Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Dzieci
Lubin, 07-08.12.2019
 
250 m kobiet (1) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Antonina 2011-04-24 Z/0197/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

2
BORKOWSKA Julia 2009-08-04 Z/0211/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2019

3
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 Z/0196/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

4
CZAJKOWSKA Michalina 2012-06-03 Z/0120/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

5
CZWERENKO Justyna 2009-12-12 Z/0270/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

6
DYDEK Oliwia 2010-08-08 Z/0247/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

7
FĄFROWICZ Justyna 2009-09-29 Z/0203/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2019

8
GRIŃKOW Zofia 2010-01-09 Z/0099/17

TAK

33.86/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

9
HERBUT Anna 2010-01-10 Z/0171/17

TAK

36.71/17 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2019

10
KACZOR Amelia 2010-04-18 Z/0318/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2019

11
KACZOR Julia 2010-04-18 Z/0313/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2019

12
KACZOR Natasza 2012-02-22 Z/0312/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2019

13
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

45.81/18 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

14
KAMIŃSKA Pola 2009-09-14 Z/0205/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2019

15
KIEREBIŃSKA Dominika 2010-01-04 Z/0326/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

16
KOBUS Agata 2010-09-17 Z/0317/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP NR 1 Góra 2019

17
LUDWICKA Antonina 2012-02-03 Z/0116/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 5 Lubin 2019

18
ŁOMIŃSKA Marika 2011-09-04 Z/0195/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

19
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 Z/0098/17

TAK

34.10/18 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

20
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 Z/0198/17

TAK

35.38/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

21
MILNIKIEL Wiktoria 2012-01-22 Z/0115/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

22
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 Z/0099/16

TAK

34.45/18 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2019

23
PERZYŃSKA Anna 2011-01-29 Z/0194/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

24
PIETRUSA Madlen 2010-06-03 Z/0281/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

25
POLAK Roksana 2010-07-23 Z/0109/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2019

26
RUDNICKA Lena 2010-04-13 Z/0124/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP Zgorzelec 2019

27
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

32.79/18 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

28
SIEŃCZEWSKA Natalia 2011-08-26 Z/0193/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

29
STRZYŻ Liliana 2011-09-09 Z/0114/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Ścinawa 2019

30
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 Z/0174/19

TAK

28.50/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

31
SZYMAŃSKA Pola 2011-03-12 Z/0112/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

32
TURSA Martyna 2010-08-16 Z/0111/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

 
250 m kobiet (1) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

31.78/18 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2019

2
BYLINA Olivia 2009-01-26 Z/0103/16

TAK

37.40/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

3
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

38.71/17 MKS Cuprum Lubin SP Miłkowice 2019

4
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0098/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

5
GRIŃKOW Aleksandra 2008-08-17 Z/0097/16

TAK

32.83/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

6
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0761/15

TAK

29.47/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

7
GRZYB Natalia 2009-01-31 Z/0119/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2019

8
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0135/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

9
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0763/15

TAK

31.94/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

10
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 Z/0046/16

TAK

30.18/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

11
KONDASZEWSKA Lena 2008-08-16 Z/0149/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

12
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 Z/0104/16

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

13
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

29.70/18 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

14
LIP Aleksandra 2009-02-12 Z/0279/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

15
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 Z/0268/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

16
MARCINKOWSKA Maja 2008-08-20 Z/0136/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

17
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

18
NOWAK Olimpia 2009-04-08 Z/0314/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Wołów 2019

19
PAPIS Hania 2009-02-21 Z/0316/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2019

20
PIETRAK Julia 2009-04-07 Z/0146/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

21
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0107/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Komorów 2019

22
PYTLOWANY Maja 2008-07-10 Z/0248/18

TAK

30.07/18 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2019

23
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 Z/0101/16

TAK

30.16/18 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2019

24
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0145/19

TAK

30.03/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

25
TUCHARZ Weronika 2008-07-09 Z/0049/18

TAK

43.60/18 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

26
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0151/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

27
WERYSZKO Lena 2008-09-18 Z/0110/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

28
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 Z/0140/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

29
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2019

30
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2019

31
ZAJ,ĄC Emilia 2008-07-30 Z/0194/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2019

 
250 m kobiet (2) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Antonina 2011-04-24 Z/0197/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

2
BORKOWSKA Julia 2009-08-04 Z/0211/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2019

3
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 Z/0196/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

4
CZAJKOWSKA Michalina 2012-06-03 Z/0120/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

5
CZWERENKO Justyna 2009-12-12 Z/0270/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

6
DYDEK Oliwia 2010-08-08 Z/0247/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

7
FĄFROWICZ Justyna 2009-09-29 Z/0203/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2019

8
GRIŃKOW Zofia 2010-01-09 Z/0099/17

TAK

33.86/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

9
HERBUT Anna 2010-01-10 Z/0171/17

TAK

36.71/17 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2019

10
KACZOR Amelia 2010-04-18 Z/0318/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2019

11
KACZOR Julia 2010-04-18 Z/0313/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2019

12
KACZOR Natasza 2012-02-22 Z/0312/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2019

13
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

45.81/18 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

14
KAMIŃSKA Pola 2009-09-14 Z/0205/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2019

15
KIEREBIŃSKA Dominika 2010-01-04 Z/0326/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

16
KOBUS Agata 2010-09-17 Z/0317/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP NR 1 Góra 2019

17
LUDWICKA Antonina 2012-02-03 Z/0116/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 5 Lubin 2019

18
ŁOMIŃSKA Marika 2011-09-04 Z/0195/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

19
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 Z/0098/17

TAK

34.10/18 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

20
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 Z/0198/17

TAK

35.38/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

21
MILNIKIEL Wiktoria 2012-01-22 Z/0115/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

22
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 Z/0099/16

TAK

34.45/18 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2019

23
PERZYŃSKA Anna 2011-01-29 Z/0194/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

24
PIETRUSA Madlen 2010-06-03 Z/0281/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

25
POLAK Roksana 2010-07-23 Z/0109/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2019

26
RUDNICKA Lena 2010-04-13 Z/0124/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP Zgorzelec 2019

27
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

32.79/18 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

28
SIEŃCZEWSKA Natalia 2011-08-26 Z/0193/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

29
STRZYŻ Liliana 2011-09-09 Z/0114/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Ścinawa 2019

30
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 Z/0174/19

TAK

28.50/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

31
SZYMAŃSKA Pola 2011-03-12 Z/0112/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

32
TURSA Martyna 2010-08-16 Z/0111/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

 
250 m kobiet (2) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

31.78/18 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2019

2
BYLINA Olivia 2009-01-26 Z/0103/16

TAK

37.40/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

3
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

38.71/17 MKS Cuprum Lubin SP Miłkowice 2019

4
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0098/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

5
GRIŃKOW Aleksandra 2008-08-17 Z/0097/16

TAK

32.83/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

6
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0761/15

TAK

29.47/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

7
GRZYB Natalia 2009-01-31 Z/0119/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2019

8
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0135/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

9
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0763/15

TAK

31.94/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

10
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 Z/0046/16

TAK

30.18/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

11
KONDASZEWSKA Lena 2008-08-16 Z/0149/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

12
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 Z/0104/16

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

13
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

29.70/18 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

14
LIP Aleksandra 2009-02-12 Z/0279/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

15
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 Z/0268/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

16
MARCINKOWSKA Maja 2008-08-20 Z/0136/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

17
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

18
NOWAK Olimpia 2009-04-08 Z/0314/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Wołów 2019

19
PAPIS Hania 2009-02-21 Z/0316/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2019

20
PIETRAK Julia 2009-04-07 Z/0146/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

21
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0107/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Komorów 2019

22
PYTLOWANY Maja 2008-07-10 Z/0248/18

TAK

30.07/18 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2019

23
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 Z/0101/16

TAK

30.16/18 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2019

24
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0145/19

TAK

30.03/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

25
TUCHARZ Weronika 2008-07-09 Z/0049/18

TAK

43.60/18 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

26
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0151/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

27
WERYSZKO Lena 2008-09-18 Z/0110/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

28
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 Z/0140/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

29
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2019

30
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2019

31
ZAJ,ĄC Emilia 2008-07-30 Z/0194/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2019

 
250 m kobiet (1) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Antonina 2011-04-24 Z/0197/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

2
BORKOWSKA Julia 2009-08-04 Z/0211/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2019

3
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 Z/0196/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

4
CZAJKOWSKA Michalina 2012-06-03 Z/0120/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

5
CZWERENKO Justyna 2009-12-12 Z/0270/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

6
DYDEK Oliwia 2010-08-08 Z/0247/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

7
FĄFROWICZ Justyna 2009-09-29 Z/0203/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2019

8
GRIŃKOW Zofia 2010-01-09 Z/0099/17

TAK

33.86/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

9
HERBUT Anna 2010-01-10 Z/0171/17

TAK

36.71/17 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2019

10
KACZOR Amelia 2010-04-18 Z/0318/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2019

11
KACZOR Julia 2010-04-18 Z/0313/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2019

12
KACZOR Natasza 2012-02-22 Z/0312/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2019

13
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

45.81/18 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

14
KAMIŃSKA Pola 2009-09-14 Z/0205/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2019

15
KIEREBIŃSKA Dominika 2010-01-04 Z/0326/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

16
KOBUS Agata 2010-09-17 Z/0317/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP NR 1 Góra 2019

17
LUDWICKA Antonina 2012-02-03 Z/0116/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 5 Lubin 2019

18
ŁOMIŃSKA Marika 2011-09-04 Z/0195/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

19
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 Z/0098/17

TAK

34.10/18 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

20
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 Z/0198/17

TAK

35.38/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

21
MILNIKIEL Wiktoria 2012-01-22 Z/0115/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

22
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 Z/0099/16

TAK

34.45/18 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2019

23
PERZYŃSKA Anna 2011-01-29 Z/0194/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

24
PIETRUSA Madlen 2010-06-03 Z/0281/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

25
POLAK Roksana 2010-07-23 Z/0109/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2019

26
RUDNICKA Lena 2010-04-13 Z/0124/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP Zgorzelec 2019

27
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

32.79/18 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

28
SIEŃCZEWSKA Natalia 2011-08-26 Z/0193/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

29
STRZYŻ Liliana 2011-09-09 Z/0114/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Ścinawa 2019

30
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 Z/0174/19

TAK

28.50/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

31
SZYMAŃSKA Pola 2011-03-12 Z/0112/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

32
TURSA Martyna 2010-08-16 Z/0111/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

 
250 m kobiet (3) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

31.78/18 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2019

2
BYLINA Olivia 2009-01-26 Z/0103/16

TAK

37.40/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

3
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

38.71/17 MKS Cuprum Lubin SP Miłkowice 2019

4
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0098/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

5
GRIŃKOW Aleksandra 2008-08-17 Z/0097/16

TAK

32.83/18 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

6
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0761/15

TAK

29.47/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

7
GRZYB Natalia 2009-01-31 Z/0119/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2019

8
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0135/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

9
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0763/15

TAK

31.94/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

10
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 Z/0046/16

TAK

30.18/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

11
KONDASZEWSKA Lena 2008-08-16 Z/0149/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

12
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 Z/0104/16

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

13
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

29.70/18 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

14
LIP Aleksandra 2009-02-12 Z/0279/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

15
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 Z/0268/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

16
MARCINKOWSKA Maja 2008-08-20 Z/0136/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

17
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

18
NOWAK Olimpia 2009-04-08 Z/0314/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Wołów 2019

19
PAPIS Hania 2009-02-21 Z/0316/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2019

20
PIETRAK Julia 2009-04-07 Z/0146/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

21
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0107/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Komorów 2019

22
PYTLOWANY Maja 2008-07-10 Z/0248/18

TAK

30.07/18 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2019

23
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 Z/0101/16

TAK

30.16/18 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2019

24
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0145/19

TAK

30.03/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

25
TUCHARZ Weronika 2008-07-09 Z/0049/18

TAK

43.60/18 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

26
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0151/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

27
WERYSZKO Lena 2008-09-18 Z/0110/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

28
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 Z/0140/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

29
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2019

30
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2019

31
ZAJ,ĄC Emilia 2008-07-30 Z/0194/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2019

 
500 m kobiet E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

53.41 53.41/19 MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2019

2
BYLINA Olivia 2009-01-26 Z/0103/16

TAK

1:02.84 1:02.84/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

3
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

53.88 53.88/19 MKS Cuprum Lubin SP Miłkowice 2019

4
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0098/18

TAK

49.24 49.24/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

5
GRIŃKOW Aleksandra 2008-08-17 Z/0097/16

TAK

53.69 53.69/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

6
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0761/15

TAK

55.42 55.42/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

7
GRZYB Natalia 2009-01-31 Z/0119/19

TAK

1:03.87 1:03.87/19 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2019

8
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0135/19

TAK

54.93 54.93/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

9
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0763/15

TAK

57.28/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

10
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 Z/0046/16

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

11
KONDASZEWSKA Lena 2008-08-16 Z/0149/19

TAK

59.89 59.89/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

12
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 Z/0104/16

TAK

59.56/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

13
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

50.24 50.24/19 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

14
LIP Aleksandra 2009-02-12 Z/0279/18

TAK

1:04.81 1:04.81/19 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

15
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 Z/0268/18

TAK

1:07.01 1:07.01/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

16
MARCINKOWSKA Maja 2008-08-20 Z/0136/19

TAK

1:01.33 1:01.33/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

17
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK

52.59 52.59/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

18
NOWAK Olimpia 2009-04-08 Z/0314/18

TAK

54.82 54.82/19 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Wołów 2019

19
PAPIS Hania 2009-02-21 Z/0316/18

TAK

59.53 59.53/19 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2019

20
PIETRAK Julia 2009-04-07 Z/0146/19

TAK

59.11 59.11/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

21
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0107/17

TAK

52.63 52.63/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Komorów 2019

22
PYTLOWANY Maja 2008-07-10 Z/0248/18

TAK

55.53 55.53/19 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2019

23
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 Z/0101/16

TAK

53.86 53.86/19 UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2019

24
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0145/19

TAK

54.91 54.91/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

25
TUCHARZ Weronika 2008-07-09 Z/0049/18

TAK

1:07.62 1:07.62/19 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

26
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0151/19

TAK

55.81 55.81/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

27
WERYSZKO Lena 2008-09-18 Z/0110/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

28
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 Z/0140/19

TAK

57.09 57.09/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

29
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

57.42 57.42/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2019

30
ZAJ,ĄC Emilia 2008-07-30 Z/0194/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2019

 
500 m kobiet (1) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

51.01 51.01/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

47.99 47.99/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

3
HERBUT Agnieszka 2008-01-30 Z/0172/17

TAK

53.22 53.22/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

4
IWANICKA Lena 2007-12-24 Z/0234/18

TAK

1:04.90/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

5
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

51.17 51.17/19 SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2019

6
KUCHARSKA Jagoda 2007-10-05 Z/0189/19

TAK

51.19 51.19/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

7
KWOCZKA Pola 2007-12-09 Z/0117/19

TAK

1:04.10 1:04.10/19 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 8 Lubin 2019

8
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0115/16

TAK

47.51 47.51/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2019

9
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0106/17

TAK

49.90 49.90/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2019

10
RUSEK Amelia 2007-08-10 Z/0129/17

TAK

50.66 50.66/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

11
RYSZ Maja 2008-05-15 Z/0061/17

TAK

55.08 54.16/19 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

12
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 Z/0178/17

TAK

52.17 52.17/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

13
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK

1:01.17 59.65/19 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

14
SULEJ Julia 2007-09-19 Z/0150/17

TAK

54.29 54.29/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

15
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 Z/0780/15

TAK

56.83 56.83/19 UKS Zryw Słomczyn SP Czersk 2019

16
SZYMAŃCZYK Anna 2007-09-06 Z/0327/18

TAK

53.55 53.55/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Królowa Wola 2019

17
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0779/15

TAK

55.54/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

 
500 m kobiet (1) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 Z/0117/18

TAK

54.44 53.46/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

50.05 50.05/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 Z/0161/17

TAK

52.64 52.64/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

4
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

43.97 42.41/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

5
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

46.95 46.95/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

6
GRZEŚKOWIAK Maja 2006-07-12 Z/0160/18

TAK

52.25 51.91/19 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

7
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

46.65 46.65/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

8
KACPRZAK Agata 2006-12-13 Z/0121/18

TAK

48.19 48.19/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

9
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

51.11 51.11/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

10
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 Z/0043/18

TAK

54.01 54.01/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

11
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

50.42 49.10/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

12
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

51.91/19 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

13
PAWLIK Julia 2007-02-16 Z/0298/18

TAK

50.76 50.76/19 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

14
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

46.33 46.33/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

15
WALASIK Weronika 2007-01-07 Z/0147/17

TAK

54.56 54.56/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

 
500 m kobiet (2) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

51.01 51.01/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

47.99 47.99/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

3
HERBUT Agnieszka 2008-01-30 Z/0172/17

TAK

53.22 53.22/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

4
IWANICKA Lena 2007-12-24 Z/0234/18

TAK

1:04.90/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

5
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

51.17 51.17/19 SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2019

6
KUCHARSKA Jagoda 2007-10-05 Z/0189/19

TAK

51.19 51.19/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

7
KWOCZKA Pola 2007-12-09 Z/0117/19

TAK

1:04.10 1:04.10/19 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 8 Lubin 2019

8
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0115/16

TAK

47.51 47.51/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2019

9
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0106/17

TAK

49.90 49.90/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2019

10
RUSEK Amelia 2007-08-10 Z/0129/17

TAK

50.66 50.66/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

11
RYSZ Maja 2008-05-15 Z/0061/17

TAK

55.08 54.16/19 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

12
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 Z/0178/17

TAK

52.17 52.17/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

13
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK

1:01.17 59.65/19 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

14
SULEJ Julia 2007-09-19 Z/0150/17

TAK

54.29 54.29/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

15
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 Z/0780/15

TAK

56.83 56.83/19 UKS Zryw Słomczyn SP Czersk 2019

16
SZYMAŃCZYK Anna 2007-09-06 Z/0327/18

TAK

53.55 53.55/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Królowa Wola 2019

17
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0779/15

TAK

55.54/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

 
500 m kobiet (2) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 Z/0117/18

TAK

54.44 53.46/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

50.05 50.05/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 Z/0161/17

TAK

52.64 52.64/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

4
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

43.97 42.41/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

5
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

46.95 46.95/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

6
GRZEŚKOWIAK Maja 2006-07-12 Z/0160/18

TAK

52.25 51.91/19 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

7
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

46.65 46.65/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

8
KACPRZAK Agata 2006-12-13 Z/0121/18

TAK

48.19 48.19/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

9
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

51.11 51.11/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

10
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 Z/0043/18

TAK

54.01 54.01/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

11
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

50.42 49.10/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

12
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

51.91/19 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

13
PAWLIK Julia 2007-02-16 Z/0298/18

TAK

50.76 50.76/19 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

14
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

46.33 46.33/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

15
WALASIK Weronika 2007-01-07 Z/0147/17

TAK

54.56 54.56/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

 
500 m kobiet (3) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

51.01 51.01/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

47.99 47.99/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

3
HERBUT Agnieszka 2008-01-30 Z/0172/17

TAK

53.22 53.22/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

4
IWANICKA Lena 2007-12-24 Z/0234/18

TAK

1:04.90/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

5
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

51.17 51.17/19 SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2019

6
KUCHARSKA Jagoda 2007-10-05 Z/0189/19

TAK

51.19 51.19/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

7
KWOCZKA Pola 2007-12-09 Z/0117/19

TAK

1:04.10 1:04.10/19 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 8 Lubin 2019

8
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0115/16

TAK

47.51 47.51/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2019

9
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0106/17

TAK

49.90 49.90/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2019

10
RUSEK Amelia 2007-08-10 Z/0129/17

TAK

50.66 50.66/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

11
RYSZ Maja 2008-05-15 Z/0061/17

TAK

55.08 54.16/19 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

12
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 Z/0178/17

TAK

52.17 52.17/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

13
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK

1:01.17 59.65/19 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

14
SULEJ Julia 2007-09-19 Z/0150/17

TAK

54.29 54.29/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

15
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 Z/0780/15

TAK

56.83 56.83/19 UKS Zryw Słomczyn SP Czersk 2019

16
SZYMAŃCZYK Anna 2007-09-06 Z/0327/18

TAK

53.55 53.55/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Królowa Wola 2019

17
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0779/15

TAK

55.54/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

 
500 m kobiet (3) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 Z/0117/18

TAK

54.44 53.46/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

50.05 50.05/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 Z/0161/17

TAK

52.64 52.64/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

4
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

43.97 42.41/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

5
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

46.95 46.95/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

6
GRZEŚKOWIAK Maja 2006-07-12 Z/0160/18

TAK

52.25 51.91/19 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

7
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

46.65 46.65/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

8
KACPRZAK Agata 2006-12-13 Z/0121/18

TAK

48.19 48.19/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

9
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

51.11 51.11/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

10
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 Z/0043/18

TAK

54.01 54.01/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

11
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

50.42 49.10/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

12
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

51.91/19 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

13
PAWLIK Julia 2007-02-16 Z/0298/18

TAK

50.76 50.76/19 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

14
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

46.33 46.33/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

15
WALASIK Weronika 2007-01-07 Z/0147/17

TAK

54.56 54.56/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

 
500 m kobiet (4) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

51.01 51.01/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

47.99 47.99/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

3
HERBUT Agnieszka 2008-01-30 Z/0172/17

TAK

53.22 53.22/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

4
IWANICKA Lena 2007-12-24 Z/0234/18

TAK

1:04.90/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

5
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

51.17 51.17/19 SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2019

6
KUCHARSKA Jagoda 2007-10-05 Z/0189/19

TAK

51.19 51.19/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

7
KWOCZKA Pola 2007-12-09 Z/0117/19

TAK

1:04.10 1:04.10/19 Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 8 Lubin 2019

8
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0115/16

TAK

47.51 47.51/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2019

9
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0106/17

TAK

49.90 49.90/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2019

10
RUSEK Amelia 2007-08-10 Z/0129/17

TAK

50.66 50.66/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

11
RYSZ Maja 2008-05-15 Z/0061/17

TAK

55.08 54.16/19 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

12
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 Z/0178/17

TAK

52.17 52.17/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

13
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK

1:01.17 59.65/19 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

14
SULEJ Julia 2007-09-19 Z/0150/17

TAK

54.29 54.29/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

15
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 Z/0780/15

TAK

56.83 56.83/19 UKS Zryw Słomczyn SP Czersk 2019

16
SZYMAŃCZYK Anna 2007-09-06 Z/0327/18

TAK

53.55 53.55/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Królowa Wola 2019

17
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0779/15

TAK

55.54/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

 
1000 m kobiet D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 Z/0117/18

TAK

1:54.21 1:52.53/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

1:49.07 1:47.22/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 Z/0161/17

TAK

1:53.22 1:49.97/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

4
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

1:35.80 1:35.80/19 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

5
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

1:41.89 1:41.89/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

6
GRZEŚKOWIAK Maja 2006-07-12 Z/0160/18

TAK

1:53.32 1:53.32/19 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

7
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

1:34.61 1:34.61/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

8
KACPRZAK Agata 2006-12-13 Z/0121/18

TAK

1:45.90 1:45.90/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

9
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

1:54.40 1:54.40/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

10
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 Z/0043/18

TAK

1:51.35 1:51.35/19 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

11
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

12
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

1:54.20/19 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

13
PAWLIK Julia 2007-02-16 Z/0298/18

TAK

1:53.81 1:53.81/19 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

14
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

1:39.60 1:39.60/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

15
WALASIK Weronika 2007-01-07 Z/0147/17

TAK

1:58.47 1:58.47/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

 
Sztafeta kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Antonina 2011-04-24 Z/0197/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

2
BORKOWSKA Julia 2009-08-04 Z/0211/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 8 Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0176/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2019

4
BYLINA Olivia 2009-01-26 Z/0103/16

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

5
CHMIELEWSKA Amelia 2011-05-29 Z/0196/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

6
CZAJKOWSKA Michalina 2012-06-03 Z/0120/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

7
CZWERENKO Justyna 2009-12-12 Z/0270/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

8
DWOJAK Karolina 2008-12-16 Z/0174/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP Miłkowice 2019

9
DYDEK Oliwia 2010-08-08 Z/0247/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

10
FĄFROWICZ Justyna 2009-09-29 Z/0203/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2019

11
GOŁOS Julia 2008-09-09 Z/0098/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

12
GRIŃKOW Aleksandra 2008-08-17 Z/0097/16

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

13
GRIŃKOW Zofia 2010-01-09 Z/0099/17

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

14
GRZANECKA Matylda 2008-11-07 Z/0761/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

15
GRZYB Natalia 2009-01-31 Z/0119/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2019

16
HENIG Hanna 2008-11-27 Z/0135/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

17
HERBUT Anna 2010-01-10 Z/0171/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 12 Lubin 2019

18
JANISZ Zuzanna 2009-05-06 Z/0763/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

19
JAROSZEWICZ Julia 2008-07-22 Z/0046/16

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

20
KACZOR Amelia 2010-04-18 Z/0318/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2019

21
KACZOR Julia 2010-04-18 Z/0313/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2019

22
KACZOR Natasza 2012-02-22 Z/0312/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 14 Lubin 2019

23
KAŁKA Nikola 2010-04-22 Z/0235/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

24
KAMIŃSKA Pola 2009-09-14 Z/0205/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 9 Lubin 2019

25
KIEREBIŃSKA Dominika 2010-01-04 Z/0326/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 10 Tomaszów Mazowiecki 2019

26
KOBUS Agata 2010-09-17 Z/0317/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP NR 1 Góra 2019

27
KONDASZEWSKA Lena 2008-08-16 Z/0149/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

28
KOWALCZYK Julia 2008-08-18 Z/0104/16

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

29
KRAWIEC Julita 2008-07-31 Z/0063/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

30
LIP Aleksandra 2009-02-12 Z/0279/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

31
LUDWICKA Antonina 2012-02-03 Z/0116/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 5 Lubin 2019

32
ŁOMIŃSKA Marika 2011-09-04 Z/0195/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

33
ŁUCZEJKO Hanna 2009-05-15 Z/0268/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

34
MARCINKOWSKA Maja 2008-08-20 Z/0136/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

35
MARZYŃSKA Gloria 2010-07-27 Z/0098/17

TAK

UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

36
MICHAŁOWSKA Amelia 2009-10-01 Z/0198/17

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

37
MILNIKIEL Wiktoria 2012-01-22 Z/0115/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

38
NAPŁOSZEK Oliwia 2009-09-02 Z/0099/16

TAK

UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2019

39
NOWAK Klementyna 2009-06-04 Z/0124/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

40
NOWAK Olimpia 2009-04-08 Z/0314/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Wołów 2019

41
PAPIS Hania 2009-02-21 Z/0316/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 1 Lubin 2019

42
PERZYŃSKA Anna 2011-01-29 Z/0194/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

43
PIETRAK Julia 2009-04-07 Z/0146/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

44
PIETRUSA Madlen 2010-06-03 Z/0281/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

45
POLAK Kinga 2008-07-21 Z/0107/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Komorów 2019

46
POLAK Roksana 2010-07-23 Z/0109/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2019

47
PYTLOWANY Maja 2008-07-10 Z/0248/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2019

48
RUDNICKA Lena 2010-04-13 Z/0124/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP Zgorzelec 2019

49
SADOWSKA Lena 2009-12-29 Z/0179/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

50
SIEŃCZEWSKA Natalia 2011-08-26 Z/0193/19

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

51
SOBCZAK Alicja 2008-09-03 Z/0101/16

TAK

UKS 3 Milanówek SSP MTE Milanówek 2019

52
SOŁTYSIAK Nikola 2008-07-11 Z/0145/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

53
STRZYŻ Liliana 2011-09-09 Z/0114/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Ścinawa 2019

54
SYGUŁA Sandra 2009-09-07 Z/0174/19

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

55
SZYMAŃSKA Pola 2011-03-12 Z/0112/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

56
TUCHARZ Weronika 2008-07-09 Z/0049/18

TAK

UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

57
TURLIK Patrycja 2008-08-29 Z/0151/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

58
TURSA Martyna 2010-08-16 Z/0111/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

59
WERYSZKO Lena 2008-09-18 Z/0110/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

60
WĘGLARSKA Lena 2008-09-23 Z/0140/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

61
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2019

62
WRÓBEL Brygida 2009-04-20 Z/0079/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 11 Tomaszów Mazowiecki 2019

63
ZAJ,ĄC Emilia 2008-07-30 Z/0194/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2019

 
Sztafeta kobiet 2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Patrycja 2007-04-02 Z/0117/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
BOKSZA Martyna 2006-12-26 Z/0118/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BORZUTA Aleksandra 2007-03-05 Z/0161/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

4
CHACHUŁA Natalia 2008-02-27 Z/0212/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

5
DĄBROWSKA Wiktoria 2006-08-16 Z/0759/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

6
FIJAŁKOWSKA Natalia 2008-04-10 Z/0149/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

7
GLAPIŃSKA Agata 2007-01-30 Z/0236/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

8
HALBRYT Dominika 2006-07-24 Z/0121/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

9
HERBUT Agnieszka 2008-01-30 Z/0172/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

10
IWANICKA Lena 2007-12-24 Z/0234/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

11
KACPRZAK Agata 2006-12-13 Z/0121/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

12
KACZMARCZYK Zofia 2007-06-07 Z/0122/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

13
KAŁKA Kornelia 2007-03-23 Z/0043/18

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

14
KLUF Nadia 2006-09-05 Z/0127/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

15
KOPCZAK Jagoda 2007-11-16 Z/0818/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2019

16
KUCHARSKA Jagoda 2007-10-05 Z/0189/19

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

17
KWOCZKA Pola 2007-12-09 Z/0117/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP 8 Lubin 2019

18
MARZYŃSKA Faustyna 2007-04-03 Z/0042/16

TAK

UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

19
MATERA Pola 2007-10-02 Z/0115/16

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2019

20
POLAK Julia 2007-12-02 Z/0106/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Ujazd 2019

21
RUSEK Amelia 2007-08-10 Z/0129/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

22
RYSZ Maja 2008-05-15 Z/0061/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

23
SADOWSKA Natalia 2007-07-04 Z/0178/17

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

24
SOBCZAK Katarzyna 2006-09-15 Z/0506/15

TAK

UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

25
STAPIŃSKA Anna 2008-04-06 Z/0249/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

26
SULEJ Julia 2007-09-19 Z/0150/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 7 Tomaszów Mazowiecki 2019

27
SZUCHNIK Sandra 2007-09-11 Z/0780/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP Czersk 2019

28
SZYMAŃCZYK Anna 2007-09-06 Z/0327/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP Królowa Wola 2019

29
WALASIK Weronika 2007-01-07 Z/0147/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

30
WOŹNIAK Julia 2007-12-21 Z/0779/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

 
250 m mężczyzn (1) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŃSKI Fabian 2009-09-01 Z/0256/18

TAK

40.70/18 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

2
BURKNAP-PIOTROWICZ Brajan 2010-03-25 Z/0232/18

TAK

39.19/18 MKS Cuprum Lubin SP 1 Lubin 2019

3
DĄBROWSKI Mateusz 2010-09-14 Z/0044/16

TAK

33.81/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

4
GRZANECKI Miłosz 2011-08-11 Z/0092/17

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

5
JABŁOŃSKI Franciszek 2009-11-23 Z/0191/19

TAK

39.08/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

6
JĘDRYSIAK Tomasz 2012-06-12 Z/0118/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

7
LEGĘNCKI Wiktor 2011-10-15 Z/0165/19

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2019

8
ŁUCZEJKO Oliwier 2012-03-15 Z/0204/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2019

9
MADEJ Bartosz 2011-03-05 Z/0123/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 3 2019

10
MATERA Alex 2010-11-29 Z/0091/18

TAK

33.06/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2019

11
MAZUREK Mateusz 2009-10-26 Z/0148/17

TAK

32.74/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2019

12
POLNY Kacper 2009-12-22 Z/0184/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

13
SYNOWIEC Tomasz 2010-02-12 Z/0278/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

14
SZCZEPAŃSKI Antonii 2013-04-11 Z/0113/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

15
WACHOWSKI Karol 2010-03-12 Z/0040/18

TAK

41.99/18 MKS Cuprum Lubin SP 9 Legnica 2019

 
250 m mężczyzn (1) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBACKI Antoni 2008-12-17 Z/0241/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
PŁODZIEŃ Krystian 2008-10-21 Z/0190/19

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2019

3
ŚLUSARSKI Miłosz 2008-09-15 Z/0142/19

TAK

31.03/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

4
TUCHARZ Michał 2008-07-09 Z/0052/18

TAK

37.02/18 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

 
250 m mężczyzn (2) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŃSKI Fabian 2009-09-01 Z/0256/18

TAK

40.70/18 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

2
BURKNAP-PIOTROWICZ Brajan 2010-03-25 Z/0232/18

TAK

39.19/18 MKS Cuprum Lubin SP 1 Lubin 2019

3
DĄBROWSKI Mateusz 2010-09-14 Z/0044/16

TAK

33.81/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

4
GRZANECKI Miłosz 2011-08-11 Z/0092/17

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

5
JABŁOŃSKI Franciszek 2009-11-23 Z/0191/19

TAK

39.08/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

6
JĘDRYSIAK Tomasz 2012-06-12 Z/0118/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

7
LEGĘNCKI Wiktor 2011-10-15 Z/0165/19

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2019

8
ŁUCZEJKO Oliwier 2012-03-15 Z/0204/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2019

9
MADEJ Bartosz 2011-03-05 Z/0123/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 3 2019

10
MATERA Alex 2010-11-29 Z/0091/18

TAK

33.06/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2019

11
MAZUREK Mateusz 2009-10-26 Z/0148/17

TAK

32.74/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2019

12
POLNY Kacper 2009-12-22 Z/0184/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

13
SYNOWIEC Tomasz 2010-02-12 Z/0278/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

14
SZCZEPAŃSKI Antonii 2013-04-11 Z/0113/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

15
WACHOWSKI Karol 2010-03-12 Z/0040/18

TAK

41.99/18 MKS Cuprum Lubin SP 9 Legnica 2019

 
250 m mężczyzn (2) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBACKI Antoni 2008-12-17 Z/0241/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
PŁODZIEŃ Krystian 2008-10-21 Z/0190/19

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2019

3
ŚLUSARSKI Miłosz 2008-09-15 Z/0142/19

TAK

31.03/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

4
TUCHARZ Michał 2008-07-09 Z/0052/18

TAK

37.02/18 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

 
250 m mężczyzn (3) E1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŃSKI Fabian 2009-09-01 Z/0256/18

TAK

40.70/18 MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

2
BURKNAP-PIOTROWICZ Brajan 2010-03-25 Z/0232/18

TAK

39.19/18 MKS Cuprum Lubin SP 1 Lubin 2019

3
DĄBROWSKI Mateusz 2010-09-14 Z/0044/16

TAK

33.81/18 UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

4
GRZANECKI Miłosz 2011-08-11 Z/0092/17

TAK

UKS Zryw Słomczyn SP 4 Słomczyn 2019

5
JABŁOŃSKI Franciszek 2009-11-23 Z/0191/19

TAK

39.08/17 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

6
JĘDRYSIAK Tomasz 2012-06-12 Z/0118/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

7
LEGĘNCKI Wiktor 2011-10-15 Z/0165/19

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 14 Tomaszów Mazowiecki 2019

8
ŁUCZEJKO Oliwier 2012-03-15 Z/0204/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 10 Lubin 2019

9
MADEJ Bartosz 2011-03-05 Z/0123/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki SP nr 3 2019

10
MATERA Alex 2010-11-29 Z/0091/18

TAK

33.06/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 12 Tomaszów Mazowiecki 2019

11
MAZUREK Mateusz 2009-10-26 Z/0148/17

TAK

32.74/18 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 9 Tomaszów Mazowiecki 2019

12
POLNY Kacper 2009-12-22 Z/0184/19

TAK

MKS Cuprum Lubin SP 7 Lubin 2019

13
SYNOWIEC Tomasz 2010-02-12 Z/0278/18

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

14
SZCZEPAŃSKI Antonii 2013-04-11 Z/0113/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki Lubin 2019

15
WACHOWSKI Karol 2010-03-12 Z/0040/18

TAK

41.99/18 MKS Cuprum Lubin SP 9 Legnica 2019

 
250 m mężczyzn (3) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBACKI Antoni 2008-12-17 Z/0241/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
PŁODZIEŃ Krystian 2008-10-21 Z/0190/19

TAK

SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2019

3
ŚLUSARSKI Miłosz 2008-09-15 Z/0142/19

TAK

31.03/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

4
TUCHARZ Michał 2008-07-09 Z/0052/18

TAK

37.02/18 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

 
500 m mężczyzn (1) E2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBACKI Antoni 2008-12-17 Z/0241/18

TAK

59.17 56.50/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
PŁODZIEŃ Krystian 2008-10-21 Z/0190/19

TAK

1:16.76 1:16.76/19 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2019

3
ŚLUSARSKI Miłosz 2008-09-15 Z/0142/19

TAK

52.14 52.14/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

4
TUCHARZ Michał 2008-07-09 Z/0052/18

TAK

57.59 57.59/19 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

 
500 m mężczyzn (1) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIK Oliwier 2008-03-16 Z/0124/17

TAK

53.44 51.12/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
KLIMCZAK Hubert 2008-06-06 Z/0168/18

TAK

52.89 52.89/19 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

3
MARZYŃSKI Franciszek 2008-06-15 Z/0043/16

TAK

50.06 50.06/19 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

4
STAŃDO Maciej 2008-01-28 Z/0083/18

TAK

49.42 49.09/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2019

5
WYMYSŁO Bartłomiej 2008-05-03 Z/0147/19

TAK

55.30 55.30/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

 
500 m mężczyzn (1) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GALACH Krzysztof 2007-03-19 Z/0157/18

TAK

47.31 47.31/19 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK

44.92 44.89/19 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2019

3
JANKOWSKI Krzysztof 2006-09-06 Z/0499/15

TAK

48.70 48.70/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

4
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

49.92/19 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

5
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 Z/0150/18

TAK

46.59 46.59/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

6
SKRZYDLEWSKI Rafał 2006-10-26 Z/0488/15

TAK

43.56 43.56/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

7
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 Z/0263/18

TAK

53.21 53.21/19 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

8
WACHOWSKI Hubert 2007-03-28 Z/0041/18

TAK

56.32 56.32/19 MKS Cuprum Lubin KLO Legnica 2019

9
WACHOWSKI Hubert 2007-03-28 Z/0041/18

TAK

56.32 56.32/19 MKS Cuprum Lubin KLO Legnica 2019

10
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 Z/0194/16

TAK

53.19 51.58/19 SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2019

 
500 m mężczyzn (2) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIK Oliwier 2008-03-16 Z/0124/17

TAK

53.44 51.12/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
KLIMCZAK Hubert 2008-06-06 Z/0168/18

TAK

52.89 52.89/19 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

3
MARZYŃSKI Franciszek 2008-06-15 Z/0043/16

TAK

50.06 50.06/19 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

4
STAŃDO Maciej 2008-01-28 Z/0083/18

TAK

49.42 49.09/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2019

5
WYMYSŁO Bartłomiej 2008-05-03 Z/0147/19

TAK

55.30 55.30/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

 
500 m mężczyzn (2) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GALACH Krzysztof 2007-03-19 Z/0157/18

TAK

47.31 47.31/19 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK

44.92 44.89/19 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2019

3
JANKOWSKI Krzysztof 2006-09-06 Z/0499/15

TAK

48.70 48.70/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

4
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

49.92/19 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

5
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 Z/0150/18

TAK

46.59 46.59/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

6
SKRZYDLEWSKI Rafał 2006-10-26 Z/0488/15

TAK

43.56 43.56/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

7
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 Z/0263/18

TAK

53.21 53.21/19 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

8
WACHOWSKI Hubert 2007-03-28 Z/0041/18

TAK

56.32 56.32/19 MKS Cuprum Lubin KLO Legnica 2019

9
WACHOWSKI Hubert 2007-03-28 Z/0041/18

TAK

56.32 56.32/19 MKS Cuprum Lubin KLO Legnica 2019

10
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 Z/0194/16

TAK

53.19 51.58/19 SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2019

 
500 m mężczyzn (3) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIK Oliwier 2008-03-16 Z/0124/17

TAK

53.44 51.12/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
KLIMCZAK Hubert 2008-06-06 Z/0168/18

TAK

52.89 52.89/19 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

3
MARZYŃSKI Franciszek 2008-06-15 Z/0043/16

TAK

50.06 50.06/19 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

4
STAŃDO Maciej 2008-01-28 Z/0083/18

TAK

49.42 49.09/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2019

5
WYMYSŁO Bartłomiej 2008-05-03 Z/0147/19

TAK

55.30 55.30/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019

 
500 m mężczyzn (3) D2
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GALACH Krzysztof 2007-03-19 Z/0157/18

TAK

47.31 47.31/19 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
HOSTYŃSKI Szymon 2006-09-20 Z/0589/15

TAK

44.92 44.89/19 SKŁ Górnik Sanok SP 3 Sanok 2019

3
JANKOWSKI Krzysztof 2006-09-06 Z/0499/15

TAK

48.70 48.70/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

4
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

49.92/19 SKŁ Górnik Sanok SP 4 Sanok 2019

5
NIEPOŁOMSKI Patryk 2007-04-26 Z/0150/18

TAK

46.59 46.59/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

6
SKRZYDLEWSKI Rafał 2006-10-26 Z/0488/15

TAK

43.56 43.56/19 UKS 3 Milanówek SP 3 Milanówek 2019

7
STABRYŁA Mikołaj 2006-12-20 Z/0263/18

TAK

53.21 53.21/19 SKŁ Górnik Sanok SP 1 Sanok 2019

8
WACHOWSKI Hubert 2007-03-28 Z/0041/18

TAK

56.32 56.32/19 MKS Cuprum Lubin KLO Legnica 2019

9
WACHOWSKI Hubert 2007-03-28 Z/0041/18

TAK

56.32 56.32/19 MKS Cuprum Lubin KLO Legnica 2019

10
ZAJĄC Przemysław 2006-09-07 Z/0194/16

TAK

53.19 51.58/19 SKŁ Górnik Sanok SP 8 Sanok 2019

 
500 m mężczyzn (4) D1
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Uczelnia / Szkoła AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIK Oliwier 2008-03-16 Z/0124/17

TAK

53.44 51.12/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2019

2
KLIMCZAK Hubert 2008-06-06 Z/0168/18

TAK

52.89 52.89/19 UKS Jedynka Tomaszów Maz. SP 1 Tomaszów Mazowiecki 2019

3
MARZYŃSKI Franciszek 2008-06-15 Z/0043/16

TAK

50.06 50.06/19 UKS 3 Milanówek SP 2 Milanówek 2019

4
STAŃDO Maciej 2008-01-28 Z/0083/18

TAK

49.42 49.09/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2019

5
WYMYSŁO Bartłomiej 2008-05-03 Z/0147/19

TAK

55.30 55.30/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki SP 6 Tomaszów Mazowiecki 2019