Internetowe zgłoszenia do imprezy: Puchar Polski - FINAŁ
Warszawa, 29.02-01.03.2020
 
500 m kobiet (1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JABRZYK Natalia 2001-03-03 Z/0358/15

TAK

40.74 40.43/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

2
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

42.53 42.53/20 MKS Cuprum Lubin 2019

3
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

43.24 43.24/20 UKS 3 Milanówek 2019

4
HAJDUK Joanna 1999-04-08 Z/0137/18

TAK

43.42 42.16/18 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

5
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

44.79 44.79/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

6
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

45.09 45.09/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

7
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0226/18

TAK

45.58 45.58/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

8
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

45.71 45.71/20 UKS 3 Milanówek 2019

9
WULS Ismena 2005-05-09 Z/0112/17

TAK

46.41 46.41/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

10
DANIELIK Angelika 2002-09-14 Z/0109/19

TAK

46.44 46.44/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

11
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK

46.49 46.49/20 MKS Korona Wilanów 2019

12
GASYNA Maria 2005-03-16 Z/0102/17

TAK

47.05 47.05/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

13
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

47.80 47.80/20 SKŁ Górnik Sanok 2019

14
DZIUBAŁTOWSKA Patrycja 2005-11-19 Z/0119/17

TAK

48.70 48.70/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

15
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

49.30 49.30/20 SKŁ Górnik Sanok 2019

16
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

51.31 50.25/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

17
MAŃKOWSKA Matylda 2006-05-28 Z/0114/18

TAK

52.56 52.56/20 MKS Korona Wilanów 2019

18
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

53.82 50.89/19 MKS Korona Wilanów 2019

 
1000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JABRZYK Natalia 2001-03-03 Z/0358/15

TAK

1:20.47 1:19.18/18 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

2
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

1:25.53 1:25.53/20 MKS Cuprum Lubin 2019

3
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

1:26.17 1:26.11/19 UKS 3 Milanówek 2019

4
HAJDUK Joanna 1999-04-08 Z/0137/18

TAK

1:28.29 1:23.38/17 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

5
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0226/18

TAK

1:30.77 1:30.77/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

6
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

1:30.91 1:30.91/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

7
DANIELIK Angelika 2002-09-14 Z/0109/19

TAK

1:33.04 1:33.04/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

8
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

1:33.28 1:33.28/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

9
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK

1:33.82 1:33.82/20 MKS Korona Wilanów 2019

10
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

1:35.68 1:35.68/20 UKS 3 Milanówek 2019

11
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

1:37.35 1:37.35/20 SKŁ Górnik Sanok 2019

12
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

1:37.91 1:37.91/20 SKŁ Górnik Sanok 2019

13
WULS Ismena 2005-05-09 Z/0112/17

TAK

1:38.51 1:38.51/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

14
GASYNA Maria 2005-03-16 Z/0102/17

TAK

1:38.63 1:38.63/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

15
DZIUBAŁTOWSKA Patrycja 2005-11-19 Z/0119/17

TAK

1:43.93 1:43.93/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

16
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

1:46.88 1:45.08/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

17
MAŃKOWSKA Matylda 2006-05-28 Z/0114/18

TAK

1:53.46 1:53.46/20 MKS Korona Wilanów 2019

18
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

1:53.93 1:49.59/19 MKS Korona Wilanów 2019

 
1500 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁOZIŃSKA Aleksandra 2004-09-17 Z/0112/18

TAK

3:20.45/18 MKS Korona Wilanów 2019

2
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

2:12.72 2:12.72/20 UKS 3 Milanówek 2019

3
KLUK Adrianna 2003-07-01 Z/0633/15

TAK

2:14.20 2:14.20/20 MKS Cuprum Lubin 2019

4
HAJDUK Joanna 1999-04-08 Z/0137/18

TAK

2:17.30 2:09.09/17 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

5
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0226/18

TAK

2:19.42 2:19.42/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

6
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

2:20.92 2:20.92/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

7
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

2:23.66 2:23.66/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

8
DANIELIK Angelika 2002-09-14 Z/0109/19

TAK

2:25.05 2:25.05/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

9
MAŃKOWSKA Julia 2003-03-05 Z/0113/18

TAK

2:26.64 2:26.64/20 MKS Korona Wilanów 2019

10
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

2:29.00 2:29.00/20 UKS 3 Milanówek 2019

11
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

2:30.00 2:30.00/20 SKŁ Górnik Sanok 2019

12
GASYNA Maria 2005-03-16 Z/0102/17

TAK

2:31.72 2:31.72/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

13
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

2:31.88 2:31.88/20 SKŁ Górnik Sanok 2019

14
WULS Ismena 2005-05-09 Z/0112/17

TAK

2:32.52 2:32.52/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

15
DZIUBAŁTOWSKA Patrycja 2005-11-19 Z/0119/17

TAK

2:41.37 2:41.37/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

16
MAŃKOWSKA Matylda 2006-05-28 Z/0114/18

TAK

2:58.25 2:58.25/20 MKS Korona Wilanów 2019

17
BRAUN Helena 2005-03-12 Z/0739/15

TAK

3:12.47 2:45.86/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

 
3000 m kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GASYNA Maria 2005-03-16 Z/0102/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

2
DZIUBAŁTOWSKA Patrycja 2005-11-19 Z/0119/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

3
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

4
DANIELIK Angelika 2002-09-14 Z/0109/19

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

5
WULS Ismena 2005-05-09 Z/0112/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

6
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

4:41.84 4:41.84/20 UKS 3 Milanówek 2019

7
HAJDUK Joanna 1999-04-08 Z/0137/18

TAK

4:51.35 4:37.21/17 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

8
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

4:54.62 4:54.62/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

9
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0226/18

TAK

5:01.51 5:01.51/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

10
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

5:31.74 5:31.74/20 SKŁ Górnik Sanok 2019

11
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

5:33.63 5:33.63/20 SKŁ Górnik Sanok 2019

12
NAPŁOSZEK Natalia 2006-03-13 Z/0502/15

TAK

5:34.62 5:34.62/19 UKS 3 Milanówek 2019

 
Mass start kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GASYNA Maria 2005-03-16 Z/0102/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

2
DZIUBAŁTOWSKA Patrycja 2005-11-19 Z/0119/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

3
DANIELIK Paula 2005-06-21 Z/0101/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

4
WULS Ismena 2005-05-09 Z/0112/17

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

5
GONTEK Martyna 2003-09-02 Z/0064/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2019

6
KALITYŃSKA Julia 2003-02-26 Z/0136/16

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2019

7
SOBOTA Patrycja 2005-02-01 Z/0226/18

TAK

KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

8
JABRZYK Natalia 2001-03-03 Z/0358/15

TAK

5:52.52 5:52.52/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

9
FADEREWSKA Alicja 2002-01-16 Z/0496/15

TAK

6:46.32 6:46.32/20 UKS 3 Milanówek 2019

10
KOZAR Kaja 2004-05-14 Z/0105/17

TAK

7:07.90 7:07.90/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

11
DANIELIK Angelika 2002-09-14 Z/0109/19

TAK

7:48.11 7:48.11/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

 
500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 Z/0548/15

TAK

37.94 37.94/20 MKS Korona Wilanów 2019

2
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

38.63 38.63/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

3
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

38.77 38.77/20 SKŁ Górnik Sanok 2019

4
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

39.05 39.05/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

5
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

39.05 39.05/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

6
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

39.59 39.59/20 WTŁ Stegny Warszawa 2019

7
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 Z/0108/18

TAK

39.60 39.60/19 MKS Korona Wilanów 2019

8
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

40.48 40.48/20 UKS 3 Milanówek 2019

9
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

41.30 41.30/20 MKS Korona Wilanów 2019

10
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

41.86 41.86/20 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

11
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

43.91 43.91/20 SKŁ Górnik Sanok 2019

12
WYSMYK Bartosz 2004-02-01 Z/0078/18

TAK

44.47 44.47/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

13
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

46.75 46.75/20 MKS Korona Wilanów 2019

14
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 Z/0498/15

TAK

47.15 47.15/19 UKS 3 Milanówek 2019

15
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

47.52 47.52/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

16
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 Z/0541/15

TAK

49.82 49.82/20 MKS Korona Wilanów 2019

 
1000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 Z/0548/15

TAK

1:14.51 1:14.51/19 MKS Korona Wilanów 2019

2
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

1:17.03 1:17.03/20 SKŁ Górnik Sanok 2019

3
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

1:19.63 1:19.63/19 UKS 3 Milanówek 2019

4
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

1:20.12 1:19.84/19 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

5
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

1:20.12 1:19.84/19 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

6
NOWAK Jakub 2003-08-21 Z/0405/15

TAK

1:20.74 1:20.74/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

7
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 Z/0108/18

TAK

1:20.88 1:20.88/19 MKS Korona Wilanów 2019

8
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

1:21.39 1:21.39/20 WTŁ Stegny Warszawa 2019

9
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

1:27.33 1:27.33/20 MKS Korona Wilanów 2019

10
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

1:27.54 1:27.54/20 SKŁ Górnik Sanok 2019

11
WYSMYK Bartosz 2004-02-01 Z/0078/18

TAK

1:34.31 1:34.31/19 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

12
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 Z/0498/15

TAK

1:37.83 1:37.83/19 UKS 3 Milanówek 2019

13
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

1:38.15 1:38.15/19 WTŁ Stegny Warszawa 2019

14
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 Z/0541/15

TAK

1:44.94 1:43.91/19 MKS Korona Wilanów 2019

 
1500 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JABŁOŃSKI Mikołaj 2000-12-28 Z/0548/15

TAK

1:56.22 1:56.22/19 MKS Korona Wilanów 2019

2
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 Z/0621/15

TAK

1:59.33 1:59.33/20 MKS Cuprum Lubin 2019

3
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

2:00.39 2:00.39/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

4
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

2:00.39 2:00.39/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

5
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

2:00.71 2:00.71/20 UKS 3 Milanówek 2019

6
TOKARSKI Mateusz 1998-02-06 Z/0198/16

TAK

2:00.90 2:00.90/20 SKŁ Górnik Sanok 2019

7
BRZOZOWSKI Kacper 2001-08-25 Z/0108/18

TAK

2:05.93 2:05.93/19 MKS Korona Wilanów 2019

8
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

2:07.69 2:07.69/20 WTŁ Stegny Warszawa 2019

9
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

2:14.00 2:14.00/20 SKŁ Górnik Sanok 2019

10
KOCZERGO Hubert 2002-08-13 Z/0830/15

TAK

2:19.41 2:19.41/20 MKS Korona Wilanów 2019

11
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

2:20.21 2:20.21/20 WTŁ Stegny Warszawa 2019

12
WYSMYK Bartosz 2004-02-01 Z/0078/18

TAK

2:28.92 2:28.92/20 IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

13
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

2:30.83 2:30.83/20 MKS Korona Wilanów 2019

14
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 Z/0498/15

TAK

2:31.98 2:31.98/19 UKS 3 Milanówek 2019

15
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

2:39.57 2:39.57/20 WTŁ Stegny Warszawa 2019

16
DULIŃSKI Krzysztof 2005-12-22 Z/0541/15

TAK

2:42.39 2:42.39/20 MKS Korona Wilanów 2019

 
3000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WYSMYK Bartosz 2004-02-01 Z/0078/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

2
DUBLAS Łukasz 2006-05-24 Z/0736/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2019

3
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 Z/0621/15

TAK

4:07.59 4:07.59/19 MKS Cuprum Lubin 2019

4
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

4:12.82 4:12.82/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

5
KARCZEWSKI Karol 2001-02-27 Z/0071/17

TAK

4:12.82 4:12.82/20 Fundacja ŁiSW Legia Warszawa 2019

6
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

4:13.78 4:13.78/19 UKS 3 Milanówek 2019

7
BALCZERCZYK Dawid 2004-10-07 Z/0128/18

TAK

4:28.41 4:28.41/19 KS Pilica Tomaszów Mazowiecki 2019

8
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

4:41.10 4:41.10/20 SKŁ Górnik Sanok 2019

9
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

4:46.47 4:46.47/20 WTŁ Stegny Warszawa 2019

10
SITNIK Kamil 2005-06-06 Z/0176/19

TAK

5:17.91 5:17.91/20 MKS Korona Wilanów 2019

11
BARANOWSKI Łukasz 2006-04-13 Z/0498/15

TAK

5:36.35 5:36.35/20 UKS 3 Milanówek 2019

 
5000 m mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WYSMYK Bartosz 2004-02-01 Z/0078/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

2
STADNICKI Jerzy 2005-08-12 Z/0746/15

TAK

WTŁ Stegny Warszawa 2019

3
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

7:18.29 7:18.29/20 UKS 3 Milanówek 2019

4
DULEWICZ Maciej 2002-01-13 Z/0621/15

TAK

7:23.27 7:23.27/19 MKS Cuprum Lubin 2019

5
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

8:05.62 8:05.62/20 SKŁ Górnik Sanok 2019

6
SZELĄGOWSKI Wojciech 2004-06-07 Z/0716/15

TAK

8:23.59 8:23.59/20 WTŁ Stegny Warszawa 2019

 
Mass start mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZŁS
AktLic
Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WYSMYK Bartosz 2004-02-01 Z/0078/18

TAK

IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki 2019

2
GONTEK Tomasz 2003-09-02 Z/0062/17

TAK

SKŁ Górnik Sanok 2019

3
STASZKIEWICZ Michał 2001-10-07 Z/0138/16

TAK

5:46.24 5:46.24/20 UKS 3 Milanówek 2019