Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Młodzików Tomaszów Mazowiecki, 10-11.02.2024 | |||||||||||||||||||
500 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 |
Z/0044/19
|
49.93 | 49.93/24 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
SOŁTYSIAK Nikola | 2008-07-11 |
Z/0145/19
|
48.20 | 46.63/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.05 | 44.05/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
4 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 |
Z/0063/17
|
43.47 | 41.56/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 |
Z/0151/19
|
44.68 | 43.91/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
43.44 | 43.14/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 |
Z/0110/19
|
45.91 | 45.91/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
41.84 | 41.84/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
47.36 | 46.30/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
10 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
45.42 | 44.08/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
FINC Natalia | 2008-10-27 |
Z/0009/16
|
49.99 | 49.13/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
43.73 | 43.73/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 |
Z/0056/18
|
46.16 | 44.92/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 |
Z/0095/21
|
46.74 | 46.74/24 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
GRZEGORCZYK Hanna | 2008-11-17 |
Z/0609/20
|
46.36 | 46.36/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
STRZELCZYK Patrycja | 2008-12-05 |
Z/0114/21
|
56.19 | 53.67/22 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
DWOJAK Karolina | 2008-12-16 |
Z/0174/17
|
45.14 | 45.14/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
WÓJCIK Maja | 2008-12-27 |
Z/0321/18
|
47.29 | 46.36/22 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 |
Z/0193/20
|
49.76 | 49.76/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
GRZELKA Olga | 2009-02-02 |
Z/0165/22
|
50.86 | 50.66/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
TELATYŃSKA Hanna | 2009-02-05 |
Z/0177/17
|
49.58 | 49.58/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
LECHOWSKA Zofia | 2009-02-08 |
Z/0110/20
|
48.52 | 48.52/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 |
Z/0045/21
|
42.54 | 42.54/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 |
Z/0316/18
|
42.92 | 42.92/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
49.15 | 49.15/24 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
26 | |
PIETRAK Julia | 2009-04-07 |
Z/0146/19
|
47.06 | 46.22/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 |
Z/0314/18
|
42.18 | 42.18/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
48.02 | 46.17/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
29 | |
KWAŚNIAK Hanna | 2009-04-23 |
Z/0282/23
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
30 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 |
Z/0106/22
|
44.10 | 44.10/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
LISICZKO Hanna | 2009-05-07 |
Z/0143/22
|
46.50 | 46.50/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
49.71 | 49.71/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
33 | |
NOWAK Klementyna | 2009-06-04 |
Z/0124/18
|
45.43 | 44.69/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
SUROWIEC Aleksandra | 2009-07-14 |
Z/0143/19
|
46.47 | 46.47/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 |
Z/0004/16
|
44.43 | 44.43/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.99 | 42.72/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
37 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
45.59 | 45.59/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
48.90 | 48.90/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
39 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
47.59 | 47.40/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
46.43 | 46.43/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 |
Z/0063/21
|
48.52 | 48.52/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
GARBACZEWSKA Dominika | 2009-11-23 |
Z/0253/19
|
48.16 | 48.01/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
GAWORECKI Nikola | 2009-12-02 |
Z/0657/20
|
52.85 | 52.85/24 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
49.29 | 47.93/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
49.29 | 47.93/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
49.29 | 47.93/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
47 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
49.29 | 47.93/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
49.29 | 47.93/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
49 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 |
Z/0270/18
|
50.19 | 50.19/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 |
Z/0179/17
|
45.81 | 45.81/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
51 | |
PODSIADŁO Matylda | 2010-01-09 |
Z/0176/21
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:08.49 | 1:08.49/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
52 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 |
Z/0151/21
|
48.92 | 48.92/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
53 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
45.67 | 44.96/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
54 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 |
Z/0249/22
|
47.40 | 47.40/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
55 | |
JABŁOŃSKA Aleksandra | 2010-03-14 |
Z/0006/16
|
46.45 | 46.45/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
56 | |
GOWOREK Michalina | 2010-03-18 |
Z/0197/20
|
47.33 | 47.33/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
57 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 |
Z/0284/20
|
44.57 | 44.57/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
58 | |
ZYGADŁO Zofia | 2010-03-21 |
Z/0097/19
|
54.34 | 54.34/24 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||
59 | |
WRONA Lena | 2010-04-10 |
Z/0322/18
|
52.04 | 52.04/24 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||
60 | |
RUDNICKA Lena | 2010-04-13 |
Z/0095/23
|
46.87 | 46.79/22 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
61 | |
CHARYTON Julia | 2010-04-15 |
Z/0003/18
|
48.61 | 48.61/23 | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
62 | |
KACZOR Julia | 2010-04-18 |
Z/0115/22
|
45.50 | 45.50/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
63 | |
KACZOR Amelia | 2010-04-18 |
Z/0114/22
|
44.61 | 44.61/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
64 | |
KAŁKA Nikola | 2010-04-22 |
Z/0235/18
|
51.54 | 51.54/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
65 | |
JARZĄBEK Zuzanna | 2010-04-23 |
Z/0215/23
|
UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
66 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 |
Z/0161/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.42 | 44.42/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||
67 | |
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 |
Z/0231/18
|
45.45 | 45.17/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
68 | |
GRUSIECKA Zuzanna | 2010-06-19 |
Z/0246/19
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
55.50 | 54.45/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
69 | |
LASKA Maja | 2010-06-29 |
Z/0214/20
|
52.08 | 52.08/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
70 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.18 | 42.85/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
1000 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 |
Z/0044/19
|
1:41.86 | 1:41.86/24 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
SOŁTYSIAK Nikola | 2008-07-11 |
Z/0145/19
|
1:38.32/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:28.16 | 1:28.16/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
4 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 |
Z/0063/17
|
1:22.94/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 |
Z/0151/19
|
1:30.13 | 1:30.13/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
1:29.92 | 1:28.15/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 |
Z/0110/19
|
1:33.86 | 1:33.86/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
1:24.76 | 1:24.76/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:38.03 | 1:36.42/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
10 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
1:32.38 | 1:30.97/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
FINC Natalia | 2008-10-27 |
Z/0009/16
|
1:47.65 | 1:44.21/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
1:29.58 | 1:29.58/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 |
Z/0056/18
|
1:36.35 | 1:35.40/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 |
Z/0095/21
|
1:37.14 | 1:37.14/24 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
GRZEGORCZYK Hanna | 2008-11-17 |
Z/0609/20
|
1:33.71 | 1:33.71/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
STRZELCZYK Patrycja | 2008-12-05 |
Z/0114/21
|
2:01.35 | 1:54.38/22 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
DWOJAK Karolina | 2008-12-16 |
Z/0174/17
|
1:30.45 | 1:30.45/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
WÓJCIK Maja | 2008-12-27 |
Z/0321/18
|
1:38.18 | 1:32.58/22 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 |
Z/0193/20
|
1:43.31 | 1:41.63/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
GRZELKA Olga | 2009-02-02 |
Z/0165/22
|
1:53.12 | 1:53.12/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
TELATYŃSKA Hanna | 2009-02-05 |
Z/0177/17
|
1:42.37 | 1:42.37/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
LECHOWSKA Zofia | 2009-02-08 |
Z/0110/20
|
1:42.14 | 1:42.14/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 |
Z/0045/21
|
1:26.21 | 1:26.21/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 |
Z/0316/18
|
1:28.60 | 1:28.60/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:45.64 | 1:41.11/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
26 | |
PIETRAK Julia | 2009-04-07 |
Z/0146/19
|
1:35.41 | 1:35.41/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 |
Z/0314/18
|
1:26.62 | 1:26.62/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:36.75 | 1:36.75/24 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
29 | |
KWAŚNIAK Hanna | 2009-04-23 |
Z/0282/23
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
30 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 |
Z/0106/22
|
1:30.16 | 1:30.16/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
LISICZKO Hanna | 2009-05-07 |
Z/0143/22
|
1:37.89 | 1:37.89/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:44.46 | 1:43.25/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
33 | |
NOWAK Klementyna | 2009-06-04 |
Z/0124/18
|
1:33.43 | 1:32.61/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
SUROWIEC Aleksandra | 2009-07-14 |
Z/0143/19
|
1:35.30 | 1:35.30/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 |
Z/0004/16
|
1:34.06 | 1:33.37/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:28.27 | 1:27.25/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
37 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
1:35.53 | 1:35.53/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:42.25 | 1:40.00/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
39 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
1:40.05 | 1:40.05/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
1:35.82 | 1:35.82/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 |
Z/0063/21
|
1:42.07 | 1:42.07/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
GARBACZEWSKA Dominika | 2009-11-23 |
Z/0253/19
|
1:39.37 | 1:39.37/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
GAWORECKI Nikola | 2009-12-02 |
Z/0657/20
|
1:56.40 | 1:56.40/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
1:40.27 | 1:37.60/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
1:40.27 | 1:37.60/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
1:40.27 | 1:37.60/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
47 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
1:40.27 | 1:37.60/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
1:40.27 | 1:37.60/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
49 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 |
Z/0270/18
|
1:50.38 | 1:47.49/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 |
Z/0179/17
|
1:33.43 | 1:33.43/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
51 | |
PODSIADŁO Matylda | 2010-01-09 |
Z/0176/21
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:29.48 | 2:29.48/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
52 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 |
Z/0151/21
|
1:43.24 | 1:43.24/24 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
53 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:34.45 | 1:33.82/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
54 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 |
Z/0249/22
|
1:37.93 | 1:37.93/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
55 | |
JABŁOŃSKA Aleksandra | 2010-03-14 |
Z/0006/16
|
1:33.20 | 1:33.20/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
56 | |
GOWOREK Michalina | 2010-03-18 |
Z/0197/20
|
1:42.92 | 1:38.93/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
57 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 |
Z/0284/20
|
1:32.92 | 1:32.60/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
58 | |
ZYGADŁO Zofia | 2010-03-21 |
Z/0097/19
|
1:58.94/23 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
59 | |
WRONA Lena | 2010-04-10 |
Z/0322/18
|
1:54.70/23 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
60 | |
RUDNICKA Lena | 2010-04-13 |
Z/0095/23
|
1:35.86 | 1:35.86/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
61 | |
CHARYTON Julia | 2010-04-15 |
Z/0003/18
|
1:40.87 | 1:40.87/23 | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
62 | |
KACZOR Julia | 2010-04-18 |
Z/0115/22
|
1:32.86 | 1:32.86/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
63 | |
KACZOR Amelia | 2010-04-18 |
Z/0114/22
|
1:30.82 | 1:30.82/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
64 | |
KAŁKA Nikola | 2010-04-22 |
Z/0235/18
|
1:45.20 | 1:45.20/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
65 | |
JARZĄBEK Zuzanna | 2010-04-23 |
Z/0215/23
|
UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
66 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 |
Z/0161/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:30.11 | 1:30.11/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||
67 | |
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 |
Z/0231/18
|
1:34.30 | 1:31.97/22 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
68 | |
GRUSIECKA Zuzanna | 2010-06-19 |
Z/0246/19
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:00.06 | 1:55.10/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
69 | |
LASKA Maja | 2010-06-29 |
Z/0214/20
|
1:45.41 | 1:45.41/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
70 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:29.13 | 1:29.13/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
1500 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 |
Z/0044/19
|
2:40.63 | 2:40.63/24 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:17.93 | 2:17.93/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
3 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 |
Z/0063/17
|
2:15.10 | 2:09.84/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 |
Z/0151/19
|
2:22.61 | 2:22.53/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
2:21.55 | 2:19.53/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 |
Z/0110/19
|
2:26.55 | 2:26.55/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
2:16.28 | 2:16.28/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:44.67 | 2:34.32/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
9 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
2:24.79 | 2:24.35/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
FINC Natalia | 2008-10-27 |
Z/0009/16
|
2:53.38 | 2:42.00/22 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
2:20.55 | 2:20.55/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 |
Z/0056/18
|
2:32.74 | 2:32.74/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 |
Z/0095/21
|
2:33.57 | 2:33.57/24 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
GRZEGORCZYK Hanna | 2008-11-17 |
Z/0609/20
|
2:26.29 | 2:26.29/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
STRZELCZYK Patrycja | 2008-12-05 |
Z/0114/21
|
3:02.26/22 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
DWOJAK Karolina | 2008-12-16 |
Z/0174/17
|
2:21.10 | 2:21.10/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
WÓJCIK Maja | 2008-12-27 |
Z/0321/18
|
2:35.07 | 2:35.07/24 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 |
Z/0193/20
|
2:45.90 | 2:38.73/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
GRZELKA Olga | 2009-02-02 |
Z/0165/22
|
3:03.64 | 3:00.26/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
TELATYŃSKA Hanna | 2009-02-05 |
Z/0177/17
|
2:44.46 | 2:44.46/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
LECHOWSKA Zofia | 2009-02-08 |
Z/0110/20
|
2:39.98 | 2:39.98/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 |
Z/0045/21
|
2:18.42 | 2:18.42/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 |
Z/0316/18
|
2:25.46 | 2:25.46/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:44.10 | 2:44.10/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
25 | |
PIETRAK Julia | 2009-04-07 |
Z/0146/19
|
2:32.42 | 2:32.42/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 |
Z/0314/18
|
2:16.80 | 2:12.55/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:35.96 | 2:31.19/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
28 | |
KWAŚNIAK Hanna | 2009-04-23 |
Z/0282/23
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 |
Z/0106/22
|
2:33.91 | 2:29.61/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
LISICZKO Hanna | 2009-05-07 |
Z/0143/22
|
2:39.39 | 2:39.39/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:53.53 | 2:53.51/22 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
32 | |
NOWAK Klementyna | 2009-06-04 |
Z/0124/18
|
2:27.53 | 2:24.68/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
SUROWIEC Aleksandra | 2009-07-14 |
Z/0143/19
|
2:28.25 | 2:28.25/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 |
Z/0004/16
|
2:25.67 | 2:25.67/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:18.44 | 2:18.44/24 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
36 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
2:37.68 | 2:37.68/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:38.83 | 2:38.83/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
38 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
2:34.74 | 2:34.74/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
2:31.44 | 2:31.44/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 |
Z/0063/21
|
2:40.11 | 2:40.11/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
GARBACZEWSKA Dominika | 2009-11-23 |
Z/0253/19
|
2:37.72 | 2:37.72/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
GAWORECKI Nikola | 2009-12-02 |
Z/0657/20
|
3:06.43 | 3:06.43/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
2:37.91 | 2:37.91/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
2:37.91 | 2:37.91/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
2:37.91 | 2:37.91/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
2:37.91 | 2:37.91/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
47 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
2:37.91 | 2:37.91/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 |
Z/0270/18
|
2:56.34 | 2:56.34/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
49 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 |
Z/0179/17
|
2:24.54 | 2:24.54/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
PODSIADŁO Matylda | 2010-01-09 |
Z/0176/21
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
3:52.80 | 3:52.80/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
51 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 |
Z/0151/21
|
2:43.03 | 2:43.03/24 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
52 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:30.66 | 2:30.66/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
53 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 |
Z/0249/22
|
2:34.01 | 2:34.01/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
54 | |
JABŁOŃSKA Aleksandra | 2010-03-14 |
Z/0006/16
|
2:27.06 | 2:27.06/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
55 | |
GOWOREK Michalina | 2010-03-18 |
Z/0197/20
|
2:37.20 | 2:37.20/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
56 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 |
Z/0284/20
|
2:28.61 | 2:28.61/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
57 | |
ZYGADŁO Zofia | 2010-03-21 |
Z/0097/19
|
2:59.56 | 2:59.56/24 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||
58 | |
WRONA Lena | 2010-04-10 |
Z/0322/18
|
2:50.59 | 2:50.59/24 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||
59 | |
RUDNICKA Lena | 2010-04-13 |
Z/0095/23
|
2:34.24 | 2:34.24/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
60 | |
CHARYTON Julia | 2010-04-15 |
Z/0003/18
|
2:53.17 | 2:53.17/23 | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
61 | |
KACZOR Julia | 2010-04-18 |
Z/0115/22
|
2:28.77 | 2:28.77/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
62 | |
KACZOR Amelia | 2010-04-18 |
Z/0114/22
|
2:22.87 | 2:22.87/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
63 | |
KAŁKA Nikola | 2010-04-22 |
Z/0235/18
|
2:42.40 | 2:42.40/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
64 | |
JARZĄBEK Zuzanna | 2010-04-23 |
Z/0215/23
|
UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
65 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 |
Z/0161/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:21.32 | 2:21.32/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||
66 | |
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 |
Z/0231/18
|
2:27.10 | 2:27.10/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
67 | |
GRUSIECKA Zuzanna | 2010-06-19 |
Z/0246/19
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
3:16.86 | 3:16.86/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
68 | |
LASKA Maja | 2010-06-29 |
Z/0214/20
|
2:46.67 | 2:46.67/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
69 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:19.43 | 2:19.43/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
3000 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 |
Z/0044/19
|
AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 |
Z/0063/17
|
4:45.49/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 |
Z/0151/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 |
Z/0110/19
|
5:20.00 | 5:20.00/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
5:54.36/22 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
5:26.10 | 5:26.10/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
FINC Natalia | 2008-10-27 |
Z/0009/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
5:03.97 | 5:03.97/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 |
Z/0056/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 |
Z/0095/21
|
5:34.97 | 5:34.97/24 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
GRZEGORCZYK Hanna | 2008-11-17 |
Z/0609/20
|
5:21.74 | 5:21.74/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
STRZELCZYK Patrycja | 2008-12-05 |
Z/0114/21
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
DWOJAK Karolina | 2008-12-16 |
Z/0174/17
|
4:59.32 | 4:59.32/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 |
Z/0193/20
|
6:00.26 | 6:00.26/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
GRZELKA Olga | 2009-02-02 |
Z/0165/22
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
TELATYŃSKA Hanna | 2009-02-05 |
Z/0177/17
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 |
Z/0045/21
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 |
Z/0316/18
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
22 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 |
Z/0314/18
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:29.60 | 5:29.60/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
25 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 |
Z/0106/22
|
5:47.86 | 5:47.86/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
6:32.36/22 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
NOWAK Klementyna | 2009-06-04 |
Z/0124/18
|
5:15.88 | 5:15.88/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
SUROWIEC Aleksandra | 2009-07-14 |
Z/0143/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 |
Z/0004/16
|
5:23.32 | 5:23.32/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:53.49 | 4:53.49/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
31 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
32 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
33 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
5:38.76 | 5:38.76/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
35 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 |
Z/0063/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
36 | |
GARBACZEWSKA Dominika | 2009-11-23 |
Z/0253/19
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
37 | |
GAWORECKI Nikola | 2009-12-02 |
Z/0657/20
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
38 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
5:28.00 | 5:28.00/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
5:28.00 | 5:28.00/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
5:28.00 | 5:28.00/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
5:28.00 | 5:28.00/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
5:28.00 | 5:28.00/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 |
Z/0270/18
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
44 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 |
Z/0179/17
|
5:16.73 | 5:16.73/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
PODSIADŁO Matylda | 2010-01-09 |
Z/0176/21
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
46 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 |
Z/0151/21
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
47 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:20.26 | 5:20.26/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
48 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 |
Z/0249/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
49 | |
JABŁOŃSKA Aleksandra | 2010-03-14 |
Z/0006/16
|
5:09.25 | 5:09.25/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 |
Z/0284/20
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
51 | |
RUDNICKA Lena | 2010-04-13 |
Z/0095/23
|
5:39.30 | 5:39.30/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
52 | |
CHARYTON Julia | 2010-04-15 |
Z/0003/18
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
53 | |
KACZOR Julia | 2010-04-18 |
Z/0115/22
|
5:18.96 | 5:18.96/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
54 | |
KACZOR Amelia | 2010-04-18 |
Z/0114/22
|
5:14.32 | 5:14.32/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
55 | |
KAŁKA Nikola | 2010-04-22 |
Z/0235/18
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
56 | |
JARZĄBEK Zuzanna | 2010-04-23 |
Z/0215/23
|
UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
57 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 |
Z/0161/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:04.85 | 5:04.85/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||
58 | |
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 |
Z/0231/18
|
5:15.98 | 5:15.98/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
59 | |
GRUSIECKA Zuzanna | 2010-06-19 |
Z/0246/19
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
60 | |
LASKA Maja | 2010-06-29 |
Z/0214/20
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
61 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:03.90 | 5:03.90/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
Bieg drużynowy kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 |
Z/0044/19
|
AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 |
Z/0063/17
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 |
Z/0151/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 |
Z/0110/19
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
FINC Natalia | 2008-10-27 |
Z/0009/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 |
Z/0056/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 |
Z/0095/21
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
GRZEGORCZYK Hanna | 2008-11-17 |
Z/0609/20
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
STRZELCZYK Patrycja | 2008-12-05 |
Z/0114/21
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
DWOJAK Karolina | 2008-12-16 |
Z/0174/17
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
WÓJCIK Maja | 2008-12-27 |
Z/0321/18
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 |
Z/0193/20
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
GRZELKA Olga | 2009-02-02 |
Z/0165/22
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
TELATYŃSKA Hanna | 2009-02-05 |
Z/0177/17
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
LECHOWSKA Zofia | 2009-02-08 |
Z/0110/20
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 |
Z/0045/21
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
22 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 |
Z/0316/18
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
23 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
PIETRAK Julia | 2009-04-07 |
Z/0146/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
25 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 |
Z/0314/18
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
26 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 |
Z/0106/22
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
28 | |
LISICZKO Hanna | 2009-05-07 |
Z/0143/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
30 | |
NOWAK Klementyna | 2009-06-04 |
Z/0124/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
31 | |
SUROWIEC Aleksandra | 2009-07-14 |
Z/0143/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
32 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 |
Z/0004/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
33 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
34 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
35 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
36 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
37 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 |
Z/0063/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
38 | |
GARBACZEWSKA Dominika | 2009-11-23 |
Z/0253/19
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
39 | |
GAWORECKI Nikola | 2009-12-02 |
Z/0657/20
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
40 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
41 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
42 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
43 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
44 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
45 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 |
Z/0270/18
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
46 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 |
Z/0179/17
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
47 | |
PODSIADŁO Matylda | 2010-01-09 |
Z/0176/21
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
48 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
49 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 |
Z/0249/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
50 | |
JABŁOŃSKA Aleksandra | 2010-03-14 |
Z/0006/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
51 | |
GOWOREK Michalina | 2010-03-18 |
Z/0197/20
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
52 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 |
Z/0284/20
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
53 | |
ZYGADŁO Zofia | 2010-03-21 |
Z/0097/19
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
54 | |
WRONA Lena | 2010-04-10 |
Z/0322/18
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
55 | |
RUDNICKA Lena | 2010-04-13 |
Z/0095/23
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
56 | |
KACZOR Julia | 2010-04-18 |
Z/0115/22
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
57 | |
KACZOR Amelia | 2010-04-18 |
Z/0114/22
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
58 | |
KAŁKA Nikola | 2010-04-22 |
Z/0235/18
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
59 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 |
Z/0161/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
60 | |
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 |
Z/0231/18
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
61 | |
GRUSIECKA Zuzanna | 2010-06-19 |
Z/0246/19
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
62 | |
LASKA Maja | 2010-06-29 |
Z/0214/20
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
63 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
Mass start kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 |
Z/0044/19
|
AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 |
Z/0063/17
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 |
Z/0151/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 |
Z/0110/19
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
7:06.76/22 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
10:41.37 | 10:41.37/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
FINC Natalia | 2008-10-27 |
Z/0009/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 |
Z/0056/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 |
Z/0095/21
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
GRZEGORCZYK Hanna | 2008-11-17 |
Z/0609/20
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
DWOJAK Karolina | 2008-12-16 |
Z/0174/17
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
WÓJCIK Maja | 2008-12-27 |
Z/0321/18
|
6:56.73/22 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 |
Z/0193/20
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
GRZELKA Olga | 2009-02-02 |
Z/0165/22
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 |
Z/0045/21
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 |
Z/0316/18
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 |
Z/0314/18
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
23 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
7:18.31/22 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
KWAŚNIAK Hanna | 2009-04-23 |
Z/0282/23
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
25 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 |
Z/0106/22
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
26 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
NOWAK Klementyna | 2009-06-04 |
Z/0124/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
28 | |
SUROWIEC Aleksandra | 2009-07-14 |
Z/0143/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 |
Z/0004/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
30 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
32 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
33 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
34 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
35 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 |
Z/0063/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
36 | |
GARBACZEWSKA Dominika | 2009-11-23 |
Z/0253/19
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
37 | |
GAWORECKI Nikola | 2009-12-02 |
Z/0657/20
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
38 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
39 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
40 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
41 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
42 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
43 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 |
Z/0270/18
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
44 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 |
Z/0179/17
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
45 | |
PODSIADŁO Matylda | 2010-01-09 |
Z/0176/21
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
46 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 |
Z/0151/21
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
47 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
48 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 |
Z/0249/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
49 | |
JABŁOŃSKA Aleksandra | 2010-03-14 |
Z/0006/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
50 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 |
Z/0284/20
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
51 | |
ZYGADŁO Zofia | 2010-03-21 |
Z/0097/19
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
52 | |
WRONA Lena | 2010-04-10 |
Z/0322/18
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
53 | |
RUDNICKA Lena | 2010-04-13 |
Z/0095/23
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
54 | |
CHARYTON Julia | 2010-04-15 |
Z/0003/18
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
55 | |
KACZOR Julia | 2010-04-18 |
Z/0115/22
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
56 | |
KACZOR Amelia | 2010-04-18 |
Z/0114/22
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
57 | |
JARZĄBEK Zuzanna | 2010-04-23 |
Z/0215/23
|
UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
58 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 |
Z/0161/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
59 | |
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 |
Z/0231/18
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
60 | |
GRUSIECKA Zuzanna | 2010-06-19 |
Z/0246/19
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
61 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
10:35.49 | 10:35.49/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
500 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
41.61 | 41.61/24 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.00 | 42.70/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
3 | |
ŚLUSARSKI Miłosz | 2008-09-15 |
Z/0142/19
|
40.26 | 40.26/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
39.98 | 39.98/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
41.10 | 41.10/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
ROL Oleh [Z] | 2009-07-19 |
Z/0093/22
|
50.88 | 50.88/24 | UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
WCISŁO Oliwier | 2009-01-03 |
Z/0323/18
|
44.74 | 44.74/24 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
39.64 | 39.64/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 |
Z/0423/20
|
53.66 | 53.66/24 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
DALZ Aleksander | 2009-05-29 |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
41.72 | 41.72/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||
11 | |
MIRZAŁEK Filip | 2009-06-22 |
Z/0076/17
|
40.72 | 40.72/24 | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
44.90 | 44.90/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
41.35 | 41.35/23 | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
ROSENBAJGER Kornel | 2009-08-20 |
Z/0427/20
|
44.23 | 44.23/24 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
BUDZIŃSKI Fabian | 2009-09-01 |
Z/0256/18
|
41.36 | 41.36/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
GRZYB Mateusz | 2009-09-14 |
Z/0578/20
|
44.47 | 44.47/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
MELNIKAU Stepan [Z] | 2009-09-14 |
Z/0006/23
|
46.76 | 46.76/24 | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
STRZYŻOWSKI Antoni | 2009-09-26 |
Z/0002/22
|
44.02 | 44.02/24 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
MAMCARZ Mateusz | 2009-11-14 |
Z/0181/18
|
43.72 | 43.72/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
JABŁOŃSKI Franciszek | 2009-11-23 |
Z/0191/19
|
42.96 | 42.96/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
POLNY Kacper | 2009-12-22 |
Z/0184/19
|
40.11 | 40.11/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
43.21 | 43.21/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
41.35 | 41.35/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
41.74 | 41.74/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
CIESIELSKI Szymon | 2010-02-05 |
Z/0148/22
|
50.88 | 50.88/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
WACHOWSKI Karol | 2010-03-12 |
Z/0040/18
|
46.25 | 46.25/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
KAMIŃSKI Aleksander | 2010-04-04 |
Z/0579/20
|
49.12 | 49.12/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
MORAWA Piotr | 2010-04-25 |
Z/0099/19
|
48.07 | 48.07/24 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
PABON Adam | 2010-04-29 |
Z/0254/22
|
56.77/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
1000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
1:24.54 | 1:24.54/24 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:28.89 | 1:28.89/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
3 | |
ŚLUSARSKI Miłosz | 2008-09-15 |
Z/0142/19
|
1:21.37 | 1:21.37/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
1:22.17 | 1:22.17/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
1:26.84 | 1:26.30/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
ROL Oleh [Z] | 2009-07-19 |
Z/0093/22
|
1:44.97 | 1:44.97/24 | UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
WCISŁO Oliwier | 2009-01-03 |
Z/0323/18
|
1:33.08 | 1:33.08/24 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
1:18.38 | 1:18.38/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 |
Z/0423/20
|
1:55.32 | 1:55.32/23 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
DALZ Aleksander | 2009-05-29 |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:25.96 | 1:25.96/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||
11 | |
MIRZAŁEK Filip | 2009-06-22 |
Z/0076/17
|
1:22.62 | 1:22.62/24 | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
1:32.35 | 1:32.35/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
1:24.24 | 1:24.24/23 | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
ROSENBAJGER Kornel | 2009-08-20 |
Z/0427/20
|
1:34.56 | 1:34.56/24 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
BUDZIŃSKI Fabian | 2009-09-01 |
Z/0256/18
|
1:25.13/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
GRZYB Mateusz | 2009-09-14 |
Z/0578/20
|
1:28.78 | 1:28.78/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
MELNIKAU Stepan [Z] | 2009-09-14 |
Z/0006/23
|
1:36.57 | 1:36.57/24 | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
STRZYŻOWSKI Antoni | 2009-09-26 |
Z/0002/22
|
1:30.67 | 1:30.67/24 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
MAMCARZ Mateusz | 2009-11-14 |
Z/0181/18
|
1:36.16 | 1:33.51/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
JABŁOŃSKI Franciszek | 2009-11-23 |
Z/0191/19
|
1:29.17 | 1:28.79/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
POLNY Kacper | 2009-12-22 |
Z/0184/19
|
1:20.56 | 1:20.55/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
1:28.14 | 1:28.14/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
1:22.69 | 1:22.69/24 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
1:24.61 | 1:24.61/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
CIESIELSKI Szymon | 2010-02-05 |
Z/0148/22
|
1:46.96 | 1:46.96/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
WACHOWSKI Karol | 2010-03-12 |
Z/0040/18
|
1:33.31 | 1:33.31/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
KAMIŃSKI Aleksander | 2010-04-04 |
Z/0579/20
|
1:36.44 | 1:36.44/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
MORAWA Piotr | 2010-04-25 |
Z/0099/19
|
1:45.88 | 1:45.88/24 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
PABON Adam | 2010-04-29 |
Z/0254/22
|
2:11.03/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
1500 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
2:11.39 | 2:11.39/24 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:16.89 | 2:15.69/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
3 | |
ŚLUSARSKI Miłosz | 2008-09-15 |
Z/0142/19
|
2:03.77 | 2:03.77/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
2:12.36 | 2:12.36/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
2:12.23 | 2:12.23/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
ROL Oleh [Z] | 2009-07-19 |
Z/0093/22
|
UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
WCISŁO Oliwier | 2009-01-03 |
Z/0323/18
|
2:37.15/23 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
2:00.95 | 2:00.95/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 |
Z/0423/20
|
2:53.62 | 2:53.62/24 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
DALZ Aleksander | 2009-05-29 |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:19.85 | 2:19.08/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||
11 | |
MIRZAŁEK Filip | 2009-06-22 |
Z/0076/17
|
2:08.28 | 2:08.28/24 | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
2:24.60 | 2:24.60/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
2:09.50 | 2:09.50/24 | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
ROSENBAJGER Kornel | 2009-08-20 |
Z/0427/20
|
2:24.35 | 2:24.35/24 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
BUDZIŃSKI Fabian | 2009-09-01 |
Z/0256/18
|
2:10.38 | 2:10.38/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
GRZYB Mateusz | 2009-09-14 |
Z/0578/20
|
2:21.54 | 2:21.54/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
MELNIKAU Stepan [Z] | 2009-09-14 |
Z/0006/23
|
2:31.00 | 2:31.00/24 | GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
STRZYŻOWSKI Antoni | 2009-09-26 |
Z/0002/22
|
2:26.84 | 2:26.84/24 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
MAMCARZ Mateusz | 2009-11-14 |
Z/0181/18
|
2:32.82 | 2:32.82/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
JABŁOŃSKI Franciszek | 2009-11-23 |
Z/0191/19
|
2:18.50 | 2:18.50/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
POLNY Kacper | 2009-12-22 |
Z/0184/19
|
2:05.65 | 2:05.65/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
2:20.94 | 2:20.94/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
2:07.23 | 2:07.23/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
2:14.65 | 2:14.65/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
CIESIELSKI Szymon | 2010-02-05 |
Z/0148/22
|
2:52.76 | 2:52.76/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
WACHOWSKI Karol | 2010-03-12 |
Z/0040/18
|
2:27.62 | 2:27.62/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
KAMIŃSKI Aleksander | 2010-04-04 |
Z/0579/20
|
2:34.97 | 2:34.97/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
MORAWA Piotr | 2010-04-25 |
Z/0099/19
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
PABON Adam | 2010-04-29 |
Z/0254/22
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
3000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
4:45.26 | 4:45.26/24 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
ŚLUSARSKI Miłosz | 2008-09-15 |
Z/0142/19
|
4:28.25 | 4:28.25/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
4:51.31 | 4:51.31/24 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
4:47.09 | 4:47.09/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
ROL Oleh [Z] | 2009-07-19 |
Z/0093/22
|
UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
4:22.74 | 4:22.74/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 |
Z/0423/20
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
DALZ Aleksander | 2009-05-29 |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:11.92/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
MIRZAŁEK Filip | 2009-06-22 |
Z/0076/17
|
4:59.92/23 | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
5:08.29 | 5:08.29/24 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
4:39.62 | 4:39.62/24 | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
ROSENBAJGER Kornel | 2009-08-20 |
Z/0427/20
|
5:15.76 | 5:15.76/24 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
BUDZIŃSKI Fabian | 2009-09-01 |
Z/0256/18
|
4:40.33 | 4:40.33/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
GRZYB Mateusz | 2009-09-14 |
Z/0578/20
|
5:09.82 | 5:09.82/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
STRZYŻOWSKI Antoni | 2009-09-26 |
Z/0002/22
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
MAMCARZ Mateusz | 2009-11-14 |
Z/0181/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
JABŁOŃSKI Franciszek | 2009-11-23 |
Z/0191/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
POLNY Kacper | 2009-12-22 |
Z/0184/19
|
4:34.08 | 4:34.08/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
4:47.33 | 4:47.33/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
4:25.63 | 4:25.63/24 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
4:54.37 | 4:54.37/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
CIESIELSKI Szymon | 2010-02-05 |
Z/0148/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
23 | |
WACHOWSKI Karol | 2010-03-12 |
Z/0040/18
|
5:18.44 | 5:18.44/24 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
KAMIŃSKI Aleksander | 2010-04-04 |
Z/0579/20
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
25 | |
PABON Adam | 2010-04-29 |
Z/0254/22
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
Bieg drużynowy mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
ŚLUSARSKI Miłosz | 2008-09-15 |
Z/0142/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
ROL Oleh [Z] | 2009-07-19 |
Z/0093/22
|
UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
DALZ Aleksander | 2009-05-29 |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
BUDZIŃSKI Fabian | 2009-09-01 |
Z/0256/18
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
GRZYB Mateusz | 2009-09-14 |
Z/0578/20
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
MAMCARZ Mateusz | 2009-11-14 |
Z/0181/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
JABŁOŃSKI Franciszek | 2009-11-23 |
Z/0191/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
POLNY Kacper | 2009-12-22 |
Z/0184/19
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
CIESIELSKI Szymon | 2010-02-05 |
Z/0148/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
WACHOWSKI Karol | 2010-03-12 |
Z/0040/18
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
KAMIŃSKI Aleksander | 2010-04-04 |
Z/0579/20
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
Mass start mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
ŚLUSARSKI Miłosz | 2008-09-15 |
Z/0142/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
ROL Oleh [Z] | 2009-07-19 |
Z/0093/22
|
UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
WCISŁO Oliwier | 2009-01-03 |
Z/0323/18
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
DALZ Aleksander | 2009-05-29 |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
MIRZAŁEK Filip | 2009-06-22 |
Z/0076/17
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
ROSENBAJGER Kornel | 2009-08-20 |
Z/0427/20
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
BUDZIŃSKI Fabian | 2009-09-01 |
Z/0256/18
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
GRZYB Mateusz | 2009-09-14 |
Z/0578/20
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
MELNIKAU Stepan [Z] | 2009-09-14 |
Z/0006/23
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
STRZYŻOWSKI Antoni | 2009-09-26 |
Z/0002/22
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
MAMCARZ Mateusz | 2009-11-14 |
Z/0181/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
JABŁOŃSKI Franciszek | 2009-11-23 |
Z/0191/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
POLNY Kacper | 2009-12-22 |
Z/0184/19
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
22 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
23 | |
CIESIELSKI Szymon | 2010-02-05 |
Z/0148/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
WACHOWSKI Karol | 2010-03-12 |
Z/0040/18
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
25 | |
MORAWA Piotr | 2010-04-25 |
Z/0099/19
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
26 | |
PABON Adam | 2010-04-29 |
Z/0254/22
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|