Internetowe zgłoszenia do imprezy: Finał Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych
Gdańsk, 19-20.03.2021
 
Kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIECKA Karolina 1996-10-04 Z/0142/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2020

2
KRAJNIK Agata 2001-07-27 Z/0853/15

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2020

3
KRUTYSZA Julia 2004-06-01 Z/0328/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2020

4
LISEK Aleksandra 2004-05-12 Z/0014/18

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

5
REINDL Katarzyna 2004-11-28 Z/0150/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2020

6
RĘKAS Marta 2003-11-10 Z/0856/15

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2020

7
WILGA Magdalena 2000-06-03 Z/0204/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

8
ZAKIERSKA Julia 2001-07-16 Z/0862/15

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2020

 
Juniorki D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Patrycja 2008-05-09 Z/0081/17

TAK

WMKS Olsztyn 2020

2
BIEŁOWIEŻEC Zuzanna 2008-10-08 Z/0008/19

TAK

WMKS Olsztyn 2020

3
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

4
CHARKIEWICZ Nikola 2009-01-23 Z/0205/18

TAK

UKS Szóstka Białystok 2020

5
CHODAKOWSKA Nika 2007-12-03 Z/0207/19

TAK

UKS Szóstka Białystok 2020

6
DASZUTA Daria 2009-06-25 Z/0177/18

TAK

UKS Juvenia Białystok 2020

7
DOMEJKO Alicja 2008-09-12 Z/0007/19

TAK

WMKS Olsztyn 2020

8
DOMNIK Julia 2009-02-20 Z/0622/20

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

9
DYBIEC Kinga 2009-02-10 Z/0203/18

TAK

UKS Szóstka Białystok 2020

10
FILIPCZUK-ŻAMOJDA Julia 2008-10-23 Z/0207/18

TAK

UKS Szóstka Białystok 2020

11
GIWER Maja 2007-08-20 Z/0033/17

TAK

UKS Szóstka Białystok 2020

12
GÓRKA Martyna 2008-04-28 Z/0913/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2020

13
KANIA Milena 2009-01-28 Z/0213/18

TAK

UKS Szóstka Białystok 2020

14
KISIELEWSKA Kaja 2008-05-22 Z/0009/19

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2020

15
KOGUT Julia 2008-05-16 Z/0033/18

TAK

UKS MOSiR Sanok 2020

16
KOMOROWSKA Karolina 2007-07-31 Z/0212/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2020

17
KONONIUK Hanna 2008-08-07 Z/0214/18

TAK

UKS Szóstka Białystok 2020

18
KUKLIŃSKA Martyna 2008-07-17 Z/0216/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2020

19
LIETZAU Nicole 2007-07-02 Z/0225/18

TAK

GKŁ Olivia Gdańsk 2020

20
MACIEJEWSKA Wiktoria 2008-08-05 Z/0176/18

TAK

UKS Juvenia Białystok 2020

21
MAJEWSKA Laura 2008-06-18 Z/0141/17

TAK

UKS Juvenia Białystok 2020

22
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

23
MIERZEJEWSKA Julia 2007-10-19 Z/0006/17

TAK

WMKS Olsztyn 2020

24
MIEZIO Zofia 2009-03-02 Z/0199/18

TAK

UKS Juvenia Białystok 2020

25
PADJASEK Zuzanna 2009-03-13 Z/0616/20

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

26
PAKUŁA Kornelia 2008-10-15 Z/0067/19

TAK

UKS Juvenia Białystok 2020

27
ROCKA Maja 2009-02-14 Z/0014/16

TAK

UKS MOSiR Sanok 2020

28
ROMANOWSKA Maria 2008-02-28 Z/0215/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2020

29
RUTKOWSKA Zuzanna 2008-12-29 Z/0184/18

TAK

UKS Juvenia Białystok 2020

30
SAKOWICZ Milena 2009-05-27 Z/0226/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2020

31
SKARŻYŃSKA Maria 2008-08-29 Z/0183/18

TAK

UKS Juvenia Białystok 2020

32
SZAŁAJKO Patrycja 2007-07-18 Z/0274/19

TAK

UKS MOSiR Sanok 2020

33
TYBORSKA Amelia 2008-06-26 Z/0080/17

TAK

WMKS Olsztyn 2020

34
USSOWICZ Weronika 2008-06-14 Z/0050/20

TAK

WMKS Olsztyn 2020

35
WIEREL Lena 2009-04-14 Z/0200/20

TAK

UKS Szóstka Białystok 2020

36
WIĘCEK Angelika 2007-11-15 Z/0052/20

TAK

WMKS Olsztyn 2020

37
WITT Karolina 2008-06-30 Z/0213/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2020

38
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

39
WOŹNIEWSKA Laura 2008-07-25 Z/0224/18

TAK

UKS Szóstka Białystok 2020

 
Juniorki E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Alicja 2009-11-16 Z/0082/17

TAK

WMKS Olsztyn 2020

2
BUCZYŁKO Oliwia 2010-08-19 Z/0073/19

TAK

UKS Juvenia Białystok 2020

3
COPIK Maja 2009-11-28 Z/0626/20

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

4
FALKOWSKA Weronika 2009-09-22 Z/0186/18

TAK

UKS Juvenia Białystok 2020

5
GRODZKA Maja 2010-12-27 Z/0170/20

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2020

6
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 Z/0006/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

7
JARMOC Natalia 2009-07-17 Z/0081/19

TAK

UKS Juvenia Białystok 2020

8
LEWKOWICZ Hanna Justyna 2010-05-20 Z/0173/20

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2020

9
ŁUPIŃSKA Karina 2009-11-24 Z/0022/20

TAK

UKS Juvenia Białystok 2020

10
ŁYCZKOWSKA Olga 2009-08-23 Z/0084/19

TAK

UKS Juvenia Białystok 2020

11
MAKAREWICZ Bianka 2010-07-21 Z/0050/19

TAK

UKS Szóstka Białystok 2020

12
MANACHES Dominika 2010-08-31 Z/0174/20

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2020

13
MARKIEWICZ Dominika 2009-08-05 Z/0216/18

TAK

UKS Szóstka Białystok 2020

14
MICHALSKA Nicola 2009-11-28 Z/0041/19

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2020

15
OSIPOWICZ Gabriela 2009-12-24 Z/0131/20

TAK

UKS Juvenia Białystok 2020

16
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

17
PERKOWSKA Alicja 2009-08-31 Z/0219/18

TAK

UKS Szóstka Białystok 2020

18
PIĄTEK Zofia 2011-06-04 Z/0225/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2020

19
POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia 2009-07-24 Z/0220/18

TAK

UKS Szóstka Białystok 2020

20
RYDZEWSKA Julia 2010-09-26 Z/0053/19

TAK

UKS Szóstka Białystok 2020

21
SAKOWICZ Judyta 2011-11-12 Z/0011/19

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2020

22
SŁOWIKOWSKA Anna 2010-07-16 Z/0013/20

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2020

23
SZTABIŃSKA Gaja 2009-09-17 Z/0057/19

TAK

UKS Szóstka Białystok 2020

24
SZYMCZUK Laura 2009-11-04 Z/0262/18

TAK

UKS Juvenia Białystok 2020

25
ŚMIGIELSKA Matylda 2011-01-11 Z/0271/19

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2020

26
TARGOWSKA Martyna 2009-07-18 Z/0640/20

TAK

UKS MOSiR Sanok 2020

27
USSOWICZ Anna 2011-07-16 Z/0049/20

TAK

WMKS Olsztyn 2020

28
USZYŁŁO Julia 2013-04-16 Z/0072/20

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2020

29
WAWER Julia 2011-02-17 Z/0228/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2020

30
WIĘCEK Anastazja 2010-10-20 Z/0051/20

TAK

WMKS Olsztyn 2020

31
YÜKSEK Zuzanna 2010-06-23 Z/0214/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2020

 
Mężczyźni
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIECKI Jędrzej 2002-08-18 Z/0143/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2020

2
FIAŁKOWSKI Kajetan 2004-04-21 Z/0846/15

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2020

3
JASIŃSKI Adrian 1993-03-12 Z/0834/20

TAK

KS Orzeł Elbląg 2020

4
MUCHLADO Adam 2004-07-30 Z/0012/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2020

5
REINDL Krzysztof 2002-06-05 Z/0151/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2020

6
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 Z/0905/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2020

7
STOSIK Jan 2005-05-09 Z/0302/18

TAK

KS Orzeł Elbląg 2020

 
Juniorzy D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DE HAAN Kacper 2009-06-24 Z/0189/18

TAK

UKS Juvenia Białystok 2020

2
DOBROLIŃSKI Dominik 2007-11-22 Z/0009/20

TAK

GKŁ Olivia Gdańsk 2020

3
ETEL Szymon 2008-08-01 Z/0206/18

TAK

UKS Szóstka Białystok 2020

4
HRYNIEWICZ Tymon 2008-03-27 Z/0170/18

TAK

KS Orzeł Elbląg 2020

5
IZBICKI Franciszek 2009-01-28 Z/0210/18

TAK

UKS Szóstka Białystok 2020

6
KOŚKO Maksymilian 2009-05-27 Z/0198/18

TAK

UKS Juvenia Białystok 2020

7
KWIATKOWSKI Patryk 2008-10-14 Z/0215/18

TAK

UKS Szóstka Białystok 2020

8
ŁAMASZ Adam 2008-09-03 Z/0051/17

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2020

9
MARSZAŁKOWSKI Maksymilian 2008-06-04 Z/0837/20

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2020

10
NOWAK Jakub 2008-03-14 Z/0154/18

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2020

11
OSTROWSKI Jakub 2007-08-06 Z/0221/16

TAK

UKS Football Academy Opole 2020

12
PALENCEUSZ Patryk 2007-09-25 Z/0017/17

TAK

UKS Szóstka Białystok 2020

13
PIĄTEK Łukasz 2008-09-26 Z/0003/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2020

14
POPŁAWSKI-TABORDA Flavio 2007-07-13 Z/0016/17

TAK

UKS Szóstka Białystok 2020

15
RICHTER Aleksander 2008-05-22 Z/0007/17

TAK

WMKS Olsztyn 2020

16
SOKOŁOWSKI Oskar 2008-03-24 Z/0071/20

TAK

KS Orzeł Elbląg 2020

17
SOLTAU Oskar 2008-09-24 Z/0085/20

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2020

18
STEFANOWSKI Mateusz 2007-09-15 Z/0152/18

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2020

19
SZTAFA Filip 2008-01-25 Z/0012/19

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2020

20
WOJTASIK Tomasz 2009-04-09 Z/0835/20

TAK

KS Orzeł Elbląg 2020

 
Juniorzy E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANASZKO Ksawery 2010-04-16 Z/0018/20

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2020

2
ANDRZEJEWSKI Aleksander 2009-07-13 Z/0195/18

TAK

UKS Juvenia Białystok 2020

3
BARAN Maciej 2010-02-03 Z/0071/19

TAK

UKS Juvenia Białystok 2020

4
CHOLEWA Fabian 2010-01-15 Z/0076/19

TAK

UKS Juvenia Białystok 2020

5
GAJKO Michał 2009-12-30 Z/0078/19

TAK

UKS Juvenia Białystok 2020

6
HERMANOWICZ Filip 2010-03-02 Z/0080/19

TAK

UKS Juvenia Białystok 2020

7
HYJEK Filip 2009-07-27 Z/0926/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

8
LUBECKI Jan 2010-02-20 Z/0015/20

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2020

9
MAŁUS Cyprian 2009-09-07 Z/0085/19

TAK

UKS Juvenia Białystok 2020

10
MARCINKOWSKI Filip 2013-05-23 Z/0838/20

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2020

11
MOSKWA Nataniel 2009-08-07 Z/0200/18

TAK

UKS Juvenia Białystok 2020

12
PRĄTNICKI Szymon 2010-09-18 Z/0637/20

TAK

GKŁ Olivia Gdańsk 2020

13
RUSINIAK Norbert 2009-10-07 Z/0010/19

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2020

14
SIĘDA Bartosz 2010-09-15 Z/0794/20

TAK

WMKS Olsztyn 2020

15
STYŚ Wiktor 2010-04-20 Z/0636/20

TAK

UKS Olivia 17 Gdańsk 2020

16
SZTABIŃSKI Gniewosz 2009-09-17 Z/0063/19

TAK

UKS Szóstka Białystok 2020

17
TARASIUK Patryk 2009-09-09 Z/0059/19

TAK

UKS Szóstka Białystok 2020

18
WYSOKIŃSKI Paweł 2011-03-04 Z/0185/19

TAK

UKS Olivia 17 Gdańsk 2020