Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski na dystansach
Tomaszów Mazowiecki, 24-27.10.2019
 
500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Martyna 2001-02-19 Z/0070/17

TAK

41.06/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

2
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

45.64/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

3
CZERWONKA Natalia 1988-10-20 Z/0103/19

TAK

38.84/17 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

4
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

41.36/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

5
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

42.86 41.70/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

6
GLAMKOWSKA Aleksandra 1997-03-01 Z/0054/15

TAK

42.80/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

7
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

44.61 42.44/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

8
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

44.21 44.21/19 MKS Cuprum Lubin 2019

9
KLUK Aleksandra 2001-04-22 Z/0635/15

TAK

42.83/19 MKS Cuprum Lubin 2019

10
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

41.30/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

11
KOZŁOWSKA Nikola 2001-02-22 Z/0033/16

TAK

46.78/17 MKS Cuprum Lubin 2019

12
LORENC Klaudia 2001-03-10 Z/0471/15

TAK

42.73/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

13
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

46.63/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

14
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

45.62/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

15
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

43.15 41.60/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

16
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

44.72/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

17
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

47.17/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

18
ZIOMEK Kaja 1997-08-03 Z/0610/15

TAK

39.86 38.09/19 MKS Cuprum Lubin 2019

 
1000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Martyna 2001-02-19 Z/0070/17

TAK

1:22.61/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

2
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

1:32.63/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

3
CZERWONKA Natalia 1988-10-20 Z/0103/19

TAK

1:14.10/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

4
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

1:24.17/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

5
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

1:21.02/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

6
GLAMKOWSKA Aleksandra 1997-03-01 Z/0054/15

TAK

1:27.00/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

7
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

1:26.33/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

8
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

1:28.71 1:28.71/19 MKS Cuprum Lubin 2019

9
KLUK Aleksandra 2001-04-22 Z/0635/15

TAK

1:29.00/18 MKS Cuprum Lubin 2019

10
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

1:23.94/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

11
KOZŁOWSKA Nikola 2001-02-22 Z/0033/16

TAK

1:36.90/18 MKS Cuprum Lubin 2019

12
LORENC Klaudia 2001-03-10 Z/0471/15

TAK

1:26.64/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

13
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

1:35.91/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

14
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

1:31.93/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

15
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

1:28.26 1:23.52/18 WTŁ Stegny Warszawa 2019

16
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

1:32.09/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

17
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

1:36.22/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

18
ZIOMEK Kaja 1997-08-03 Z/0610/15

TAK

1:17.81/17 MKS Cuprum Lubin 2019

 
1500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Martyna 2001-02-19 Z/0070/17

TAK

2:14.53/18 WTŁ Stegny Warszawa 2019

2
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

2:26.00/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BOREK Magdalena 1991-11-27 Z/0104/19

TAK

2:12.58/10 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

4
CZERWONKA Natalia 1988-10-20 Z/0103/19

TAK

1:53.93/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

5
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

2:08.81/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

6
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

2:09.70 2:04.75/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

7
GLAMKOWSKA Aleksandra 1997-03-01 Z/0054/15

TAK

2:13.91/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

8
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

2:18.14 2:15.51/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

9
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

2:23.36/19 MKS Cuprum Lubin 2019

10
KLUK Aleksandra 2001-04-22 Z/0635/15

TAK

2:19.31/19 MKS Cuprum Lubin 2019

11
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

2:12.14/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

12
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

2:30.01/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

13
KOZŁOWSKA Nikola 2001-02-22 Z/0033/16

TAK

2:26.28/17 MKS Cuprum Lubin 2019

14
LORENC Klaudia 2001-03-10 Z/0471/15

TAK

2:13.61/17 SKŁ Górnik Sanok 2019

15
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

2:30.66/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

16
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

2:24.95/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

17
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

2:10.06/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

18
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

2:22.57/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

19
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

2:30.22/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

 
3000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Martyna 2001-02-19 Z/0070/17

TAK

4:54.00/18 WTŁ Stegny Warszawa 2019

2
BOREK Magdalena 1991-11-27 Z/0104/19

TAK

4:50.07 4:44.98/10 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

3
CZERWONKA Natalia 1988-10-20 Z/0103/19

TAK

4:05.40/13 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

4
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

4:35.89/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

5
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

4:41.60/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

6
GLAMKOWSKA Aleksandra 1997-03-01 Z/0054/15

TAK

4:44.52/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

7
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

5:09.14/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

8
KLUK Aleksandra 2001-04-22 Z/0635/15

TAK

5:01.48/18 MKS Cuprum Lubin 2019

9
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

4:49.66/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

10
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

5:11.90/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

11
KOZŁOWSKA Nikola 2001-02-22 Z/0033/16

TAK

5:24.85/19 MKS Cuprum Lubin 2019

12
LORENC Klaudia 2001-03-10 Z/0471/15

TAK

4:55.21/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

13
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

5:23.56/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

14
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

5:14.86/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

15
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

4:44.92/18 WTŁ Stegny Warszawa 2019

16
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

5:04.79/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

17
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

 
5000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Martyna 2001-02-19 Z/0070/17

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2019

2
BOREK Magdalena 1991-11-27 Z/0104/19

TAK

8:28.17/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

3
CZERWONKA Natalia 1988-10-20 Z/0103/19

TAK

7:18.55/13 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

4
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

8:03.21/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

5
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

6
GLAMKOWSKA Aleksandra 1997-03-01 Z/0054/15

TAK

8:42.75/16 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

7
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

8
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

8:59.85/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

9
LORENC Klaudia 2001-03-10 Z/0471/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2019

10
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

8:31.49/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

11
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

 
Bieg drużynowy sprint kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

2
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

3
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

4
GLAMKOWSKA Aleksandra 1997-03-01 Z/0054/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

5
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

6
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2019

7
KLUK Aleksandra 2001-04-22 Z/0635/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2019

8
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

9
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

10
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

11
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

12
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

13
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

14
ZIOMEK Kaja 1997-08-03 Z/0610/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2019

 
Bieg drużynowy kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

2
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

3
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

4
GLAMKOWSKA Aleksandra 1997-03-01 Z/0054/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

5
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

6
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2019

7
KLUK Aleksandra 2001-04-22 Z/0635/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2019

8
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

9
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

10
KOZŁOWSKA Nikola 2001-02-22 Z/0033/16

TAK

MKS Cuprum Lubin 2019

11
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

12
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

13
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

14
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

 
Mass start kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Martyna 2001-02-19 Z/0070/17

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2019

2
BOREK Magdalena 1991-11-27 Z/0104/19

TAK

KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

3
CZERWONKA Natalia 1988-10-20 Z/0103/19

TAK

KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

4
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

5
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

6
GLAMKOWSKA Aleksandra 1997-03-01 Z/0054/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

7
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

8
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

9
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

10
LORENC Klaudia 2001-03-10 Z/0471/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2019

11
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2019

12
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

13
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

 
500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

35.76/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

44.45/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

46.62/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

4
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

46.62/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

5
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

36.79/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

6
BUSSE Kacper 2001-05-16 Z/0619/15

TAK

40.42 39.64/19 MKS Cuprum Lubin 2019

7
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 Z/0621/15

TAK

42.37 41.50/19 MKS Cuprum Lubin 2019

8
GRZYB Michał 1999-12-16 Z/0628/15

TAK

39.84 38.91/18 MKS Cuprum Lubin 2019

9
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

41.25 40.45/19 MKS Cuprum Lubin 2019

10
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

38.92/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

11
KŁOSIŃSKI Sebastian 1992-08-04 Z/0037/18

TAK

34.94/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

12
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK

39.39/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

13
MICHALSKI Piotr 1994-07-27 Z/0457/15

TAK

35.90 34.48/17 SKŁ Górnik Sanok 2019

14
NALEPKA Adrian 2000-09-07 Z/0473/15

TAK

40.03/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

15
NOGAL Artur 1990-08-26 Z/0030/19

TAK

35.44 34.69/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

16
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

39.53/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

17
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 Z/0368/15

TAK

41.26/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

18
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

36.53/18 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

19
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

40.54/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

20
WAŚ Artur 1986-03-27 Z/0155/18

TAK

34.42/15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

21
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

38.59/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

22
WULS Wiktor 2002-07-06 Z/0404/15

TAK

41.88/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

23
ZEREK Eryk 2003-12-26 Z/0106/19

TAK

42.58/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

 
1000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

1:11.09 1:10.06/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

1:29.73/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

1:38.17/17 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

4
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

1:38.17/17 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

5
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

1:11.27 1:11.27/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

6
BUSSE Kacper 2001-05-16 Z/0619/15

TAK

1:23.26 1:19.22/19 MKS Cuprum Lubin 2019

7
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 Z/0621/15

TAK

1:21.20/19 MKS Cuprum Lubin 2019

8
GRZYB Michał 1999-12-16 Z/0628/15

TAK

1:23.12 1:19.76/17 MKS Cuprum Lubin 2019

9
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

1:18.83/18 MKS Cuprum Lubin 2019

10
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

1:19.39/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

11
KŁOSIŃSKI Sebastian 1992-08-04 Z/0037/18

TAK

1:12.88 1:08.48/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

12
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK

1:21.36/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

13
MICHALSKI Piotr 1994-07-27 Z/0457/15

TAK

1:12.01 1:08.29/17 SKŁ Górnik Sanok 2019

14
NALEPKA Adrian 2000-09-07 Z/0473/15

TAK

1:19.52/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

15
NOGAL Artur 1990-08-26 Z/0030/19

TAK

1:10.79 1:09.47/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

16
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

1:23.20/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

17
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 Z/0368/15

TAK

1:25.59/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

18
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

1:12.86 1:10.87/18 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

19
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

1:22.83/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

20
WAŚ Artur 1986-03-27 Z/0155/18

TAK

1:09.21/12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

21
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

1:17.78/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

22
WULS Wiktor 2002-07-06 Z/0404/15

TAK

1:25.14/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

23
ZEREK Eryk 2003-12-26 Z/0106/19

TAK

1:24.33/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

 
1500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

1:48.80/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

2:16.25/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

2:30.25/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

4
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

2:30.25/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

5
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

1:50.36/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

6
BUSSE Kacper 2001-05-16 Z/0619/15

TAK

2:10.55 2:02.97/19 MKS Cuprum Lubin 2019

7
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 Z/0621/15

TAK

2:10.27 2:05.06/18 MKS Cuprum Lubin 2019

8
GRZYB Michał 1999-12-16 Z/0628/15

TAK

2:05.59/19 MKS Cuprum Lubin 2019

9
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

2:08.23 2:02.24/19 MKS Cuprum Lubin 2019

10
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

2:02.48/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

11
KŁOSIŃSKI Sebastian 1992-08-04 Z/0037/18

TAK

1:44.96/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

12
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK

2:06.11/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

13
NALEPKA Adrian 2000-09-07 Z/0473/15

TAK

2:05.34/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

14
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

2:12.87/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

15
PALKA Szymon 1997-03-14 Z/0012/16

TAK

1:51.38/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

16
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 Z/0368/15

TAK

2:12.39/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

17
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

1:49.13/18 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

18
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

2:07.73/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

19
WIELGAT Adrian 1993-02-10 Z/0038/18

TAK

1:48.07/16 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

20
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

2:04.39/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

21
WULS Wiktor 2002-07-06 Z/0404/15

TAK

2:11.08/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

22
ZEREK Eryk 2003-12-26 Z/0106/19

TAK

2:14.70/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

 
5000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

6:40.77/16 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

8:21.79/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

4
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

5
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

6
NALEPKA Adrian 2000-09-07 Z/0473/15

TAK

7:51.56/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

7
PALKA Szymon 1997-03-14 Z/0012/16

TAK

6:31.02 6:31.02/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

8
WIELGAT Adrian 1993-02-10 Z/0038/18

TAK

6:40.69 6:19.10/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

 
10000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

2
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

3
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

4
PALKA Szymon 1997-03-14 Z/0012/16

TAK

14:09.24/18 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

5
WIELGAT Adrian 1993-02-10 Z/0038/18

TAK

13:40.22/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

 
Bieg drużynowy sprint mężczyźni
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

4
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

5
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

6
BUSSE Kacper 2001-05-16 Z/0619/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2019

7
GRZYB Michał 1999-12-16 Z/0628/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2019

8
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2019

9
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

10
KŁOSIŃSKI Sebastian 1992-08-04 Z/0037/18

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

11
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

12
MICHALSKI Piotr 1994-07-27 Z/0457/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2019

13
NALEPKA Adrian 2000-09-07 Z/0473/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2019

14
NOGAL Artur 1990-08-26 Z/0030/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

15
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

16
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 Z/0368/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

17
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

18
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2019

19
WIELGAT Adrian 1993-02-10 Z/0038/18

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

20
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

21
WULS Wiktor 2002-07-06 Z/0404/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

 
Bieg drużynowy mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

2
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

3
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

4
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

5
BUSSE Kacper 2001-05-16 Z/0619/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2019

6
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 Z/0621/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2019

7
GRZYB Michał 1999-12-16 Z/0628/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2019

8
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2019

9
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

10
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

11
PALKA Szymon 1997-03-14 Z/0012/16

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

12
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 Z/0368/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

13
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

14
WIELGAT Adrian 1993-02-10 Z/0038/18

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

15
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

16
WULS Wiktor 2002-07-06 Z/0404/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

 
Mass start mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

4
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

5
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

6
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 Z/0621/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2019

7
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

MKS Cuprum Lubin 2019

8
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

9
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

10
NALEPKA Adrian 2000-09-07 Z/0473/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2019

11
PALKA Szymon 1997-03-14 Z/0012/16

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

12
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

13
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2019

14
WIELGAT Adrian 1993-02-10 Z/0038/18

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

15
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019