Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Dzieci
Lubin, 04-05.12.2021
 
250 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCHOWSKA Martyna 2012-06-14 Z/0210/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
47.50/20 MKS Cuprum Lubin Salezjańska SP Lubin 2021

2
CIOTKOWSKA Maja 2011-09-13 Z/0106/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2021

3
CZAJKOWSKA Michalina 2012-06-03 Z/0120/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
33.58/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP NR 12 Lubin 2021

4
CZERNIAWSKA Agata 2012-09-12 Z/0107/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin Salezjańska SP Lubin 2021

5
DĄBROWSKA Nikola 2011-11-14 Z/0352/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2021

6
GAWRON Hanna 2012-09-26 Z/0053/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
33.69/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2021

7
IWANEK Alicja 2011-08-26 Z/0181/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2021

8
JABRZYK Antonina 2011-10-16 Z/0187/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

9
JAWORSKA Antonina 2012-06-05 Z/0229/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2021

10
KACZOR Natasza 2012-02-22 Z/0312/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
29.77/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2021

11
KALETA Maja 2012-11-25 Z/0108/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin Salezjańska SP Lubin 2021

12
KOCAN Zuzanna 2011-11-25 Z/0179/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2021

13
KOPEĆ Gabriela 2012-07-23 Z/0181/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.28/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 10 Lubin 2021

14
LEWICKA Maja 2011-07-20 Z/0244/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2021

15
MAJA Kolawa 2012-11-26 Z/0280/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP NR 3 2021

16
MALEC Zofia 2012-06-21 Z/0353/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2021

17
MAŚLAK Julia 2012-05-11 Z/0109/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2021

18
MILNIKIEL Wiktoria 2012-01-22 Z/0115/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
29.62/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 3 Lubin 2021

19
MUSZYŃSKA Amelia 2012-01-11 Z/0746/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2021

20
NOWAK Maja 2012-03-26 Z/0185/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
46.56/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Wołów 2021

21
PODSKARBI Alicja 2012-06-27 Z/0314/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP TOMEK Tomaszów Mazowiecki 2021

22
PUŁAWSKA Beata 2011-12-31 Z/0604/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Brwinów 2021

23
STRZYŻ Liliana 2011-09-09 Z/0114/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
30.11/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP Ścinawa 2021

24
SZCZĘSNA Zofia 2012-05-28 Z/0137/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 3 Tomaszów Mazowiecki 2021

25
WAWNIKIEWICZ Ada 2012-02-15 Z/0206/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
43.90/20 MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2021

 
250 m kobiet (1) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCHOWSKA Martyna 2012-06-14 Z/0210/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
47.50/20 MKS Cuprum Lubin Salezjańska SP Lubin 2021

2
CIOTKOWSKA Maja 2011-09-13 Z/0106/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2021

3
CZAJKOWSKA Michalina 2012-06-03 Z/0120/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
33.58/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP NR 12 Lubin 2021

4
CZERNIAWSKA Agata 2012-09-12 Z/0107/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin Salezjańska SP Lubin 2021

5
DĄBROWSKA Nikola 2011-11-14 Z/0352/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2021

6
GAWRON Hanna 2012-09-26 Z/0053/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
33.69/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2021

7
IWANEK Alicja 2011-08-26 Z/0181/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2021

8
JABRZYK Antonina 2011-10-16 Z/0187/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

9
JAWORSKA Antonina 2012-06-05 Z/0229/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2021

10
KACZOR Natasza 2012-02-22 Z/0312/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
29.77/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2021

11
KALETA Maja 2012-11-25 Z/0108/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin Salezjańska SP Lubin 2021

12
KOCAN Zuzanna 2011-11-25 Z/0179/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2021

13
KOPEĆ Gabriela 2012-07-23 Z/0181/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.28/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 10 Lubin 2021

14
LEWICKA Maja 2011-07-20 Z/0244/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2021

15
MAJA Kolawa 2012-11-26 Z/0280/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP NR 3 2021

16
MALEC Zofia 2012-06-21 Z/0353/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2021

17
MAŚLAK Julia 2012-05-11 Z/0109/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2021

18
MILNIKIEL Wiktoria 2012-01-22 Z/0115/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
29.62/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 3 Lubin 2021

19
MUSZYŃSKA Amelia 2012-01-11 Z/0746/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2021

20
NOWAK Maja 2012-03-26 Z/0185/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
46.56/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Wołów 2021

21
PODSKARBI Alicja 2012-06-27 Z/0314/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP TOMEK Tomaszów Mazowiecki 2021

22
PUŁAWSKA Beata 2011-12-31 Z/0604/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Brwinów 2021

23
STRZYŻ Liliana 2011-09-09 Z/0114/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
30.11/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP Ścinawa 2021

24
SZCZĘSNA Zofia 2012-05-28 Z/0137/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 3 Tomaszów Mazowiecki 2021

25
WAWNIKIEWICZ Ada 2012-02-15 Z/0206/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
43.90/20 MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2021

 
250 m kobiet (1) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Anna 2011-03-01 Z/0175/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 1 Elbląg 2021

2
BŁASZCZYK Maja 2011-04-09 Z/0242/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2021

3
BORKOWSKA Antonina 2011-04-24 Z/0197/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
48.93/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2021

4
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 Z/0196/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
38.46/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2021

5
CZECH Dominika 2010-11-02 Z/0104/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP Poznan 2021

6
DOROCKA JACH Ashley 2010-07-27 Z/0272/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2021

7
DROZDOWSKA Klara 2010-11-05 Z/0577/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2021

8
DYDEK Oliwia 2010-08-08 Z/0247/18

TAK

30.15/20 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2021

9
FUAWKA Nela 2010-10-08 Z/0126/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 8 Lubin 2021

10
FUROWICZ Maja 2010-10-24 Z/0743/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP Szklary Górne 2021

11
JESKE Zofia 2011-05-05 Z/0132/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Archidiecezjalna Katolicka Szkoła Podstawowa 2021

12
KOBUS Agata 2010-09-17 Z/0317/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
26.76/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Góra 2021

13
KRÓL Maja 2011-01-02 Z/0331/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

14
MACHNICKA Małgorzata 2010-09-11 Z/0196/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
33.03/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2021

15
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 Z/0098/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
29.90/20 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2021

16
ORDZIŃSKA Jagoda 2011-06-07 Z/0148/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

17
OSTROWSKA Maja 2010-11-20 Z/0133/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP ZAWADA Gnina Tomaszów Mazowiecki 2021

18
PERZYŃSKA Anna 2011-01-29 Z/0194/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
29.80/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2021

19
PLUTA Natalia 2011-02-17 Z/0243/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2021

20
POLAK Roksana 2010-07-23 Z/0083/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
30.20/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Sp Ujazd 2021

21
STASZEWSKA Aleksandra 2011-04-17 Z/0366/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Lubochnia 2021

22
STEC Julia 2011-01-16 Z/0105/20

TAK

31.11/20 SKŁ Górnik Sanok SP Trepcza 2021

23
STEMPAK Maja 2011-03-09 Z/0113/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2021

24
VERESHCHAHINA Renata 2010-09-14 Z/0098/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2021

25
WODZYŃSKA Maria 2011-06-20 Z/0180/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2021

 
250 m kobiet (2) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCHOWSKA Martyna 2012-06-14 Z/0210/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
47.50/20 MKS Cuprum Lubin Salezjańska SP Lubin 2021

2
CIOTKOWSKA Maja 2011-09-13 Z/0106/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2021

3
CZAJKOWSKA Michalina 2012-06-03 Z/0120/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
33.58/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP NR 12 Lubin 2021

4
CZERNIAWSKA Agata 2012-09-12 Z/0107/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin Salezjańska SP Lubin 2021

5
DĄBROWSKA Nikola 2011-11-14 Z/0352/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2021

6
GAWRON Hanna 2012-09-26 Z/0053/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
33.69/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2021

7
IWANEK Alicja 2011-08-26 Z/0181/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2021

8
JABRZYK Antonina 2011-10-16 Z/0187/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

9
JAWORSKA Antonina 2012-06-05 Z/0229/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2021

10
KACZOR Natasza 2012-02-22 Z/0312/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
29.77/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2021

11
KALETA Maja 2012-11-25 Z/0108/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin Salezjańska SP Lubin 2021

12
KOCAN Zuzanna 2011-11-25 Z/0179/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2021

13
KOPEĆ Gabriela 2012-07-23 Z/0181/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.28/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 10 Lubin 2021

14
LEWICKA Maja 2011-07-20 Z/0244/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2021

15
MAJA Kolawa 2012-11-26 Z/0280/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP NR 3 2021

16
MALEC Zofia 2012-06-21 Z/0353/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2021

17
MAŚLAK Julia 2012-05-11 Z/0109/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2021

18
MILNIKIEL Wiktoria 2012-01-22 Z/0115/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
29.62/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 3 Lubin 2021

19
MUSZYŃSKA Amelia 2012-01-11 Z/0746/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2021

20
NOWAK Maja 2012-03-26 Z/0185/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
46.56/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Wołów 2021

21
PODSKARBI Alicja 2012-06-27 Z/0314/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP TOMEK Tomaszów Mazowiecki 2021

22
PUŁAWSKA Beata 2011-12-31 Z/0604/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Brwinów 2021

23
STRZYŻ Liliana 2011-09-09 Z/0114/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
30.11/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP Ścinawa 2021

24
SZCZĘSNA Zofia 2012-05-28 Z/0137/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 3 Tomaszów Mazowiecki 2021

25
TELATYŃSKA Małgorzata 2011-09-24 Z/0207/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
38.10/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2021

26
WAWNIKIEWICZ Ada 2012-02-15 Z/0206/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
43.90/20 MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2021

 
250 m kobiet (2) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Anna 2011-03-01 Z/0175/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 1 Elbląg 2021

2
BŁASZCZYK Maja 2011-04-09 Z/0242/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2021

3
BORKOWSKA Antonina 2011-04-24 Z/0197/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
48.93/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2021

4
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 Z/0196/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
38.46/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2021

5
CZECH Dominika 2010-11-02 Z/0104/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP Poznan 2021

6
DOROCKA JACH Ashley 2010-07-27 Z/0272/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2021

7
DROZDOWSKA Klara 2010-11-05 Z/0577/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2021

8
DYDEK Oliwia 2010-08-08 Z/0247/18

TAK

30.15/20 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2021

9
FUAWKA Nela 2010-10-08 Z/0126/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 8 Lubin 2021

10
FUROWICZ Maja 2010-10-24 Z/0743/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP Szklary Górne 2021

11
JESKE Zofia 2011-05-05 Z/0132/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Archidiecezjalna Katolicka Szkoła Podstawowa 2021

12
KOBUS Agata 2010-09-17 Z/0317/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
26.76/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Góra 2021

13
KRÓL Maja 2011-01-02 Z/0331/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

14
MACHNICKA Małgorzata 2010-09-11 Z/0196/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
33.03/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2021

15
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 Z/0098/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
29.90/20 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2021

16
ORDZIŃSKA Jagoda 2011-06-07 Z/0148/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

17
OSTROWSKA Maja 2010-11-20 Z/0133/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP ZAWADA Gnina Tomaszów Mazowiecki 2021

18
PERZYŃSKA Anna 2011-01-29 Z/0194/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
29.80/20 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2021

19
PLUTA Natalia 2011-02-17 Z/0243/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2021

20
POLAK Roksana 2010-07-23 Z/0083/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
30.20/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Sp Ujazd 2021

21
STASZEWSKA Aleksandra 2011-04-17 Z/0366/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Lubochnia 2021

22
STEC Julia 2011-01-16 Z/0105/20

TAK

31.11/20 SKŁ Górnik Sanok SP Trepcza 2021

23
STEMPAK Maja 2011-03-09 Z/0113/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2021

24
VERESHCHAHINA Renata 2010-09-14 Z/0098/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2021

25
WODZYŃSKA Maria 2011-06-20 Z/0180/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2021

 
250 m kobiet (1) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCHOWSKA Martyna 2012-06-14 Z/0210/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
47.50/20 MKS Cuprum Lubin Salezjańska SP Lubin 2021

2
CIOTKOWSKA Maja 2011-09-13 Z/0106/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2021

3
CZAJKOWSKA Michalina 2012-06-03 Z/0120/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
33.58/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP NR 12 Lubin 2021

4
CZERNIAWSKA Agata 2012-09-12 Z/0107/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin Salezjańska SP Lubin 2021

5
DĄBROWSKA Nikola 2011-11-14 Z/0352/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2021

6
GAWRON Hanna 2012-09-26 Z/0053/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
33.69/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2021

7
IWANEK Alicja 2011-08-26 Z/0181/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2021

8
JABRZYK Antonina 2011-10-16 Z/0187/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

9
JAWORSKA Antonina 2012-06-05 Z/0229/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2021

10
KACZOR Natasza 2012-02-22 Z/0312/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
29.77/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2021

11
KALETA Maja 2012-11-25 Z/0108/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin Salezjańska SP Lubin 2021

12
KOCAN Zuzanna 2011-11-25 Z/0179/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2021

13
KOPEĆ Gabriela 2012-07-23 Z/0181/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.28/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 10 Lubin 2021

14
LEWICKA Maja 2011-07-20 Z/0244/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2021

15
MAJA Kolawa 2012-11-26 Z/0280/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP NR 3 2021

16
MALEC Zofia 2012-06-21 Z/0353/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2021

17
MAŚLAK Julia 2012-05-11 Z/0109/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2021

18
MILNIKIEL Wiktoria 2012-01-22 Z/0115/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
29.62/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 3 Lubin 2021

19
MUSZYŃSKA Amelia 2012-01-11 Z/0746/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2021

20
NOWAK Maja 2012-03-26 Z/0185/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
46.56/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Wołów 2021

21
PODSKARBI Alicja 2012-06-27 Z/0314/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP TOMEK Tomaszów Mazowiecki 2021

22
PUŁAWSKA Beata 2011-12-31 Z/0604/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Brwinów 2021

23
STRZYŻ Liliana 2011-09-09 Z/0114/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
30.11/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP Ścinawa 2021

24
SZCZĘSNA Zofia 2012-05-28 Z/0137/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 3 Tomaszów Mazowiecki 2021

25
TELATYŃSKA Małgorzata 2011-09-24 Z/0207/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
38.10/20 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2021

26
WAWNIKIEWICZ Ada 2012-02-15 Z/0206/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
43.90/20 MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2021

 
500 m kobiet (2) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Anna 2011-03-01 Z/0175/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:10.92 1:10.92/21 KS Orzeł Elbląg SP 1 Elbląg 2021

2
BŁASZCZYK Maja 2011-04-09 Z/0242/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:08.05 1:08.05/21 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2021

3
BORKOWSKA Antonina 2011-04-24 Z/0197/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2021

4
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 Z/0196/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2021

5
CZECH Dominika 2010-11-02 Z/0104/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:05.63 1:05.63/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP Poznan 2021

6
DOROCKA JACH Ashley 2010-07-27 Z/0272/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2021

7
DROZDOWSKA Klara 2010-11-05 Z/0577/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2021

8
DYDEK Oliwia 2010-08-08 Z/0247/18

TAK

50.27 50.27/21 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2021

9
FUAWKA Nela 2010-10-08 Z/0126/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 8 Lubin 2021

10
FUROWICZ Maja 2010-10-24 Z/0743/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP Szklary Górne 2021

11
JESKE Zofia 2011-05-05 Z/0132/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
53.28 53.28/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Archidiecezjalna Katolicka Szkoła Podstawowa 2021

12
KOBUS Agata 2010-09-17 Z/0317/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
47.52 47.52/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Góra 2021

13
KRÓL Maja 2011-01-02 Z/0331/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
1:07.91 58.98/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

14
MACHNICKA Małgorzata 2010-09-11 Z/0196/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
53.61 53.61/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2021

15
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 Z/0098/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
51.79 51.79/21 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2021

16
ORDZIŃSKA Jagoda 2011-06-07 Z/0148/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
57.02 57.02/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

17
OSTROWSKA Maja 2010-11-20 Z/0133/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
51.01 51.01/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP ZAWADA Gnina Tomaszów Mazowiecki 2021

18
PERZYŃSKA Anna 2011-01-29 Z/0194/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2021

19
PLUTA Natalia 2011-02-17 Z/0243/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:12.63 1:12.63/21 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2021

20
POLAK Roksana 2010-07-23 Z/0083/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:05.37 51.95/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Sp Ujazd 2021

21
STASZEWSKA Aleksandra 2011-04-17 Z/0366/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:13.00 1:13.00/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Lubochnia 2021

22
STEC Julia 2011-01-16 Z/0105/20

TAK

55.34 55.34/21 SKŁ Górnik Sanok SP Trepcza 2021

23
STEMPAK Maja 2011-03-09 Z/0113/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2021

24
VERESHCHAHINA Renata 2010-09-14 Z/0098/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
56.50 56.50/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2021

25
WODZYŃSKA Maria 2011-06-20 Z/0180/19

TAK

53.96 53.96/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2021

 
500 m kobiet (1) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Anna 2011-03-01 Z/0175/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:10.92 1:10.92/21 KS Orzeł Elbląg SP 1 Elbląg 2021

2
BŁASZCZYK Maja 2011-04-09 Z/0242/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:08.05 1:08.05/21 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2021

3
BORKOWSKA Antonina 2011-04-24 Z/0197/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2021

4
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 Z/0196/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2021

5
CZECH Dominika 2010-11-02 Z/0104/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:05.63 1:05.63/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP Poznan 2021

6
DOROCKA JACH Ashley 2010-07-27 Z/0272/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2021

7
DROZDOWSKA Klara 2010-11-05 Z/0577/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2021

8
DYDEK Oliwia 2010-08-08 Z/0247/18

TAK

50.27 50.27/21 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2021

9
FUAWKA Nela 2010-10-08 Z/0126/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 8 Lubin 2021

10
FUROWICZ Maja 2010-10-24 Z/0743/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP Szklary Górne 2021

11
JESKE Zofia 2011-05-05 Z/0132/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
53.28 53.28/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Archidiecezjalna Katolicka Szkoła Podstawowa 2021

12
KOBUS Agata 2010-09-17 Z/0317/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
47.52 47.52/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Góra 2021

13
KRÓL Maja 2011-01-02 Z/0331/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
1:07.91 58.98/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

14
MACHNICKA Małgorzata 2010-09-11 Z/0196/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
53.61 53.61/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2021

15
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 Z/0098/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
51.79 51.79/21 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2021

16
ORDZIŃSKA Jagoda 2011-06-07 Z/0148/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
57.02 57.02/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

17
OSTROWSKA Maja 2010-11-20 Z/0133/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
51.01 51.01/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP ZAWADA Gnina Tomaszów Mazowiecki 2021

18
PERZYŃSKA Anna 2011-01-29 Z/0194/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2021

19
PLUTA Natalia 2011-02-17 Z/0243/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:12.63 1:12.63/21 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2021

20
POLAK Roksana 2010-07-23 Z/0083/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:05.37 51.95/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Sp Ujazd 2021

21
STASZEWSKA Aleksandra 2011-04-17 Z/0366/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:13.00 1:13.00/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Lubochnia 2021

22
STEC Julia 2011-01-16 Z/0105/20

TAK

55.34 55.34/21 SKŁ Górnik Sanok SP Trepcza 2021

23
STEMPAK Maja 2011-03-09 Z/0113/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2021

24
VERESHCHAHINA Renata 2010-09-14 Z/0098/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
56.50 56.50/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2021

25
WODZYŃSKA Maria 2011-06-20 Z/0180/19

TAK

53.96 53.96/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2021

 
500 m kobiet (1) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Julia 2009-08-04 Z/0211/17

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
50.95 50.95/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2021

2
CHARYTON Julia 2010-04-15 Z/0003/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
57.41 57.41/21 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2021

3
CZWERENKO Justyna 2009-12-12 Z/0270/18

TAK

59.52/21 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2021

4
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0058/18

TAK

49.28/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SSP MTE Milanówek 2021

5
DUDEK Wiktoria 2010-03-21 Z/0284/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
55.90 55.90/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP BOLESŁAWIEC 2021

6
FĄFROWICZ Justyna 2009-09-29 Z/0203/19

TAK

54.24 54.24/21 MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2021

7
GARBACZEWSKA Dominika 2009-11-23 Z/0253/19

TAK

53.54 53.54/21 MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2021

8
GAWORECKI Nikola 2009-12-02 Z/0657/20

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2021

9
GOWOREK Michalina 2010-03-18 Z/0197/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.61 50.61/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2021

10
HABERA Roksana 2009-11-12 Z/0063/21

TAK

1:02.77 1:02.77/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój ZSP NR2 KUDOWA-ZDRÓJ 2021

11
JÓŹWIK Julia 2009-12-02 Z/0063/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
50.73 50.73/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP LUBOCHNIA 2021

12
KACZOR Amelia 2010-04-18 Z/0318/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.57 50.50/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2021

13
KACZOR Julia 2010-04-18 Z/0313/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
49.09 49.09/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2021

14
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

54.15 54.15/21 MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2021

15
KOPEĆ Sandra 2009-09-11 Z/0102/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:20.59/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 10 Lubin 2021

16
LASKA Maja 2010-06-29 Z/0214/20

TAK

1:03.95/21 MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2021

17
LEJMAN Nadia 2009-12-16 Z/0239/19

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
53.20 53.20/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2021

18
MACIEJEWSKA Zofia 2010-04-27 Z/0058/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
1:06.64 1:03.19/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2021

19
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

55.80/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2021

20
MESZKA Dominika 2009-08-02 Z/0090/18

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
54.89 54.89/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2021

21
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 Z/0198/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.03 50.03/21 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2021

22
NOWAK Agata 2010-05-17 Z/0191/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:06.31 1:06.31/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP SZKLARY GÓRNE 2021

23
OBIREK Hanna 2010-03-09 Z/0088/18

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
49.00 49.00/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2021

24
PAWLIK Zofia 2009-10-28 Z/0238/19

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
53.94 53.94/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2021

25
ROLA Oliwia 2010-06-02 Z/0279/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:07.92 1:07.92/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 w Lubinie 2021

26
RUDNICKA Lena 2010-04-13 Z/0124/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.12 50.12/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 w Lubinie 2021

27
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

49.15 49.15/21 MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2021

28
STAŚKIEWICZ Julia 2010-02-03 Z/0236/19

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
50.97 50.97/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2021

29
SUROWIEC Aleksandra 2009-07-14 Z/0143/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.43 50.43/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

30
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 Z/0174/19

TAK

45.47 45.36/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

 
500 m kobiet (1) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0045/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
46.76 46.76/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP NR 12 Lubin 2021

2
DOMAŃSKA Antonina 2008-08-26 Z/0100/18

TAK

51.84 51.84/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2021

3
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0078/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
44.90 44.90/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2021

4
GRZYB Natalia 2009-01-31 Z/0119/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
54.24/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2021

5
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0135/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
48.53 48.53/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

6
JAROSZ Oliwia 2008-08-10 Z/0103/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
54.77 53.57/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Szkoła w Chobieni 2021

7
KONDASZEWSKA Lena 2008-08-16 Z/0149/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
49.82 49.82/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

8
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

46.95 46.68/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 1 Grodzisk Mazowiecki 2021

9
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

44.76 44.76/21 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2021

10
LIP Aleksandra 2009-02-12 Z/0279/18

TAK

51.43 51.33/21 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2021

11
MICHTA Nadia 2009-04-06 Z/0319/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
54.19 53.24/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim 2021

12
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
46.55 46.55/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2021

13
NOWAK Olimpia 2009-04-08 Z/0314/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
45.14 44.95/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Wołów 2021

14
PAPIS Hania 2009-02-21 Z/0316/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
46.23/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2021

15
PIETRAK Julia 2009-04-07 Z/0146/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
48.33 48.33/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

16
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0079/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
48.28 48.28/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Sp Komorów 2021

17
PYTLOWANY Maja 2008-07-10 Z/0248/18

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
47.92 47.92/21 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2021

18
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 Z/0101/16

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
47.13 46.66/21 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2021

19
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0145/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
49.28 49.28/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

20
SOSNOWSKA Maja 2009-05-10 Z/0136/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
52.72 52.72/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim 2021

21
STRZECHOWSKA Daria 2009-02-19 Z/0278/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:00.48 1:00.48/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 8 Lubin 2021

22
STRZELCZYK Patrycja 2008-12-05 Z/0114/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2021

23
TELATYŃSKA Hanna 2009-02-05 Z/0177/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
56.31/21 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2021

24
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0151/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
45.47 45.29/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

25
WERYSZKO Lena 2008-09-18 Z/0110/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
54.36 54.10/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 9 Lubin 2021

26
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 Z/0140/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
43.95 43.95/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

27
WROŃSKA Jagna 2008-09-25 Z/0289/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
50.33 50.33/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim 2021

28
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
49.28 49.28/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2021

29
ZAJĄC Emilia 2008-07-30 Z/0194/17

TAK

50.07/21 SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2021

30
ZIELIŃSKA Nadia 2009-01-04 Z/0104/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
54.95 54.95/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 8 Lubin 2021

 
500 m kobiet (2) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Julia 2009-08-04 Z/0211/17

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
50.95 50.95/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2021

2
CHARYTON Julia 2010-04-15 Z/0003/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
57.41 57.41/21 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2021

3
CZWERENKO Justyna 2009-12-12 Z/0270/18

TAK

59.52/21 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2021

4
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0058/18

TAK

49.28/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SSP MTE Milanówek 2021

5
DUDEK Wiktoria 2010-03-21 Z/0284/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
55.90 55.90/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP BOLESŁAWIEC 2021

6
FĄFROWICZ Justyna 2009-09-29 Z/0203/19

TAK

54.24 54.24/21 MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2021

7
GARBACZEWSKA Dominika 2009-11-23 Z/0253/19

TAK

53.54 53.54/21 MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2021

8
GAWORECKI Nikola 2009-12-02 Z/0657/20

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2021

9
GOWOREK Michalina 2010-03-18 Z/0197/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.61 50.61/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2021

10
HABERA Roksana 2009-11-12 Z/0063/21

TAK

1:02.77 1:02.77/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój ZSP NR2 KUDOWA-ZDRÓJ 2021

11
JÓŹWIK Julia 2009-12-02 Z/0063/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
50.73 50.73/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP LUBOCHNIA 2021

12
KACZOR Amelia 2010-04-18 Z/0318/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.57 50.50/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2021

13
KACZOR Julia 2010-04-18 Z/0313/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
49.09 49.09/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2021

14
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

54.15 54.15/21 MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2021

15
KOPEĆ Sandra 2009-09-11 Z/0102/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:20.59/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 10 Lubin 2021

16
LASKA Maja 2010-06-29 Z/0214/20

TAK

1:03.95/21 MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2021

17
LEJMAN Nadia 2009-12-16 Z/0239/19

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
53.20 53.20/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2021

18
MACIEJEWSKA Zofia 2010-04-27 Z/0058/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
1:06.64 1:03.19/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2021

19
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

55.80/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2021

20
MESZKA Dominika 2009-08-02 Z/0090/18

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
54.89 54.89/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2021

21
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 Z/0198/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.03 50.03/21 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2021

22
NOWAK Agata 2010-05-17 Z/0191/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:06.31 1:06.31/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP SZKLARY GÓRNE 2021

23
OBIREK Hanna 2010-03-09 Z/0088/18

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
49.00 49.00/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2021

24
PAWLIK Zofia 2009-10-28 Z/0238/19

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
53.94 53.94/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2021

25
ROLA Oliwia 2010-06-02 Z/0279/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:07.92 1:07.92/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 w Lubinie 2021

26
RUDNICKA Lena 2010-04-13 Z/0124/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.12 50.12/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 w Lubinie 2021

27
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

49.15 49.15/21 MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2021

28
STAŚKIEWICZ Julia 2010-02-03 Z/0236/19

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
50.97 50.97/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2021

29
SUROWIEC Aleksandra 2009-07-14 Z/0143/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.43 50.43/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

30
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 Z/0174/19

TAK

45.47 45.36/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

 
500 m kobiet (2) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0045/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
46.76 46.76/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP NR 12 Lubin 2021

2
DOMAŃSKA Antonina 2008-08-26 Z/0100/18

TAK

51.84 51.84/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2021

3
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0078/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
44.90 44.90/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2021

4
GRZYB Natalia 2009-01-31 Z/0119/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
54.24/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2021

5
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0135/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
48.53 48.53/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

6
JAROSZ Oliwia 2008-08-10 Z/0103/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
54.77 53.57/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Szkoła w Chobieni 2021

7
KONDASZEWSKA Lena 2008-08-16 Z/0149/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
49.82 49.82/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

8
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

46.95 46.68/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 1 Grodzisk Mazowiecki 2021

9
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

44.76 44.76/21 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2021

10
LIP Aleksandra 2009-02-12 Z/0279/18

TAK

51.43 51.33/21 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2021

11
MICHTA Nadia 2009-04-06 Z/0319/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
54.19 53.24/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim 2021

12
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
46.55 46.55/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2021

13
NOWAK Olimpia 2009-04-08 Z/0314/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
45.14 44.95/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Wołów 2021

14
PAPIS Hania 2009-02-21 Z/0316/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
46.23/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2021

15
PIETRAK Julia 2009-04-07 Z/0146/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
48.33 48.33/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

16
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0079/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
48.28 48.28/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Sp Komorów 2021

17
PYTLOWANY Maja 2008-07-10 Z/0248/18

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
47.92 47.92/21 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2021

18
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 Z/0101/16

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
47.13 46.66/21 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2021

19
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0145/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
49.28 49.28/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

20
SOSNOWSKA Maja 2009-05-10 Z/0136/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
52.72 52.72/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim 2021

21
STRZECHOWSKA Daria 2009-02-19 Z/0278/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:00.48 1:00.48/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 8 Lubin 2021

22
STRZELCZYK Patrycja 2008-12-05 Z/0114/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2021

23
TELATYŃSKA Hanna 2009-02-05 Z/0177/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
56.31/21 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2021

24
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0151/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
45.47 45.29/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

25
WERYSZKO Lena 2008-09-18 Z/0110/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
54.36 54.10/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 9 Lubin 2021

26
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 Z/0140/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
43.95 43.95/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

27
WROŃSKA Jagna 2008-09-25 Z/0289/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
50.33 50.33/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim 2021

28
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
49.28 49.28/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2021

29
ZAJĄC Emilia 2008-07-30 Z/0194/17

TAK

50.07/21 SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2021

30
ZIELIŃSKA Nadia 2009-01-04 Z/0104/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
54.95 54.95/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 8 Lubin 2021

 
500 m kobiet (3) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Julia 2009-08-04 Z/0211/17

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
50.95 50.95/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2021

2
CHARYTON Julia 2010-04-15 Z/0003/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
57.41 57.41/21 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2021

3
CZWERENKO Justyna 2009-12-12 Z/0270/18

TAK

59.52/21 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2021

4
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0058/18

TAK

49.28/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SSP MTE Milanówek 2021

5
DUDEK Wiktoria 2010-03-21 Z/0284/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
55.90 55.90/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP BOLESŁAWIEC 2021

6
FĄFROWICZ Justyna 2009-09-29 Z/0203/19

TAK

54.24 54.24/21 MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2021

7
GARBACZEWSKA Dominika 2009-11-23 Z/0253/19

TAK

53.54 53.54/21 MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2021

8
GAWORECKI Nikola 2009-12-02 Z/0657/20

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2021

9
GOWOREK Michalina 2010-03-18 Z/0197/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.61 50.61/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2021

10
HABERA Roksana 2009-11-12 Z/0063/21

TAK

1:02.77 1:02.77/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój ZSP NR2 KUDOWA-ZDRÓJ 2021

11
JÓŹWIK Julia 2009-12-02 Z/0063/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
50.73 50.73/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP LUBOCHNIA 2021

12
KACZOR Amelia 2010-04-18 Z/0318/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.57 50.50/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2021

13
KACZOR Julia 2010-04-18 Z/0313/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
49.09 49.09/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2021

14
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

54.15 54.15/21 MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2021

15
KOPEĆ Sandra 2009-09-11 Z/0102/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:20.59/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 10 Lubin 2021

16
LASKA Maja 2010-06-29 Z/0214/20

TAK

1:03.95/21 MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2021

17
LEJMAN Nadia 2009-12-16 Z/0239/19

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
53.20 53.20/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2021

18
MACIEJEWSKA Zofia 2010-04-27 Z/0058/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
1:06.64 1:03.19/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2021

19
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

55.80/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2021

20
MESZKA Dominika 2009-08-02 Z/0090/18

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
54.89 54.89/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2021

21
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 Z/0198/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.03 50.03/21 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2021

22
NOWAK Agata 2010-05-17 Z/0191/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:06.31 1:06.31/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP SZKLARY GÓRNE 2021

23
OBIREK Hanna 2010-03-09 Z/0088/18

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
49.00 49.00/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2021

24
PAWLIK Zofia 2009-10-28 Z/0238/19

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
53.94 53.94/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2021

25
ROLA Oliwia 2010-06-02 Z/0279/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:07.92 1:07.92/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 w Lubinie 2021

26
RUDNICKA Lena 2010-04-13 Z/0124/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.12 50.12/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 w Lubinie 2021

27
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

49.15 49.15/21 MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2021

28
STAŚKIEWICZ Julia 2010-02-03 Z/0236/19

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
50.97 50.97/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2021

29
SUROWIEC Aleksandra 2009-07-14 Z/0143/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.43 50.43/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

30
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 Z/0174/19

TAK

45.47 45.36/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

 
500 m kobiet (3) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0045/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
46.76 46.76/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP NR 12 Lubin 2021

2
DOMAŃSKA Antonina 2008-08-26 Z/0100/18

TAK

51.84 51.84/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2021

3
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0078/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
44.90 44.90/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2021

4
GRZYB Natalia 2009-01-31 Z/0119/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
54.24/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2021

5
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0135/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
48.53 48.53/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

6
JAROSZ Oliwia 2008-08-10 Z/0103/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
54.77 53.57/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Szkoła w Chobieni 2021

7
KONDASZEWSKA Lena 2008-08-16 Z/0149/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
49.82 49.82/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

8
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

46.95 46.68/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 1 Grodzisk Mazowiecki 2021

9
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

44.76 44.76/21 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2021

10
LIP Aleksandra 2009-02-12 Z/0279/18

TAK

51.43 51.33/21 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2021

11
MICHTA Nadia 2009-04-06 Z/0319/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
54.19 53.24/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim 2021

12
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
46.55 46.55/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2021

13
NOWAK Olimpia 2009-04-08 Z/0314/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
45.14 44.95/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Wołów 2021

14
PAPIS Hania 2009-02-21 Z/0316/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
46.23/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2021

15
PIETRAK Julia 2009-04-07 Z/0146/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
48.33 48.33/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

16
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0079/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
48.28 48.28/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Sp Komorów 2021

17
PYTLOWANY Maja 2008-07-10 Z/0248/18

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
47.92 47.92/21 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2021

18
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 Z/0101/16

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
47.13 46.66/21 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2021

19
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0145/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
49.28 49.28/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

20
SOSNOWSKA Maja 2009-05-10 Z/0136/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
52.72 52.72/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim 2021

21
STRZECHOWSKA Daria 2009-02-19 Z/0278/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:00.48 1:00.48/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 8 Lubin 2021

22
STRZELCZYK Patrycja 2008-12-05 Z/0114/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2021

23
TELATYŃSKA Hanna 2009-02-05 Z/0177/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
56.31/21 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2021

24
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0151/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
45.47 45.29/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

25
WERYSZKO Lena 2008-09-18 Z/0110/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
54.36 54.10/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 9 Lubin 2021

26
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 Z/0140/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
43.95 43.95/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

27
WROŃSKA Jagna 2008-09-25 Z/0289/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
50.33 50.33/21 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim 2021

28
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
49.28 49.28/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2021

29
ZAJĄC Emilia 2008-07-30 Z/0194/17

TAK

50.07/21 SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2021

30
ZIELIŃSKA Nadia 2009-01-04 Z/0104/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
54.95 54.95/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 8 Lubin 2021

 
500 m kobiet (4) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Julia 2009-08-04 Z/0211/17

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
50.95 50.95/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2021

2
CHARYTON Julia 2010-04-15 Z/0003/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
57.41 57.41/21 KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2021

3
CZWERENKO Justyna 2009-12-12 Z/0270/18

TAK

59.52/21 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2021

4
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0058/18

TAK

49.28/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SSP MTE Milanówek 2021

5
DUDEK Wiktoria 2010-03-21 Z/0284/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
55.90 55.90/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP BOLESŁAWIEC 2021

6
FĄFROWICZ Justyna 2009-09-29 Z/0203/19

TAK

54.24 54.24/21 MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2021

7
GARBACZEWSKA Dominika 2009-11-23 Z/0253/19

TAK

53.54 53.54/21 MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2021

8
GAWORECKI Nikola 2009-12-02 Z/0657/20

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2021

9
GOWOREK Michalina 2010-03-18 Z/0197/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.61 50.61/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2021

10
HABERA Roksana 2009-11-12 Z/0063/21

TAK

1:02.77 1:02.77/21 UKS Orlica Duszniki Zdrój ZSP NR2 KUDOWA-ZDRÓJ 2021

11
JÓŹWIK Julia 2009-12-02 Z/0063/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
50.73 50.73/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP LUBOCHNIA 2021

12
KACZOR Amelia 2010-04-18 Z/0318/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.57 50.50/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2021

13
KACZOR Julia 2010-04-18 Z/0313/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
49.09 49.09/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2021

14
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

54.15 54.15/21 MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2021

15
KOPEĆ Sandra 2009-09-11 Z/0102/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:20.59/20 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 10 Lubin 2021

16
LASKA Maja 2010-06-29 Z/0214/20

TAK

1:03.95/21 MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2021

17
LEJMAN Nadia 2009-12-16 Z/0239/19

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
53.20 53.20/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2021

18
MACIEJEWSKA Zofia 2010-04-27 Z/0058/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
1:06.64 1:03.19/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2021

19
MAMCARZ Martyna 2009-11-14 Z/0180/18

TAK

55.80/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2021

20
MESZKA Dominika 2009-08-02 Z/0090/18

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
54.89 54.89/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2021

21
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 Z/0198/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.03 50.03/21 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2021

22
NOWAK Agata 2010-05-17 Z/0191/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:06.31 1:06.31/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP SZKLARY GÓRNE 2021

23
OBIREK Hanna 2010-03-09 Z/0088/18

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
49.00 49.00/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2021

24
PAWLIK Zofia 2009-10-28 Z/0238/19

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
53.94 53.94/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2021

25
ROLA Oliwia 2010-06-02 Z/0279/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:07.92 1:07.92/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 w Lubinie 2021

26
RUDNICKA Lena 2010-04-13 Z/0124/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.12 50.12/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 w Lubinie 2021

27
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

49.15 49.15/21 MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2021

28
STAŚKIEWICZ Julia 2010-02-03 Z/0236/19

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
50.97 50.97/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2021

29
SUROWIEC Aleksandra 2009-07-14 Z/0143/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
50.43 50.43/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

30
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 Z/0174/19

TAK

45.47 45.36/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

 
1000 m kobiet D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0045/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP NR 12 Lubin 2021

2
DOMAŃSKA Antonina 2008-08-26 Z/0100/18

TAK

1:50.18/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2021

3
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0078/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:48.44/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2021

4
GRZYB Natalia 2009-01-31 Z/0119/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2021

5
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0135/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:43.73/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

6
JAROSZ Oliwia 2008-08-10 Z/0103/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Szkoła w Chobieni 2021

7
KONDASZEWSKA Lena 2008-08-16 Z/0149/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:48.41/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

8
KOSIACKA Antonina 2008-11-03 Z/0056/18

TAK

1:39.94/21 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 1 Grodzisk Mazowiecki 2021

9
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

1:28.36 1:28.36/21 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2021

10
LIP Aleksandra 2009-02-12 Z/0279/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2021

11
MICHTA Nadia 2009-04-06 Z/0319/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim 2021

12
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2021

13
NOWAK Olimpia 2009-04-08 Z/0314/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:35.67/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Wołów 2021

14
PAPIS Hania 2009-02-21 Z/0316/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:42.20/21 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2021

15
PIETRAK Julia 2009-04-07 Z/0146/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:48.41/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

16
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0079/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:49.39/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Sp Komorów 2021

17
PYTLOWANY Maja 2008-07-10 Z/0248/18

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
1:53.25/20 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2021

18
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 Z/0101/16

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:46.35/20 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2021

19
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0145/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

20
SOSNOWSKA Maja 2009-05-10 Z/0136/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim 2021

21
STRZECHOWSKA Daria 2009-02-19 Z/0278/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 8 Lubin 2021

22
STRZELCZYK Patrycja 2008-12-05 Z/0114/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2021

23
TELATYŃSKA Hanna 2009-02-05 Z/0177/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2021

24
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0151/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:35.07/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

25
WERYSZKO Lena 2008-09-18 Z/0110/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 9 Lubin 2021

26
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 Z/0140/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
1:35.39/21 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

27
WROŃSKA Jagna 2008-09-25 Z/0289/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP Niewiadów w Tomaszowie Mazowieckim 2021

28
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
1:48.40/21 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2021

29
ZAJĄC Emilia 2008-07-30 Z/0194/17

TAK

1:52.60/21 SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2021

30
ZIELIŃSKA Nadia 2009-01-04 Z/0104/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 8 Lubin 2021

 
Sztafeta kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Anna 2011-03-01 Z/0175/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 1 Elbląg 2021

2
BŁASZCZYK Maja 2011-04-09 Z/0242/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2021

3
BORKOWSKA Antonina 2011-04-24 Z/0197/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2021

4
BUCHOWSKA Martyna 2012-06-14 Z/0210/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin Salezjańska SP Lubin 2021

5
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 Z/0196/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2021

6
CIOTKOWSKA Maja 2011-09-13 Z/0106/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2021

7
CZAJKOWSKA Michalina 2012-06-03 Z/0120/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP NR 12 Lubin 2021

8
CZECH Dominika 2010-11-02 Z/0104/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP Poznan 2021

9
CZERNIAWSKA Agata 2012-09-12 Z/0107/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin Salezjańska SP Lubin 2021

10
DĄBROWSKA Nikola 2011-11-14 Z/0352/20

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2021

11
DOROCKA JACH Ashley 2010-07-27 Z/0272/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2021

12
DROZDOWSKA Klara 2010-11-05 Z/0577/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2021

13
DYDEK Oliwia 2010-08-08 Z/0247/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2021

14
FUAWKA Nela 2010-10-08 Z/0126/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 8 Lubin 2021

15
FUROWICZ Maja 2010-10-24 Z/0743/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP Szklary Górne 2021

16
GAWRON Hanna 2012-09-26 Z/0053/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2021

17
IWANEK Alicja 2011-08-26 Z/0181/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2021

18
JABRZYK Antonina 2011-10-16 Z/0187/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

19
JAWORSKA Antonina 2012-06-05 Z/0229/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2021

20
JESKE Zofia 2011-05-05 Z/0132/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki Archidiecezjalna Katolicka Szkoła Podstawowa 2021

21
KACZOR Natasza 2012-02-22 Z/0312/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2021

22
KALETA Maja 2012-11-25 Z/0108/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin Salezjańska SP Lubin 2021

23
KOBUS Agata 2010-09-17 Z/0317/18

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Góra 2021

24
KOCAN Zuzanna 2011-11-25 Z/0179/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa 2021

25
KOPEĆ Gabriela 2012-07-23 Z/0181/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 10 Lubin 2021

26
KRÓL Maja 2011-01-02 Z/0331/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

27
LEWICKA Maja 2011-07-20 Z/0244/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2021

28
MACHNICKA Małgorzata 2010-09-11 Z/0196/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2021

29
MAJA Kolawa 2012-11-26 Z/0280/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP NR 3 2021

30
MALEC Zofia 2012-06-21 Z/0353/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2021

31
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 Z/0098/17

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2021

32
MAŚLAK Julia 2012-05-11 Z/0109/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2021

33
MILNIKIEL Wiktoria 2012-01-22 Z/0115/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 3 Lubin 2021

34
MUSZYŃSKA Amelia 2012-01-11 Z/0746/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2021

35
NOWAK Maja 2012-03-26 Z/0185/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Wołów 2021

36
ORDZIŃSKA Jagoda 2011-06-07 Z/0148/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

37
OSTROWSKA Maja 2010-11-20 Z/0133/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP ZAWADA Gnina Tomaszów Mazowiecki 2021

38
PERZYŃSKA Anna 2011-01-29 Z/0194/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2021

39
PLUTA Natalia 2011-02-17 Z/0243/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Orzeł Elbląg SP 19 Elbląg 2021

40
PODSKARBI Alicja 2012-06-27 Z/0314/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP TOMEK Tomaszów Mazowiecki 2021

41
POLAK Roksana 2010-07-23 Z/0083/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki Sp Ujazd 2021

42
PUŁAWSKA Beata 2011-12-31 Z/0604/20

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki sp 2 Brwinów 2021

43
STASZEWSKA Aleksandra 2011-04-17 Z/0366/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Lubochnia 2021

44
STEC Julia 2011-01-16 Z/0105/20

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP Trepcza 2021

45
STEMPAK Maja 2011-03-09 Z/0113/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
MKS Cuprum Lubin SP 14 Lubin 2021

46
STRZYŻ Liliana 2011-09-09 Z/0114/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP Ścinawa 2021

47
SZCZĘSNA Zofia 2012-05-28 Z/0137/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki SP 3 Tomaszów Mazowiecki 2021

48
VERESHCHAHINA Renata 2010-09-14 Z/0098/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2021

49
WAWNIKIEWICZ Ada 2012-02-15 Z/0206/20

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2021

50
WODZYŃSKA Maria 2011-06-20 Z/0180/19

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SP 2 Grodzisk Mazowiecki 2021

 
Sztafeta kobiet 2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Julia 2009-08-04 Z/0211/17

TAK

BRAK
POTWIERDZENIA
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2021

2
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0045/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP NR 12 Lubin 2021

3
CZWERENKO Justyna 2009-12-12 Z/0270/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2021

4
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0058/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SSP MTE Milanówek 2021

5
DOMAŃSKA Antonina 2008-08-26 Z/0100/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2021

6
DUDEK Wiktoria 2010-03-21 Z/0284/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP BOLESŁAWIEC 2021

7
FĄFROWICZ Justyna 2009-09-29 Z/0203/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2021

8
GARBACZEWSKA Dominika 2009-11-23 Z/0253/19

TAK

MKS Cuprum Lubin NSP SMS Lubin 2021

9
GAWORECKI Nikola 2009-12-02 Z/0657/20

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2021

10
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0078/21

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2021

11
GOWOREK Michalina 2010-03-18 Z/0197/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2021

12
GRZYB Natalia 2009-01-31 Z/0119/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2021

13
HABERA Roksana 2009-11-12 Z/0063/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój ZSP NR2 KUDOWA-ZDRÓJ 2021

14
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0135/19

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2021

15
JAROSZ Oliwia 2008-08-10 Z/0103/20

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Szkoła w Chobieni 2021

16
JÓŹWIK Julia 2009-12-02 Z/0063/20