Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i MPJ Tomaszów Mazowiecki, 16-18.02.2024 | |||||||||||||||||||
500 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
42.75 | 42.13/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
48.14 | 46.43/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
3 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
45.41 | 45.20/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 |
Z/0528/15
|
42.23 | 41.35/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
45.36 | 45.36/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
41.61/20 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
DANIELIK Paula | 2005-06-21 |
Z/0081/21
|
43.41 | 43.02/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 |
Z/0070/23
|
43.01 | 43.01/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
KAMIŃSKA Nicolla | 2006-01-02 |
Z/0024/19
|
46.77 | 46.12/22 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
SMEJDA Iga | 2006-01-05 |
Z/0116/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
41.69 | 41.69/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
11 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 |
Z/0042/19
|
46.23 | 46.23/24 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 |
Z/0315/18
|
45.47 | 45.47/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
KRÓLIKOWSKA Aleksandra | 2006-05-29 |
Z/0552/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.22 | 41.67/21 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
14 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 |
Z/0820/15
|
43.28 | 43.15/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
KULA Magdalena | 2006-07-01 |
Z/0178/19
|
47.25 | 44.08/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 |
Z/0121/17
|
44.00 | 44.00/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
TYSZKIEWICZ Klaudia | 2006-08-08 |
Z/0197/22
|
45.97 | 45.97/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
DĄBROWSKA Wiktoria | 2006-08-13 |
Z/0092/21
|
39.66 | 39.14/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 |
Z/0127/18
|
44.31 | 42.95/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
41.25 | 41.25/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
45.83 | 45.80/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
45.45 | 45.45/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
BOKSZA Martyna | 2006-12-26 |
Z/0118/18
|
44.81 | 44.66/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
40.79 | 40.79/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
41.95 | 41.95/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
KACZMARCZYK Zofia | 2007-06-07 |
Z/0122/18
|
45.54 | 45.29/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
BOOS Amelia | 2007-07-19 |
Z/0101/23
|
42.25 | 42.25/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
MATERA Pola | 2007-10-02 |
Z/0158/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.75 | 43.23/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
29 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
47.07 | 47.07/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
44.92 | 44.00/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
POLAK Julia | 2007-12-02 |
Z/0082/21
|
43.52 | 43.11/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
45.53 | 45.53/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
42.75 | 42.72/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 |
Z/0249/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
48.53 | 47.32/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
35 | |
MAZUR Hanna | 2008-04-09 |
Z/0048/15
|
39.35 | 39.35/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
FIJAŁKOWSKA Natalia | 2008-04-10 |
Z/0149/18
|
43.61 | 43.16/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
43.66 | 43.66/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
41.94 | 41.94/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 |
Z/0871/15
|
46.43 | 46.43/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
1000 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
1:21.48 | 1:20.73/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:35.75/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
1:31.52 | 1:30.49/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 |
Z/0528/15
|
1:26.48 | 1:25.75/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
1:30.83 | 1:30.83/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:23.68/20 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
DANIELIK Paula | 2005-06-21 |
Z/0081/21
|
1:27.92 | 1:25.33/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 |
Z/0070/23
|
1:28.08 | 1:28.08/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
KAMIŃSKA Nicolla | 2006-01-02 |
Z/0024/19
|
1:34.67 | 1:34.30/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
SMEJDA Iga | 2006-01-05 |
Z/0116/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:22.05 | 1:22.05/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
11 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 |
Z/0042/19
|
1:39.71 | 1:35.76/22 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 |
Z/0315/18
|
1:37.80 | 1:36.25/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
KRÓLIKOWSKA Aleksandra | 2006-05-29 |
Z/0552/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:31.75 | 1:22.66/21 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
14 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 |
Z/0820/15
|
1:27.23 | 1:26.29/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
KULA Magdalena | 2006-07-01 |
Z/0178/19
|
1:35.88 | 1:29.40/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 |
Z/0121/17
|
1:27.94 | 1:27.94/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
TYSZKIEWICZ Klaudia | 2006-08-08 |
Z/0197/22
|
1:36.02/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
DĄBROWSKA Wiktoria | 2006-08-13 |
Z/0092/21
|
1:18.39 | 1:18.21/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 |
Z/0127/18
|
1:30.46 | 1:26.44/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
1:21.93 | 1:21.93/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
1:32.14 | 1:30.05/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
1:31.57 | 1:30.07/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
BOKSZA Martyna | 2006-12-26 |
Z/0118/18
|
1:31.15 | 1:29.68/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
1:20.21 | 1:20.21/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
1:23.64 | 1:23.64/24 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
KACZMARCZYK Zofia | 2007-06-07 |
Z/0122/18
|
1:35.03 | 1:33.56/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
BOOS Amelia | 2007-07-19 |
Z/0101/23
|
1:28.82 | 1:28.82/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
MATERA Pola | 2007-10-02 |
Z/0158/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:27.75 | 1:27.37/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
29 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
1:38.08 | 1:38.08/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
1:29.17 | 1:28.65/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
POLAK Julia | 2007-12-02 |
Z/0082/21
|
1:29.60 | 1:28.98/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
1:32.28 | 1:32.28/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
1:27.21 | 1:27.21/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 |
Z/0249/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:39.67 | 1:35.85/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
35 | |
MAZUR Hanna | 2008-04-09 |
Z/0048/15
|
1:19.24 | 1:19.24/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
FIJAŁKOWSKA Natalia | 2008-04-10 |
Z/0149/18
|
1:28.79 | 1:28.32/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
1:26.93 | 1:26.93/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
1:26.41 | 1:26.41/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 |
Z/0871/15
|
1:36.98 | 1:35.39/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
1500 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
2:07.99 | 2:03.05/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:50.77 | 2:30.72/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
3 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
2:22.05 | 2:20.74/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 |
Z/0528/15
|
2:22.98 | 2:13.32/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
2:19.65/22 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:15.26 | 2:10.07/20 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
7 | |
DANIELIK Paula | 2005-06-21 |
Z/0081/21
|
2:15.40 | 2:15.40/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 |
Z/0070/23
|
2:21.46 | 2:21.46/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
KAMIŃSKA Nicolla | 2006-01-02 |
Z/0024/19
|
2:28.32 | 2:28.32/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
SMEJDA Iga | 2006-01-05 |
Z/0116/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:08.26 | 2:08.26/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
11 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 |
Z/0042/19
|
2:39.95 | 2:31.65/22 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 |
Z/0315/18
|
2:40.67 | 2:38.75/22 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
KRÓLIKOWSKA Aleksandra | 2006-05-29 |
Z/0552/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:43.78 | 2:13.45/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
14 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 |
Z/0820/15
|
2:17.81 | 2:15.29/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
KULA Magdalena | 2006-07-01 |
Z/0178/19
|
2:32.95 | 2:17.69/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 |
Z/0121/17
|
2:15.52 | 2:14.05/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
TYSZKIEWICZ Klaudia | 2006-08-08 |
Z/0197/22
|
2:22.53 | 2:22.53/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
DĄBROWSKA Wiktoria | 2006-08-13 |
Z/0092/21
|
2:09.02 | 2:04.22/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 |
Z/0127/18
|
2:22.85 | 2:17.50/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
2:07.52 | 2:07.36/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
2:21.55 | 2:20.04/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
2:22.42 | 2:20.67/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
BOKSZA Martyna | 2006-12-26 |
Z/0118/18
|
2:21.00 | 2:19.75/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
2:04.95 | 2:04.95/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
2:08.65 | 2:08.65/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
KACZMARCZYK Zofia | 2007-06-07 |
Z/0122/18
|
2:25.67/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
BOOS Amelia | 2007-07-19 |
Z/0101/23
|
2:21.32 | 2:21.32/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
MATERA Pola | 2007-10-02 |
Z/0158/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:16.38 | 2:16.38/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
29 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
2:40.55 | 2:40.55/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
2:20.58 | 2:16.66/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
POLAK Julia | 2007-12-02 |
Z/0082/21
|
2:30.17 | 2:24.72/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
2:31.96 | 2:31.96/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
2:16.57 | 2:16.57/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 |
Z/0249/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:34.18 | 2:27.42/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
35 | |
MAZUR Hanna | 2008-04-09 |
Z/0048/15
|
2:04.19 | 2:04.19/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
FIJAŁKOWSKA Natalia | 2008-04-10 |
Z/0149/18
|
2:20.69 | 2:20.52/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
2:22.37 | 2:22.37/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
2:17.43 | 2:17.43/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 |
Z/0871/15
|
2:29.07 | 2:29.07/24 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
3000 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
4:26.90 | 4:19.86/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
6:00.71/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
5:09.63 | 5:01.31/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 |
Z/0528/15
|
4:55.29/20 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
5:09.79 | 4:56.89/22 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
4:50.93 | 4:46.31/19 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
7 | |
DANIELIK Paula | 2005-06-21 |
Z/0081/21
|
4:57.94 | 4:54.16/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 |
Z/0070/23
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
KAMIŃSKA Nicolla | 2006-01-02 |
Z/0024/19
|
5:34.69/22 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
SMEJDA Iga | 2006-01-05 |
Z/0116/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:38.75 | 4:38.75/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
11 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 |
Z/0042/19
|
5:34.60 | 5:19.69/22 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 |
Z/0315/18
|
6:03.72/22 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
KRÓLIKOWSKA Aleksandra | 2006-05-29 |
Z/0552/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:40.99/21 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 |
Z/0820/15
|
5:02.76 | 4:48.84/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
KULA Magdalena | 2006-07-01 |
Z/0178/19
|
5:10.73/21 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 |
Z/0121/17
|
4:45.07 | 4:43.87/22 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
TYSZKIEWICZ Klaudia | 2006-08-08 |
Z/0197/22
|
5:04.26 | 5:04.26/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
DĄBROWSKA Wiktoria | 2006-08-13 |
Z/0092/21
|
4:46.16/21 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 |
Z/0127/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
4:33.31 | 4:33.31/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
5:03.06 | 5:03.06/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
5:02.79 | 5:02.79/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
BOKSZA Martyna | 2006-12-26 |
Z/0118/18
|
4:58.30 | 4:56.50/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
4:24.87 | 4:24.87/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
4:33.21 | 4:33.21/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
MATERA Pola | 2007-10-02 |
Z/0158/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
5:46.34/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
28 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
5:08.59 | 5:08.59/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
5:26.73 | 5:26.73/24 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
5:03.25 | 5:03.25/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 |
Z/0249/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:23.53 | 5:21.82/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
32 | |
MAZUR Hanna | 2008-04-09 |
Z/0048/15
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
33 | |
FIJAŁKOWSKA Natalia | 2008-04-10 |
Z/0149/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
34 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
5:08.63 | 5:08.63/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
4:56.32 | 4:56.32/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 |
Z/0871/15
|
5:51.63/22 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
Bieg drużynowy kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 |
Z/0528/15
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
DANIELIK Paula | 2005-06-21 |
Z/0081/21
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 |
Z/0070/23
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
KAMIŃSKA Nicolla | 2006-01-02 |
Z/0024/19
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
SMEJDA Iga | 2006-01-05 |
Z/0116/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 |
Z/0042/19
|
AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 |
Z/0315/18
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
KRÓLIKOWSKA Aleksandra | 2006-05-29 |
Z/0552/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 |
Z/0820/15
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
KULA Magdalena | 2006-07-01 |
Z/0178/19
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 |
Z/0121/17
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
TYSZKIEWICZ Klaudia | 2006-08-08 |
Z/0197/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
DĄBROWSKA Wiktoria | 2006-08-13 |
Z/0092/21
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 |
Z/0127/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
22 | |
BOKSZA Martyna | 2006-12-26 |
Z/0118/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
23 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
BOOS Amelia | 2007-07-19 |
Z/0101/23
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
25 | |
MATERA Pola | 2007-10-02 |
Z/0158/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
27 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
28 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 |
Z/0249/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
30 | |
MAZUR Hanna | 2008-04-09 |
Z/0048/15
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
31 | |
FIJAŁKOWSKA Natalia | 2008-04-10 |
Z/0149/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
32 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
33 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
34 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 |
Z/0871/15
|
AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
Mass start kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
6:21.52/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
8:27.30/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
8:19.38/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 |
Z/0528/15
|
6:56.18/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
10:39.77 | 6:42.31/22 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
DANIELIK Paula | 2005-06-21 |
Z/0081/21
|
6:26.78/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 |
Z/0070/23
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
KAMIŃSKA Nicolla | 2006-01-02 |
Z/0024/19
|
7:38.22/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
SMEJDA Iga | 2006-01-05 |
Z/0116/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
6:34.93/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 |
Z/0042/19
|
6:50.33/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 |
Z/0315/18
|
7:54.27/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
KRÓLIKOWSKA Aleksandra | 2006-05-29 |
Z/0552/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
6:18.15/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 |
Z/0820/15
|
6:38.46/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
KULA Magdalena | 2006-07-01 |
Z/0178/19
|
6:51.41/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 |
Z/0121/17
|
6:31.94/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
TYSZKIEWICZ Klaudia | 2006-08-08 |
Z/0197/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
DĄBROWSKA Wiktoria | 2006-08-13 |
Z/0092/21
|
6:29.58/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 |
Z/0127/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
22 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
23 | |
BOKSZA Martyna | 2006-12-26 |
Z/0118/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
6:31.81/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
6:32.17/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
BOOS Amelia | 2007-07-19 |
Z/0101/23
|
10:40.82/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
27 | |
MATERA Pola | 2007-10-02 |
Z/0158/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
28 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
30 | |
POLAK Julia | 2007-12-02 |
Z/0082/21
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
31 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
32 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
11:14.26/22 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
33 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 |
Z/0249/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
34 | |
MAZUR Hanna | 2008-04-09 |
Z/0048/15
|
10:24.88/21 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
35 | |
FIJAŁKOWSKA Natalia | 2008-04-10 |
Z/0149/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
36 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
10:28.85 | 10:28.85/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
10:35.52 | 10:35.52/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 |
Z/0871/15
|
AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
500 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
39.06 | 39.06/23 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
|||||||||
2 | |
BALCZERCZYK Dawid | 2004-10-07 |
Z/0128/18
|
39.02 | 39.02/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
39.37 | 39.16/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
PLUTA Antoni | 2005-02-07 |
Z/0147/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
36.74 | 36.74/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
5 | |
WOJTAKOWSKI Szymon | 2005-03-22 |
Z/0388/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
36.04 | 35.98/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
6 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
39.04 | 39.04/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
ABRATKIEWICZ Kacper | 2005-04-02 |
Z/0394/15
|
36.12 | 36.12/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
38.99 | 38.99/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
37.35 | 37.34/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
38.03 | 37.99/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
36.61 | 36.61/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
BIELAS Mikołaj | 2005-12-06 |
Z/0130/18
|
37.04 | 37.04/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
FIDLER Jakub | 2006-02-07 |
Z/0055/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
42.58 | 42.43/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
14 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
37.74 | 37.74/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
MARCINIAK Eryk | 2006-04-26 |
Z/0084/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
40.15 | 39.69/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
16 | |
KWAPISZ Szymon | 2006-05-11 |
Z/0293/18
|
39.38 | 39.22/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
41.33 | 41.33/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
36.88 | 36.88/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
19 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
41.27 | 40.58/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
20 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 |
Z/0260/18
|
40.61 | 40.61/24 | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
39.71 | 39.01/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
SZCZEPANIEC Jakub | 2007-01-11 |
Z/0094/22
|
42.37 | 42.37/24 | UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
GALACH Krzysztof | 2007-03-19 |
Z/0108/20
|
39.71 | 39.71/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
40.24 | 40.19/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 |
Z/0150/18
|
39.17 | 39.17/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
41.25 | 41.25/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
27 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
38.89 | 38.89/24 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
42.48 | 42.48/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
29 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
39.15 | 39.15/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
39.76 | 39.76/24 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
39.70 | 39.70/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
WYMYSŁO Bartłomiej | 2008-05-03 |
Z/0147/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.56 | 43.56/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
33 | |
PAWŁOWSKI Michał | 2008-05-29 |
Z/0159/22
|
42.84 | 42.84/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
1000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:17.43 | 1:17.43/23 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
|||||||||
2 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
1:18.88 | 1:17.43/22 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
PLUTA Antoni | 2005-02-07 |
Z/0147/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:12.68 | 1:12.68/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
4 | |
WOJTAKOWSKI Szymon | 2005-03-22 |
Z/0388/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:11.25 | 1:11.25/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
5 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
1:17.94 | 1:17.94/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
ABRATKIEWICZ Kacper | 2005-04-02 |
Z/0394/15
|
1:13.69 | 1:13.69/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
1:18.54 | 1:18.54/24 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
1:14.17 | 1:13.58/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
1:14.19 | 1:14.19/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
1:11.85 | 1:11.78/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
BIELAS Mikołaj | 2005-12-06 |
Z/0130/18
|
1:13.42 | 1:13.42/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
FIDLER Jakub | 2006-02-07 |
Z/0055/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:28.04 | 1:26.49/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
13 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
1:14.06 | 1:14.06/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
1:25.82 | 1:25.82/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:15.90 | 1:15.18/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
16 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:25.86 | 1:25.34/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
17 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 |
Z/0260/18
|
1:21.82 | 1:21.82/23 | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
1:20.10 | 1:19.20/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
SZCZEPANIEC Jakub | 2007-01-11 |
Z/0094/22
|
1:27.12 | 1:27.12/24 | UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
GALACH Krzysztof | 2007-03-19 |
Z/0108/20
|
1:19.53 | 1:18.88/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
1:20.24 | 1:20.24/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 |
Z/0150/18
|
1:19.59 | 1:19.59/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:21.27 | 1:19.81/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
24 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
1:18.69 | 1:18.69/24 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:24.78 | 1:24.78/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
26 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
1:21.46 | 1:21.23/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
1:22.02 | 1:22.02/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
1:21.07 | 1:21.07/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
WYMYSŁO Bartłomiej | 2008-05-03 |
Z/0147/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:29.94 | 1:29.94/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
30 | |
PAWŁOWSKI Michał | 2008-05-29 |
Z/0159/22
|
1:27.51 | 1:27.51/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
1500 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:59.84 | 1:59.84/23 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
|||||||||
2 | |
BALCZERCZYK Dawid | 2004-10-07 |
Z/0128/18
|
1:55.54 | 1:55.54/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
2:05.65 | 2:01.23/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
PLUTA Antoni | 2005-02-07 |
Z/0147/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:55.91 | 1:55.91/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
5 | |
WOJTAKOWSKI Szymon | 2005-03-22 |
Z/0388/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:48.47 | 1:48.47/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
6 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
2:01.15 | 2:00.65/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
ABRATKIEWICZ Kacper | 2005-04-02 |
Z/0394/15
|
2:03.21 | 2:00.12/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
2:01.64 | 2:01.64/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
1:54.07 | 1:54.07/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
1:54.98 | 1:54.98/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
1:50.51 | 1:50.51/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
BIELAS Mikołaj | 2005-12-06 |
Z/0130/18
|
1:55.40 | 1:55.40/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
FIDLER Jakub | 2006-02-07 |
Z/0055/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:17.12 | 2:13.16/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
14 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
1:54.44 | 1:54.44/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
MARCINIAK Eryk | 2006-04-26 |
Z/0084/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:57.95 | 1:57.95/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
16 | |
KWAPISZ Szymon | 2006-05-11 |
Z/0293/18
|
1:54.40 | 1:54.40/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
2:13.21 | 2:13.21/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:58.64 | 1:58.23/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
19 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:16.44 | 2:16.44/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
20 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 |
Z/0260/18
|
2:08.70 | 2:08.70/23 | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
2:02.60 | 2:02.60/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
SZCZEPANIEC Jakub | 2007-01-11 |
Z/0094/22
|
2:21.53 | 2:21.53/24 | UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
GALACH Krzysztof | 2007-03-19 |
Z/0108/20
|
2:01.18 | 2:01.18/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
2:04.42 | 2:03.86/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 |
Z/0150/18
|
2:05.28 | 2:05.28/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:01.04 | 2:01.04/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
27 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
2:09.80 | 2:09.80/24 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:09.08 | 2:09.08/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
29 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
2:12.45 | 2:10.37/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
2:11.89 | 2:10.51/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
2:07.83 | 2:07.83/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
WYMYSŁO Bartłomiej | 2008-05-03 |
Z/0147/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:14.51 | 2:14.51/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
33 | |
PAWŁOWSKI Michał | 2008-05-29 |
Z/0159/22
|
2:21.95 | 2:21.95/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
3000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
4:29.84 | 4:28.23/21 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
|||||||||
2 | |
BALCZERCZYK Dawid | 2004-10-07 |
Z/0128/18
|
4:00.39 | 4:00.39/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
4:28.32/22 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
WOJTAKOWSKI Szymon | 2005-03-22 |
Z/0388/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
3:58.76 | 3:54.90/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
5 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
4:29.38/22 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
4:22.49 | 4:22.49/24 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
4:03.31 | 4:00.17/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
4:04.25 | 4:04.25/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
3:58.95 | 3:58.02/21 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
BIELAS Mikołaj | 2005-12-06 |
Z/0130/18
|
4:14.71/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
FIDLER Jakub | 2006-02-07 |
Z/0055/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:45.04/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
4:04.23 | 4:04.23/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
MARCINIAK Eryk | 2006-04-26 |
Z/0084/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:05.48 | 4:05.48/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
14 | |
KWAPISZ Szymon | 2006-05-11 |
Z/0293/18
|
4:01.86 | 4:01.86/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
4:42.77 | 4:42.77/24 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:22.49 | 4:19.54/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
17 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:06.01 | 5:06.01/24 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
18 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 |
Z/0260/18
|
4:45.90 | 4:45.90/23 | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
4:31.13 | 4:29.21/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
SZCZEPANIEC Jakub | 2007-01-11 |
Z/0094/22
|
UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
GALACH Krzysztof | 2007-03-19 |
Z/0108/20
|
4:27.79/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
4:22.99 | 4:22.99/24 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 |
Z/0150/18
|
4:48.15/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
4:27.19 | 4:27.19/24 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
25 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
4:51.87 | 4:51.87/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:27.56 | 4:27.56/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
27 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
4:56.01 | 4:56.01/24 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
4:57.86 | 4:57.86/24 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
4:35.58 | 4:35.58/24 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
WYMYSŁO Bartłomiej | 2008-05-03 |
Z/0147/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:50.53 | 4:50.53/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
31 | |
PAWŁOWSKI Michał | 2008-05-29 |
Z/0159/22
|
5:06.94 | 5:06.94/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
5000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
7:59.50/21 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
BALCZERCZYK Dawid | 2004-10-07 |
Z/0128/18
|
6:57.27 | 6:57.27/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
8:27.24/21 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
WOJTAKOWSKI Szymon | 2005-03-22 |
Z/0388/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
6:58.53 | 6:54.20/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
5 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
7:36.92/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
7:32.79 | 7:32.79/24 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
7:02.28 | 7:02.28/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
7:06.03 | 7:06.03/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
6:43.87 | 6:43.87/24 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
BIELAS Mikołaj | 2005-12-06 |
Z/0130/18
|
7:49.44/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
FIDLER Jakub | 2006-02-07 |
Z/0055/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
8:14.84/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
7:04.40 | 7:04.40/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
MARCINIAK Eryk | 2006-04-26 |
Z/0084/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
7:10.30 | 7:09.99/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
14 | |
KWAPISZ Szymon | 2006-05-11 |
Z/0293/18
|
6:55.97 | 6:55.97/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
8:23.87/22 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
7:45.15/22 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
9:08.48/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 |
Z/0260/18
|
UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
8:21.52 | 8:18.69/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
SZCZEPANIEC Jakub | 2007-01-11 |
Z/0094/22
|
UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
GALACH Krzysztof | 2007-03-19 |
Z/0108/20
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
22 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
7:36.40 | 7:34.39/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 |
Z/0150/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
7:45.98 | 7:45.98/24 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
25 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
26 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
7:37.46 | 7:37.46/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
27 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
28 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
8:09.49 | 8:09.49/24 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
WYMYSŁO Bartłomiej | 2008-05-03 |
Z/0147/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
PAWŁOWSKI Michał | 2008-05-29 |
Z/0159/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
Bieg drużynowy mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
BALCZERCZYK Dawid | 2004-10-07 |
Z/0128/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
PLUTA Antoni | 2005-02-07 |
Z/0147/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
WOJTAKOWSKI Szymon | 2005-03-22 |
Z/0388/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
ABRATKIEWICZ Kacper | 2005-04-02 |
Z/0394/15
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
BIELAS Mikołaj | 2005-12-06 |
Z/0130/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
FIDLER Jakub | 2006-02-07 |
Z/0055/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
MARCINIAK Eryk | 2006-04-26 |
Z/0084/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
KWAPISZ Szymon | 2006-05-11 |
Z/0293/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 |
Z/0260/18
|
UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
GALACH Krzysztof | 2007-03-19 |
Z/0108/20
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 |
Z/0150/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
22 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
26 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
27 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
28 | |
WYMYSŁO Bartłomiej | 2008-05-03 |
Z/0147/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
29 | |
PAWŁOWSKI Michał | 2008-05-29 |
Z/0159/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
Mass start mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
BALCZERCZYK Dawid | 2004-10-07 |
Z/0128/18
|
8:17.79 | 5:48.72/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
5:31.28/22 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
PLUTA Antoni | 2005-02-07 |
Z/0147/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
WOJTAKOWSKI Szymon | 2005-03-22 |
Z/0388/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:31.77/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
8:44.61 | 5:27.40/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
5:35.43/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
8:39.45 | 5:26.13/22 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
8:39.09 | 5:24.93/22 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
BIELAS Mikołaj | 2005-12-06 |
Z/0130/18
|
5:31.67/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
FIDLER Jakub | 2006-02-07 |
Z/0055/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
6:05.12/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
5:37.19/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
MARCINIAK Eryk | 2006-04-26 |
Z/0084/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:33.17/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
KWAPISZ Szymon | 2006-05-11 |
Z/0293/18
|
8:31.55 | 5:31.79/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
5:57.62/22 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:45.52/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
6:05.73/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 |
Z/0260/18
|
6:05.83/23 | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
6:04.23/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
SZCZEPANIEC Jakub | 2007-01-11 |
Z/0094/22
|
UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
GALACH Krzysztof | 2007-03-19 |
Z/0108/20
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
22 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
5:43.54/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 |
Z/0150/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
26 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
8:40.42 | 8:40.42/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
27 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
28 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
30 | |
WYMYSŁO Bartłomiej | 2008-05-03 |
Z/0147/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
PAWŁOWSKI Michał | 2008-05-29 |
Z/0159/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|