ Mateusz 2009-11-14 Z/0181/18

TAK

38.83 38.83/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

14
MATERA Alex 2010-11-29 Z/0091/18

TAK

36.90 36.90/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2018

15
MAZUREK Mateusz 2009-10-06 Z/0148/17

TAK

36.52 36.52/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

16
MIRZAŁEK Filip 2009-06-22 Z/0076/17

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2018

17
MODZELEWSKI Jan 2010-09-24 Z/0089/18

TAK

42.62 42.62/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

18
OLEWNIK Jakub 2009-07-12 Z/0010/18

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2018

19
ŚLUSARSKI Miłosz 2008-09-15 Z/0085/17

TAK

35.41 35.41/18 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2018

20
TOMICZAK Wojciech 2009-03-28 Z/0057/18

TAK

40.57 40.57/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

21
WACHOWSKI Karol 2010-03-12 Z/0040/18

TAK

44.92 44.92/19 MKS Cuprum Lubin SP 9 Legnica 2018

22
WĘCŁAWEK Kryspin 2009-01-05 Z/0054/18

TAK

37.47 37.47/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

23
WĘCŁAWEK Marcel 2010-04-19 Z/0178/18

TAK

44.66 44.66/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2018

24
WOŁEK Aleksander 2008-11-14 Z/0012/18

TAK

KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2018

 
300 m mężczyzn E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄBOL Jan 2009-04-20 Z/0103/18

TAK

39.33 39.33/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2018

2
BUDZIŃSKI Fabian 2009-09-01 Z/0256/18

TAK

44.62 44.62/19 MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2018

3
BURKNAP-PIOTROWICZ Brajan 2010-03-25 Z/0232/18

TAK

47.24 47.24/18 MKS Cuprum Lubin SP 1 Lubin 2018

4
BUZA Jakub 2008-12-22 Z/0059/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Brwinów 2018

5
CIEŚLIK Dawid 2009-03-26 Z/0102/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

6
GADKO Igor 2008-10-14 Z/0099/18

TAK

42.98 42.98/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2018

7
GRZYWACZ Aleksander 2008-07-26 Z/0292/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Milanówek 2018

8
JABŁOŃSKI Franek 2009-11-23 Z/0149/17

TAK

37.85 37.85/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2018

9
KAMIŃSKI Michał 2009-05-11 Z/0106/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP nr. 13 2018

10
KAMIŃSKI Michał 2009-05-11 Z/0106/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2018

11
KOCAN Przemysław 2009-12-28 Z/0061/18

TAK

40.32 40.32/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Milanówek 2018

12