Internetowe zgłoszenia do imprezy: PGE Puchar Polski Tomaszów Mazowiecki, 20-21.01.2024 | |||||||||||||||||||
500 m kobiet (1) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
STRZELCZYK Patrycja | 2008-12-05 |
Z/0114/21
|
53.67/22 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
FINC Natalia | 2008-10-27 |
Z/0009/16
|
49.13/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
KULA Magdalena | 2006-07-01 |
Z/0178/19
|
44.08/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
WÓJCIK Maja | 2008-12-27 |
Z/0321/18
|
46.36/22 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
ZYGADŁO Zofia | 2010-03-21 |
Z/0097/19
|
54.78/23 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
WRONA Lena | 2010-04-10 |
Z/0322/18
|
52.26/23 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
RUTKOWSKA Natalia | 2008-04-24 |
Z/0414/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
57.67/23 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
MILCZAREK Karolina | 2006-08-29 |
Z/0170/23
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
DĄBROWSKA Wiktoria | 2006-08-13 |
Z/0092/21
|
39.66 | 39.14/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
ZIOMEK Kaja | 1997-08-03 |
Z/0610/15
|
39.71 | 37.08/21 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 |
Z/0209/23
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
40.42 | 40.33/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
12 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
41.25 | 41.25/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
41.84 | 41.84/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
41.84 | 41.84/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
41.95 | 41.95/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 |
Z/0314/18
|
42.18 | 42.18/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 |
Z/0528/15
|
42.23 | 41.35/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
BOOS Amelia | 2007-07-19 |
Z/0101/23
|
42.25 | 42.25/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 |
Z/0045/21
|
42.54 | 42.54/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
42.75 | 42.72/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
42.75 | 42.13/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 |
Z/0070/23
|
43.01 | 43.01/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 |
Z/0820/15
|
43.28 | 43.15/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
43.44 | 43.14/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
43.47 | 43.47/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
POLAK Julia | 2007-12-02 |
Z/0082/21
|
43.52 | 43.11/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 |
Z/0315/18
|
43.57 | 43.57/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
FIJAŁKOWSKA Natalia | 2008-04-10 |
Z/0149/18
|
43.61 | 43.16/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
43.66 | 43.66/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
DANIELIK Paula | 2005-06-21 |
Z/0081/21
|
43.73 | 43.02/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
MATERA Pola | 2007-10-02 |
Z/0158/22
|
43.75 | 43.23/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 |
Z/0316/18
|
43.98 | 43.98/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 |
Z/0316/18
|
43.98 | 43.98/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.99 | 42.72/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
35 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 |
Z/0121/17
|
44.00 | 44.00/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
44.01 | 44.01/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.05 | 44.05/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
38 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 |
Z/0106/22
|
44.10 | 44.10/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
BUDNA Julia | 2004-06-19 |
Z/0066/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.14 | 41.82/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
40 | |
KRÓLIKOWSKA Aleksandra | 2006-05-29 |
Z/0552/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.22 | 41.67/21 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
41 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 |
Z/0161/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.42 | 44.42/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||
42 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 |
Z/0127/18
|
44.44 | 42.95/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 |
Z/0284/20
|
44.57 | 44.57/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
KACZOR Amelia | 2010-04-18 |
Z/0114/22
|
44.61 | 44.61/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 |
Z/0151/19
|
44.68 | 43.91/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 |
Z/0151/19
|
44.68 | 43.91/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
47 | |
BOKSZA Martyna | 2006-12-26 |
Z/0118/18
|
44.81 | 44.66/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 |
Z/0063/17
|
44.97 | 41.56/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
49 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 |
Z/0063/17
|
44.97 | 41.56/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
45.01 | 44.00/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
51 | |
DWOJAK Karolina | 2008-12-16 |
Z/0174/17
|
45.14 | 45.14/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
52 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
45.36 | 45.36/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
53 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
45.41 | 45.20/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
54 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
45.42 | 44.08/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
55 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 |
Z/0004/16
|
45.43 | 44.91/22 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
56 | |
NOWAK Klementyna | 2009-06-04 |
Z/0124/18
|
45.43 | 44.69/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
57 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
45.45 | 45.45/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
58 | |
KACZOR Julia | 2010-04-18 |
Z/0115/22
|
45.50 | 45.50/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
59 | |
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 |
Z/0231/18
|
45.56 | 45.17/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
60 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
45.67 | 44.96/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
61 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
45.71 | 45.71/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
62 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 |
Z/0179/17
|
45.81 | 45.81/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
63 | |
KACZMARCZYK Zofia | 2007-06-07 |
Z/0122/18
|
45.85 | 45.29/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
64 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 |
Z/0110/19
|
45.91 | 45.91/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
65 | |
GRZEGORCZYK Hanna | 2008-11-17 |
Z/0609/20
|
46.36 | 46.36/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
66 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 |
Z/0056/18
|
46.37 | 44.92/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
67 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
46.38 | 45.80/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
68 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 |
Z/0871/15
|
46.43 | 46.43/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
69 | |
JABŁOŃSKA Aleksandra | 2010-03-14 |
Z/0006/16
|
46.45 | 46.45/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
70 | |
SUROWIEC Aleksandra | 2009-07-14 |
Z/0143/19
|
46.47 | 46.47/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
71 | |
LISICZKO Hanna | 2009-05-07 |
Z/0143/22
|
46.50 | 46.50/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
72 | |
TYSZKIEWICZ Klaudia | 2006-08-08 |
Z/0197/22
|
46.67 | 46.67/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
73 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
46.76 | 46.41/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
74 | |
PIETRAK Julia | 2009-04-07 |
Z/0146/19
|
47.06 | 46.22/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
75 | |
KAMIŃSKA Nicolla | 2006-01-02 |
Z/0024/19
|
47.14 | 46.12/22 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
76 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
47.16 | 47.16/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
77 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
47.16 | 47.16/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
78 | |
GOWOREK Michalina | 2010-03-18 |
Z/0197/20
|
47.33 | 47.33/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
79 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
47.35 | 47.35/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
80 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 |
Z/0249/22
|
47.40 | 47.40/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
81 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 |
Z/0042/19
|
47.45 | 46.71/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
82 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
47.55 | 46.30/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
83 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
47.59 | 47.40/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
84 | |
RUDNICKA Lena | 2010-04-13 |
Z/0095/23
|
47.67 | 46.79/22 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
85 | |
GRAD Kalina | 2006-09-22 |
Z/0097/20
|
47.76 | 46.15/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
86 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 |
Z/0095/21
|
47.98 | 47.98/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
87 | |
HERBUT Agnieszka | 2008-01-31 |
Z/0172/17
|
48.07 | 48.07/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
88 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
48.12 | 48.12/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
89 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
48.15 | 46.17/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
90 | |
GARBACZEWSKA Dominika | 2009-11-23 |
Z/0253/19
|
48.16 | 48.01/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
91 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 |
Z/0063/21
|
48.52 | 48.52/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
92 | |
LECHOWSKA Zofia | 2009-02-08 |
Z/0110/20
|
48.52 | 48.52/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
93 | |
SOŁTYSIAK Nikola | 2008-07-11 |
Z/0145/19
|
48.65 | 46.63/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
94 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 |
Z/0151/21
|
48.92 | 48.92/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
95 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
48.93 | 46.43/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
96 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
48.93 | 46.43/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
97 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 |
Z/0249/18
|
49.25 | 47.32/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
98 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
49.29 | 47.93/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
99 | |
TELATYŃSKA Hanna | 2009-02-05 |
Z/0177/17
|
49.58 | 49.58/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
100 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
49.71 | 49.71/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
101 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 |
Z/0193/20
|
49.76 | 49.76/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
102 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 |
Z/0044/19
|
50.13 | 50.13/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
103 | |
PETRYKOWSKA Blanka | 2010-05-03 |
Z/0316/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
50.15 | 48.65/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
104 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 |
Z/0270/18
|
50.19 | 50.19/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
105 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
50.45 | 48.66/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
106 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
50.85 | 49.29/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
107 | |
KONDASZEWSKA Lena | 2008-08-16 |
Z/0149/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
51.03 | 47.77/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
108 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
51.21 | 49.43/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
109 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
51.21 | 49.43/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
110 | |
ŚMIESZEK Aleksandra | 2005-04-15 |
Z/0069/16
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
51.50 | 47.59/22 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
111 | |
LASKA Maja | 2010-06-29 |
Z/0214/20
|
52.76 | 52.76/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
112 | |
KAŁKA Nikola | 2010-04-22 |
Z/0235/18
|
53.12 | 52.67/22 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
500 m kobiet (2) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
STRZELCZYK Patrycja | 2008-12-05 |
Z/0114/21
|
53.67/22 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
FINC Natalia | 2008-10-27 |
Z/0009/16
|
49.13/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
KULA Magdalena | 2006-07-01 |
Z/0178/19
|
44.08/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
WÓJCIK Maja | 2008-12-27 |
Z/0321/18
|
46.36/22 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
RUTKOWSKA Natalia | 2008-04-24 |
Z/0414/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
57.67/23 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
6 | |
MILCZAREK Karolina | 2006-08-29 |
Z/0170/23
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
DĄBROWSKA Wiktoria | 2006-08-13 |
Z/0092/21
|
39.66 | 39.14/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
ZIOMEK Kaja | 1997-08-03 |
Z/0610/15
|
39.71 | 37.08/21 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 |
Z/0209/23
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
40.42 | 40.33/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
10 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
41.25 | 41.25/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
41.84 | 41.84/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
41.84 | 41.84/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
41.95 | 41.95/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 |
Z/0314/18
|
42.18 | 42.18/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 |
Z/0528/15
|
42.23 | 41.35/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
BOOS Amelia | 2007-07-19 |
Z/0101/23
|
42.25 | 42.25/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 |
Z/0045/21
|
42.54 | 42.54/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
42.75 | 42.72/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 |
Z/0070/23
|
43.01 | 43.01/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 |
Z/0820/15
|
43.28 | 43.15/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
43.44 | 43.14/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
43.47 | 43.47/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
POLAK Julia | 2007-12-02 |
Z/0082/21
|
43.52 | 43.11/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 |
Z/0315/18
|
43.57 | 43.57/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
FIJAŁKOWSKA Natalia | 2008-04-10 |
Z/0149/18
|
43.61 | 43.16/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
43.66 | 43.66/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
DANIELIK Paula | 2005-06-21 |
Z/0081/21
|
43.73 | 43.02/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
MATERA Pola | 2007-10-02 |
Z/0158/22
|
43.75 | 43.23/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 |
Z/0316/18
|
43.98 | 43.98/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 |
Z/0316/18
|
43.98 | 43.98/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.99 | 42.72/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
32 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 |
Z/0121/17
|
44.00 | 44.00/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
44.01 | 44.01/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.05 | 44.05/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
35 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 |
Z/0106/22
|
44.10 | 44.10/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
BUDNA Julia | 2004-06-19 |
Z/0066/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.14 | 41.82/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
37 | |
KRÓLIKOWSKA Aleksandra | 2006-05-29 |
Z/0552/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.22 | 41.67/21 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
38 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 |
Z/0161/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
44.42 | 44.42/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||
39 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 |
Z/0127/18
|
44.44 | 42.95/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 |
Z/0284/20
|
44.57 | 44.57/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 |
Z/0151/19
|
44.68 | 43.91/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 |
Z/0151/19
|
44.68 | 43.91/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
BOKSZA Martyna | 2006-12-26 |
Z/0118/18
|
44.81 | 44.66/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 |
Z/0063/17
|
44.97 | 41.56/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 |
Z/0063/17
|
44.97 | 41.56/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
45.01 | 44.00/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
47 | |
DWOJAK Karolina | 2008-12-16 |
Z/0174/17
|
45.14 | 45.14/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
45.36 | 45.36/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
49 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
45.41 | 45.20/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
45.42 | 44.08/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
51 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 |
Z/0004/16
|
45.43 | 44.91/22 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
52 | |
NOWAK Klementyna | 2009-06-04 |
Z/0124/18
|
45.43 | 44.69/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
53 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
45.45 | 45.45/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
54 | |
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 |
Z/0231/18
|
45.56 | 45.17/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
55 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
45.71 | 45.71/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
56 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 |
Z/0179/17
|
45.81 | 45.81/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
57 | |
KACZMARCZYK Zofia | 2007-06-07 |
Z/0122/18
|
45.85 | 45.29/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
58 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 |
Z/0110/19
|
45.91 | 45.91/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
59 | |
GRZEGORCZYK Hanna | 2008-11-17 |
Z/0609/20
|
46.36 | 46.36/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
60 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 |
Z/0056/18
|
46.37 | 44.92/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
61 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
46.38 | 45.80/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
62 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 |
Z/0871/15
|
46.43 | 46.43/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
63 | |
JABŁOŃSKA Aleksandra | 2010-03-14 |
Z/0006/16
|
46.45 | 46.45/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
64 | |
SUROWIEC Aleksandra | 2009-07-14 |
Z/0143/19
|
46.47 | 46.47/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
65 | |
LISICZKO Hanna | 2009-05-07 |
Z/0143/22
|
46.50 | 46.50/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
66 | |
TYSZKIEWICZ Klaudia | 2006-08-08 |
Z/0197/22
|
46.67 | 46.67/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
67 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
46.76 | 46.41/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
68 | |
PIETRAK Julia | 2009-04-07 |
Z/0146/19
|
47.06 | 46.22/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
69 | |
KAMIŃSKA Nicolla | 2006-01-02 |
Z/0024/19
|
47.14 | 46.12/22 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
70 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
47.16 | 47.16/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
71 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
47.16 | 47.16/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
72 | |
GOWOREK Michalina | 2010-03-18 |
Z/0197/20
|
47.33 | 47.33/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
73 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
47.35 | 47.35/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
74 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 |
Z/0249/22
|
47.40 | 47.40/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
75 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 |
Z/0042/19
|
47.45 | 46.71/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
76 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
47.55 | 46.30/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
77 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
47.59 | 47.40/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
78 | |
RUDNICKA Lena | 2010-04-13 |
Z/0095/23
|
47.67 | 46.79/22 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
79 | |
GRAD Kalina | 2006-09-22 |
Z/0097/20
|
47.76 | 46.15/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
80 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 |
Z/0095/21
|
47.98 | 47.98/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
81 | |
HERBUT Agnieszka | 2008-01-31 |
Z/0172/17
|
48.07 | 48.07/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
82 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
48.12 | 48.12/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
83 | |
GARBACZEWSKA Dominika | 2009-11-23 |
Z/0253/19
|
48.16 | 48.01/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
84 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 |
Z/0063/21
|
48.52 | 48.52/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
85 | |
LECHOWSKA Zofia | 2009-02-08 |
Z/0110/20
|
48.52 | 48.52/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
86 | |
SOŁTYSIAK Nikola | 2008-07-11 |
Z/0145/19
|
48.65 | 46.63/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
87 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 |
Z/0151/21
|
48.92 | 48.92/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
88 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
48.93 | 46.43/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
89 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
48.93 | 46.43/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
90 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 |
Z/0249/18
|
49.25 | 47.32/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
91 | |
TELATYŃSKA Hanna | 2009-02-05 |
Z/0177/17
|
49.58 | 49.58/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
92 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
49.71 | 49.71/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
93 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 |
Z/0193/20
|
49.76 | 49.76/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
94 | |
LEJMAN Nadia | 2009-12-16 |
Z/0239/19
|
49.91 | 48.16/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
95 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 |
Z/0044/19
|
50.13 | 50.13/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
96 | |
PETRYKOWSKA Blanka | 2010-05-03 |
Z/0316/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
50.15 | 48.65/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
97 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 |
Z/0270/18
|
50.19 | 50.19/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
98 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
50.85 | 49.29/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
99 | |
KONDASZEWSKA Lena | 2008-08-16 |
Z/0149/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
51.03 | 47.77/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
100 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
51.21 | 49.43/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
101 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
51.21 | 49.43/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
102 | |
ŚMIESZEK Aleksandra | 2005-04-15 |
Z/0069/16
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
51.50 | 47.59/22 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
103 | |
LASKA Maja | 2010-06-29 |
Z/0214/20
|
52.76 | 52.76/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
104 | |
KAŁKA Nikola | 2010-04-22 |
Z/0235/18
|
53.12 | 52.67/22 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
1000 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:40.00/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
2 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:40.00/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
3 | |
GOWOREK Michalina | 2010-03-18 |
Z/0197/20
|
1:38.93/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
STRZELCZYK Patrycja | 2008-12-05 |
Z/0114/21
|
1:54.38/22 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
FINC Natalia | 2008-10-27 |
Z/0009/16
|
1:44.21/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
KULA Magdalena | 2006-07-01 |
Z/0178/19
|
1:29.40/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
WÓJCIK Maja | 2008-12-27 |
Z/0321/18
|
1:32.58/22 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 |
Z/0063/17
|
1:22.94/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 |
Z/0063/17
|
1:22.94/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
SOŁTYSIAK Nikola | 2008-07-11 |
Z/0145/19
|
1:38.32/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
RUTKOWSKA Natalia | 2008-04-24 |
Z/0414/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:55.56/22 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
ŚMIESZEK Aleksandra | 2005-04-15 |
Z/0069/16
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:33.89/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
MILCZAREK Karolina | 2006-08-29 |
Z/0170/23
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
KONDASZEWSKA Lena | 2008-08-16 |
Z/0149/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:37.51/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:35.75/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:35.75/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
DĄBROWSKA Wiktoria | 2006-08-13 |
Z/0092/21
|
1:18.88 | 1:18.21/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 |
Z/0209/23
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:21.25 | 1:21.25/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
19 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
1:21.48 | 1:20.73/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
1:21.93 | 1:21.93/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
1:24.24 | 1:24.08/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
1:24.76 | 1:24.76/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
1:24.76 | 1:24.76/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 |
Z/0045/21
|
1:26.21 | 1:26.21/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 |
Z/0314/18
|
1:26.62 | 1:26.62/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 |
Z/0528/15
|
1:26.69 | 1:25.75/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
1:26.93 | 1:26.93/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 |
Z/0820/15
|
1:27.23 | 1:26.29/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
MATERA Pola | 2007-10-02 |
Z/0158/22
|
1:27.75 | 1:27.37/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 |
Z/0121/17
|
1:27.94 | 1:27.94/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 |
Z/0070/23
|
1:28.08 | 1:28.08/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:28.16 | 1:28.16/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
33 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
1:28.74 | 1:28.74/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
FIJAŁKOWSKA Natalia | 2008-04-10 |
Z/0149/18
|
1:28.79 | 1:28.32/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
BOOS Amelia | 2007-07-19 |
Z/0101/23
|
1:28.82 | 1:28.82/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:28.82 | 1:27.25/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
37 | |
DANIELIK Paula | 2005-06-21 |
Z/0081/21
|
1:28.98 | 1:25.33/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
1:29.92 | 1:28.15/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 |
Z/0151/19
|
1:30.13 | 1:30.13/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 |
Z/0151/19
|
1:30.13 | 1:30.13/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 |
Z/0106/22
|
1:30.16 | 1:30.16/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
POLAK Julia | 2007-12-02 |
Z/0082/21
|
1:30.39 | 1:28.98/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 |
Z/0316/18
|
1:30.59 | 1:30.59/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 |
Z/0316/18
|
1:30.59 | 1:30.59/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
KACZOR Amelia | 2010-04-18 |
Z/0114/22
|
1:30.82 | 1:30.82/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
1:30.83 | 1:30.83/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
47 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
1:31.12 | 1:31.12/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
1:31.12 | 1:28.65/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
49 | |
BOKSZA Martyna | 2006-12-26 |
Z/0118/18
|
1:31.15 | 1:29.68/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 |
Z/0127/18
|
1:31.34 | 1:26.44/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
51 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
1:31.52 | 1:30.49/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
52 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
1:31.70 | 1:30.07/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
53 | |
KRÓLIKOWSKA Aleksandra | 2006-05-29 |
Z/0552/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:31.75 | 1:22.66/21 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
54 | |
DWOJAK Karolina | 2008-12-16 |
Z/0174/17
|
1:31.83 | 1:31.83/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
55 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
1:32.14 | 1:30.05/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
56 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
1:32.38 | 1:30.97/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
57 | |
BUDNA Julia | 2004-06-19 |
Z/0066/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:32.49 | 1:24.67/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
58 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 |
Z/0284/20
|
1:32.92 | 1:32.60/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
59 | |
KACZOR Julia | 2010-04-18 |
Z/0115/22
|
1:33.09 | 1:33.09/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
60 | |
JABŁOŃSKA Aleksandra | 2010-03-14 |
Z/0006/16
|
1:33.20 | 1:33.20/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
61 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 |
Z/0179/17
|
1:33.43 | 1:33.43/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
62 | |
NOWAK Klementyna | 2009-06-04 |
Z/0124/18
|
1:33.43 | 1:32.61/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
63 | |
GRZEGORCZYK Hanna | 2008-11-17 |
Z/0609/20
|
1:33.71 | 1:33.71/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
64 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:34.45 | 1:33.82/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
65 | |
KACZMARCZYK Zofia | 2007-06-07 |
Z/0122/18
|
1:35.38 | 1:33.56/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
66 | |
PIETRAK Julia | 2009-04-07 |
Z/0146/19
|
1:35.41 | 1:35.41/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
67 | |
HERBUT Agnieszka | 2008-01-31 |
Z/0172/17
|
1:35.85 | 1:35.85/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
68 | |
RUDNICKA Lena | 2010-04-13 |
Z/0095/23
|
1:35.86 | 1:35.86/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
69 | |
KAMIŃSKA Nicolla | 2006-01-02 |
Z/0024/19
|
1:36.44 | 1:34.30/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
70 | |
SUROWIEC Aleksandra | 2009-07-14 |
Z/0143/19
|
1:36.87 | 1:36.87/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
71 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 |
Z/0871/15
|
1:36.98 | 1:35.39/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
72 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:37.35 | 1:37.35/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
73 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:37.35 | 1:37.35/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
74 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
1:37.89 | 1:37.49/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
75 | |
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 |
Z/0315/18
|
1:38.46 | 1:36.25/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
76 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
1:38.57 | 1:38.57/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
77 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
1:39.08 | 1:39.08/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
78 | |
GARBACZEWSKA Dominika | 2009-11-23 |
Z/0253/19
|
1:39.37 | 1:39.37/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
79 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:39.42 | 1:37.56/22 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
80 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 |
Z/0056/18
|
1:39.62 | 1:35.40/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
81 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 |
Z/0249/18
|
1:39.67 | 1:35.85/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
82 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 |
Z/0042/19
|
1:39.71 | 1:35.76/22 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
83 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:39.86 | 1:36.42/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
84 | |
LISICZKO Hanna | 2009-05-07 |
Z/0143/22
|
1:40.21 | 1:40.21/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
85 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
1:40.27 | 1:37.60/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
86 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 |
Z/0249/22
|
1:40.54 | 1:40.54/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
87 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 |
Z/0095/21
|
1:40.64 | 1:38.42/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
88 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
1:40.73 | 1:39.22/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
89 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 |
Z/0063/21
|
1:42.07 | 1:42.07/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
90 | |
TELATYŃSKA Hanna | 2009-02-05 |
Z/0177/17
|
1:42.37 | 1:42.37/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
91 | |
LECHOWSKA Zofia | 2009-02-08 |
Z/0110/20
|
1:42.84 | 1:42.84/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
92 | |
LEJMAN Nadia | 2009-12-16 |
Z/0239/19
|
1:43.29 | 1:38.73/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
93 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 |
Z/0193/20
|
1:43.36 | 1:41.63/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
94 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 |
Z/0044/19
|
1:43.78 | 1:43.78/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
95 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:44.46 | 1:43.25/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
96 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 |
Z/0151/21
|
1:44.61 | 1:44.61/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
97 | |
PETRYKOWSKA Blanka | 2010-05-03 |
Z/0316/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:44.97 | 1:42.98/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
98 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
1:45.06 | 1:44.66/21 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
99 | |
LASKA Maja | 2010-06-29 |
Z/0214/20
|
1:45.41 | 1:45.41/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
100 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:45.64 | 1:41.11/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
101 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:46.09 | 1:42.30/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
102 | |
KAŁKA Nikola | 2010-04-22 |
Z/0235/18
|
1:47.04 | 1:47.04/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
103 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 |
Z/0270/18
|
1:50.38 | 1:47.49/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
104 | |
GRAD Kalina | 2006-09-22 |
Z/0097/20
|
1:53.97 | 1:33.05/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
1500 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
KACZOR Amelia | 2010-04-18 |
Z/0114/22
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
KAŁKA Nikola | 2010-04-22 |
Z/0235/18
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
LASKA Maja | 2010-06-29 |
Z/0214/20
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
STRZELCZYK Patrycja | 2008-12-05 |
Z/0114/21
|
3:02.26/22 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
TELATYŃSKA Hanna | 2009-02-05 |
Z/0177/17
|
2:57.85/22 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
FINC Natalia | 2008-10-27 |
Z/0009/16
|
2:42.00/22 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 |
Z/0004/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 |
Z/0231/18
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
KULA Magdalena | 2006-07-01 |
Z/0178/19
|
2:17.69/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 |
Z/0528/15
|
2:13.32/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
WÓJCIK Maja | 2008-12-27 |
Z/0321/18
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
ZYGADŁO Zofia | 2010-03-21 |
Z/0097/19
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
WRONA Lena | 2010-04-10 |
Z/0322/18
|
UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
RUTKOWSKA Natalia | 2008-04-24 |
Z/0414/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
3:05.44/22 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
2:19.65/22 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
ŚMIESZEK Aleksandra | 2005-04-15 |
Z/0069/16
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:23.51/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:10.07/20 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 |
Z/0042/19
|
2:31.65/22 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 |
Z/0871/15
|
2:35.15/22 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
MILCZAREK Karolina | 2006-08-29 |
Z/0170/23
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
23 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 |
Z/0095/21
|
2:45.75/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
24 | |
PŁOŃCZYK Maja | 2001-06-21 |
Z/0107/22
|
2:06.16 | 2:04.55/21 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
2:07.52 | 2:07.36/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
2:08.65 | 2:08.65/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
2:09.05 | 2:03.05/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
SMĘDZIK Magdalena | 2003-09-19 |
Z/0209/23
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:09.23 | 2:06.39/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
|||||||||
29 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 |
Z/0063/17
|
2:15.10 | 2:09.84/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 |
Z/0063/17
|
2:15.10 | 2:09.84/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 |
Z/0121/17
|
2:15.52 | 2:14.05/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
2:16.28 | 2:16.28/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
2:16.28 | 2:16.28/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
2:16.57 | 2:16.57/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 |
Z/0314/18
|
2:16.80 | 2:12.55/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 |
Z/0820/15
|
2:17.92 | 2:15.29/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 |
Z/0045/21
|
2:18.42 | 2:18.42/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
2:19.20 | 2:19.20/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:19.22 | 2:19.22/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
40 | |
DANIELIK Paula | 2005-06-21 |
Z/0081/21
|
2:19.97 | 2:16.67/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:20.70 | 2:20.70/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
42 | |
KOPCZAK Jagoda | 2007-11-16 |
Z/0818/15
|
2:21.20 | 2:16.66/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 |
Z/0161/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:21.32 | 2:21.32/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||
44 | |
MICHALSKA Laura | 2005-07-27 |
Z/0070/23
|
2:21.46 | 2:21.46/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
2:21.55 | 2:19.53/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
2:21.55 | 2:20.04/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
47 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
2:22.05 | 2:20.74/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
2:22.42 | 2:20.67/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
49 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 |
Z/0151/19
|
2:22.62 | 2:22.53/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 |
Z/0151/19
|
2:22.62 | 2:22.53/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
51 | |
TYSZKIEWICZ Klaudia | 2006-08-08 |
Z/0197/22
|
2:23.02 | 2:23.02/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
52 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
2:24.79 | 2:24.35/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
53 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
2:25.07 | 2:25.07/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
54 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 |
Z/0316/18
|
2:25.46 | 2:25.46/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
55 | |
PAPIS Hania | 2009-02-21 |
Z/0316/18
|
2:25.46 | 2:25.46/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
56 | |
GRZEGORCZYK Hanna | 2008-11-17 |
Z/0609/20
|
2:26.29 | 2:26.29/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
57 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 |
Z/0110/19
|
2:26.55 | 2:26.55/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
58 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 |
Z/0179/17
|
2:26.83 | 2:26.83/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
59 | |
JABŁOŃSKA Aleksandra | 2010-03-14 |
Z/0006/16
|
2:27.06 | 2:27.06/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
60 | |
GRAD Kalina | 2006-09-22 |
Z/0097/20
|
2:28.28 | 2:24.91/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
61 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 |
Z/0284/20
|
2:28.61 | 2:28.61/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
62 | |
SUROWIEC Aleksandra | 2009-07-14 |
Z/0143/19
|
2:29.61 | 2:29.61/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
63 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:30.58 | 2:30.58/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
64 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:30.58 | 2:30.58/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
65 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:30.66 | 2:30.66/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
66 | |
KAMIŃSKA Nicolla | 2006-01-02 |
Z/0024/19
|
2:30.71 | 2:29.18/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
67 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
2:31.28 | 2:25.76/22 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
68 | |
PIETRAK Julia | 2009-04-07 |
Z/0146/19
|
2:32.42 | 2:32.42/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
69 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 |
Z/0106/22
|
2:33.91 | 2:29.61/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
70 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 |
Z/0249/22
|
2:34.01 | 2:34.01/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
71 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 |
Z/0249/18
|
2:34.60 | 2:27.42/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
72 | |
DWOJAK Karolina | 2008-12-16 |
Z/0174/17
|
2:34.70 | 2:25.76/22 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
73 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
2:34.74 | 2:34.74/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
74 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
2:34.82 | 2:34.06/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
75 | |
KACZOR Julia | 2010-04-18 |
Z/0115/22
|
2:34.91 | 2:34.91/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
76 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 |
Z/0056/18
|
2:35.84 | 2:35.32/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
77 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:35.96 | 2:31.19/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
78 | |
GOWOREK Michalina | 2010-03-18 |
Z/0197/20
|
2:37.20 | 2:37.20/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
79 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
2:37.68 | 2:37.68/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
80 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
2:37.91 | 2:37.91/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
81 | |
HERBUT Agnieszka | 2008-01-31 |
Z/0172/17
|
2:38.94 | 2:36.13/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
82 | |
LISICZKO Hanna | 2009-05-07 |
Z/0143/22
|
2:39.39 | 2:39.39/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
83 | |
MAZUR Olga | 2009-10-25 |
Z/0098/23
|
2:39.53 | 2:39.53/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
84 | |
LECHOWSKA Zofia | 2009-02-08 |
Z/0110/20
|
2:39.98 | 2:39.98/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
85 | |
HABERA Roksana | 2009-11-12 |
Z/0063/21
|
2:40.11 | 2:40.11/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
86 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
2:40.55 | 2:40.55/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
87 | |
LEJMAN Nadia | 2009-12-16 |
Z/0239/19
|
2:41.81 | 2:41.81/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
88 | |
RUDNICKA Lena | 2010-04-13 |
Z/0095/23
|
2:42.05 | 2:42.05/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
89 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:42.48 | 2:35.21/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
90 | |
GARBACZEWSKA Dominika | 2009-11-23 |
Z/0253/19
|
2:42.67 | 2:42.67/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
91 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:44.10 | 2:44.10/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
92 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 |
Z/0044/19
|
2:44.65 | 2:44.65/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
93 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:44.67 | 2:34.32/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
94 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 |
Z/0151/21
|
2:47.21 | 2:47.21/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
95 | |
ŁAGODZIC Zuzanna | 2009-01-22 |
Z/0193/20
|
2:48.64 | 2:38.73/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
96 | |
PETRYKOWSKA Blanka | 2010-05-03 |
Z/0316/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:48.72 | 2:48.72/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
97 | |
TOMCZAK Alicja | 2006-02-14 |
Z/0315/18
|
2:49.33 | 2:38.75/22 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||
98 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:50.77 | 2:30.72/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
99 | |
ŁOZIŃSKA Aleksandra | 2004-09-17 |
Z/0112/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:50.77 | 2:30.72/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
100 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:53.53 | 2:53.51/22 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
101 | |
CZWERENKO Justyna | 2009-12-12 |
Z/0270/18
|
2:56.34 | 2:56.34/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
3000 m kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
DWOJAK Karolina | 2008-12-16 |
Z/0174/17
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
GARBACZEWSKA Dominika | 2009-11-23 |
Z/0253/19
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
HERBUT Agnieszka | 2008-01-31 |
Z/0172/17
|
5:54.09/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
KACZOR Amelia | 2010-04-18 |
Z/0114/22
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
KACZOR Julia | 2010-04-18 |
Z/0115/22
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
PALUCH Martyna | 2006-06-07 |
Z/0820/15
|
4:48.84/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
RUDNICKA Lena | 2010-04-13 |
Z/0095/23
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
PAŃCZYSZYN Amelia | 2009-08-18 |
Z/0004/16
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
ZIĘCINA Natalia | 2010-06-12 |
Z/0231/18
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
FALSKA Malwina | 2007-10-29 |
Z/0712/15
|
5:46.34/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
12 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 |
Z/0063/17
|
4:45.49/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
KRAWIEC Julita | 2008-07-31 |
Z/0063/17
|
4:45.49/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
14 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
PETRYKOWSKA Blanka | 2010-05-03 |
Z/0316/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
16 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
6:32.36/22 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
5:54.36/22 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
LEBDA Julia | 2010-02-09 |
Z/0151/21
|
KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
19 | |
LEJMAN Nadia | 2009-12-16 |
Z/0239/19
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 |
Z/0044/19
|
AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 |
Z/0871/15
|
5:51.63/22 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 |
Z/0110/19
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
23 | |
GRZANECKA Matylda | 2008-11-07 |
Z/0095/21
|
MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
PŁOŃCZYK Maja | 2001-06-21 |
Z/0107/22
|
4:26.02 | 4:26.02/23 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
KUBIN Liwia | 2004-09-11 |
Z/0698/15
|
4:26.90 | 4:19.86/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
4:33.21 | 4:33.21/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
GRZYWIŃSKA Julia | 2006-09-14 |
Z/0734/15
|
4:33.31 | 4:33.31/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
HALBRYT Dominika | 2006-07-24 |
Z/0121/17
|
4:45.07 | 4:43.87/22 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:53.49 | 4:53.49/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
30 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
4:56.32 | 4:56.32/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
RUDENKA Liubou [Z] | 2006-10-15 |
Z/0090/21
|
5:03.06 | 5:03.06/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
5:03.83 | 4:46.31/19 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
33 | |
MACHAŁA Nadia | 2010-05-06 |
Z/0161/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:05.54 | 5:05.54/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
|||||||||
34 | |
MAŚLANKA Nikola | 2005-04-14 |
Z/0819/15
|
5:09.63 | 5:01.31/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
TYSZKIEWICZ Klaudia | 2006-08-08 |
Z/0197/22
|
5:11.25 | 5:11.25/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
DOMITRZ Helena | 2008-10-28 |
Z/0151/16
|
5:15.02 | 5:15.02/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 |
Z/0179/17
|
5:16.73 | 5:16.73/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
STYK Marzena | 2006-12-24 |
Z/0266/18
|
5:17.02 | 5:09.59/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
WROŃSKA Oliwia | 2008-03-23 |
Z/0018/21
|
5:17.43 | 5:17.43/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:20.26 | 5:20.26/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
41 | |
HUCIK Lena | 2008-05-31 |
Z/0098/21
|
5:21.28 | 5:21.28/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 2005-05-18 |
Z/0884/15
|
5:22.96 | 4:56.89/22 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
STAPIŃSKA Anna | 2008-04-06 |
Z/0249/18
|
5:23.53 | 5:21.82/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
5:26.10 | 5:26.10/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
5:28.00 | 5:28.00/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:29.60 | 5:29.60/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
47 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:33.40 | 5:33.40/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
48 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:33.40 | 5:33.40/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
49 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 |
Z/0042/19
|
5:34.60 | 5:19.69/22 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
5:38.26 | 5:29.17/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||
51 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
5:38.51 | 5:38.51/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
52 | |
JANISZ Zuzanna | 2009-05-06 |
Z/0106/22
|
5:47.86 | 5:47.86/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
Bieg drużynowy kobiet | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
SZEWCZYK Victoria | 2008-06-25 |
Z/0143/18
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
SZOMBARA Zofia | 2008-10-24 |
Z/0144/18
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
DYMKOWSKA Urszula | 2008-03-14 |
Z/0136/18
|
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
GOŁOS Julia | 2008-09-09 |
Z/0078/21
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
DWOJAK Karolina | 2008-12-16 |
Z/0174/17
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
GARBACZEWSKA Dominika | 2009-11-23 |
Z/0253/19
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
SZCZYKUTOWICZ Maja | 2009-09-25 |
Z/0163/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
PUCZEN Gabriela | 2006-07-16 |
Z/0128/16
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
KACZOR Amelia | 2010-04-18 |
Z/0114/22
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
KACZOR Julia | 2010-04-18 |
Z/0115/22
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
LASKA Maja | 2010-06-29 |
Z/0214/20
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
RUDNICKA Lena | 2010-04-13 |
Z/0095/23
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
SADOWSKA Lena | 2009-12-29 |
Z/0179/17
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
TELATYŃSKA Hanna | 2009-02-05 |
Z/0177/17
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
KARCZEWSKA Julia | 2008-01-26 |
Z/0191/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
18 | |
JAROSZEWICZ Julia | 2008-07-22 |
Z/0163/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
DOMAGAŁA Nikola | 2009-09-12 |
Z/0058/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
20 | |
DZIENISIEWICZ Wiktoria | 2009-10-21 |
Z/0231/16
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
21 | |
KOSIACKA Antonina | 2008-11-03 |
Z/0056/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
22 | |
KULA Magdalena | 2006-07-01 |
Z/0178/19
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
23 | |
STEĆ Amelia | 2005-05-09 |
Z/0528/15
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
BOKSZA Martyna | 2006-12-26 |
Z/0118/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
25 | |
BOOS Amelia | 2007-07-19 |
Z/0101/23
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
26 | |
FIJAŁKOWSKA Natalia | 2008-04-10 |
Z/0149/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
27 | |
KLUF Nadia | 2006-09-05 |
Z/0127/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
28 | |
MATERA Pola | 2007-10-02 |
Z/0158/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
NOWAK Klementyna | 2009-06-04 |
Z/0124/18
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
30 | |
POLAK Julia | 2007-12-02 |
Z/0082/21
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
31 | |
MICHTA Nadia | 2009-04-06 |
Z/0319/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
32 | |
PETRYKOWSKA Blanka | 2010-05-03 |
Z/0316/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
33 | |
SOSNOWSKA Maja | 2009-05-10 |
Z/0136/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
34 | |
WROŃSKA Jagna | 2008-09-25 |
Z/0289/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
35 | |
SULEJ Julia | 2007-09-19 |
Z/0150/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
36 | |
SYGUŁA Sandra | 2009-09-07 |
Z/0174/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
37 | |
WRÓBEL Brygida | 2009-04-20 |
Z/0079/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
38 | |
OBIREK Hanna | 2010-03-09 |
Z/0088/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
39 | |
LEJMAN Nadia | 2009-12-16 |
Z/0239/19
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
40 | |
JÓŹWIK Julia | 2009-12-02 |
Z/0063/20
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
41 | |
CZAPNIK Aleksandra | 2005-05-29 |
Z/0075/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
42 | |
KUCHTA Karolina | 2008-10-05 |
Z/0044/19
|
AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
43 | |
SAWICKA Lidia | 2006-01-13 |
Z/0042/19
|
AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
44 | |
ŻYTKO Małgorzata | 2008-06-26 |
Z/0871/15
|
AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
45 | |
ZAWISZA Emilia | 2007-03-27 |
Z/0106/16
|
UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
46 | |
WERYSZKO Lena | 2008-09-18 |
Z/0110/19
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
47 | |
NOWAK Olimpia | 2009-04-08 |
Z/0314/18
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
48 | |
DUDEK Wiktoria | 2010-03-21 |
Z/0284/20
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
49 | |
BUDZAN Lena | 2009-02-16 |
Z/0045/21
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
50 | |
BIŁYK Pola | 2010-03-14 |
Z/0249/22
|
Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
||||||||||||
51 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
52 | |
WĘGLARSKA Lena | 2008-09-23 |
Z/0140/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
53 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 |
Z/0151/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
54 | |
TURLIK Patrycja | 2008-08-29 |
Z/0151/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
500 m mężczyzn (1) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
AMBROZIK Oliwier | 2008-03-16 |
Z/0124/17
|
45.79/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
WCISŁO Oliwier | 2009-01-03 |
Z/0323/18
|
46.76/23 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
CIESIELSKI Szymon | 2010-02-05 |
Z/0148/22
|
52.67/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
STRZYŻOWSKI Antoni | 2009-09-26 |
Z/0002/22
|
44.72/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
MORAWA Piotr | 2010-04-25 |
Z/0099/19
|
50.71/23 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
PIEKIELNY Norbert | 1996-03-04 |
Z/0084/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
42.99/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
MELNIKAU Stepan [Z] | 2009-09-14 |
Z/0006/23
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
ABRATKIEWICZ Kacper | 2005-04-02 |
Z/0394/15
|
36.12 | 36.12/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
36.61 | 36.61/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
BACHANEK Marcin | 1996-06-17 |
Z/0140/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
36.65 | 35.76/19 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
11 | |
PLUTA Antoni | 2005-02-07 |
Z/0147/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
36.74 | 36.74/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
12 | |
KOPACZ Michał | 2004-01-20 |
Z/0035/19
|
36.78 | 36.78/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
BIELAS Mikołaj | 2005-12-06 |
Z/0130/18
|
37.04 | 37.04/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
37.35 | 37.34/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 |
Z/0023/22
|
37.49 | 36.42/21 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
37.65 | 37.65/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
PALKA Szymon | 1997-03-14 |
Z/0139/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
37.70 | 37.26/21 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
18 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
37.74 | 37.74/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 |
Z/0629/15
|
37.93 | 37.48/21 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
38.03 | 37.99/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
SZELĄGOWSKI Wojciech | 2004-06-07 |
Z/0716/15
|
38.67 | 38.01/21 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
38.99 | 38.99/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
BALCZERCZYK Dawid | 2004-10-07 |
Z/0128/18
|
39.02 | 39.02/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
39.04 | 39.04/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
39.06 | 39.06/23 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
|||||||||
26 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
39.37 | 39.16/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
39.56 | 39.56/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
39.64 | 39.64/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
39.70 | 39.70/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
39.71 | 39.01/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 |
Z/0150/18
|
39.73 | 39.73/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
39.81 | 39.81/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
POLNY Kacper | 2009-12-22 |
Z/0184/19
|
40.11 | 40.11/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
40.11 | 40.02/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
MARCINIAK Eryk | 2006-04-26 |
Z/0084/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
40.15 | 39.69/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
36 | |
ŚLUSARSKI Miłosz | 2008-09-15 |
Z/0142/19
|
40.26 | 40.26/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
40.55 | 40.19/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 |
Z/0260/18
|
40.83 | 40.83/23 | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 |
Z/0206/16
|
40.94 | 37.75/13 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
MIRZAŁEK Filip | 2009-06-22 |
Z/0076/17
|
41.04 | 41.04/24 | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
41.10 | 41.10/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
41.25 | 41.25/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
43 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
41.27 | 40.58/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
44 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
41.35 | 41.35/23 | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
41.35 | 41.35/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
BUDZIŃSKI Fabian | 2009-09-01 |
Z/0256/18
|
41.36 | 41.36/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
47 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
41.74 | 41.74/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
42.02 | 42.02/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
49 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
42.06 | 42.06/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
BRZOZOWSKI Kacper | 2001-08-25 |
Z/0108/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
42.29 | 38.64/21 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
51 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
42.48 | 42.48/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
52 | |
DALZ Aleksander | 2009-05-29 |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
42.56 | 42.56/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||
53 | |
FIDLER Jakub | 2006-02-07 |
Z/0055/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
42.58 | 42.43/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
54 | |
JABŁOŃSKI Franciszek | 2009-11-23 |
Z/0191/19
|
42.96 | 42.96/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
55 | |
SZCZEPANIEC Jakub | 2007-01-11 |
Z/0094/22
|
43.09 | 43.09/23 | UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
56 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.24 | 42.70/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
57 | |
PAWŁOWSKI Michał | 2008-05-29 |
Z/0159/22
|
43.47 | 43.47/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
58 | |
WYMYSŁO Bartłomiej | 2008-05-03 |
Z/0147/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.56 | 43.56/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
59 | |
MAMCARZ Mateusz | 2009-11-14 |
Z/0181/18
|
43.72 | 43.72/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
60 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
44.35 | 44.35/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
61 | |
GRZYB Mateusz | 2009-09-14 |
Z/0578/20
|
44.61 | 44.61/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
62 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
44.90 | 44.90/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
63 | |
ROSENBAJGER Kornel | 2009-08-20 |
Z/0427/20
|
45.07 | 45.07/23 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
64 | |
WACHOWSKI Karol | 2010-03-12 |
Z/0040/18
|
46.47 | 46.47/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
65 | |
KAMIŃSKI Aleksander | 2010-04-04 |
Z/0579/20
|
49.12 | 49.12/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
66 | |
SEKULA Gabriel | 2010-01-22 |
Z/0209/20
|
49.66 | 49.66/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
67 | |
ROL Oleh [Z] | 2009-07-19 |
Z/0093/22
|
52.08 | 52.08/23 | UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
68 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 |
Z/0423/20
|
55.85 | 55.85/23 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
69 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 |
Z/0423/20
|
55.85 | 55.85/23 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
500 m mężczyzn (2) | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
AMBROZIK Oliwier | 2008-03-16 |
Z/0124/17
|
45.79/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
CIESIELSKI Szymon | 2010-02-05 |
Z/0148/22
|
52.67/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
STRZYŻOWSKI Antoni | 2009-09-26 |
Z/0002/22
|
44.72/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
MELNIKAU Stepan [Z] | 2009-09-14 |
Z/0006/23
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
WOJTAKOWSKI Szymon | 2005-03-22 |
Z/0388/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
36.04 | 35.98/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
6 | |
ABRATKIEWICZ Kacper | 2005-04-02 |
Z/0394/15
|
36.12 | 36.12/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
36.61 | 36.61/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
8 | |
BACHANEK Marcin | 1996-06-17 |
Z/0140/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
36.65 | 35.76/19 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
9 | |
PLUTA Antoni | 2005-02-07 |
Z/0147/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
36.74 | 36.74/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
10 | |
KOPACZ Michał | 2004-01-20 |
Z/0035/19
|
36.78 | 36.78/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
BIELAS Mikołaj | 2005-12-06 |
Z/0130/18
|
37.04 | 37.04/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
37.35 | 37.34/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 |
Z/0023/22
|
37.49 | 36.42/21 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
37.65 | 37.65/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
37.74 | 37.74/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 |
Z/0629/15
|
37.93 | 37.48/21 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
38.03 | 37.99/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
SZELĄGOWSKI Wojciech | 2004-06-07 |
Z/0716/15
|
38.67 | 38.01/21 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
38.99 | 38.99/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
39.04 | 39.04/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
39.06 | 39.06/23 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
|||||||||
22 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
39.37 | 39.16/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
KWAPISZ Szymon | 2006-05-11 |
Z/0293/18
|
39.38 | 39.22/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
39.56 | 39.56/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
39.64 | 39.64/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
26 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
39.71 | 39.01/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 |
Z/0150/18
|
39.73 | 39.73/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
39.81 | 39.81/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
POLNY Kacper | 2009-12-22 |
Z/0184/19
|
40.11 | 40.11/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
40.11 | 40.02/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
ŚLUSARSKI Miłosz | 2008-09-15 |
Z/0142/19
|
40.26 | 40.26/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
40.55 | 40.19/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 |
Z/0260/18
|
40.83 | 40.83/23 | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
MIRZAŁEK Filip | 2009-06-22 |
Z/0076/17
|
41.04 | 41.04/24 | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
41.10 | 41.10/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
41.25 | 41.25/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
37 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
41.27 | 40.58/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
38 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
41.35 | 41.35/23 | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
41.35 | 41.35/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
BUDZIŃSKI Fabian | 2009-09-01 |
Z/0256/18
|
41.36 | 41.36/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
41.74 | 41.74/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
42.02 | 42.02/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
42.06 | 42.06/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
BRZOZOWSKI Kacper | 2001-08-25 |
Z/0108/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
42.29 | 38.64/21 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
45 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
42.48 | 42.48/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
46 | |
DALZ Aleksander | 2009-05-29 |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
42.56 | 42.56/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||
47 | |
FIDLER Jakub | 2006-02-07 |
Z/0055/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
42.58 | 42.43/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
48 | |
JABŁOŃSKI Franciszek | 2009-11-23 |
Z/0191/19
|
42.96 | 42.96/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
49 | |
SZCZEPANIEC Jakub | 2007-01-11 |
Z/0094/22
|
43.09 | 43.09/23 | UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.24 | 42.70/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
51 | |
PAWŁOWSKI Michał | 2008-05-29 |
Z/0159/22
|
43.47 | 43.47/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
52 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.53 | 43.53/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
53 | |
WYMYSŁO Bartłomiej | 2008-05-03 |
Z/0147/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
43.56 | 43.56/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
54 | |
MAMCARZ Mateusz | 2009-11-14 |
Z/0181/18
|
43.72 | 43.72/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
55 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
44.35 | 44.35/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
56 | |
GRZYB Mateusz | 2009-09-14 |
Z/0578/20
|
44.61 | 44.61/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
57 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
44.90 | 44.90/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
58 | |
ROSENBAJGER Kornel | 2009-08-20 |
Z/0427/20
|
45.07 | 45.07/23 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
59 | |
WACHOWSKI Karol | 2010-03-12 |
Z/0040/18
|
46.47 | 46.47/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
60 | |
KAMIŃSKI Aleksander | 2010-04-04 |
Z/0579/20
|
49.12 | 49.12/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
61 | |
SEKULA Gabriel | 2010-01-22 |
Z/0209/20
|
49.66 | 49.66/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
62 | |
ROL Oleh [Z] | 2009-07-19 |
Z/0093/22
|
52.08 | 52.08/23 | UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
63 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 |
Z/0423/20
|
55.85 | 55.85/23 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
64 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 |
Z/0423/20
|
55.85 | 55.85/23 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
1000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
AMBROZIK Oliwier | 2008-03-16 |
Z/0124/17
|
1:32.36/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
WCISŁO Oliwier | 2009-01-03 |
Z/0323/18
|
1:37.52/23 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
CIESIELSKI Szymon | 2010-02-05 |
Z/0148/22
|
1:54.55/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
1:15.96/21 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
STRZYŻOWSKI Antoni | 2009-09-26 |
Z/0002/22
|
1:34.56/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:26.93/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
1:26.30/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
1:33.60/22 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
MORAWA Piotr | 2010-04-25 |
Z/0099/19
|
1:52.60/23 | UKS Znicz Kłodzko | 2023 |
|
|||||||||||
10 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 |
Z/0206/16
|
1:12.91/12 | AZS Zakopane | 2023 |
|
|||||||||||
11 | |
BRZOZOWSKI Kacper | 2001-08-25 |
Z/0108/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:19.47/21 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
MELNIKAU Stepan [Z] | 2009-09-14 |
Z/0006/23
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
BACHANEK Marcin | 1996-06-17 |
Z/0140/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:10.91 | 1:09.55/20 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
14 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
1:11.85 | 1:11.78/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
PLUTA Antoni | 2005-02-07 |
Z/0147/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:12.68 | 1:12.68/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
16 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 |
Z/0023/22
|
1:13.00 | 1:11.17/21 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
1:13.14 | 1:13.14/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
KOPACZ Michał | 2004-01-20 |
Z/0035/19
|
1:13.16 | 1:12.79/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
BIELAS Mikołaj | 2005-12-06 |
Z/0130/18
|
1:13.42 | 1:13.42/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
ABRATKIEWICZ Kacper | 2005-04-02 |
Z/0394/15
|
1:13.69 | 1:13.69/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
1:14.06 | 1:14.06/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
1:14.17 | 1:13.58/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
1:14.19 | 1:14.19/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
KWAPISZ Szymon | 2006-05-11 |
Z/0293/18
|
1:16.05 | 1:16.05/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:17.43 | 1:17.43/23 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
|||||||||
26 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
1:17.94 | 1:17.94/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
1:18.38 | 1:18.38/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
1:19.31 | 1:17.43/22 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
1:19.47 | 1:19.47/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
SZELĄGOWSKI Wojciech | 2004-06-07 |
Z/0716/15
|
1:20.21 | 1:17.89/21 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
1:20.24 | 1:20.24/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 |
Z/0150/18
|
1:20.39 | 1:19.59/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
1:20.94 | 1:20.94/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
1:21.07 | 1:19.20/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
1:21.07 | 1:21.07/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
ŚLUSARSKI Miłosz | 2008-09-15 |
Z/0142/19
|
1:21.50 | 1:21.50/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 |
Z/0260/18
|
1:21.82 | 1:21.82/23 | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
MIRZAŁEK Filip | 2009-06-22 |
Z/0076/17
|
1:22.62 | 1:22.62/24 | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
1:22.80 | 1:22.80/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
1:23.75 | 1:22.02/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
1:24.24 | 1:24.24/23 | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
1:24.61 | 1:24.61/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
1:24.99 | 1:24.99/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:25.78 | 1:19.81/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
45 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
1:25.82 | 1:25.82/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:25.86 | 1:25.34/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
47 | |
DALZ Aleksander | 2009-05-29 |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:27.14 | 1:27.14/24 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||
48 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:28.89 | 1:28.89/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
49 | |
JABŁOŃSKI Franciszek | 2009-11-23 |
Z/0191/19
|
1:29.17 | 1:28.79/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
50 | |
SZCZEPANIEC Jakub | 2007-01-11 |
Z/0094/22
|
1:29.78 | 1:29.78/23 | UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
51 | |
WYMYSŁO Bartłomiej | 2008-05-03 |
Z/0147/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:31.96 | 1:31.76/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
52 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
1:32.35 | 1:32.35/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
53 | |
ROSENBAJGER Kornel | 2009-08-20 |
Z/0427/20
|
1:35.41 | 1:35.41/23 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
54 | |
MAMCARZ Mateusz | 2009-11-14 |
Z/0181/18
|
1:36.16 | 1:33.51/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
55 | |
SEKULA Gabriel | 2010-01-22 |
Z/0209/20
|
1:41.50 | 1:41.50/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
56 | |
ROL Oleh [Z] | 2009-07-19 |
Z/0093/22
|
1:48.16 | 1:48.16/23 | UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
57 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 |
Z/0423/20
|
1:55.32 | 1:55.32/23 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
58 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 |
Z/0423/20
|
1:55.32 | 1:55.32/23 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
1500 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
AMBROZIK Oliwier | 2008-03-16 |
Z/0124/17
|
2:22.57/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
CIESIELSKI Szymon | 2010-02-05 |
Z/0148/22
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
SZELĄGOWSKI Wojciech | 2004-06-07 |
Z/0716/15
|
2:02.80/21 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
4 | |
STRZYŻOWSKI Antoni | 2009-09-26 |
Z/0002/22
|
2:29.36/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
|||||||||||
5 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
2:10.37/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
6 | |
ROL Oleh [Z] | 2009-07-19 |
Z/0093/22
|
UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
7 | |
MELNIKAU Stepan [Z] | 2009-09-14 |
Z/0006/23
|
GKS Stoczniowiec Gdańsk | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
BACHANEK Marcin | 1996-06-17 |
Z/0140/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:47.61 | 1:45.61/20 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
9 | |
PALKA Szymon | 1997-03-14 |
Z/0139/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:50.28 | 1:47.10/22 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
10 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
1:50.51 | 1:50.51/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 |
Z/0629/15
|
1:52.77 | 1:51.02/21 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
KOPACZ Michał | 2004-01-20 |
Z/0035/19
|
1:52.99 | 1:52.21/21 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
13 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
1:53.24 | 1:51.59/21 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 |
Z/0023/22
|
1:53.47 | 1:49.51/20 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
1:54.07 | 1:54.07/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
1:54.44 | 1:54.44/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
17 | |
KWAPISZ Szymon | 2006-05-11 |
Z/0293/18
|
1:54.97 | 1:54.97/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
1:54.98 | 1:54.98/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
1:55.02 | 1:55.02/23 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
20 | |
BALCZERCZYK Dawid | 2004-10-07 |
Z/0128/18
|
1:55.54 | 1:55.54/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
BIELAS Mikołaj | 2005-12-06 |
Z/0130/18
|
1:56.04 | 1:56.04/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
MARCINIAK Eryk | 2006-04-26 |
Z/0084/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:57.95 | 1:57.95/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
23 | |
PIEKIELNY Norbert | 1996-03-04 |
Z/0084/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
1:58.23 | 1:58.23/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
24 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 |
Z/0206/16
|
1:59.19 | 1:51.67/17 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
1:59.84 | 1:59.84/23 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
|||||||||
26 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
2:00.95 | 2:00.95/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
2:01.04 | 2:01.04/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
28 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
2:01.15 | 2:00.65/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
2:01.64 | 2:01.64/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
2:02.60 | 2:02.60/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
31 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
2:05.65 | 2:01.23/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
2:05.69 | 2:03.86/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
NIEPOŁOMSKI Patryk | 2007-04-26 |
Z/0150/18
|
2:05.74 | 2:05.74/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
34 | |
POLNY Kacper | 2009-12-22 |
Z/0184/19
|
2:06.54 | 2:06.54/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
2:07.23 | 2:07.23/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
2:07.83 | 2:07.83/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
37 | |
MIRZAŁEK Filip | 2009-06-22 |
Z/0076/17
|
2:08.28 | 2:08.28/24 | KS Orzeł Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 |
Z/0260/18
|
2:08.70 | 2:08.70/23 | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:09.08 | 2:09.08/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
40 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
2:09.98 | 2:09.98/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
2:11.89 | 2:10.51/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
2:12.23 | 2:12.23/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
2:12.97 | 2:12.97/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
44 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
2:13.56 | 2:13.56/23 | UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
2:13.83 | 2:13.83/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
46 | |
WYMYSŁO Bartłomiej | 2008-05-03 |
Z/0147/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:14.51 | 2:14.51/24 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
47 | |
WROŃSKI Marcel | 2010-02-02 |
Z/0025/22
|
2:14.65 | 2:14.65/24 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
48 | |
BUDZIŃSKI Fabian | 2009-09-01 |
Z/0256/18
|
2:14.91 | 2:14.91/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
49 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:16.44 | 2:16.44/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
50 | |
FIDLER Jakub | 2006-02-07 |
Z/0055/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:17.12 | 2:13.16/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
51 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:18.43 | 2:15.69/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
52 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:19.14 | 2:17.72/22 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
53 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
2:20.94 | 2:20.94/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
54 | |
SZCZEPANIEC Jakub | 2007-01-11 |
Z/0094/22
|
2:22.05 | 2:22.05/23 | UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
55 | |
PAWŁOWSKI Michał | 2008-05-29 |
Z/0159/22
|
2:22.77 | 2:22.77/23 | UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||
56 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
2:24.60 | 2:24.60/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
57 | |
DALZ Aleksander | 2009-05-29 |
Z/0054/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
2:24.78 | 2:19.08/23 | Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki | 2023 |
|
|||||||||
58 | |
MAMCARZ Mateusz | 2009-11-14 |
Z/0181/18
|
2:32.82 | 2:32.82/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
59 | |
GRZYB Mateusz | 2009-09-14 |
Z/0578/20
|
2:33.68 | 2:33.68/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
60 | |
WACHOWSKI Karol | 2010-03-12 |
Z/0040/18
|
2:40.77 | 2:40.77/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
61 | |
ROSENBAJGER Kornel | 2009-08-20 |
Z/0427/20
|
2:41.85 | 2:41.85/23 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
62 | |
KAMIŃSKI Aleksander | 2010-04-04 |
Z/0579/20
|
2:42.24 | 2:42.24/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
63 | |
SEKULA Gabriel | 2010-01-22 |
Z/0209/20
|
2:58.53 | 2:58.53/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
64 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 |
Z/0423/20
|
3:01.81 | 3:01.81/23 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
65 | |
GODZIK Jakub | 2009-01-27 |
Z/0423/20
|
3:01.81 | 3:01.81/23 | Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||
3000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
GRZYB Mateusz | 2009-09-14 |
Z/0578/20
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
KAMIŃSKI Aleksander | 2010-04-04 |
Z/0579/20
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
POLNY Kacper | 2009-12-22 |
Z/0184/19
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
WACHOWSKI Karol | 2010-03-12 |
Z/0040/18
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
PAWŁOWSKI Michał | 2008-05-29 |
Z/0159/22
|
UKS Orlica Duszniki Zdrój | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
FIDLER Jakub | 2006-02-07 |
Z/0055/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:45.04/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
7 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
4:56.44/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
8 | |
MAMCARZ Mateusz | 2009-11-14 |
Z/0181/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
9 | |
SZCZEPANIEC Jakub | 2007-01-11 |
Z/0094/22
|
UKS przy ZSMS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
ROSENBAJGER Kornel | 2009-08-20 |
Z/0427/20
|
Akademia Łyżwiarstwa Kristensen | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
PĘKSA Marcin | 2009-07-09 |
Z/0310/18
|
UKS Olczanka Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
4:28.32/22 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
13 | |
BUDZIŃSKI Fabian | 2009-09-01 |
Z/0256/18
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
KRÓLIKOWSKI Stanisław | 2008-01-24 |
Z/0553/15
|
5:00.46/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||||
15 | |
KRAWCZYK Mikołaj | 2006-10-25 |
Z/0130/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
5:19.84/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
PALKA Szymon | 1997-03-14 |
Z/0139/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
3:51.25 | 3:45.17/19 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
17 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 |
Z/0629/15
|
3:58.58 | 3:52.05/21 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
18 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
3:58.95 | 3:58.02/21 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
19 | |
PIEKIELNY Norbert | 1996-03-04 |
Z/0084/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:00.77 | 4:00.77/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
20 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
4:03.31 | 4:00.17/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
21 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
4:04.23 | 4:04.23/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
22 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
4:04.25 | 4:04.25/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
23 | |
BALCZERCZYK Dawid | 2004-10-07 |
Z/0128/18
|
4:04.71 | 4:02.01/21 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
24 | |
RZEPKA Maksymilian | 2003-08-19 |
Z/0822/15
|
4:05.38 | 4:05.38/23 | KS SNPTT 1907 Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
25 | |
MARCINIAK Eryk | 2006-04-26 |
Z/0084/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:05.48 | 4:05.48/23 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
26 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
4:11.59 | 4:08.20/21 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
27 | |
KOPACZ Michał | 2004-01-20 |
Z/0035/19
|
4:11.88 | 4:03.61/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
28 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
4:22.74 | 4:22.74/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
29 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
4:23.15 | 4:23.15/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
30 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:27.56 | 4:27.56/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
31 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
4:32.23 | 4:24.18/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
32 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 |
Z/0206/16
|
4:32.52 | 3:51.53/17 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
33 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
4:33.09 | 4:33.09/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
34 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
4:34.85 | 4:29.21/23 | SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||
35 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
4:35.17 | 4:35.17/23 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
36 | |
DĄBROWSKI Piotr | 2004-08-06 |
Z/0087/23
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
4:37.11 | 4:28.23/21 | AZS AWF Katowice | 2023 |
|
|||||||||
37 | |
WŁODARCZYK Łukasz | 2006-10-27 |
Z/0260/18
|
4:45.90 | 4:45.90/23 | UKS Orły Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
38 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
4:49.38 | 4:49.38/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
39 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
4:50.00 | 4:45.18/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
40 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
4:50.22 | 4:50.22/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
41 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
4:50.76 | 4:50.76/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
42 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
4:51.87 | 4:51.87/23 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||
43 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
4:57.07 | 4:57.07/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
44 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
4:58.61 | 4:55.06/22 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
45 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
5:26.33 | 5:26.33/23 | IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
5000 m mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
TUCHARZ Michał | 2008-07-09 |
Z/0052/18
|
8:41.37/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
|||||||||||
2 | |
DUBLAS Łukasz | 2006-05-24 |
Z/0736/15
|
8:23.87/22 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
|||||||||||
3 | |
PIEKIELNY Norbert | 1996-03-04 |
Z/0084/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
6:41.31/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||
4 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
GAWROŃSKI Mateusz | 2007-07-14 |
Z/0185/21
|
UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
WYSZYŃSKI Ryszard | 2005-01-11 |
Z/0172/15
|
8:27.24/21 | UKS Błyskawica Domaniewice | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
PALKA Szymon | 1997-03-14 |
Z/0139/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
6:34.87 | 6:22.29/20 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
8 | |
ŚLIWKA Mateusz | 2005-09-14 |
Z/0483/15
|
6:48.60 | 6:48.60/23 | UKS 3 Milanówek | 2023 |
|
||||||||||
9 | |
GUTOWSKI Wojciech | 2003-10-19 |
Z/0629/15
|
6:57.74 | 6:57.74/23 | MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||
10 | |
STADNICKI Jerzy | 2005-08-12 |
Z/0746/15
|
7:02.28 | 7:02.28/23 | WTŁ Stegny Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
11 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
7:06.03 | 7:06.03/23 | UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||
12 | |
MARCINIAK Eryk | 2006-04-26 |
Z/0084/21
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
7:10.30 | 7:09.99/22 | KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
13 | |
KARCZEWSKI Karol | 2001-02-27 |
Z/0071/17
|
7:20.14 | 7:13.27/22 | Fundacja ŁiSW Legia Warszawa | 2023 |
|
||||||||||
14 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 |
Z/0206/16
|
7:28.65 | 6:32.25/17 | AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||
15 | |
SITNIK Kamil | 2005-06-06 |
Z/0176/19
|
7:34.40 | 7:34.40/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
||||||||||
16 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
7:37.46 | 7:37.46/23 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
17 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
7:50.10 | 7:50.10/23 | KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||
18 | |
WITKOWSKI Filip | 2002-01-09 |
Z/0230/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
9:22.94 | 9:22.94/23 | MKS Korona Wilanów | 2023 |
|
|||||||||
Bieg drużynowy mężczyzn | |||||||||||||||||||
Lp. | Foto | Nazwisko Imie | Rok | Licencja PZŁS AktLic |
Badania | Najlepszy Wynik | Rekord/rok | PK | Klub | AktLic Klub |
Weryfikacja elektroniczna |
||||||||
1 | |
BUDZIŃSKI Fabian | 2009-09-01 |
Z/0256/18
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
2 | |
GRZYB Mateusz | 2009-09-14 |
Z/0578/20
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
3 | |
KAMIŃSKI Aleksander | 2010-04-04 |
Z/0579/20
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
4 | |
POLNY Kacper | 2009-12-22 |
Z/0184/19
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
5 | |
WACHOWSKI Karol | 2010-03-12 |
Z/0040/18
|
MKS Cuprum Lubin | 2023 |
|
||||||||||||
6 | |
FIDLER Jakub | 2006-02-07 |
Z/0055/18
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
7 | |
GRZELAK Andrzej | 2008-01-07 |
Z/0213/17
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
8 | |
KLONOWSKI Mikołaj | 2007-09-12 |
Z/0214/17
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
9 | |
MAMCARZ Mateusz | 2009-11-14 |
Z/0181/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
10 | |
PUŁAWSKI Jakub | 2008-12-22 |
Z/0059/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
11 | |
WĘCŁAWEK Kryspin | 2009-01-05 |
Z/0054/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
12 | |
KOCAN Przemysław | 2009-12-28 |
Z/0061/18
|
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
13 | |
KUDŁA Patryk | 2007-04-17 |
Z/0679/15
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
14 | |
MALICZOWSKI Roch | 2006-03-23 |
Z/0123/17
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
15 | |
PODCZERWIŃSKI Oskar | 2005-03-31 |
Z/0591/15
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
16 | |
STABRYŁA Mikołaj | 2006-12-20 |
Z/0263/18
|
SKŁ Górnik Sanok | 2023 |
|
||||||||||||
17 | |
JABŁOŃSKI Franciszek | 2009-11-23 |
Z/0191/19
|
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
18 | |
BACHANEK Marcin | 1996-06-17 |
Z/0140/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
19 | |
PALKA Szymon | 1997-03-14 |
Z/0139/22
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
20 | |
PIEKIELNY Norbert | 1996-03-04 |
Z/0084/20
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
21 | |
PODSKARBI Jan | 2007-07-05 |
Z/0135/20
|
BRAK Inf. o BADANIACH BADANIA
NIEWAŻNE |
KS ARENA Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
22 | |
STAŃDO Maciej | 2008-01-28 |
Z/0083/18
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
23 | |
MARCHEWKA Michał | 2009-07-09 |
Z/0009/23
|
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
||||||||||||
24 | |
CICHOCKI Alan | 2008-08-18 |
Z/0228/19
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|
|||||||||||
25 | |
BURZYKOWSKI Dawid | 1997-08-03 |
Z/0023/22
|
AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
26 | |
PISHCHALA Kiryl [Z] | 2010-03-10 |
Z/0276/22
|
AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
27 | |
WÓJCIK Patryk | 1990-03-04 |
Z/0206/16
|
AZS Zakopane | 2023 |
|
||||||||||||
28 | |
FLORKOWSKI Mikołaj | 2005-09-13 |
Z/0452/15
|
UKS Viking Elbląg | 2023 |
|
||||||||||||
29 | |
WOJTAKOWSKI Szymon | 2005-03-22 |
Z/0388/15
|
BADANIA
NIEWAŻNE |
KS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2023 |
|