Internetowe zgłoszenia do imprezy: Puchar Polski
Tomaszów Mazowiecki, 14-15.12.2019
 
500 m kobiet (1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Martyna 2001-02-19 Z/0070/17

TAK

41.24 41.06/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

2
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

46.63 45.64/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BERNACKA Agnieszka 2005-02-21 Z/0128/17

TAK

49.36 48.68/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

4
BOREK Magdalena 1991-11-27 Z/0104/19

TAK

41.84 41.84/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

5
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

50.25/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

6
CZAPNIK Aleksandra 2005-05-29 Z/0126/17

TAK

42.84 42.66/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

7
DANIELIK Angelika 2002-09-14 Z/0109/19

TAK

49.21 49.21/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

8
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

45.89 45.68/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

9
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

42.13 41.36/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

10
DUDZIAK Nikola 2001-04-19 Z/0620/15

TAK

47.49 45.69/19 MKS Cuprum Lubin 2019

11
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0062/18

TAK

48.17 48.05/19 UKS Viking Elbląg 2019

12
DZIUBAŁTOWSKA Patrycja 2005-11-19 Z/0119/17

TAK

49.31 49.31/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

13
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

43.83 43.30/19 UKS 3 Milanówek 2019

14
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

42.01 41.70/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

15
GASYNA Maria 2005-03-16 Z/0102/17

TAK

47.70 47.70/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

16
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

53.16 53.16/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

17
GIBAS Kornelia 2006-05-04 Z/0863/15

TAK

50.57 50.57/19 UKS Viking Elbląg 2019

18
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

50.03 50.03/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

19
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 Z/0043/15

TAK

48.21/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

20
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0760/15

TAK

49.95 48.60/19 UKS Zryw Słomczyn 2019

21
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

43.22 42.44/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

22
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0095/19

TAK

40.85 40.85/19 AZS AWF Katowice 2019

23
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

49.62 49.62/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

24
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

25
KLUK Aleksandra 2001-04-22 Z/0635/15

TAK

41.89 41.89/19 MKS Cuprum Lubin 2019

26
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

42.02 41.30/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

27
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

45.84 45.84/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

28
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

44.95 44.95/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

29
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

49.58 46.89/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

30
KOZŁOWSKA Nikola 2001-02-22 Z/0033/16

TAK

47.15 46.78/17 MKS Cuprum Lubin 2019

31
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

43.41 43.41/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

32
LIS Maja 2006-03-26 Z/0123/18

TAK

47.95 47.95/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

33
ŁUKASZCZYK Aleksandra 2005-09-04 Z/0873/15

TAK

46.02 46.02/19 AZS Zakopane 2019

34
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 Z/0586/15

TAK

47.11/18 SKŁ Górnik Sanok 2019

35
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

47.20 46.90/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

36
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

43.52 43.39/19 AZS Zakopane 2019

37
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

48.26 48.26/19 UKS 3 Milanówek 2019

38
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

47.87 46.63/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

39
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

46.17 45.62/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

40
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

41.38 41.38/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

41
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

48.74 48.74/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

42
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

51.54 51.12/18 AZS Zakopane 2019

43
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK

43.69/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

44
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

41.95 41.95/19 UKS Giżycko 2019

45
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0226/18

TAK

46.89 46.89/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

46
SOKOŁOWSKA Julia 2001-06-09 Z/0815/15

TAK

49.16 49.16/19 MKS Cuprum Lubin 2019

47
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 Z/0595/15

TAK

50.46/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

48
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

44.04 44.04/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

49
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

49.63 49.63/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

50
TRYBULEC Karolina 2001-01-12 Z/0654/15

TAK

48.26 45.17/18 MKS Cuprum Lubin 2019

51
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

45.59 45.59/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

52
WOJTASIK Iga 2000-06-28 Z/0160/19

TAK

41.50 41.50/19 AZS AWF Katowice 2019

53
WULS Ismena 2005-05-09 Z/0112/17

TAK

46.41 46.41/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

54
WULS Kornelia 2006-05-23 Z/0380/15

TAK

49.42 49.42/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

55
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

47.38 47.38/19 AZS Zakopane 2019

 
500 m kobiet (2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Martyna 2001-02-19 Z/0070/17

TAK

41.24 41.06/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

2
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

46.63 45.64/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

50.25/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

4
CZAPNIK Aleksandra 2005-05-29 Z/0126/17

TAK

42.84 42.66/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

5
DANIELIK Angelika 2002-09-14 Z/0109/19

TAK

49.21 49.21/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

6
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

45.89 45.68/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

7
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

42.13 41.36/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

8
DUDZIAK Nikola 2001-04-19 Z/0620/15

TAK

47.49 45.69/19 MKS Cuprum Lubin 2019

9
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0062/18

TAK

48.17 48.05/19 UKS Viking Elbląg 2019

10
DZIUBAŁTOWSKA Patrycja 2005-11-19 Z/0119/17

TAK

49.31 49.31/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

11
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

43.83 43.30/19 UKS 3 Milanówek 2019

12
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

42.01 41.70/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

13
GASYNA Maria 2005-03-16 Z/0102/17

TAK

47.70 47.70/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

14
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

53.16 53.16/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

15
GIBAS Kornelia 2006-05-04 Z/0863/15

TAK

50.57 50.57/19 UKS Viking Elbląg 2019

16
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

50.03 50.03/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

17
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 Z/0043/15

TAK

48.21/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

18
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0760/15

TAK

49.95 48.60/19 UKS Zryw Słomczyn 2019

19
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

43.22 42.44/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

20
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

49.62 49.62/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

21
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

22
KLUK Aleksandra 2001-04-22 Z/0635/15

TAK

41.89 41.89/19 MKS Cuprum Lubin 2019

23
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

42.02 41.30/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

24
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

45.84 45.84/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

25
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

44.95 44.95/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

26
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

49.58 46.89/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

27
KOZŁOWSKA Nikola 2001-02-22 Z/0033/16

TAK

47.15 46.78/17 MKS Cuprum Lubin 2019

28
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

43.41 43.41/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

29
LIS Maja 2006-03-26 Z/0123/18

TAK

47.95 47.95/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

30
ŁUKASZCZYK Aleksandra 2005-09-04 Z/0873/15

TAK

46.02 46.02/19 AZS Zakopane 2019

31
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 Z/0586/15

TAK

47.11/18 SKŁ Górnik Sanok 2019

32
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

47.20 46.90/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

33
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

43.52 43.39/19 AZS Zakopane 2019

34
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

48.26 48.26/19 UKS 3 Milanówek 2019

35
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

47.87 46.63/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

36
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

46.17 45.62/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

37
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

41.38 41.38/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

38
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

48.74 48.74/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

39
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

51.54 51.12/18 AZS Zakopane 2019

40
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK

43.69/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

41
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

41.95 41.95/19 UKS Giżycko 2019

42
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0226/18

TAK

46.89 46.89/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

43
SOKOŁOWSKA Julia 2001-06-09 Z/0815/15

TAK

49.16 49.16/19 MKS Cuprum Lubin 2019

44
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 Z/0595/15

TAK

50.46/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

45
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

44.04 44.04/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

46
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

49.63 49.63/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

47
TRYBULEC Karolina 2001-01-12 Z/0654/15

TAK

48.26 45.17/18 MKS Cuprum Lubin 2019

48
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

45.59 45.59/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

49
WULS Ismena 2005-05-09 Z/0112/17

TAK

46.41 46.41/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

50
WULS Kornelia 2006-05-23 Z/0380/15

TAK

49.42 49.42/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

51
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

47.38 47.38/19 AZS Zakopane 2019

 
1000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Martyna 2001-02-19 Z/0070/17

TAK

1:22.79 1:22.61/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

2
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

1:32.63/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

1:45.08/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

4
CZAPNIK Aleksandra 2005-05-29 Z/0126/17

TAK

1:26.33 1:26.33/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

5
DANIELIK Angelika 2002-09-14 Z/0109/19

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

6
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

1:35.30 1:35.30/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

7
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

1:23.99 1:23.99/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

8
DUDZIAK Nikola 2001-04-19 Z/0620/15

TAK

1:31.72/16 MKS Cuprum Lubin 2019

9
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0062/18

TAK

1:38.31 1:38.28/19 UKS Viking Elbląg 2019

10
DZIUBAŁTOWSKA Patrycja 2005-11-19 Z/0119/17

TAK

1:46.31 1:45.51/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

11
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

1:28.94 1:26.11/19 UKS 3 Milanówek 2019

12
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

1:23.43 1:21.02/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

13
GASYNA Maria 2005-03-16 Z/0102/17

TAK

1:38.63 1:38.63/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

14
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

1:47.81 1:47.81/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

15
GIBAS Kornelia 2006-05-04 Z/0863/15

TAK

1:45.62 1:45.50/19 UKS Viking Elbląg 2019

16
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

1:44.04 1:44.04/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

17
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 Z/0043/15

TAK

1:37.35/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

18
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0760/15

TAK

1:43.25 1:43.19/19 UKS Zryw Słomczyn 2019

19
JABRZYK Natalia 2001-03-03 Z/0358/15

TAK

1:21.33 1:19.18/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

20
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

1:27.09 1:26.33/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

21
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0095/19

TAK

1:21.08 1:21.08/19 AZS AWF Katowice 2019

22
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

1:44.55 1:44.55/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

23
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

24
KLUK Aleksandra 2001-04-22 Z/0635/15

TAK

1:26.48 1:26.48/19 MKS Cuprum Lubin 2019

25
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

1:26.64 1:23.94/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

26
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

1:35.81/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

27
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

1:38.96/18 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

28
KOZŁOWSKA Nikola 2001-02-22 Z/0033/16

TAK

1:35.32 1:35.32/19 MKS Cuprum Lubin 2019

29
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

1:26.77 1:26.77/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

30
LIS Maja 2006-03-26 Z/0123/18

TAK

1:41.53 1:41.53/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

31
ŁUKASZCZYK Aleksandra 2005-09-04 Z/0873/15

TAK

1:32.41 1:32.41/19 AZS Zakopane 2019

32
MANDZELOWSKA Julia 2005-08-17 Z/0586/15

TAK

1:41.50/18 SKŁ Górnik Sanok 2019

33
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

1:37.53 1:33.56/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

34
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

1:28.45 1:27.51/19 AZS Zakopane 2019

35
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

1:42.49 1:42.49/19 UKS 3 Milanówek 2019

36
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

1:38.99 1:35.91/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

37
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

1:35.97 1:31.93/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

38
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

1:22.87 1:22.87/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

39
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

1:41.74 1:41.74/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

40
SAWICKA Lidia 2006-01-13 Z/0042/19

TAK

1:50.36 1:46.14/18 AZS Zakopane 2019

41
SMEJDA Iga 2006-01-05 Z/0116/17

TAK

1:29.49/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

42
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

1:26.68 1:26.68/19 UKS Giżycko 2019

43
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0226/18

TAK

1:34.70 1:34.70/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

44
SOKOŁOWSKA Julia 2001-06-09 Z/0815/15

TAK

1:43.32 1:42.08/18 MKS Cuprum Lubin 2019

45
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 Z/0595/15

TAK

1:47.12/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

46
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

1:32.16 1:32.09/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

47
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

1:40.84 1:40.84/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

48
TRYBULEC Karolina 2001-01-12 Z/0654/15

TAK

1:32.39/17 MKS Cuprum Lubin 2019

49
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

1:31.92 1:31.92/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

50
WULS Ismena 2005-05-09 Z/0112/17

TAK

1:41.46 1:41.46/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

51
WULS Kornelia 2006-05-23 Z/0380/15

TAK

1:51.19/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

52
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

1:35.90 1:35.90/19 AZS Zakopane 2019

 
1500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Martyna 2001-02-19 Z/0070/17

TAK

2:10.75 2:10.75/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

2
BĄKOWSKA Karolina 2003-07-10 Z/0371/15

TAK

2:32.21 2:26.00/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

3
BERNACKA Agnieszka 2005-02-21 Z/0128/17

TAK

2:33.19/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

4
BOREK Magdalena 1991-11-27 Z/0104/19

TAK

2:10.24 2:10.24/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

5
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

2:45.86/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

6
CZAPNIK Aleksandra 2005-05-29 Z/0126/17

TAK

2:15.46 2:15.46/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

7
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

2:28.89 2:28.89/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

8
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

2:10.79 2:08.81/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

9
DUDZIAK Nikola 2001-04-19 Z/0620/15

TAK

2:19.37/17 MKS Cuprum Lubin 2019

10
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0062/18

TAK

2:36.48 2:31.09/19 UKS Viking Elbląg 2019

11
DZIUBAŁTOWSKA Patrycja 2005-11-19 Z/0119/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

12
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

2:16.18 2:13.49/19 UKS 3 Milanówek 2019

13
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

2:06.66 2:04.75/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

14
GASYNA Maria 2005-03-16 Z/0102/17

TAK

2:31.72 2:31.72/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

15
GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005-05-18 Z/0884/15

TAK

2:46.70 2:46.70/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

16
GIBAS Kornelia 2006-05-04 Z/0863/15

TAK

2:43.37 2:43.37/19 UKS Viking Elbląg 2019

17
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

2:39.52 2:39.52/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

18
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 Z/0043/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

19
GRZANECKA Maja 2006-03-30 Z/0760/15

TAK

2:46.69 2:46.69/19 UKS Zryw Słomczyn 2019

20
JABRZYK Natalia 2001-03-03 Z/0358/15

TAK

2:05.40 2:03.36/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

21
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

2:14.67 2:14.67/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

22
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0095/19

TAK

2:05.07 2:05.07/19 AZS AWF Katowice 2019

23
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

2:46.43 2:46.43/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

24
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

25
KLUK Aleksandra 2001-04-22 Z/0635/15

TAK

2:18.03 2:18.03/19 MKS Cuprum Lubin 2019

26
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

2:14.80 2:12.14/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

27
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

2:25.01 2:25.01/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

28
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

2:25.01 2:25.01/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

29
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

2:40.43 2:30.01/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

30
KOZŁOWSKA Nikola 2001-02-22 Z/0033/16

TAK

2:25.04 2:25.04/19 MKS Cuprum Lubin 2019

31
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

2:13.61 2:13.61/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

32
ŁUKASZCZYK Aleksandra 2005-09-04 Z/0873/15

TAK

2:27.02 2:27.02/19 AZS Zakopane 2019

33
MAŚLANKA Nikola 2005-04-14 Z/0819/15

TAK

2:27.43 2:24.83/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

34
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

2:15.76 2:15.76/19 AZS Zakopane 2019

35
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

2:45.41 2:45.41/19 UKS 3 Milanówek 2019

36
OWCZAREK Jagoda 2002-02-11 Z/0370/15

TAK

2:30.66/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

37
PLUTA Zofia 2002-12-21 Z/0091/16

TAK

2:24.95/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

38
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

2:07.30 2:07.30/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

39
RYBIŃSKA Natalia 2005-08-01 Z/0377/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

40
SMĘDZIK Magdalena 2003-09-19 Z/0675/15

TAK

2:19.52 2:19.15/19 UKS Giżycko 2019

41
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0226/18

TAK

2:23.12 2:23.12/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

42
SOKOŁOWSKA Julia 2001-06-09 Z/0815/15

TAK

2:39.46 2:39.46/19 MKS Cuprum Lubin 2019

43
STAPIŃSKA Magdalena 2005-04-21 Z/0595/15

TAK

2:46.55/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

44
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

2:25.40 2:22.57/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

45
ŚMIESZEK Aleksandra 2005-04-15 Z/0069/16

TAK

2:41.29 2:41.29/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

46
TRYBULEC Karolina 2001-01-12 Z/0654/15

TAK

2:27.31/17 MKS Cuprum Lubin 2019

47
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

2:25.50 2:25.50/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

48
WOJTASIK Iga 2000-06-28 Z/0160/19

TAK

2:08.62 2:08.62/19 AZS AWF Katowice 2019

49
WULS Ismena 2005-05-09 Z/0112/17

TAK

2:35.81 2:35.81/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

50
ZIEMIANIN Zuza 2003-01-11 Z/0939/15

TAK

2:31.42 2:31.42/19 AZS Zakopane 2019

 
3000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BERNACKA Agnieszka 2005-02-21 Z/0128/17

TAK

5:24.05/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

2
BOREK Magdalena 1991-11-27 Z/0104/19

TAK

4:36.36 4:36.36/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

3
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

4:42.12 4:35.89/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

4
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

4:58.75 4:50.92/19 UKS 3 Milanówek 2019

5
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

4:33.85 4:33.85/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

6
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 Z/0043/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

7
JABRZYK Natalia 2001-03-03 Z/0358/15

TAK

4:29.33 4:21.74/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

8
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

4:56.03 4:56.03/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

9
KACZMAREK Olga 1999-10-04 Z/0095/19

TAK

4:30.07 4:30.07/19 AZS AWF Katowice 2019

10
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

11
KLUK Aleksandra 2001-04-22 Z/0635/15

TAK

5:01.48/18 MKS Cuprum Lubin 2019

12
KOPACZ Daria 2002-07-22 Z/0092/16

TAK

4:49.66/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

13
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

5:11.22 5:11.22/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

14
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

5:11.90/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

15
KOZŁOWSKA Nikola 2001-02-22 Z/0033/16

TAK

5:24.85/19 MKS Cuprum Lubin 2019

16
ŁUKASZCZYK Aleksandra 2005-09-04 Z/0873/15

TAK

AZS Zakopane 2019

17
MRUGAŁA Urszula 2001-12-13 Z/0067/16

TAK

5:11.38/19 AZS Zakopane 2019

18
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2019

19
PŁOŃCZYK Maja 2001-06-21 Z/0729/15

TAK

4:44.92/18 WTŁ Stegny Warszawa 2019

20
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

5:04.79/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

21
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

 
Mass start kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

2
DOBROWOLSKA Marta 2002-05-31 Z/0532/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

3
DZIUBA Olga 2004-06-01 Z/0062/18

TAK

UKS Viking Elbląg 2019

4
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2019

5
GAJEWSKA Kaja 2001-05-01 Z/0042/15

TAK

5:50.41 5:50.41/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

6
GRUDYSZ Malwina 2005-10-21 Z/0043/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

7
JABRZYK Natalia 2001-03-03 Z/0358/15

TAK

5:52.52 5:52.52/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

8
JASZTAL Alicja 2004-04-14 Z/0045/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

9
KAMIŃSKA Nicolla 2006-01-02 Z/0024/19

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

10
KOŚKA Aleksandra 2006-03-23 Z/0387/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

11
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

12
KOZERSKA Ewelina 2003-11-22 Z/0243/16

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

13
KUBIN Liwia 2004-09-11 Z/0698/15

TAK

KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

14
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0226/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

15
STEĆ Amelia 2005-05-09 Z/0528/15

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

16
WOJNAR Kinga 2005-05-29 Z/0051/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

 
500 m mężczyzn (1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

42.41 42.41/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

2
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

43.30 43.30/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

3
BANAŚ Jakub 2001-04-30 Z/0613/15

TAK

44.81 43.19/19 MKS Cuprum Lubin 2019

4
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 Z/0498/15

TAK

47.15 47.15/19 UKS 3 Milanówek 2019

5
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

41.25 41.25/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

6
BORKOWSKI Piotr 2006-04-30 Z/0125/17

TAK

40.77 40.77/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

7
BUSSE Kacper 2001-05-16 Z/0619/15

TAK

40.27 39.64/19 MKS Cuprum Lubin 2019

8
CYNIAK Filip 2006-01-05 Z/0119/18

TAK

45.30 45.30/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

9
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

45.06 45.06/19 UKS Błyskawica Domaniewice 2019

10
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 Z/0621/15

TAK

40.64 40.64/19 MKS Cuprum Lubin 2019

11
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK

53.70 53.70/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

12
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-10 Z/0452/15

TAK

45.68 45.68/19 UKS Viking Elbląg 2019

13
GAWLAK-SOCKA Kacper 2004-11-16 Z/0237/16

TAK

42.85 42.85/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

14
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0094/19

TAK

41.51 41.51/19 UKS 3 Milanówek 2019

15
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

45.98 45.98/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

16
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

39.02 38.92/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

17
JAKUBSKI Radosław 1997-03-07 Z/0067/17

TAK

38.93 38.89/19 AZS Zakopane 2019

18
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

40.08/19 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

19
KOCHMANIEWICZ Mateusz 2005-08-09 Z/0375/15

TAK

43.59 43.59/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

20
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK

38.93 38.93/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

21
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 Z/0768/15

TAK

45.13 43.67/19 UKS Zryw Słomczyn 2019

22
KOWALSKI Wojciech 2006-02-27 Z/0769/15

TAK

48.09 48.09/19 UKS Zryw Słomczyn 2019

23
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK

46.69 46.69/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

24
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 Z/0030/16

TAK

46.39 46.39/19 AZS Zakopane 2019

25
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK

49.26 49.26/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

26
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

44.40 44.40/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

27
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

39.79 39.45/19 UKS 3 Milanówek 2019

28
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

38.90 38.90/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

29
OFICJALSKI Gaweł 1998-12-07 Z/0131/18

TAK

36.36 36.36/19 AZS AWF Katowice 2019

30
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 Z/0086/16

TAK

36.96 36.96/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

31
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK

41.08 41.08/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

32
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

47.80/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

33
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 Z/0368/15

TAK

41.22 41.22/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

34
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK

39.99 39.29/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

35
SOBALA Oliwier 2006-02-09 Z/0311/18

TAK

47.55 47.55/19 UKS Jedynka Tomaszów Maz. 2019

36
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

46.53/18 WTŁ Stegny Warszawa 2019

37
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

40.72 40.72/19 UKS 3 Milanówek 2019

38
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

40.81 40.81/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

39
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

41.21 41.21/19 UKS 3 Milanówek 2019

40
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

37.00 36.53/18 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

41
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

39.34 39.34/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

42
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

37.35 37.35/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

43
WÓJCIK Patryk 1990-03-04 Z/0206/16

TAK

39.45 37.75/13 AZS Zakopane 2019

44
WULS Wiktor 2002-07-06 Z/0404/15

TAK

40.77 40.77/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

45
WYSMYK Bartosz 2004-02-01 Z/0078/18

TAK

44.47 44.47/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

46
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0309/15

TAK

38.30 38.30/19 ŁKS Juvenia Białystok 2019

47
ZAWISZA Miłosz 2004-09-28 Z/0445/15

TAK

40.55 40.55/19 UKS Viking Elbląg 2019

48
ZEREK Eryk 2003-12-26 Z/0106/19

TAK

42.68 42.58/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

 
500 m mężczyzn (2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

42.41 42.41/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

2
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

43.30 43.30/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

3
BANAŚ Jakub 2001-04-30 Z/0613/15

TAK

44.81 43.19/19 MKS Cuprum Lubin 2019

4
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 Z/0498/15

TAK

47.15 47.15/19 UKS 3 Milanówek 2019

5
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

41.25 41.25/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

6
BORKOWSKI Piotr 2006-04-30 Z/0125/17

TAK

40.77 40.77/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

7
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

36.65 36.65/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

8
BUSSE Kacper 2001-05-16 Z/0619/15

TAK

40.27 39.64/19 MKS Cuprum Lubin 2019

9
CYNIAK Filip 2006-01-05 Z/0119/18

TAK

45.30 45.30/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

10
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

45.06 45.06/19 UKS Błyskawica Domaniewice 2019

11
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK

53.70 53.70/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

12
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-10 Z/0452/15

TAK

45.68 45.68/19 UKS Viking Elbląg 2019

13
GAWLAK-SOCKA Kacper 2004-11-16 Z/0237/16

TAK

42.85 42.85/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

14
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0094/19

TAK

41.51 41.51/19 UKS 3 Milanówek 2019

15
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

45.98 45.98/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

16
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

39.02 38.92/18 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

17
JAKUBSKI Radosław 1997-03-07 Z/0067/17

TAK

38.93 38.89/19 AZS Zakopane 2019

18
KOCHMANIEWICZ Mateusz 2005-08-09 Z/0375/15

TAK

43.59 43.59/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

19
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK

38.93 38.93/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

20
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 Z/0768/15

TAK

45.13 43.67/19 UKS Zryw Słomczyn 2019

21
KOWALSKI Wojciech 2006-02-27 Z/0769/15

TAK

48.09 48.09/19 UKS Zryw Słomczyn 2019

22
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK

46.69 46.69/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

23
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 Z/0030/16

TAK

46.39 46.39/19 AZS Zakopane 2019

24
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK

49.26 49.26/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

25
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

44.40 44.40/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

26
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

39.79 39.45/19 UKS 3 Milanówek 2019

27
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

38.90 38.90/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

28
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK

41.08 41.08/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

29
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

47.80/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

30
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 Z/0368/15

TAK

41.22 41.22/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

31
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK

39.99 39.29/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

32
SOBALA Oliwier 2006-02-09 Z/0311/18

TAK

47.55 47.55/19 UKS Jedynka Tomaszów Maz. 2019

33
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

46.53/18 WTŁ Stegny Warszawa 2019

34
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

40.72 40.72/19 UKS 3 Milanówek 2019

35
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

40.81 40.81/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

36
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

41.21 41.21/19 UKS 3 Milanówek 2019

37
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

39.34 39.34/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

38
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

37.35 37.35/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

39
WÓJCIK Patryk 1990-03-04 Z/0206/16

TAK

39.45 37.75/13 AZS Zakopane 2019

40
WULS Wiktor 2002-07-06 Z/0404/15

TAK

40.77 40.77/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

41
WYSMYK Bartosz 2004-02-01 Z/0078/18

TAK

44.47 44.47/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

42
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0309/15

TAK

38.30 38.30/19 ŁKS Juvenia Białystok 2019

43
ZAWISZA Miłosz 2004-09-28 Z/0445/15

TAK

40.55 40.55/19 UKS Viking Elbląg 2019

44
ZEREK Eryk 2003-12-26 Z/0106/19

TAK

42.68 42.58/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

 
1000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

1:26.98 1:26.98/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

2
BANAŚ Jakub 2001-04-30 Z/0613/15

TAK

1:28.17/19 MKS Cuprum Lubin 2019

3
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 Z/0498/15

TAK

1:38.32 1:38.32/19 UKS 3 Milanówek 2019

4
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

1:23.49 1:23.49/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

5
BORKOWSKI Piotr 2006-04-30 Z/0125/17

TAK

1:26.08 1:25.84/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

6
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

1:11.27 1:11.27/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

7
CYNIAK Filip 2006-01-05 Z/0119/18

TAK

1:37.85 1:37.85/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

8
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

1:30.43 1:30.43/19 UKS Błyskawica Domaniewice 2019

9
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK

1:58.48/19 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

10
GAWLAK-SOCKA Kacper 2004-11-16 Z/0237/16

TAK

1:29.32 1:29.32/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

11
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0094/19

TAK

1:23.19 1:23.19/19 UKS 3 Milanówek 2019

12
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

1:34.75 1:34.75/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

13
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

1:18.03 1:18.03/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

14
JAKUBSKI Radosław 1997-03-07 Z/0067/17

TAK

1:17.79 1:16.05/18 AZS Zakopane 2019

15
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

1:19.84/19 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

16
KOCHMANIEWICZ Mateusz 2005-08-09 Z/0375/15

TAK

1:33.49 1:32.09/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

17
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK

1:18.20 1:18.20/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

18
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 Z/0768/15

TAK

1:30.69/18 UKS Zryw Słomczyn 2019

19
KOWALSKI Wojciech 2006-02-27 Z/0769/15

TAK

1:38.80 1:38.80/19 UKS Zryw Słomczyn 2019

20
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK

1:39.23 1:39.23/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

21
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 Z/0030/16

TAK

1:35.97 1:35.97/19 AZS Zakopane 2019

22
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK

1:45.52/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

23
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

1:20.74 1:20.74/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

24
OFICJALSKI Gaweł 1998-12-07 Z/0131/18

TAK

1:12.68 1:12.68/19 AZS AWF Katowice 2019

25
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK

1:25.15 1:25.15/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

26
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

1:38.07/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

27
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 Z/0368/15

TAK

1:25.59 1:25.59/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

28
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK

1:17.88 1:16.71/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

29
SOBALA Oliwier 2006-02-09 Z/0311/18

TAK

1:41.74 1:41.74/19 UKS Jedynka Tomaszów Maz. 2019

30
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

1:36.66/18 WTŁ Stegny Warszawa 2019

31
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

1:25.99 1:25.99/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

32
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

1:24.09 1:23.76/19 UKS 3 Milanówek 2019

33
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

1:12.63 1:10.87/18 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

34
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

1:19.67 1:19.67/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

35
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

1:15.21 1:15.21/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

36
WÓJCIK Patryk 1990-03-04 Z/0206/16

TAK

1:20.94 1:12.91/12 AZS Zakopane 2019

37
WULS Wiktor 2002-07-06 Z/0404/15

TAK

1:23.39 1:23.39/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

38
WYSMYK Bartosz 2004-02-01 Z/0078/18

TAK

1:34.31 1:34.31/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

39
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0309/15

TAK

1:18.25 1:18.25/19 ŁKS Juvenia Białystok 2019

40
ZEREK Eryk 2003-12-26 Z/0106/19

TAK

1:26.11 1:24.33/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

 
1500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

2:08.64 2:08.64/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

2
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

2:16.25 2:16.25/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

3
BANAŚ Jakub 2001-04-30 Z/0613/15

TAK

2:17.23/18 MKS Cuprum Lubin 2019

4
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 Z/0498/15

TAK

2:37.73 2:37.73/19 UKS 3 Milanówek 2019

5
BIELAS Mikołaj 2005-12-06 Z/0130/18

TAK

2:19.07/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

6
BORKOWSKI Piotr 2006-04-30 Z/0125/17

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

7
BUSSE Kacper 2001-05-16 Z/0619/15

TAK

2:08.82 2:02.97/19 MKS Cuprum Lubin 2019

8
CYNIAK Filip 2006-01-05 Z/0119/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

9
DĄBROWSKI Piotr 2004-08-06 Z/0168/15

TAK

2:20.29 2:20.29/19 UKS Błyskawica Domaniewice 2019

10
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 Z/0621/15

TAK

2:02.35 2:02.35/19 MKS Cuprum Lubin 2019

11
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

12
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-10 Z/0452/15

TAK

2:25.48 2:25.48/19 UKS Viking Elbląg 2019

13
GAWLAK-SOCKA Kacper 2004-11-16 Z/0237/16

TAK

2:16.91 2:16.91/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

14
GODLEWSKI Mateusz 2003-03-15 Z/0094/19

TAK

2:05.92 2:02.09/19 UKS 3 Milanówek 2019

15
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

2:23.21 2:23.21/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

16
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

1:59.16 1:59.16/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

17
JAKUBSKI Radosław 1997-03-07 Z/0067/17

TAK

2:00.30 1:57.52/19 AZS Zakopane 2019

18
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

2:10.19 2:04.37/19 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

19
KOCHMANIEWICZ Mateusz 2005-08-09 Z/0375/15

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

20
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK

2:02.51 2:02.51/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

21
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 Z/0768/15

TAK

2:19.51 2:19.51/19 UKS Zryw Słomczyn 2019

22
KOWALSKI Wojciech 2006-02-27 Z/0769/15

TAK

2:35.77 2:35.77/19 UKS Zryw Słomczyn 2019

23
KWAPISZ Szymon 2006-05-11 Z/0293/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

24
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 Z/0030/16

TAK

2:25.91 2:25.91/19 AZS Zakopane 2019

25
LENARCIK Bartłomiej 2005-11-04 Z/0114/17

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

26
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

2:22.46 2:22.46/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

27
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

2:04.10 1:58.95/19 UKS 3 Milanówek 2019

28
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

2:09.54 2:09.54/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

29
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 Z/0086/16

TAK

1:51.80 1:50.70/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

30
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK

2:13.04 2:13.04/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

31
PODCZERWIŃSKI Oskar 2005-03-31 Z/0591/15

TAK

2:31.60/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

32
RYBIŃSKI Kamil 2002-02-06 Z/0368/15

TAK

2:15.37 2:12.39/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

33
RZEPKA Maksymilian 2003-08-19 Z/0822/15

TAK

2:00.69 1:59.32/19 KS SNPTT 1907 Zakopane 2019

34
SOBALA Oliwier 2006-02-09 Z/0311/18

TAK

UKS Jedynka Tomaszów Maz. 2019

35
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2019

36
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

2:01.41 2:01.41/19 UKS 3 Milanówek 2019

37
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

2:15.54 2:15.54/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

38
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

2:10.23 2:10.23/19 UKS 3 Milanówek 2019

39
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

1:53.40 1:49.13/18 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

40
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

2:04.17 2:04.17/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

41
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

1:58.83 1:58.83/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

42
WÓJCIK Patryk 1990-03-04 Z/0206/16

TAK

1:58.34 1:51.67/17 AZS Zakopane 2019

43
WULS Wiktor 2002-07-06 Z/0404/15

TAK

2:09.25 2:09.25/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

44
WYSMYK Bartosz 2004-02-01 Z/0078/18

TAK

2:35.33/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

45
ZAKRZEWSKI Jakub 2001-12-21 Z/0309/15

TAK

2:03.17 2:02.99/19 ŁKS Juvenia Białystok 2019

46
ZAWISZA Miłosz 2004-09-28 Z/0445/15

TAK

2:04.43 2:04.43/19 UKS Viking Elbląg 2019

47
ZEREK Eryk 2003-12-26 Z/0106/19

TAK

2:10.61 2:10.61/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

 
3000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

4:29.27 4:29.27/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

2
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

5:14.54/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

3
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 Z/0498/15

TAK

UKS 3 Milanówek 2019

4
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

3:56.40 3:56.40/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

5
BUSSE Kacper 2001-05-16 Z/0619/15

TAK

4:33.96/19 MKS Cuprum Lubin 2019

6
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 Z/0621/15

TAK

4:07.59 4:07.59/19 MKS Cuprum Lubin 2019

7
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-10 Z/0452/15

TAK

5:16.60 5:16.60/19 UKS Viking Elbląg 2019

8
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

5:19.19/19 SKŁ Górnik Sanok 2019

9
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

4:21.97 4:21.97/19 UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

10
JAKUBSKI Radosław 1997-03-07 Z/0067/17

TAK

4:11.08/18 AZS Zakopane 2019

11
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

4:47.87 4:25.19/19 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

12
KOPACZ Michał 2004-01-20 Z/0035/19

TAK

4:22.70 4:22.70/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

13
KWARCIAK Maciej 2005-04-25 Z/0030/16

TAK

AZS Zakopane 2019

14
MALICZOWSKI Roch 2006-03-23 Z/0123/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2019

15
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 Z/0086/16

TAK

3:57.20/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

16
PLUTA Antoni 2005-02-07 Z/0147/18

TAK

4:47.95 4:47.95/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

17
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

4:17.47 4:17.47/19 UKS 3 Milanówek 2019

18
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

4:59.29/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

19
ŚLIWKA Mateusz 2005-09-14 Z/0483/15

TAK

4:34.75 4:34.75/19 UKS 3 Milanówek 2019

20
WOJTAKOWSKI Szymon 2005-03-22 Z/0388/15

TAK

4:22.13/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

21
WÓJCIK Patryk 1990-03-04 Z/0206/16

TAK

4:17.17 3:51.53/17 AZS Zakopane 2019

22
WULS Wiktor 2002-07-06 Z/0404/15

TAK

4:45.62 4:45.62/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

23
ZAWISZA Miłosz 2004-09-28 Z/0445/15

TAK

4:27.94 4:27.94/19 UKS Viking Elbląg 2019

24
ZEREK Eryk 2003-12-26 Z/0106/19

TAK

4:47.34 4:47.34/19 KS ARENA Tomaszów Mazowiecki 2019

 
5000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

2
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 Z/0621/15

TAK

7:31.91 7:28.45/19 MKS Cuprum Lubin 2019

3
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

4
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

8:07.82 7:50.08/19 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

5
MASALSKI Igor 2003-05-24 Z/0490/15

TAK

8:04.43/19 UKS 3 Milanówek 2019

6
WÓJCIK Patryk 1990-03-04 Z/0206/16

TAK

6:32.25/17 AZS Zakopane 2019

 
Mass start mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁĘCZNY Mariusz 2005-05-07 Z/0040/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

2
BURZYKOWSKI Dawid 1997-08-03 Z/0010/16

TAK

5:37.46 5:37.46/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

3
FIDLER Jakub 2006-02-07 Z/0055/18

TAK

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 2019

4
FLORKOWSKI Mikołaj 2005-09-10 Z/0452/15

TAK

UKS Viking Elbląg 2019

5
HAWRYLAK Filip 2003-09-15 Z/0044/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2019

6
KOWALSKI Maciej 2004-01-02 Z/0768/15

TAK

UKS Zryw Słomczyn 2019

7
PIOTROWSKI Jakub 2000-02-27 Z/0086/16

TAK

5:37.42 5:37.42/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

8
ŚWIĄTEK Jan 1998-11-30 Z/0039/18

TAK

5:22.59 5:22.59/19 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2019

9
ZAWISZA Miłosz 2004-09-28 Z/0445/15

TAK

UKS Viking Elbląg 2019