Internetowe zgłoszenia do imprezy: PGE Puchar Polski Tomaszów Mazowiecki, 16-17.12.2023 | |||||||||||||||||||
500 m kobiet (1) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 |
Z/0110/19
|
45.91 | 45.91/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 |
Z/0315/18
|
43.57 | 43.57/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 |
Z/0314/18
|
42.39 | 42.39/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 |
Z/0070/23
|
43.47 | 43.47/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 |
Z/0284/20
|
44.57 | 44.57/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 |
Z/0045/21
|
43.00 | 43.00/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 |
Z/0249/22
|
47.40 | 47.40/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 |
Z/0044/19
|
54.13 | 52.66/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 |
Z/0042/19
|
48.34 | 46.71/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 |
Z/0871/15
|
48.30 | 46.90/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 |
Z/0804/15
|
45.34 | 45.14/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
45.42 | 44.08/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
44.27 | 43.61/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
49.43/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
SACHKO Yeva | 2009-01-11 |
Z/0096/21
|
1:01.85 | 53.90/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
51.19 | 48.66/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
17 | |
MIKOŁAJEWSKA Alicja | 2008-08-13 |
Z/0086/20
|
50.71 | 48.06/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
47.94 | 47.94/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
19 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.05 | 44.05/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
20 | |
GRZELKA Olga | 2009-02-02 |
Z/0165/22
|
54.44 | 50.66/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
47.00 | 46.41/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
48.15 | 46.17/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
23 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.99 | 42.72/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
24 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
45.89 | 44.96/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
25 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.21 | 42.85/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
26 | |
LEJMAN Nadia | 2009-12-16 |
Z/0239/19
|
49.91 | 48.16/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
PETRYKOWSKA Blanka | 2010-05-03 |
Z/0316/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
51.53 | 48.65/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
28 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
50.85 | 49.29/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
29 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
49.71 | 49.71/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
30 | |
BŁAŻEJEWSKA Hanna | 2009-12-04 |
Z/0195/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
49.97 | 49.23/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
31 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
47.77 | 46.30/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
32 | |
PIETRAK Julia | 2009-04-07 |
Z/0146/19
|
49.16 | 46.22/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
SUROWIEC Aleksandra | 2009-07-14 |
Z/0143/19
|
46.47 | 46.47/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 |
Z/0151/19
|
44.68 | 43.91/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
KONDASZEWSKA Lena | 2008-08-16 |
Z/0149/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
51.03 | 47.77/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
36 | |
LISICZKO Hanna | 2009-05-07 |
Z/0143/22
|
47.60 | 47.57/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
LECHOWSKA Zofia | 2009-02-08 |
Z/0110/20
|
48.52 | 48.52/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
GRAD Kalina | 2006-09-22 |
Z/0097/20
|
46.15/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
39 | |
GOWOREK Michalina | 2010-03-18 |
Z/0197/20
|
47.33 | 47.33/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
43.44 | 43.14/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
43.44 | 43.14/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
43.44 | 43.14/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
POLAK Julia | 2007-12-02 |
Z/0082/21
|
44.76 | 43.11/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
SOŁTYSIAK Nikola | 2008-07-11 |
Z/0145/19
|
48.65 | 46.63/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
NOWAK Klementyna | 2009-06-04 |
Z/0124/18
|
45.43 | 44.69/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
MATERA Pola | 2007-10-02 |
Z/0158/22
|
44.66 | 43.23/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
47 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 |
Z/0127/18
|
45.68 | 42.95/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 |
Z/0127/18
|
45.68 | 42.95/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
49 | |
KACZMARCZYK Zofia | 2007-06-07 |
Z/0122/18
|
47.24 | 45.29/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
BOKSZA Martyna | 2006-12-26 |
Z/0118/18
|
45.06 | 44.66/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
51 | |
BOOS Amelia | 2007-07-19 |
Z/0101/23
|
43.56 | 42.32/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
52 | |
FIJAŁKOWSKA Natalia | 2008-04-10 |
Z/0149/18
|
44.91 | 43.16/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
53 | |
SMEJDA Iga | 2006-01-05 |
Z/0116/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
41.94 | 41.94/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
54 | |
DANIELIK Paula | 2005-06-21 |
Z/0081/21
|
43.02/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
55 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
42.63 | 42.53/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
56 | |
ŚMIESZEK Aleksandra | 2005-04-15 |
Z/0069/16
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
47.59/22 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
57 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 |
Z/0209/23
|
40.62 | 40.33/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
58 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 |
Z/0151/21
|
52.28 | 52.28/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
59 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
42.75 | 42.13/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
60 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
45.36 | 45.36/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
61 | |
BORYCKA Barbara | 2007-03-02 |
Z/0263/19
|
54.71/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
62 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 |
Z/0179/17
|
45.81 | 45.81/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
63 | |
RUDNICKA Lena | 2010-04-13 |
Z/0095/23
|
48.71 | 46.79/22 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
64 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 |
Z/0820/15
|
43.55 | 43.15/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
65 | |
KLUK Adrianna | 2003-07-01 |
Z/0633/15
|
42.53/20 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
66 | |
HERBUT Agnieszka | 2008-01-31 |
Z/0172/17
|
48.07 | 48.07/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
67 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 |
Z/0121/17
|
44.00 | 44.00/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
68 | |
GARBACZEWSKA Dominika | 2009-11-23 |
Z/0253/19
|
48.16 | 48.01/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
69 | |
ZIOMEK Kaja | 1997-08-03 |
Z/0610/15
|
37.08/21 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
70 | |
PODSIADŁO Matylda | 2010-01-09 |
Z/0176/21
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:08.60/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
71 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
46.43/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
72 | |
GRUSIECKA Zuzanna | 2010-06-19 |
Z/0246/19
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
59.23 | 54.45/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
73 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 |
Z/0095/21
|
48.62 | 48.11/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
74 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 |
Z/0106/22
|
44.95 | 44.95/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
75 | |
WIEJOWSKA Maja | 2005-07-19 |
Z/0076/16
|
47.27/21 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
76 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 |
Z/0249/18
|
50.18 | 47.32/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
77 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
46.73 | 45.20/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
78 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 |
Z/0193/20
|
52.07 | 50.08/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
79 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
45.58 | 44.00/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
80 | |
GAWORECKI Nikola | 2009-12-02 |
Z/0657/20
|
55.74 | 55.74/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
81 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 |
Z/0270/18
|
52.56 | 51.14/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
82 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
42.72/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
83 | |
TYSZKIEWICZ Klaudia | 2006-08-08 |
Z/0197/22
|
1:07.27/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
84 | |
MAZUR Hanna | 2008-04-09 |
Z/0048/15
|
39.35 | 39.35/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
85 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 |
Z/0161/22
|
46.08/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
86 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
43.66 | 43.66/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
87 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 |
Z/0063/21
|
49.28/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
88 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 |
Z/0528/15
|
42.23 | 41.35/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
89 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 |
Z/0056/18
|
48.71 | 44.92/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
90 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
48.99 | 47.40/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
91 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
47.95 | 45.91/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
92 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
47.95 | 45.91/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
93 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
41.95 | 41.95/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
94 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
47.32 | 45.61/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
95 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
46.95 | 45.80/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
96 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
49.07 | 49.07/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
97 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
41.25 | 41.25/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
98 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
49.29 | 48.25/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
99 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
45.05 | 45.05/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
100 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
41.00 | 40.86/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
500 m kobiet (2) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 |
Z/0110/19
|
45.91 | 45.91/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 |
Z/0315/18
|
43.57 | 43.57/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 |
Z/0314/18
|
42.39 | 42.39/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 |
Z/0070/23
|
43.47 | 43.47/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 |
Z/0284/20
|
44.57 | 44.57/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 |
Z/0045/21
|
43.00 | 43.00/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 |
Z/0249/22
|
47.40 | 47.40/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 |
Z/0044/19
|
54.13 | 52.66/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 |
Z/0042/19
|
48.34 | 46.71/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 |
Z/0871/15
|
48.30 | 46.90/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 |
Z/0804/15
|
45.34 | 45.14/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
45.42 | 44.08/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
44.27 | 43.61/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
49.43/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
SACHKO Yeva | 2009-01-11 |
Z/0096/21
|
1:01.85 | 53.90/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
51.19 | 48.66/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
17 | |
MIKOŁAJEWSKA Alicja | 2008-08-13 |
Z/0086/20
|
50.71 | 48.06/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
47.94 | 47.94/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
19 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.05 | 44.05/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
20 | |
GRZELKA Olga | 2009-02-02 |
Z/0165/22
|
54.44 | 50.66/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
47.00 | 46.41/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
48.15 | 46.17/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
23 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.99 | 42.72/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
24 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
45.89 | 44.96/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
25 | |
LEJMAN Nadia | 2009-12-16 |
Z/0239/19
|
49.91 | 48.16/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
49.85 | 47.93/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
41.61/20 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
PETRYKOWSKA Blanka | 2010-05-03 |
Z/0316/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
51.53 | 48.65/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
29 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
50.85 | 49.29/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
30 | |
BŁAŻEJEWSKA Hanna | 2009-12-04 |
Z/0195/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
49.97 | 49.23/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
31 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
49.71 | 49.71/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
32 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
47.77 | 46.30/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
33 | |
LISICZKO Hanna | 2009-05-07 |
Z/0143/22
|
47.60 | 47.57/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
PIETRAK Julia | 2009-04-07 |
Z/0146/19
|
49.16 | 46.22/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
SUROWIEC Aleksandra | 2009-07-14 |
Z/0143/19
|
46.47 | 46.47/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 |
Z/0151/19
|
44.68 | 43.91/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
KONDASZEWSKA Lena | 2008-08-16 |
Z/0149/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
51.03 | 47.77/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
38 | |
POLAK Julia | 2007-12-02 |
Z/0082/21
|
44.76 | 43.11/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
42.63 | 42.53/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
LECHOWSKA Zofia | 2009-02-08 |
Z/0110/20
|
48.52 | 48.52/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
GRAD Kalina | 2006-09-22 |
Z/0097/20
|
46.15/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
42 | |
GOWOREK Michalina | 2010-03-18 |
Z/0197/20
|
47.33 | 47.33/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
43.44 | 43.14/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
43.44 | 43.14/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
43.44 | 43.14/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
SOŁTYSIAK Nikola | 2008-07-11 |
Z/0145/19
|
48.65 | 46.63/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
47 | |
NOWAK Klementyna | 2009-06-04 |
Z/0124/18
|
45.43 | 44.69/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
MATERA Pola | 2007-10-02 |
Z/0158/22
|
44.66 | 43.23/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
49 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 |
Z/0127/18
|
45.68 | 42.95/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 |
Z/0127/18
|
45.68 | 42.95/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
51 | |
KACZMARCZYK Zofia | 2007-06-07 |
Z/0122/18
|
47.24 | 45.29/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
52 | |
BOOS Amelia | 2007-07-19 |
Z/0101/23
|
43.56 | 42.32/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
53 | |
FIJAŁKOWSKA Natalia | 2008-04-10 |
Z/0149/18
|
44.91 | 43.16/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
54 | |
ŚMIESZEK Aleksandra | 2005-04-15 |
Z/0069/16
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
47.59/22 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
55 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 |
Z/0209/23
|
40.62 | 40.33/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
56 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 |
Z/0151/21
|
52.28 | 52.28/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
57 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
42.75 | 42.13/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
58 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
45.36 | 45.36/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
59 | |
BORYCKA Barbara | 2007-03-02 |
Z/0263/19
|
54.71/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
60 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 |
Z/0820/15
|
43.55 | 43.15/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
61 | |
RUDNICKA Lena | 2010-04-13 |
Z/0095/23
|
48.71 | 46.79/22 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
62 | |
KLUK Adrianna | 2003-07-01 |
Z/0633/15
|
42.53/20 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
63 | |
HERBUT Agnieszka | 2008-01-31 |
Z/0172/17
|
48.07 | 48.07/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
64 | |
GARBACZEWSKA Dominika | 2009-11-23 |
Z/0253/19
|
48.16 | 48.01/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
65 | |
PODSIADŁO Matylda | 2010-01-09 |
Z/0176/21
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:08.60/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
66 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
46.43/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
67 | |
GRUSIECKA Zuzanna | 2010-06-19 |
Z/0246/19
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
59.23 | 54.45/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
68 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 |
Z/0095/21
|
48.62 | 48.11/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
69 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 |
Z/0106/22
|
44.95 | 44.95/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
70 | |
WIEJOWSKA Maja | 2005-07-19 |
Z/0076/16
|
47.27/21 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
71 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 |
Z/0249/18
|
50.18 | 47.32/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
72 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
46.73 | 45.20/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
73 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 |
Z/0193/20
|
52.07 | 50.08/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
74 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
45.58 | 44.00/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
75 | |
GAWORECKI Nikola | 2009-12-02 |
Z/0657/20
|
55.74 | 55.74/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
76 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 |
Z/0270/18
|
52.56 | 51.14/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
77 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
42.72/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
78 | |
TYSZKIEWICZ Klaudia | 2006-08-08 |
Z/0197/22
|
1:07.27/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
79 | |
MAZUR Hanna | 2008-04-09 |
Z/0048/15
|
39.35 | 39.35/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
80 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 |
Z/0161/22
|
46.08/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
81 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
43.66 | 43.66/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
82 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 |
Z/0063/21
|
49.28/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
83 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 |
Z/0528/15
|
42.23 | 41.35/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
84 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 |
Z/0056/18
|
48.71 | 44.92/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
85 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
48.99 | 47.40/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
86 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
47.95 | 45.91/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
87 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
47.95 | 45.91/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
88 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
41.95 | 41.95/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
89 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
47.32 | 45.61/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
90 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
46.95 | 45.80/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
91 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
49.07 | 49.07/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
92 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
41.25 | 41.25/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
93 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
49.29 | 48.25/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
94 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
45.05 | 45.05/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
95 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
41.00 | 40.86/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
1000 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 |
Z/0110/19
|
1:33.86 | 1:33.86/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 |
Z/0315/18
|
1:38.46 | 1:36.25/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 |
Z/0314/18
|
1:28.15 | 1:27.02/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 |
Z/0070/23
|
1:33.10 | 1:32.02/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 |
Z/0284/20
|
1:32.92 | 1:32.60/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 |
Z/0045/21
|
1:27.46 | 1:27.46/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 |
Z/0249/22
|
1:40.54 | 1:40.54/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 |
Z/0044/19
|
1:55.58 | 1:50.24/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 |
Z/0042/19
|
1:47.33 | 1:35.76/22 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 |
Z/0871/15
|
1:41.54 | 1:35.39/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
1:37.49 | 1:30.97/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
1:31.38 | 1:29.39/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
SACHKO Yeva | 2009-01-11 |
Z/0096/21
|
2:11.58 | 1:52.13/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:46.09 | 1:42.30/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
15 | |
MIKOŁAJEWSKA Alicja | 2008-08-13 |
Z/0086/20
|
1:47.51 | 1:39.97/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:40.77 | 1:40.77/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
17 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:28.16 | 1:28.16/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
18 | |
GRZELKA Olga | 2009-02-02 |
Z/0165/22
|
1:54.57/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
1:44.36 | 1:37.49/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:30.79 | 1:29.60/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
21 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:23.68/20 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
PETRYKOWSKA Blanka | 2010-05-03 |
Z/0316/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:46.98 | 1:42.98/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
23 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:45.64 | 1:41.11/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
24 | |
BŁAŻEJEWSKA Hanna | 2009-12-04 |
Z/0195/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:44.35 | 1:43.24/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
25 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:44.46 | 1:43.25/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
26 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:39.86 | 1:36.42/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
27 | |
LISICZKO Hanna | 2009-05-07 |
Z/0143/22
|
1:43.60/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
28 | |
PIETRAK Julia | 2009-04-07 |
Z/0146/19
|
1:40.90 | 1:36.59/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
SUROWIEC Aleksandra | 2009-07-14 |
Z/0143/19
|
1:43.10 | 1:38.54/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 |
Z/0151/19
|
1:31.48 | 1:30.72/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
1:28.74 | 1:26.11/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
LECHOWSKA Zofia | 2009-02-08 |
Z/0110/20
|
1:46.72/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
33 | |
GRAD Kalina | 2006-09-22 |
Z/0097/20
|
1:33.05/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
34 | |
GOWOREK Michalina | 2010-03-18 |
Z/0197/20
|
1:38.93/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
35 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
1:29.92 | 1:28.15/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
1:29.92 | 1:28.15/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
1:29.92 | 1:28.15/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
POLAK Julia | 2007-12-02 |
Z/0082/21
|
1:33.16 | 1:28.98/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
NOWAK Klementyna | 2009-06-04 |
Z/0124/18
|
1:34.44 | 1:32.61/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
MATERA Pola | 2007-10-02 |
Z/0158/22
|
1:30.31 | 1:27.37/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 |
Z/0127/18
|
1:32.32 | 1:26.44/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 |
Z/0127/18
|
1:32.32 | 1:26.44/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
KACZMARCZYK Zofia | 2007-06-07 |
Z/0122/18
|
1:40.95 | 1:33.56/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
BOOS Amelia | 2007-07-19 |
Z/0101/23
|
1:33.63 | 1:30.00/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
FIJAŁKOWSKA Natalia | 2008-04-10 |
Z/0149/18
|
1:32.18 | 1:28.32/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
ŚMIESZEK Aleksandra | 2005-04-15 |
Z/0069/16
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:33.89/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
47 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 |
Z/0209/23
|
1:21.25 | 1:21.25/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 |
Z/0151/21
|
1:55.12 | 1:54.79/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
49 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
1:24.23 | 1:20.73/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
1:30.83 | 1:30.83/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
51 | |
BORYCKA Barbara | 2007-03-02 |
Z/0263/19
|
1:51.70/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
52 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 |
Z/0179/17
|
1:34.35 | 1:34.35/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
53 | |
RUDNICKA Lena | 2010-04-13 |
Z/0095/23
|
1:35.86 | 1:35.86/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
54 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 |
Z/0820/15
|
1:27.23 | 1:26.29/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
55 | |
KLUK Adrianna | 2003-07-01 |
Z/0633/15
|
1:24.70/21 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
56 | |
HERBUT Agnieszka | 2008-01-31 |
Z/0172/17
|
1:35.85 | 1:35.85/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
57 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 |
Z/0121/17
|
1:27.94 | 1:27.94/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
58 | |
GARBACZEWSKA Dominika | 2009-11-23 |
Z/0253/19
|
1:39.37 | 1:39.37/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
59 | |
PODSIADŁO Matylda | 2010-01-09 |
Z/0176/21
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
60 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:35.75/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
61 | |
GRUSIECKA Zuzanna | 2010-06-19 |
Z/0246/19
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:14.33 | 1:55.10/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
62 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 |
Z/0095/21
|
1:40.64 | 1:38.42/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
63 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 |
Z/0106/22
|
1:32.70 | 1:31.28/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
64 | |
WIEJOWSKA Maja | 2005-07-19 |
Z/0076/16
|
1:38.72/21 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
65 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 |
Z/0249/18
|
1:41.96 | 1:35.85/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
66 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
1:33.40 | 1:30.49/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
67 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 |
Z/0193/20
|
1:49.53 | 1:41.63/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
68 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
1:31.30 | 1:28.65/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
69 | |
GAWORECKI Nikola | 2009-12-02 |
Z/0657/20
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
70 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 |
Z/0270/18
|
1:53.59 | 1:47.49/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
71 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
1:29.93/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
72 | |
TYSZKIEWICZ Klaudia | 2006-08-08 |
Z/0197/22
|
1:36.02/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
73 | |
MAZUR Hanna | 2008-04-09 |
Z/0048/15
|
1:19.24 | 1:19.24/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
74 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 |
Z/0161/22
|
1:34.77/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
75 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
1:26.93 | 1:26.93/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
76 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 |
Z/0063/21
|
1:42.86/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
77 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 |
Z/0528/15
|
1:26.69 | 1:25.75/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
78 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 |
Z/0056/18
|
1:35.40/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
79 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
1:45.06 | 1:44.66/21 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
80 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
1:44.89 | 1:44.89/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
81 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
1:44.89 | 1:44.89/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
82 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
1:24.24 | 1:24.08/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
83 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
1:36.07 | 1:30.07/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
84 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
1:33.45 | 1:30.05/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
85 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
1:41.29 | 1:41.29/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
86 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
1:23.17 | 1:22.36/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
87 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
1:43.53 | 1:39.22/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
88 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
1:32.93 | 1:31.86/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
89 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
1:20.21 | 1:20.21/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
1500 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 |
Z/0110/19
|
2:26.55 | 2:26.55/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 |
Z/0315/18
|
2:38.75/22 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 |
Z/0314/18
|
2:16.80 | 2:12.55/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 |
Z/0070/23
|
2:21.46 | 2:21.46/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 |
Z/0284/20
|
2:28.61 | 2:28.61/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 |
Z/0045/21
|
2:19.83 | 2:19.83/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 |
Z/0249/22
|
2:34.01 | 2:34.01/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 |
Z/0044/19
|
2:59.98/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 |
Z/0042/19
|
2:31.65/22 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 |
Z/0871/15
|
2:35.15/22 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
2:24.79 | 2:24.35/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
2:21.79 | 2:21.79/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
SACHKO Yeva | 2009-01-11 |
Z/0096/21
|
3:12.20 | 3:12.20/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:42.48 | 2:35.21/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
15 | |
MIKOŁAJEWSKA Alicja | 2008-08-13 |
Z/0086/20
|
2:46.84 | 2:46.84/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:30.58 | 2:30.58/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
17 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:21.49 | 2:21.49/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
18 | |
GRZELKA Olga | 2009-02-02 |
Z/0165/22
|
3:11.18 | 3:00.26/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
2:34.82 | 2:34.06/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:41.57 | 2:31.19/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
21 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:25.44 | 2:25.44/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
22 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:37.06 | 2:37.06/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
23 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:27.82 | 2:27.82/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
24 | |
LEJMAN Nadia | 2009-12-16 |
Z/0239/19
|
2:41.81 | 2:41.81/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
2:38.56 | 2:38.56/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:10.07/20 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
PETRYKOWSKA Blanka | 2010-05-03 |
Z/0316/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:52.76 | 2:52.76/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
28 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:45.01/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
BŁAŻEJEWSKA Hanna | 2009-12-04 |
Z/0195/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
30 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:53.53 | 2:53.51/22 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
31 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:44.67 | 2:34.32/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
32 | |
LISICZKO Hanna | 2009-05-07 |
Z/0143/22
|
2:39.39 | 2:39.39/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
PIETRAK Julia | 2009-04-07 |
Z/0146/19
|
2:35.15/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
34 | |
SUROWIEC Aleksandra | 2009-07-14 |
Z/0143/19
|
2:29.61 | 2:29.61/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 |
Z/0151/19
|
2:22.53/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
36 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
2:20.70 | 2:16.35/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
LECHOWSKA Zofia | 2009-02-08 |
Z/0110/20
|
2:39.98 | 2:39.98/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
GRAD Kalina | 2006-09-22 |
Z/0097/20
|
2:24.91/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
39 | |
GOWOREK Michalina | 2010-03-18 |
Z/0197/20
|
2:37.20 | 2:37.20/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
2:21.55 | 2:19.53/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
2:21.55 | 2:19.53/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
2:21.55 | 2:19.53/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
NOWAK Klementyna | 2009-06-04 |
Z/0124/18
|
2:29.13 | 2:24.68/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
MATERA Pola | 2007-10-02 |
Z/0158/22
|
2:18.89/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
45 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 |
Z/0127/18
|
2:17.50/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
46 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 |
Z/0127/18
|
2:17.50/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
47 | |
BOKSZA Martyna | 2006-12-26 |
Z/0118/18
|
2:19.75/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
48 | |
BOOS Amelia | 2007-07-19 |
Z/0101/23
|
2:28.90/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
49 | |
FIJAŁKOWSKA Natalia | 2008-04-10 |
Z/0149/18
|
2:20.52/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
50 | |
DANIELIK Paula | 2005-06-21 |
Z/0081/21
|
2:16.67/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
51 | |
ŚMIESZEK Aleksandra | 2005-04-15 |
Z/0069/16
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:23.51/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
52 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 |
Z/0209/23
|
2:09.23 | 2:06.39/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
53 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 |
Z/0151/21
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
54 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
2:18.83 | 2:03.05/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
55 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
2:19.65/22 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
56 | |
BORYCKA Barbara | 2007-03-02 |
Z/0263/19
|
2:58.34/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
57 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 |
Z/0179/17
|
2:34.76 | 2:34.76/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
58 | |
RUDNICKA Lena | 2010-04-13 |
Z/0095/23
|
2:48.15 | 2:48.15/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
59 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 |
Z/0820/15
|
2:18.89 | 2:15.29/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
60 | |
HERBUT Agnieszka | 2008-01-31 |
Z/0172/17
|
2:47.81 | 2:36.13/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
61 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 |
Z/0121/17
|
2:15.52 | 2:14.05/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
62 | |
GARBACZEWSKA Dominika | 2009-11-23 |
Z/0253/19
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
63 | |
PODSIADŁO Matylda | 2010-01-09 |
Z/0176/21
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
64 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:30.72/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
65 | |
GRUSIECKA Zuzanna | 2010-06-19 |
Z/0246/19
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
3:31.83 | 3:31.83/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
66 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 |
Z/0095/21
|
2:45.75/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
67 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 |
Z/0106/22
|
2:47.19 | 2:29.61/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
68 | |
WIEJOWSKA Maja | 2005-07-19 |
Z/0076/16
|
2:32.63/21 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
69 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 |
Z/0249/18
|
2:38.64 | 2:27.42/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
70 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
2:27.88 | 2:20.74/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
71 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 |
Z/0193/20
|
3:17.00 | 2:38.73/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
72 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
2:22.88 | 2:16.66/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
73 | |
GAWORECKI Nikola | 2009-12-02 |
Z/0657/20
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
74 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 |
Z/0270/18
|
2:59.21 | 2:59.21/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
75 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
2:27.02/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
76 | |
TYSZKIEWICZ Klaudia | 2006-08-08 |
Z/0197/22
|
2:32.04/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
77 | |
MAZUR Hanna | 2008-04-09 |
Z/0048/15
|
2:04.21 | 2:04.21/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
78 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 |
Z/0161/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
79 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
2:31.28 | 2:25.76/22 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
80 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 |
Z/0063/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
81 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 |
Z/0528/15
|
2:13.32/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
82 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 |
Z/0056/18
|
2:35.32/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
83 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
84 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
85 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
86 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
2:10.16 | 2:09.84/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
87 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
2:31.90 | 2:20.67/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
88 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
2:29.83 | 2:20.04/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
89 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
2:43.01 | 2:43.01/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
90 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
2:09.16 | 2:07.36/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
91 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
2:48.10 | 2:41.08/22 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
92 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
2:29.97 | 2:26.56/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
93 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
2:05.39 | 2:05.39/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
3000 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 |
Z/0044/19
|
AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 |
Z/0042/19
|
5:19.69/22 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 |
Z/0871/15
|
5:51.63/22 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 |
Z/0804/15
|
5:31.01 | 5:17.70/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
5:33.28 | 5:33.28/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
5:13.73 | 5:13.73/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
SACHKO Yeva | 2009-01-11 |
Z/0096/21
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
5:41.65 | 5:29.17/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
9 | |
MIKOŁAJEWSKA Alicja | 2008-08-13 |
Z/0086/20
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:47.65 | 5:47.65/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
11 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
6:04.89 | 6:04.89/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:51.65 | 5:42.56/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
14 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:09.68 | 5:09.68/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
15 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:23.22 | 5:23.22/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
17 | |
LEJMAN Nadia | 2009-12-16 |
Z/0239/19
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
4:46.31/19 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
PETRYKOWSKA Blanka | 2010-05-03 |
Z/0316/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
BŁAŻEJEWSKA Hanna | 2009-12-04 |
Z/0195/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
5:54.36/22 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
6:32.36/22 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
BOKSZA Martyna | 2006-12-26 |
Z/0118/18
|
4:56.50/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
ŚMIESZEK Aleksandra | 2005-04-15 |
Z/0069/16
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:03.39/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 |
Z/0209/23
|
4:45.11/22 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
28 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 |
Z/0151/21
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
4:55.01 | 4:19.86/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
5:22.96 | 4:56.89/22 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 |
Z/0179/17
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
32 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 |
Z/0106/22
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
33 | |
WIEJOWSKA Maja | 2005-07-19 |
Z/0076/16
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
34 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 |
Z/0249/18
|
5:42.56 | 5:21.82/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
5:01.31/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
36 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 |
Z/0193/20
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
37 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
5:16.97 | 5:16.97/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 |
Z/0270/18
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
39 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
40 | |
TYSZKIEWICZ Klaudia | 2006-08-08 |
Z/0197/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
41 | |
MAZUR Hanna | 2008-04-09 |
Z/0048/15
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
42 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 |
Z/0161/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
43 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
5:21.28 | 5:21.28/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 |
Z/0063/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
45 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
46 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 |
Z/0528/15
|
4:55.29/20 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
47 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
4:33.41 | 4:33.41/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
5:16.51 | 5:07.14/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
49 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
5:39.38 | 5:09.59/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
51 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
4:33.31 | 4:33.31/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
52 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
5:46.34/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
53 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
5:17.57/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
54 | |
BRAUN Zofia | 2007-02-15 |
Z/0738/15
|
4:28.38 | 4:28.38/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
Mass start kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 |
Z/0044/19
|
AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 |
Z/0871/15
|
AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
KANIA Maria | 2000-08-13 |
Z/0804/15
|
11:25.18/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
7:18.31/22 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
MARSZAŁEK Zofia | 2010-06-29 |
Z/0092/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
LEJMAN Nadia | 2009-12-16 |
Z/0239/19
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
PETRYKOWSKA Blanka | 2010-05-03 |
Z/0316/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
BŁAŻEJEWSKA Hanna | 2009-12-04 |
Z/0195/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
7:06.76/22 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
ŚMIESZEK Aleksandra | 2005-04-15 |
Z/0069/16
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
8:19.16/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 |
Z/0209/23
|
6:25.02/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
6:21.52/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
6:42.31/22 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 |
Z/0106/22
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
27 | |
WIEJOWSKA Maja | 2005-07-19 |
Z/0076/16
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
28 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 |
Z/0249/18
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
8:19.38/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
30 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
31 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
11:14.26/22 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
32 | |
TYSZKIEWICZ Klaudia | 2006-08-08 |
Z/0197/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
33 | |
MAZUR Hanna | 2008-04-09 |
Z/0048/15
|
10:24.88/21 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
34 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 |
Z/0161/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
35 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
36 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 |
Z/0063/21
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
37 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 |
Z/0528/15
|
6:56.18/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
38 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 |
Z/0056/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
39 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
40 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
41 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
42 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
6:32.17/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
|||||||||||
500 m mężczyzn (1) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 |
Z/0423/20
|
59.46 | 59.46/23 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
ROSENBAJGER Kornel | 2009-08-20 |
Z/0427/20
|
47.98 | 47.98/23 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
DALZ Aleksander | 2009-05-29 |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
42.56 | 42.56/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||
4 | |
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
39.06 | 39.06/23 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
|||||||||
5 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
41.72 | 41.72/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 |
Z/0206/16
|
37.75/13 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
KWARCIAK Maciej | 2005-04-25 |
Z/0030/16
|
41.94/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 |
Z/0023/22
|
36.42/21 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
KANIA Mateusz | 1998-03-29 |
Z/0800/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
36.75 | 36.48/21 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
10 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
41.54 | 41.46/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
46.92 | 46.92/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.52 | 42.70/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
13 | |
PIEKIELNY Norbert | 1996-03-04 |
Z/0084/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
42.99/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
43.88 | 41.84/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
15 | |
MIRZAŁEK Filip | 2009-06-22 |
Z/0076/17
|
42.19 | 42.04/23 | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 |
Z/0150/18
|
40.22 | 39.94/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
ŚLUSARSKI Miłosz | 2008-09-15 |
Z/0142/19
|
41.39 | 41.36/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
WYMYSŁO Bartłomiej | 2008-05-03 |
Z/0147/19
|
44.90/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
JABŁOŃSKI Franciszek | 2009-11-23 |
Z/0191/19
|
43.85 | 43.37/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
GALACH Krzysztof | 2007-03-19 |
Z/0108/20
|
40.63 | 39.90/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
CIESIELSKI Szymon | 2010-02-05 |
Z/0148/22
|
52.67/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
APOLA Tymon | 2010-03-17 |
Z/0214/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
APOLA Tymon | 2010-03-17 |
Z/0214/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
37.65 | 37.65/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
PABON Adam | 2010-04-29 |
Z/0254/22
|
56.77/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
WACHOWSKI Karol | 2010-03-12 |
Z/0040/18
|
46.47 | 46.47/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 |
Z/0629/15
|
38.09 | 37.48/21 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
39.02 | 39.02/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
41.56 | 40.58/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
30 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
39.81 | 39.81/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
41.94 | 41.94/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.76 | 43.97/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
33 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
40.01 | 39.01/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
39.93 | 39.16/22 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
38.02 | 38.02/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
41.19 | 40.19/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
36.88 | 36.88/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
38 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
37.10 | 36.74/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
43.03 | 42.49/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
39.72 | 39.16/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
39.56 | 39.56/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
42.19 | 42.19/23 | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
46.64/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
44 | |
PAWŁOWSKI Michał | 2008-05-29 |
Z/0159/22
|
43.74/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
45 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 |
Z/0260/18
|
41.57 | 41.57/23 | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
40.33 | 40.33/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
47 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
44.27 | 42.08/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
44.27 | 42.08/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
49 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
42.70 | 42.70/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
50 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
46.58 | 44.36/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
51 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
40.51 | 40.02/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
52 | |
FIDLER Jakub | 2006-02-07 |
Z/0055/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
42.43/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
53 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
38.23 | 37.99/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
54 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
37.45 | 37.34/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
55 | |
SZELĄGOWSKI Wojciech | 2004-06-07 |
Z/0716/15
|
42.28 | 38.01/21 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
56 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
42.67 | 42.44/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
57 | |
CZECHOSKI Kacper | 2006-07-13 |
Z/0211/19
|
38.88/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
500 m mężczyzn (2) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 |
Z/0423/20
|
59.46 | 59.46/23 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
ROSENBAJGER Kornel | 2009-08-20 |
Z/0427/20
|
47.98 | 47.98/23 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
DALZ Aleksander | 2009-05-29 |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
42.56 | 42.56/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||
4 | |
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
39.06 | 39.06/23 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
|||||||||
5 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
41.72 | 41.72/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 |
Z/0206/16
|
37.75/13 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
KWARCIAK Maciej | 2005-04-25 |
Z/0030/16
|
41.94/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 |
Z/0023/22
|
36.42/21 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
KANIA Mateusz | 1998-03-29 |
Z/0800/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
36.75 | 36.48/21 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
10 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
41.54 | 41.46/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
46.92 | 46.92/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.52 | 42.70/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
13 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
43.88 | 41.84/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
14 | |
MIRZAŁEK Filip | 2009-06-22 |
Z/0076/17
|
42.19 | 42.04/23 | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 |
Z/0150/18
|
40.22 | 39.94/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
ŚLUSARSKI Miłosz | 2008-09-15 |
Z/0142/19
|
41.39 | 41.36/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
WYMYSŁO Bartłomiej | 2008-05-03 |
Z/0147/19
|
44.90/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
JABŁOŃSKI Franciszek | 2009-11-23 |
Z/0191/19
|
43.85 | 43.37/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
GALACH Krzysztof | 2007-03-19 |
Z/0108/20
|
40.63 | 39.90/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
CIESIELSKI Szymon | 2010-02-05 |
Z/0148/22
|
52.67/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
APOLA Tymon | 2010-03-17 |
Z/0214/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
APOLA Tymon | 2010-03-17 |
Z/0214/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
37.65 | 37.65/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
PABON Adam | 2010-04-29 |
Z/0254/22
|
56.77/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
WACHOWSKI Karol | 2010-03-12 |
Z/0040/18
|
46.47 | 46.47/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
39.02 | 39.02/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
41.56 | 40.58/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
28 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
39.81 | 39.81/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
41.94 | 41.94/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.76 | 43.97/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
31 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
40.01 | 39.01/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
39.93 | 39.16/22 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
38.02 | 38.02/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
41.19 | 40.19/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
36.88 | 36.88/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
36 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
37.10 | 36.74/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
43.03 | 42.49/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
39.72 | 39.16/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
39.56 | 39.56/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
42.19 | 42.19/23 | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
46.64/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
42 | |
PAWŁOWSKI Michał | 2008-05-29 |
Z/0159/22
|
43.74/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
43 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 |
Z/0260/18
|
41.57 | 41.57/23 | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
40.33 | 40.33/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
44.27 | 42.08/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
44.27 | 42.08/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
47 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
46.58 | 44.36/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
40.51 | 40.02/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
49 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
42.70 | 42.70/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
50 | |
FIDLER Jakub | 2006-02-07 |
Z/0055/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
42.43/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
51 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
38.23 | 37.99/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
52 | |
SZELĄGOWSKI Wojciech | 2004-06-07 |
Z/0716/15
|
42.28 | 38.01/21 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
53 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
37.45 | 37.34/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
54 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
42.67 | 42.44/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
55 | |
CZECHOSKI Kacper | 2006-07-13 |
Z/0211/19
|
38.88/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
1000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 |
Z/0423/20
|
2:08.51 | 2:06.02/23 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
ROSENBAJGER Kornel | 2009-08-20 |
Z/0427/20
|
1:39.18 | 1:39.18/23 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
DALZ Aleksander | 2009-05-29 |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:27.18 | 1:27.18/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||
4 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
1:23.80 | 1:23.80/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
KWARCIAK Maciej | 2005-04-25 |
Z/0030/16
|
1:24.87/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 |
Z/0023/22
|
1:11.17/21 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
KANIA Mateusz | 1998-03-29 |
Z/0800/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:13.08 | 1:13.08/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
8 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
1:24.95 | 1:24.95/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
1:36.05 | 1:36.05/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:19.81/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
MIRZAŁEK Filip | 2009-06-22 |
Z/0076/17
|
1:26.71 | 1:25.17/23 | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 |
Z/0150/18
|
1:23.03 | 1:19.59/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
WYMYSŁO Bartłomiej | 2008-05-03 |
Z/0147/19
|
1:31.76/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
JABŁOŃSKI Franciszek | 2009-11-23 |
Z/0191/19
|
1:29.50 | 1:28.79/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
GALACH Krzysztof | 2007-03-19 |
Z/0108/20
|
1:22.14 | 1:18.88/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
CIESIELSKI Szymon | 2010-02-05 |
Z/0148/22
|
1:54.55/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
PLUTA Antoni | 2005-02-07 |
Z/0147/18
|
1:12.97 | 1:12.97/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
BIELAS Mikołaj | 2005-12-06 |
Z/0130/18
|
1:13.42 | 1:13.42/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
KOPACZ Michał | 2004-01-20 |
Z/0035/19
|
1:34.16 | 1:12.79/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
APOLA Tymon | 2010-03-17 |
Z/0214/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
APOLA Tymon | 2010-03-17 |
Z/0214/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
1:13.14 | 1:13.14/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
PABON Adam | 2010-04-29 |
Z/0254/22
|
2:11.03/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 |
Z/0629/15
|
1:14.46 | 1:13.29/21 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
WACHOWSKI Karol | 2010-03-12 |
Z/0040/18
|
1:33.31 | 1:33.31/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:29.65 | 1:25.34/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
27 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
1:24.24 | 1:22.02/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
1:26.69 | 1:26.69/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:32.48 | 1:27.58/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
30 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
1:24.39 | 1:19.20/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
1:20.81 | 1:18.26/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
1:14.06 | 1:14.06/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
1:20.82/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
34 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:15.90 | 1:15.18/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
35 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
1:12.06 | 1:11.78/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
1:27.49 | 1:27.49/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
1:19.31 | 1:17.43/22 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
1:25.84 | 1:25.84/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
1:24.24 | 1:24.24/23 | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
1:39.11/22 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
41 | |
PAWŁOWSKI Michał | 2008-05-29 |
Z/0159/22
|
1:32.99/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
42 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 |
Z/0260/18
|
1:21.95 | 1:21.95/23 | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
1:19.92/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
44 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
1:24.70 | 1:21.23/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
FIDLER Jakub | 2006-02-07 |
Z/0055/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:26.49/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
1:14.19 | 1:14.19/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
47 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
1:14.29 | 1:13.58/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
SZELĄGOWSKI Wojciech | 2004-06-07 |
Z/0716/15
|
1:17.89/21 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
49 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
1:27.90 | 1:27.10/22 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
CZECHOSKI Kacper | 2006-07-13 |
Z/0211/19
|
1:19.12/22 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
1500 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 |
Z/0423/20
|
3:18.28 | 3:18.28/23 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
ROSENBAJGER Kornel | 2009-08-20 |
Z/0427/20
|
2:41.85 | 2:41.85/23 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
DALZ Aleksander | 2009-05-29 |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:19.08/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:59.84 | 1:59.84/23 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
|||||||||
5 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
2:12.52 | 2:12.52/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 |
Z/0206/16
|
1:51.67/17 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
KWARCIAK Maciej | 2005-04-25 |
Z/0030/16
|
2:12.47/22 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
KANIA Mateusz | 1998-03-29 |
Z/0800/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:54.59 | 1:54.56/18 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
9 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
1:55.52 | 1:55.52/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
2:17.79 | 2:14.71/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
2:28.84 | 2:28.84/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:15.69/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
PIEKIELNY Norbert | 1996-03-04 |
Z/0084/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:59.77 | 1:59.37/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
14 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:11.44 | 2:03.73/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
15 | |
MIRZAŁEK Filip | 2009-06-22 |
Z/0076/17
|
2:19.69 | 2:12.74/23 | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 |
Z/0150/18
|
2:07.43/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
ŚLUSARSKI Miłosz | 2008-09-15 |
Z/0142/19
|
2:06.61 | 2:06.61/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
WYMYSŁO Bartłomiej | 2008-05-03 |
Z/0147/19
|
2:19.81/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
GALACH Krzysztof | 2007-03-19 |
Z/0108/20
|
2:01.77/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
JABŁOŃSKI Franciszek | 2009-11-23 |
Z/0191/19
|
2:52.55 | 2:26.54/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
CIESIELSKI Szymon | 2010-02-05 |
Z/0148/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
22 | |
APOLA Tymon | 2010-03-17 |
Z/0214/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
1:53.24 | 1:51.59/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
PABON Adam | 2010-04-29 |
Z/0254/22
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
25 | |
WACHOWSKI Karol | 2010-03-12 |
Z/0040/18
|
2:40.77 | 2:40.77/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
2:02.58 | 2:01.84/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:25.43 | 2:17.88/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
28 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
2:18.36 | 2:10.51/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
WEŁNICKI Mateusz | 2008-12-14 |
Z/0093/21
|
2:12.89 | 2:12.89/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:29.89 | 2:17.72/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
31 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
2:06.88 | 2:04.34/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
2:06.79 | 2:00.65/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
1:54.44 | 1:54.44/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
2:07.55 | 2:03.86/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:58.64 | 1:58.23/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
36 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
2:16.73 | 2:13.85/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
2:05.65 | 2:01.23/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
2:11.37 | 2:11.37/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
2:13.56 | 2:13.56/23 | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
41 | |
PAWŁOWSKI Michał | 2008-05-29 |
Z/0159/22
|
2:27.27/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
42 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 |
Z/0260/18
|
2:10.98 | 2:10.98/23 | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
2:04.44 | 2:04.44/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
2:28.42 | 2:16.08/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
2:28.42 | 2:16.08/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
3:00.96 | 3:00.96/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
47 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
2:10.37/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
48 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:10.94 | 2:10.94/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
49 | |
FIDLER Jakub | 2006-02-07 |
Z/0055/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:13.16/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
1:54.98 | 1:54.98/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
51 | |
SZELĄGOWSKI Wojciech | 2004-06-07 |
Z/0716/15
|
2:02.80/21 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
52 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
1:56.39 | 1:54.64/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
53 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
2:15.94 | 2:14.60/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
54 | |
CZECHOSKI Kacper | 2006-07-13 |
Z/0211/19
|
2:02.76/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
3000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
4:37.11 | 4:28.23/21 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
|||||||||
2 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
5:05.34 | 5:05.34/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 |
Z/0206/16
|
3:51.53/17 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
4:11.59 | 4:08.20/21 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
PIEKIELNY Norbert | 1996-03-04 |
Z/0084/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:00.77 | 4:00.77/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
6 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
4:38.62/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
ŚLUSARSKI Miłosz | 2008-09-15 |
Z/0142/19
|
4:46.80/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
JABŁOŃSKI Franciszek | 2009-11-23 |
Z/0191/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
MARCINIAK Eryk | 2006-04-26 |
Z/0084/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:05.48 | 4:05.48/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
10 | |
KWAPISZ Szymon | 2006-05-11 |
Z/0293/18
|
4:03.61 | 4:03.61/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
BALCZERCZYK Dawid | 2004-10-07 |
Z/0128/18
|
4:04.71 | 4:02.01/21 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
4:05.38 | 4:05.38/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 |
Z/0629/15
|
3:58.58 | 3:52.05/21 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
4:32.71 | 4:29.06/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
4:34.85 | 4:29.21/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
4:29.38/22 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
4:04.23 | 4:04.23/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
4:32.23 | 4:24.18/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:22.49 | 4:19.54/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||
20 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
4:58.41 | 4:58.41/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
4:28.32/22 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
5:10.53/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
23 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
25 | |
PAWŁOWSKI Michał | 2008-05-29 |
Z/0159/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
26 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 |
Z/0260/18
|
5:11.06 | 4:53.63/23 | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
4:38.28 | 4:32.13/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
5:16.09 | 4:58.71/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
5:16.09 | 4:58.71/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
4:56.44/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:52.27 | 4:42.34/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
32 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
5:15.52 | 5:15.52/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
4:04.25 | 4:04.25/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
4:03.31 | 4:00.17/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
4:58.61 | 4:55.06/22 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
CZECHOSKI Kacper | 2006-07-13 |
Z/0211/19
|
4:30.35/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
5000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 |
Z/0206/16
|
6:32.25/17 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
7:41.18 | 7:13.27/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
PIEKIELNY Norbert | 1996-03-04 |
Z/0084/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
6:41.31/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
7:44.89 | 7:37.62/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
8:21.52 | 8:18.69/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
7:36.92/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
7:19.43 | 7:09.35/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
7:53.81 | 7:34.39/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
7:45.15/22 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
7:19.11 | 7:00.11/22 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
8:27.24/21 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
PAWŁOWSKI Michał | 2008-05-29 |
Z/0159/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
7:06.03 | 7:06.03/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
7:20.31 | 7:17.98/22 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
8:23.87/22 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
Mass start mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 |
Z/0206/16
|
9:26.85/21 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
KWARCIAK Maciej | 2005-04-25 |
Z/0030/16
|
6:18.52/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 |
Z/0023/22
|
5:10.58/20 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
KANIA Mateusz | 1998-03-29 |
Z/0800/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
8:59.15/20 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
5 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
5:46.39/20 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
PIEKIELNY Norbert | 1996-03-04 |
Z/0084/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
MIRZAŁEK Filip | 2009-06-22 |
Z/0076/17
|
KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
5:46.98/20 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
5:27.40/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
6:04.23/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
5:37.19/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
17 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
5:43.54/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
HOSTYŃSKI Szymon | 2006-09-20 |
Z/0589/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:45.52/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
5:31.28/22 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
22 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
23 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
PAWŁOWSKI Michał | 2008-05-29 |
Z/0159/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
25 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 |
Z/0260/18
|
6:05.83/23 | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
26 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
27 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
28 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
30 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
31 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
32 | |
FIDLER Jakub | 2006-02-07 |
Z/0055/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
6:05.12/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
5:26.13/22 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|