Internetowe zg這szenia do imprezy: Og鏊nopolskie Zawody Rankingowe - Puchar Polski
Opole, 30-31.01.2021
 
Kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 Z/0018/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

2
CHILIMONIUK Kinga 2004-10-29 Z/0052/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

3
CZABAN Aleksandra 2003-07-10 Z/0157/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

4
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08 Z/0019/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

5
DRUMSKA Marta 2002-04-07 Z/0289/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

6
KRUPI垶KA Zuzanna 2004-04-21 Z/0159/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

7
KRUTYSZA Julia 2004-06-01 Z/0328/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2020

8
LISEK Aleksandra 2004-05-12 Z/0014/18

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

9
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 Z/0042/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

10
MIERONOWICZ Aleksandra 2003-09-22 Z/0903/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

11
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 Z/0043/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

12
REINDL Katarzyna 2004-11-28 Z/0150/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2020

13
SAGANEK Kamila 2005-01-30 Z/0054/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

14
SOKOΜWSKA Hanna 2003-06-03 Z/0167/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

15
印I浩WSKA Sara 2003-04-05 Z/0169/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

16
TKACZUK Wiktoria 2002-05-21 Z/0201/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

17
TYLMAN Kamila 2003-10-30 Z/0170/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

18
WILGA Magdalena 2000-06-03 Z/0204/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

19
ZYCH Magdalena 2004-02-18 Z/0206/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

 
Juniorki C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBA垶KA Liliana 2005-10-08 Z/0021/20

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

2
BIELICKA Natalia 2006-10-03 Z/0217/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2020

3
BILLER Weronika 2006-05-28 Z/0072/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

4
BOBIER Oliwia 2005-10-04 Z/0036/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

5
FALKOWSKA Anna 2007-06-08 Z/0030/20

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

6
FIEDOROWICZ Janina 2006-09-25 Z/0006/19

TAK

WMKS Olsztyn 2020

7
G﹗ARSKA Aleksandra 2006-10-10 Z/0005/17

TAK

WMKS Olsztyn 2020

8
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 Z/0043/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

9
GRYGORUK Magda 2006-04-12 Z/0015/19

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

10
JA浴玆垶KA Ada 2005-07-21 Z/0146/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2020

11
JU哸ZYK Marta 2007-03-19 Z/0601/20

TAK

WMKS Olsztyn 2020

12
KAMI垶KA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

13
KOTOWSKA Marta 2006-06-28 Z/0032/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2020

14
KRAUSE Maja 2006-05-31 Z/0003/20

TAK

KS Orze Elbl庵 2020

15
LORENZ Patrycja 2007-05-07 Z/0047/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

16
ΜKI Pola 2006-05-30 Z/0017/19

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

17
NOWAKOWSKA Amelia 2007-03-30 Z/0025/16

TAK

KS Orze Elbl庵 2020

18
ORCIUCH Magdalena 2005-12-24 Z/0056/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

19
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 Z/0028/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

20
POLAK Izabela 2006-05-29 Z/0018/19

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

21
SKAR玆垶KA Julia 2006-09-21 Z/0027/20

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

22
WAWER Michalina 2006-10-03 Z/0038/16

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

23
ZAJKOWSKA Aleksandra 2006-08-13 Z/0029/19

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

 
Juniorki D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Patrycja 2008-05-09 Z/0081/17

TAK

WMKS Olsztyn 2020

2
BIEΜWIE浩C Zuzanna 2008-10-08 Z/0008/19

TAK

WMKS Olsztyn 2020

3
BOOS Amelia 2007-07-19 Z/0041/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

4
CHODAKOWSKA Nika 2007-12-03 Z/0207/19

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

5
DOMEJKO Alicja 2008-09-12 Z/0007/19

TAK

WMKS Olsztyn 2020

6
DYBIEC Kinga 2009-02-10 Z/0203/18

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

7
FILIPCZUK-涉MOJDA Julia 2008-10-23 Z/0207/18

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

8
FINC Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

9
GIWER Maja 2007-08-20 Z/0033/17

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

10
G紑KA Martyna 2008-04-28 Z/0913/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2020

11
GROCHOWSKA Bianka 2009-03-13 Z/0208/18

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

12
JAMIOΘOWSKA Magdalena 2008-11-22 Z/0211/18

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

13
KANIA Milena 2009-01-28 Z/0213/18

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

14
KISIELEWSKA Kaja 2008-05-22 Z/0009/19

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

15
KOMOROWSKA Karolina 2007-07-31 Z/0212/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2020

16
KUKLI垶KA Martyna 2008-07-17 Z/0216/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2020

17
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

18
MIERZEJEWSKA Julia 2007-10-19 Z/0006/17

TAK

WMKS Olsztyn 2020

19
SAKOWICZ Milena 2009-05-27 Z/0226/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

20
SKRZYPKOWSKA Hanna 2008-04-26 Z/0024/17

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

21
TYBORSKA Amelia 2008-06-26 Z/0080/17

TAK

WMKS Olsztyn 2020

22
USSOWICZ Weronika 2008-06-14 Z/0050/20

TAK

WMKS Olsztyn 2020

23
WIEREL Lena 2009-04-14 Z/0200/20

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

24
WITT Karolina 2008-06-30 Z/0213/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2020

25
WO昧IAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

26
WO昧IEWSKA Laura 2008-07-25 Z/0224/18

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

 
Juniorki E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Alicja 2009-11-16 Z/0082/17

TAK

WMKS Olsztyn 2020

2
HALEWSKA Lili 2010-03-04 Z/0005/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

3
JABΜ垶KA Aleksandra 2010-03-14 Z/0006/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

4
MAKAREWICZ Bianka 2010-07-21 Z/0050/19

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

5
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 Z/0005/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

6
PA哸ZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

7
PERKOWSKA Alicja 2009-08-31 Z/0219/18

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

8
PI﹗EK Zofia 2011-06-04 Z/0225/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

9
POPxWSKA-TABORDA Aurelia 2009-07-24 Z/0220/18

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

10
RYDZEWSKA Julia 2010-09-26 Z/0053/19

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

11
SAKOWICZ Judyta 2011-11-12 Z/0011/19

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

12
SΜWIKOWSKA Anna 2010-07-16 Z/0013/20

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

13
SZE癿A Zuzanna 2010-10-05 Z/0006/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

14
SZTABI垶KA Gaja 2009-09-17 Z/0057/19

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

15
USSOWICZ Anna 2011-07-16 Z/0049/20

TAK

WMKS Olsztyn 2020

16
USZYㄒO Julia 2013-04-16 Z/0072/20

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

17
WAWER Julia 2011-02-17 Z/0228/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

18
ZI犴INA Natalia 2010-06-12 Z/0231/18

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

 
M篹czy幡i
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANIKIEJ Rafa 1999-08-13 Z/0281/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

2
BOROWIECKI J璠rzej 2002-08-18 Z/0143/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2020

3
EKSTOWICZ Jakub 2004-03-05 Z/0902/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

4
FILIANOWICZ Filip 2004-02-24 Z/0053/17

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

5
FILIPOWICZ Adam 1987-02-21 Z/0191/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

6
HYDZIK Sebastian 1997-05-19 Z/0032/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

7
HYJEK Szymon 2003-07-09 Z/0192/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

8
KΣJSZO Ignacy 2002-04-09 Z/0293/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

9
KRZEMI垶KI Mateusz 2002-08-30 Z/0194/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

10
MIKOxJUK Mateusz 2002-04-02 Z/0597/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

11
MUCHLADO Adam 2004-07-30 Z/0012/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2020

12
NIE列IER Karol 1996-10-22 Z/0324/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

13
NIEWI垶KI Micha 2003-07-12 Z/0160/16

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

14
REINDL Krzysztof 2002-06-05 Z/0151/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2020

15
RYBAK Arkadiusz 2003-06-03 Z/0157/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2020

16
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 Z/0905/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

17
STOSIK Jan 2005-05-09 Z/0302/18

TAK

KS Orze Elbl庵 2020

18
SZKIL Piotr 2002-06-28 Z/0302/15

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

 
Juniorzy C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DAWIDOWSKI Kamil 2006-06-28 Z/0027/19

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

2
D牞I垶KI Bartosz 2007-01-01 Z/0923/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

3
DOΘOWSKI Jakub 2006-01-16 Z/0033/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2020

4
DOΘOWSKI Mateusz 2006-01-16 Z/0034/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2020

5
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 Z/0022/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

6
KARWOWSKI Kornel 2005-08-13 Z/0023/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

7
KRAUSE Micha 2007-05-23 Z/0027/16

TAK

KS Orze Elbl庵 2020

8
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14 Z/0024/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

9
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 Z/0025/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

10
MAKUCH Adam 2006-09-25 Z/0040/19

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

11
MAZURCZYK ㄆkasz 2006-08-30 Z/0034/20

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

12
M.RY Krzysztof 2007-02-19 Z/0023/20

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

13
OLAK Jakub 2006-12-20 Z/0148/15

TAK

KS Orze Elbl庵 2020

14
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 Z/0025/19

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

15
POPxWSKI Oskar 2006-02-22 Z/0171/18

TAK

ΘS Juvenia Bia造stok 2020

16
SZKUDLAREK Filip 2007-05-06 Z/0269/19

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

 
Juniorzy D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARZ Jakub 2009-06-11 Z/0008/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

2
ETEL Szymon 2008-08-01 Z/0206/18

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

3
G紑NICKI Piotr 2007-08-04 Z/0008/17

TAK

WMKS Olsztyn 2020

4
HRYNIEWICZ Tymon 2008-03-27 Z/0170/18

TAK

KS Orze Elbl庵 2020

5
IZBICKI Franciszek 2009-01-28 Z/0210/18

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

6
KWIATKOWSKI Patryk 2008-10-14 Z/0215/18

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

7
xMASZ Adam 2008-09-03 Z/0051/17

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdr鎩 2020

8
NOWAK Jakub 2008-03-14 Z/0154/18

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

9
PALENCEUSZ Patryk 2007-09-25 Z/0017/17

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

10
PI﹗EK ㄆkasz 2008-09-26 Z/0003/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

11
POPxWSKI-TABORDA Flavio 2007-07-13 Z/0016/17

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

12
RICHTER Aleksander 2008-05-22 Z/0007/17

TAK

WMKS Olsztyn 2020

13
SOKOΜWSKI Oskar 2008-03-24 Z/0071/20

TAK

KS Orze Elbl庵 2020

14
SOLTAU Oskar 2008-09-24 Z/0085/20

TAK

GKS Stoczniowiec Gda雟k 2020

15
STEFANOWSKI Mateusz 2007-09-15 Z/0152/18

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

16
SZTAFA Filip 2008-01-25 Z/0012/19

TAK

UKS Short Track MOSiR Gi篡cko 2020

17
WOJNO Pawe 2009-01-03 Z/0003/19

TAK

WMKS Olsztyn 2020

 
Juniorzy E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZΠ
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BASZY垶KI Micha 2009-10-31 Z/0048/20

TAK

WMKS Olsztyn 2020

2
HYJEK Filip 2009-07-27 Z/0926/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

3
MIELECH Stanis豉w 2010-03-17 Z/0051/19

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

4
SZTABI垶KI Gniewosz 2009-09-17 Z/0063/19

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

5
TARASIUK Patryk 2009-09-09 Z/0059/19

TAK

UKS Sz鏀tka Bia造stok 2020

6
WYSOKI垶KI Pawe 2011-03-04 Z/0185/19

TAK

UKS Olivia 17 Gda雟k 2020