Internetowe zg這szenia do imprezy: Og鏊nopolskie Zawody Rankingowe - Puchar Polski
Gi篡cko, 24-25.10.2020
 
Kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 Z/0018/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

2
CHILIMONIUK Kinga 2004-10-29 Z/0052/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

3
CZABAN Aleksandra 2003-07-10 Z/0157/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

4
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08 Z/0019/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

5
KRAJNIK Agata 2001-07-27 Z/0853/15

TAK

MKS B造skawica Toru 2020

6
KRUTYSZA Julia 2004-06-01 Z/0328/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2020

7
LISEK Aleksandra 2004-05-12 Z/0014/18

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

8
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 Z/0042/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

9
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 Z/0043/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

10
PERZY垶KA Julia 2003-05-19 Z/0019/16

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2020

11
RADZIKOWSKA Nikola 2002-03-18 Z/0210/16

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2020

12
ZAKIERSKA Julia 2001-07-16 Z/0862/15

TAK

MKS B造skawica Toru 2020

 
Juniorki C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBA垶KA Liliana 2005-10-08 Z/0021/20

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

2
ANTONOWICZ Klaudia 2007-04-24 Z/0036/20

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

3
BIELICKA Natalia 2006-10-03 Z/0217/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2020

4
BILLER Weronika 2006-05-28 Z/0072/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

5
BOBIER Oliwia 2005-10-04 Z/0036/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

6
FALKOWSKA Anna 2007-06-08 Z/0030/20

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

7
FIEDOROWICZ Janina 2006-09-25 Z/0006/19

TAK

WMKS Olsztyn 2020

8
G﹗ARSKA Aleksandra 2006-10-10 Z/0005/17

TAK

WMKS Olsztyn 2020

9
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 Z/0043/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

10
JA浴玆垶KA Ada 2005-07-21 Z/0146/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2020

11
JODKOWSKA Urszula 2007-03-13 Z/0017/20

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

12
KOTOWSKA Marta 2006-06-28 Z/0032/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2020

13
KOZA Aleksandra 2007-04-16 Z/0079/20

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2020

14
ΜKI Pola 2006-05-30 Z/0017/19

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

15
MICHALSKA Laura 2005-07-27 Z/0268/16

TAK

MKS B造skawica Toru 2020

16
NOWAKOWSKA Amelia 2007-03-30 Z/0025/16

TAK

KS Orze Elbl庵 2020

17
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 Z/0028/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

18
POLAK Izabela 2006-05-29 Z/0018/19

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

19
SKAR玆垶KA Julia 2006-09-21 Z/0027/20

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

20
UTNICKA Julia 2005-08-23 Z/0235/17

TAK

MKS B造skawica Toru 2020

21
WAWER Michalina 2006-10-03 Z/0038/16

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

22
ZAJKOWSKA Aleksandra 2006-08-13 Z/0029/19

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

23
ZALEWSKA Agata 2006-11-02 Z/0324/18

TAK

MKS B造skawica Toru 2020

 
Juniorki D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Patrycja 2008-05-09 Z/0081/17

TAK

WMKS Olsztyn 2020

2
BIEΜWIE浩C Zuzanna 2008-10-08 Z/0008/19

TAK

WMKS Olsztyn 2020

3
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

4
BUZUN Anna 2008-02-25 Z/0145/17

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2020

5
CHARKIEWICZ Nikola 2009-01-23 Z/0205/18

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

6
CHODAKOWSKA Nika 2007-12-03 Z/0207/19

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

7
DOMEJKO Alicja 2008-09-12 Z/0007/19

TAK

WMKS Olsztyn 2020

8
DYBIEC Kinga 2009-02-10 Z/0203/18

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

9
FILIPCZUK-涉MOJDA Julia 2008-10-23 Z/0207/18

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

10
GIWER Maja 2007-08-20 Z/0033/17

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

11
G紑KA Martyna 2008-04-28 Z/0913/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2020

12
GROCHOWSKA Bianka 2009-03-13 Z/0208/18

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

13
JAMIOΘOWSKA Magdalena 2008-11-22 Z/0211/18

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

14
KANIA Milena 2009-01-28 Z/0213/18

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

15
KISIELEWSKA Kaja 2008-05-22 Z/0009/19

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

16
KOMOROWSKA Karolina 2007-07-31 Z/0212/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2020

17
MACIEJEWSKA Wiktoria 2008-08-05 Z/0176/18

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2020

18
MALINOWSKA Ma貪orzata 2008-08-01 Z/0243/17

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2020

19
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

20
MIERZEJEWSKA Julia 2007-10-19 Z/0006/17

TAK

WMKS Olsztyn 2020

21
PERKOWSKA Dominika 2008-01-31 Z/0028/17

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

22
ROMANOWSKA Maria 2008-02-28 Z/0215/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2020

23
RUTKOWSKA Zuzanna 2008-12-29 Z/0184/18

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2020

24
SAKOWICZ Milena 2009-05-27 Z/0226/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

25
SKAR玆垶KA Maria 2008-08-29 Z/0183/18

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2020

26
SKRZYPKOWSKA Hanna 2008-04-26 Z/0024/17

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

27
TYBORSKA Amelia 2008-06-26 Z/0080/17

TAK

WMKS Olsztyn 2020

28
WITT Karolina 2008-06-30 Z/0213/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2020

29
WOJEWNIK Aleksandra 2008-03-06 Z/0011/20

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

30
WO昧IAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

31
WO昧IEWSKA Laura 2008-07-25 Z/0224/18

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

32
ZAJCZYK Wiktoria 2008-07-24 Z/0136/17

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2020

 
Juniorki E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMOWICZ Julia 2010-10-23 Z/0074/20

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

2
ANTONOWICZ Alicja 2009-11-16 Z/0082/17

TAK

WMKS Olsztyn 2020

3
BUCZYΘO Oliwia 2010-08-19 Z/0073/19

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2020

4
BURAKOWSKA Antonina 2014-08-28 Z/0267/19

TAK

WMKS Olsztyn 2020

5
JABΜ垶KA Aleksandra 2010-03-14 Z/0006/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

6
JARMOC Natalia 2009-07-17 Z/0081/19

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2020

7
KORNAK Iga 2011-06-07 Z/0016/20

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

8
ΧCZKOWSKA Olga 2009-08-23 Z/0084/19

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2020

9
MAKAREWICZ Bianka 2010-07-21 Z/0050/19

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

10
MICHALSKA Nicola 2009-11-28 Z/0041/19

TAK

MKS B造skawica Toru 2020

11
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 Z/0005/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

12
PA哸ZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

13
PI﹗EK Zofia 2011-06-04 Z/0225/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

14
RADZIKOWSKA Victoria 2010-07-13 Z/0040/20

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2020

15
SAKOWICZ Judyta 2011-11-12 Z/0011/19

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

16
SΜWIKOWSKA Anna 2010-07-16 Z/0013/20

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

17
SZTABI垶KA Gaja 2009-09-17 Z/0057/19

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

18
SZYMCZUK Laura 2009-11-04 Z/0262/18

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2020

19
危IGIELSKA Matylda 2011-01-11 Z/0271/19

TAK

MKS B造skawica Toru 2020

20
USSOWICZ Anna 2011-07-16 Z/0049/20

TAK

WMKS Olsztyn 2020

21
USZYㄒO Julia 2013-04-16 Z/0072/20

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

22
WAWER Julia 2011-02-17 Z/0228/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

23
ZI犴INA Natalia 2010-06-12 Z/0231/18

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

 
M篹czy幡i
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIECKI J璠rzej 2002-08-18 Z/0143/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2020

2
EKSTOWICZ Jakub 2004-03-05 Z/0902/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

3
FILIANOWICZ Filip 2004-02-24 Z/0053/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

4
JANICKI Sebastian 1998-02-01 Z/0783/15

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2020

5
MUCHLADO Adam 2004-07-30 Z/0012/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2020

6
RYBAK Arkadiusz 2003-06-03 Z/0157/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2020

7
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 Z/0905/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

8
STOSIK Jan 2005-05-09 Z/0302/18

TAK

KS Orze Elbl庵 2020

9
WINIARSKI Patryk 2003-10-10 Z/0016/16

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2020

 
Juniorzy C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMOWICZ Antoni 2007-04-24 Z/0043/20

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2020

2
DAWIDOWSKI Kamil 2006-06-28 Z/0027/19

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

3
D牞I垶KI Bartosz 2007-01-01 Z/0923/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

4
DOBRZYNSKI Olaf 2006-08-16 Z/0064/18

TAK

MKS B造skawica Toru 2020

5
DOΘOWSKI Jakub 2006-01-16 Z/0033/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2020

6
DOΘOWSKI Mateusz 2006-01-16 Z/0034/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2020

7
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 Z/0022/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

8
KARWOWSKI Kornel 2005-08-13 Z/0023/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

9
KOPER Piotr 2007-05-10 Z/0221/19

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2020

10
KRAUSE Micha 2007-05-23 Z/0027/16

TAK

KS Orze Elbl庵 2020

11
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14 Z/0024/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

12
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 Z/0025/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

13
MAKUCH Adam 2006-09-25 Z/0040/19

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

14
MARKOWSKI Wojciech 2006-07-31 Z/0081/20

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2020

15
MAZIARZ Szymon 2007-05-25 Z/0029/20

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

16
MAZURCZYK ㄆkasz 2006-08-30 Z/0034/20

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

17
M.RY Krzysztof 2007-02-19 Z/0023/20

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

18
M.RY Wojciech 2007-02-19 Z/0024/20

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

19
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 Z/0025/19

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

20
POPxWSKI Oskar 2006-02-22 Z/0171/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

21
SZKUDLAREK Filip 2007-05-06 Z/0269/19

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

 
Juniorzy D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARZ Jakub 2009-06-11 Z/0008/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

2
DE HAAN Kacper 2009-06-24 Z/0189/18

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2020

3
DOBROLI垶KI Dominik 2007-11-22 Z/0009/20

TAK

GK Olivia Gda雟k 2020

4
DOMBEK Franciszek 2008-10-05 Z/0197/18

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2020

5
ETEL Szymon 2008-08-01 Z/0206/18

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

6
HRYNIEWICZ Tymon 2008-03-27 Z/0170/18

TAK

KS Orze Elbl庵 2020

7
IZBICKI Franciszek 2009-01-28 Z/0210/18

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

8
KO匠O Maksymilian 2009-05-27 Z/0198/18

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2020

9
KWIATKOWSKI Patryk 2008-10-14 Z/0215/18

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

10
xMASZ Adam 2008-09-03 Z/0051/17

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

11
NOWAK Jakub 2008-03-14 Z/0154/18

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

12
OSTROWSKI Jakub 2007-08-06 Z/0221/16

TAK

UKS Football Academy Opole 2020

13
PALENCEUSZ Patryk 2007-09-25 Z/0017/17

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

14
PI﹗EK ㄆkasz 2008-09-26 Z/0003/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

15
POPxWSKI-TABORDA Flavio 2007-07-13 Z/0016/17

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

16
RICHTER Aleksander 2008-05-22 Z/0007/17

TAK

WMKS Olsztyn 2020

17
SOBCZAK Bart這miej 2008-04-26 Z/0084/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

18
SOKOΜWSKI Oskar 2008-03-24 Z/0071/20

TAK

KS Orze Elbl庵 2020

19
STEFANOWSKI Mateusz 2007-09-15 Z/0152/18

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

20
SZTAFA Filip 2008-01-25 Z/0012/19

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

21
WOJNO Pawe 2009-01-03 Z/0003/19

TAK

WMKS Olsztyn 2020

22
ZAKRZEWICZ Bart這miej 2007-07-14 Z/0041/20

TAK

UKS B造skawica Domaniewice 2020

 
Juniorzy E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANASZKO Ksawery 2010-04-16 Z/0018/20

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

2
ANDRZEJEWSKI Aleksander 2009-07-13 Z/0195/18

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2020

3
BASZY垶KI Micha 2009-10-31 Z/0048/20

TAK

WMKS Olsztyn 2020

4
HERMANOWICZ Filip 2010-03-02 Z/0080/19

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2020

5
HYJEK Filip 2009-07-27 Z/0926/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

6
LUBECKI Jan 2010-02-20 Z/0015/20

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

7
MAΣS Cyprian 2009-09-07 Z/0085/19

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2020

8
MOSKWA Nataniel 2009-08-07 Z/0200/18

TAK

UKS Juvenia Bia造stok 2020

9
RUSINIAK Norbert 2009-10-07 Z/0010/19

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

10
SZTABI垶KI Gniewosz 2009-09-17 Z/0063/19

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

11
TARASIUK Patryk 2009-09-09 Z/0059/19

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

12
WYSOKI垶KI Pawe 2011-03-04 Z/0185/19

TAK

UKS Olivia 17 Gda雟k 2020