Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców
Gdańsk, 30-31 marca 2019
 
Kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIECKA Karolina 1996-10-04 Z/0142/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2018

2
GAJDA Klaudia 1999-02-28 Z/0023/16

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

3
GAŁAJ Aleksandra 1997-01-26 Z/0170/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

4
GAWLICA Oliwia 1996-09-02 Z/0235/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

5
KARCZYŃSKA Kamila 1997-12-04 Z/0315/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

6
MALISZEWSKA Natalia 1995-09-16 Z/0319/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

7
MAZUR Nikola 1995-11-05 Z/0929/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

8
MIŁKOWSKA Karolina 1999-06-06 Z/0323/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

9
SUROWIEC Marika 1998-01-22 Z/0159/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2018

10
SUROWIEC Weronika 1999-06-14 Z/0160/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2018

11
SUT Dominika 1998-01-06 Z/0173/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

12
WARAKOMSKA Magdalena 1997-03-27 Z/0177/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

 
Juniorki C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 Z/0018/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

2
CARBONE Adrianna 2004-12-07 Z/0027/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2018

3
CHILIMONIUK Kinga 2004-10-29 Z/0052/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

4
CZABAN Aleksandra 2003-07-10 Z/0157/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

5
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08 Z/0019/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

6
DĄBROWSKA Maja 2004-02-12 Z/0037/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

7
DOBOSZ Maria 2003-07-30 Z/0522/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2018

8
GIERCZAK Klaudia 2004-06-01 Z/0050/17

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

9
GRZĘDZIELEWSKA Natalia 2003-11-06 Z/0020/16

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

10
KONECKA Wiktoria 2004-04-21 Z/0220/17

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

11
KOPANIA Katarzyna 2005-02-08 Z/0219/17

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

12
KRUPIŃSKA Zuzanna 2004-04-21 Z/0159/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

13
KRUTYSZA Julia 2004-06-01 Z/0328/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

14
KUCHTA Martyna 2005-02-15 Z/0909/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2018

15
MACIEJEWSKA Ewelina 2005-03-15 Z/0041/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

16
MACIEJEWSKA Gabriela 2005-02-02 Z/0026/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

17
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 Z/0042/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

18
MARKOWSKA Weronika 2004-11-17 Z/0342/18

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

19
MAZUR Emma 2004-03-10 Z/0031/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2018

20
MICHALSKA Julia 2004-06-11 Z/0196/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

21
OLESIŃSKA Aleksandra 2005-06-06 Z/0341/18

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

22
PAŁCZYŃSKA Malwina 2004-05-08 Z/0218/17

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

23
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 Z/0043/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

24
REINDL Katarzyna 2004-11-28 Z/0150/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2018

25
RĘKAS Marta 2003-11-10 Z/0856/15

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2018

26
SAGANEK Kamila 2005-01-30 Z/0054/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

27
SIENKIEWICZ Sandra 2004-07-14 Z/0032/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2018

28
SZPUDA Maja 2003-11-09 Z/0168/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

29
SZUMSKA Sara 2004-06-07 Z/0046/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

30
TEJER Martyna 2003-10-10 Z/0860/15

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2018

31
TYLMAN Kamila 2003-10-30 Z/0170/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

32
WORONIEWSKA Maria 2005-05-30 Z/0030/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

33
ZALEWSKA Dominika 2004-01-19 Z/0048/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

34
ZIELENKIEWICZ Natalia 2004-07-02 Z/0055/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

35
ZYCH Magdalena 2004-02-18 Z/0206/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

36
ŻEMIEROWSKA Gabriela 2003-07-31 Z/0171/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

 
Mężczyźni
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Paweł 1999-04-21 Z/0280/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

2
BAKALARZ Jakub 1996-04-08 Z/0140/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2018

3
BARTOSIAK Mateusz 1996-09-09 Z/0167/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

4
BIELECKI Bartosz 1998-05-20 Z/0283/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

5
GRABOWICZ Dawid 1996-05-11 Z/0217/17

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

6
HYDZIK Sebastian 1997-05-19 Z/0032/16

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

7
JANICKI Sebastian 1998-02-01 Z/0783/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

8
KĘDZIORA Łukasz 1996-08-22 Z/0188/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

9
KUCZYŃSKI Łukasz 1999-06-23 Z/0296/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

10
MALISZEWSKI Jakub 1998-12-14 Z/0320/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

11
MOROZ Jakub 1998-02-26 Z/0126/15

TAK

WMKS Olsztyn 2018

12
NIEŚCIER Karol 1996-10-22 Z/0324/15

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

13
PAWEŁKOWICZ Artur 1998-08-05 Z/0180/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

14
POPOV Michael 1997-10-02 Z/0149/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2018

 
Juniorzy C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Filip 2004-02-12 Z/0039/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

2
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

3
DĘBOSKI Wojciech 2003-12-03 Z/0901/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2018

4
EKSTOWICZ Jakub 2004-03-05 Z/0902/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2018

5
FIJAŁKOWSKI Kajetan 2004-04-21 Z/0846/15

TAK

MKS Błyskawica Toruń 2018

6
FILIANOWICZ Filip 2004-02-24 Z/0053/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

7
FLIGIEL Jakub 2004-09-29 Z/0907/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2018

8
GŁOWACKI Kacper 2004-02-21 Z/0158/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

9
HYJEK Szymon 2003-07-09 Z/0192/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

10
JABŁOŃSKI Wiktor 2004-02-06 Z/0038/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

11
JAMIOŁKOWSKI Adam 2004-07-11 Z/0049/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

12
KOWALCZYK Dawid 2004-06-18 Z/0339/18

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

13
KUCIŃSKI Bartłomiej 2003-12-17 Z/0213/16

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

14
MUCHLADO Adam 2004-07-30 Z/0012/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2018

15
NIEWIŃSKI Michał 2003-07-12 Z/0160/16

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

16
PAJĄK Bartosz 2004-05-06 Z/0010/17

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

17
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 Z/0905/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2018

18
STOSIK Jan 2005-05-09 Z/0302/18

TAK

KS Orzeł Elbląg 2018

19
SULIMA Jakub 2004-03-17 Z/0045/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2018

20
SUT Jakub 2004-09-27 Z/0032/18

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

21
SYREK Sergiusz 2004-10-28 Z/0001/18

TAK

WMKS Olsztyn 2018

22
WINIARSKI Patryk 2003-10-10 Z/0016/16

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018

23
WIŚNIEWSKI Karol 2004-04-05 Z/0162/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2018

24
WYSZYŃSKI Ryszard 2005-01-11 Z/0172/15

TAK

UKS Błyskawica Domaniewice 2018