Internetowe zgłoszenia do imprezy: Puchar Polski
Tomaszów Mazowiecki, 09-10.11.2019
 
500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-28 Z/0535/15

TAK

50.28 49.98/19 MKS Korona Wilanów 2019

2
BARAN Martyna 2001-02-19 Z/0070/17

TAK

41.06/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

45.64/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

4
BERNACKA Agnieszka 2005-02-21 Z/0128/17

TAK

48.68/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

5
BIELAS Klaudia 2004-04-19 Z/0129/18

TAK

47.19/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

6
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

49.56/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

7
BOREK Magdalena 1991-11-27 Z/0104/19

TAK

42.56/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

8
BOSIEK Karolina 2000-02-20 Z/0095/16

TAK

38.97 38.74/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

9
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

45.37 45.37/19 MKS Korona Wilanów 2019

10
CZAPNIK Aleksandra 2005-05-29 Z/0126/17

TAK

42.93 42.66/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

11
CZERWONKA Natalia 1988-10-20 Z/0103/19

TAK

39.68 38.84/17 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

12
DANIELIK Angelika 2002-09-14 Z/0109/19

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

13
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

47.19 45.68/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

14
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

41.36/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

15
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0062/18

TAK

48.05/19 UKS Viking Elbląg 2019

16
DZIUBAŁTOWSKA Patrycja 2005-11-19 Z/0119/17

TAK

49.66/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

17
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

43.84 43.30/19 UKS 3 Milanówek 2019

18
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

42.79 41.70/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

19
GASYNA Maria 2005-03-16 Z/0102/17

TAK

48.87/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

20
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 Z/0094/16

TAK

40.35 40.35/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

21
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

54.78/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

22
GIBAS Kornelia 2006-05-04 Z/0863/15

TAK

50.69/19 UKS Viking Elbląg 2019

23
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

52.17/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

24
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0760/15

TAK

48.60/19 UKS Zryw Słomczyn 2019

25
HAJDUK Joanna 1999-04-08 Z/0137/18

TAK

43.42 42.16/18 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

26
JABRZYK Natalia 2001-03-03 Z/0358/15

TAK

41.83 40.43/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

27
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

43.22 42.44/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

28
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0095/19

TAK

41.26 41.26/19 AZS AWF Katowice 2019

29
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

50.94/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

30
KAPRUZIAK Aleksandra 1996-01-22 Z/0064/16

TAK

41.66 40.11/16 AZS AWF Katowice 2019

31
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

43.94 43.94/19 MKS Cuprum Lubin 2019

32
KLUK Aleksandra 2001-04-22 Z/0635/15

TAK

42.49 42.49/19 MKS Cuprum Lubin 2019

33
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

42.25 41.30/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

34
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

45.84 45.84/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

35
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

46.27 46.27/19 MKS Korona Wilanów 2019

36
KOWALSKA Julia 2003-10-03 Z/0240/18

TAK

55.32/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

37
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

45.61 45.55/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

38
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

46.89/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

39
KOZŁOWSKA Nikola 2001-02-22 Z/0033/16

TAK

47.26 46.78/17 MKS Cuprum Lubin 2019

40
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK

45.63 43.95/19 MKS Korona Wilanów 2019

41
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

43.44 43.44/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

42
LIS Maja 2006-03-26 Z/0123/18

TAK

49.30/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

43
LORENC Klaudia 2001-03-10 Z/0471/15

TAK

43.73 42.73/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

44
ŁUKASZCZYK Aleksandra 2005-09-04 Z/0873/15

TAK

47.61 46.70/19 AZS Zakopane 2019

45
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK

47.77 47.72/19 MKS Korona Wilanów 2019

46
MAŃKOWSKA Matylda 2006-05-28 Z/0114/18

TAK

MKS Korona Wilanów 2019

47
MARCINIAK Wiktoria 2006-01-28 Z/0242/18

TAK

1:01.44/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

48
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

46.90/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

49
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

43.52 43.39/19 AZS Zakopane 2019

50
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

48.55/19 UKS 3 Milanówek 2019

51
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

47.87 46.63/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

52
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

45.49 45.49/19 MKS Cuprum Lubin 2019

53
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

46.17 45.62/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

54
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

43.15 41.60/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

55
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

49.55/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

56
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

51.12/18 AZS Zakopane 2019

57
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

43.29 41.96/19 MKS Korona Wilanów 2019

58
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK

43.69/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

59
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

42.25 42.19/19 UKS Giżycko 2019

60
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0226/18

TAK

46.96 46.96/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

61
SOKOŁOWSKA Julia 2001-06-09 Z/0815/15

TAK

49.24/18 MKS Cuprum Lubin 2019

62
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

44.72/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

63
STOPKA Martyna 2005-04-06 Z/0167/17

TAK

55.24/19 UKS przy ZSMS Zakopane 2019

64
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

50.55/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

65
URIZAR-ROJAS Victoria 1999-02-08 Z/0568/15

TAK

46.80 45.33/19 MKS Korona Wilanów 2019

66
WOJTASIK Iga 2000-06-28 Z/0160/19

TAK

42.34 41.60/19 AZS AWF Katowice 2019

67
WOŹNIAK Paulina 2006-06-27 Z/0244/18

TAK

55.19/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

68
WÓJCIK Andżelika 1996-11-08 Z/0065/16

TAK

38.97 38.84/19 AZS AWF Katowice 2019

69
WULS Ismena 2005-05-09 Z/0112/17

TAK

47.89 47.89/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

70
WULS Kornelia 2006-05-23 Z/0380/15

TAK

50.92/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

71
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

48.25 48.25/19 AZS Zakopane 2019

72
ZIOMEK Kaja 1997-08-03 Z/0610/15

TAK

38.44 38.09/19 MKS Cuprum Lubin 2019

 
500 m kobiet (2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-28 Z/0535/15

TAK

50.28 49.98/19 MKS Korona Wilanów 2019

2
BARAN Martyna 2001-02-19 Z/0070/17

TAK

41.06/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

45.64/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

4
BERNACKA Agnieszka 2005-02-21 Z/0128/17

TAK

48.68/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

5
BIELAS Klaudia 2004-04-19 Z/0129/18

TAK

47.19/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

6
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

49.56/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

7
BOREK Magdalena 1991-11-27 Z/0104/19

TAK

42.56/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

8
BOSIEK Karolina 2000-02-20 Z/0095/16

TAK

38.97 38.74/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

9
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

45.37 45.37/19 MKS Korona Wilanów 2019

10
CZAPNIK Aleksandra 2005-05-29 Z/0126/17

TAK

42.93 42.66/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

11
CZERWONKA Natalia 1988-10-20 Z/0103/19

TAK

39.68 38.84/17 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

12
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

47.19 45.68/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

13
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

41.36/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

14
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0062/18

TAK

48.05/19 UKS Viking Elbląg 2019

15
DZIUBAŁTOWSKA Patrycja 2005-11-19 Z/0119/17

TAK

49.66/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

16
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

43.84 43.30/19 UKS 3 Milanówek 2019

17
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

42.79 41.70/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

18
GASYNA Maria 2005-03-16 Z/0102/17

TAK

48.87/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

19
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 Z/0094/16

TAK

40.35 40.35/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

20
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

54.78/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

21
GIBAS Kornelia 2006-05-04 Z/0863/15

TAK

50.69/19 UKS Viking Elbląg 2019

22
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

52.17/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

23
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0760/15

TAK

48.60/19 UKS Zryw Słomczyn 2019

24
HAJDUK Joanna 1999-04-08 Z/0137/18

TAK

43.42 42.16/18 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

25
JABRZYK Natalia 2001-03-03 Z/0358/15

TAK

41.83 40.43/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

26
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

43.22 42.44/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

27
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0095/19

TAK

41.26 41.26/19 AZS AWF Katowice 2019

28
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

50.94/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

29
KAPRUZIAK Aleksandra 1996-01-22 Z/0064/16

TAK

41.66 40.11/16 AZS AWF Katowice 2019

30
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

43.94 43.94/19 MKS Cuprum Lubin 2019

31
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

42.25 41.30/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

32
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

46.27 46.27/19 MKS Korona Wilanów 2019

33
KOWALSKA Julia 2003-10-03 Z/0240/18

TAK

55.32/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

34
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

45.61 45.55/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

35
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

46.89/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

36
KOZŁOWSKA Nikola 2001-02-22 Z/0033/16

TAK

47.26 46.78/17 MKS Cuprum Lubin 2019

37
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK

45.63 43.95/19 MKS Korona Wilanów 2019

38
LIS Maja 2006-03-26 Z/0123/18

TAK

49.30/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

39
LORENC Klaudia 2001-03-10 Z/0471/15

TAK

43.73 42.73/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

40
ŁUKASZCZYK Aleksandra 2005-09-04 Z/0873/15

TAK

47.61 46.70/19 AZS Zakopane 2019

41
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK

47.77 47.72/19 MKS Korona Wilanów 2019

42
MAŃKOWSKA Matylda 2006-05-28 Z/0114/18

TAK

MKS Korona Wilanów 2019

43
MARCINIAK Wiktoria 2006-01-28 Z/0242/18

TAK

1:01.44/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

44
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

46.90/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

45
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

48.55/19 UKS 3 Milanówek 2019

46
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

47.87 46.63/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

47
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

45.49 45.49/19 MKS Cuprum Lubin 2019

48
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

46.17 45.62/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

49
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

43.15 41.60/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

50
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

49.55/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

51
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

51.12/18 AZS Zakopane 2019

52
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

43.29 41.96/19 MKS Korona Wilanów 2019

53
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK

43.69/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

54
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

42.25 42.19/19 UKS Giżycko 2019

55
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0226/18

TAK

46.96 46.96/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

56
SOKOŁOWSKA Julia 2001-06-09 Z/0815/15

TAK

49.24/18 MKS Cuprum Lubin 2019

57
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

44.72/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

58
STOPKA Martyna 2005-04-06 Z/0167/17

TAK

55.24/19 UKS przy ZSMS Zakopane 2019

59
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

50.55/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

60
URIZAR-ROJAS Victoria 1999-02-08 Z/0568/15

TAK

46.80 45.33/19 MKS Korona Wilanów 2019

61
WOJTASIK Iga 2000-06-28 Z/0160/19

TAK

42.34 41.60/19 AZS AWF Katowice 2019

62
WOŹNIAK Paulina 2006-06-27 Z/0244/18

TAK

55.19/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

63
WÓJCIK Andżelika 1996-11-08 Z/0065/16

TAK

38.97 38.84/19 AZS AWF Katowice 2019

64
WULS Ismena 2005-05-09 Z/0112/17

TAK

47.89 47.89/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

65
WULS Kornelia 2006-05-23 Z/0380/15

TAK

50.92/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

66
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

48.25 48.25/19 AZS Zakopane 2019

 
1000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-28 Z/0535/15

TAK

1:42.45/19 MKS Korona Wilanów 2019

2
BARAN Martyna 2001-02-19 Z/0070/17

TAK

1:22.61/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

1:32.63/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

4
BERNACKA Agnieszka 2005-02-21 Z/0128/17

TAK

1:38.79/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

5
BIELAS Klaudia 2004-04-19 Z/0129/18

TAK

1:39.30/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

6
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

1:43.64/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

7
BOREK Magdalena 1991-11-27 Z/0104/19

TAK

1:24.81/10 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

8
BOSIEK Karolina 2000-02-20 Z/0095/16

TAK

1:16.47 1:16.40/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

9
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

1:36.04 1:35.14/19 MKS Korona Wilanów 2019

10
CZAPNIK Aleksandra 2005-05-29 Z/0126/17

TAK

1:28.84 1:27.83/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

11
CZERWONKA Natalia 1988-10-20 Z/0103/19

TAK

1:17.19 1:14.10/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

12
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

1:37.79 1:35.87/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

13
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

1:24.17/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

14
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0062/18

TAK

1:38.28/19 UKS Viking Elbląg 2019

15
DZIUBAŁTOWSKA Patrycja 2005-11-19 Z/0119/17

TAK

1:45.51/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

16
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

1:29.59 1:26.11/19 UKS 3 Milanówek 2019

17
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

1:23.43 1:21.02/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

18
GASYNA Maria 2005-03-16 Z/0102/17

TAK

1:41.46/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

19
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 Z/0094/16

TAK

1:18.42 1:18.42/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

20
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

1:50.05/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

21
GIBAS Kornelia 2006-05-04 Z/0863/15

TAK

1:45.50/19 UKS Viking Elbląg 2019

22
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

1:46.76/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

23
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0760/15

TAK

1:43.19/19 UKS Zryw Słomczyn 2019

24
HAJDUK Joanna 1999-04-08 Z/0137/18

TAK

1:28.29 1:23.38/17 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

25
JABRZYK Natalia 2001-03-03 Z/0358/15

TAK

1:23.02 1:19.18/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

26
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

1:27.09 1:26.33/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

27
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0095/19

TAK

1:21.08 1:21.08/19 AZS AWF Katowice 2019

28
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

1:45.70/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

29
KAPRUZIAK Aleksandra 1996-01-22 Z/0064/16

TAK

1:23.42 1:19.65/15 AZS AWF Katowice 2019

30
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

1:28.71 1:28.71/19 MKS Cuprum Lubin 2019

31
KLUK Aleksandra 2001-04-22 Z/0635/15

TAK

1:26.48 1:26.48/19 MKS Cuprum Lubin 2019

32
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

1:26.86 1:23.94/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

33
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

1:35.81/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

34
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

1:34.78 1:34.78/19 MKS Korona Wilanów 2019

35
KOWALSKA Julia 2003-10-03 Z/0240/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

36
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

1:38.96/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

37
KOZŁOWSKA Nikola 2001-02-22 Z/0033/16

TAK

1:35.32 1:35.32/19 MKS Cuprum Lubin 2019

38
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK

1:29.61/19 MKS Korona Wilanów 2019

39
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

1:26.89 1:26.89/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

40
LIS Maja 2006-03-26 Z/0123/18

TAK

1:41.87/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

41
LORENC Klaudia 2001-03-10 Z/0471/15

TAK

1:29.88 1:26.64/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

42
ŁUKASZCZYK Aleksandra 2005-09-04 Z/0873/15

TAK

1:38.61 1:36.80/19 AZS Zakopane 2019

43
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK

1:38.62 1:37.38/19 MKS Korona Wilanów 2019

44
MAŃKOWSKA Matylda 2006-05-28 Z/0114/18

TAK

MKS Korona Wilanów 2019

45
MARCINIAK Wiktoria 2006-01-28 Z/0242/18

TAK

2:22.84/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

46
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

1:33.56/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

47
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

1:28.52 1:27.51/19 AZS Zakopane 2019

48
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

1:44.19/19 UKS 3 Milanówek 2019

49
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

1:38.99 1:35.91/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

50
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

1:35.54 1:35.54/19 MKS Cuprum Lubin 2019

51
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

1:35.97 1:31.93/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

52
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

1:28.26 1:23.52/18 WTŁ Stegny Warszawa 2019

53
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

1:43.02/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

54
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

1:46.14/18 AZS Zakopane 2019

55
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

1:29.78 1:26.91/19 MKS Korona Wilanów 2019

56
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

1:27.76 1:27.69/19 UKS Giżycko 2019

57
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0226/18

TAK

1:34.70 1:34.70/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

58
SOKOŁOWSKA Julia 2001-06-09 Z/0815/15

TAK

1:42.08/18 MKS Cuprum Lubin 2019

59
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

1:32.09/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

60
STOPKA Martyna 2005-04-06 Z/0167/17

TAK

1:54.90/19 UKS przy ZSMS Zakopane 2019

61
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

1:46.58/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

62
URIZAR-ROJAS Victoria 1999-02-08 Z/0568/15

TAK

1:35.60 1:33.72/19 MKS Korona Wilanów 2019

63
WOJTASIK Iga 2000-06-28 Z/0160/19

TAK

1:25.45 1:23.90/19 AZS AWF Katowice 2019

64
WOŹNIAK Paulina 2006-06-27 Z/0244/18

TAK

2:10.52/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

65
WÓJCIK Andżelika 1996-11-08 Z/0065/16

TAK

1:18.73 1:17.57/18 AZS AWF Katowice 2019

66
WULS Ismena 2005-05-09 Z/0112/17

TAK

1:44.66/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

67
WULS Kornelia 2006-05-23 Z/0380/15

TAK

1:51.19/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

68
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

1:39.17 1:39.17/19 AZS Zakopane 2019

 
1500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-28 Z/0535/15

TAK

2:41.21/19 MKS Korona Wilanów 2019

2
BARAN Martyna 2001-02-19 Z/0070/17

TAK

2:14.53/18 WTŁ Stegny Warszawa 2019

3
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

2:26.00/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

4
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0137/16

TAK

2:45.81/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

5
BOREK Magdalena 1991-11-27 Z/0104/19

TAK

2:13.84 2:12.58/10 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

6
BOSIEK Karolina 2000-02-20 Z/0095/16

TAK

2:00.64 1:57.59/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

7
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

2:29.94/19 MKS Korona Wilanów 2019

8
CZAPNIK Aleksandra 2005-05-29 Z/0126/17

TAK

2:16.88 2:16.88/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

9
CZERWONKA Natalia 1988-10-20 Z/0103/19

TAK

1:53.93/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

10
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

2:35.49 2:33.47/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

11
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

2:08.81/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

12
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0062/18

TAK

2:31.09/19 UKS Viking Elbląg 2019

13
DZIUBAŁTOWSKA Patrycja 2005-11-19 Z/0119/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

14
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

2:21.88 2:13.49/19 UKS 3 Milanówek 2019

15
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

2:07.70 2:04.75/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

16
GASYNA Maria 2005-03-16 Z/0102/17

TAK

2:40.02/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

17
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 Z/0094/16

TAK

2:00.47 2:00.47/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

18
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

19
GIBAS Kornelia 2006-05-04 Z/0863/15

TAK

UKS Viking Elbląg 2019

20
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

2:47.39/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

21
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0760/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn 2019

22
HAJDUK Joanna 1999-04-08 Z/0137/18

TAK

2:17.30 2:09.09/17 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

23
JABRZYK Natalia 2001-03-03 Z/0358/15

TAK

2:08.78 2:03.36/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

24
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

2:15.24 2:15.24/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

25
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0095/19

TAK

2:05.07 2:05.07/19 AZS AWF Katowice 2019

26
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

2:49.12/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

27
KAPRUZIAK Aleksandra 1996-01-22 Z/0064/16

TAK

2:03.30/15 AZS AWF Katowice 2019

28
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

2:23.36/19 MKS Cuprum Lubin 2019

29
KLUK Aleksandra 2001-04-22 Z/0635/15

TAK

2:18.03 2:18.03/19 MKS Cuprum Lubin 2019

30
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

2:14.80 2:12.14/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

31
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

2:28.70/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

32
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

2:29.35 2:29.35/19 MKS Korona Wilanów 2019

33
KOWALSKA Julia 2003-10-03 Z/0240/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

34
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

2:25.01 2:25.01/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

35
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

2:30.01/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

36
KOZŁOWSKA Nikola 2001-02-22 Z/0033/16

TAK

2:25.04 2:25.04/19 MKS Cuprum Lubin 2019

37
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2019

38
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

2:13.61 2:13.61/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

39
LORENC Klaudia 2001-03-10 Z/0471/15

TAK

2:13.61/17 SKŁ Górnik Sanok 2019

40
ŁUKASZCZYK Aleksandra 2005-09-04 Z/0873/15

TAK

2:33.27/19 AZS Zakopane 2019

41
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK

2:33.20 2:30.02/19 MKS Korona Wilanów 2019

42
MAŃKOWSKA Matylda 2006-05-28 Z/0114/18

TAK

MKS Korona Wilanów 2019

43
MARCINIAK Wiktoria 2006-01-28 Z/0242/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

44
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

2:24.83/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

45
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

2:15.76 2:15.76/19 AZS Zakopane 2019

46
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2019

47
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

2:30.66/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

48
PALUCH Martyna 2006-06-07 Z/0820/15

TAK

2:31.75 2:31.75/19 MKS Cuprum Lubin 2019

49
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

2:24.95/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

50
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

2:10.06/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

51
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

2:21.77 2:17.44/19 MKS Korona Wilanów 2019

52
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

2:21.92 2:19.15/19 UKS Giżycko 2019

53
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0226/18

TAK

2:23.12 2:23.12/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

54
SOKOŁOWSKA Julia 2001-06-09 Z/0815/15

TAK

2:40.90/17 MKS Cuprum Lubin 2019

55
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

2:22.57/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

56
STOPKA Martyna 2005-04-06 Z/0167/17

TAK

UKS przy ZSMS Zakopane 2019

57
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

58
URIZAR-ROJAS Victoria 1999-02-08 Z/0568/15

TAK

2:34.73 2:25.46/19 MKS Korona Wilanów 2019

59
WOJTASIK Iga 2000-06-28 Z/0160/19

TAK

2:10.69 2:10.69/19 AZS AWF Katowice 2019

60
WOŹNIAK Paulina 2006-06-27 Z/0244/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

61
WULS Ismena 2005-05-09 Z/0112/17

TAK

2:44.26/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

62
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

2:31.76/19 AZS Zakopane 2019

 
3000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Martyna 2001-02-19 Z/0070/17

TAK

4:54.00/18 WTŁ Stegny Warszawa 2019

2
BOREK Magdalena 1991-11-27 Z/0104/19

TAK

4:41.44 4:41.44/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BOSIEK Karolina 2000-02-20 Z/0095/16

TAK

4:11.01 4:03.45/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

4
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

5:45.61/18 MKS Korona Wilanów 2019

5
CZAPNIK Aleksandra 2005-05-29 Z/0126/17

TAK

4:50.11 4:50.11/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

6
CZERWONKA Natalia 1988-10-20 Z/0103/19

TAK

4:11.84 4:05.40/13 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

7
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

4:35.89/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

8
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

4:50.92/19 UKS 3 Milanówek 2019

9
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

4:40.73 4:40.73/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

10
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 Z/0094/16

TAK

4:25.36 4:19.27/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

11
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

5:09.14/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

12
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0095/19

TAK

4:30.07 4:30.07/19 AZS AWF Katowice 2019

13
KLUK Aleksandra 2001-04-22 Z/0635/15

TAK

5:01.48/18 MKS Cuprum Lubin 2019

14
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

4:49.66/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

15
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

5:26.49/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

16
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

5:45.20/19 MKS Korona Wilanów 2019

17
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

5:12.37/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

18
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

5:11.90/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

19
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2019

20
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

4:48.98/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

21
LORENC Klaudia 2001-03-10 Z/0471/15

TAK

4:55.21/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

22
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK

5:32.94/19 MKS Korona Wilanów 2019

23
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

5:11.38/19 AZS Zakopane 2019

24
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

5:23.56/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

25
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

5:14.86/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

26
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

4:44.92/18 WTŁ Stegny Warszawa 2019

27
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

5:12.86/19 MKS Korona Wilanów 2019

28
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0226/18

TAK

5:07.07/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

29
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

5:04.79/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

30
URIZAR-ROJAS Victoria 1999-02-08 Z/0568/15

TAK

5:49.73 5:19.91/19 MKS Korona Wilanów 2019

 
Bieg drużynowy kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Zuzanna 2005-05-28 Z/0535/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2019

2
BOSIEK Karolina 2000-02-20 Z/0095/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BUDNA Julia 2004-06-19 Z/0066/17

TAK

MKS Korona Wilanów 2019

4
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

5
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

6
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0062/18

TAK

UKS Viking Elbląg 2019

7
DZIUBAŁTOWSKA Patrycja 2005-11-19 Z/0119/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

8
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2019

9
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

10
GASYNA Maria 2005-03-16 Z/0102/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

11
GĄSECKA Karolina 1999-08-20 Z/0094/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

12
GIBAS Kornelia 2006-05-04 Z/0863/15

TAK

UKS Viking Elbląg 2019

13
GLAMKOWSKA Aleksandra 1997-03-01 Z/0054/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

14
JABRZYK Natalia 2001-03-03 Z/0358/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

15
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

16
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

17
KOTFASIŃSKA Zofia 2003-11-06 Z/0183/17

TAK

MKS Korona Wilanów 2019

18
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

19
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

20
KRÓLIKOWSKA Aleksandra 2006-05-29 Z/0552/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2019

21
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK

MKS Korona Wilanów 2019

22
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

23
SĄCZEK Zuzanna 2002-09-05 Z/0564/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2019

24
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0226/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

25
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

26
URIZAR-ROJAS Victoria 1999-02-08 Z/0568/15

TAK

MKS Korona Wilanów 2019

27
WULS Ismena 2005-05-09 Z/0112/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

 
500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

36.46 35.76/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

42.41 42.41/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 Z/0498/15

TAK

49.63/19 UKS 3 Milanówek 2019

4
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

42.80/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

5
BORKOWSKI Piotr 2006-04-30 Z/0125/17

TAK

41.23/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

6
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 Z/0108/18

TAK

40.37 40.37/19 MKS Korona Wilanów 2019

7
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

36.65 36.65/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

8
BUSSE Kacper 2001-05-16 Z/0619/15

TAK

40.27 39.64/19 MKS Cuprum Lubin 2019

9
CYNIAK Filip 2006-01-05 Z/0119/18

TAK

47.65/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

10
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2019

11
DŁUGI Adrian 2002-09-08 Z/0151/18

TAK

50.40/19 AZS AWF Katowice 2019

12
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 Z/0621/15

TAK

40.94 40.94/19 MKS Cuprum Lubin 2019

13
FEDOROWICZ Karol 2005-07-19 Z/0164/17

TAK

1:01.44/19 UKS przy ZSMS Zakopane 2019

14
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK

54.34/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

15
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-10 Z/0452/15

TAK

46.65/19 UKS Viking Elbląg 2019

16
GAWLAK-SOCKA Kacper 2004-11-16 Z/0237/16

TAK

43.70/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

17
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0094/19

TAK

41.51 41.51/19 UKS 3 Milanówek 2019

18
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

47.19/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

19
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

40.08 40.08/19 MKS Cuprum Lubin 2019

20
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

39.06 38.92/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

21
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 Z/0548/15

TAK

38.50 38.08/18 MKS Korona Wilanów 2019

22
JAKUBSKI Radosław 1997-03-07 Z/0067/17

TAK

39.04 38.89/19 AZS Zakopane 2019

23
KŁOSIŃSKI Sebastian 1992-08-04 Z/0037/18

TAK

36.59 34.94/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

24
KOCHMANIEWICZ Mateusz 2005-08-09 Z/0375/15

TAK

44.28/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

25
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

42.18 42.18/19 MKS Korona Wilanów 2019

26
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK

38.93 38.93/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

27
KOPREK Dominik 2003-03-01 Z/0239/18

TAK

54.41/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

28
KORNELUK Artur 2004-02-20 Z/0148/18

TAK

43.47/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

29
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 Z/0768/15

TAK

43.67/19 UKS Zryw Słomczyn 2019

30
KOWALSKI Wojciech 2006-02-27 Z/0769/15

TAK

49.23/19 UKS Zryw Słomczyn 2019

31
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK

51.02/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

32
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 Z/0030/16

TAK

48.81/19 AZS Zakopane 2019

33
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK

50.63/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

34
MALICKI Kacper 2003-01-07 Z/0120/16

TAK

44.72/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

35
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

46.80/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

36
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0209/17

TAK

44.03 44.03/19 MKS Cuprum Lubin 2019

37
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

40.45 39.45/19 UKS 3 Milanówek 2019

38
MICHALSKI Piotr 1994-07-27 Z/0457/15

TAK

35.35 34.48/17 SKŁ Górnik Sanok 2019

39
NALEPKA Adrian 2000-09-07 Z/0473/15

TAK

40.04 40.03/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

40
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 Z/0096/19

TAK

38.52 37.73/19 AZS AWF Katowice 2019

41
NOGAL Artur 1990-08-26 Z/0030/19

TAK

35.30 34.69/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

42
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

38.90 38.90/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

43
OFICJALSKI Gaweł 1998-12-07 Z/0131/18

TAK

36.36 36.36/19 AZS AWF Katowice 2019

44
OSTROWSKI Paweł 2001-01-08 Z/0449/15

TAK

40.09 40.03/19 UKS Viking Elbląg 2019

45
OWCZAREK Mateusz 1997-07-20 Z/0395/15

TAK

37.69 37.29/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

46
PALKA Szymon 1997-03-14 Z/0012/16

TAK

38.07 37.98/18 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

47
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 Z/0086/16

TAK

36.96 36.96/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

48
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK

41.08 41.08/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

49
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 Z/0368/15

TAK

41.39 41.26/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

50
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK

39.99 39.29/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

51
SOBALA Oliwier 2006-02-09 Z/0311/18

TAK

51.36/19 UKS Jedynka Tomaszów Maz. 2019

52
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

46.53/18 WTŁ Stegny Warszawa 2019

53
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

40.72 40.72/19 UKS 3 Milanówek 2019

54
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

41.57/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

55
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

41.57/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

56
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

41.74 41.37/19 UKS 3 Milanówek 2019

57
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

37.00 36.53/18 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

58
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

40.28 40.28/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

59
WIELGAT Adrian 1993-02-10 Z/0038/18

TAK

37.73 36.76/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

60
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

37.80 37.80/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

61
WÓJCIK Patryk 1990-03-04 Z/0206/16

TAK

37.75/13 AZS Zakopane 2019

62
WULS Wiktor 2002-07-06 Z/0404/15

TAK

40.77 40.77/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

63
WYSMYK Bartosz 2004-02-01 Z/0078/18

TAK

47.00/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

64
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0309/15

TAK

39.28 39.28/19 ŁKS Juvenia Białystok 2019

65
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0309/15

TAK

39.28 39.28/19 ŁKS Juvenia Białystok 2019

66
ZAWISZA Miłosz 2004-09-28 Z/0445/15

TAK

40.94/19 UKS Viking Elbląg 2019

67
ZEREK Eryk 2003-12-26 Z/0106/19

TAK

42.58/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

68
ŻUREK Damian 1999-09-17 Z/0087/16

TAK

35.62 35.33/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

 
500 m mężczyzn (2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

36.46 35.76/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

42.41 42.41/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 Z/0498/15

TAK

49.63/19 UKS 3 Milanówek 2019

4
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

42.80/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

5
BORKOWSKI Piotr 2006-04-30 Z/0125/17

TAK

41.23/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

6
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 Z/0108/18

TAK

40.37 40.37/19 MKS Korona Wilanów 2019

7
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

36.65 36.65/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

8
BUSSE Kacper 2001-05-16 Z/0619/15

TAK

40.27 39.64/19 MKS Cuprum Lubin 2019

9
CYNIAK Filip 2006-01-05 Z/0119/18

TAK

47.65/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

10
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2019

11
DŁUGI Adrian 2002-09-08 Z/0151/18

TAK

50.40/19 AZS AWF Katowice 2019

12
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 Z/0621/15

TAK

40.94 40.94/19 MKS Cuprum Lubin 2019

13
FEDOROWICZ Karol 2005-07-19 Z/0164/17

TAK

1:01.44/19 UKS przy ZSMS Zakopane 2019

14
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK

54.34/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

15
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-10 Z/0452/15

TAK

46.65/19 UKS Viking Elbląg 2019

16
GAWLAK-SOCKA Kacper 2004-11-16 Z/0237/16

TAK

43.70/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

17
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0094/19

TAK

41.51 41.51/19 UKS 3 Milanówek 2019

18
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

47.19/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

19
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

40.08 40.08/19 MKS Cuprum Lubin 2019

20
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

39.06 38.92/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

21
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 Z/0548/15

TAK

38.50 38.08/18 MKS Korona Wilanów 2019

22
JAKUBSKI Radosław 1997-03-07 Z/0067/17

TAK

39.04 38.89/19 AZS Zakopane 2019

23
KŁOSIŃSKI Sebastian 1992-08-04 Z/0037/18

TAK

36.59 34.94/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

24
KOCHMANIEWICZ Mateusz 2005-08-09 Z/0375/15

TAK

44.28/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

25
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

42.18 42.18/19 MKS Korona Wilanów 2019

26
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK

38.93 38.93/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

27
KOPREK Dominik 2003-03-01 Z/0239/18

TAK

54.41/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

28
KORNELUK Artur 2004-02-20 Z/0148/18

TAK

43.47/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

29
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 Z/0768/15

TAK

43.67/19 UKS Zryw Słomczyn 2019

30
KOWALSKI Wojciech 2006-02-27 Z/0769/15

TAK

49.23/19 UKS Zryw Słomczyn 2019

31
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK

51.02/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

32
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 Z/0030/16

TAK

48.81/19 AZS Zakopane 2019

33
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK

50.63/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

34
MALICKI Kacper 2003-01-07 Z/0120/16

TAK

44.72/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

35
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

46.80/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

36
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0209/17

TAK

44.03 44.03/19 MKS Cuprum Lubin 2019

37
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

40.45 39.45/19 UKS 3 Milanówek 2019

38
MICHALSKI Piotr 1994-07-27 Z/0457/15

TAK

35.35 34.48/17 SKŁ Górnik Sanok 2019

39
NALEPKA Adrian 2000-09-07 Z/0473/15

TAK

40.04 40.03/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

40
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 Z/0096/19

TAK

38.52 37.73/19 AZS AWF Katowice 2019

41
NOGAL Artur 1990-08-26 Z/0030/19

TAK

35.30 34.69/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

42
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

38.90 38.90/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

43
OFICJALSKI Gaweł 1998-12-07 Z/0131/18

TAK

36.36 36.36/19 AZS AWF Katowice 2019

44
OSTROWSKI Paweł 2001-01-08 Z/0449/15

TAK

40.09 40.03/19 UKS Viking Elbląg 2019

45
OWCZAREK Mateusz 1997-07-20 Z/0395/15

TAK

37.69 37.29/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

46
PALKA Szymon 1997-03-14 Z/0012/16

TAK

38.07 37.98/18 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

47
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 Z/0086/16

TAK

36.96 36.96/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

48
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK

41.08 41.08/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

49
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 Z/0368/15

TAK

41.39 41.26/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

50
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK

39.99 39.29/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

51
SOBALA Oliwier 2006-02-09 Z/0311/18

TAK

51.36/19 UKS Jedynka Tomaszów Maz. 2019

52
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

46.53/18 WTŁ Stegny Warszawa 2019

53
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

40.72 40.72/19 UKS 3 Milanówek 2019

54
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

41.57/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

55
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

41.57/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

56
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

41.74 41.37/19 UKS 3 Milanówek 2019

57
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

37.00 36.53/18 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

58
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

40.28 40.28/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

59
WIELGAT Adrian 1993-02-10 Z/0038/18

TAK

37.73 36.76/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

60
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

37.80 37.80/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

61
WÓJCIK Patryk 1990-03-04 Z/0206/16

TAK

37.75/13 AZS Zakopane 2019

62
WULS Wiktor 2002-07-06 Z/0404/15

TAK

40.77 40.77/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

63
WYSMYK Bartosz 2004-02-01 Z/0078/18

TAK

47.00/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

64
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0309/15

TAK

39.28 39.28/19 ŁKS Juvenia Białystok 2019

65
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0309/15

TAK

39.28 39.28/19 ŁKS Juvenia Białystok 2019

66
ZAWISZA Miłosz 2004-09-28 Z/0445/15

TAK

40.94/19 UKS Viking Elbląg 2019

67
ZEREK Eryk 2003-12-26 Z/0106/19

TAK

42.58/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

68
ŻUREK Damian 1999-09-17 Z/0087/16

TAK

35.62 35.33/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

 
1000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

1:11.09 1:10.06/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

1:23.77 1:23.77/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 Z/0498/15

TAK

1:43.09/19 UKS 3 Milanówek 2019

4
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

1:28.55/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

5
BORKOWSKI Piotr 2006-04-30 Z/0125/17

TAK

1:25.84/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

6
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 Z/0108/18

TAK

1:22.81 1:22.81/19 MKS Korona Wilanów 2019

7
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

1:11.27 1:11.27/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

8
BUSSE Kacper 2001-05-16 Z/0619/15

TAK

1:22.43 1:19.22/19 MKS Cuprum Lubin 2019

9
CYNIAK Filip 2006-01-05 Z/0119/18

TAK

1:42.26/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

10
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2019

11
DŁUGI Adrian 2002-09-08 Z/0151/18

TAK

1:43.08 1:43.08/19 AZS AWF Katowice 2019

12
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 Z/0621/15

TAK

1:20.92 1:20.92/19 MKS Cuprum Lubin 2019

13
FEDOROWICZ Karol 2005-07-19 Z/0164/17

TAK

UKS przy ZSMS Zakopane 2019

14
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-10 Z/0452/15

TAK

1:36.62/19 UKS Viking Elbląg 2019

15
GAWLAK-SOCKA Kacper 2004-11-16 Z/0237/16

TAK

1:31.07/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

16
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0094/19

TAK

1:23.19 1:23.19/19 UKS 3 Milanówek 2019

17
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

1:37.19/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

18
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

1:20.13 1:18.83/18 MKS Cuprum Lubin 2019

19
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

1:20.31 1:19.39/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

20
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 Z/0548/15

TAK

1:16.83 1:15.36/18 MKS Korona Wilanów 2019

21
JAKUBSKI Radosław 1997-03-07 Z/0067/17

TAK

1:17.79 1:16.05/18 AZS Zakopane 2019

22
KŁOSIŃSKI Sebastian 1992-08-04 Z/0037/18

TAK

1:11.97 1:08.48/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

23
KOCHMANIEWICZ Mateusz 2005-08-09 Z/0375/15

TAK

1:32.09/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

24
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

1:29.97 1:29.97/19 MKS Korona Wilanów 2019

25
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK

1:18.20 1:18.20/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

26
KOPREK Dominik 2003-03-01 Z/0239/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

27
KORNELUK Artur 2004-02-20 Z/0148/18

TAK

1:31.85/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

28
KOWALSKI Wojciech 2006-02-27 Z/0769/15

TAK

1:41.01/19 UKS Zryw Słomczyn 2019

29
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK

1:44.67/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

30
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 Z/0030/16

TAK

1:41.53/19 AZS Zakopane 2019

31
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK

1:45.52/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

32
MALICKI Kacper 2003-01-07 Z/0120/16

TAK

1:38.02/18 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

33
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

1:36.98/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

34
MARCINIAK Eryk 2006-04-26 Z/0209/17

TAK

1:27.29 1:27.29/19 MKS Cuprum Lubin 2019

35
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

1:20.06 1:17.59/19 UKS 3 Milanówek 2019

36
MICHALSKI Piotr 1994-07-27 Z/0457/15

TAK

1:10.81 1:08.29/17 SKŁ Górnik Sanok 2019

37
NALEPKA Adrian 2000-09-07 Z/0473/15

TAK

1:18.98 1:18.98/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

38
NAŁĘCKI Piotr 2000-07-09 Z/0096/19

TAK

1:14.97 1:14.51/18 AZS AWF Katowice 2019

39
NOGAL Artur 1990-08-26 Z/0030/19

TAK

1:10.79 1:09.47/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

40
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

1:20.74 1:20.74/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

41
OFICJALSKI Gaweł 1998-12-07 Z/0131/18

TAK

1:12.68 1:12.68/19 AZS AWF Katowice 2019

42
OSTROWSKI Paweł 2001-01-08 Z/0449/15

TAK

1:22.49 1:20.96/19 UKS Viking Elbląg 2019

43
OWCZAREK Mateusz 1997-07-20 Z/0395/15

TAK

1:12.42 1:11.89/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

44
PALKA Szymon 1997-03-14 Z/0012/16

TAK

1:14.45/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

45
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 Z/0086/16

TAK

1:12.46 1:12.39/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

46
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK

1:25.15 1:25.15/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

47
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 Z/0368/15

TAK

1:25.59 1:25.59/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

48
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK

1:18.38 1:16.71/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

49
SOBALA Oliwier 2006-02-09 Z/0311/18

TAK

1:50.67/19 UKS Jedynka Tomaszów Maz. 2019

50
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

1:36.66/18 WTŁ Stegny Warszawa 2019

51
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

1:19.63 1:19.63/19 UKS 3 Milanówek 2019

52
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

1:26.55/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

53
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

1:26.55/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

54
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

1:25.84 1:23.76/19 UKS 3 Milanówek 2019

55
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

1:12.63 1:10.87/18 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

56
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

1:20.41 1:20.41/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

57
WIELGAT Adrian 1993-02-10 Z/0038/18

TAK

1:11.76 1:11.15/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

58
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

1:15.23 1:15.23/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

59
WÓJCIK Patryk 1990-03-04 Z/0206/16

TAK

1:12.91/12 AZS Zakopane 2019

60
WULS Wiktor 2002-07-06 Z/0404/15

TAK

1:23.39 1:23.39/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

61
WYSMYK Bartosz 2004-02-01 Z/0078/18

TAK

1:41.01/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

62
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0309/15

TAK

1:18.28 1:18.28/19 ŁKS Juvenia Białystok 2019

63
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0309/15

TAK

1:18.28 1:18.28/19 ŁKS Juvenia Białystok 2019

64
ZAWISZA Miłosz 2004-09-28 Z/0445/15

TAK

1:20.54/19 UKS Viking Elbląg 2019

65
ZEREK Eryk 2003-12-26 Z/0106/19

TAK

1:24.33/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

66
ŻUREK Damian 1999-09-17 Z/0087/16

TAK

1:11.13 1:09.91/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

 
1500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHANEK Marcin 1996-06-17 Z/0330/15

TAK

1:51.48 1:48.80/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

2
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

2:08.64 2:08.64/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 Z/0498/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2019

4
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 Z/0108/18

TAK

2:07.60 2:07.60/19 MKS Korona Wilanów 2019

5
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

1:52.40 1:50.36/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

6
BUSSE Kacper 2001-05-16 Z/0619/15

TAK

2:08.82 2:02.97/19 MKS Cuprum Lubin 2019

7
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2019

8
DŁUGI Adrian 2002-09-08 Z/0151/18

TAK

AZS AWF Katowice 2019

9
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 Z/0621/15

TAK

2:02.35 2:02.35/19 MKS Cuprum Lubin 2019

10
FEDOROWICZ Karol 2005-07-19 Z/0164/17

TAK

UKS przy ZSMS Zakopane 2019

11
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-10 Z/0452/15

TAK

2:36.17/18 UKS Viking Elbląg 2019

12
GAWLAK-SOCKA Kacper 2004-11-16 Z/0237/16

TAK

2:22.32/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

13
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0094/19

TAK

2:05.92 2:02.09/19 UKS 3 Milanówek 2019

14
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

2:27.97/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

15
GUTOWSKI Wojciech 2003-10-19 Z/0629/15

TAK

1:59.14 1:59.14/19 MKS Cuprum Lubin 2019

16
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

1:59.16 1:59.16/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

17
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 Z/0548/15

TAK

1:58.54 1:57.16/19 MKS Korona Wilanów 2019

18
JAKUBSKI Radosław 1997-03-07 Z/0067/17

TAK

1:57.52/19 AZS Zakopane 2019

19
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

2:04.37/19 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

20
KŁOSIŃSKI Sebastian 1992-08-04 Z/0037/18

TAK

1:53.01 1:44.96/17 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

21
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

2:25.45 2:24.34/19 MKS Korona Wilanów 2019

22
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK

2:04.02 2:04.02/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

23
KOPREK Dominik 2003-03-01 Z/0239/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

24
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 Z/0768/15

TAK

2:20.61/19 UKS Zryw Słomczyn 2019

25
KOWALSKI Wojciech 2006-02-27 Z/0769/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn 2019

26
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 Z/0030/16

TAK

2:37.65/19 AZS Zakopane 2019

27
MALICKI Kacper 2003-01-07 Z/0120/16

TAK

2:33.70/18 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019