Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 6 - Finał
Gdańsk, 30-31 marca 2019
 
Kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBREŃKO Wiktoria 2001-08-05 Z/0117/15

TAK

WMKS Olsztyn 2018

2
DRUMSKA Marta 2002-04-07 Z/0289/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

3
GAWLICA Oliwia 1996-09-02 Z/0235/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

4
KAPALSKA Emilia 2002-12-10 Z/0059/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2018

5
RUMAK Zuzanna 2001-07-28 Z/0154/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2018

6
SOKOŁOWSKA Hanna 2003-06-03 Z/0167/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

7
TKACZUK Wiktoria 2002-05-21 Z/0201/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

8
TOPOLSKA Gabriela 2001-03-15 Z/0304/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

9
WARAKOMSKA Magdalena 1997-03-27 Z/0177/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

10
ZAKIERSKA Julia 2001-07-16 Z/0862/15

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2018

 
Juniorki C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

2
GIERCZAK Klaudia 2004-06-01 Z/0050/17

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

3
MICHALSKA Julia 2004-06-11 Z/0196/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

4
RĘKAS Marta 2003-11-10 Z/0856/15

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2018

5
TEJER Martyna 2003-10-10 Z/0860/15

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2018

6
ZYCH Magdalena 2004-02-18 Z/0206/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

 
Juniorki D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08 Z/0178/16

TAK

UKS MOS Opole 2018

2
BILLER Weronika 2006-05-28 Z/0072/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2018

3
BOBIER Oliwia 2005-10-04 Z/0036/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

4
FALKOWSKA Anna 2007-06-08 Z/0157/17

TAK

UKS Juvenia Białystok 2018

5
GAJDAMOWICZ Julia 2005-09-13 Z/0206/17

TAK

WMKS Olsztyn 2018

6
GĄTARSKA Aleksandra 2006-10-10 Z/0005/17

TAK

WMKS Olsztyn 2018

7
GOSK Olga 2005-12-10 Z/0020/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

8
GRYGORUK Magda 2006-04-12 Z/0152/16

TAK

UKS Juvenia Białystok 2018

9
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21 Z/0146/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2018

10
KALINOWSKA Paulina 2007-06-06 Z/0031/17

TAK

UKS Szóstka Białystok 2018

11
KOTOWSKA Marta 2006-06-28 Z/0036/18

TAK

GKŁ Olivia Gdańsk 2018

12
ŁOKIĆ Pola 2006-05-30 Z/0265/16

TAK

UKS Juvenia Białystok 2018

13
MATOWICKA Oliwia 2006-06-05 Z/0027/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

14
MICHALSKA Laura 2005-07-27 Z/0268/16

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2018

15
NOWAKOWSKA Amelia 2007-03-30 Z/0025/16

TAK

KS Orzeł Elbląg 2018

16
ORCIUCH Magdalena 2005-12-24 Z/0056/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

17
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 Z/0028/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

18
OZIEMKIEWICZ Magdalena 2006-01-10 Z/0024/16

TAK

KS Orzeł Elbląg 2018

19
PASZKOWSKA Magdalena 2006-01-12 Z/0208/17

TAK

WMKS Olsztyn 2018

20
RUTKOWSKA Gabriela 2007-03-28 Z/0137/17

TAK

UKS Juvenia Białystok 2018

21
SEREDYŃSKA Anika 2006-02-23 Z/0159/17

TAK

UKS Juvenia Białystok 2018

22
SKARŻYŃSKA Julia 2006-09-21 Z/0264/16

TAK

UKS Juvenia Białystok 2018

23
SOBIESIAK Natalia 2006-05-30 Z/0173/16

TAK

UKS Szóstka Białystok 2018

24
SUHAK Karolina 2005-07-21 Z/0029/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

25
SUPRONIK Magda 2006-12-10 Z/0225/16

TAK

UKS Juvenia Białystok 2018

26
SZCZERBICKA Kamila 2006-07-26 Z/0260/16

TAK

UKS Juvenia Białystok 2018

27
ŚWISŁOCKA Ewa 2007-05-25 Z/0153/16

TAK

UKS Juvenia Białystok 2018

28
ŚWISŁOCKA Maja 2007-05-25 Z/0154/16

TAK

UKS Juvenia Białystok 2018

29
UTNICKA Julia 2005-08-23 Z/0235/17

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2018

30
WAWER Michalina 2006-10-03 Z/0038/16

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2018

31
ZACHOWICZ Aleksandra 2006-04-15 Z/0251/16

TAK

UKS Szóstka Białystok 2018

32
ZAJKOWSKA Aleksandra 2006-08-13 Z/0172/16

TAK

UKS Szóstka Białystok 2018

33
ZALEWSKA Agata 2006-11-02 Z/0324/18

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2018

34
ZYGMUNT Zofia 2007-02-05 Z/0037/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2018

 
Juniorki E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Alicja 2009-11-16 Z/0082/17

TAK

WMKS Olsztyn 2018

2
ANTONOWICZ Patrycja 2008-05-08 Z/0081/17

TAK

WMKS Olsztyn 2018

3
CHARKIEWICZ Nikola 2009-01-23 Z/0205/18

TAK

UKS Szóstka Białystok 2018

4
DAMIANIUK Zofia 2008-12-19 Z/0194/18

TAK

UKS Juvenia Białystok 2018

5
DASZUTA Daria 2009-06-25 Z/0177/18

TAK

UKS Juvenia Białystok 2018

6
DYBIEC Kinga 2009-02-10 Z/0203/18

TAK

UKS Szóstka Białystok 2018

7
GIWER Maja 2007-08-20 Z/0033/17

TAK

UKS Szóstka Białystok 2018

8
GŁOWACKA Magdalena 2008-11-23 Z/0209/16

TAK

UKS MOS Opole 2018

9
GÓRKA Martyna 2008-04-28 Z/0913/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2018

10
GROCHOWSKA Bianka 2009-03-13 Z/0208/18

TAK

UKS Szóstka Białystok 2018

11
KOGUT Julia 2008-05-16 Z/0033/18

TAK

UKS MOSiR Sanok 2018

12
KOZYR Sofia 2009-05-12 Z/0329/18

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

13
LIETZAU Nicole 2007-07-02 Z/0225/18

TAK

GKŁ Olivia Gdańsk 2018

14
MACIEJEWSKA Wiktoria 2008-08-05 Z/0176/18

TAK

UKS Juvenia Białystok 2018

15
MAJEWSKA Laura 2008-06-18 Z/0141/17

TAK

UKS Juvenia Białystok 2018

16
MIERZEJEWSKA Julia 2007-10-19 Z/0006/17

TAK

WMKS Olsztyn 2018

17
MIKOŁAJUK Magdalena 2008-04-29 Z/0029/17

TAK

UKS Szóstka Białystok 2018

18
PIĄTEK Zofia 2011-06-04 Z/0225/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2018

19
POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia 2009-07-24 Z/0220/18

TAK

UKS Szóstka Białystok 2018

20
ROCKA Maja 2009-02-14 Z/0014/16

TAK

UKS MOSiR Sanok 2018

21
RUCIŃSKA Anna 2009-03-25 Z/0921/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

22
SAKOWICZ Milena 2009-05-27 Z/0226/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2018

23
SIDOROWICZ Zuzanna 2007-10-23 Z/0026/17

TAK

UKS Szóstka Białystok 2018

24
SKARŻYŃSKA Maria 2008-08-29 Z/0183/18

TAK

UKS Juvenia Białystok 2018

25
SKRZYPKOWSKA Hanna 2008-04-26 Z/0024/17

TAK

UKS Szóstka Białystok 2018

26
TYBORSKA Amelia 2008-06-26 Z/0080/17

TAK

WMKS Olsztyn 2018

27
WAWER Julia 2011-02-17 Z/0228/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2018

28
ZAJCZYK Wiktoria 2008-07-24 Z/0136/17

TAK

UKS Juvenia Białystok 2018

 
Mężczyźni
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGDANOWICZ Jan 2001-04-12 Z/0013/18

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

2
BOROWIECKI Jędrzej 2002-08-18 Z/0143/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2018

3
GISZKA Krystian 2000-08-15 Z/0031/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

4
HYDZIK Sebastian 1997-05-19 Z/0032/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

5
MIKOŁAJUK Mateusz 2002-04-02 Z/0597/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

6
NAZARUK Tomasz 2003-05-28 Z/0161/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

7
REINDL Krzysztof 2002-05-06 Z/0151/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2018

8
SZKIL Piotr 2002-06-28 Z/0302/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

9
WERPACHOWSKI Patryk 2002-05-19 Z/0307/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

10
ZGRZYWA Marek 2003-05-26 Z/0015/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

 
Juniorzy C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FIJAŁKOWSKI Kajetan 2004-04-21 Z/0846/15

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2018

2
HYJEK Szymon 2003-07-09 Z/0192/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

 
Juniorzy D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWIEC Bartosz 2005-08-24 Z/0017/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

2
CHILIMONIUK Kacper 2007-03-20 Z/0027/17

TAK

UKS Szóstka Białystok 2018

3
DAWIDIWICZ Kamil 2006-06-28 Z/0244/16

TAK

UKS Szóstka Białystok 2018

4
DĘBIŃSKI Bartosz 2007-01-01 Z/0923/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

5
DOBRZYNSKI Olaf 2006-08-16 Z/0064/18

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2018

6
DOŁKOWSKI Jakub 2006-01-16 Z/0237/17

TAK

UKS Olivia 17 Gdańsk 2018

7
DOŁKOWSKI Mateusz 2006-01-16 Z/0238/17

TAK

UKS Olivia 17 Gdańsk 2018

8
FALKOWSKI Kacper 2005-08-22 Z/0031/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

9
GRODZKI Wojciech 2005-12-03 Z/0021/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

10
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 Z/0022/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

11
JABŁOŃSKI Bartłomiej 2007-04-17 Z/0021/17

TAK

UKS Szóstka Białystok 2018

12
KALINOWSKI Aleksander 2006-03-08 Z/0266/16

TAK

UKS Juvenia Białystok 2018

13
KARWOWSKI Kornel 2005-08-13 Z/0023/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

14
KRAUSE Michał 2007-05-23 Z/0027/16

TAK

KS Orzeł Elbląg 2018

15
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-08-13 Z/0024/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

16
MACEWICZ Jerzy 2007-05-11 Z/0158/17

TAK

UKS Juvenia Białystok 2018

17
MAZURCZYK Łukasz 2006-08-30 Z/0175/16

TAK

UKS Szóstka Białystok 2018

18
MĄDRY Krzysztof 2007-02-19 Z/0139/17

TAK

UKS Juvenia Białystok 2018

19
MĄDRY Wojciech 2007-02-19 Z/0140/17

TAK

UKS Juvenia Białystok 2018

20
OLAK Jakub 2006-12-20 Z/0148/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2018

21
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 Z/0174/16

TAK

UKS Szóstka Białystok 2018

22
POPŁAWSKI Oskar 2006-02-22 Z/0171/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

23
RADZIEJOWSKI Andrzej 2005-10-15 Z/0044/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

24
ROGOWSKI Tymoteusz 2007-05-11 Z/0015/17

TAK

UKS Szóstka Białystok 2018

25
SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej 2006-01-19 Z/0836/15

TAK

UKS Juvenia Białystok 2018

26
WASZKIEWICZ Karol 2005-07-26 Z/0047/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

 
Juniorzy E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKI Aleksander 2009-07-13 Z/0195/18

TAK

UKS Juvenia Białystok 2018

2
CZELUSTA Julian 2008-01-10 Z/0025/17

TAK

UKS Szóstka Białystok 2018

3
GÓRNICKI Piotr 2007-08-04 Z/0008/17

TAK

WMKS Olsztyn 2018

4
HRYNIEWICZ Tymon 2008-03-27 Z/0170/18

TAK

KS Orzeł Elbląg 2018

5
HYJEK Filip 2009-07-27 Z/0926/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

6
IZBICKI Franciszek 2009-01-28 Z/0210/18

TAK

UKS Szóstka Białystok 2018

7
MIRZAŁEK Filip 2009-06-22 Z/0076/17

TAK

KS Orzeł Elbląg 2018

8
NOWAK Jakub 2008-03-03 Z/0154/18

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2018

9
OSTROWSKI Jakub 2007-08-06 Z/0221/16

TAK

UKS Football Academy Opole 2018

10
PALENCEUSZ Patryk 2007-09-25 Z/0017/17

TAK

UKS Szóstka Białystok 2018

11
PIĄTEK Łukasz 2008-09-26 Z/0003/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2018

12
POPŁAWSKI-TABORDA Flavio 2007-07-13 Z/0016/17

TAK

UKS Szóstka Białystok 2018

13
RICHTER Aleksander 2008-05-22 Z/0007/17

TAK

WMKS Olsztyn 2018

14
SAWICKI Albert 2007-07-03 Z/0014/17

TAK

UKS Szóstka Białystok 2018

15
SOLTAU Oskar 2008-09-24 Z/0035/18

TAK

GKŁ Olivia Gdańsk 2018

16
STEFANOWSKI Mateusz 2007-09-15 Z/0152/18

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2018