Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski Gdańsk, 22-24.03.2024 | |||||||||||||||||||
Kobiety | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
MAZUR Nikola | 1995-11-05 |
Z/0250/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
STORMOWSKA Kamila | 2000-04-12 |
Z/0031/19
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
TOPOLSKA Gabriela | 2001-03-15 |
Z/0304/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
ZAKIERSKA Julia | 2001-07-16 |
Z/0862/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Błyskawica Toruń | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
KRAJNIK Agata | 2001-07-27 |
Z/0853/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Błyskawica Toruń | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
SOKOŁOWSKA Hanna | 2003-06-03 |
Z/0167/16
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
MAJEWSKA Ada | 2004-04-17 |
Z/0042/17
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
LISEK Aleksandra | 2004-05-12 |
Z/0014/18
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
BOGDANOWICZ Agnieszka | 2005-02-04 |
Z/0018/18
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
JAŻDŻYŃSKA Ada | 2005-07-21 |
Z/0146/15
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
BOBIER Oliwia | 2005-10-04 |
Z/0036/17
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
ALBAŃSKA Liliana | 2005-10-08 |
Z/0021/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
BILLER Weronika | 2006-05-28 |
Z/0072/17
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
KOTOWSKA Marta | 2006-06-28 |
Z/0032/19
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
DRELICH Iwona | 2006-09-24 |
Z/0051/22
|
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
WAWER Michalina | 2006-10-03 |
Z/0038/16
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
BIELICKA Natalia | 2006-10-03 |
Z/0217/19
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
NOWAKOWSKA Amelia | 2007-03-30 |
Z/0025/16
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
FALKOWSKA Anna | 2007-06-08 |
Z/0030/20
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
ALBAŃSKA Amelia | 2007-09-23 |
Z/0272/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
WOŹNIAK Kornelia | 2007-11-21 |
Z/0052/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
RĄPAŁA Karolina | 2008-04-02 |
Z/0284/21
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
23 | |
GÓRKA Martyna | 2008-04-28 |
Z/0913/15
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
KISIELEWSKA Kaja | 2008-05-22 |
Z/0009/19
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
25 | |
SKARŻYŃSKA Maria | 2008-08-29 |
Z/0041/22
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
26 | |
RUTKOWSKA Zuzanna | 2008-12-29 |
Z/0053/22
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
27 | |
KANIA Milena | 2009-01-28 |
Z/0033/22
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
28 | |
DYBIEC Kinga | 2009-02-10 |
Z/0044/22
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
ROCKA Maja | 2009-02-14 |
Z/0014/16
|
UKS MOSiR Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
30 | |
SAKOWICZ Milena | 2009-05-27 |
Z/0226/17
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
31 | |
DASZUTA Daria | 2009-06-25 |
Z/0030/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||||||
Mężczyźni | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
ADAMSKI Paweł | 1999-04-21 |
Z/0280/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
KUCZYŃSKI Łukasz | 1999-06-23 |
Z/0296/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
SELLIER Diane [Z] | 2001-07-29 |
Z/0740/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
THOMAS Neithan | 2002-01-09 |
Z/0020/22
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
MIKOŁAJUK Mateusz | 2002-04-02 |
Z/0597/15
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
PIGEON Felix [Z] | 2002-06-18 |
Z/0050/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
BOROWIECKI Jędrzej | 2002-08-18 |
Z/0143/15
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
NIEWIŃSKI Michał | 2003-07-12 |
Z/0160/16
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
FIAŁKOWSKI Kajetan | 2004-04-21 |
Z/0846/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Błyskawica Toruń | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
MUCHLADO Adam | 2004-07-30 |
Z/0012/15
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
SAKOWICZ Aleksander | 2005-01-30 |
Z/0905/15
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
KUROWSKI Oskar | 2005-07-13 |
Z/0025/18
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
VREULS Noel | 2005-12-15 |
Z/0594/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
DOŁKOWSKI Jakub | 2006-01-16 |
Z/0033/19
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
DOŁKOWSKI Mateusz | 2006-01-16 |
Z/0034/19
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
PALENCEUSZ Dominik | 2006-07-05 |
Z/0025/19
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
DOBRZYNSKI Olaf | 2006-08-16 |
Z/0064/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Błyskawica Toruń | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
MAKUCH Adam | 2006-09-25 |
Z/0040/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
MĄDRY Krzysztof | 2007-02-19 |
Z/0023/20
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
PALENCEUSZ Patryk | 2007-09-25 |
Z/0014/21
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
SZTAFA Filip | 2008-01-25 |
Z/0012/19
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
22 | |
NOWAK Jakub | 2008-03-14 |
Z/0154/18
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|
||||||||||||
23 | |
SOKOŁOWSKI Oskar | 2008-03-24 |
Z/0071/20
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
HRYNIEWICZ Tymon | 2008-03-27 |
Z/0170/18
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
25 | |
MARSZAŁKOWSKI Maksymilian | 2008-06-04 |
Z/0837/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
ETEL Szymon | 2008-08-01 |
Z/0045/22
|
ŁKS Juvenia Białystok | 2023 |
|
||||||||||||
27 | |
SOLTAU Oskar | 2008-09-24 |
Z/0085/20
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
28 | |
PIĄTEK Łukasz | 2008-09-26 |
Z/0003/17
|
UKS Short Track MOSiR Giżycko | 2023 |
|