Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1
Sanok, 23-25.09.2022
 
Kobiety
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WILGA Magdalena 2000-06-03 Z/0204/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

2
MICHALSKA Laura 2005-07-27 Z/0003/21

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

3
DRELICH Iwona 2006-09-24 Z/0051/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

4
LISEK Aleksandra 2004-05-12 Z/0014/18

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

5
ALBAŃSKA Liliana 2005-10-08 Z/0021/20

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

6
KRUTYSZA Julia 2004-06-01 Z/0328/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

7
KOTOWSKA Marta 2006-06-28 Z/0032/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

8
KOSTECKA Wiktoria 2006-03-22 Z/0265/21

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

9
BIELICKA Natalia 2006-10-03 Z/0217/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

10
NOWAKOWSKA Amelia 2007-03-30 Z/0025/16

TAK

KS Orzeł Elbląg 2022

11
JAŻDŻYŃSKA Ada 2005-07-21 Z/0146/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2022

12
FALKOWSKA Anna 2007-06-08 Z/0030/20

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

13
SAGANEK Kamila 2005-01-30 Z/0054/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

14
PARCZEWSKA Karolina 2004-10-05 Z/0043/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

15
ORZEPOWSKA Hanna 2005-11-23 Z/0028/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

16
ORCIUCH Magdalena 2005-12-24 Z/0056/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

17
MAJEWSKA Ada 2004-04-17 Z/0042/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

18
DAKOWICZ Adrianna 2005-03-08 Z/0019/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

19
BOGDANOWICZ Agnieszka 2005-02-04 Z/0018/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

20
BOBIER Oliwia 2005-10-04 Z/0036/17

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

21
IŽAROVÁ Michaela [Z] 2006-07-03


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

22
HYMPANOVA Emma 2003-12-08


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

23
ULIANA Dubrova [Z] 2002-04-03


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

24
SYDORKO Yelyzaveta [Z] 2004-08-10


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

25
SHARPAN Oleksandra [Z] 2005-04-15


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

26
MYCHALCHUK Diana [Z] 1993-02-05


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

27
KUCHERUK Anna [Z] 2005-08-07


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

28
ADAMENKO Kseniia [Z] 2004-10-04


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

29
BODNAR Maja 2005-05-11 Z/0056/22

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

30
ZYGMUNT Zofia 2007-02-05 Z/0037/15

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

31
BILLER Weronika 2006-05-28 Z/0072/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

32
WAWER Michalina 2006-10-03 Z/0038/16

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

33
KUCK Magdalena 2006-02-27 Z/0790/20

TAK

WMKS Olsztyn 2022

34
GĄTARSKA Aleksandra 2006-10-10 Z/0005/17

TAK

WMKS Olsztyn 2022

 
Juniorki C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAPIS Hania 2009-02-21 Z/0316/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

2
NOWAK Olimpia 2009-04-08 Z/0314/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

3
BUDZAN Lena 2009-02-16 Z/0045/21

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

4
HLUSKOVA Sara [Z] 2007-08-07


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Czechy

5
KUKLIŃSKA Martyna 2008-07-17 Z/0216/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

6
ROMANOWSKA Maria 2008-02-28 Z/0215/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

7
GÓRKA Martyna 2008-04-28 Z/0913/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2022

8
KANIA Milena 2009-01-28 Z/0033/22

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

9
SKARŻYŃSKA Maria 2008-08-29 Z/0041/22

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

10
RUTKOWSKA Zuzanna 2008-12-29 Z/0053/22

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

11
MIEZIO Zofia 2009-03-02 Z/0037/22

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

12
DASZUTA Daria 2009-06-25 Z/0030/22

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

13
TOKAROVÁ Aneta [Z] 2007-08-31


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

14
POPOVIČOVÁ Lea [Z] 2007-12-23


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

15
KHOKHELKO Mariia [Z] 2008-07-01


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

16
KOGUT Julia 2008-05-16 Z/0033/18

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

17
RĄPAŁA Karolina 2008-04-02 Z/0284/21

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

18
ROCKA Maja 2009-02-14 Z/0014/16

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

19
SZAŁAJKO Patrycja 2007-07-18 Z/0274/19

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

20
DĄBROWSKA Maja 2007-10-19 Z/0005/21

TAK


BADANIA
NIEWAŻNE
UKS MOSiR Sanok 2022

21
WROŃSKA Oliwia 2008-03-23 Z/0018/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

22
MAZUR Hanna 2008-04-09 Z/0048/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

23
WOŹNIAK Kornelia 2007-11-21 Z/0052/15

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

24
FINC Natalia 2008-10-27 Z/0009/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

25
GRZEGORCZYK Hanna 2008-11-17 Z/0609/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

26
SAKOWICZ Milena 2009-05-27 Z/0226/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

27
KISIELEWSKA Kaja 2008-05-22 Z/0009/19

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

28
WIĘCEK Angelika 2007-11-15 Z/0052/20

TAK

WMKS Olsztyn 2022

29
TYBORSKA Amelia 2008-06-26 Z/0080/17

TAK

WMKS Olsztyn 2022

30
MIERZEJEWSKA Julia 2007-10-19 Z/0006/17

TAK

WMKS Olsztyn 2022

31
ANTONOWICZ Patrycja 2008-05-09 Z/0081/17

TAK

WMKS Olsztyn 2022

 
Juniorki D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAK Agata 2010-05-17 Z/0191/20

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

2
RUDNICKA Lena 2010-04-13 Z/0124/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

3
KOBUS Agata 2010-09-17 Z/0317/18

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

4
CZECH Dominika 2010-11-02 Z/0104/21

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

5
YÜKSEK Zuzanna 2010-06-23 Z/0214/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

6
MANACHES Dominika 2010-08-31 Z/0174/20

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

7
GRODZKA Maja 2010-12-27 Z/0170/20

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

8
POTOČŇÁKOVÁ Sofia [Z] 2009-10-28


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

9
BURDELÁKOVÁ Kristína [Z] 2010-05-06


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

10
ŠTOFANOVÁ Sofia [Z] 2011-04-04


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

11
NEUPAUEROVA Viktoria [Z] 2010-10-28


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

12
STROZHUK Amina [Z] 2010-01-19


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

13
SKARŻYŃSKA Anna 2010-07-14 Z/0161/20

TAK

UKS Juvenia Białystok 2022

14
OSIPOWICZ Gabriela 2009-12-24 Z/0131/20

TAK

UKS Juvenia Białystok 2022

15
JARMOC Natalia 2009-07-17 Z/0081/19

TAK

UKS Juvenia Białystok 2022

16
TARGOWSKA Martyna 2009-07-18 Z/0640/20

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

17
ZIĘCINA Natalia 2010-06-12 Z/0231/18

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

18
OSTROWSKA Antonina 2010-07-30 Z/0005/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

19
PAŃCZYSZYN Amelia 2009-08-18 Z/0004/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

20
CHILARSKA Oliwia 2010-08-14 Z/0608/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

21
HABERA Roksana 2009-11-12 Z/0063/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

22
JABŁOŃSKA Aleksandra 2010-03-14 Z/0006/16

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

23
SŁOWIKOWSKA Anna 2010-07-16 Z/0013/20

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

24
PIĄTEK Zofia 2011-06-04 Z/0225/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

25
WAWER Julia 2011-02-17 Z/0228/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

 
Juniorki E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAK Wiktoria 2014-11-02 Z/0184/20

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

2
STRZYŻ Liliana 2011-09-09 Z/0114/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

3
LUDWICKA Antonina 2012-02-03 Z/0116/19

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

4
PAJĄK Antonina 2011-11-15 Z/0065/22

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

5
CERVA Lea [Z] 2012-11-04


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

6
RITOCHOVA Tereza [Z] 2014-04-04


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

7
PISARČIKOVÁ Laura [Z] 2013-08-14


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

8
ŠOLTESOVA Sofia [Z] 2012-12-04


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

9
OCHLANOVA Barbora [Z] 2012-09-24


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

10
SKLADANA Michaela [Z] 2012-08-05


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

11
SINAYOVA Tereza [Z] 2012-01-02


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

12
MICHALČIK Darja [Z] 2014-04-29


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

13
TANCOŠOVÁ Alexandra [Z] 2011-10-04


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

14
STRZYŻOWSKA Lena 2013-01-03 Z/0055/22

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

15
JAGNISZCZAK Aleksandra 2012-03-30 Z/0071/21

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

16
RADOŻYCKA Hanna 2012-06-11 Z/0026/22

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

17
SZAŁAJKO Aleksandra 2012-03-30 Z/0044/20

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

18
TOKARSKA Lena 2012-11-22 Z/0815/20

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

19
ABAKO Wiktoria 2012-08-28 Z/0641/20

TAK

UKS MOSiR Sanok 2022

20
LEWANDOWSKA Julia 2014-07-16 Z/0611/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

21
MILNIKIEL Patrycja 2014-01-26 Z/0016/22

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

22
MILNIKIEL Wiktoria 2012-01-22 Z/0017/22

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

23
TURCHAN Wiktoria 2012-03-06 Z/0612/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

24
HARASIUK Amelia 2012-02-03 Z/0610/20

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

25
HOTAŁA Wiktoria 2014-02-06 Z/0065/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

26
SAKOWICZ Judyta 2011-11-12 Z/0011/19

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

27
USZYŁŁO Julia 2013-04-16 Z/0072/20

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

 
Mężczyźni
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
YEO QI JUN Sean [Z] 2003-07-30 Z/0049/22

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

2
VREULS Noel 2005-12-15 Z/0594/20

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

3
HYJEK Szymon 2003-07-09 Z/0192/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

4
MUCHLADO Adam 2004-07-30 Z/0012/15

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

5
DOŁKOWSKI Mateusz 2006-01-16 Z/0034/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

6
DOŁKOWSKI Jakub 2006-01-16 Z/0033/19

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

7
OLAK Jakub 2006-12-20 Z/0148/15

TAK

KS Orzeł Elbląg 2022

8
PALENCEUSZ Dominik 2006-07-05 Z/0025/19

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

9
MĄDRY Krzysztof 2007-02-19 Z/0023/20

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

10
MAKUCH Adam 2006-09-25 Z/0040/19

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

11
KUROWSKI Oskar 2005-07-13 Z/0025/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

12
KRAWCZYKOWICZ Bartosz 2005-09-14 Z/0024/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

13
HAMANOWICZ Bartosz 2005-12-08 Z/0022/18

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

14
KUDŁA Patryk 2007-04-17 Z/0679/15

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2022

15
HUŇADY Jakub 2003-03-15


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

16
FEDORENKO Danylo [Z] 2002-04-20


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKR

17
MOROZOV Yaroslav [Z] 2004-07-21


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

18
KHOKHELKO Tymofii [Z] 2005-04-13


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

19
PAWŁOWSKI Michał 2002-03-23 Z/0038/15

TAK


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
UKS MOSiR Sanok 2022

20
SAKOWICZ Aleksander 2005-01-30 Z/0905/15

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

 
Juniorzy C
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DALZ Aleksander 2009-05-29 Z/0054/22

TAK

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki 2022

2
SOLTAU Oskar 2008-09-24 Z/0085/20

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

3
MARSZAŁKOWSKI Maksymilian 2008-06-04 Z/0837/20

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

4
SOKOŁOWSKI Oskar 2008-03-24 Z/0071/20

TAK

KS Orzeł Elbląg 2022

5
HRYNIEWICZ Tymon 2008-03-27 Z/0170/18

TAK

KS Orzeł Elbląg 2022

6
IZBICKI Franciszek 2009-01-28 Z/0031/22

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

7
PALENCEUSZ Patryk 2007-09-25 Z/0014/21

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

8
ETEL Szymon 2008-08-01 Z/0045/22

TAK

ŁKS Juvenia Białystok 2022

9
HARKABUS Marek [Z] 2008-07-29


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

10
SPORYSH Maksym [Z] 2007-11-25


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Ukraina

11
STEFANOWSKI Mateusz 2007-09-15 Z/0152/18

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

12
NOWAK Jakub 2008-03-14 Z/0154/18

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

13
PIĄTEK Łukasz 2008-09-26 Z/0003/17

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

14
SZTAFA Filip 2008-01-25 Z/0012/19

TAK

UKS Short Track MOSiR Giżycko 2022

15
BATOR Kryspin 2008-09-02 Z/0319/18

TAK

UKS Znicz Kłodzko 2022

16
WOJNO Paweł 2009-01-03 Z/0003/19

TAK

WMKS Olsztyn 2022

17
RICHTER Aleksander 2008-05-22 Z/0007/17

TAK

WMKS Olsztyn 2022

18
GÓRNICKI Piotr 2007-08-04 Z/0008/17

TAK

WMKS Olsztyn 2022

 
Juniorzy D
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HYJEK Filip 2009-07-27 Z/0926/15

TAK

AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2022

2
WYSOKIŃSKI Paweł 2011-03-04 Z/0064/22

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

3
STYŚ Wiktor 2010-04-20 Z/0063/22

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

4
PRĄTNICKI Szymon 2010-09-18 Z/0066/22

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

5
GOGA Juraj [Z] 2011-03-24


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

6
MOSKWA Nataniel 2009-08-07 Z/0200/18

TAK

UKS Juvenia Białystok 2022

7
MAŁUS Cyprian 2009-09-07 Z/0085/19

TAK

UKS Juvenia Białystok 2022

8
JARMOC Piotr 2010-05-02 Z/0156/20

TAK

UKS Juvenia Białystok 2022

9
HERMANOWICZ Filip 2010-03-02 Z/0080/19

TAK

UKS Juvenia Białystok 2022

10
CHOLEWA Fabian 2010-01-15 Z/0076/19

TAK

UKS Juvenia Białystok 2022

11
WROŃSKI Marcel 2010-02-02 Z/0025/22

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

 
Juniorzy E
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Badania Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MARCINKOWSKI Filip 2013-05-23 Z/0838/20

TAK

GKS Stoczniowiec Gdańsk 2022

2
MIŠČÍK Adam [Z] 2013-05-16


BRAK Inf. o
BADANIACH

BADANIA
NIEWAŻNE
Słowacja

3
BARTOSIK Szymon 2011-11-20 Z/0059/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022

4
HOTAŁA Szymon 2012-01-27 Z/0064/21

TAK

UKS Orlica Duszniki Zdrój 2022